Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105971 replies to this topic

#104601 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1748 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 06:03 PM

Idézet (Nilrem @ 2005-7-01, 09:24)
Idézet (hornorand @ 2005-7-01, 07:10)
Milyen érdekes ez a liga! Pl.: a kispestet a Tornyi féle tényleges tartozása ellenére minden gond nélkül engedi indulni a bajnoksában, minket meg nem, a pápai székhelyű lombard által átválalt tartozás miatt. És még tudnék pár klubot említeni. Miért haragszanak ránk odafent ennyire?

Ugy tudom a Kispestnel is az elozo ceg tartozik.

Náluk az előző vezetés csinálta meg a nagy tartozást,de a cég ugyan az,nem úgy mint nálunk.Teljesen más cég hitelét kérik rajtunk számon,
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104602 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 03:46 PM

ja vagy a biropetike féle ezt ideviszemeztotthagyon című részeket...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104603 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 03:45 PM

Ezen nem kell csodálkozni h engedték indulni őket. Mindig találnak vmi kiskaput. - amúgy meg csapat se lenne a legfelsőbb osztályban...
De ha megnézed a bcsabát, a nyirséget v a siófokot, vagy minket a "kis csapatokat" akkor mindig ezekkel van a példa statuálás.
De ha fradit vagy a kispestet nézzük....
Na erről ennyit...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104604 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 02:17 PM

Az NB I-ben indulhat a ZTE,folytatódott a kabaré.....

#104605 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 09:24 AM

Idézet (hornorand @ 2005-7-01, 07:10)
Milyen érdekes ez a liga! Pl.: a kispestet a Tornyi féle tényleges tartozása ellenére minden gond nélkül engedi indulni a bajnoksában, minket meg nem, a pápai székhelyű lombard által átválalt tartozás miatt. És még tudnék pár klubot említeni. Miért haragszanak ránk odafent ennyire?

Ugy tudom a Kispestnel is az elozo ceg tartozik.

#104606 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 08:51 AM

Köbüki!
Mennyire igazad van Köbüki!
Lenne egy két ötletem de hagyjuk...

Pál

#104607 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 08:39 AM

Sajnos itt állandó hatalmi torzsalkodás van, ezért az épp aktuális erőviszonyok döntik el, hogy épp mi a törvényes (?), vagy mi nem. A kis klubok ennek isszák meg a levét. Velük akarnak példát statuálni (pedig sokszor a legkevésbé ők sárosak). Nem is értem egyébként, hogy az állam, aki pénzt adott a foci reorganizációjára miért nem avatkozik be az érdekei védelmében. Szerintem a szombathelyi parlamenti képviselőknek kellen interpellálniuk az ügyben, mert az egész futballvezetésre sokminden elmondható, csak az nem, hogy jó gazda módjára jártak el.
De azthiszem az lesz az egészből, hogy új alkukat kötünk és indulunk az NBII-ben. És minden folytatódik.

#104608 hornorand

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 339 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2005 - 07:10 AM

#104609 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 10:41 PM

Békéscsaba nb3 höhö...

Vártam az utolsó bajnokit h kideljün h bent maradunk-e?
Vártam az osztályozót h kiderüljön h bent maradunk-e?  
Vártam a csüt estét h kiderüljön h bent maradunk-e?
Várom a hétfőt h kiderüljön h bent maradunk-e?

a faszom már a kinlódásba meg a várakozásba meg a szenvedésbe
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104610 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 09:28 PM

Már három üres hely van az NB II-ben,mert nem indul a Tura(Azt sem tudom,hogy a francba kerülhet ilyen csapat be...),a Mátészalka és NB III-as lesz a Békéscsaba.

#104611 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 08:46 PM

Itt is megkérdezem (hátha tud segíteni vki),hogy ha három héttel ezelőtt elsőként a Hali nevezését fogadta el az mll a másodosztályba,akkor mit akar tudni az mll??

#104612 Guest_taxidriver_*

• Guests

Elküldve: 30 June 2005 - 07:59 PM

Velünk aztán minden megtörténik....  csak egyszer menne valami simán.    

#104613 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 05:55 PM

Nevetséges, hogy ennyire következetlen a liga. Már réges rég bekellett volna,hogy vasalja a lombardon azt a szerencsétlen 60 milliót! erre most megint vissza akarja sózni ránk. Szép dolog mondhatom.

#104614 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 05:10 PM

Ahogy tavaly megszivtuk az NB1-es jogunkat, arra hivatkozva hogy a tulaj vitte magaval. Valaki homalyositson fel miert kell nekunk az elozo tulaj tartozasat fiezetni. Ha kifizetnenk akkor NB1-ben kellene kerulnunk ilyen agyrem logika alapjan!

#104615 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 03:23 PM

Ez a Kisteleki is baromira tájékozott...
Mondjuk ha megkérdezte volna az apehet, akkor tudná hol az a lóvé. Az akkori Hali számlái rég zárolva voltak, minden egyes fillérre lecsapott valaki.

más. A héviziek honlapja szerint a hali megegyezett az Ajkával, aki csak azért akart meccselni a Veszprémmel, hogy bebizonyítsa ő a jobb csapat a megyében. A veszprémiek pedig vették a lapot és -többek között ezért kaptak ki 10-0-ra a Budakalásztól- kiálltak. Jól megszopták. Mivel ők is több visszalépőről tudnak, ezért állítólag szereztek szponzort és megerősödve készülnek az NBII-re...

Az Ajka ma az NBIII-ban nevezett (lehet, hogy az NBII-be is, de az NBIII-ba biztosan).

Egyébként meg ha a 60 millától tennék függővé az indulást, azt nem szabad kifizetni, hanem pert kell indítani a liga ellen és elindulni az NBIII-ban. Abból a pénzből (ha lenne egyáltalán) lehetne csinálni egy jó csapatot.

#104616 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 03:08 PM

Lehet tudni, mi történt a pénzzel. Ebből rendezték a Szegner-féle Haladás Kft. tartozásait (nem csak a ligának tartoztak). Valamikor év közben volt erről szó.  
Úgy tűnik, ilyenek a nyaraink...

#104617 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3543 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 02:51 PM

azért Kisteleki nyilatkozata is érdekes:

"A tavalyi megállapodás szerint a Haladás másodlagos kezességet vállalt a hitelre, és információim szerint az egyezségben szerepelt, hogy a Halmosi Péterért járó nevelési költségbõl lesz rendezve az adósság. Úgy tudom, hogy a pénz megérkezett az osztrákoktól, ám abból az érintett felekhez nem jutott el semmi."
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104618 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 02:40 PM

A jogi helyzet teljesen egyértelmű. Ennek a halinak semmi köze az akkorihoz, mivel ez a pápai kft megvásárlásával jött létre. Az nem derül ki a cikkből, hogy ki vállalta a második kezességet, de az lehet, hogy az új hali. Ha így lenne, fel kellne szólítani a ligát, hogy kezdjen végrehajtást a bíró cége ellen, mert ha az egyszer szándékosan becsődölne -vagy ne adj isten újra venne egy jogot és a régit veszni hagyná- akkor a halinak komolyan a zsebébe kellene nyúlnia. Úgyhogy mivel lejárt tartozásról van szó, ezért a ligának be kellene rövid időn belül hajtania az adósságot (vagy lagalábbis meg kellene kezdenie ezt), mert egyébként a vezetőire a hűtlen/hanyag kezelést simán rá lehetne verni. Szerintem a dolgot itt kellene megfogni, bár azt nem tudom, hogy a nyári adósságvitának jogilag mi lett a vége (nincs-e per belőle).

Ennyi erővel a Siófoktól is kérhetnék azt a 60 millát.

#104619 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 02:25 PM

A Tatabányának is 3-4 év kellett hogy kiheverjék a lomha kft-t

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104620 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 649 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2005 - 02:25 PM

Ezzel én is így vagyok. Nem szabad engedni a zsarolásnak. Ha tavaly az volt a megegyezés, hogy elsőként bp-n próbálják behajtani, nehogy már mi fizessünk...
Ez annak a zsarolásnak a folytatása, ami tavaly nyáron folyt, s ebben a liga az igazán sáros. Mondjuk eléggé következetlen a liga, hiszen a normatív támogatás megadásával a múlt héten ismerték el, ebben a körben nincs közünk a 60 millióhoz.
A versenykiírás rendelkezik úgy, hogy a legjobb kiesőt kell felkérni visszalépés esetén. A versenykiírás pedig nem azonos a méltányossággal. (Halkan megjegyzem: a kieséssel mi sem könnyítettünk a saját helyzetünkön, de ettől a versenykiírás még versenykiírás...)
A VN-honlapon olvastam az egyik hozzászólásban, hogy ez az ügy elhúzódik. Én is így érzem. Bízom a jó befejezésben.