Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

51847 replies to this topic

#1 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4394 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:35 PM

Idézés: Phoenix - Dátum: 19 January 2019 - 05:22 PM

Szerintem Balmazovics mogyoróért van itt, már legalábbis egy center béréhez képest, valószínűleg azért a pénz gátat szab a szárnyaló fantáziának. Maradjunk a földön.

Mai meccset nézve,igazat adok Circonak,Balmazovic nagyon hasznos és fontos tagja a csapatnak.Jó lesz ez így!

#2 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1013 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 19 January 2019 - 05:09 PM

Igen, pont erre utaltam tegnap. Adná magát, hogy 4-5 posztra igazoljunk, viszont ennyi változtatás ilyen rövid idő alatt rosszul is elsülhet. Viszont ha lehet hinni a tegnapi közleménynek, akkor marad ez a keret.

Szerintem Balmazovics mogyoróért van itt, már legalábbis egy center béréhez képest, valószínűleg azért a pénz gátat szab a szárnyaló fantáziának. Maradjunk a földön.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#3 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3689 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:09 PM

Idézés: Marillion - Dátum: 19 January 2019 - 04:10 PM

Igy hogy jött Darrin után Zozó is,jó lenne észbe kapni és beáldozni mondjuk Balmazovicsot egy 4-5 poszton bevethető játékosért cserébe ! Arra a posztra Reddick és Norbi elég a bajnokság végéig ? Reddick sokat van fenn és jönnek elö a kisebb nagyobb sérülések ! Kaposváron PL. kivel oldják meg Norbi tehermentesítését? Minden évben eljátsszák a csapatnál ezt....nem hiszem el hogy nem lehet ebböl okulni végre... Ja persze Heindlein meg Spica ketten együtt meg külön sem jelenthet gondot.....

Igen, pont erre utaltam tegnap. Adná magát, hogy 4-5 posztra igazoljunk, viszont ennyi változtatás ilyen rövid idő alatt rosszul is elsülhet. Viszont ha lehet hinni a tegnapi közleménynek, akkor marad ez a keret.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#4 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4394 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:33 PM

Idézés: Espada - Dátum: 19 January 2019 - 04:14 PM

Szerintem örüljünk hogy a vezetőség mindent megtett az említett két játékosért, hogy újra Falco mezben játszhassanak,ne legyünk telhetetlenek, a végére csapatot is gyúrni kell belőlük,beépiteni őket, nagy jövés-menés ezen nem segít. Felesleges pénzköltésbe ne ugorjunk bele, ne járjunk ugy mint az Egerszeg annak idején,egy lapra raktak mindent.

Nagy jövés menés így is van.Úgy tűnik pénz is.Most,hogy Zozóval kiegészültünk,1-2-3 posztra van 5 használható és egy szerintem bevethető(Kucsora) játékosunk.Ugyanezt ha megnézzük magas posztokon:van egy vérbeli ötösünk,egy 4-5(Norbi),egy 4-es és egy jó indulattal néha kényszer 4-es(Balma).Szerintem ezért tűnik szinte mindenkinek logikusnak egy ilyen lépés.Ha ezt meglépnénk,szerintem szinte tökéletes szerkezete lenne a csapatnak.Így is zseniális egyébként,de akkor már nyugodtan tervezhetnénk a play-offban is.Mert ha ott bejön egy sérülés,akkor tudjuk milyen nehézzé válik minden...
Egyébként meg Zegen pont az volt a bajuk,hogy minden összejött és nyertek,így brutál prémiumokat kellett kifizetniük,ebbe roppantak meg(gondolom nem tervezték a sikert).Nálunk szerintem a prémiumra is terveznek ;)
Ja és természetesen MAX respekt a vezetőségnek szponzornak,önkormányzatnak!!!

#5 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 19 January 2019 - 04:10 PM

Igy hogy jött Darrin után Zozó is,jó lenne észbe kapni és beáldozni mondjuk Balmazovicsot egy 4-5 poszton bevethető játékosért cserébe ! Arra a posztra Reddick és Norbi elég a bajnokság végéig ? Reddick sokat van fenn és jönnek elö a kisebb nagyobb sérülések ! Kaposváron PL. kivel oldják meg Norbi tehermentesítését? Minden évben eljátsszák a csapatnál ezt....nem hiszem el hogy nem lehet ebböl okulni végre... Ja persze Heindlein meg Spica ketten együtt meg külön sem jelenthet gondot.....

Szerintem örüljünk hogy a vezetőség mindent megtett az említett két játékosért, hogy újra Falco mezben játszhassanak,ne legyünk telhetetlenek, a végére csapatot is gyúrni kell belőlük,beépiteni őket, nagy jövés-menés ezen nem segít. Felesleges pénzköltésbe ne ugorjunk bele, ne járjunk ugy mint az Egerszeg annak idején,egy lapra raktak mindent.

#6 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 55 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:10 PM

#7 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 569 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:40 PM

Indulás Kaposvárra.
Hajrá Falco!

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6996 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 January 2019 - 03:07 PM

Nem baj ha nem látod, majd a besúgóid jelzik.
Nézd meg már ki csinálja a cirkuszt tegnap este óta?! Nem bírtad elviselni, hogy szembesítettelek teljesen normális stílusban azzal, hogy négy nap különbséggel két olyan dolgot írtál, ami eléggé üti egymást. Erre fel a válaszodban már azt írtad "okoskodó circo", tehát az első személyeskedést te indítottad. Az meg ki a faszt érdekel, hogy te a közösségi oldalon kapsz egy üzenetet, azért van ott olyan lehetőség, hogy "üzenetek" , mert szabadon használható. Aztán ha akarsz válaszolsz rá, ha nem, akkor pedig nem válaszolsz. Tilthatsz is bárkit, te döntheted el. De hogy ezért itt elkezdesz fenyegetőzni... Én pedig kikérem magamnak, hogy olyat írj nekem, hogy a gyerekeidet a szádra vettem! Tudod egyáltalán ezt milyen esetben szokták mondani? Akkor, ha valaki szid valakit. Az a te bajod, hogy érzed egy suttyó vagy hozzám képest, akinek a családjának az ideológiája is változik évről-évre, ha már nem sikerült karriert csinálni a baloldali szerepvállalásból , akkor átmegyek a Jobbik-táborába, ugye?
A lényeg viszont az, hogy Szolnokon lehet esélyünk nyerni, de Kaposváron meg fossunk attól, hogy kikapunk, ugye? :D/>/> Foci, didergés, szotyi...hidd el ez való neked.

Tenyleg ez az utolso valaszom hosszad te troger, de mivel ismetelten a csaladomat becsmerled ezert leirom a velemenyem.
Soha nem valtoztatott senki ideologiat, soha egyik csaladtagom nem akart karriert befutni politikai oldalon. Becsuletesen tette dolgat edesapam is ugy, hogy gyermekkoromban mellettem volt mint apuka ami rolad ez nem mondhato el az altalad leirtak alapjan.

Ami tegnap este tortent az nem volt mas mint a folyamatos kotozkodesed.
Mas ugyan ezt leirta, hogy bajmokeselyes a csapat, kupagyozelemre eselyes de a Kaposvari meccs nagyon nehez lesz. Ott te helyeseltel. az en irasomat meg kiforgattad! Kb ennyire vagy hiteles!
Egyebkent par hete leirtad, hogy par embert gyulolsz itt es mindent elkovetsz, hogy kicsinald oket. Na kb ezen voltal tegnap este is. De k**vara vigyazz, nehogy visszanyaljon a fagyi

Prospero!

Ti meg legyszives probaljatok ezt a helyzetet kezelni mert ez a nyomorek mar nem eloszor mocskolja a csaladomat illetve mas embereket! Ha nincs mas tiltsatok ki de ez a forum ne igy mukodjon tovabb!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#9 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6940 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo8888 - Dátum: 19 January 2019 - 01:48 PM

Perl Zoli,Govens!ket szuper igazolas es maris van egy bomba eros keretunk!legerosebb a Falco torteneteben!
Mostani csapat ugyanaz mint a tavalyi,4-5 ben meg extra csere tortent!maximalisan biztositja a vezetoseg a felteteleket az arany eremhez,ermekhez!arrol beszeltunk ev elejen,hogy akkor lenne realis osszehasonlitani a tavalyi ezustoket az idei elvarasokkal,ha hasonlo lenne a keret!
Hat most teljesult ez a kivansagunk(ujra ittvan Zoli es Govens).egy extra 4-es es extra 5-os (Szasa es Ivan/Taytor helyett)most nem hasonlo a keret,hanem sokkal erosebb!
Okornon mulik mar “csak”,hogy ezt a feladatot meg tudja e oldani!jolenne vegre egy kupat nyerni,arra latok tobb eselyt,az “csak” 3 meccs!
Nagyon csalodott lennek ha egy aranyunk nem lenne a szezon vegere!ennel erosebb keretunk nem hiszem hogy lesz a jovoben!
Mai Kaposvar meccset meg hozni kell,meg ha nem is lesz szep,meg konnyu,de akkor is!egyszeruen mas minoseget kepviselunk es ezt a palyan is meg kell mutatni!Redick nelkul persze nehezebb lesz,de van ez igy hogy jonnek serulesek,meg kell oldani ezt a helyzetet is!
Kesobbiekben is ebben latom a veszelyt!(magasposzton esik ki vki,leginkabb Redickben van ez a faktor benn)en biztos csereltem volna meg Balmazovicsot egy (Wreit) tipusu 4-5 re.de ilyen igazolasok utan egy szavam nem lehet ez a keret igy is alkalmas lehet a celjaink eleresehez!
Hajra Falco!

Teljes mértékben egyetértek a gondolataiddal! Elviekben ennek kéne bekövetkeznie, de az hogy a Szolnokot a legvégén megelőzzük, ahhoz már most el kellene kezdeni bajnokesélyeshez méltóan játszani!

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6940 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 January 2019 - 10:14 AM

En elkerulnem de lathatod megtalal es mar facen is probal uzengetni.
Legszivesebben most kocsiba ulnek bemennek a fo terre es lenyeletnem vele az osszes bizsujat de annyit nem er meg, hogy rendorsegre jarjak egy elkenyeztetett kis hulyegyerek miatt.
A fozolapot nem ertem mire szantad.... :)

Nem baj ha nem látod, majd a besúgóid jelzik.
Nézd meg már ki csinálja a cirkuszt tegnap este óta?! Nem bírtad elviselni, hogy szembesítettelek teljesen normális stílusban azzal, hogy négy nap különbséggel két olyan dolgot írtál, ami eléggé üti egymást. Erre fel a válaszodban már azt írtad "okoskodó circo", tehát az első személyeskedést te indítottad. Az meg ki a faszt érdekel, hogy te a közösségi oldalon kapsz egy üzenetet, azért van ott olyan lehetőség, hogy "üzenetek" , mert szabadon használható. Aztán ha akarsz válaszolsz rá, ha nem, akkor pedig nem válaszolsz. Tilthatsz is bárkit, te döntheted el. De hogy ezért itt elkezdesz fenyegetőzni... Én pedig kikérem magamnak, hogy olyat írj nekem, hogy a gyerekeidet a szádra vettem! Tudod egyáltalán ezt milyen esetben szokták mondani? Akkor, ha valaki szid valakit. Az a te bajod, hogy érzed egy suttyó vagy hozzám képest, akinek a családjának az ideológiája is változik évről-évre, ha már nem sikerült karriert csinálni a baloldali szerepvállalásból , akkor átmegyek a Jobbik-táborába, ugye?
A lényeg viszont az, hogy Szolnokon lehet esélyünk nyerni, de Kaposváron meg fossunk attól, hogy kikapunk, ugye? :D Foci, didergés, szotyi...hidd el ez való neked.

#11 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 January 2019 - 02:41 PM

Ėn a Norbiban nagyon bízom ma, őt mindig a szíve viszi előre.

A múltkor valaki úgy fogalmazott itt, hogy a bajnokcsapat óta nem volt ilyen erős keretünk, ės talán Circo mondta, hogy a jelenleginek közül kb Govens az a szint.
Valahol itt az igazsàg.

Szerintem a kupàt pont azėrt nehezebb megnyerni, mert csak három meccs, ės kevesebb a korrekciós lehetősėg, ha rontasz. Ott topon kell lenni, ės nem lehet rossz döntėseket hozni. Ez a kupa "szėpsėge".

+1 Inkább a padunk minősége/mélysége nem volt ilyen jó.De azt tartom,hogy ezzel a kerettel,jó edzővel szép reményeink lehetnek. Reddic nélkül,de mait be kell húzni. Norbi megoldja,Spica meg múlt szezonban sem volt nagy spíler Sopronban,idén is visszaesés jellemző rá.Rolira kell figyelni, Curry meg mondjuk levédekezheti Ubillát,míg Go dobja a trííííket. :)

#12 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1989 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:41 PM

Ėn a Norbiban nagyon bízom ma, őt mindig a szíve viszi előre.

A múltkor valaki úgy fogalmazott itt, hogy a bajnokcsapat óta nem volt ilyen erős keretünk, ės talán Circo mondta, hogy a jelenleginek közül kb Govens az a szint.
Valahol itt az igazsàg.

Szerintem a kupàt pont azėrt nehezebb megnyerni, mert csak három meccs, ės kevesebb a korrekciós lehetősėg, ha rontasz. Ott topon kell lenni, ės nem lehet rossz döntėseket hozni. Ez a kupa "szėpsėge".
kép

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6996 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo8888 - Dátum: 19 January 2019 - 01:48 PM

Perl Zoli,Govens!ket szuper igazolas es maris van egy bomba eros keretunk!legerosebb a Falco torteneteben!
Mostani csapat ugyanaz mint a tavalyi,4-5 ben meg extra csere tortent!maximalisan biztositja a vezetoseg a felteteleket az arany eremhez,ermekhez!arrol beszeltunk ev elejen,hogy akkor lenne realis osszehasonlitani a tavalyi ezustoket az idei elvarasokkal,ha hasonlo lenne a keret!
Hat most teljesult ez a kivansagunk(ujra ittvan Zoli es Govens).egy extra 4-es es extra 5-os (Szasa es Ivan/Taytor helyett)most nem hasonlo a keret,hanem sokkal erosebb!
Okornon mulik mar “csak”,hogy ezt a feladatot meg tudja e oldani!jolenne vegre egy kupat nyerni,arra latok tobb eselyt,az “csak” 3 meccs!
Nagyon csalodott lennek ha egy aranyunk nem lenne a szezon vegere!ennel erosebb keretunk nem hiszem hogy lesz a jovoben!
Mai Kaposvar meccset meg hozni kell,meg ha nem is lesz szep,meg konnyu,de akkor is!egyszeruen mas minoseget kepviselunk es ezt a palyan is meg kell mutatni!Redick nelkul persze nehezebb lesz,de van ez igy hogy jonnek serulesek,meg kell oldani ezt a helyzetet is!
Kesobbiekben is ebben latom a veszelyt!(magasposzton esik ki vki,leginkabb Redickben van ez a faktor benn)en biztos csereltem volna meg Balmazovicsot egy (Wreit) tipusu 4-5 re.de ilyen igazolasok utan egy szavam nem lehet ez a keret igy is alkalmas lehet a celjaink eleresehez!
Hajra Falco!

Az elejevel teljes mertekben egyetertek, ez talan a legerosebb keretunk eddig. Ev elejen en is azok koze tartoztam akik nem tartottam fairnek osszehasonlitani a tavalyi es idei keretet de most ki kell mondani ez a keret erosebb mint a tavalyi tehat elvarhato egy legfenyesebb erem valamelyik fronton. A kupa valoban egyszerubb bar ott is 3 nehez meccset kell nyerni 3 nap alatt.
Reddic serulese sztem egy szerencsetlen szitu volt ha akkor serult meg amikor gondolom. Egy szolnoki ellentamadasnal ahogy rohant vissza megfeszult a terde ha jol lattam, utana ugralt is egy picit rajt. Nem valoszinu h komoly de nem art tenyleg pihentetni.
Nyugodj békében CECE!

#14 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1013 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:56 PM

Norbinak a szezon meccsét kell hoznia. Így is van esély a kipontozódására, Spicának és Hendleinnek is van már akkora respektje, hogy a bírók kellőképp védjék őket. Azaz lehet, a végén Bruinsmának kell ötöst játszania, ez esetben négyesben Balmazovics mellett Bírónak vagy Hódinak kell beugrania.
Alacsony poszton egész egyszerűen le kell zúzni őket, akkor a magas posztok hátrányát kompenzálhatjuk.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#15 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 144 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:48 PM

Hajra Falco!

#16 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6996 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 19 January 2019 - 01:35 PM

Akkor lehet, hogy árnyékra vetődtem. Nem nálad voltam szerda este ikeás főzőlapot javítani?

Nem, de jo tudni hogy van szakember is kozottunk :)
Nyugodj békében CECE!

#17 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 980 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 January 2019 - 10:14 AM

Legszivesebben most kocsiba ulnek bemennek a fo terre es lenyeletnem vele az osszes bizsujat de annyit nem er meg, hogy rendorsegre jarjak egy elkenyeztetett kis hulyegyerek miatt.
A fozolapot nem ertem mire szantad.... :)/>

Akkor lehet, hogy árnyékra vetődtem. Nem nálad voltam szerda este ikeás főzőlapot javítani?

#18 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6996 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 19 January 2019 - 12:03 PM

Splity:
Valamiért nem tudok idézni ezért csak így írom. Én nem tiltottam. Jókat röhögök rajt. Reagálni természetesen nem fogok rá, ennyi önuralmam azért van. Egy a titok, az eszéhez, meg a mentális állapotához kell mérni. ;)/>/> Mondjuk arra kíváncsi leszek, mikor talál meg egy olyan embert, aki nem ilyen nyugodt vérmérsékletű mint mi. A nagy számok törvénye alapján ez előbb vagy utóbb bekövetkezik.
FB-on meg simán tilthatod.

Nem ismerosom es tok veletlenul vettem eszre, hogy uzent amikor nezegettem a facen a menupontokat es ott volt h van egy uzenetem.
Egy darabig lehet rajt rohogni meg nem foglalkozni vele de sajnos ez az egesz forumra kihat es a normalis beszelgetest elviszi szemelyeskedesbe.
Inkabb ne lassam mit ir aztan nem reagalok ra.
Jobb lesz ez igy mindenkinek!
Nyugodj békében CECE!

#19 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2319 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:03 PM

Splity:
Valamiért nem tudok idézni ezért csak így írom. Én nem tiltottam. Jókat röhögök rajt. Reagálni természetesen nem fogok rá, ennyi önuralmam azért van. Egy a titok, az eszéhez, meg a mentális állapotához kell mérni. ;) Mondjuk arra kíváncsi leszek, mikor talál meg egy olyan embert, aki nem ilyen nyugodt vérmérsékletű mint mi. A nagy számok törvénye alapján ez előbb vagy utóbb bekövetkezik.
FB-on meg simán tilthatod.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#20 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6996 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:14 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 19 January 2019 - 08:48 AM

Továbbra is csak azt tudom javasolni, kerüld el, kár felhúzni magad rajt.
Off: Jól működik az indukciós főzőlap? Talán nem tévedek.

A fozolapot nem ertem mire szantad.... :)
Nyugodj békében CECE!