Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

42120 replies to this topic

#-19 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:27 AM

Szrecskót jó edzőnek tartom, aki a Falco történetének legkiemelkedőbb eredményeit hozta.
Jó pedagógus, ért a játékosok nyelvén.....de
Az azonban számomra is érthetetlen, hogy miért zsigereljük ki a kulcsjátékosainkat (Perl, Govens) olyan meccseken, ami már rég eldőlt, vagy az olyan meccseken, amikor szükség lenne a végén is az erejükre, meg a higgadtságukra. Lehet, hogy Govens és Perl Zoli is simánn lejátszana egyhuzamban két meccset is, mert olyan az erőnlétük, de a koncentráltság, a dobásbiztonság az már más tészta. Pedig egy kiélezett végjátékban sokszor nem az erőnlét számít, hanem a higgadtság, vagy a labdabiztonság.
A másik megjegyzésem az időkérésekkel kapcsolatban van. Nagyon sok meccset láttam élőben is, tévében is és nemcsak a Falco meccseit, hanem VB, EB BL válogatott vagy egyéb más kosármeccset.
Nagyon sokszor a tévé előtt is érzem, hogy időt kéne az edzőnek kérni, és legtöbbször időt is kérnek.
A tegnapi meccsen is (meg korábbi meccseinket is) nagyon sokszor azt érzem, hogy most kéne időt kérnünk, de ritkán vagyok szinkronban Szrecskó időkéréseinél. :) Persze ez semmit nem jelent, de valahogy olyan rossz érzés, hogy egy VB, EB stb... meccset nézve az esetek döntő többségében megérzem, hogy mikor kér egy-egy edző időt, míg nálunk ez nem úgy működik.
Gondolom most majd kapom én is azt, hogy miért nem én vagyok az edző, meg nem értek hozzá stb....
De....ahhoz nem kell filmrendezőnek lennem, hogy egy filmről el tudjam dönteni, hogy jó, avagy gyenge, vagy egy ételről például azt, hogy finom-e, holott nem vagyok szakács sem.
Abban azonban bízom, hogy a tavalyihoz hasonlóan a végére érünk össze és szép eredményt érünk el....és remélem elkerülnek a sérülések is, mert akkor baj lenne egy szűk rotációval.

#-18 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 511 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Ma, 09:06 AM

Annyit még én is hozzátennék ehhez a 8 emberes játékhoz, hogy ez a 8 ember kevés egy bajnoki győzelemhez, ami ugye az idei célunk! Remélem mindenkinek! Ehhez még mindig egy légiócsere januárban kellene belső poszton. Borisov és Ivan közül valamelyiknek menni kellene és hozni egy jó ruganyossággal rendelkező triplát is dobni tudó 4-5-öst. A 8 emberes játékunk ugye úgy néz ki a legtöbb meccsen, hogy Govens 40 perc, Perl 35, és a többiek ( Ivan ha bírja 15, Pustahvar 20).
Srecko idehozott egy Kucsora Csabát, aki idén eddig amikor beszállt nem volt rossz(sokat nem játszott), van egy Durázink, aki láttuk 4-5 percre tökéletes, és van egy Dancsecs Andris, aki megint simán kaphatna 4-5 percet meccsenként, de valamiért a padon ülnek és majd egy másik csapatba játszani fognak. Tavaly a rájátszás végére is kimerültünk, kellett volna akkor is 1-2 olyan csere, aki lendít ilyenkor a csapaton, de ha ezek az emberek nem játszanak év közben, a rájátszásba nem tudnak segíteni. Plusz, ha van a Govensnak is egy 5-10 perc pihenője, akkor ő is átgondoltabban játszhatna a végjátékban, azt vállalná el, ami kell, mert ugye egész meccsen hajt, az ellenfél egyik legjobbján védekezik, ezt nem lehet bírni!

#-17 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1119 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:12 AM

Az idei meccseink mindegyikét hoznunk kellene, ha komoly reményeket akarunk ehhez az évhez fűzni !!!

#-16 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 133 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 11 December 2017 - 12:26 AM

Néhány dolgot figyelembe kell venni a Falcóval kapcsolatban. Van állítólag 8 világraszóló játékos (nem 7, nem 9), akik megfelelnek az edzőnek is. Ők játszanak. Ha kilóg a belük, akkor is. Ha 40 percig tart a meccs, akkor 40 percet játszik a csodaember, ha 100 percig, akkor annyit. A Falco soha nem fog egyetlen szoros végjátékot megnyerni, ezzel az edzővel. A két novgorodi és mostani meccsen is mint ha ott se lett volna. A játékosok ostoba hibákat vétenek, most 1,6 mp-cel a vége előtt 3 pontos vezetésnél megadtuk a lehetőséget a bírónak, hogy elcsalja a meccset. Egyszerűen nem kellett volna a közelébe se menni a félpályán az ellenfél játékosának, ha onnan bedobja, megérdemli. A Novgorod elleni idegenbeli meccset egy másik sztárunk idétlenkedte el egy ostoba faulttal.
Az, hogy a csapat rosszabbul szerepel, mint a játékosállománya alapján gondolná a többség, csak a kisebb baj. A nagyobb az, hogy megint elüldözik a magyar fiatalokat, ahogy Simont (aki tegnap gyakorlatilag megnyerte a meccset a Pécsnek), vagy Bognárt, aki esetleg jól jöhetne olyankor, amikor már csak 5 tiszteletreméltó játékos marad. A sztáredzőnek meg se fordul a fejében, hogy a 8 kiválasztotton kívül beépítsen valakit a csapatba. Ez pedig azt jelenti, hogy ha a szezon végén a légiósok, és Perl távoznak, az edző még kicsit ünnepelteti magát a négy közé jutás miatt, aztán megy Romániába, ahol újabb „sikereket” arathat. Itt meg majd lesz, ami lesz.
Szolnokon és Fehérváron van szakmai igazgató, aki stratégiában (nem máról holnapra) gondolkodik, nálunk ilyesmire se pénz, se igény nincs. Szrecskó szerint nem vagyunk kiscsapat, amivel tökéletesen egyetértek. De nagy se, mert akkor nem fogyna el a csapat a hosszabbításra.

Az egész mondandódból semmire nem szeretnék reagálni csk az utolsó bekezdésre.Igen van szakmai igazgató és példamutató az ő munkásságuk mert olyan sok fiatalt építettek be és nem zavartak el senki magyart... Komolyan vicces :D

#-15 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3124 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:26 AM

Néhány dolgot figyelembe kell venni a Falcóval kapcsolatban. Van állítólag 8 világraszóló játékos (nem 7, nem 9), akik megfelelnek az edzőnek is. Ők játszanak. Ha kilóg a belük, akkor is. Ha 40 percig tart a meccs, akkor 40 percet játszik a csodaember, ha 100 percig, akkor annyit. A Falco soha nem fog egyetlen szoros végjátékot megnyerni, ezzel az edzővel. A két novgorodi és mostani meccsen is mint ha ott se lett volna. A játékosok ostoba hibákat vétenek, most 1,6 mp-cel a vége előtt 3 pontos vezetésnél megadtuk a lehetőséget a bírónak, hogy elcsalja a meccset. Egyszerűen nem kellett volna a közelébe se menni a félpályán az ellenfél játékosának, ha onnan bedobja, megérdemli. A Novgorod elleni idegenbeli meccset egy másik sztárunk idétlenkedte el egy ostoba faulttal.
Az, hogy a csapat rosszabbul szerepel, mint a játékosállománya alapján gondolná a többség, csak a kisebb baj. A nagyobb az, hogy megint elüldözik a magyar fiatalokat, ahogy Simont (aki tegnap gyakorlatilag megnyerte a meccset a Pécsnek), vagy Bognárt, aki esetleg jól jöhetne olyankor, amikor már csak 5 tiszteletreméltó játékos marad. A sztáredzőnek meg se fordul a fejében, hogy a 8 kiválasztotton kívül beépítsen valakit a csapatba. Ez pedig azt jelenti, hogy ha a szezon végén a légiósok, és Perl távoznak, az edző még kicsit ünnepelteti magát a négy közé jutás miatt, aztán megy Romániába, ahol újabb „sikereket” arathat. Itt meg majd lesz, ami lesz.
Szolnokon és Fehérváron van szakmai igazgató, aki stratégiában (nem máról holnapra) gondolkodik, nálunk ilyesmire se pénz, se igény nincs. Szrecskó szerint nem vagyunk kiscsapat, amivel tökéletesen egyetértek. De nagy se, mert akkor nem fogyna el a csapat a hosszabbításra.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#-14 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3927 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 10 December 2017 - 05:02 PM

Ebben az egy dologban megvédem a Prosperót, mert amikor pl. tátott szájjal néztük a Hajnal-féle Falcót a Pavloviccsal (akkor vertük először a körmendet 1995-ben), vagy a Földi Sutyi ezüstgárdáját 1999-ben, amik akkor mind-mind nagy csodák voltak ... szóval akkor a Gábor nem hogy azt nem tudta, hogy mi az a Falco, hanem a kosárlabdáról sem tudott semmit.
Neki és a fiatalabbaknak biztosan a Szrecskó eredményei az emlékezetesek ... nekünk viszont vannak más, régebbi kellemes emlékeink a csapatról.

Hát igen, a kiscsarnokban.. Micsoda meccsek voltak azok és micsoda hangulat. Fürtökben lógtak az emberek egymáson.. rettegett hazai pályánk volt :)

#-13 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 133 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 10 December 2017 - 05:23 PM

Ok, így érthető. Én sem tartoztam soha azok közé (ahogy emlékszem te sem), akik lenézik és kioktatják a fiatalabb szurkolókat, hogy mit tudtok ti, bezzeg mi régiek. Én örülök minden új szurkolónak, legyen az egy hete, 5, vagy akár 10 éve meccsre járóknak.
Csak azért is fájt anno, amikor Lacit egy két fiatalabb szurkoló a pályafutása végén kezdte betalálni, meg hogy pl. azt feltételezik, hogy vagy akár te vagy én egy vereségnek örülnénk, hogy köszörülhessük a nyelvünket egy adott légióson vagy edzőn. Ha már addig eljutnánk, hogy itt nem a fórum megosztása menne (néha kioktató v. személyeskedő stílusban) és elfogadnák, hogy egyes emberek más véleményen vannak, már örülnék. Az évek alatt sok szimpatikus nickname hagyta itt a fórumot, és ezt sajnálatosnak tartom.

Az a lényeg hogy ez a zizus hsz pont megint pont nem volt sem személyeskedő sem kioktató :D

#-12 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8115 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 10 December 2017 - 05:23 PM

Ok, így érthető. Én sem tartoztam soha azok közé (ahogy emlékszem te sem), akik lenézik és kioktatják a fiatalabb szurkolókat, hogy mit tudtok ti, bezzeg mi régiek. Én örülök minden új szurkolónak, legyen az egy hete, 5, vagy akár 10 éve meccsre járóknak.
Csak azért is fájt anno, amikor Lacit egy két fiatalabb szurkoló a pályafutása végén kezdte betalálni, meg hogy pl. azt feltételezik, hogy vagy akár te vagy én egy vereségnek örülnénk, hogy köszörülhessük a nyelvünket egy adott légióson vagy edzőn. Ha már addig eljutnánk, hogy itt nem a fórum megosztása menne (néha kioktató v. személyeskedő stílusban) és elfogadnák, hogy egyes emberek más véleményen vannak, már örülnék. Az évek alatt sok szimpatikus nickname hagyta itt a fórumot, és ezt sajnálatosnak tartom.

+1 :)

#-11 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 315 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:23 PM

#-10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8115 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 10 December 2017 - 04:24 PM

Az elmúlt heteket csak most olvastam vissza. Splity hiányozni fogsz, hasonlóan látom a dolgokat mint te. Nálam sem csak az a pár év számít sikeresnek a Falco történetében, amikor Szrecsko épp itt volt. Egy Hajnal-Földi vagy akár Zsoldos féle korszak lehet hogy tabellahelyezésekben nem volt ennyire előkelő, de sport és közösségi élményben annál inkább.

Ebben az egy dologban megvédem a Prosperót, mert amikor pl. tátott szájjal néztük a Hajnal-féle Falcót a Pavloviccsal (akkor vertük először a körmendet 1995-ben), vagy a Földi Sutyi ezüstgárdáját 1999-ben, amik akkor mind-mind nagy csodák voltak ... szóval akkor a Gábor nem hogy azt nem tudta, hogy mi az a Falco, hanem a kosárlabdáról sem tudott semmit.
Neki és a fiatalabbaknak biztosan a Szrecskó eredményei az emlékezetesek ... nekünk viszont vannak más, régebbi kellemes emlékeink a csapatról.

#-9 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 315 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:24 PM

Vicces volt, amikor Szrecsko a meccs beharangozójában lenyilatkozta, hogy a nemzetközi meccs miatt egy napunk volt készülni a Pécsre. Ja, hogy az előző három hétben (de legalább az utolsó hétben) nem készültünk rájuk? Na így is kezdtük a meccset, puha védekezéssel, gyenge támadójátékkal. Govens és Perl nem kapta el az elején a fonalat, és ez meg is látszott a csapaton. Váradi is csak kereste magát az első félidőben. Csapat szinten sok eladott labda, pontatlan támadójáték, szokásos pumpa, egy zárás, aztán oldja meg valaki.
Hogy pozitívumokat is mondjak, sima zakónak hittem, aztán nem először már szépen visszakapaszkodtunk a meccsbe. Hátvédsorunk magára talált, Tóth is jól játszott szerintem. Aránylag jól dobott, nem vállalta túl magát és a 2-2 k védésében rengeteget fejlődött. Borisov nem létező csapatjátéka számomra viszont csalódás, amint kapja, már dobja, vagy lassú labdavezetéssel erőlködik, de csak a gyűrűt nézi, a társakat csak a végső esetben. Védekezése meg katasztrófa. Kiállításos esetet most visszanéztem, hát adható is, de ezzel tényleg az a baj, hogy ilyen a bajnokságban volt már vagy 50-szer, és most kezdik csak észrevenni. Tóth Ádám, Lóránt, Ivosev rendszeresen így csinál magának helyet lepattanók után. Egyszer szabad, köv. meccsen nem. Ezért is ilyen a játékvezetők megítélése.
Nálam még az volt egy érdekes szitu, amikor Beni a Lacikás lábkontaktos hármaskísérlete után dobhatott hármat, és Csirke utána egyből végig presszionálta a bírókat, akik szépen engedelmeskedtek is neki. Egy technikai helyett, ami kijárt volna neki, a köv támadásnál 15 másodperc alatt kaptunk két kompenzációs faultot, meg utána már kicsit még többet megengedhettek a pécsi játékosok. Csirkét nem hibáztatom, ez egy edzői húzás. Felmérte a terepet, látta ezek gyenge fogalmatlan bírók, hát nyomta nekik végig.
3 pontos hátrányokban nem hibáztatom a csapatot és Szrecskot sem, én is többnyire az európai mentalitást választanám az NBA-s helyett (ahol ki akarják védekezni), hogy fault, aztán jövünk mi és a mi kezünkben van a meccs. Egyértelmű hülyeség volt a Simonon fújt triplakísérlet. Ezt a hülye NBA-s gyakorlatot (hogy sima labdavezetéses faultnál, a játékos álljon bárhol a pályán, gyűrűre dobja) eddig nem szokták bekajálni a bírók, most megtették. Lelkük rajta, utána kompenzáltak megint, mert 2 másodpercél sem szoktak olyanra faltot fújni, amiért Govens dobhatott kettőt. A bírók mintha csak vízilabda meccsen lettek volna. Mindkét hosszabbításnál zsebben éreztem a meccset. Na ekkor húztam fel magam. Budimir már lassan 3 éve szinte csak a büntetőiből és a visszalépős hármasaiból él. Lendületes betörést rég nem láttam tőle. Na erre a Tóth behátrál róla, Beni meg lógó kézzel lagymatagul védekezik rajta, aztán mikor már eldobja, akkor emeli csak fel a kezét az arcába. Na lehet hogy ezért, az ilyen szituációkért kellett volna kicsit többet készülni, videózni a Pécsből. Szerintem amikor ott pumpálta a labdát, ti ott a monitor előtt velem együtt is már jól tudtátok, hogy mi fog következni, na a két válogatottunk nem tudta. Mindkettő demoralizáló hármas volt.
Simon megmutatta mit tud (tudom nem hozza mindig ezt a szintet) nagy elégtétel lehetett neki, pont a nevelőegyesülete ellen így játszik. Ez kb. minden klubbot váltó játékos vágya, hogy a volt kenyéradójának megmutassa, hogy mit is vesztett. Egy Norfleet szinten el tudott volna játszani nálunk is, az a légiós hely meg jól jött volna alsó poszton, de tudom ez már történelem. Remélem azért még látjuk majd Falco mezben.
Szása, Ivan meg sajnos a szokásost, és nem a kivételt hozták.
Remélem Circonak lesz igaza, de én már örülnék annak is, ha hármat hoznánk idén, Kecso idegenben lesz rázós szerintem.
Pánikra persze nincs ok, hosszú még a szezon, mások is kikapnak még Pécsen. Pl. egy kecskeméti győzelemmel ki lehet ezt simítani, de így tényleg mérges az ember, hogy egy hozható meccset buktunk.

Az elmúlt heteket csak most olvastam vissza. Splity hiányozni fogsz, hasonlóan látom a dolgokat mint te. Nálam sem csak az a pár év számít sikeresnek a Falco történetében, amikor Szrecsko épp itt volt. Egy Hajnal-Földi vagy akár Zsoldos féle korszak lehet hogy tabellahelyezésekben nem volt ennyire előkelő, de sport és közösségi élményben annál inkább.

Annak meg külön örülök, hogy végre valaki visszavezeti a Lacikát az őt megillető helyre a kosárlabdatársadalom berkein belül:)))

#-8 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 164 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:30 PM

Nagy kar a tegnapi meccsert!elso harom negyedet rendesen ataludtunk...utolsoban jatszottunk ugy( utolso 2 percet leszamitva) amivel kenyelmesen verhettuk volna a pecset!ezert azt mondom ha rendes jatekidoben kikapunk,konnyebben elviselem!utolso negyedben es a hosszabbitasban mar vegig nekunk allt a meccs,akkor mar ugy jatszott,Zoli es Govens is ahogy altalaban szoktak..
Akkor meg jott egy Budimir aki ha kellett emberrel egyutt is bedobott mindent akar csukott szemmel!jo jatekos,evek ota viszi a pecset!es akarmennyire is magunkban keressuk a hibat (elso harom negyed)azert a jatekvezetok mellett sem lehet elmenni szo nelkul!kimondom mert engem nem buntet meg senki sem elcsaltak a meccsunket!(gondolom nem direkt)de attol meg olyan hibakat vetettek amivel elvettek tolunk ezt a fontos gyozelmet!
Ebben a szezonban ez mar a masodik ilyen meccs (novgorod)
Es ez dontoen befolyasolhat sokmindent!nemzetkoziben azon mulott igy utolag hogy kiestunk!itt egy ilyen vereseg biztos nem tesz jot a fejeknek!(es a szolnok kormend elleni versenyfutasunknak sem)
Van meg iden bereny idegenben szolnok itthon kecso idegenben es szeged itthon!
Jolenne ezt a negy meccset behuzni!
Meglatjuk mennyi lesz meg!Hosszu meg a szezon es meg az alapszakasz fele sem telt el!
Jo pihenest!felkeszulest keddre!
Hajra Falco!

#-7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8115 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 10 December 2017 - 01:14 PM

Nézd erre azt tudom mondani, hogy mindig a "vezető/főnök" a felelős, és nyilván egy játékosra nem lehet ráfogni egy vereséget. De most már hetek óta azt nézem, hogy ha bárki bármilyen kritikát is mer írni a csapatról, vagy a Sreckóról azt te támadásnak veszed. Én csak annyit írtam, hogy ezt nem a bírókra kell fogni, mert ezt a Pécset ezzel a kerettel simán kellett volna verni! Nézzük meg, hogy egy Simon Kristóf hozta vissza a meccsbe a Pécset, aki ezen az egy meccsen annyit játszott, mint tavaly egész évben a Sreckonál. Neki nem kellett, nem akarta használni, most meg nem tudtuk úgymond megfogni. Tehát nem készültünk belőle. ahogy az is várható volt, hogy a végén a két legjobb légiósuk nélkül a Budimir fog mindent dobni, és láss csodát, ő dobott mindent, legtöbbször tiszta helyzetből. Mondom csak kritikaként fogalmazom ezt, hogy ez is a felkészületlenség jele, mert azt hittük ez a meccs majd meglesz valahogy...

Szélmalomharc Ákos ... ;)
Itt nem jóindulatú kritika van ... itt szrecskó ellenes propaganda megy :D :D :D

#-6 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 511 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Tegnap, 01:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 09 December 2017 - 10:34 PM

Becsület szavamra nem fogok egyetlen válaszra sem reagálni, nem támadásból, és nem iróniából kérdem!!!
De a Falco történetében volt-e valaha egy meccs, amit nem a Szrecskó miatt vesztettünk el? Egy, egyetlen árva kicsi meccsecske?

Nézd erre azt tudom mondani, hogy mindig a "vezető/főnök" a felelős, és nyilván egy játékosra nem lehet ráfogni egy vereséget. De most már hetek óta azt nézem, hogy ha bárki bármilyen kritikát is mer írni a csapatról, vagy a Sreckóról azt te támadásnak veszed. Én csak annyit írtam, hogy ezt nem a bírókra kell fogni, mert ezt a Pécset ezzel a kerettel simán kellett volna verni! Nézzük meg, hogy egy Simon Kristóf hozta vissza a meccsbe a Pécset, aki ezen az egy meccsen annyit játszott, mint tavaly egész évben a Sreckonál. Neki nem kellett, nem akarta használni, most meg nem tudtuk úgymond megfogni. Tehát nem készültünk belőle. ahogy az is várható volt, hogy a végén a két legjobb légiósuk nélkül a Budimir fog mindent dobni, és láss csodát, ő dobott mindent, legtöbbször tiszta helyzetből. Mondom csak kritikaként fogalmazom ezt, hogy ez is a felkészületlenség jele, mert azt hittük ez a meccs majd meglesz valahogy...

#-5 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3569 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:41 PM

Idézés: prospero - Dátum: 09 December 2017 - 10:34 PM

Becsület szavamra nem fogok egyetlen válaszra sem reagálni, nem támadásból, és nem iróniából kérdem!!!
De a Falco történetében volt-e valaha egy meccs, amit nem a Szrecskó miatt vesztettünk el? Egy, egyetlen árva kicsi meccsecske?

Tudod, ez azért jó érv, mert az edzőre bármit rá lehet húzni. Ha a csapat dobja 25%-kal a triplákat, azt is. Ahogy a legkeményebb kritikára is ráfoghatod, hogy a csapatért teszed és hogy a bajnoki arany miatt írod csak :)
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#-4 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 548 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:09 AM

Megnéztem videón Boriszov esetét.
75-74-nél miénk a lepattanó.
Ehelyett kiállítás, és ők jönnek.
Kíváncsian várom a közleményt a klubtól, hogy
kap-e büntetést a klubtól.

#-3 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 849 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 10:49 PM

Újabb kéthosszabbításos thrillert buktunk el. Előjáróban annyit, hogy 3 negyeden keresztül aludtunk megint, triplákat hajigáltuk ész nélkül, szellős védekezéssel. Ez a játék valamire elég, bajnokságot nyerni biztos nem. Becsülendő, hogy a negyedik negyedben visszajöttük a meccsbe. Amellett, hogy volt a játékunkban hiba dögivel, a bírók azért rondán elvezették ezt a meccset. Háromszor visszanéztem, Simon Kristóf akrobatikus mozdulatát háttal a gyűrűnek félpályánál dobásnak minősíteni -szimpla csalás. Ez van, megyünk tovább, Boriszovot egy meccsre biztos eltiltják, a Jászberényt nélküle is verni kell. Ma Durázi tényleg megérdemelt volna pár percet.

#-2 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 343 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 10:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 09 December 2017 - 10:36 PM

Pár percet nem tudtam nézni, Borisovos esetnél mi volt?

Lepattanó szedés után Budimir beszaladt alá, ő meg fordulatból belekönyökölt.

#-1 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 315 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 10:36 PM

Pár percet nem tudtam nézni, Borisovos esetnél mi volt?

#0 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1723 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 10:35 PM

Csak telóról néztem mert céges buli volt, de háááát...
Az a három büntető azért vicces volt.
Persze majdnem végig vezetett ám a Pécs, a végére jöttünk fel. Megérdemelték szerintem.

Sajna az idegenbeli mérlegünk semmivel sem jobb a tavalyinál.

Megvertük a tökutolsó Sopront, meg a most felkerült, két meghatározó légiós nélkül játszó Debrecent.
A Paks meg a Körmend simázott.
Ez mondjuk ki-ki meccs volt de ki jegyzi? A Pécs győzött.
Tényleg nem lenne jó leszakadni, mert rohadt sokat számít a hazai pálya.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép