Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53100 replies to this topic

#36441 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 10 November 2011 - 02:09 PM

Korábban már fejtegettem itt, hogy el kellene dönteni végre, hogy mi a fontos Szombathelyen. S annak a sportágnak, amelyik prioritást élvez minden feltételt biztosítani. Nem lehet eredményt várni akkor, ha 50 felé forgácsoljuk szét az erőnket. Van egy jó magyar közmondás: Aki sokat markol, keveset fog.

Szerintem akkor nem a Falco lenne a befutó... Sőt biztos vagyok benne!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36442 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 02:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2011 - 01:14 AM

Aha! Akkor biztos csak én gondoltam úgy hogy végre lesz egy csarnokunk! Illetve nem, mert Bencze Tomi is így látja. Meg még remélem páran!
Ez kb olyan hogy a Falco menne a színházba edzeni és emiatt elmarad az előadás. Vicc!

Teljesen egyetértek!

Hozzátenném, hogy nem csak a felkészülésről van szó, hanem a bajnokik hétközi időpontjáról is. Az Alba elleni hazain a csütörtöki időpont miatt a Falco veszített kb. 500 fizető nézőt!

Valószínüleg fontosabb, hogy egy magáncég a "szinházi előadásokból" besöporje a hasznot, miközben az önkormányzati Sportház (rendezvények híján) üresen áll. Ezért én a Falco meccsein kívül más rendezvényre az Arénába nem megyek. Ha színházat akarok látni, akkor talán a színházba.

Korábban már fejtegettem itt, hogy el kellene dönteni végre, hogy mi a fontos Szombathelyen. S annak a sportágnak, amelyik prioritást élvez minden feltételt biztosítani. Nem lehet eredményt várni akkor, ha 50 felé forgácsoljuk szét az erőnket. Van egy jó magyar közmondás: Aki sokat markol, keveset fog.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36443 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 11:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2011 - 10:14 AM

Szemantikai vitákba most inkább nem mennék bele. Gondolom érted te is hogy mit akartam mondani.
Tisztában vagyok vele hogy fizikálisan ott van a csarnok, és nem csak egy hologram. ;)

:D Te is érted szerintem mire céloztam. El kellene érni, hogy a csapat felkészülését ne hátráltassák olyan programok, amikre amúgy szükség van és sok embert érdekelhetnek. Odafigyelés, szervezés, egyeztetés - hogy csak három kulcsszót említsek. Bencze kifakadása egyébként teljesen jogos, mint ahogy abban is igaza van, az Alba elleni győzelem semmit sem ér, ha ma nem nyerünk. Végig koncentrálni kell és nem lesz gond
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36444 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 10:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 10 November 2011 - 09:21 AM

Szerintem csarnokunk most is van, csak szervezés és egyeztetés nincs, szerintem ezt Bencze Tomi is így látja és remélem még páran

Szemantikai vitákba most inkább nem mennék bele. Gondolom érted te is hogy mit akartam mondani.
Tisztában vagyok vele hogy fizikálisan ott van a csarnok, és nem csak egy hologram. ;)
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#36445 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:21 AM

Aha! Akkor biztos csak én gondoltam úgy hogy végre lesz egy csarnokunk! Illetve nem, mert Bencze Tomi is így látja. Meg még remélem páran!
Ez kb olyan hogy a Falco menne a színházba edzeni és emiatt elmarad az előadás. Vicc!

Szerintem csarnokunk most is van, csak szervezés és egyeztetés nincs, szerintem ezt Bencze Tomi is így látja és remélem még páran
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36446 DanTes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 989 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 09:16 AM

Ne háborogj Zsuzsi!
Egyrészt nem tudsz mindent. Biztos forrástól hallottam, hogy ezért a kellemetlenségért a teljes csapat felléphet a Flatley előadáson a hátsó sorban fognak steppelni, persze Laci az elsőben. Balettozni is felkérték őket de nem vállalták a mérkőzés miatt (és nem tudtak ilyen rövid idő alatt 48-52 méretű balettcipőt beszerezni).

#36447 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2011 - 01:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 09 November 2011 - 08:32 PM

Az nem probléma, hogy a csarnok ki van használva, azért is épült. Más kérdés, hogy jobb szervezéssel az ilyen dolgok talán elkerülhetők lennének.

Mindennap szombat"

#36448 baller

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 702 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 09:35 PM

Doyne Pécs.... :angry:
http://www.bb1.hu/ta...yne_erkezesenek

#36449 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 09:17 PM

Mikor lesz újra a régi fórum - sárga háttér? Ez így nagyon sápkóros. Nekem nem tetszik.

#36450 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 09 November 2011 - 06:20 PM

Azért az megint k**va jó hogy balettelőadás miatt nem lehet edzeni a csarnokban! :angry:
Már minden szir-szart ott tartanak. A Flatley-re még azt mondom rendben, mivel gondolom a látvány miatt kell a nagy színpad, de azért jó volna eldönteni hogy ez egy sportcsarnok v. színház!

Az nem probléma, hogy a csarnok ki van használva, azért is épült. Más kérdés, hogy jobb szervezéssel az ilyen dolgok talán elkerülhetők lennének.

#36451 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2389 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 06:20 PM

Azért az megint k**va jó hogy balettelőadás miatt nem lehet edzeni a csarnokban! :angry:
Már minden szir-szart ott tartanak. A Flatley-re még azt mondom rendben, mivel gondolom a látvány miatt kell a nagy színpad, de azért jó volna eldönteni hogy ez egy sportcsarnok v. színház!
Mindennap szombat"

#36452 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 03:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 09 November 2011 - 02:58 PM

A pécsi center majd Bam lesz Ciro nyakában, mint azon az emlékezetes estén..... (Lásd 2008-as galéria)

:D :D :D

#36453 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:58 PM

A pécsi center majd Bam lesz Ciro nyakában, mint azon az emlékezetes estén..... (Lásd 2008-as galéria)
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36454 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:40 PM

Persze, hogy ők a legdrágábbak, de Bam fizuja sem 2 fillér. Abból már lehet hozni magasembert, ha nagyon akarsz. Egyébként meg Koljának úgysem megy Romániában, tuti bejelentkezik, hogy honosítsák, aztán szinte kész a bajnok csapatunk :D

#36455 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 09 November 2011 - 02:17 PM

Eléggé rizikó, amit meghúzott és az is furán hangzik, hogy Doyne árából nem kapnak centert. Na persze nem mindegy milyen kvalitás...

Számomra nem hangzik furán. Mindig is úgy tudtam, hogy a centerek a legdrágábbak. Többen azonban a "pontfosó kettest" favorizálják. (Miközben hátvédekkkel Dunát lehet rekeszteni,.) Pedig jó center nélkül nehéz ezt a sportágat eredményesen játszani.

Doyne minden évben magasra tartja az árát, ezért novemberig nem is talál csapatot. Novemberben aztán kénytelen engedni az árból.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36456 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:20 PM

drebinnek:

Nekem akkor is hihetetlennek hanzgik, főleg, hogy nem is újoncról van szó és a statisztikája sem az a borzalmasan rossz kategória

#36457 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 09 November 2011 - 02:13 PM

Mindenki Pécsen köt ki? :rolleyes: :D
Srecko megint mert kockáztatni. Fognak még meglepetést okozni. Ott lesznek a 8-ban. :)

Eléggé rizikó, amit meghúzott és az is furán hangzik, hogy Doyne árából nem kapnak centert. Na persze nem mindegy milyen kvalitás...

#36458 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 09 November 2011 - 02:13 PM

Srecko megint mert kockáztatni. Fognak még meglepetést okozni. Ott lesznek a 8-ban. :)

Kit érdekel a Pécs?

#36459 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 02:13 PM

#36460 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1526 Hozzászólás:

Elküldve: 09 November 2011 - 07:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 08 November 2011 - 09:24 PM

1300 USD, nyilván :D És ki a hírforrás, a sosem síró Putesz? Pár hete még színmagyar csapatot akartak indítani a bajnokságban...

Tavaly a Salgótarjánban az a faszi , aki nekünk több , mint 30 pontot dobott koszt/kvártélyért volt úgy tudom. Szerintem, ha egy játékos senkinek sem kell, egy idő után egyre jobban leadja az árát, mert, ha kihagy egy évet, annál kevés szarabb történhet egy aktiv játékossal.
Legyen tánc