Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107480 replies to this topic

#-19 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1366 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 19 August 2018 - 04:04 PM

Mondjuk Szombathelyen minden kapus alapvonali kapus volt. Talán azért, mert -kapus mérethez viszonyítva- többnyire törpék. Ugyanakkor ebben az NB1-ben bátran ki lehet lépegetni, mert a beadások 80%-a a semmibe megy és csak egy sima ívelgetés.

De egyébként az egész Haladásra jellemző, hogy szinte nagyítóval kell keresni a 180 cm feletti játékosokat. Nem is nyerünk pl. a középpályán a 170 cm-es játékosokkal egy fejpárbajt sem.

Én a Szarka Zolira emlékszem ő is egy vonalkapus volt - nagyon jó kapus volt. Ott volt előtte a védelem közepén a mi Pistánk és a Pék Andris, ők sem voltak magasak - számolatlanul kaptuk a gólokat. Aztán a Zoli elé jött a Kereki és a Horváth Árpi, magas, jól fejelő belső védők, mindjárt kevesebb gólt kaptunk, jobb is lett a csapat.

#-18 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 19 August 2018 - 12:43 PM

A Kolcak és Németh Milán mellől fejelte. A Tamás szerintem a 16-os vonalánál volt középen. A Németh Milán a beívelés felénél meg is áll, nem fut tovább, így volt tök üresen a diósgyőri. A Tamás a kopasz diósgyőrivel ment középen (aki a rövid felé mozdult) ha jól láttam.

Igaz, én néztem el.

#-17 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3156 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:04 PM

Mondjuk Szombathelyen minden kapus alapvonali kapus volt. Talán azért, mert -kapus mérethez viszonyítva- többnyire törpék. Ugyanakkor ebben az NB1-ben bátran ki lehet lépegetni, mert a beadások 80%-a a semmibe megy és csak egy sima ívelgetés.

De egyébként az egész Haladásra jellemző, hogy szinte nagyítóval kell keresni a 180 cm feletti játékosokat. Nem is nyerünk pl. a középpályán a 170 cm-es játékosokkal egy fejpárbajt sem.

#-16 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 142 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:02 PM

Sajnos ez nagyon gyenge volt, vagy inkább k**va gyenge. Egy komoly csapat fél óra alatt kivégezte volna ezt a gyenge Diósgyőrt nekünk viszont sikerült kikapni tőlük. Ilyen könnyen régen győzhettünk volna idegenben. A gól előtt 40 métert szállt a labda Király nem jön, Németh Milán lemaradt. A kiállítás előtt a Milán flegmán sarokkal akarja megjátszani a labdát és elveszítjük Grumicsot.
Nem rá akarom kihegyezni, hanem a jelenségre akarom felhívni a figyelmet. Eddig minden meccsünkön ilyen hatalmas egyéni hibák után kaptuk a gólokat.
Miért van az hogy ha csapat elhagyja a Szombathely táblát egyből összefossa magát?
Miért játszunk ilyen fegyelmezetlenül?
Miért játszik hónapok óta formán kívül a két szervező játékosunk?

Amíg idegenben ilyen gyatra teljesítményt nyújtunk nem fogunk tudni előbbre lépni.

#-15 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 August 2018 - 02:52 PM

Azért elkopnak az emlékek... Rózsa világéletében vonal kapus volt, tuti hogy ő sem jött volna ki erre. Szerintem semmi értelme most nyugdíjazni Gabit, szar védelem mögött Dani is elfogja veszíteni az önbizalmat és jönnek a lepkéi.

Attól ez még baki volt, hogy valószínűleg a másik kapusunk sem jött volna ki ;)
Csak sajnos az idei szezonban nem volt olyan meccs, amin ne potyázott volna :(
Szeretem és tisztelem a Gabit, minden elismerésem az övé. Az autogramját a kezemre tetováltattam a Hali címer fölé.
De attól még úgy gondolom, hogy ez a szezon eddig nagyon nem az övé, valamit változtatni kellene ...

#-14 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:52 PM

Azért elkopnak az emlékek... Rózsa világéletében vonal kapus volt, tuti hogy ő sem jött volna ki erre. Szerintem semmi értelme most nyugdíjazni Gabit, szar védelem mögött Dani is elfogja veszíteni az önbizalmat és jönnek a lepkéi.

#-13 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 910 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:46 PM

Megkérdezném hogy mi van a dán gyerekkel két meccs után ment a süllyesztőbe? Ha ennyire nem kell, nem kellene elengedni és megpróbálni hozni valaki normálisabbat? Mért nem lehet a Rózsát berakni? A Gabi meccsek óta úgy jön ki mint a vak koldus és szét teszi a kezét mint aki csodálkozik hogy hol van!

#-12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 19 August 2018 - 01:35 PM

Ezért írtam én is, hogy 80%-ban az övé volt.

Tudom. Azért írtam csak le, hogy végül is tökmindegy ki nem ment vele.

#-11 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3156 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 12:57 PM

Facebookon is a Németh Milánt írták, szóval ha fent lesz neten megnézem alaposabban.
De most is csak azt tudom mondani, ha mondjuk 2-en kísérték volna azt a gyereket, a Királynak akkor is ki kellett volna lépnie. 40 méteren keresztül szálló labdát senki nem fejelhet rá az 5-ösről.

Ezért írtam én is, hogy 80%-ban az övé volt.

#-10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 19 August 2018 - 12:43 PM

A Kolcak és Németh Milán mellől fejelte. A Tamás szerintem a 16-os vonalánál volt középen. A Németh Milán a beívelés felénél meg is áll, nem fut tovább, így volt tök üresen a diósgyőri. A Tamás a kopasz diósgyőrivel ment középen (aki a rövid felé mozdult) ha jól láttam.

Facebookon is a Németh Milánt írták, szóval ha fent lesz neten megnézem alaposabban.
De most is csak azt tudom mondani, ha mondjuk 2-en kísérték volna azt a gyereket, a Királynak akkor is ki kellett volna lépnie. 40 méteren keresztül szálló labdát senki nem fejelhet rá az 5-ösről.

#-9 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3156 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 August 2018 - 11:12 AM

A Tamásnak kellett volna vele mennie, 3x visszanéztem.
Hibázott, én is kb 20%-ban érzem hibásnak, mert ... ha kísérte volna végig, a Királynak akkor is kellett volna jönnie és lehúznia ezt a szálldogáló labdát a kaputól 5 méterre.
Sajnos minden meccsen kapunk róla gólt ...

#-8 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:12 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 19 August 2018 - 11:02 AM

A gól nálam 80%-ban a Király Gabié volt. Ahogy írtátok a labda 40 métert szállt a diósgyőri felé, simán le kellett volna húznia. Főleg akkor, amikor látta, hogy az zavartalanul fogja megfejelni. A maradék 20% a Németh Miláné volt (ha a másik feléről jól láttam, neki kellett volna mennie a diósgyőrivel).

A Tamásnak kellett volna vele mennie, 3x visszanéztem.
Hibázott, én is kb 20%-ban érzem hibásnak, mert ... ha kísérte volna végig, a Királynak akkor is kellett volna jönnie és lehúznia ezt a szálldogáló labdát a kaputól 5 méterre.
Sajnos minden meccsen kapunk róla gólt ...

#-7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 August 2018 - 10:39 AM

Tegnap rossz volt nezni, hogy egy Grumics es Nemeth Milan probalja meg szervezni a jatekot a padon meg Jancso es Mario ul. Nem is Grumics a problema de ez nem az o posztja. oda mar lassu sztem.

A múlt fordulóban a Jancsónak és a Németh Máriónak összesen nem volt 1 normális labdaérintése.
A Márió nekem nagy kedvencem, de az eddigi mellőzése miatt sajnos Ő is messze formán kívül játszik.
A Grumicsot egy picit védeném, mert a játékintellegenciája a csapatból az egyik legjobb, szeme van a labdáinak.

#-6 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3156 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 AM

Az eddigi csapatok közül ez a Diósgyőr volt messze a leggyengébb. A meccs fordulópontja volt a kapott gólunk. Egyrészt azért, mert előtte sikerült átvenni a játék irányítását, több olyan helyzetünk is volt, amiből gólt lehetett volna rúgni. ilyen pl. az NBIII-as szintű Németh Milán esete is, aki a passz helyett a védőbe bikázta az ordító helyzetet.
A gól nálam 80%-ban a Király Gabié volt. Ahogy írtátok a labda 40 métert szállt a diósgyőri felé, simán le kellett volna húznia. Főleg akkor, amikor látta, hogy az zavartalanul fogja megfejelni. A maradék 20% a Németh Miláné volt (ha a másik feléről jól láttam, neki kellett volna mennie a diósgyőrivel).
Ha nincs a gól, 10 percen belül a diósgyőri közönség kifütyüli a csapatát.

A gól viszont annyira felhozta őket (és megtört minket), hogy elfogyott a lendületünk és megint a szokásos NB1-es futball ölés ment. A végzetes hiba megint a Németh Miláné volt, aki sarkalgat... Így, hogy nem sikerült egyenlíteni, kár volt a Grumicsnak beáldoznia magát..Fog kapni két meccset ő is.

Tegnap a kapusok közötti különbség döntött, Az Antal nem csak a kötelezőt hozta, hanem bemutatott egy-egy bravúrt, szép védést is. Sajnos a Gabi idei formájában nem üti meg az NB1-es szintet. Hogy mennyire nincs meccsben jól mutatja, hogy volt kb. fél tucat olyan kidobása, kirúgása, amit gyorsan akart elvégezni és a semmibe ment, összeszedett egy teljesen felesleges sárgát (azt sem értettem minek rúgta ki a labdát akkor, amikor a csere nem történt meg, de hogy ezt miért kellett még kommentálnia, az meg végképp talány).
A Németh Milánt meg jó lenne visszaküldeni az SVSE-be, mert kb. oda való.

Egyben el kellene gondolkodni az akadémia edzőinek, vezetőinek is, hogy mi értelme van az akadémiának, ha egy töltelék játékost sem tudnak felmutatni. Vagy ha lenne játékos szerintük, akkor az edző miért zavarta el, vagy miért nem játszatja ezeket? Gondolok itt pl. a Kiss Bencére, vagy a Tóth Mátéra, akik középpályán a Németh Mlán szintet hozhatják talán.

Egyébként az edzőt sem értem. Lehozza a Rabusicot és elkezdjük ívelgetni a labdát a szerencsétlen Funsho-ra. Az edzőmeccsekkel együtt ez volt kb. a tizedik meccsünk, jó lenne, ha valami elképzelés látszódna az alap csapatot illetően.

Az MTK szarrá fog alázni minket, ha nem vesszük meg a meccset és ugyanez a csapat fog kezdeni.

#-5 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6769 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:39 AM

A legnagyobb baj az, hogy ez a Diosgyor az utobbi idok leggyengebb miskolci csapata volt. Semmi elkepzeles,kreativitas csak random fociztak.
Ennek ellenere egy golt se tudtunk rugni nekik. Kovacson latszik a meccshiany, kapuval szemben egy hullo labdat belsozni akar.
A Funsiot nem ertem miert nem probalja ki kezdoben. Van fantazia a sracban.
Nemeth Milan viszont keves az nb1-hez mint ahogy a leepult Racz Barni is.
Tegnap rossz volt nezni, hogy egy Grumics es Nemeth Milan probalja meg szervezni a jatekot a padon meg Jancso es Mario ul. Nem is Grumics a problema de ez nem az o posztja. oda mar lassu sztem.
Rabusics meg felorlodik a vedok kozott annak ellenere, hogy jo szazalekkal jatsza meg a labdakat.
Fel kellene adni ezt az impotens defenziv jatekot es felvallalni a tamadasokat nem csak a lecsorgo labdakba es az ellenfel hibazasaban bizva jatszani.
Tegnap ez a 3 pont lehet hianyozni fog a vegen bar ugy erzem a jelenlegi Kisvarda es Diosgyor joval rosszabb nalunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#-4 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 264 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:01 AM

Honnan akatok elhozni 3 pontot,ha nem a közveten riválisoktól?Az MTK hülyére ver benneteket ezzel a játékkal...

#-3 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1366 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2018 - 11:36 PM

Öt meccs - három kiállítás. Pech, vagy valami más, tudja valaki? Hát ezt a mai meccset elk...uk, nem kicsit, nagyon!

#-2 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8429 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2018 - 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 18 August 2018 - 09:00 PM

Ami Nemeth Milanok jatszhatnak egy nb1-es csapatban addig ilyen gyenge diok ellen sincs eselyunk.

Szegény Grumics miatta lett kiállítva, mert félpályánál flegmán sarkalgat ...
Jó páran nem ütik meg az nb1-es mércét.

#-1 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6769 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2018 - 09:00 PM

Ami Nemeth Milanok jatszhatnak egy nb1-es csapatban addig ilyen gyenge diok ellen sincs eselyunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#0 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2018 - 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 18 August 2018 - 08:22 PM

Igen, régebben erre kirepült! De a Tamást (ha jól láttam) sem értem miért nem követte végig a diósgyőri játékost a beadásnál!?

Pedig ezt a meccset meg lehetne fordítani (gyenge a diók védelme, de nagyon)!

Épp fel akartam írni, hogy ezt a Tamás Lacit jegeltük eddig, erre lemarad az emberéről 3 métert, és persze, hogy gól. Mondjuk valóban nem volt a topon Király Gabi sem.
Második félidőben fordítsunk, könyörgöm, mert ezek a Diók is harmatgyengék ám. HALI!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu