Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

37225 replies to this topic

#1 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 771 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 25 April 2017 - 05:42 PM

Simi állítólag el akar menni, ami érthető. Úgy hallottam.
Nem akarok rossz májú lenni, de ha Szrecsko marad, szerintem ő menni fog.

Ezen én sem csodálkoznék és én is sajnálnám, ha elmenne. Ha Szrecskónak van bűne, az a fiatalok mellőzése. Sajnos ezzel azonban nincs egyedül, a csapatok nagy részénél ugyanez a koncepció. Végy annyi légióst, amennyit tudsz, rakj mellé két-három rutinos magyart és kész a csapat. A többi játékos leginkább arra szolgál, hogy edzésen tudjanak egymás ellen játszani. A fiatalok meg ha meccselni akarnak, kikötnek inkább a B csoportban, és általában ott is ragadnak.

#2 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2262 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:30 PM

Én nagyon sajnálnám ha elmenne, szerintem nagyon jó képességű srác, Kellert is átugrotta Fehérváron. Sokkal több lehetőség van benne. De persze akinek a feladata, majd eldönti, hogy játszik nem játszik.
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#3 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 574 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 25 April 2017 - 06:08 PM

Szerintem biztos marad Szrecsko. Ez a szezon sokkal jobb az összesnél 2012-ig, ezek után szerintem ez nem nagyon kérdés, hacsak ő nem akar elmenni. Simit én is sajnálnám, ha elmenne, de teljesen megérthető. Ezért kellene egy Nb1/B-s csapat is, aki kevesebbet játszik, az tudna ott.

Egyetértek. Sajnos ilyenné vált a magyar bajnokság. Vannak tehetségek, de egy rookie amerikaiban jobban bíznak, már csak a genetika miatt is. Pedig Simiben van potenciál. Kis Raul is jobbá vált Zegen, ha kapott egy kis bizalmat. Bár agyfaszt kapnék, ha jövőre Egerszegre menne. :D

#4 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:08 PM

Szerintem biztos marad Szrecsko. Ez a szezon sokkal jobb az összesnél 2012-ig, ezek után szerintem ez nem nagyon kérdés, hacsak ő nem akar elmenni. Simit én is sajnálnám, ha elmenne, de teljesen megérthető. Ezért kellene egy Nb1/B-s csapat is, aki kevesebbet játszik, az tudna ott.

#5 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 574 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 25 April 2017 - 04:59 PM

Csere irányítónak ott van Simi használjuk már végre, Fehérváron is teljesen rendben volt, most már inkább Medford lehetne a csere irányító. Meg hát ugye az is kérdés, hogy marad e Szrecsko. A fehérvári meccsbe szerintem benne volt elég rendesen, sajnos. Sajnálom azt a meccset simán nyerhető lett volna. Nagyon nehéz két hazai meccs következik mindenkinek oda kell magát tenni!!

#6 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2262 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 25 April 2017 - 04:46 PM

Szerintem a légiósok közül nem fog senki sem maradni, csereirányítónak légiós mögé viszont nagyon is jó.

Csere irányítónak ott van Simi használjuk már végre, Fehérváron is teljesen rendben volt, most már inkább Medford lehetne a csere irányító. Meg hát ugye az is kérdés, hogy marad e Szrecsko. A fehérvári meccsbe szerintem benne volt elég rendesen, sajnos. Sajnálom azt a meccset simán nyerhető lett volna. Nagyon nehéz két hazai meccs következik mindenkinek oda kell magát tenni!!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#7 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 25 April 2017 - 03:02 PM

A kérdés, hogy ki helyett? Medford?

Szerintem a légiósok közül nem fog senki sem maradni, csereirányítónak légiós mögé viszont nagyon is jó.

#8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7895 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 25 April 2017 - 11:59 AM

40!

Ennyi :)

Na de 1 hét távollét után ismét itthon ... miről maradtam le ami fontos lehet? :)
Nem olvasok vissza, az eredményeket tudom.

#9 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:02 PM

A kérdés, hogy ki helyett? Medford?

#10 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:56 PM

Kovács Ákos nem marad a Paksban. Jó lenne megszerezni jövőre, az egyik legjobb magyar irányító. Úgy tudom, korábban is akartuk. Hátha Szrecsko miatt most sikerül.

#11 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:59 AM

40!

#12 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:54 AM

Köszi! Elsőre a 3. hely tűnik reálisnak , de bármi megtörténhet ( Vas megyében:-) )

#13 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:38 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 25 April 2017 - 05:44 AM

Melyik nem Falco meccsen múlik a 2. Helyünk ?

Körmend-Szolnok, Alba-Körmend. Amennyiben a Körmendet 17-tel vernénk (ami azért nem valószínű), akkor a kettőből elég lenne az egyik Körmend vereség.

#14 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:44 AM

Melyik nem Falco meccsen múlik a 2. Helyünk ?

#15 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2017 - 10:09 PM

Röviden visszatérve a tegnapi meccshez: A csapat forgatva volt, a cserejátékosok pontjai 29-1 nekünk! Persze tudom az Albánál hiányoztak hárman, ezért is volt a kispadok közötti különbség, de mégis simán kikaptunk. Ebből is látszik, hogy a legfontosabb egy erős kezdőcsapat összerakása. Amúgy a Szolnok után az Alba is pihenten játszott ellenünk, remélem ennek előnye rajtunk is meglátszik majd vasárnap a Körmend ellen.

Egyébként még mindig odaérhetünk a 2.helyre is, és nem is tűnik lehetetlennek, "mindössze" 4 meccs (sőt, akár csak 3) eredménye kell, hogy összejöjjön, amiből kettő a saját kezünkben van.

#16 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2017 - 09:35 AM

Tipikus playoff meccs volt a tegnapi,pedig meg el sem kezdodott!szoros elso negyed,masodikban elvesztettuk a meccset,masodik felido gyakorlatilag szinjatek,lehetett gyakorolni..:S..sajnalom a tegnapit,hogy ilyen konnyen adtuk magunkat,pedig az alba sem volt tegnap eros..:S..ez bosszant leginkabb!de lepjunk tul...jatszanek meg azert ezzel a fehervarral!!!szerintem egyaltalan nem verhetetlenek,meg akar idegenben sem!
Ket hazait hozzuk vhogy,nem lesz egyszeru,a ket legjobb formaban levo csapat jon hozzank!
Legyen meg a harmadik hely,eloszor legyunk negyben,lenduljunk formaba csapat is es Pusta,Barham is es meglatjuk van e esetleg meg tobb bennunk!
Hajra Falco!!!

#17 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1506 Hozzászólás:

Elküldve: 24 April 2017 - 12:07 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 April 2017 - 11:29 PM

Talán ha a Körmend is benne lenne, de nem hinném, hogy négy csapat is 13 vereséggel fog végezni.
Hármas holtversenynél szerintem a ZTE pályaelőnyből indulna, mert ez már csak a ZTE, Falco, Szolnok között alakulhat ki. Ha a Falco megveri a Zetét, akkor egymás elleniben Falco 3-1, ZTE 2-2, Szolnok 1-3, ha az Egerszeg nyerne Szombathelyen, akkor ZTE 3-1, Falco 2-2, Szolnok 1-3.

Igen, a négyesre tényleg elenyészően kicsi az esély :)

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2017 - 11:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 23 April 2017 - 11:08 PM

Szerintem még lehet olyan hármas holtverseny, amely szerint nem.

Talán ha a Körmend is benne lenne, de nem hinném, hogy négy csapat is 13 vereséggel fog végezni.
Hármas holtversenynél szerintem a ZTE pályaelőnyből indulna, mert ez már csak a ZTE, Falco, Szolnok között alakulhat ki. Ha a Falco megveri a Zetét, akkor egymás elleniben Falco 3-1, ZTE 2-2, Szolnok 1-3, ha az Egerszeg nyerne Szombathelyen, akkor ZTE 3-1, Falco 2-2, Szolnok 1-3.

#19 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1506 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2017 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 April 2017 - 10:57 PM

Ha jól számolom, akkor a ZTE már biztosan pályaelőnyből kezdi a rájátszást.

Szerintem még lehet olyan hármas holtverseny, amely szerint nem.

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2017 - 10:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 April 2017 - 09:56 PM

Miért lenne olyan jó a 3. hely? Akkor a döntőért, ha úgy van, a Körmenddel játszhatnánk. Ez olyan jó?

Ez igaz, de a negyeddöntő az azt megelőző állomás, és először azt kell sikerrel venni. Azért mégiscsak jobb lenne a Pécs vagy Kaposvár ellen (persze egyik sem lenne könnyű), mint várhatóan a Szolnok ellen.
Ha jól számolom, akkor a ZTE már biztosan pályaelőnyből kezdi a rájátszást.