Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107874 replies to this topic

#106821 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2109 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2005 - 06:05 PM

Hello!

Szerintem mindketőtöknek igaza van!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#106822 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2005 - 05:53 PM

Idézet (köbüki @ 2005-5-08, 10:34)
Ha a felszabadult fogalma egyenlő az indiszponálttal, akkor úgy játszott a csapat.

Te biztos többször láttad őket mint én. Ami meccseket én láttam, azokon még rosszabbul játszottak. Ezért gondoltam, egyszer én is megdícsérhetem őket :-)) Ez egy szerkezet nélküli csapat, a csapatjáték színvonala a focisuliéra hasonlít. Ha valaki meg mer csináni egy cselt, vagy egy meccsen 90 perc alatt lejátszanak egy kényszerítőt, én már tudok örülni.
Ma még az se jött be, hogy a felállt védelmünk észnél van, hiszen 2 közeli fejesből kaptunk gólt. Amikor versenyt kellett volna futni, akkor pedig esélyünk se volt. A helyezkedést nem is kérem számon, hiszen az a játékrendből következne, azt pedig nem voltam képes megfejteni.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106823 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 08 May 2005 - 10:34 AM

Idézet (belabo @ 2005-5-07, 22:51)
Ma felszabadultan játszott a csapat, nem kell szégyenkezni. Kikaptunk, egy jobban összerakott, szervezettebben játszó csapattól. Ma inkább a fiatalok játszottak jól, tetszett Nagy G., Borsi, Koman (bár azt nem fogom megérteni, miért dugdossuk a dunaújvárosiak, meg saját magunk elől) és Czege is nagyon aktiv volt. Védőink lassúak voltak, Seper még indolens is, hamarabb kellett volna lecserélni. A "játék"felfogásra jellemző, hogy a legtöbbször Kurucsaihoz passzolták a labdát, aki egyszer se hibázott ilyen kapus számára kellemetlen helyzetből. Legközelebb remélem az eredmény is jobb lesz, ma megint bejött, hogy aki döntetlent akar, az kikap.

Ha a felszabadult fogalma egyenlő az indiszponálttal, akkor úgy játszott a csapat. Az első félidőben még úgy-ahogy partnerei voltak az Újvárosnak, de a második félidőben átgázoltak rajtunk. Ha berúgják a helyzeteiket, aligha jön haza a hali hat gól alatt. Pl. a Kocsis, aki kicselezett kb öt embert (és a kapust is elfektette), üres kapura mellé gurított (3 m-ről...). Vagy ha nem akarnak 3-1 után cicázni a védőkkel, akkor egy nagy zakóba futott volna bele a csapat. A tizenegyes csak a statisztikán szépített.
Szerintem meg enerváltan futballoztak és fejben egyáltalán nem voltak a pályán. Számomra egyértelmű, hogy a csapatttal valami nincs rendben, mert ez a tavaszi szereplés mélyen a várakozások alatt van.

#106824 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2005 - 10:51 PM

Ma felszabadultan játszott a csapat, nem kell szégyenkezni. Kikaptunk, egy jobban összerakott, szervezettebben játszó csapattól. Ma inkább a fiatalok játszottak jól, tetszett Nagy G., Borsi, Koman (bár azt nem fogom megérteni, miért dugdossuk a dunaújvárosiak, meg saját magunk elől) és Czege is nagyon aktiv volt. Védőink lassúak voltak, Seper még indolens is, hamarabb kellett volna lecserélni. A "játék"felfogásra jellemző, hogy a legtöbbször Kurucsaihoz passzolták a labdát, aki egyszer se hibázott ilyen kapus számára kellemetlen helyzetből. Legközelebb remélem az eredmény is jobb lesz, ma megint bejött, hogy aki döntetlent akar, az kikap.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106825 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2005 - 08:46 PM

a vége meg 4-2...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106826 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2005 - 07:00 PM

Félidőben 1-1 Újvárosban.Pedig vezettünk a Mihalecz Peti góljával!

#106827 Mike Tyson31

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 72 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2005 - 02:20 PM

Jó lenne ha még egy évet itt játszana a Voli,nekünk is, és szerintem neki is.Egy év múlva lehet, hogy még többet érne a  Milannak.Kérdés persze, hogy ha tényleg elviszik az olaszok akkor mennyit fizetnek érte.Csak nagyon nagy pénzért szabad elengedni!Az igazi az lenne persze, ha még jópár évet nálunk játszana, de ha elmegy akkor már menjen a Milanba
H A L I

#106828 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2834 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2005 - 12:22 PM

Ez a Koman téma érdekes. Többen mondták meccsen, hogy már tudja, hogy el fog menni ezért nem megy neki mostanában a játék.

Én sem tudom mi lenne a jobb. Mert valószínű, hogy 1-2 év múlva jóval többet kapnánk érte, de ha nem lesz befektető és addig tönkremegyünk?
Gondolom nem kis pénzekről van itt szó. Ha ezzel tényleg talpraállnánk akkor azt mondom menjen. Igazolunk helyette pár jó képességű fiatalt, vagy adunk az újaknak lehetőséget és jövőre megcélozzuk az Nb1-et.

Mégjobb lenne, ha jönne egy befektető, nem lennek likviditási gondok és jövőre megcéloznánk az NB1-et és akkor adnánk el, többet kapnánk érte az biztos. Csak kérdés, hogy akkor kelleni fog-e a Milánnak.

Sajnos úgy érzem, ha most bármilyen konkrét ajánlatot kap a klub el fogja engedni, mert nem vagyonk olyan helyzetben, hogy itt több 10 (100?) millióval játszogassunk...

Nézőket itt csak jó játékkal és nb1-el lehet visszacsábítani ez sajnos kiderült. Hiába a saját nevelések, a szombathelyi kötődések ez az embereket nem érdekli. NB1 kell, jó játék kell és akkor lesz talán újra megint 4-6 ezer ember meccsenként. Ha nagyon jól megy talán több is.

Hajrá HALI!!!

#106829 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 05 May 2005 - 09:54 AM

Idézet (buccke @ 2005-5-04, 23:26)
Remélem a Volit csak akkor engedik el ha jó sok pénnzt kapunk érte mondjuk szurkolok neki hogy sikerüljön

Persze h jó lenne ha menne a Milanhoz, csak még maradjon itt egy pár évet...
Aztán akkor mennyit kaphatna érte a klub...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106830 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 529 Hozzászólás:

Elküldve: 04 May 2005 - 11:26 PM

Sziasztok!
Remélem a Volit csak akkor engedik el ha jó sok pénnzt kapunk érte mondjuk szurkolok neki hogy sikerüljön

#106831 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 03 May 2005 - 02:37 PM

"Normálisan" működő piacgazdaságban ez úgy van, hogy mivel a mélyépítést csak néhány cég képes végezni (azt ellenőrizni meg szinte lehetetlen) ezért hallgatólagosan megállapodnak, hogy ki, mikor mit nyerjen el a közbeszerzések során. Így aztán nem nagyon ígérgetnek egymás alá, szépen felosztják a piacot.
Mindehez társul, hogy a pénzek elosztása felett általában olyan szervezet rendelkezik, aki távolról sem profitérdekelt, úgyhogy gyakran jelentkeznek másodlagos preferenciák (pl. helyi közélet, sport támogatása).
Tulajdonképpen ezt ígérte be a starbag is és a switelsky is ha nyer a közbeszerzési pályázatokon (10-10 millát). Ha nyer.

Erre egyébként számtalan példa volt korábban (így gazdagodott meg a fidesz kormány alatt néhány bányatulajdonos, közszereplő stb...). A gazdasági versenyhivatal is büntette már a cégeket a fent említett kartellmegállapodások miatt (azt a pár tízmillát röhögve kifizették).

Így jól jár a támogatott, az építő és még sokan mások, csak általában azok nem, akik szeretnének plusz egy km-t megtenni normális úton. Különben meg a tíz millának a sokszorosát fogják úgyis ellopni.

#106832 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3669 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2005 - 08:39 PM

köbüki,nem tudod kb milyen összegű támogatásra lehet (remélhetőleg) számítani?egy névadó-szponzori kontraktus úgy 30-40 milla körül lehet (csak az én tudomásom szerint,javítsatok ki,ha nem így van!).pontosan nem is látom át,hogy ebből nekünk hogy jön zsé;a tenderen nyertes(ekk)el megállapodnak,hogy fordítsanak az adott beruházás ktg-éből kisebb összeget helyi célokra?a Falco-nál ez így volt,ez ok,de így lesz egy másodosztályban szereplő csapatnál is? tartom magam korábbi véleményemhez,hogy ez hosszútávon nem old meg sok mindent,bár kétségtelenül jól jön a csapatnak és fedezheti az amúgy alacsony ktgvetés jó részét
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106833 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 02 May 2005 - 08:18 PM

2,2 mrd forintot nyert pályázaton a közútkezelő...
A napokban választják ki a beruházókat.
Lássuk a medvét.

#106834 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2005 - 08:51 PM

Vasvár-Hali: 0:3
(Balassa, Imre és egy öngól). Kicsit jobban használják ki a helyzeteiket, 5-6 simán lehetett volna, de sajna a csatárok elég sok nagy helyzetet elpuskáztak.

#106835 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1838 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2005 - 06:16 PM

Idézet (buccke @ 2005-5-01, 11:25)
Szerintem egyébként meg nem kéne eröltetni még az nb1-et.
Esetleg akkor ha nyáron befut vmi komoly támogató.

teljesen egyetértek. mi van akkor, ha jövőre is nb1/b-sek leszünk? SEMMI! ennek a csapatnak még össz kell érnie!

Hajrá Hali!!

#106836 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3669 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2005 - 05:44 PM

miért pont minket kérnének fel?ezzel a kerettel szerintem még legalább 1 év kellene a másodosztályban
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#106837 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 529 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2005 - 11:25 AM

Bocs, hogy kötekedek de szerintem a vasasnak nics adódága!

Szerintem egyébként meg nem kéne eröltetni még az nb1-et.
Esetleg akkor ha nyáron befut vmi komoly támogató

#106838 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 01 May 2005 - 12:01 AM

Hát igen. Ez a mi kis bajnokságunk. lehet őket szeretni vagy utálni de azt el kell ismerni ők megérdemelnék a focit!

#106839 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3166 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2005 - 07:54 PM

Ha 60 milliós hiányért feloszlatnának ma egy csapatot, akkor még az nbIII-ból is kellene felkérni csapatokat, hogy legyen nb1-es csapat (ZTE, Békéscsaba, Fradi, Vidi, Vasas és még sorolhatnám, kinek van több tíz/százmilliós adóssága). Bár a Diósgyőrrel minden elképzelhető.

#106840 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1160 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2005 - 07:38 PM

Úgy fest feloszlik a DVTK. Állítólag 60-80 misi a hiány, tuti hogy nem kapnak jövőre licenszet és nem ők az egyetlen ilyen csapat.

HA lesz pénz, akkor jövőre lehet felkérnének minket, mint egy éve a tiregyet, h vállalkuk az nb1-et.
Hajrá Hali!