Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

49373 replies to this topic

#1 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1880 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:42 PM

Amikor itt volt a vàlogatott meccs, az eventimes oldalon szektortėrkėpekkel működött a foglalàs.
A belėptetės is problėmamentes volt a nyomtatott jegyekkel. Tehàt a rendszer működik, csak àt kėne venni. Bàr ez biztos ennėl több.
Ěn a tėl beàllta előtt bíztam benne, de mindegy, màr pàrszor úgyis odafagytunk.
kép

#2 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1355 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:41 PM

Aludtam 2-t a meccsre. Sokan leírták amik igazak.
Én rövid leszek, szerintem leginkább védekezést gyakoroltunk eddig. Mert támadásban ugyan van próbálkozás, de sokszor nem is értjük mit akar a másik. Ez a gyakorlás és az osszeszokatlansag hianya szerintem. Jó erőben vagyunk úgy látom.
Hiányoznak a kijátszott figurák Balmazovicra és Bruinsmara. Curry muszáj, hogy többet induljon befelé. Vagy dobjon jobb %al és legalább 4-5 triplát meccsenként. Védekezése viszont tényleg extra.
Beni lassan belelendül, bár szerintem még max 75%os. Védekezés ritmus mozgás amin látszik. De jó úton van.
Vitaindító:
Reddic szerintem nem lett jobb vagy rosszabb ettől a meccstől. Vannak hiányosságai, de azt látni, hogy egyre robbanekonyabb kevésbé félti a lábát. De a Beni 3 hónapja ellen neki van 9honap kihagyása. Idő kell neki ezt én az elején is leírtam. Most is azt gondolom nagyon jó a játékos, csak még darabjaiban van a játéka. Ha majd stabilan tudja hozni amit tud elöl hátul akkor nagy erossegunk lesz.
Aztán max nem így lesz. Akkor tévedtem.... 😁

#3 AdventureTime

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:40 PM

https://streamable.com/mc85r

Norfleet "doppingszere" :D

#4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 15 October 2018 - 12:12 PM

Nem, csak egy kedves megjegyzés akart lenni. Nem kell a sorok közt olvasni ;)

Nem néztem ki jól? :(
Akkor holnaptól neki állok edzeni :)

#5 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 10:47 AM

Jól néztem ki? :)/>
Amúgy gondolom ezt azért írtad, hogy tudasd velem, hogy tudod ki vagyok ... de rólam mindenki tudja ... majdnem mindenki :)/>

Nem, csak egy kedves megjegyzés akart lenni. Nem kell a sorok közt olvasni ;)

#6 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 479 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:54 AM

Ezt csak a rendszerre értettem , természetesen az elővásárlás az a klub részéről kellene hogy működjön normálisan

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:53 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 15 October 2018 - 11:40 AM

Hidd el meg lesz oldva, a szándék megvan, és már rajta is vannak az ügyön. Szerintem legkésőbb 2019-től már működni fog az online, és ahogy írtam a plasztikkártya pedig a tervek szerint a jövő szezontól.

Én azt nem bírom felfogni épp ésszel, hogy erre miért is kell hónapokat várni?
Miért nem lehet mondjuk a hazai mérkőzés hetében hétköznapokon kijelölni mondjuk délelőtt és délután 1-1 órát?
Vagy ha ez nem megoldható (ami azért vicces), akkor nyisson ki 2 órával meccs előtt a pénztár.
A családok miért ne tudnának odaugrani időben megvenni a jegyet?
De nem is csak családok járnak amúgy meccsre :)

#8 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 479 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:52 AM

Mondjuk én úgy tudom, hogy a futball csapatoknál az MLSZ ingyen megcsinálta a rendszert minden csapatnak de lehet rosszul tudom .Ott központi jegyvásárlás van tudok venni jegyet bárhová ha akarok

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 11:37 AM

Közben töröltem, mert nem akartam a Halival foglalkozni :)
Fogalmam sincs mennyi a fizetős bérletes, és mennyi azoknak a száma, akiknek osztogatták :)
Igen, tény ha nem zárkózik fel a Hali és bejön a tél, akkor még ennyien sem lesznek.
De én most ugye arra próbáltam rávilágítani, hogy ha itt városon belül a másik kirakatcsapatnál megtudják oldani az elővásárlást, akkor itt miért nem?
Én azt gondolom, hogy semmi más nem hiányzik, mint a szándék, és én ezt látom a legnagyobb bajnak sajnos.
Mindenesetre amíg ez nem változik, addig rajta leszek az ügyön, mert tudom, hogy ezzel sok száz embernek segítek.

Hidd el meg lesz oldva, a szándék megvan, és már rajta is vannak az ügyön. Szerintem legkésőbb 2019-től már működni fog az online, és ahogy írtam a plasztikkártya pedig a tervek szerint a jövő szezontól.

#10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 15 October 2018 - 11:17 AM

Tudom, hogy 3ezren voltak, de arra utaltam, hogy ha nem kezdik el nyerni a meccseket, akkor a nézőszám tovább csökkenhet. Arról nem beszélve, hogy ha jön a hideg, akkor azért kétszer meggondolják majd az emberek, hogy kimenjenek e ilyen sikertelen szereplésnél. És azért a Falconál nagyobb az esély arra, hogy előbb kezdje el a felzárkózást, bár ez inkább decemberre tehető szerintem.
Tényleg, a Halinál mennyi a bérletesek száma?

Közben töröltem, mert nem akartam a Halival foglalkozni :)
Fogalmam sincs mennyi a fizetős bérletes, és mennyi azoknak a száma, akiknek osztogatták :)
Igen, tény ha nem zárkózik fel a Hali és bejön a tél, akkor még ennyien sem lesznek.
De én most ugye arra próbáltam rávilágítani, hogy ha itt városon belül a másik kirakatcsapatnál megtudják oldani az elővásárlást, akkor itt miért nem?
Én azt gondolom, hogy semmi más nem hiányzik, mint a szándék, és én ezt látom a legnagyobb bajnak sajnos.
Mindenesetre amíg ez nem változik, addig rajta leszek az ügyön, mert tudom, hogy ezzel sok száz embernek segítek.

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:17 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 10:55 AM

Tök utolsó csapatként fogadta a Hali legutóbb az nb1 egyik legérdektelenebb csapatát, a Paksot.
Pár néző híján így is voltak 3 ezren.
Többen, mint itt a hosszú hónapokja várt első hazai bajnokin.
Ja és ennél még mindig többen voltak ... nem egyszer sokkal sokkal többen.
Egyébként mind a 2 tv-s meccs volt ;)

Tudom, hogy 3ezren voltak, de arra utaltam, hogy ha nem kezdik el nyerni a meccseket, akkor a nézőszám tovább csökkenhet. Arról nem beszélve, hogy ha jön a hideg, akkor azért kétszer meggondolják majd az emberek, hogy kimenjenek e ilyen sikertelen szereplésnél. És azért a Falconál nagyobb az esély arra, hogy előbb kezdje el a felzárkózást, bár ez nálunk is inkább csak decemberre tehető szerintem.
Tényleg, a Halinál mennyi a bérletesek száma?

#12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 15 October 2018 - 10:49 AM

Engem sem zavart, 2 mp alatt bent voltam :)

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 10:44 AM

A Haladásnál a hazai mérkőzés hetének hétfőjétől a város 4 különböző pontján lehet jegyet vásárolni, és az adott meccs délelőttjén is. Nincs messze a 2 klub egymástól, lehet menni érdeklődni ;)

Ott meg már lassan felesleges lesz az elővétel.

Amúgy a bérletes torlódáshoz annyit, hogy apám azt mondta valóban sor volt, de nagyon gyorsan haladt. Ha őt 70 évesen nem zavarta... (pedig nem bírja a várakozást)

#14 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 15 October 2018 - 10:41 AM

(Látom szépen javul az állapotod, szombaton láttalak a biciklin ;) )

Jól néztem ki? :)
Amúgy gondolom ezt azért írtad, hogy tudasd velem, hogy tudod ki vagyok ... de rólam mindenki tudja ... majdnem mindenki :)

#15 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:44 AM

2520 nézőt írnak ... jó, legyen ennyi ;)
Legyen ebből 1500 bérletes, mert kb ennyit kommunikáltak. Jó, legyen ennyi :)
Maradt kb 1000 szurkoló, akik jeggyel tekintették meg a találkozót.
Ugye jól matekoztam? :)
Na már most ... nem lehetett elővásárlásban megvenni a jegyeket előző napokon. Nem lehetett előre megvenni annak a napnak a délelőttjén sem.
Csak és kizárólag mérkőzés előtt 1 órával kezdődően lehetett hozzájutni a jegyekhez.
Kb 1000 jegyet kiadni 1 óra alatt 2 jegypénztárból ...
BRÁVÓÓÓÓÓÓ!!!
Aztán megy a csodálkozás a kígyózó sorok és a majd fél óra sorban állás miatt???
Hát ne csodálkozzatok, mert itt mulasztás történt, egy olyan mulasztás amiért én kibasznám az ezért felelős emberkét.
2018-at írunk jó napot!

Bocs, hogy ennyit foglalkozom a témával, de valakinek ezt is kell. Kibaszott sok hőbörgés volt ezzel kapcsolatban, de ugye nem mindenki fórumozik, és a Gyuri bá-hoz sem mennek fel panaszkodni.
Tudni kell erről a dologról és már a következő meccsre megoldást találni.
A Haladásnál a hazai mérkőzés hetének hétfőjétől a város 4 különböző pontján lehet jegyet vásárolni, és az adott meccs délelőttjén is. Nincs messze a 2 klub egymástól, lehet menni érdeklődni ;)

#16 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 15 October 2018 - 10:36 AM

Csak aki a klub képviseletében áll, az ne írjon olyat a fórumon, hogy annak örülne, ha távoznék innen. Mert ha még egyszer hasonlót ír, akkor nem sokáig fog a klubnál dolgozni. Gondolom ebben mindenki egyetért velem.

Akkor nem tudok ki vagyok én, de nem baj! :)

Egyébként se fenyegess. />

#17 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:41 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 10:30 AM

Már megy a bajnokság csókolom :)/>
Mindenben vagyunk csak időben nem ;)/>
De örülök, hogy a klub képviseletében is fórumozik valaki :)/>

A másik kérdéshez kapcsolódóan annyit szeretnék még hozzátenni, hogy oké hogy Te ide tudsz jönni 2 órával meccs előtt, de az Aréna tele van programmal egész évben. Nem megoldható sajnos.

(Látom szépen javul az állapotod, szombaton láttalak a biciklin ;) )

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 15 October 2018 - 10:30 AM

Már megy a bajnokság csókolom :)
Mindenben vagyunk csak időben nem ;)
De örülök, hogy a klub képviseletében is fórumozik valaki :)

Csak aki a klub képviseletében áll, az ne írjon olyat a fórumon, hogy annak örülne, ha távoznék innen. Mert ha még egyszer hasonlót ír, akkor nem sokáig fog a klubnál dolgozni. Gondolom ebben mindenki egyetért velem.

#19 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 15 October 2018 - 09:58 AM

Mindent idejében megtudtok! :)

Már megy a bajnokság csókolom :)
Mindenben vagyunk csak időben nem ;)
De örülök, hogy a klub képviseletében is fórumozik valaki :)

#20 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 161 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 October 2018 - 01:15 PM

Amúgy ha itt vagy ... mi a véleményed az online jegyvásárlás csak vmikor a szezon közbeni elérésére?
Eddig miért nem volt idő rá? Miért ilyen hosszadalmas a folyamat?

Mindent idejében megtudtok! :)