Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106934 replies to this topic

#104621 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 11:39 PM

Más: Juhász Rolandot leigazolta az Anderlecht. Ez szerintem a nyár legnagyobb igazolása magyar szemszögből. Sok sikert!

Azért a Vadócz - Auxerre sem kis igazolás
HAJRÁ MAGYAROK és természetesen HAJRÁ HALI

#104622 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3590 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 10:47 PM

Beke gyenge,Borsi még gyengébb...ez van.a paksi meccshez:Baráth-ot miért kell baloldalon szerepeltetni?sokkal jobb teljesítményt nyújtott pl az Ajka elleni meccsen is a másik oldalon.Balu középpályán... bocs,ha ezeket az észrevételeket már leírtátok,gondolom nem csak nekem szúrtak szemet a fenti dolgok.hétvégén javítunk!Hajrá Hali!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104623 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 08:36 PM

Az osztályzás egy jó játék, ami kell a közönségnek. Az edző is osztályoz persze, de ő tudja, mihez képest. Szurkolóként azt mondom, hogy Rózsa Dani volt a legjobb, a többiek nem igazán hozták magukat. Bár ez is baromság, mert nem tudom mi volt a feladatuk. Ha meg a mutatott egyéni teljesítményt értékelném, valójában az edzőre mondanék kritikát, mert egy rossz felfogású csapatjátékhoz való alkalmazkodást minősítenék. Egyébként meg az Artnert is szeretném megdícsérni, elegáns nyilatkozatáért.  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104624 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 08:30 PM

A Borsi osztályzatai talán annak szóltak, hogy miközben Ő volt a tavasz meglepetésembere, ennek ellenére idehozták a kissé nagyarcú Bekét és eléggé erőltetik. Én elég sok mérkőzést láttam (az edzőmérkőzéseket is figyelembe véve), de tucatnyi helyzetet hagyott ki mindig. Úgyhogy talán nem valaki mellett, hanem valaki ellen szólt az osztályozó. Mert azért a Borsi árnyéka a tavasz önnmagának.

#104625 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 06:06 PM

Sziasztok!
A szavazással kapcsolatabn én sem nagyon értem, hogy a Borsi miért kapta legjobb osztályzatot a mezőnyjátékosok közül. A többi vel nagyjából egyet értek bár egy-két helyen én is változtatnék.
Más: Juhász Rolandot leigazolta az Anderlecht. Ez szerintem a nyár legnagyobb igazolása magyar szemszögből. Sok sikert!

#104626 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 03:07 PM

Én is belepillantottam az osztályozókönyvbe, még vasárnap osztályoztam, s a mostani állapot körülbelül tükrözi a véleményem. Két-három helyen vitáznék. Babatinak valamivel (nem sokkal) jobbat adnék, Borsinál valamivel kevesebbet. Persze ez megítélés kérdése...

#104627 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 02:19 PM

Jah és tényleg nem azért mondom de miután megírtam az első vállaszom megnéztem az Osztályozókönyvet ahol már közel harmincan szívaztak és vészesen ugyanaz az osztályzat mint az enyém. Harmincan csak nem vagyunk elfogultak. Úgyhogy a legnagyobb tisztelet mellett azt gyanítom lehet te vagy az elfogult.

#104628 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 02:15 PM

Idézet (Miltiades @ 2005-8-29, 13:54)
Ha Lappangó ezek a Te osztályzataid akkor tényleg sok volt a "matchbox"!!
Nagyon elfogult vagy...!  

Egy volt! Igyekszem nem elfoglt lenni. Persze ez nem egy obiektív műfaj, tehát nyílvánvalóan az én személyes véleményemet tükrözi. egyébként kíváncsi vagyok,hogy kivel voltam elfogult? Tényleg érdekel.

Hajrá Hali!

#104629 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 01:54 PM

Ha Lappangó ezek a Te osztályzataid akkor tényleg sok volt a "matchbox"!!
Nagyon elfogult vagy...!  

#104630 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 11:24 AM

nem mondtam semmit.

#104631 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 09:59 AM

Idézet (Lewis @ 2005-8-29, 02:58)
Csak most olvastam el a meccsről szóló cikket, mert eddig még nem volt rá időm. nekem is tetszik. bár az odaútról szóló cikk nagyon emlékeztet engem vmire. (mondjuk talán a ma estére?   . elég jó kedvetek volt. )

na Hajrá Hali!!

cívisváros,cívisváros, éééé....    

Te Lewis!
Ne felejtsd el titoktartás köt!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104632 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: 29 August 2005 - 02:58 AM

Csak most olvastam el a meccsről szóló cikket, mert eddig még nem volt rá időm. nekem is tetszik. bár az odaútról szóló cikk nagyon emlékeztet engem vmire. (mondjuk talán a ma estére?   . elég jó kedvetek volt. )

na Hajrá Hali!!

cívisváros,cívisváros, éééé....    

#104633 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 11:55 PM

A gólt a CSAPAT kapja v. lövi;a mérkőzést a CSAPAT nyeri meg v. veszíti el(v. hozza döntetlenre ).Tényleg kár lenne itt leragadni,mert ilyen alapon a Micin ment el a meccs,mert nem lőtt gólt és még sorolhatnám.Vasárnap nyerni kell,ez a fontos !

#104634 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 07:46 PM

A tévés meccsek szombaton 13 órakor kezdődnek. Legalább megspóroljuk a villanyszámlát.  
Amúgy minden gól előtt valaki hibázik, különben sose lenne gól. Kár ennél leragadni.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104635 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 02:19 PM

hogy a második hazai találat elõtt nemcsak Guzmics Ricsi hibázott, hanem a védõtársai és a kapus is, mivel nem szóltak a középsõ bekknek, hogy támadják

ehh elkéne mennem edzőnek, ezt mondtam én is

#104636 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 01:29 PM

Erről a Kiss Tamásról ne halljak, olvassak még1x mert tényleg eltöröm a Zidane-os bokáját

#104637 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 28 August 2005 - 10:16 AM

Nagyon jó a cikk a meccsről!Előbb-utóbb letöri valaki Lengyel Feri szája széléről a vigyort,mert messze van a csapata a világverőtől!!Amúgy a közvetítés is végtelenül elfogult volt szinte csak a Paksról szólt és szenzációs Kiss Tamás istenítéséről.Amúgy megérdemelten nyert a Paks mert elől erőtlenek voltunk(bár erre azért már voltak figyelmeztetőjelek az előző meccseken is!!) és hátul borzalmas dolgokat műveltünk.Talán középhátvédként be kellene most tenni a Balut!HAJRÁ HALI!

#104638 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 06:20 PM

Teljes mértékben egyetértek Zéé-vel.Kikaptunk,akkor mi van?Majd nyerünk jövő vasárnap...És ha nyerünk jövő vasárnap?Attól még nem mi leszünk a világ legjobb csapata,csak helyreáll a rend.
A paksiak nagyon taktikus játékkal vertek meg minket.Ha megfigyeltétek,a védelmük a saját kapujuktól max. 25 méterre helyezkedett,hogy még csak véletlenül se tudjunk kiugratni valakit v. a keresztbelőtt labdákkal veszélyeztetni;ezekkel nyertük az eddigi meccseinket!Az előző meccseken kb. 10x futottunk lesre,most kétszer(amiből az egyik nem is volt az...).Szerintem.Az a gyanúm,a paksiak közül valaki látta már játszani a Halit és ezt kiszúrta...
Nem baj,jövő héten javítunk.

Hajrá Hali !!!

#104639 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 06:16 PM

Azt hiszem, valóban fontos, hogy kezeljük értékükön ezeket az eredményeket. Látni kell, hogy a Kaposvölgye mérkőzés kivételével azért voltak problémák a játék folyamatosságával, de az eddigi meccseken jól zárt a védelem, s a Budakalász, illetve az Ajka elleni meccsen jó százalékkal rúgtuk be a helyzeteket. Figyelmeztető az is, hogy nem bírjuk végig a meccseket. Ebben a bajnokságban reális esély van arra, hogy a mezőny első felében végezzünk, de ahhoz nagyon sok mindennek össze kell jönnie, hogy megnyerjük a bajnokságot.Ettől függetlenül nem kell elkeseredni, minél több meccset meg kell nyerni, mert itt lehet.Csak a Hali!

#104640 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 27 August 2005 - 05:50 PM

Ha csalódtál a vereség miatt, akkor Te is a fellegekben jártál
Ugye nem gondolta senki komolyan, hogy veretlenül le lehet hozni egy bajnokságot?!
Miért a 3 győzelem a megtévesztő?
Miért nem az 1 vereség?