Ugrás a tartalomhoz

nézőszám

39 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 September 2001 - 05:42 PM

Na mivan? Hol a legmagasabb nézőszám vasi romaok??Mennyi is az a sok szombathelyi néző???7000??és az szerintetek sok??ZTE-MTK:2-014000 nézőTi vasi parasztok!

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 September 2002 - 07:34 PM

k**va anyátokat mikor lesztek ti annyian?

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 March 2002 - 02:47 PM

kedves tokegabi :( mivel kint voltam a meccsen igy a 6000 nezot megcafolnam, mert az inkabb volt 8-9000 mint 6 :(

#24 tokegabi

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 11 March 2002 - 01:54 AM

Kedves Ultras forever!Mit vered magad, hogy 10.000 nézőtök van? Nézz kicsit körül, a Vasas ellen hányan voltatok? Jó ha 6000-en... Egy ilyen összevásárolt csapatnál ez nagyon szomorú...Örömfocira vágyó emberek??? Ne nevettesd ki magad, örülhettetek, hogy döntetlen lett a meccs. A Gyánónak igaza volt, hogy felétek köpött, csak az a kár, hogy nem talált el senkitHALI forever

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 March 2002 - 01:28 AM

Kedves TE, 5-6000 ember aki szereti nezni a szenvedest es gyenge jatekot osszeszedheto minden varosban :( nalunk 10.000 oromfocira vagyo van, a ket tabort ne hasonlitsd ossze legyszives.ZTE forever"ahol penz van ott foci is van" - kar hogy a ti vezetoitek inkabb ellopjak mint a csapatra koltik, lasd Sakovics es baratai :( szar nektek zoldek

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 March 2002 - 10:22 PM

Ide figyelj te zalai tirpák arra vered magad ,hogy az első és második meccsén kintvan 13000 néző?Ha a Hali második lenne akkor MINDEN meccsen minimum 16000 néző lenne !!!!!!!!!HAJRÁ HALI!!!!!!!!U.I.:A Brit zászlokról meg annyit,ti meg olasz vagy spanyol vagy mi a rák feliratu zászlokat raktok ki!!!!

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 March 2002 - 02:55 AM

Én márt háromszor voltam Zte-halin de egyszer sem borzongott a hátam.Álltalában még a hangotokat se hallani(persze ez nem azt jelnti ,hogy nincs de egy jó hangultu vendégszektorba csak ritkán szűrődik be a zalai parsztok éneke)A stadionotokról csak annyit ,hogy egy gönc az egész,nem tudom hogy ti hogy szidhatjátok a mi stadinunkat amikor nekünk van egy csupa ülős és teljessen fedett tribününk!A két stadion vendégszektorát meg össze sem lehet hasonlítani!

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 21 November 2001 - 12:32 PM

Csak úgy...........Én még sem TXT-n, sem Nemzeti S.-ban nemláttam, hogy 6000-nél több néző volt Hali meccsen.Ezt el kell ismernetek!Szombathely egy osztrák zarándokhely,a HALI megegy brazil menekülttábor-csapatnak álcázva.+ZTE-UTE 1-4És ma megyek ZTE-Sopron meccsre. HAHAHAÉn nem szívesen szurkolnék egy vesztes csapatnak.Egy olyan rém gyenge FRADI is megver titeket.SZÁNALMAS!(pedig azért szurkoltam a halinak X-re,sőt a végén még azért is hogy nyerjetek.)MERT UTÁLOM AZ FTC-t!

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 September 2002 - 03:17 PM

a nézőszámotok csak azért magas mert a sok roma bemászik a keritésen. zegen ha jól tudom a népesség(=romaság) kisebb mint szhelyen, ezért egyértelmű, hogy innen többen mentek volna, hiszen a ciguk csak 5 családonként tudtak összedobni egy jegyet, míg szhelyen az ember fehér, kivéve ha brazil:)

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 September 2002 - 09:41 AM

Nos, kedves parasztok! Nem felejtem el amikor a ZTE a 10. azaz bentmaradó helyért küzdöttünk az MTK ellen. Ha van, kapard elő azt az újságot amibe benne van: Zalaegerszeg 12000 néző. No most tessék pofázni. Csak úgy mellékesen: Néztétek hány Egerszegi ment manchesterbe??? Szombathelyről az életbe nem mentek volna ennyien. Ja és ha láttátok tv-ben, nem egyszer hallhattátok: HAJRÁ ZTE! Zeg-zeg-zeg... Nos, mi van a nézőszámokkal? Ezek után beszéljetek. HAJRÁ ZTE!!! No nembánom: azért kívánom nektek, hogy jussatok vissza NB1-be, mert szombathely is megérdemli az NB1-es szereplést. Mondjuk a Fagyi helyett jöhettek!

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 December 2001 - 02:22 PM

Sötét zala! Pofáztok rohadt sötétek? A nézőszámról csak annyit, hogy Szombathelyen a csapat a kiesés ellen harcol, és így is 5-6 ezren vannak! De majd jövőre csődbe juttok (tudod a béniék nem keresnek éppen keveset), mert ha eredmény van akkor fizetni is kell, akkor majd harcoltok a kiesés ellen és örültök ha a blue armada 10 nyugdíjasán kívül lesznek meg 200 a libalegelőtökön! Hajrá Hali!

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 November 2001 - 11:35 PM

Te se voltál még a ZTE stadionban.Nálunk csak a nagylelátóra 10000-en férnek.Felvilágosítalak,hogy ebben a stadionban fénykorában 20 000 ember nézte a zetét.Most azért nem férnek be 15000 nél többen, mert elég rossz állapotban van.(de nemsokára már nem lesz)Amúgy a ZTE-MTK meccsre az m1 is 13000 nézőt írt,akkor képzeld el mennyien voltak.Márpedig abban egyetértek,hogy az m1 mindíg kevesebbet ír.(az a bizonyos ok)De azt te sem tagadhatod le hogy az ország leglátogatottabb stadionja a zetéjé.Ha nem hiszed el nézd meg a zte honlapon,ott van egy táblázat.www.ztefc.huHajrá zete!!

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 November 2001 - 02:37 PM

Kedves egerszegi srác! Te nem is tudhatod, mennyien járnak Sz.helyen Hali-meccsre, mert te még nem is voltál ott soha.Idén 6000 nézőnél kevesebben még nem voltak nálunk, de hogy egy példát mondjak, a Sopron és a Dunaferr ellen 8-9000-en voltak, igaz, az m1 5000 nézőt közölt, de gondolom ezt te is tudod, hogy milyen okból. Viszont ne gyere a 12-13000-es nézőszámoddal, mivel a ti stadionotokba alapból csak 10500-an férnek be (nb1.hu), nézd meg a tribünötöket, 7-8 sorból áll, a kapu mögötti szektorok pedig többnyire üresek. Ebből sehogy sem jön össze a 13000 néző. Amúgy a tudósítótok meg direkt megnyomja a nézőszámot 1-2 ezressel, hogy lássák, mennyire szeretitek Zalaegerszegen a focit. Ha meg 2-szer kikaptok egymás után, már bünbakot kerestek, és szidjátok a csapatot játékostól, edzőstől együtt. Mi már 11 meccs óta nem nyertünk, de a Győr ellen is kimegy 6000 ember, mert (talán még) bíznak a csapatban, a sikerben.

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 21 November 2001 - 12:32 PM

Hogy is kezdjem?Hali-MTK 0 5Hali- FTC 1 3Bár én sem örültem a fradigyőzelemnek, de jót röhögtem rajtatok!Nézőszámról egy-két szó!ZTE - MTK 2 013.000 nézőZTE - Vasas 4 111.000 nézőZTE - ETO 4 010.000 nézőÉs ezek a számok nem koholt számok,mint a ti esetetekbe.Különben nézzetek a tabellára, aztán pofázzatok.Titeket egy volt egerszegi tart életbe: úgy hívják hogy Preisinger Sándor. Nélküle sehol se vagytok. Csak azzal a bödös nigger Suriel tartja bennetek a reményt.Kérdezem én: Hol fér be a ti rohadt Rohonczi útistadionotokba 9000 néző? Hiszen összedőlne, mint a kártyavár.

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 September 2001 - 01:10 AM

Én is voltam meccsen!Zte-Vidi 2:35000 néző!Zte-UTE 0:36000 néző!Erre mit szólsz??Hali-Dunaferr 2:09000 néző!Dunaferr-Zte 4:1Én is tudok játszani a számokkal:)))

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 September 2001 - 11:57 AM

Én is voltam Hali meccsen!Haladás - MTK 0 - 5Gratulálok nektek! Csak így továbbPedig " jól " játszottatok!!Jót röhögtem rajtatok.Emlékesztetőül: ZTE - MTK 2 - 0Ja és 14 000 néző!!Nálatok csak 6000

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 September 2001 - 09:10 PM

Én Voltam! 2 meccsen is! ZTE-UTE 0:3 és a ZTE-Vidi 2:3!! Mit ne mondjak szenzációs volt!!! Jah 5000 nézőtök volt csak:)))

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 21 September 2001 - 12:51 PM

Rohadj meg a Rohonci úton!Mr. hátborzongás.Gyere el egy jó ZTE meccsre,akkor az agyad is borzongani fog,és elzöldülsz az irigységtől!ZTE!

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 August 2001 - 02:44 AM

Szerintem, ha a Videoton ellen is x-el, vagy győz a Hali, a nézőszám 10ezer fölé emelkedhet, és akkor pokoli lesz a hangulat a Rohonci úton, bár a Sopron meccsen is hátborzongató volt. Egyébként ilyen fantasztikus meccsen, mint Hali-Sopron, talán még nem is voltam! Hajrá Hali!!!

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 July 2001 - 05:21 AM

Remélem ennek a megerősödött "új" csapatnak rengetegen fognak szurkolni itthon és idegenbe!Egy 8000-es közönség elött nem lehet kikapni!Mindenki menjen ki mecsre ,ha csak tud ,és segítse a csapatot!Ez a minimum,hogy bent tudjunk maradni ebben az erős mezőnyben.Bárki kieshet és miden pont fontos lesz!HAJRÁ HALIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!