Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107254 replies to this topic

#1121 mcd1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 68 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 02:50 PM

Kicsizalán... no comment... Hogy tisztázzunk pár dolgot. Ide szurkolókat nem is akartak beengedni, csak pár embert. Majd a Zsolti utánjárására beleegyeztek. És a végén a 300-ból 500 lett. A szurkolók azért focizhattak, mert a Zsolti elintézte. Ha valaki kinn maradt, sajnáljuk. Sajnos véges a létszám. És igen, azoknak tudott üzenni, akiknek megvan a száma. De ha belegondolsz, főleg ahogy írtad “akkor áron kiszámoljuk” dumádra reagálva, Te hány embernek küldtél volna SMS-t? Ő 400-500 telefonszámra saját MOSTANI költségén. A barátok meg így szóltak a barátaiknak... 7000 ezer embernek nem üzenhetett. És lehet ismeri a világ összes telefonszámát, csak nem tudja kié. Így nehéz egy kicsit

#1122 Rita

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 02:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 27 October 2017 - 02:23 PM

Köszönöm, hogy megfogalmaztad érthetőbben, mint én. Nem nekem kell "vigaszt nyújtani", mert én eleve nem is kértem most Zsoltiék segítségét. Akiktől kértem, azok meg úgyis olvassák és tudják, hogy mit válaszoltak nekem. Én a kint maradó előttem hozzászóló srácokat sajnálom csak. Akinek én segíteni akartam, annak sikerült. Ugyanis szerintem egy 73 éves, 60 éve meccsre járónak pont annyi joga volt bejutni, mint a brancson belülieknek. Sőt!! Ennyi a történet, nem több.

Én leírtam amit gondolok, Zsoltiék meg leírták, hogy 6 éve!! 1x, 2x, 3x elvittek Tatától Budapestig?, Szolnokig? Nyíregyházáig? Húúú, micsoda önzetlen segítség volt! Ha megírjátok a bankszámlaszámotokat és az akkori üzemanyagárakon kiszámoljátok, esküszöm átutalom, de óva intek innentől mindenkit, hogy segítséget kérjen tőletek akár a nov. 8-ai meccsel kapcsolatban is, mert egyszer még ez is előjöhet a jövőben.

Kicsi Zalán!! Az utolsó hozzászólásod nagyon aljasra sikeredett. De ez Téged minősít. Zsolthoz bárki, bármikor (akár vasárnap délben is) fordulhatott Hali ügyben. A lelked mélyén ezt Te is tudod. Az, hogy nem ismer minden egyes szurkolót személyesen, így nem tudott mindenkit elérni, tényleg öreg hiba. :( A létező összes lehetséges fórumon, (facebook, viber, messenger..) elérhető. Telefonszáma nyilvános. Tudom, hogy mindenkit visszahív, mihelyt lehetősége adódik.
Nem tudom, miért haragszol ennyire Zsoltra, mivel bánott meg. Neked valami komoly mentális problémád van. :angry:

#1123 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 02:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 27 October 2017 - 01:51 PM

Nem rosszból, de nem tudja mindenki elfogadni (és ezt nem személyeskedésként, hanem pusztán erre az egy estének erre az egy momentumára reagálva írom, pláne, hogy nem is vagyok "nagy ember" a szurkolók között). Ez hasonlít arra az urambátyám-fűalattintézünkmindent mentalitásra, ami kapcsán annyit lehet kritizálni a klubvezetést. Legalább mi, szurkolók ne csináljuk ezt. Ha nyilvánosságra van hozva, hogy csak a Szurkolói Kör tagjai kapnak jegyet, 300-at, az érthető és tiszta. Ha nyilvánosságra van hozva hogy bárki kaphat jegyet, de csak 300-at, és tessék ezt meg ezt felhívni, az nyilvános és tiszta. De az, hogy "akit tudtam elértem, és kértem, hogy szóljanak a többieknek is" az annyit eredményez, hogy a haverok és ismerősök mehetnek, akinek meg nincs személyes kapcsolata a szurkolói hierarchia legtetejéhez, az meg szomorú szívvel nézi a képeket a stadionról és Détáriékról, miután a meccs után olvassa, hogy akár ő is mehetett volna, ha ismeri ezt vagy azt, rokona ennek vagy annak... Mindegy, ez így sikerült, és egyébként pedig megemelem a kalapom azért, hogy sikerült szurkolókat bejuttatni, ez egy klassz dolog tényleg (csak a módja...)

Köszönöm, hogy megfogalmaztad érthetőbben, mint én. Nem nekem kell "vigaszt nyújtani", mert én eleve nem is kértem most Zsoltiék segítségét. Akiktől kértem, azok meg úgyis olvassák és tudják, hogy mit válaszoltak nekem. Én a kint maradó előttem hozzászóló srácokat sajnálom csak. Akinek én segíteni akartam, annak sikerült. Ugyanis szerintem egy 73 éves, 60 éve meccsre járónak pont annyi joga volt bejutni, mint a brancson belülieknek. Sőt!! Ennyi a történet, nem több.

Én leírtam amit gondolok, Zsoltiék meg leírták, hogy 6 éve!! 1x, 2x, 3x elvittek Tatától Budapestig?, Szolnokig? Nyíregyházáig? Húúú, micsoda önzetlen segítség volt! Ha megírjátok a bankszámlaszámotokat és az akkori üzemanyagárakon kiszámoljátok, esküszöm átutalom, de óva intek innentől mindenkit, hogy segítséget kérjen tőletek akár a nov. 8-ai meccsel kapcsolatban is, mert egyszer még ez is előjöhet a jövőben.
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1124 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 01:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: keringer.zsolt - Dátum: 27 October 2017 - 01:13 PM

2. Ez ügyben, ahogy már írtam akit tudtam elértem és kértem szóljanak a többieknek is! Én nem tudok mindenkit elérni és azt sem lehetett megtenni, hogy nyilvánosra kitesszük, mert akkor nem 500 ember akar bemenni, hanem mindenki! Talán ezt mindenki el tudja fogadni.

Nem rosszból, de nem tudja mindenki elfogadni (és ezt nem személyeskedésként, hanem pusztán erre az egy estének erre az egy momentumára reagálva írom, pláne, hogy nem is vagyok "nagy ember" a szurkolók között). Ez hasonlít arra az urambátyám-fűalattintézünkmindent mentalitásra, ami kapcsán annyit lehet kritizálni a klubvezetést. Legalább mi, szurkolók ne csináljuk ezt. Ha nyilvánosságra van hozva, hogy csak a Szurkolói Kör tagjai kapnak jegyet, 300-at, az érthető és tiszta. Ha nyilvánosságra van hozva hogy bárki kaphat jegyet, de csak 300-at, és tessék ezt meg ezt felhívni, az nyilvános és tiszta. De az, hogy "akit tudtam elértem, és kértem, hogy szóljanak a többieknek is" az annyit eredményez, hogy a haverok és ismerősök mehetnek, akinek meg nincs személyes kapcsolata a szurkolói hierarchia legtetejéhez, az meg szomorú szívvel nézi a képeket a stadionról és Détáriékról, miután a meccs után olvassa, hogy akár ő is mehetett volna, ha ismeri ezt vagy azt, rokona ennek vagy annak... Mindegy, ez így sikerült, és egyébként pedig megemelem a kalapom azért, hogy sikerült szurkolókat bejuttatni, ez egy klassz dolog tényleg (csak a módja...)
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1125 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 741 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 01:47 PM

Így képek alapján szép otthonunk lett. Majd az első bajnokin megtapasztalom élőben. Annak pedig örülök, hogy a legendáink vívták az első -mégha csak teszt- mérkőzést az új létesítményben. Nem tudom, hogy mi lett a vége annak a javaslatnak (ami a 2013-as, stadionnal kapcsolatos szurkolói ankéton is felmerült, plusz februárban külön én is indítottam egy magánakciót), hogy a szektorok viseljék az ő neveiket. Mintha a klubvezetés is hajlott volna rá, a sajtófőnök úr utalása alapján. Tudom, persze nem a Béláék lesznek a sportkomplexum üzemeltetői.

Azokhoz fordulnék, akik ott voltak tegnap: Voltak-e hiányosságok, amik nem tennék lehetővé, hogy a szombati, vagy a november eleji mérkőzéseket valóban hazai környezetben vívjuk?

Hajrá Haladás!
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1126 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 01:38 PM

Sziasztok! Számomra elég szomorú, hogy elkészült a stadion és erről is csak vita illetve háborgás megy. Pár éve mindent aláírtunk volna, csak legyen már egy munkagép ott. Az biztos, hogy a kommunikáció egyenlő a nullával de sajnos ez egy helyi és utánozhatatlan dolog lett. Probáljunk meg egyenlőre örülni annak, hogy itt van, elkészült és szebb mint álmodtuk volna. A többi, hogy épp kivel próbálják ki illetve kivel játszanak megnyitó magasról teszek rá. Ha ez kellett, hogy legyen stadion engem nem zavar. Csak nagyon halkan jegyzem meg, ha másokon múlott volna még mindig csak árulnájuk az egész stadiont... Így én örülök annak ami lett ami van mert ez már a városé! Hajrá Hali

#1127 mcd1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 68 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 01:37 PM

Kedvesnek alig mondható Kicsizalán! Hát elmész Te a melegebb éghajlatra! Aki nekünk szólt, az kapott is jegyet. Küldtél egy kibaszott üzenetet is, hogy kellene jegy? Hívtad a Zsoltit mégegyszer? E-mail, viber, messenger... már nem is mondom tovább. Jó lenne, ha átgondolná miket beszélsz. Amikor elmentünk érted az jó volt. Amikor segítettünk minden fasza volt. Most egyszer problémád akad, akkor már a Zsolti a hülye? Ha elmentek neked otthonról, arról más nem tehet. Annyi munka amennyit a Zsolti belefektetett az egész történetbe, azt te a kis eszed dél fel sem tudod mérni....

#1128 keringer.zsolt

Alapító: www.bkozep.gportal.hu

• Members
  • PipaPipa
  • 1962 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 01:13 PM

Sziasztok!

Kicsizalán! Ez azért számomra nagyon erős volt, mert bármikor hívtál felvettem a telefont! Jobb lenne, ha korrekt lennél és azt is leírnád, amikor a Keringer a hívásod alapján felvett, hogy a meccsre el tudj menni! Nyugodtan lehet engem hibáztatni mindenért! Végül is ez a legjobb és a legegyszerűbb!

A tegnapi nap kapcsán talán azok akiket elértem és azok elértek másokat meg tudják erősíteni amit leírok:
1. A stadion műszaki próbája kapcsán én mentem utána annak, hogy legalább valamennyi létszámban a Hali szurkolók is részt vehessenek. A megállapodás értelmében 300 főre adtak lehetőséget, melyet aztán fel tudtam tornászni 500 főre.
2. Ez ügyben, ahogy már írtam akit tudtam elértem és kértem szóljanak a többieknek is! Én nem tudok mindenkit elérni és azt sem lehetett megtenni, hogy nyilvánosra kitesszük, mert akkor nem 500 ember akar bemenni, hanem mindenki! Talán ezt mindenki el tudja fogadni.
3. Mi nem tudtuk, hogy kiket fognak még a teszt részre meghívni! Nekünk a szurkolói szektor volt az amit biztosítottak az említett létszámmal.
4. Ma is azon ment a történet, hogy a szurkolóknak legyen jegyük a november 8-ra!

Én azt pedig kedves Kicsizalán, amit írtál nem tudom elfogadni, mert hozzám aki jön biztos, hogy nem mismásolok, hanem segítek!
Eddig is ezt tettem és ezután is! Lehet hibázok, mert csak az tud hibázni, aki csinál is valamit, de azt tudom én senkit semmilyen formában még nem utasítottam el, ha kérése volt!

Most is elsőként írtam fel, hogy sikerült a november 8-i meccsre a jegyeket rendezni.
Jelzem most indulok és intézem a többi kérést is, amit a szurkolók kértek tőlem!

Hajrá HALI!

#1129 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1035 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 12:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 27 October 2017 - 09:55 AM

Ez baromi jó! Köszönet érte! Aztán a kint maradók teljesen jogos háborgásához csak annyit tennék hozzá, hogy azért nekem csak sikerült leszerveznem két jegyet 230 km-ről is. Igaz, hogy akikhez fordultam a barátoknak véltek közül, vagy fel sem vették a telefont, vagy erősen hárítottak. De szerencsére volt 1-2 segítőkész ember is.
A tanulság részemről annyi, hogy "Keringer nem segítek, nem adok információt csak akinek akarok és ha nekem jó lesz Zsolt és barátain" kívül is van élet. A múltbeli tapasztalatokból kiindulva, ebbe az irányba már nem is próbálkoztam.

HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1130 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 12:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 27 October 2017 - 06:43 AM

Amúgy kinek az elvadult ötlete volt a fradi-indulót átkölteni és lejátszani a Haladás stadionjában? :wacko: <_< Ha ezt tétmeccsen meghallanám, ott azonnal fordulnék kifele.

Nem a Hali-induló régi, öregfiúk kórusa verzióját játszották? :blink:

#1131 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 09:55 AM

http://heartandspade...adas-stadionban

#1132 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1850 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 09:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 27 October 2017 - 09:11 AM

A 300 fő a szurkolói részről volt.
A teljes HVSE sportolói létszám mehetett be kisérőkkel együtt.
A Király sportolói kisérőkkel együtt
Az építető is delegálhatott embereket
Az önkori szintén.
Így jött össze ez a létszám.
Az üzemetető szeretett volna legalább 3000-es nézőszámot.Így akarta lepróbálni a beléptető rendszert!

Fasza. Na most már mindegy. Akkor majd november végén a fradi ellen.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#1133 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 09:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 27 October 2017 - 09:11 AM

Az önkori szintén.
Az üzemetető szeretett volna legalább 3000-es nézőszámot.Így akarta lepróbálni a beléptető rendszert!

Jelentkezz a kommunikációért felelős munkatársnak, mert ez így lett volna korrekt ha ezt mind leírják. Nem fájna sokunknak tegnap óta a feje, hogy nem jutottunk be.

#1134 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 971 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 09:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vond - Dátum: 27 October 2017 - 08:23 AM

Nem csak te tudtad rosszul.

Az önkori szintén.

#1135 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 130 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 08:40 AM

Míg épült- szépült az új Szentélyünk minden nap elmentem mellette és egyre izgatottabban vártam, hogy végre átadják. Két hete gyermeki örömmel töltött el, hogy bontják a kordonokat és én még közelebbről megcsodálhattam a Stadiont. "Köszönöm" a szervezőknek akik azt kommunikálták, a tesztmeccsre csak a kiválasztott 300-ak mehetnek be. Megszakad a szívem de a 8.-i politikusok bohóckodására ezek után nem vagyok kíváncsi. Nekem november 25.-én a fagyi elleni meccs lesz a NAGY NAP.

#1136 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1850 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 08:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 26 October 2017 - 10:17 PM

Én tudtam rosszul a 300 szurkolót ... elnézést.
De k*rva szép stadionunk van.
A legszebb a világon!

Nem csak te tudtad rosszul.
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#1137 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 07:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: BaLee - Dátum: 26 October 2017 - 06:31 PM

Valaki nyomott egy élő közvetítést a stadionból. Ránézésre bőven több mint 2000 ember van. Nem úgy volt, hogy 300 kiválasztott mehet? Vagy mégis mehetett mindenki aki akart? Mind1 annyira nem is érdekel már. Megnéztem volna szívesen én is főleg hogy rá is érek, de a fizetős megnyitós bohóckodásra tuti nem megyek. Inkább a fradi ellen, remélhetőleg egy edzővel a kispadon és normálisabb felállással.

Állítólag két meccsen 4 pontot irányoztak elő számára!!! Különben ... "várja vissza Jánosháza" :)

#1138 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1090 Hozzászólás:

Elküldve: 27 October 2017 - 06:43 AM

Amúgy kinek az elvadult ötlete volt a fradi-indulót átkölteni és lejátszani a Haladás stadionjában? :wacko: <_< Ha ezt tétmeccsen meghallanám, ott azonnal fordulnék kifele.
Hajrá Hali!

#1139 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 26 October 2017 - 11:39 PM

Nem is csak a stadionért kár, azt fogjuk látni még eleget, bár azt hiszem ezzel a látvánnyal jó darabig nem fogunk betelni. Nekem most jobban fájt lemaradni a Détári-féle válogatottról, az Illés-Kenő csatárpárosról, Somfalviról, Tóth Péterről, stb., ki tudja, mikor látni őket újra együtt. És egyetértek, bárcsak ez a meccs lett volna a hivatalos avatón.

#1140 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8332 Hozzászólás:

Elküldve: 26 October 2017 - 10:17 PM

Én tudtam rosszul a 300 szurkolót ... elnézést.
De k*rva szép stadionunk van.
A legszebb a világon!