Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

47876 replies to this topic

#36441 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 22:03

Ez már egy sokkal reálisabb értékelés. Szerintem is menjen Lazics, ha az Alba ellen kikapunk, de legalább Te reálisan látod a dolgokat. Szerintem is a magyar igazolásokra gondolt, illetve főképp arra, hogy nem sikerült egy magyar húzóembert igazolni, ami elvileg meglett neki ígérve. És ahogy írod, valóban nem sok olyan vereség volt, ami úgymond égő. Én kettő ilyet tartok, az egyik a hazai Kecskemét elleni, a másik pedig Szegeden - bár utánunk a Paks is kikapott ott - főleg a mutatott játék miatt. Én azt vettem inkább észre, hogy a bajnoki cím óta nagyon elégedetlenek vagyunk. Egy éven keresztül megszoktuk a tejben-vajban fürösztést, és most nehéz szembesülni azzal, hogy nem az vár ránk minden évben. És vegye mindenki tudomásul, hogy egy magyar húzóember többet ér, mint 3-4 kedvesen, aranyosan küzdő magyar játékos.

Így van! Pl Egerszegen se őrjöng senki sem edzőváltásért, pedig a bajnokcsapat igencsak elmarad a várakozásoktól, és a Paks is feltörölte velük a padlót otthon. Azt is mindenki elfelejti, hogy noha a légiósaink névleg tényleg jók, de a többieké sem rosszabbak! Én azt látom, hogy a magyar játékosok döntenek inkább!! Ettől függetlenül gyengébb magyar maggal is lehetne jobb csapatjátékot játszani, erre példa a Szeged!! Vmi lehet tényleg menthetetlenül eltörött a csapat és az edző között!! A hagyományaink azt mutatják, hogy az edzőváltás mindig jót tett nekünk! Legyen hát, ha nincs más megoldás, de ebben az eredményben Lazicon kívül mások is benne vannak jócskán! Még kicsit mi is...
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36442 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4057 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 19:51

Szerintem annyian leszünk, mint máskor hétköznap. Nem úgy kell készülni egy ilyen meccsre, hogy mennyien leszünk, meg mi lesz ha... Én már nagyon várom a meccset, és bízom a bravúrban. Viszont abban biztos vagyok, hogy a legnagyobb szurkolók közül is akad nem egy olyan, aki jobban örülne annak, hogy a végén "Takarodj Nikola"-t tudjon kiabálni, minthogy "Szép volt fiúk" rigmustól zengjen az Aréna. Ebben biztos vagyok, és ezzel nem tudok azonosulni. Ha nem tetszik valami nekik, akkor a meccs végén gyűjtsenek aláírást egymás között, aztán másnap vigyék be az irodába. Semmivel nem lenne hatástalanabb, csak hát ehhez ugye intelligencia kell.

Igazad van!!!
Egy szurkoló kötelessége kiállni a csapatáért, "mindíííg, minden körülmények között" :D
Intelligensen - nem megfelelő eredmény esetén - aztán lehet változást kezdeményezni.

#36443 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1806 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 20:51

Ha nem tetszik valami nekik, akkor a meccs végén gyűjtsenek aláírást egymás között, aztán másnap vigyék be az irodába. Semmivel nem lenne hatástalanabb, csak hát ehhez ugye intelligencia kell.

Szerintem sokkal hatásosabb, ha a közönség összefogva tüntet, mint ha bevisznek pár aláírást a klubirodába... És nem hiszem, hogy intelligencia kérdése lenne ez a dolog. Lehetne kiabálni azt is, hogy Köszönjük Nikola, az üzenet ugyanaz lenne, csak szofisztikáltabb formában... :D

Egyébként még szép, hogy szurkolni megyek szerdán! :D Szokott a környékünkön ülni egy-két 'szurker', aki viszont még húsz pontos vezetésnél is osztani szokta a játékosokat...
HAJRÁ FALCO!

#36444 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 09:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Sólyom - Dátum: 2011 Jan 10, 19:52

Sztem elsődlegesen a magyar igazolásokra gondolt! Vojvoda meg nem a pénz miatt nem jött ide állítólag. Tökmindegy ki jön ide edzőnek, válogatott szintű magyarok nélkül nem megy sokkal jobban! Én sem bírom Lazicot, tényleg vannak ordító hibák, de én eddig egyik vereségünket sem tartom totálisan vállalhatatlannak( van egy-két nehezen emészthető persze, de pl szegeden még sokan fognak megfázni). Abban is igaza van neki, hogy ha egy-két vereség becsúszik mindjárt mindenki beleszarik az egészbe a szurkolók részéről, és edzőváltást sürget. A 8ért küzdünk, nem pedig ott tanyázunk kényelmesen az 5-6. helyen. A felénél tartunk a bajnokságnak, még bármi lehet. Ha már matematikai esély sincs, akkor lehet feladni. Amúgy, ha Déri alatt jött volna Frazier, akkor lehet, még mindig ő lenne a Falco edzője....
Amúgy sztem az Alba meccs után lesz vmi...
Ha nyerünk akkor tényleg nem olyan nagy a gáz, ha kikapunk, akkor sztem megy Lazic is! DE ne rajtunk múljon! Tavaly a Déri is megkapta a bizalmat a Körmend elleni hattyúdalához!

Ez már egy sokkal reálisabb értékelés. Szerintem is menjen Lazics, ha az Alba ellen kikapunk, de legalább Te reálisan látod a dolgokat. Szerintem is a magyar igazolásokra gondolt, illetve főképp arra, hogy nem sikerült egy magyar húzóembert igazolni, ami elvileg meglett neki ígérve. És ahogy írod, valóban nem sok olyan vereség volt, ami úgymond égő. Én kettő ilyet tartok, az egyik a hazai Kecskemét elleni, a másik pedig Szegeden - bár utánunk a Paks is kikapott ott - főleg a mutatott játék miatt. Én azt vettem inkább észre, hogy a bajnoki cím óta nagyon elégedetlenek vagyunk. Egy éven keresztül megszoktuk a tejben-vajban fürösztést, és most nehéz szembesülni azzal, hogy nem az vár ránk minden évben. És vegye mindenki tudomásul, hogy egy magyar húzóember többet ér, mint 3-4 kedvesen, aranyosan küzdő magyar játékos.

#36445 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 21:15

Amit délután írtam a Déry féle hasonlattal kapcsolatban: eddig tartott!
Eddig csak a hibáit nem szívesen néztem... de most már a tiszteletet is eljátszotta!!!!!
Ugyanaz a szánalmas szöveg, mint amivel Déry jött!!! Másokra, és ami a legszánalmasabb, a játékosaira hárítja a felelősséget!
Tavaly arra hivatkozott, hogy nem ő választhatta a játékosokat!!! Idén a mezőny (Szolnok, Paks, Szfvár kivételével senki nem költött többet, mint mi!!!) 4. legnagyobb fizetéskeretét költhette el!!! Abszolút szabad kézzel!!!

Egy valamit nagyon félreértelmezett! Az összefogás pedig a csapat felé nagyrészt megvan! A csapatban még a nagy többség bízik!

Sztem elsődlegesen a magyar igazolásokra gondolt! Vojvoda meg nem a pénz miatt nem jött ide állítólag. Tökmindegy ki jön ide edzőnek, válogatott szintű magyarok nélkül nem megy sokkal jobban! Én sem bírom Lazicot, tényleg vannak ordító hibák, de én eddig egyik vereségünket sem tartom totálisan vállalhatatlannak( van egy-két nehezen emészthető persze, de pl szegeden még sokan fognak megfázni). Abban is igaza van neki, hogy ha egy-két vereség becsúszik mindjárt mindenki beleszarik az egészbe a szurkolók részéről, és edzőváltást sürget. A 8ért küzdünk, nem pedig ott tanyázunk kényelmesen az 5-6. helyen. A felénél tartunk a bajnokságnak, még bármi lehet. Ha már matematikai esély sincs, akkor lehet feladni. Amúgy, ha Déri alatt jött volna Frazier, akkor lehet, még mindig ő lenne a Falco edzője....
Amúgy sztem az Alba meccs után lesz vmi...
Ha nyerünk akkor tényleg nem olyan nagy a gáz, ha kikapunk, akkor sztem megy Lazic is! DE ne rajtunk múljon! Tavaly a Déri is megkapta a bizalmat a Körmend elleni hattyúdalához! Egy vereségért sosem szurkolhat senki sem!!!
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36446 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 19:43

Szerintem a nagyobb kérdés az, hogy egyáltalán mennyien fognak még odamenni....

Szerintem annyian leszünk, mint máskor hétköznap. Nem úgy kell készülni egy ilyen meccsre, hogy mennyien leszünk, meg mi lesz ha... Én már nagyon várom a meccset, és bízom a bravúrban. Viszont abban biztos vagyok, hogy a legnagyobb szurkolók közül is akad nem egy olyan, aki jobban örülne annak, hogy a végén "Takarodj Nikola"-t tudjon kiabálni, minthogy "Szép volt fiúk" rigmustól zengjen az Aréna. Ebben biztos vagyok, és ezzel nem tudok azonosulni. Ha nem tetszik valami nekik, akkor a meccs végén gyűjtsenek aláírást egymás között, aztán másnap vigyék be az irodába. Semmivel nem lenne hatástalanabb, csak hát ehhez ugye intelligencia kell.

#36447 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1830 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 20:54

Lazics volt a vendég. Azt mondta, hogy tud a sok elégedetlenkedőről, azt is hogy konkrétan vele van bajuk. Nagy szakadékot érez jelenleg a szurkolótábor és a csapat között, és pont ez az ami a tavalyi idényben nem volt jellemző. Összefogást szeretne. Röviden talán ennyi a lényeg, bár az elejét nem láttam.

Közte és a csapat között nincs szakadék?
kép

#36448 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 2011 Jan 10, 19:40

Szerintem már elég sok mindent megpróbált a szurkolótábor. De egyébként úgy gondolom, hogy ezt majd az adott pillanat dönti el, nem előre eltervezett akció lesz (ha lesz:). Én legalábbis nem megyek így oda, én csak valószínűsítettem. :D

Szerintem a nagyobb kérdés az, hogy egyáltalán mennyien fognak még odamenni....

#36449 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1806 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 20:37

Más megoldás nincs egy edző menesztésének szurkolói szándékáról, mint ilyet kiabálni? Nekem ez kicsit erős.

Szerintem már elég sok mindent megpróbált a szurkolótábor. De egyébként úgy gondolom, hogy ezt majd az adott pillanat dönti el, nem előre eltervezett akció lesz (ha lesz:). Én legalábbis nem megyek így oda, én csak valószínűsítettem. :D
HAJRÁ FALCO!

#36450 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 2011 Jan 10, 19:31

Én valószínűsítem, hogy az Alba meccs második félidejében ezt fogjuk már kiabálni, mint anno egy másik edzőnél...

Sajnos, mert sokkal jobb lenne, ha nem lenne ilyesmire szükség, de... szerintem kelleni fog. :(

És mondhat akárki akármit, ezzel a kerettel jobban kellene állnunk, minimum 8-6-al, de leginkább sokkal jobb JÁTÉK kellene, hogy legyen...

Más megoldás nincs egy edző menesztésének szurkolói szándékáról, mint ilyet kiabálni? Nekem ez kicsit erős.
A 8-6-tal én is egyetértek. Nálam is ez lenne a reális. A Kecskemét (itthoni), Körmend, Szeged meccsekből kellett volna kettőt hozni. A ZTE elleni idegenbelit nem számítom ide, mert bár a lehetőség ott volt a legnagyobb a győzelemre, én azt előzetesen nem kalkuláltam volna.

#36451 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1806 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tacskó - Dátum: 2011 Jan 10, 20:13

Nikola takarodj! :D

Én valószínűsítem, hogy az Alba meccs második félidejében ezt fogjuk már kiabálni, mint anno egy másik edzőnél...

Sajnos, mert sokkal jobb lenne, ha nem lenne ilyesmire szükség, de... szerintem kelleni fog. :D

És mondhat akárki akármit, ezzel a kerettel jobban kellene állnunk, minimum 8-6-al, de leginkább sokkal jobb JÁTÉK kellene, hogy legyen...
HAJRÁ FALCO!

#36452 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 18:57

Amit délután írtam a Déry féle hasonlattal kapcsolatban: eddig tartott!
Eddig csak a hibáit nem szívesen néztem... de most már a tiszteletet is eljátszotta!!!!!
Ugyanaz a szánalmas szöveg, mint amivel Déry jött!!! Másokra, és ami a legszánalmasabb, a játékosaira hárítja a felelősséget!
Tavaly arra hivatkozott, hogy nem ő választhatta a játékosokat!!! Idén a mezőny (Szolnok, Paks, Szfvár kivételével senki nem költött többet, mint mi!!!) 4. legnagyobb fizetéskeretét költhette el!!! Abszolút szabad kézzel!!!

Egy valamit nagyon félreértelmezett! Az összefogás pedig a csapat felé nagyrészt megvan! A csapatban még a nagy többség bízik!

#36453 tacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 311 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:13 PM

Nikola takarodj! :D

#36454 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2011 Jan 10, 18:54

Lazics volt a vendég. Azt mondta, hogy tud a sok elégedetlenkedőről, azt is hogy konkrétan vele van bajuk. Nagy szakadékot érez jelenleg a szurkolótábor és a csapat között, és pont ez az ami a tavalyi idényben nem volt jellemző. Összefogást szeretne. Röviden talán ennyi a lényeg, bár az elejét nem láttam.

ez komoly???
akkor... nincs több kérdésem

#36455 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 07:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 18:43

mi volt a Tv-ben?

Pontosabban...
http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/5439_nem_s...alco_igazolasai

#36456 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6411 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 07:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 18:43

mi volt a Tv-ben?

#36457 gera30

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 110 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 07:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2011 Jan 10, 19:43

mi volt a Tv-ben?

Szerintem az volt a tv-be hogy K..va jók vagyunk nincs itt semmi gond csak igy tovább :D:):D:):)sőt Lazics szerződését meghosszabitottuk 2 évvel :lol::):lol::)VICC BAKKER De már ezen se lepődnék meg !!!!!CSAK A FALCO !!!!

#36458 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 07:43 PM

mi volt a Tv-ben?

#36459 SZÁLLITÓ

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 802 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 06:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2011 Jan 10, 09:43

Hála a jó égnek hogy délutános vagyok a héten,így lelkiismeret furdalás nélkül hagyom ki a szerdai meccset.
Megtettem volna egyébként is,mert erre a szar kosárlabdára nem vagyok kíváncsi.
Tudom ... nem vagyok már igazi szurkoló.
Minden egyes változtatás nélküli perc abban segít,hogy ne jussunk a 8-ba.

Divat lettél!!!!! :D :D :lol:
Meghajlok előtted " HORVÁTH ZOLI " !!!!!

#36460 gera30

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 110 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2011 - 02:34 PM

De most komolyan????ugyanazt eljátszuk mint a Halinál a Csertőivel nulla játék győzelem nélkül ????VICC !!!!Grat. a Falco vezetőinek.....csak igy tovább !!!!