Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108323 replies to this topic

#106821 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 12:31 PM

Muxik az!

#106822 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 12:12 PM

Nálatok is szarakodik a VN-es oldal,vagy csak nálam "a lap nem megjeleníthető" már tegnap este óta?

#106823 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 12:05 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-11, 20:00)
Nem kell a lázadás!
Hiszen van 34 játékosunk!

Arra én is kiványcsi lennék, hogy a feljutó Cell miért mondott le három játékosról a Balogh kedvéért (vagy csak kölcsönbe voltak ott?). Állítólag bombameglepetés is készül (támadó középpályás személyében). Szerintem azért várjuk meg a pénteket, a király pályán úgyis meglátunk mindent. Gyertek ki, iszunk néhány sört és mindjárt optimistábban látjuk a világot.

Egyébként két megjegyezni valóm van még:
- abból a csapatból, aki viszonylag simán kiesett tavaly sok siratnivaló játékost nehezen találunk,
- belabo beszélhet egyszer "komolyan" is- szerintem van itt olyan aki megérti.  

Egyetértek kőbükivel,viszünk ki napernyőt,a Király pályára,vagy a nap ellen,vagy az eső ellen ,elsörözgetünk aztán mindent fényesebben látunk Mondjuk engemis éedekelne,hogy ez a Celli trió milyen szinten játszanak,én személyszerint nemismerem őket,és tényleg azis érdekelne,hogyha egy osztályba játszunk velük,akkor mért engedték el őket ilyen könnyen,főleg,hogy az Antók visszament Cellbe.Irtam,hogy A Baloghot nemtartom rosszképességű játékosnak,de azért nemér fel három játékossal cserébe.Egyszóval kicsit fúrcsa.Ahogy olvasom a Vas népét,a Kuru,meg a Mihalecz is itt edzett tegnap,de szerintem ők addig maradnak csak ítt edzeni,amíg nemkapnak  ajánlatot valahonnan.Balassát nemírták vele mivan folytatja?
A kis Komanról annyit,hogy ez várható volt hogy ő távozik,ezen nincsmit beszélni,remélem jóajánlatot kap,és valami nekünkis csurran belőlle.Amít írt Köbüki a szuper középpályásról,arra énis kíváncsi leszek,talán a Bonchisra értették?Majd kiderül ahogy az égis remélhetőleg,mert igen elégvolt ebből a szutyok időből már.

#106824 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 12:01 PM

Egyik celli ismerősöm,aki leinfóztam,azt mondta,hogy Manganelli nagyun ügyes gyerek,és Subicz,meg Beke sem ügyetlen,várom mi lesz,de én félek,hogy még a tavalyi szintet sem fogjuk tudni megütni...

#106825 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 10:53 AM

Idézet (koko111 @ 2005-7-12, 10:20)
jön helyette a celli trió meg a turai rém,a nyíregyházi sztár meg az Ausztriában felejtettek...  

előre félek...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106826 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 10:20 AM

A hivatalos oldalon /v*s***e.hu/ bejelentették már,hogy a Sampdoriába igazolt!De sebaj jön helyette a celli trió meg a turai rém,a nyíregyházi sztár meg az Ausztriában felejtettek...  

#106827 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 09:54 AM

"Az előző idény végén az NB I/B-ben vitézkedő Haladás osztályozóra kényszerült, és a patinás klub a Budakalász ellenében elbukta a javítási lehetőséget. A jelen állás szerint azonban a sok visszalépésnek köszönhetően mégis a második osztályban indulhat a Haladás, ám a csapat legnagyobb ígéretének tartott Koman Vladimir nélkül.
A mindössze 16 éves támadóra több olasz klub is szemet vetett már. Korábban a Milan érdeklődéséről lehetett hallani, ám mára kiderült: valószínűbb, hogy a Sampdoria játékosa lesz. Ennek oka, hogy a genovai klub olyan ajánlatot tett a Haladásnak a játékosért, amelyet nem utasíthattak vissza a zöld-fehérek vezetői, ám az ezt szentesítő fax - az ígéretekkel ellentétben - a mai hivatali időben nem érkezett meg a szombathelyi klubházba.
A Sampdoria egyébként az elmúlt idényben a Serie-A ötödik helyén végzett, így kivívta a jogot, hogy induljon az UEFA-kupában."

Nb1.hu

Koman sem lesz már többet a hali játékosa. Szerintem...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106828 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3173 Hozzászólás:

Elküldve: 12 July 2005 - 08:53 AM

Az Antóknak talán azért nem volt jó a Sopron, mert a T-mobil távozása után mélyebben a zsebébe kellett volna nyúlnia, amit nem tudott, vagy nem akart megtenni. Így viszont az új befektető (állítólag Rácz Gábor, akiről eddig sok jót nem hallottam) biztos nagyobb beleszólást kívánt magának, mint amennyit a T-mobil megkívánt- és ezt meg nem tűrték volna.
Szóval inkább váltott és visszatér Cellbe. Ide nem jön, mert az nyilvánvaló volt, hogy a cell azután kezdett el sorozatba mérkőzéseket nyerni, hogy biztos lett az Antók odaérkezése (játékosokat is kerestek már hónapokkal ezelőtt).

Nekünk marad, ami tavaly volt. De lehet, hogy az Antók sem jobb a Bíró féle vándorcirkuszoknál (Cell-Pápa-Sopron-Cell).

#106829 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 11:19 PM

Sütő és Zsidai valóban jó játékosok, ezért nem is engedi el őket az MTK. Legalábbis az edzésen nem voltak ott.
Hajrá Hali!

#106830 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 568 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 10:50 PM

BAlogh Tomit sajnálom rendes srác szurkolok neki Sütő Zsidai jó játékosok majd meglátjuk

#106831 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3140 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 08:25 PM

Azért az nem gondoltátok komolyan, hogy ha az Antoknak nem jó egy európai kupában induló csapat, akkor az nb3/nb2 jó lesz?
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106832 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 08:11 PM

Sajna, az Antók nem Szhelyre jön. A nagy név meg azért nem olyan nagy név. Szerintem..

#106833 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 08:04 PM

Kár,hogy Koman is eligazol... Lehet,hogy ami napok óta terjeng pletyka szinten,hogy Antók lehet az esetleges befektető,van valami valóságalapja?

#106834 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3173 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 08:00 PM

Nem kell a lázadás!
Hiszen van 34 játékosunk!

Arra én is kiványcsi lennék, hogy a feljutó Cell miért mondott le három játékosról a Balogh kedvéért (vagy csak kölcsönbe voltak ott?). Állítólag bombameglepetés is készül (támadó középpályás személyében). Szerintem azért várjuk meg a pénteket, a király pályán úgyis meglátunk mindent. Gyertek ki, iszunk néhány sört és mindjárt optimistábban látjuk a világot.

Egyébként két megjegyezni valóm van még:
- abból a csapatból, aki viszonylag simán kiesett tavaly sok siratnivaló játékost nehezen találunk,
- belabo beszélhet egyszer "komolyan" is- szerintem van itt olyan aki megérti.  

#106835 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3140 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 07:26 PM

Hagyjátok a mercedest, azt a Laja viccnek szánta. Olyan ez, mint ha én próbálnék meg komolyan beszélni :-). Azt is nehezen értenétek...
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106836 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 06:11 PM

Idézet (Ice Man @ 2005-7-11, 17:41)
"Dobány Lajosnak 1 mercedesre fáj a foga" nem igazán látom h alakulna az a mercedes...
Meg amilyen hírek jönnek nem is nagyon fog...

És még nagyon sokáig fog neki fájni ...      Jó ha a Trabira meglesz az a néhány garas!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106837 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 05:53 PM

van a celieknek honlapja? csak mert érdekelne h mi a véleményük a távozó játékosaikról  
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#106838 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 05:41 PM

"Dobány Lajosnak 1 mercedesre fáj a foga" nem igazán látom h alakulna az a mercedes...
Meg amilyen hírek jönnek nem is nagyon fog...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#106839 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 04:04 PM

Állítólag akarnak még egy baloldali középpályást és egy csatárt,kiváncsi vagyok kiket hoznak ide.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#106840 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 11 July 2005 - 03:24 PM

Kár h az marad akit bir a vezetőség és az megy aki azért tudott néha focizni, de nem birta a vezetőség. Azért az még érdekelne h csatár nem kell? Mert nem vmi sok gól rúgtunk mostanság. A focit pedig gólra játszák...
De annyi lehettett volna a vezetőségben h vmi szerződést kínálnak a játékosoknak és ha a szíve haza húzza akkor marad! De nem, menjenek csak... a szurkolótábor majd beáll focizni... - bár lehet h nem is járnánk olyan rosszul...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"