Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53943 replies to this topic

#1 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 429 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:54 AM

Ha megnyernénk a bajnokságot, akkor hagynám a keretet így. Ha egy csapat bajnok lesz, akkor minek azon változtatni? Ennél mivel lehetne jobb? A kupa sem az összetételen múlt, ha most szombaton lenne, lehet 10-el nyernénk, az még egy másik Falco volt.

#2 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1944 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 11:18 PM

Govenst is szeretnenk marasztalni nala nem tudni mik a tervek. Szerintem jovore

Ő mondjuk már megmaradhatna a seggén. Az idei más játékszerepe és a statjai alapján nem hinném, hogy valami nagyon kemény ligába eltudna menni. Főleg a novgorodi bukta után. Max elmegy a japán 2-be pénzt keresni.

#3 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7214 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 May 2019 - 11:36 PM

Melyik bajnokságban fizetnek többet, amelyik nem erősebb a magyarnál? Mármint elsőosztályúra gondolok.

Nala nem az fog donteni hogy mennyivel kap tobbet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7154 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 11:18 PM

Evan is menni fog nem biztos hogy erossebb bajnoksagba bar meg szeretnenk tartani.

Melyik bajnokságban fizetnek többet, amelyik nem erősebb a magyarnál? Mármint elsőosztályúra gondolok.

#5 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7214 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 May 2019 - 10:04 PM

A jelenség valóban ez, de...
Bruinsma: Számokban nagyon hasonló szezont fog futni, mint tette Hollandiában (reméljük kétszeres bajnok lesz egy hónap múlva), de a Groningennel az FEC-ben erősebbet alkotott. Mégis nálunk kötött ki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy miért nem tudott akkor a Falconál komolyabb helyre menni, és miért lenne most mégis jobb lehetősége? Nem hinném, hogy a magyar ennyivel jegyzettebb bajnokság lenne a hollandnál.
Curry: Nála még inkább felmerül ez a kérdés. Ha szlovén és német karrier után minket választott, akkor miért most tudna komolyabb helyre szerződni? Egy magyar bajnoki cím (vagy döntő) jobb számokkal ezek szerint előnyösebb ajánlólevél?
Reddic: Azt hiszem nála viszont ez egyértelmű, hiszen egy sérülés miatt nyilván nem voltak komolyabb ajánlatai, a produktuma alapján pedig érthető, hogy kipróbálja magát erősebb ligában is.

Szeretjük őket, kiválóan is teljesítenek eddig, de nem kell megijedni, utánuk is lesz élet. Számomra ennek egyik záloga Okorn lenne, aki biztosan csak olyan légiósokat igazolna, akikkel az általa elvárt védekezést meg tudná valósítani. Ez a legfőbb ok, amiért azt szeretném, ha jövőre is ő lenne a csapatunk mestere (meg azért, mert ugyan olyan beteg maximalista, mint én).

Reddic alapbol komolyabb ligaban fog szerepelni igy elvezzuk ki azt a par meccset amig itt van. Nem tudom lesz e ilyen jo centerunk aki vedekezesben es tamadasban is ennyire jo bar sokszor meglatszik a jatekan mennyire van kedve epp jatszani.
Evan is menni fog nem biztos hogy erossebb bajnoksagba bar meg szeretnenk tartani. Govenst is szeretnenk marasztalni nala nem tudni mik a tervek. Szerintem jovore 5 uj legios lesz aztan majd meglatjuk. De addig van par feladatunk amit el kellene vegeznunk. :)
Nyugodj békében CECE!

#6 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1358 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:34 PM

Ha a játékképet nézzük,én is marasztalnám,mert a rotáció,filozofia minden rendben van, viszont tartok tőle sokan nem honorálják ezt a stílust, és a rossz szájúak szerint ennek sok magyar nem is örül,nem is jönnek ki vele,és nem szeretne vele jövőre dolgozni. Most mindenki beállt a sorba, de én nem gondolom hogy ez garancia a csapategységre és egy légiósnak se mindegy,hogy viselkednek vele,erre jó példa az elmúlt két év Körmendje.

#7 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

Én is így gondolom Circo, Curry egyébként nyilatkozta, hogy a több lehetőség miatt választott minket. De abban biztos vagyok, hogy Gasper szerepe óriási abban, hogy Reddic és Evan itt játszik és ahogy írtad ez lehet a garancia a sikeres szereplésre a jövőben. Én nekem sokkal szimpatikusabb Okorn filozófiája, mint mondjuk az előző években amit láttunk. Reméljük eredményesebb is lesz.
Csak a FALCO !

#8 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7154 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2019 - 09:37 PM

Mondjuk nagyon meglepő lenne ha egy Bruinsma vagy Reddic a magyar bajnokságban játszana meg egy évet, de akar Curryrol is el lehet ezt mondani. Az ilyen játékosok nem nagyon maradnak egy évnél tovább, de ez mindenhol így van a magyar bajnokságon belül.

A jelenség valóban ez, de...
Bruinsma: Számokban nagyon hasonló szezont fog futni, mint tette Hollandiában (reméljük kétszeres bajnok lesz egy hónap múlva), de a Groningennel az FEC-ben erősebbet alkotott. Mégis nálunk kötött ki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy miért nem tudott akkor a Falconál komolyabb helyre menni, és miért lenne most mégis jobb lehetősége? Nem hinném, hogy a magyar ennyivel jegyzettebb bajnokság lenne a hollandnál.
Curry: Nála még inkább felmerül ez a kérdés. Ha szlovén és német karrier után minket választott, akkor miért most tudna komolyabb helyre szerződni? Egy magyar bajnoki cím (vagy döntő) jobb számokkal ezek szerint előnyösebb ajánlólevél?
Reddic: Azt hiszem nála viszont ez egyértelmű, hiszen egy sérülés miatt nyilván nem voltak komolyabb ajánlatai, a produktuma alapján pedig érthető, hogy kipróbálja magát erősebb ligában is.

Szeretjük őket, kiválóan is teljesítenek eddig, de nem kell megijedni, utánuk is lesz élet. Számomra ennek egyik záloga Okorn lenne, aki biztosan csak olyan légiósokat igazolna, akikkel az általa elvárt védekezést meg tudná valósítani. Ez a legfőbb ok, amiért azt szeretném, ha jövőre is ő lenne a csapatunk mestere (meg azért, mert ugyan olyan beteg maximalista, mint én).

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4509 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:59 PM

Én jelen állás szerint a csapatból csak egy embert nem tartanék meg(légiós),de ennek a forgató könyvnek nem túl nagy az esélye(mármint,hogy a többi maradna).Egyébként pedig erre még tényleg ráérünk.

#10 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1358 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2019 - 09:37 PM

Mondjuk nagyon meglepő lenne ha egy Bruinsma vagy Reddic a magyar bajnokságban játszana meg egy évet, de akar Curryrol is el lehet ezt mondani. Az ilyen játékosok nem nagyon maradnak egy évnél tovább, de ez mindenhol így van a magyar bajnokságon belül.

Reddic tuti nem marad szerintem, Bruinisma és Curryből viszont egyiküket jó lenne legalább marasztalásra bírni.

#11 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:37 PM

Idézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 08:36 PM

En ugy tudom kinalunk szerzodest neki. A legiosok kozul is parnak de ok nem maradnak mert jegyzettebb bajnoksagba hivjak oket.

Csak a FALCO !

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7154 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 08:36 PM

En ugy tudom kinalunk szerzodest neki. A legiosok kozul is parnak de ok nem maradnak mert jegyzettebb bajnoksagba hivjak oket.

Én nagyon örülnék, ha Okorn jövőre is nálunk folytatná. Nyilván érdemes megvárni hogyan alakul a szezon, de ha sérülések nem lesznek és döntőbe jutunk, akkor kevésbé lehet bele kötni a munkájába. Bár abban is biztos vagyok, hogy egy esetleges Körmend elleni vesztes döntő után egyesek szemében ő lenne a leggyengébb edző, ahogy egyes légiósokkal kapcsolatban is így várhatóak majd a vélemények.

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7214 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 22 May 2019 - 06:48 PM

Magasan a legjobb edzonk Gasper 2007 óta. Nagyon remelem, hogy marad, sőt azt remelem, hogy nem is téma az, hogy nem itt kezdi a következő szezont. A következő szezon kereterol pedig lesz idő meg bőven beszélgetni. :)

Nyugodj békében CECE!

#14 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1583 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:48 PM

Idézés: Espada - Dátum: 22 May 2019 - 06:22 PM

Hát remélem nem marad. Magyarjaink nem igazán jönnek ki vele, olvassa játékot,nem vitás,de nincs pedagógiai érzéke,ami fontos lenne. Talán Gyuri bácsi is tud mérlegelni ilyen helyzetben mi a fontosabb,persze erről ráérünk később beszélni,most egyelőre szoritsunk a minél jobb helyezésért,mert most eléggé egybe vagyunk,úgy érzem :)/>

Magasan a legjobb edzonk Gasper 2007 óta. Nagyon remelem, hogy marad, sőt azt remelem, hogy nem is téma az, hogy nem itt kezdi a következő szezont. A következő szezon kereterol pedig lesz idő meg bőven beszélgetni. :)
Csak a FALCO !

#15 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1070 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 May 2019 - 06:22 PM

Hát remélem nem marad. Magyarjaink nem igazán jönnek ki vele, olvassa játékot,nem vitás,de nincs pedagógiai érzéke,ami fontos lenne. Talán Gyuri bácsi is tud mérlegelni ilyen helyzetben mi a fontosabb,persze erről ráérünk később beszélni,most egyelőre szoritsunk a minél jobb helyezésért,mert most eléggé egybe vagyunk,úgy érzem :)

Azt, hogy mit remélsz, majd a szezon végén mondd <_< Láttunk már kutyát karón :rolleyes:
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#16 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1358 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 22 May 2019 - 06:19 PM

Szerintem nem is fog játszani, max bemelegít.
A jövő szezon tervezése még ráér, a légiósokat egyébként is az edző választja ki, hogy ki lesz az edző, az néhány héten belül kiderül. Szerintem elég egyszerű a képlet <_<

Hát remélem nem marad. Magyarjaink nem igazán jönnek ki vele, olvassa játékot,nem vitás,de nincs pedagógiai érzéke,ami fontos lenne. Talán Gyuri bácsi is tud mérlegelni ilyen helyzetben mi a fontosabb,persze erről ráérünk később beszélni,most egyelőre szoritsunk a minél jobb helyezésért,mert most eléggé egybe vagyunk,úgy érzem :)

#17 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1070 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 May 2019 - 06:15 PM

Én ebből szempontból nem is játszatnám Curryt pénteken. Pihenjen, Kecskemétet nélküle is vernünk kell,utána nagyobb falat vár rá. Szolnokon mikor ő fogta, nem tudott pontot dobni,talán egy bravúrtriplája volt Vojának,sokszor elváltottuk,és mikor Balma fogta,akkor dobálta meg a pontjait, ha őt kikapcsoljuk,tovább kell jutni rajtuk.
Reddic szerintem nem marad, de Ront és Bruinismát nagyon meg akarnám tartani jövőre, Go nem hiszem akarna maradni, Curry mellé kell egy pont erős pg/sg és légiós fronton már annyira nem is lőhetnénk mellé.

Szerintem nem is fog játszani, max bemelegít.
A jövő szezon tervezése még ráér, a légiósokat egyébként is az edző választja ki, hogy ki lesz az edző, az néhány héten belül kiderül. Szerintem elég egyszerű a képlet <_<
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#18 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1358 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 22 May 2019 - 06:09 PM

Mindnyájan örültünk volna a Szolnok és a Körmend vereségének, nem így történt. Viszont túl sok ráhatásunk nem volt a dologra, úgyhogy nem kellett Xanaxot bevenni.
Egyébként meg lásd meg a pozitívumot: a Körmend pl. megszakadt egy egypontos győzelemért a tartalékos Sopron ellen (Fuller és Takács masszívan hiányzik a rotációjukból). A Paks bukója meg Dzsunics sara; mindenki, de tényleg mindenki tudja, hogy a Szolnok lelke Voja, a mezőny legnagyobb extraklasszis játékosa. Olyan nincs, hogy erre ne találjon ki taktikát, hogyan lehetne őt 20 alatt tartani. Na mindegy, paksi lessons learnt, amit nekünk kell hasznosítani. Felkészül Beni és Ron :rolleyes:
Közben mi átgázoltunk a teljes kerettel felálló Kecsón, úgy. hogy igazán el se fáradtak a srácok...

Én ebből szempontból nem is játszatnám Curryt pénteken. Pihenjen, Kecskemétet nélküle is vernünk kell,utána nagyobb falat vár rá. Szolnokon mikor ő fogta, nem tudott pontot dobni,talán egy bravúrtriplája volt Vojának,sokszor elváltottuk,és mikor Balma fogta,akkor dobálta meg a pontjait, ha őt kikapcsoljuk,tovább kell jutni rajtuk.
Reddic szerintem nem marad, de Ront és Bruinismát nagyon meg akarnám tartani jövőre, Go nem hiszem akarna maradni, Curry mellé kell egy pont erős pg/sg és légiós fronton már annyira nem is lőhetnénk mellé.

#19 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1070 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 May 2019 - 10:23 PM

Először is gratulálok a csapatnak! Nagy bravúr idegenben nyerni a rájátszásban, a különbségről nem is beszélve. Curry sérüléséről lehet tudni valami publikusat?

Elképesztő viszont, hogy mennyire nyugodtan fogadtátok az este további eredményeit. Én k**va ideges voltam, a Paks hazai pályán 14 pontos előnyről, a Sopron hazai pályán 17 pontos előnyről bukott el. Ti a sakkban egy lépésben gondolkodtok, én pedig már előre 3 lépésben, és pont ezért nem elég nekem az, hogy mi nyertünk. Én többet akartam ebből a ma estéből kihozni. Még akkor is , ha bejött a tippem a két győzelem. Csak éppen a Pécs sikere érdekelt a legkevésbé.

Én sem hiszek már abban, hogy a Paks nyerhet Szolnokon, a Pécs meg oly mindegy, hiszen a Körmend simán átgázol rajtuk is. Viszont a Szolnok mai győzelme arra jó volt, hogy ne sajnáljuk le őket, ne legyintsünk, hogy eljött a mi időnk, és simán továbbjutunk. Ne feledjük, hogy csak egy botlás itthon ellenük és vége lehet mindennek. Nem nyugtatjuk magunkat Andrics hátával, Vojvoda térdével , hiszen engem csak az érdekel, amit látok, például Voja mai 36 pontját.

Pénteken tökéletesen megfelel az egy pontos siker is, csak sérülés ne történjen.

Mindnyájan örültünk volna a Szolnok és a Körmend vereségének, nem így történt. Viszont túl sok ráhatásunk nem volt a dologra, úgyhogy nem kellett Xanaxot bevenni.
Egyébként meg lásd meg a pozitívumot: a Körmend pl. megszakadt egy egypontos győzelemért a tartalékos Sopron ellen (Fuller és Takács masszívan hiányzik a rotációjukból). A Paks bukója meg Dzsunics sara; mindenki, de tényleg mindenki tudja, hogy a Szolnok lelke Voja, a mezőny legnagyobb extraklasszis játékosa. Olyan nincs, hogy erre ne találjon ki taktikát, hogyan lehetne őt 20 alatt tartani. Na mindegy, paksi lessons learnt, amit nekünk kell hasznosítani. Felkészül Beni és Ron :rolleyes:
Közben mi átgázoltunk a teljes kerettel felálló Kecsón, úgy. hogy igazán el se fáradtak a srácok...
Horváth Zoli

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7154 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2019 - 10:23 PM

Először is gratulálok a csapatnak! Nagy bravúr idegenben nyerni a rájátszásban, a különbségről nem is beszélve. Curry sérüléséről lehet tudni valami publikusat?

Elképesztő viszont, hogy mennyire nyugodtan fogadtátok az este további eredményeit. Én k**va ideges voltam, a Paks hazai pályán 14 pontos előnyről, a Sopron hazai pályán 17 pontos előnyről bukott el. Ti a sakkban egy lépésben gondolkodtok, én pedig már előre 3 lépésben, és pont ezért nem elég nekem az, hogy mi nyertünk. Én többet akartam ebből a ma estéből kihozni. Még akkor is , ha bejött a tippem a két győzelem. Csak éppen a Pécs sikere érdekelt a legkevésbé.

Én sem hiszek már abban, hogy a Paks nyerhet Szolnokon, a Pécs meg oly mindegy, hiszen a Körmend simán átgázol rajtuk is. Viszont a Szolnok mai győzelme arra jó volt, hogy ne sajnáljuk le őket, ne legyintsünk, hogy eljött a mi időnk, és simán továbbjutunk. Ne feledjük, hogy csak egy botlás itthon ellenük és vége lehet mindennek. Nem nyugtatjuk magunkat Andrics hátával, Vojvoda térdével , hiszen engem csak az érdekel, amit látok, például Voja mai 36 pontját.

Pénteken tökéletesen megfelel az egy pontos siker is, csak sérülés ne történjen.