Ugrás a tartalomhoz

Zulu Party Szombathely 2006.05.20.

8 replies to this topic

#1 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2006 - 08:39 AM

Freshmaker: írod, hogy nem érdemes személyeskedni, indulatokat kelteni.
Akkor talán kezdhetnéd magaddal úgy, hogy normális hangon tájékoztatod a fórumozót arról, hogy legközelebb inkább másképp csináljon valamit, HA Ő IS EGYETÉRT.

Kötelezni semmire sem kötelezheted.

Az Ezt Nektek című oldalakat én pl. régen néztem meg, így ezt a galériát sem láttam volna, ha nincs belinkelve a fórumon.

FattyBoy, legközelebb használd az "Amiről szó van" topikcsoportot. Ott nem leszel leugatva.

#2 Guest_freshmaker_*

• Guests

Elküldve: 01 June 2006 - 07:34 PM

gerbi: Blumo a webgazdánk hogy úgy mondjam, egyébként a témában inkább olvasd el a bemutatkozóját, vagy írj neki mailt. Nem érdemes személyeskedni, indulatokat kelteni.

Nem azzal volt/van a gond hogy képeket szeretnétek közzétenni, hanem hogy nem a megfelelő módon. XY csinál egy galériát, majd egy fórumtopicot és belinkeli. Gratulálok. Akkor ismertetném a teendőket! Ha van egy galériád amit közzé akarsz tenni, küldd el az eztnektek@nyugat.hu címre, és felrakjuk. Nem kéne minden cikkezőnek, fotósnak új fórumtémát nyitni, mert NEM ERRE való! Faliújság annyiban, hogy lehet a megadott témákban beszélni.
Egyébként a főoldalon egy kicsit többen látják a képeket.

athenia:a személyeskedést kerüljük!

remélem mindenkinek válaszoltam, a topic további használata ezáltal feleslegessé vált.

#3 Guest_FattyBoy_*

• Guests

Elküldve: 01 June 2006 - 01:57 PM

Sziasztok!

Előszőr is Gerbi, köszönöm! Én is így gondolom(tam) :"A fórum igenis faliújság".
Nem tudom kinek milyen befolyása van az oldalon stb... de nem is érdekel.
A lényeg az, hogy feltettem pár fotót a netre, volt aki kérte, hogy ezen a website-on helyezzem el a linket, ennyi!
Athenia, te sem érdekelsz engem, sőt igazából senki sem a családomon, és barátaimon kívül, de ennek mi köze ahoz hogy fotókat pakoltam fel a netre egy buliról?
Aki ott volt, és ide talált, vagy az én webemre, biztos örült, ha talált egy jó buli fotót. Ennek ez a lényege, nem ÉN!
Nem tudom, de ha nekem ennyi felesleges energiám lenne, tudnék mást kezdeni vele.
Tudod ha nem érdekellek, akkor van az egéren egy jobb gomb, és ha megnyomod, máris másik fórumon, vagy website-on találod magad.

Mint előzőleg is mondottam, nem harcolok senkivel, teljesen felesleges, pláne hogy azt sem tudom ki-kicsoda.
El lehet gondolkodni ezen!
Felteszek egy linket, fotókkal, és egész vitafórummá alakul a dolog.
Szerintetek ez normális?
Én megértettem hogy nem lehet, valaki szerint meg mégis.
Megtanultam a leckét. Nem teszek több képet sem semmit ide, abból nem lehet baj.

PEACE-UNITY-LOVE and HAVEN FUN!

#4 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 04:08 PM

kit érdekelsz fetboy?

anno volt a neten egy hörés oldal, höre hip-hop száma, olyan gyík hip-hop kategória:))

csak nemtalizom az oldalt.

de höre néven guglin sztem kiad rá utaló linket minden magyarnak meg kéne hallgatnia legalább egyszer de főleg a rokkereknek:DDDDD

#5 gerbi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 705 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 08:30 AM

Idézet (Guest @ 2006-5-26, 20:23)
Az ilyeneket hanyagoljuk köszi, ha az eztnekteken közzé szeretnéd tenni a képeid annak megvan a módja, ez nem faliújság. Köszi a megértést.

Blumo, ki vagy te, hogy így leugatsz egy fórumozót? A fórum igenis faliújság.

Köszönöm a fotósnak, hogy betette a linket!

#6 Guest_freshmaker_*

• Guests

Elküldve: 29 May 2006 - 08:04 PM

Javaslom fotóid közzételével kapcsolatban írj az eztnektek@nyugat.hu-ra.

#7 Guest_FattyBoy_*

• Guests

Elküldve: 27 May 2006 - 04:35 PM

Üdv!

Én nem akarok harcolni senkivel, elegem van a sok...
1 nem keresek egy fillért sem azzal hogy fotózom
2 elköltöztem Szombathelyröl, és kérték a bulin, tegyem a Nyugat.hu-ra a linket valahova. Bocs ha rossz a hely, nekem ez a cím volt szimpi!
3 A weblapom is csak ezek miatt készült, mivel ez az életem
(nem a fotó, hanem a hip-hop, break stb..)
4 Ez volt az utolsó, hogy jót akartam,... köszi ezzel befejeztem...
mindenki akit érdekelt, remélem örült...

THE END!

Ui: Töröld a témát, amit sikerült jószándékból nyitnom!

#8 Guest_Blumo_*

• Guests

Elküldve: 26 May 2006 - 08:23 PM

Az ilyeneket hanyagoljuk köszi, ha az eztnekteken közzé szeretnéd tenni a képeid annak megvan a módja, ez nem faliújság. Köszi a megértést.

#9 Guest_Fatty Boy_*

• Guests

Elküldve: 23 May 2006 - 01:40 PM

FattyBoy .::Break Dance from HUNGARY ::.

nézzétek, és töltsétek :-)
Aki cenzúrázni szeretné magát, mailben legyen szíves a kép számát leírni, és törlöm a képet!

Peace!