Ugrás a tartalomhoz

Orbán Irakot (is) csak meglovagolja

388 replies to this topic

#381 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2004 - 07:48 PM

Tan meg az iraki Baath part is bejut a parlamentbe, megveszi a Jobbik reszvenyeit, de szerintem jobb lesz, ha a Jobbik indulna inkabb az iraki valasztasokon, he-he...

#382 Guest_Alpár_*

• Guests

Elküldve: 16 May 2004 - 05:56 PM

Az összes parlamenti párt beleegyezett, hogy a hont védő honvédek a közeli Irakba menjenek! Bár ezt értem, mert már évszázadok óta az irakiakkal gondjaink vannak, mint szomszédos országgal! Szóval egyik parlamenti párt sem mondhatja, hogy én megmondtam...! De visszakozni lehet, és ha szükséges, akkor kell is!
Száz szónak is egy a vége: MAGYAR PÁRTOT A MAGYAR PARLAMENTBE!
HAJRÁ JOBBIK!

#383 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2004 - 11:47 AM

Idézet (Nilrem @ 2004-5-14, 11:36)
Koholt vadak ugye azok a regi szep idok.

Ha az koholt dolog, hogy hiteles fenykepek abrazolnak nehany mostani FIDESZ-vezert egyetemistakent Che Guevara poloban, akkor az megint nem engem minosit, akarmekkorat sertegetsz is baromsagokkal... Sajnos nem csak az MSZP-nek akad ilyen-olyan vonatkozasu multja, sot, ha azt veszem, hogy az un. elodpart, az MSZMP 600 ezres tagsagabol maximum 10 % ha most emeszpes, akkor a tobbi partba atmentek alapjan inkabb azok eseteben kellene a multat bogaraszni, he, he!

#384 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2004 - 11:36 AM

Latom a regi eszmek tenyleg nagyon megfertoztek teged. Koholt vadak ugye azok a regi szep idok. Ez a rohadt Nyugat nem kuldi a fizumat a farncba, miert is. Moderator ur szoljon a berszamfejtesnek, hogy a Nilrem bacsi berevel nagyon el vannak maradva.
Na Udv.

#385 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 08:33 PM

Nilrem! Kormanyok feloli elfogultsagban nincs mit egymasnak felroni, ezt elfogadom, de a sertegetesed Teged minosit - szerintem azert zavar leginkabb a jelenletem, mert a Nyugat munkatarsa vagy, de ezt nyilvan nem fogod (s persze nem is kotelezo) bevallalnod. Mindenesetre en tobbet tudok a FIDESZ mai vezetoinek 89 elotti multjarol es az nekem eleg!!!

#386 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2004 - 04:27 PM

Nem orrvend nagy nepszerusegnek (ahogy a kormanyod sem), de te sem vagy rendben az tuti.

#387 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2004 - 08:20 PM

Ez aztán a témába vágó hozzászólás... Elhiszem, hogy ennyire zavar most sokakat a demokrácia bajnokaként tetszelgő yenkik iraki fasizmusa! Való Világ, Big Brother, hurrá, tiszta Amerika!!!

#388 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2004 - 10:23 AM

Rendben van minden nalad??

#389 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2004 - 07:40 PM

Maga a rendszerváltás lepleződött le, és van tele hazugságokkal...