Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50569 replies to this topic

#1 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1648 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:24 AM

A szombati meccs -több okból kifolyólag is- piszkos kemény lesz, de be kell húzni!!!

#2 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:36 AM

A srácok ma megmutatták, nem az idegenbeli fellépéssel, hanem a mez színével van a gond. Ezentúl sárgában játszunk idegenben is. :D

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6783 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:21 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 November 2018 - 10:49 PM

Így van, a második félidővel lehet keresni valónk, az elsővel nem. Ugyanis ez az angol bajnok szerintem nálunk nem lenne nyolcban. Gratula a győzelemért, és a második félidőért!

Én ehelyett inkább azt írom, hogy az Aranycsapat 65 évvel ezelőtti, szintén novemberi szenzációs győzelme után a Falco kosárlabdacsapata is győzni tudott Angliában! Nagy bravúr!

(Teljesen mindegy így van e vagy sem, de mivel én egy komoly csapat szurkolójának szeretném érezni magamat, ezért így harangozom be ezt a győzelmet.)

#4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8696 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 11:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 14 November 2018 - 11:13 PM

A vakbelet nem lehet halogatni, meg még játszott is olaj ellen, na az a vakbél fájdalmaival nem ment volna

Tudom, azért kérdem, hogy most mi van :)
Mert nagyon nem mindegy.

*közben javították, biztosan sok volt az ital

#5 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1930 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 November 2018 - 10:51 PM

A bb1 vakbélműtétet ír, én egészen eddig sérvről tudtam.
Most akkor melyik az igaz? Vagy én maradtam le valamiről?

A vakbelet nem lehet halogatni, meg még játszott is olaj ellen, na az a vakbél fájdalmaival nem ment volna
kép

#6 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1648 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 11:03 PM

Építő jellegű edzőmeccs...

#7 vasajto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 376 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 10:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 14 November 2018 - 10:48 PM

Én is gratulálok, és örülök, hogy nyertünk, azaz nem voltunk impotens dobók idegenben!
Pécs nem lehet kérdés.

Attól függ, hogy melyik félidei védekezést hozzuk, ha a másodikat, akkor nyerhetünk, de ha az elsőt, akkor kizárt.

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8696 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 10:51 PM

A bb1 vakbélműtétet ír, én egészen eddig sérvről tudtam.
Most akkor melyik az igaz? Vagy én maradtam le valamiről?

#9 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1874 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 10:49 PM

Így van, a második félidővel lehet keresni valónk, az elsővel nem. Ugyanis ez az angol bajnok szerintem nálunk nem lenne nyolcban. Gratula a győzelemért, és a második félidőért!

#10 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1930 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 10:48 PM

Én is gratulálok, és örülök, hogy nyertünk, azaz nem voltunk impotens dobók idegenben!
Pécs nem lehet kérdés.
kép

#11 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 10:45 PM

Gratulálok a csapatnak!
A második félidőben nagyon jól játszottak és megérdemelten nyertek!!
Hajrá a Pécs ellen is a második félidős játékot!!!

#12 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1874 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 09:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 14 November 2018 - 09:45 PM

Én Norfleetet nem... :angry:

Őt én nem csak az elmúlt 20 percben nem értettem. Illetve igazából értem, de tőle nem vártam sokat, szerintem nagyjából reálisan láttam a képességeit már tavaly is. A fő gond szerintem nem vele van, nálam ő egy szimpla dobójátékos. Egyáltalán nem buta, de hiányzik a játékintelligenciája, ami pl. Govensnél megvolt. Védekezni meg szerintem tavaly sem védekezett olyan hatalmasan nagyot. Én inkább az összkép miatt aggódom.

#13 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1838 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 09:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 November 2018 - 09:40 PM

Egyelőre az első húsz percet nem értem.

Én Norfleetet nem... :angry:

#14 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1874 Hozzászólás:

Elküldve: 14 November 2018 - 09:40 PM

Egyelőre az első húsz percet nem értem.

#15 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1930 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2018 - 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 12 November 2018 - 10:32 AM

"Ez a Körmend megalomániája volt az elmúlt néhány évben, hogy nemzetközi szinten is villantani akarnak"

Szerintem ez inkább a szlovén (délszláv) edzők megalomániája. :)/>/>/>
Feltételezem, arról van szó, hogy a nemzetközi eredményeik fontos helyen vannak a pedigréjükben és a külföldi szerződéseiknél is jelentős szerepet játszik a nemzetközi eredményesség.

- Okorn készen kapta a szituációt. (Nem tudom például Bruinsmánál mennyit nyomott a latban a nemzetközi szereplés, de anno Norfleetnél számított)
- A magyar kosár helyzetét ismerve, nem olyan naívak a külföldi edzők, hogy elhiggyék, hogy ilyen szűk keretekkel komolyabb sikereket érnek el külföldön.
- Körmenden ilyen kérdésben dönthet egy edző? /költői kérdés volt/
kép

#16 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1290 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2018 - 05:27 PM

2018.
Az év ahol vízumproblémák miatt még mindig nem játszhatnak sportolók NEMZETKÖZI KUPÁBAN egy másik országban.
Akkor mi értelme van a nemzetközi kupáknak?
Jó , hogy most akartuk elkezdeni beépíteni Szását...

#17 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 206 Hozzászólás:

Elküldve: 12 November 2018 - 10:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 10 November 2018 - 03:11 PM

Hát legyen a kupa a Szolnok műfaja, mi ne vergődjünk 7 emberrel. Ez a Körmend megalomániája volt az elmúlt néhány évben, hogy nemzetközi szinten is villantani akarnak - szezon fele körül ki is pukkadt a lufi.
Jó kis csapat a Pécs, de az az itthoni kötelező lesz, ebben nincs pardon.

"Ez a Körmend megalomániája volt az elmúlt néhány évben, hogy nemzetközi szinten is villantani akarnak"

Szerintem ez inkább a szlovén (délszláv) edzők megalomániája. :)
Feltételezem, arról van szó, hogy a nemzetközi eredményeik fontos helyen vannak a pedigréjükben és a külföldi szerződéseiknél is jelentős szerepet játszik a nemzetközi eredményesség.

#18 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1930 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2018 - 03:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2018 - 02:50 PM

Akik elfordulnának pár rossz meccs miatt, azokat a kupa totál nem érdekli. Ez látszott a nézőszámon is. De nem csak itt, hanem Fehérváron meg Szolnokon is jóval kevesebben voltak mint egy sima bajnokin.
Én csak azt mondom, hogy a sérültek, betegek inkább most ne játszanak, mint szombaton. Mert hogyha megint azzal jövünk Pécs meccs előtt, hogy a fél csapatnak van valami baja, akkor falnak megyek!

Hát legyen a kupa a Szolnok műfaja, mi ne vergődjünk 7 emberrel. Ez a Körmend megalomániája volt az elmúlt néhány évben, hogy nemzetközi szinten is villantani akarnak - szezon fele körül ki is pukkadt a lufi.
Jó kis csapat a Pécs, de az az itthoni kötelező lesz, ebben nincs pardon.
kép

#19 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2234 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2018 - 02:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 10 November 2018 - 02:19 PM

Ha meg elenged egy meccset, és vereség a vége, az morálisan sokat rombol. Ez a csapatra és a szurkolókra is értendő.
Sajnos itthon a szurkolók pillanatok alatt el tudnak fordulni, pont akkor, mikor a legnagyobb bíztatás kéne.

Ott lesz a mérce, ha már csak a bajnokságra koncentrálunk. Akkor viszont a max kell.

Hírek esetleg? Igazolunk-e még alacsony posztra most vagy év elején? Anno Frazier karácsonykor jött vissza, a club meglephetné a szurkolóit valami hasonlóval.

Akik elfordulnának pár rossz meccs miatt, azokat a kupa totál nem érdekli. Ez látszott a nézőszámon is. De nem csak itt, hanem Fehérváron meg Szolnokon is jóval kevesebben voltak mint egy sima bajnokin.
Én csak azt mondom, hogy a sérültek, betegek inkább most ne játszanak, mint szombaton. Mert hogyha megint azzal jövünk Pécs meccs előtt, hogy a fél csapatnak van valami baja, akkor falnak megyek!
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1930 Hozzászólás:

Elküldve: 10 November 2018 - 02:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 10 November 2018 - 01:52 PM

Én sem azért írtam, mintha sokat számítana hogy valaki 25 v. 30 percet játszik-e. Mivel úgyis tét nélküliek ezek a meccsek, lehetne próbálgatni, meg a sérülteket, betegeket pihentetni, mivel a Pécs elleni viszont elég fontos meccs lesz. Viszont ahogy eddig Okornt megismertem, nem fogja ezeket a meccseket sem elengedni. Ami egy ideális helyzetben dicsérendő amúgy, de mi per pill nem vagyunk abban.

Ha meg elenged egy meccset, és vereség a vége, az morálisan sokat rombol. Ez a csapatra és a szurkolókra is értendő.
Sajnos itthon a szurkolók pillanatok alatt el tudnak fordulni, pont akkor, mikor a legnagyobb bíztatás kéne.

Ott lesz a mérce, ha már csak a bajnokságra koncentrálunk. Akkor viszont a max kell.

Hírek esetleg? Igazolunk-e még alacsony posztra most vagy év elején? Anno Frazier karácsonykor jött vissza, a club meglephetné a szurkolóit valami hasonlóval.
kép