Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108323 replies to this topic

#21 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 126 Hozzászólás:

Elküldve: 16 January 2019 - 10:14 AM

Még van 3 napunk igazolni...

#22 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 150 Hozzászólás:

Elküldve: 13 January 2019 - 08:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 13 January 2019 - 10:58 AM

Lényeg az 1 pont, lassan ott loholunk a Diósgyőr nyakán ;)/>

Ja,ráadásul ők meg kikaptak ma. :)

#23 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8787 Hozzászólás:

Elküldve: 13 January 2019 - 10:58 AM

Lényeg az 1 pont, lassan ott loholunk a Diósgyőr nyakán ;)

#24 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2576 Hozzászólás:

Elküldve: 13 January 2019 - 10:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 12 January 2019 - 10:55 PM

Valaki írna beszámolót az edzőmeccsről?
Új fiúk hogy játszottak?
Megérik a pénzüket?
Feri elégedett volt azt olvastam...��

Játékunk a felkészülés ezen szakaszát tekintve fenomenális volt. Nyomokban tartalmazott kreativitást, fizikálisan az út elején tartunk.
Összefoglalva, olyan horváthferis volt...
Kicsit másképpen.
Az NB2 listavezetője napra pontosan akkor kezdte a felkészülést mint Mi, mégis több edzésen vannak túl.
A bajnokság is ugyan azon a hétvégén kezdődik a második vonalban mint Nálunk. Persze tény, nem az edző meccseket kell megnyerni, de ezek tükrében is illett volna a vendéglátók fölé nőni. Nos, ez nem sikerült.
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#25 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 804 Hozzászólás:

Elküldve: 13 January 2019 - 12:38 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 12 January 2019 - 10:55 PM

Új fiúk hogy játszottak?
Megérik a pénzüket?
Feri elégedett volt azt olvastam...��

Holdampf beszállt a második félidőben, volt egy helyzete.
T.M megerősítette, hogy felvette a kapcsolatot a klub a ferencvárosiakkal, onnan hoznának mellőzött légiós(oka)t kölcsönbe: Gregorijevics (22), Rui Pedro (91), Koch (118) közül lehet választani, zárójelben az őszi játékpercük az NB1-ben.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#26 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 126 Hozzászólás:

Elküldve: 12 January 2019 - 10:55 PM

Új fiúk hogy játszottak?
Megérik a pénzüket?
Feri elégedett volt azt olvastam...😀

#27 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 12 January 2019 - 01:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 12 January 2019 - 08:23 AM

Ez nem igazság hanem nézőpont kérdése.
Én így látom, mások meg máshogy. Itt nincs olyan, hogy igazság.
Amit írtam, abban legalább látnám a jövőképet. Azt, hogy lenne esélyünk egyből visszakerülni az élvonalba.
Amit most látok abban számomra nincs jövőkép.
A keret 70-80%-a hulladék. Így ezzel nincs esélyünk bentmaradni, bárki bármit is mond.
Nyáron meg szélnek eresztenek mindenkit, és lesz pár hetünk kialakítani egy csapatot.
Amit pedig én csinálnék, abban lenne bő fél év ugyanerre a célra. Játszana 1-2 tehetséges fiatal 15 nb1-es meccset. Sokat számítana ez a fél év, nem a nulláról kellene kezdeni velük a nyáron.
Erre kölcsönadogatják őket ...
Én így gondolom, nekem ez a felfogásom. Nem akarok senkit meggyőzni ezzel, mindenki úgy gondolja ahogy akarja.

Így van, teljesen egyet értek, de a vezetőség a 10 százalék esélyű bentmaradást választotta azzal szemben, hogy már tavasszal az nb2-re készülnénk.
Úgyhogy mi nem tehetünk mást, mint ezerrel szurkolunk a csapatnak, hogy sikerüljön a bravúr. Mivel nincs pénz ehhez maradnak a kölcsönjátékosok, én nem tudom volt aki azt gondolta, hogy majd kivásárolunk egy Kantát vagy egy Koltait?! Amúgy meg vérfrissítés kell, lehet hogy Mohl egy hulladék, de akár nálunk bizalmat kapva jó lehet. Nekem az fáj, hogy pl. a Mezőkövesd 4 évre megvette Bertust a Paks egyik legjobbját, meg Pekárt aki 7 gólt lőtt tavasszal a Nyíregyházában és nagyon jó játékos. Ja... ott más vezetők vannak és jobban gazdálkodnak...

#28 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8787 Hozzászólás:

Elküldve: 12 January 2019 - 08:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: GreenWolf - Dátum: 11 January 2019 - 09:33 PM

Lehet hogy igazad van, de rengeteg anyagi támogatástól esnénk el, no meg a nézőszám is visszaesne minimum a felére.

Ez nem igazság hanem nézőpont kérdése.
Én így látom, mások meg máshogy. Itt nincs olyan, hogy igazság.
Amit írtam, abban legalább látnám a jövőképet. Azt, hogy lenne esélyünk egyből visszakerülni az élvonalba.
Amit most látok abban számomra nincs jövőkép.
A keret 70-80%-a hulladék. Így ezzel nincs esélyünk bentmaradni, bárki bármit is mond.
Nyáron meg szélnek eresztenek mindenkit, és lesz pár hetünk kialakítani egy csapatot.
Amit pedig én csinálnék, abban lenne bő fél év ugyanerre a célra. Játszana 1-2 tehetséges fiatal 15 nb1-es meccset. Sokat számítana ez a fél év, nem a nulláról kellene kezdeni velük a nyáron.
Erre kölcsönadogatják őket ...
Én így gondolom, nekem ez a felfogásom. Nem akarok senkit meggyőzni ezzel, mindenki úgy gondolja ahogy akarja.

#29 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1210 Hozzászólás:

Elküldve: 11 January 2019 - 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 January 2019 - 10:01 AM

Ha ezt a tavaszi 15 meccset úgymond feláldoznánk a következő nb2-es szezonra, véleményem szerint simán lenne esélyünk feljutni egyből.

Lehet hogy igazad van, de rengeteg anyagi támogatástól esnénk el, no meg a nézőszám is visszaesne minimum a felére.
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#30 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 804 Hozzászólás:

Elküldve: 11 January 2019 - 01:11 PM

Ha itt Illésék hosszabb távon NB1-et szeretnének, akkor nem úszhatják meg a kereterősítés(eke)t.
Ha most kiesnénk, tartok tőle, hogy a Vasas sorsára jutnánk, tehát azt a maradék jobb játékosunkat elvinnék kispadmelegítőnek valamelyik honi topcsapathoz, mi meg érdemi erősítések híján a középmezőnyben tanyáznánk. Láttam az úgymond második sorunk Csepelen meg Szarvason. Mind a két továbbjutásnál nagyon nagy szerencsénk volt... Azzal a játékosállománnyal nem lennénk képesek azonnal visszajutni.
Az NB2-ből egy viszonylag erős kerettel simán fel lehet kerülni, utcahosszt verve a mezőnyre, csak ahhoz tényleg kelleni fog néhány minőségi spíler. A Felcsútnak meg az MTK-nak jobb csapata volt a másodosztályban, mint amivel kiestek.
Plusz, ha sikerülne a visszatérés, akkor is lenne mit fejleszteni a kereten. Nagy a különbség a két osztály között, ezt bizonyítja az is, hogy az elmúlt hat évben az egyik kieső mindig egy újonc volt.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#31 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 205 Hozzászólás:

Elküldve: 11 January 2019 - 10:22 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 11 January 2019 - 10:01 AM

Ha ezt a tavaszi 15 meccset úgymond feláldoznánk a következő nb2-es szezonra, véleményem szerint simán lenne esélyünk feljutni egyből.

Én is osztom a véleményed!
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#32 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8787 Hozzászólás:

Elküldve: 11 January 2019 - 10:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 10 January 2019 - 09:34 PM

Kik kellenek Nekünk kölcsönbe?
Radó?
Szakály?
Zsidai?
Hegedüs János?
Tamás Krisztián?

Nekem egyik sem, nem mint ha lenne realitása :)
3 meccsel kell többet nyernünk, mint a 2 előttünk állónak. 15 fordulón belül.
Én örök optimista vagyok, de jelen pillanatban még mindig reménytelennek látom a helyzetet.
Sokan írtátok, hogy nehezebb felkerülni az nb2-ből mint bentmaradni.
Én nem osztom ezt ... ez a bűngyenge zte (több meccsüket láttam) simán ott van a feljutó helyen.

#33 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2576 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2019 - 09:34 PM

Kik kellenek Nekünk kölcsönbe?
Radó?
Szakály?
Zsidai?
Hegedüs János?
Tamás Krisztián?

#34 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 150 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2019 - 08:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: cirmos - Dátum: 10 January 2019 - 02:35 PM

A 33 éves fickó mellett tegyenek ajánlatot Stark Péternek is! Még csak 40 múlt és éppen állástalan, a jelenlegi védelembe beférne, ha aktiválná magát, fiatalokat úgyse találnak! B)/>

Sajna lecsúsztunk róla,visszavették Győrben.:)

#35 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 728 Hozzászólás:

Elküldve: 10 January 2019 - 02:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Doors72 - Dátum: 09 January 2019 - 09:00 PM

A 33 éves fickó mellett tegyenek ajánlatot Stark Péternek is! Még csak 40 múlt és éppen állástalan, a jelenlegi védelembe beférne, ha aktiválná magát, fiatalokat úgyse találnak! B)

#36 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2576 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2019 - 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 09 January 2019 - 08:16 PM

Alaptalan vagdalkozással felesleges ködösíteni. A srác 2017 májusában játszott utoljára tétmeccset, azóta összesen négy hónapig volt csapata egyáltalán. Felnőtt válogatottsága nincs, ezt nem tudom honnét szedted, egyszer játszott az U20-as válogatottban, 2011-ben. Nagyon meglepne, ha azon a szinten lenne a fizikuma, hogy érdemi, sőt, a bentmaradáshoz hozzásegítő erősítést jelentsen az NB1-ben.

miből gondolod, hogy alaptalan? Senki nem mondta, hogy erősítés lenne,sőt azt sem mondtam, hogy jó a fizikai állapota, de tény, és ezért bocsánat, azt lehagytam, hogy "U" válogatott....
Én azt próbáltam ecsetelni, hogy hogyan történt meg a szakítás, de azt hiszem, ez az írásomból tök egyértelműen kiderül. Köszönöm, hogy figyelmeztettél a hatalmas hibámra, hogy lemaradt egy jelző a válogatottságát tekintve. :)

#37 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 150 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2019 - 09:00 PM

https://rangado.24.h...bokkal-targyal/

#38 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 390 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2019 - 08:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 09 January 2019 - 05:11 PM

most akkor hogy is van ez?? a hivatalos honlapon az van, hogy a volt Osztrák válogatott játékos nem kellett, mert szar volt az erőnléte, de, lehet, hogy Ő pakolt össze és azt mondta, "köszönöm, ehhez én nem adom a nevem"!!!???
persze a Halinál nem hazudnak, mindig, mindent őszintén elmondanak, akkor csak a próbajátékos hazudhat.. Vagy nem?

Alaptalan vagdalkozással felesleges ködösíteni. A srác 2017 májusában játszott utoljára tétmeccset, azóta összesen négy hónapig volt csapata egyáltalán. Felnőtt válogatottsága nincs, ezt nem tudom honnét szedted, egyszer játszott az U20-as válogatottban, 2011-ben. Nagyon meglepne, ha azon a szinten lenne a fizikuma, hogy érdemi, sőt, a bentmaradáshoz hozzásegítő erősítést jelentsen az NB1-ben.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#39 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2576 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2019 - 05:11 PM

most akkor hogy is van ez?? a hivatalos honlapon az van, hogy a volt Osztrák válogatott játékos nem kellett, mert szar volt az erőnléte, de, lehet, hogy Ő pakolt össze és azt mondta, "köszönöm, ehhez én nem adom a nevem"!!!???
persze a Halinál nem hazudnak, mindig, mindent őszintén elmondanak, akkor csak a próbajátékos hazudhat.. Vagy nem?

#40 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 09 January 2019 - 04:07 PM

http://nb1.hu/otp-ba...ukas-rotpullert

Bele kéne húzni, mert 3 hét van a sorsdöntő első bajnokiig.