Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107874 replies to this topic

#41 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 03:23 PM

Én azért vártam volna egy őszinte Hipp interjút!

#42 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2137 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 01:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 08 October 2018 - 10:40 AM

Remelem Kiraly es Halmosi ma a nyugdíjfolyósítónál kezdenek.

+1
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#43 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 313 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 10:40 AM

Remelem Kiraly es Halmosi ma a nyugdíjfolyósítónál kezdenek.

#44 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6865 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 08:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fortschritt - Dátum: 07 October 2018 - 08:17 PM

Azért annyira nem jók. Hosszú még az a 38 forduló.

tavaly is igy kezdtek, elhittek majd tavasszal zsinorban 10 vereseg es az utolso 3 fordulot meg kellett venniuk, hogy ne essenek ki.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#45 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 85 Hozzászólás:

Elküldve: 08 October 2018 - 06:44 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 05 October 2018 - 09:36 AM

Belenéztem ... aztán inkább nekiálltam a Doktor Murphyt nézni :)

:D

#46 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2385 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 08:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 07 October 2018 - 07:55 PM

A zte már első.
Nehogy most jussanak fel amikor mi kiesünk, mert akkor eret vágok! (nem biztos, hogy a magamét)

Azért annyira nem jók. Hosszú még az a 38 forduló.
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#47 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 07:55 PM

A zte már első.
Nehogy most jussanak fel amikor mi kiesünk, mert akkor eret vágok! (nem biztos, hogy a magamét)

#48 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 07:09 PM

Nem szeretném temetni a csapatot, nem is szoktam ilyet írni sosem, de attól félek, hogy most a 100 éves évfordulónkon kiesünk. Tavaly is szoros volt a bajnokság, itthon veretlenek voltunk az új stadionban, bravúrnak számító győzelmeket arattunk a fradi és a vidi ellen többek közt és mellette jól játszottunk.

Na most ebből már semmi sem maradt. Sorra kapunk ki idegenben, itthon és a játékunk is semmilyen. Bár nem is titkolták a célkitűzést mikor Horváth Ferit idehozták: a kiesés elkerülését...

Ennél mindenki kicsit többre számított szerintem.

#49 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 06:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 07 October 2018 - 01:49 PM

A meccsről nehéz pozitív véleményt nyilvánítani. Mikor a 6 percben gólt kaptunk, már tudni lehetett hogy ez a meccs elment. Ami szembetűnő volt, hogy már az elején is nagyon enerváltnak tűnt a csapat. Egyszerűen mintha több sebességgel le lettünk volna maradva a hazaiak mögött. Sokkal gyorsabban járatták a labdát, voltak keresztpasszok, voltak kiugratások. És ezekhez mind asszisztáltak a mieink. Számomra nehéz megmondani, hogy a középpálya vagy a védelem a gyengébb. Szerintem egyik a másikat bizonytalanítja el folyamatosan. Annyiszor leírtuk már itt többen is, hogy ez a Kolcak nem nb1 szint. Ezen a meccsen is sokadjára bizonyította. A szélső poszton a Habovda folyton lemaradt az emberéről. A középpályáról meg csak a Grumicsot lehet pozitívan kiemelni, de hát Ő csak perceket játszott. Még a Jagodics próbált valamit felmutatni, de hát valljuk meg Ő egyedül elég kevés, és 1-2 évvel ezelőtt ki gondolta volna, hogy a jobbak közé lesz bármikor sorolva.
Játék szervezésében, számomra szintén kérdés hogy miért nem a Márió játszik a Rácz helyett. Sokkal jobban érzi a játékot, Rácz szerintem kipukkant, volt egy közepesen jó bajnoksága tavaly. Mostanra egy gyenge nb2 játékos lett.
Talán az egyetlen pozitívum, hogy Király nem potyázott a meccsen.

Szerintem a Németh Márió ugyanolyan NB2-es játékos, mint a Rácz. De az meg nem lehet véletlen, hogy a két gyengéből, mindegyik edző a Ráczot választja. Márió a sérülése óta, nem találja önmagát, lassú, körülményes, fél odarakni a lábát.
Sajnos a középpályánk a leggyengébb az egész NB1-ben. És itt semmi cserélési lehetőségünk sincs.
Kilátástalan a csapatunk.
És ennek ellenére a vezetőink továbbra is sztárolják magukat.
Egy biztos, ha kiesünk ezzel a tulajdonosi háttérrel semmi esélyünk visszajönni, mert ott pénzt kell belerakni, ami nekik nincs.

#50 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 02:59 PM

Megint simán kikaptunk! A hazaiak a lassú védőink mögé az üres területekre belőtt labdákkal akkor alakítottak ki helyzetet amikor akartak és már az első félidőben eldönthették volna a mérkőzést.
Nem azt vártam, hogy alig több mint egy hét közös munka után majd lefocizzuk a Mezőkövesdet, de azt igen, hogy szervezetten, fegyelmezetten játszunk a csapatrészek közelebb helyezkednek egymáshoz nem adunk területet az ellenfélnek. Sajnos ennek az ellenkezője történt ráadásul tűz és akarat nélkül játszottak ami megengedhetetlen.
Hiányzott a szerencse? Ugyan már! A szerencse az mellé szokott állni aki tesz is érte és a csapat nem tett érte semmit!
Látva a mérkőzést azt gondolom még most sem fogják fel: ezzel a hozzáállással csont nélkül fognak kiesni!

#51 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1203 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 01:49 PM

A meccsről nehéz pozitív véleményt nyilvánítani. Mikor a 6 percben gólt kaptunk, már tudni lehetett hogy ez a meccs elment. Ami szembetűnő volt, hogy már az elején is nagyon enerváltnak tűnt a csapat. Egyszerűen mintha több sebességgel le lettünk volna maradva a hazaiak mögött. Sokkal gyorsabban járatták a labdát, voltak keresztpasszok, voltak kiugratások. És ezekhez mind asszisztáltak a mieink. Számomra nehéz megmondani, hogy a középpálya vagy a védelem a gyengébb. Szerintem egyik a másikat bizonytalanítja el folyamatosan. Annyiszor leírtuk már itt többen is, hogy ez a Kolcak nem nb1 szint. Ezen a meccsen is sokadjára bizonyította. A szélső poszton a Habovda folyton lemaradt az emberéről. A középpályáról meg csak a Grumicsot lehet pozitívan kiemelni, de hát Ő csak perceket játszott. Még a Jagodics próbált valamit felmutatni, de hát valljuk meg Ő egyedül elég kevés, és 1-2 évvel ezelőtt ki gondolta volna, hogy a jobbak közé lesz bármikor sorolva.
Játék szervezésében, számomra szintén kérdés hogy miért nem a Márió játszik a Rácz helyett. Sokkal jobban érzi a játékot, Rácz szerintem kipukkant, volt egy közepesen jó bajnoksága tavaly. Mostanra egy gyenge nb2 játékos lett.
Talán az egyetlen pozitívum, hogy Király nem potyázott a meccsen.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#52 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 12:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 07 October 2018 - 11:11 AM

A passznál igazad van.
De a labdát megkapva a Molnár a 16-os vonalon térült-fordult, amíg lövőhelyzetbe került.
Illett volna legalább az egyik középső védőnknek odaérnie ...

Ezért írtam, hogy az egyébként lemaradó Kolcak mellett. Ennél a szitunál a védők egy az egyben maradtak a támadókkal (sőt, talán még létszámhiányban is voltak, mert mintha a Kolcak más mellől lépett volna el a bepassz után). A Tamás is fogott valakit, ezért írtam, hogy szerintem a hármas hibázott, mert ha már csapdázni szerették volna a szerencsétlen kövesdit, akkor azt jobban kellett volna csinálni, mert hárman ottragadtak az egy játékosra, aki viszont simán bepasszolta a labdát.

#53 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 11:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 07 October 2018 - 10:59 AM

Pl. az első gól előtt a kövesdi játékos a Halmosi-Rácz-Bosnjak hármas mellett passzolta be a labdát, amit a Molnár szépen lőtt el, az egyébként lemaradó Kolcak mellett.

A passznál igazad van.
De a labdát megkapva a Molnár a 16-os vonalon térült-fordult, amíg lövőhelyzetbe került.
Illett volna legalább az egyik középső védőnknek odaérnie ...

#54 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 10:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 06 October 2018 - 11:00 PM

nem tudom ki mit var egy olyan csapattol, ahol egy Racz Barninak es egy Jagonak kell szervezni a jatekot.
Aztan ha kaki van berugjuk a vedok moge amire senki sem indul es mar johet is az ellenfel.
Jago rombolni jo kozepre de a szervezest felejtsuk el tole.
Priskint nem tudjuk megjatszani pedig benne mindig ott a gol.
a vedelmunk katasztrofalis de valljuk be nb2-es jatekosokat igazoltunk oda.
Jovore egy fasza kis nb2 rengeteg turaval a kornyeken mert ne legyen ketsegunk affelol, hogy az egyik biztos kieso mi vagyunk.

Pontosabban a Rácz Barninak kellett volna talán. Ehelyett a Kolcak állandóan a kezdőkörben próbált belső védőként osztogatni (sokszor a Jagóval együtt), a Ráczot rendszeresen átrúgták. Támadásban nulla volt, védekezése meg kb. 20%-os (mondjuk 40 kilóval nem is való neki, de legalább volt néhány szerelése). Gaál nagyon gyenge volt a Mészáros meg sajnos pont a legrosszabbkor rúgta tavaly a góljait, mert így leigazoltuk:). Gyenge ez a védelem, mert nagyon lassúak és ha fent játszanak, akkor a védelem mögé berúgott labdákkal semmit nem tudnak kezdeni. De nem annyira gyenge, hogy meccsenként két gól miattuk van. Szerintem a középpályás játékunk a leggyengébb, nem a leghátsó alakzat. Pl. az első gól előtt a kövesdi játékos a Halmosi-Rácz-Bosnjak hármas mellett passzolta be a labdát, amit a Molnár szépen lőtt el, az egyébként lemaradó Kolcak mellett.

#55 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 10:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: bazsek - Dátum: 06 October 2018 - 10:00 PM

Szertném ide bemásolni Kubatov e heti nyilatkozatát Dollról:

Hogy miért tartottak ki majdnem öt esztendeig mellette? „Az a tapasztalatom, hogy a gyenge klubvezetések vitetik el az edzővel a balhét. Mi ezt a hibát nem akartuk elkövetni.”

Persze tudjuk, nálunk mindig az edző a hibás....

Ebből viszont az is kiolvasható, hogy a klubvezetést (mármint a fradiét) gyengének tartja ő is :). Csak nem akarta a sablon megoldást. Ha azt vesszük, hogy 5 mrd forintól csinálják ezt, akkor talán így is van.

#56 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 56 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 10:02 AM

Màr le is szakadt a tabellàn 5 ponttal az utolsò 4 kiesõjelölt. A Kisvàrdànak volt egy fellàngolàsa (ebbe pont beleszaladtunk), de tegnap ők is kaptak egy nègyest. Sztem biztos kiesők. Mi a szintèn hullagyenge, motiválatlan, elkèpzelès nèlkül jàtszò Diòsgyőrrel küzdünk majd a 10. helyèrt.(ha marad Fernando mèg esèlyünk is lehet)
Senki sem szeretne nb2-t, de a teljes megtisztuláshoz, ahhoz hogy habovda, kolcak, benes elhùzzon, kiràly visszavonuljon, a vezetősèg cserèlődjön, ahhoz vsz.ki kell esnünk. Ha bentmaradunk, akkor elèrve cèlunkat megy minden ugyanùgy. Nem tudom mi lenne a jobb...

#57 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8638 Hozzászólás:

Elküldve: 07 October 2018 - 08:08 AM

Aludva egyet a tegnapi szégyenre, és úgy általában erre a szezonra.
Végigfutottam a játékoskereten.
Nem megyek bele részletesen, mert az nagyon hosszú lenne.
Véleményem szerint ez a keret benne van a 3 legrosszabb állományba a 12 csapat közül.
A különbség annyi, hogy amíg a többi hasonlóan gyenge csapat vért izzad a pályán, mi egész egyszerűen csak lötyögünk ... a széthúzásról már nem is beszélve.
A vezetőség pénzéhes. A játékosok azt sem tudják már csapaton belül, hogy ki merre húzzon. Teljes a tanácstalanság.
Ezt a 2 fordulót kb a Hippel is hoztuk volna le így.
Itt nem a Hipp volt a hülye, meg nem is a Horváth Feri az.
A közeg az ami velejéig romlott.
Megérett a csapat az nb2-re.
Nem tudok 2 olyan csapatot mondani, akiket megtudnánk előzni.
Szégyen gyalázat ... de eljön az idő nemsokára, amikor felelni kell az illetékeseknek ezért a mocsokért.

#58 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 770 Hozzászólás:

Elküldve: 06 October 2018 - 11:41 PM

A múlt héten a hivatalos klubhonlap főszerkesztője a vaol.hu-n közölt cikkben számolt be a mérkőzést követő "szurkolói elégedetlenségről". A mai meccsről szóló tudósítás során ugyanő egy mondat erejéig sem említette meg az elutazott vendégdrukkereket. Minden tiszteletem az övék, különösen a kiírásért!
A Hali mi vagyunk!
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#59 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6865 Hozzászólás:

Elküldve: 06 October 2018 - 11:00 PM

nem tudom ki mit var egy olyan csapattol, ahol egy Racz Barninak es egy Jagonak kell szervezni a jatekot.
Aztan ha kaki van berugjuk a vedok moge amire senki sem indul es mar johet is az ellenfel.
Jago rombolni jo kozepre de a szervezest felejtsuk el tole.
Priskint nem tudjuk megjatszani pedig benne mindig ott a gol.
a vedelmunk katasztrofalis de valljuk be nb2-es jatekosokat igazoltunk oda.
Jovore egy fasza kis nb2 rengeteg turaval a kornyeken mert ne legyen ketsegunk affelol, hogy az egyik biztos kieso mi vagyunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#60 bazsek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 183 Hozzászólás:

Elküldve: 06 October 2018 - 10:00 PM

Szertném ide bemásolni Kubatov e heti nyilatkozatát Dollról:

Hogy miért tartottak ki majdnem öt esztendeig mellette? „Az a tapasztalatom, hogy a gyenge klubvezetések vitetik el az edzővel a balhét. Mi ezt a hibát nem akartuk elkövetni.”

Persze tudjuk, nálunk mindig az edző a hibás....