Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46773 replies to this topic

#1 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1324 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:59 PM

Az sem mindegy milyen meccsen voltatok, egy 31-edik alapszakasz nem összehasonlítható egy PO 6 meccsel mondjuk. Plusz azért ott olyan szintű kosarasokat látsz, akiket itthon soha. Legalábbis en ha ilyen meccsre megyek nem a szurkolással foglalkozok. :)
Csak a FALCO !

#2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6213 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 17 July 2018 - 08:09 PM

Volt szerencsém ott lenni , akár hiszitek akár nem, messze van a mi szurkolásunktól ! Hamburger zabálás közben irányított szurkolás ! Se B közép , se igazi hangulat ! Egyszer persze látni kell a játék ( nem a szurkolás ) miatt!!

Egyetértek, nekem is egyszer (4 mérkőzés erejéig) érdekes volt, nagy élmény, de már ott vágytam arra, hogy amikor hazaérek menjek majd Falco meccsre. Ott show van, itt pokol. :)

#3 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1486 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:55 PM

S a helyükön tálcával tolják a hambit😀😀😀

Idézés: dr.house - Dátum: 17 July 2018 - 08:32 PM

És mikor kezdenéd élvezni a meccset(nem a hangulatot), akkor esnek be kezdés után 6-8perccel majd utána elkezdik a kijárogatást kajáért és te csak a sorry sorry-t hallod és nem tudod kiélvezni..legközelebb sor közepére veszek csak jegyet kint:D

#4 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1486 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:53 PM

Pontosan!!

Idézés: diborzsán300 - Dátum: 17 July 2018 - 08:24 PM

Tudom voltam nem jó amúgy olyan az egész mint egy cirkusz

#5 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2020 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:32 PM

Idézés: Lassa - Dátum: 17 July 2018 - 08:09 PM

Volt szerencsém ott lenni , akár hiszitek akár nem, messze van a mi szurkolásunktól ! Hamburger zabálás közben irányított szurkolás ! Se B közép , se igazi hangulat ! Egyszer persze látni kell a játék ( nem a szurkolás ) miatt!!

És mikor kezdenéd élvezni a meccset(nem a hangulatot), akkor esnek be kezdés után 6-8perccel majd utána elkezdik a kijárogatást kajáért és te csak a sorry sorry-t hallod és nem tudod kiélvezni..legközelebb sor közepére veszek csak jegyet kint:D

#6 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 17 July 2018 - 08:09 PM

Tudom voltam nem jó amúgy olyan az egész mint egy cirkusz
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#7 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1486 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:09 PM

Idézés: diborzsán300 - Dátum: 17 July 2018 - 06:55 PM

Erre próbáltam rávilágítani, hogy a Staples Centerbe se búslakodtak! 

#8 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 17 July 2018 - 05:03 PM

Akkor sorry, de egy PO szurkolás az Oracleben vagy a Celticsnel netán Thundernel eleg erős.

Erre próbáltam rávilágítani, hogy a Staples Centerbe se búslakodtak! ☺

#9 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1324 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:03 PM

Idézés: nincs - Dátum: 17 July 2018 - 04:52 PM

Szerintem a nézőkre gondolt, nem a csapatokra. :D/>

Akkor sorry, de egy PO szurkolás az Oracleben vagy a Celticsnel netán Thundernel eleg erős.
Csak a FALCO !

#10 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 443 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 17 July 2018 - 03:43 PM

Az igazi NBA kosárlabda a rájátszásban kezdődik, ahol mar minden meccs élet halál harc es ez a legjobb kosárlabda a világon, mert itt mar mindenki 100-on pörög.

Szerintem a nézőkre gondolt, nem a csapatokra. :D

#11 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1324 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:43 PM

Idézés: diborzsán300 - Dátum: 17 July 2018 - 02:04 PM

Azért az ott teljesen más. Ott nagyon lazák az emberek, teljesen más felfogás van. Volt olyan, hogy a Lakers 20 pontos hátrányba volt a Heat ellen és senkit nem érdekelt ott bulinak fogják fel az egészet. Aztán vissza is jött a Lakers a meccsbe ha Kobe bedobja nyertek is volna!

Ez azért nem teljesen igy van. Az NBA-ben van egy nyári liga az ujoncoknak es az undrafted agenteknek, akik utan erdeklodik az adott csapat. Ez a liga utan általában kialakul a végleges keret, mivel a szabadugynokok is nagyjából elkelnek. Ezután van egy extra alapozás majd par felkészülési bulimeccs es az alapszakasz. Itt egy közepes szintű védekezés van, de ez is inkább arról szol, hogy fejlesztenek a csapatok, csak az a cél, hogy bejussanak a PO-ba. Itt kb 70% on pörögnek a csapatok, mert akinek nincs esélye bejutni az tankol, tehát próbál a legjobb draftpickre hajtani. Nyilván nem halnak meg minden alapszakasz meccsen, mert van belőle 82, bőven lehet javitani, de nem is lazulas van. Az igazi NBA kosárlabda a rájátszásban kezdődik, ahol mar minden meccs élet halál harc es ez a legjobb kosárlabda a világon, mert itt mar mindenki 100-on pörög.

Ott van pl DeVaughn-Akoon Purcell aki tavaly a mi nemzetközi kupánkban lett az MVP, a Nuggetsben jo SL-T ment de egyelore nem kapott NBA szerződést. De pl Walter Lemon JR aki Körmenden volt o kapott egy two-wayt a Bostontol, mondjuk o jobb SL-T is hozott. Szóval azért meg odakerülni sem egyszerű.
Csak a FALCO !

#12 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 17 July 2018 - 01:29 PM

Ez az NBA-ben is így van,vagy csak Magyaroszágon?

Azért az ott teljesen más. Ott nagyon lazák az emberek, teljesen más felfogás van. Volt olyan, hogy a Lakers 20 pontos hátrányba volt a Heat ellen és senkit nem érdekelt ott bulinak fogják fel az egészet. Aztán vissza is jött a Lakers a meccsbe ha Kobe bedobja nyertek is volna!

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8359 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:56 PM

Nem tudom, nem járok nba meccsekre ;)

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6213 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:36 PM

Ez az egész egy kamu, és egy nagy mellébeszélés! Csak az nem látja, aki nem akarja, hogy egyesek aszerint nyilatkoznak meg, hogy kivel szemben kell állást foglalni. A magyarok még mindig nem tanulták meg, hogy sokkal inkább a racionális gondolkodás vezet eredményre, és nem a negatív és pozitív energiákról való elmélkedés. (Pár éve egy csajt pár találkozás után azért hagytam ott a p.csába, mert arról elmélkedett folyamatosan, hogy a munkatársai amikor negatívak, akkor ő sem tudja jól végezni a munkáját.)

#15 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4045 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:29 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 17 July 2018 - 01:22 PM

Véleményem szerint a lelátón a szurkolói kishitűség, hitetlenség könnyen átragadhat a csapatra.
Egyértelmű, ha a szurkolók nem hisznek egy adott meccsen a győzelemben, akkor nem tudnak olyan minőségű buzdítást közvetíteni a csapat felé, ami átlendíthetné őket a holtpontokon.
Egyáltalán nem mindegy szerintem, hogy a játékosok milyen szurkolói arcokat látnak maguk körül a mérkőzések közben.

#16 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8359 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:22 PM

Véleményem szerint a lelátón a szurkolói kishitűség, hitetlenség könnyen átragadhat a csapatra.
Egyértelmű, ha a szurkolók nem hisznek egy adott meccsen a győzelemben, akkor nem tudnak olyan minőségű buzdítást közvetíteni a csapat felé, ami átlendíthetné őket a holtpontokon.
Egyáltalán nem mindegy szerintem, hogy a játékosok milyen szurkolói arcokat látnak maguk körül a mérkőzések közben.

#17 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 443 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 16 July 2018 - 11:54 PM

Én egy szurkoló vagyok, a saját hitetlenségemről írtam (ami ebben az esetben nem is igazán az, hanem ahogy írtam csak az eddigi tapasztalat) , az ajánlatot pedig nem nekem kell tennem. A sportoló meg profi, attól hogy egy-két ember nem hisz valamiben annak nem szabadna befolyásolnia a csapat teljesítményét. Vagy te hallottál már össznépi pozitív gondolkodásmódról? De ha ezen múlna minden, ráadásul itt a fórumon dőlnek el a dolgok, akkor kezdeményezném, hogy mindenki írja le a meccsek előtt, hogy simán legyőzi szeretett csapatunk az ellenfelet. Veretlenül még úgysem nyertünk bajnokságot... :)

Szerintem túlgondolod az egészet. Egyszerűen megjegyeztem, hogy nem értem a kishitű gondolkodásmódot.

Attól még továbbra is felírhatjátok, hogy jó ha 8-ba jutunk, esélyünk sincs az Olaj ellen, meg ilyenek. Engem meg továbbra is csak zavarni fog. :D

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6213 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2018 - 11:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 16 July 2018 - 11:45 PM

Tulajdonképpen igen, ha nem teszel neki ajánlatot mert; "Hozzánk úgysem igazolnak le sosem a nagy halak". :rolleyes:

Én egy szurkoló vagyok, a saját hitetlenségemről írtam (ami ebben az esetben nem is igazán az, hanem ahogy írtam csak az eddigi tapasztalat) , az ajánlatot pedig nem nekem kell tennem. A sportoló meg profi, attól hogy egy-két ember nem hisz valamiben annak nem szabadna befolyásolnia a csapat teljesítményét. Vagy te hallottál már össznépi pozitív gondolkodásmódról? De ha ezen múlna minden, ráadásul itt a fórumon dőlnek el a dolgok, akkor kezdeményezném, hogy mindenki írja le a meccsek előtt, hogy simán legyőzi szeretett csapatunk az ellenfelet. Veretlenül még úgysem nyertünk bajnokságot... :)

#19 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 443 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2018 - 11:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 16 July 2018 - 11:36 PM

Persze tudom a hitetlenség még az igazolásokat is befolyásolhatja. :D

Tulajdonképpen igen, ha nem teszel neki ajánlatot mert; "Hozzánk úgysem igazolnak le sosem a nagy halak". :rolleyes:

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6213 Hozzászólás:

Elküldve: 16 July 2018 - 11:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 16 July 2018 - 11:17 PM

Keller jó játékos MAGYARKÉNT. De ha egy légiós helyett hozzuk (feltéve, hogy akkor csak 4 lesz) úgy már abszolút nem nagy fogás. Sőt, mivel magyar, extra fizetésért tudnánk csak megszerezni, amit én egy kicsit Szöszi-Zte szindrómának érzek. Ott is mindig azért van kevesebb és gyengébb légiós, mert elmegy a pénz rá...

Valóban lehetne jobb légióst találni nála, de ugye magyart meg év közben nem lehet már hozni, 5. légióst viszont januárban még igen. Ha azt nézzük, hogy igazából Perl "helyére" érkezhetne, akkor nem is lehetne kérdés, hogy miért ne 5 légióssal kezdenénk. De ugye nem biztos, hogy a két játékos anyagiakban ugyanaz a kategória. Viszont falco Mannel egyetértek abban, hogy kellene még magyar és 5 légiós is. És valóban jó lenne minimum az első csoportkörből továbblépni. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy Filipovity azért vár ki, hogy mi lesz Keller sorsa, vagyis szerintem kizárt, hogy mindketten maradjanak Fehérváron. Bármelyiküket elfogadnám, persze nyilván jobb lenne Keller. De valahogy nekünk az ilyen igazolások nem szoktak összejönni, és ezzel semmilyen kishitűséget nem fejezek ki, pusztán az eddigi tapasztalatokból írom. Persze tudom a hitetlenség még az igazolásokat is befolyásolhatja. :D