Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108956 replies to this topic

#1 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1120 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:44 PM

Nekem emlékezetes marad még a 4-2-es győzelem a lombard ellen, a 3-0-s győzelem Siófokon augusztusban. De emellett volt számos túra, amikor nem hoztunk győzelmet, de olyat szurkoltunk, hogy több csapatnál irigykedhetnek ránk.
Hajrá Hali!

#2 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 855 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zol - Dátum: 24 May 2019 - 06:44 PM

Hali - Videoton 4-3 (tökönrúgós meccs, erről nem találtam összefoglalót).

https://www.molvidi....a/msvid-21.html B)
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#3 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 288 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:44 PM

Bízom benne, hogy nem csak az emlékezés marad nekünk a következő években, de az elmúlt 11 év jónéhány felejthetetlen meccset hozott...

A teljesség igénye és sorrend nélkül néhany:

FTC - Hali 0-3 (Cucu 2 góljával...)
https://youtu.be/Vk6IMsWe7GQ

Hali - FTC 2-1 (az utolsó percekben 2 góllal)
https://youtu.be/yHoAZU3wu0g

Hali - FTC 2-1 (stadionavató)
https://youtu.be/ahx1KQsQN_I

Győr - Hali 3-3 (utolsó percekben 2 góllal)
https://youtu.be/R8RqKdhbqfs

Hali - Videoton 4-3 (tökönrúgós meccs, erről nem találtam összefoglalót).

Személyes kedvencem, a népstadionbeli 3-0 a fradi ellen, szenzációsan játszottunk és óriásit szurkoltunk...

#4 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 974 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hali79 - Dátum: 24 May 2019 - 01:13 PM

Részvétem a Halmosi Családnak!
Nyugodjon Békében Zoli!

Hatalmas Hali szurkoló távozott!!

Részvétem!!

#5 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:13 PM

Részvétem a Halmosi Családnak!
Nyugodjon Békében Zoli!

Hatalmas Hali szurkoló távozott!!

#6 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 855 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 10:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: karan - Dátum: 23 May 2019 - 08:33 PM

Egy búcsúmeccset tényleg megérdemelne Gabi. Herthásokkal, angolokkal, müncheniekkel, halisokkal, válogatottakkal, játékosokkal és kapusedzőkkel. A válogatott megadta neki, mi is megadhatnánk...

2017 novemberében Cucuval együtt vonulhattak volna vissza a stadionavató gálameccsen, mondjuk a Sturm Graz ellen (közeliek, barátságos meccsre szívesen jönnek, Király az osztrákok ellen mutatkozott be a válogatottban, Halmosi játszott - igaz a másik csapatban - Grazban). De ezen már nincs sok értelme elmélkedni. Engem jobban érdekel, mi zajlott a mai tulajdonosi taggyűlésen: ki lesz az edző, kikből fog állni a keret, mi lesz a cél stb...
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#7 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 134 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 08:33 PM

Egy búcsúmeccset tényleg megérdemelne Gabi. Herthásokkal, angolokkal, müncheniekkel, halisokkal, válogatottakkal, játékosokkal és kapusedzőkkel. A válogatott megadta neki, mi is megadhatnánk...

#8 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2146 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 06:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 23 May 2019 - 04:44 PM

Nem hinnem, hogy a penz miatt nem hagyta abba. ez apropenz ahoz amit keresett palyafutasa soran.
Neki sokkal fontosabb volt ez a klub es a cimer es biztos vagyok benne ugy erezte tud segiteni. Sajna rosszul jott ki belole mert az elso hibaja utan kikezdte a media is illetve az internetes portalok. Ha abbahagyta volna az eb utan biztos maradt volna benne hianyerzet. Szep karrier volt, en csak gratulalni tudok neki es koszonom, hogy rengeteg elmenyt szerzett nekunk Szombathelyieknek.

Alapeset az lenne ha nem a játèkos döntenè el, hogy mikor s mennyit játszik, hanem a szakmai stáb.

Az idèn volt egy rohadt bèna keretünk, több alkalmatlan edzőnk. Egy teljesen csak a maga javát leső vezetősègünk. Nem Királyon múlt.

Köszönjük Gabi az èvtizedeket s remèlem sok jó kapus kerül ki a kezei közül.
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#9 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 98 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 05:05 PM

"Az nb1.hu több forrásból is úgy értesült, hogy a Pakstól a hét elején elküldött Csertői Aurél hamarosan munkába állhat új csapatánál. Honlapunk úgy tudja, Csertői a másodosztályú Gyirmót kispadját foglalja majd el.

A gyirmótiak már idén fel akartak kerülni az élvonalba, ám ez nem jött össze nekik, ezért most Csertői irányításával próbálják meg újra."

#10 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 04:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 23 May 2019 - 01:13 PM

Kiralynak tavaly kellett volna visszavonulnia, talán több esély lett volna a bentmaradasra. Nem veletlen, hogy 42-43 evesen mar senki sem jatszik NB1-ben. Sport+ szerint a szezon legrosszabb jatekosa volt, minen jatekost figyelembe veve, nem csak a kapusokat. A havi 3-4 milliós fizuja fontosabb volt, mint hogy idejeben lelepjen.

Nem hinnem, hogy a penz miatt nem hagyta abba. ez apropenz ahoz amit keresett palyafutasa soran.
Neki sokkal fontosabb volt ez a klub es a cimer es biztos vagyok benne ugy erezte tud segiteni. Sajna rosszul jott ki belole mert az elso hibaja utan kikezdte a media is illetve az internetes portalok. Ha abbahagyta volna az eb utan biztos maradt volna benne hianyerzet. Szep karrier volt, en csak gratulalni tudok neki es koszonom, hogy rengeteg elmenyt szerzett nekunk Szombathelyieknek.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#11 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 366 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 01:13 PM

Kiralynak tavaly kellett volna visszavonulnia, talán több esély lett volna a bentmaradasra. Nem veletlen, hogy 42-43 evesen mar senki sem jatszik NB1-ben. Sport+ szerint a szezon legrosszabb jatekosa volt, minen jatekost figyelembe veve, nem csak a kapusokat. A havi 3-4 milliós fizuja fontosabb volt, mint hogy idejeben lelepjen.

#12 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 308 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2019 - 12:55 PM

Beszélgettünk Király esetleges hibáiról,mert ahogy romlik a memória,mindenki másra emlékezik.Visszanézve:
1.forduló-talán a Honvéd 2.gólja,rövidre átívelve kb.3 méterről kaptuk,a 3.gólnál talán feleslegesen lépett ki,kapható gólok
5.forduló-az ötösre ívelt hulló labda,fejes,kikaptunk Diósgyőrben
7.forduló-szögletből kaptunk,3 méterről(!) fejelték Debrecenben
9.forduló-középre öklöz egy labdát,pont Simon elé,bevágja,nyert a Paks itthon
11.forduló-egy beadást kiejt,nyer a Vidi itthon....ezután kikerül a kapuból
20.forduló-Pakson Simon háttal a kapunak a 16-os sarkánál,fordulásból visszalövi,valahogy bevánszorgott,a riporter sem hitte el
21.forduló-itthon Mezökövesd,elajándékoz egy labdát a 16-os előtt,aztán lemarad egy lecsorgóról
Tovább nem néztem,mert itt kb.lefőtt a kávé.Ha a tavaszi első kötelező 9 pontot behúzzuk,talán meglett volna.
Ezzel a felsorolással nem volt célom Királyt bántani,egy beszélgetés szülte,hogy utánanézzek.Volt előtte egy borzasztó védelem,mindig más felállásban.Sajnos a Benes,Kolcak,Tamás,Habovda,Jagodics fémjelezte védelem is súlyos hibákat vétett nem egyszer.Sokan védik Habovdát,pedig volt ősszel nem kevés róla kapott gól.
A napokban volt egy elemzés az NSO-n,ami pedig arra világított rá,hogy mennyire rossz volt a helyzetkihasználásunk.
Tehát minden adott volt a kieséshez:kapushibák-bizonytalan védelem-góliszonnyal küzdő támadók
És ne felejtsük el az edzőt sem.Fercsi 25 meccset kapott,7 gy,4 d,14 v,21-34,ez 25 pontot és kiesést ért.Amikor átvette a csapatot,5 pontunk volt,Pafcnak 5,Dió 6,Kisvárda 8.Ők bentmaradtak.Érdekesség,hogy az MTK-nak itt már 13 pontja volt.

#13 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 146 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 10:21 PM

Én örülök hogy láthattam éveken át védeni akár a tv-ben,akár élőben,nagy kedvencem volt.
Sose felejtem el amikor megfogta az osztrákok ellen a 11-est,vagy amikor szilveszter kupán gólt dobott,mert ugye anno még lehetett,aztán amikor egy kupameccsem a heidenheim ellen egész pályáról betalált,valamint rengeteg nagy csapat ellen is megállta a helyét.(Milan,Manchester,Bayern ami hirtelen eszembe jut)
Bármelyik németnek előhoztam tudták kiről van szó.
Aztán ott volt az EB kijutás,maga az EB hatalmas élmény,és ő próbálta is élvezni ezt.
Utána itt is volt egy jó szezonja.
Nekem ez marad meg róla.
Irhatnek még sokat,szóval köszönjük Gabi az élményt!
Hajrá Hali!!!

#14 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1402 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 09:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 22 May 2019 - 08:07 PM

Nekem Király Gábor az az ember, akit 2005 tavaszán, 11 éves kissrácként egy szombaton a PL utolsó fordulójában, a Crystal Palace kapusaként láttam védeni a tv-ben, következő héten pedig már a másodosztályban kiesés ellen harcoló Haladás meccsén jött szembe a szünetben a régi főtribün lépcsőjén.

Igazi legenda, akinek sokkal többet jelent a Haladás, mint talán bárki másnak a keretben. Profi pályafutása egy olyan hosszú időszakot, 26 évet ölel fel, ami közel példa nélküli ezen a szinten. És mindezt úgy, hogy a 24., 25. szezonjában is képes volt olyan szinten védeni, ami miatt ő válogatottsági rekorder lehetett, és egykor a Bajnokok Ligájában, Bundesligában, Premier League-ben kezdő kapus volt. Pályafutásához és klubszeretetéhez méltatlan az, amit az idei szezon során a szurkolóktól és a médiától kapott, még ha nem is alaptalanul. Gyakran beszélünk arról, hogy mi, szurkolók még akkor is itt leszünk, amikor egyes focisták már a klub nevét is rég elfelejtették - na, Királynál ez pont fordítva igaz. Ő még akkor is itt lesz, amikor a legtöbben azok közül, akik ma őt kinevetik, vagy egy legenda szobrának ledőléséről beszélnek, már a stadion közelébe sem fognak nézni.

Köszönet, hálás köszönet a példamutatásért mind a klubszeretetet, mind pedig a szakmai alázatot és odaadást illetően.
Talán a legnagyobb játékos, aki valaha a Haladás-mezt viselte.

Mégegy egyetértés tőlem!

#15 Haladás1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 09:13 PM

Nekem Király Gábor az az ember, akit 2005 tavaszán, 11 éves kissrácként egy szombaton a PL utolsó fordulójában, a Crystal Palace kapusaként láttam védeni a tv-ben, következő héten pedig már a másodosztályban kiesés ellen harcoló Haladás meccsén jött szembe a szünetben a régi főtribün lépcsőjén.

Igazi legenda, akinek sokkal többet jelent a Haladás, mint talán bárki másnak a keretben. Profi pályafutása egy olyan hosszú időszakot, 26 évet ölel fel, ami közel példa nélküli ezen a szinten. És mindezt úgy, hogy a 24., 25. szezonjában is képes volt olyan szinten védeni, ami miatt ő válogatottsági rekorder lehetett, és egykor a Bajnokok Ligájában, Bundesligában, Premier League-ben kezdő kapus volt. Pályafutásához és klubszeretetéhez méltatlan az, amit az idei szezon során a szurkolóktól és a médiától kapott, még ha nem is alaptalanul. Gyakran beszélünk arról, hogy mi, szurkolók még akkor is itt leszünk, amikor egyes focisták már a klub nevét is rég elfelejtették - na, Királynál ez pont fordítva igaz. Ő még akkor is itt lesz, amikor a legtöbben azok közül, akik ma őt kinevetik, vagy egy legenda szobrának ledőléséről beszélnek, már a stadion közelébe sem fognak nézni.

Köszönet, hálás köszönet a példamutatásért mind a klubszeretetet, mind pedig a szakmai alázatot és odaadást illetően.

+1

#16 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 974 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 08:58 PM

+1

#17 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 410 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 08:07 PM

"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#18 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 06:03 PM

Köszönöm, Gabi!

Ez egy teljes, sikeres pályafutás volt, minden hullámvölgyével együtt példa mindenki számára.

#19 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 174 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 05:52 PM

Sajnos az utolsó szezonjában már nem nagyon tudott segíteni a csapatnak.
Ettől függetlenül a pályafutása összességében mindenképpen sikeres volt.
Azt remélem, hogy az angol és német bajnokságokban megszerzett tapasztalatát tudja majd hasznosítani a Haladás érdekében mondjuk az Illés helyett sportigazgatóként.

#20 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2019 - 05:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 22 May 2019 - 04:48 PM

Köszönöm, Gábor!

Köszönjük Gabi!
Sok boldogságot és sikert a civil életben is!!!