Ugrás a tartalomhoz

A legutóbbi mérkőzésről

861 replies to this topic

#1 Sárkányfűárus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 132 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2012 - 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 29 April 2012 - 10:34 PM

FGSZ Siófok - Haladás Sopron Bank 0-2
Halmosi Péter gólja szép volt, Oross Márton góljánál azonban Fortuna asszonyság kezecskéi rendesen terelgették jó irányba a golyót.

Más: Szánalmas nézni ahogy Kovács István savanyú, zavart arccal ünnepli a győzelmet néhány perc játék és - kb. egyszeri labdaérintés után a Videotonban. Itt ünnepelt sztár lenne már hatalmas sajtóval. De ott több jut az államkasszából a zsebébe, viszont így, hogy alig játszik, a külföldi szerződés egyre messzebb kerül tőle. Szerintem a nyáron megy valahová kölcsönbe.

Egyetértek! Mondjuk jöhetne vissza hozzánk! ;)
Milyen bomba-fasza lenne Radó és Kokó egyszerre a pályán!ÚÚÚÚhhhhh..... De még most jöjjön míg még a labdaérzéke megvan, mert ahogy elnézegetem még egy év a Vidiben aztán leáldoz a napja! Remélem a Radó előtt lesz a Kokó példája és nem hagyja magát becsapni! :ph34r:
Haladás Falco Bayern München Legia Warszawa
Kedvenc állatom a bagoly!

#2 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 29 April 2012 - 10:34 PM

FGSZ Siófok - Haladás Sopron Bank 0-2
Halmosi Péter gólja szép volt, Oross Márton góljánál azonban Fortuna asszonyság kezecskéi rendesen terelgették jó irányba a golyót.

Más: Szánalmas nézni ahogy Kovács István savanyú, zavart arccal ünnepli a győzelmet néhány perc játék és - kb. egyszeri labdaérintés után a Videotonban. Itt ünnepelt sztár lenne már hatalmas sajtóval. De ott több jut az államkasszából a zsebébe, viszont így, hogy alig játszik, a külföldi szerződés egyre messzebb kerül tőle. Szerintem a nyáron megy valahová kölcsönbe.

#3 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 03 December 2011 - 06:48 PM

Haladás Sopron Bank - VIDEOTON Székesfehérvár 0-0

A bajnokin a helyzeteket be kell rúgni ellenük!!! - ennyi.

#4 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 26 November 2011 - 12:01 AM

Honvéd - Haladás Sopron Bank 2-2 (2-1)

Megérdemelt döntetlent játszottunk azzal a csapattal amelyik győzött Győrben, döntetlent játszott Debrecenben, megverte az agyon sztárolt Diósgyőrt és nagyon jó formában van.
Tettük mindezt a sztárjaink nélkül vagy a sérülésükből alig felépült játékosainkkal.

A második félidőben jól játszottunk egyenrangúak voltunk az ellenfelünkkel. Ha nem kapjuk azt a két úttörő gólt, még győzelmi esélyeink lehettek volna.

Arra azért nagyon oda kell figyelni, hogy máskor ilyen lecmec gólt ne kapjunk, mert ezek miatt szégyellhetjük magunkat.

ÉN mindenesetre elégedett vagyok az eredménnyel és a mutatott játékkal - és az vigasztal, hogy az eddigi sikertelenség ellenére képesek vagyunk jó játékra is. Most már csak az a kérdés miért nem játszunk mindig jól?

#5 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2011 - 10:50 PM

Haladás Sopron Bank - Pécs 0-0
Én nem akarom Aczél Zoltánt sem bántani sem megvédeni.

De. A csapat nincs formában, nem rúg gólt már tudj' Isten hányadik mérkőzésen. Laikus vagyok, egy szurkoló a sok közül, úgy gondolom, hogy a szakmai stáb feladata a játékosok formában tartása ill formába hozása - legyen az Aczél Zoltán, Csank János, Prukner László, Mészöly Géza, Csertői Aurél, Paulo Sousa vagy bárki más. És mindig a legjobb formában lévő játékosokat játszassa, rájuk szabja meg a győzelemhez vezető taktikát. Ez valahogy nálunk nem működik. Ezért én a szakmai stábot tartom felelősnek nálunk is és másutt is.
Van egy nagy kérdés: Edzőbuktatás esete forog fent azért az ominózus "jellemtelen játékos" kifejezésért? Ezt is kezelni kell tudni és nem nekünk. Kíváncsi leszek mit mondanak a szurkolói ankéton.

Más: Paulo Sousáról is meg van a véleményem. Már több mérkőzésen bizonyították, hogy az Alves, Nikolics páros tarthatatlan, ontják a gólokat. Miért önfejűsködik Sousa , miért nem játszatja együtt őket - na majd ellenünk, basszus.

#6 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2011 - 11:58 PM

Diósgyőr-haladás 1-0

Így látttam én a TV-ben:
Megsemmisítő vereség réme kínozott a meccs előtt. Ezt megúsztuk.
Aztán a nagyon jó sajtóval rendelkező, "félelmetes" DVTK otthonában teljesen egyenrangú ellenfelek voltunk.
Szerintem jól játszott a csapat.
Sajnos kapura nem voltunk veszélyesek, nem volt bent a gól a játékunkban,
A védelmünk végre jó volt, ezért a DVTK játékában sem volt benne a gól, sajnos mégis rúgtak egyet.
A gólnál azonban hibáztunk, elsősorban a rövid sorfal miatt.
A Diósgyőr sem játszott jól - miért? Mert mi nem engedtük? Vagy mert lekezeltek bennünket?
Én a Sluka játékát úgy értékelem, hogy ő egy vízhordó, nem csillog, de ez a spanyol gyerek mellette kevesebbet villogott, mint a Halmosi mellett.
Skriba jobban csipkedhette volna magát ha már egyszer lehetőséget kapott a felnőtt csapatban.

#7 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 17 September 2011 - 09:45 PM

Haladás-Lombard Pápa 2-1

Tudtam, hogy nagyon nehéz lesz. Jó hogy nem követtem a meccset, mert szívbajt kaptam volna. Az látszott, hogy a Lombard jó formában van.

Legelőször is gratulálok Kovács Istvánnak és megkövetem az előző meccs utáni elmarasztalásom miatt - igen így kell bemutatkoznia egy fiatal játékosnak, csak így tovább!!!

Rémálmaimban felsejlett, hogy a Ferenczi góljával ver meg bennünket a Lombard, szerencsére az utolsó percek másként alakultak.

Érdeklődve várom a meccsről az értékeléseket. Gondolom azért a 92. percben nagy volt az öröm.

#8 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 11 September 2011 - 11:31 AM

Videoton-Haladás Sopron Bank 1-0
A vártnál sokkal jobban játszott a csapatunk, csak egy kis szerencsén múlott, hogy nem szereztünk pontot. Ha pedig pontot szereztünk volna akkor az teljesen megérdemelt lenne, a Videoton otthonában egyenrangú játékkal, nem pedig egy foggal, körömmel való védekezéssel. Sajnos most nem jöttek be azok a lehetőségeink amik a Fradi ellen bejöttek.
A meccs előtt elfogadtam volna ezt az eredményt,mert egy nagyobb arányú vereségtől féltem, most mégis bánt, hogy nem szereztünk pontot.

A védelem és Nagy II Gábor nagyon jól helyt állt, Rózsa is nagyon jól védett, de úgy érzem a gólnál egy picit hibáztak.

A bíró szerintem is ellenünk fújt bár nagy tévedést nem csinált - egyet kivéve: Tóth Péter első sárgáját, de ezt szinte előre borítékolni lehetett, hogy valakit ki fog szórni a Haladásból ha nem lesz megnyugtató Videoton előny, azt hiszem ehhez hasonló jóslatok elhangozottak ezen a fórumon Fábián nevének ismertté válásakor.

Talán a zsoldosok ellen már játszhat Guzmics, Sluka és Vujovics és velük helyettesíteni lehet a nyilván való eltiltott Tóth Pétert, a sérült Nagy I Gábort. Azért a lombikkal nagyon kell vigyázni, mert igen jó formában vannak és a Ferenczi elkezdte a gólgyártás, ott van még a Marics és ez a futóbolond Lovrencsics.

#9 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2011 - 11:55 PM

FTC-Haladás 1-2

Minden dicséret mellett el kell ismernünk, hogy volt egy kis szerencsénk is - ránk is fért. A Fradit nem magunkra húztuk hanem egyszerűen alig tudtunk tőlük átjönni a félpályán. Jó időben kaptuk a Fradit, mert most már elkezd felfelé jönni. Sok sikert kívánok nekik ha nem a Haladással játszanak!

Iszlait ne bántsuk, mert ő ilyen kemény játékos, nem egy anyámasszony katonája, sajnos a magyar bírók ezt sportszerűtlennek látják. Külföldön semmi baja nem lenne, v.ö. de Jong a VB döntőben. Én egy hibáját láttam: a sérülésére nyilvánvalóan rájátszott, de ezt is a csapat érdekében tette. Az vesse rá az első követ aki nem így tett volna.

Guzmics Richárdot külön dicséret illeti, hogy a tizenegyes után nem reklamált, mert azzal csak rosszat tett volna magának és a csapatnak. Iványi azt a 11-est meg akarta adni, nem mérlegelt.

#10 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 07 August 2011 - 11:45 AM

vasas - Haladás 0:0 Budapest Fáy utca.

Ez az eredmény így elfogadható lenne. A vasas otthonából elhozni egy pontot úgy hogy győzelmi esélyt szalasztottunk el - nem rossz.
Persze kellett volna a három pont és ez egy kis szerencsével meg is lett volna. Sajnos mostanában szerencsénk sincs, de arra alapozni nem is lehet.

Szerintem a csapat nem játszott olyan rosszul, mint ahogy a szurkolói kritikák megfogalmazták. Persze sok a hiányzónk, most inkább dicsérjük azokat a játékosokat akik játszottak és hoztak egy elfogadható eredményt. Higyjétek el, nem biztos, hogy a komplett tavalyi csapatunk jobb eredményt ért volna el. Ha jól emlékszem ők kikaptak a Fáy utcában.

Rózsát meg kell dicsérnem, mert már volt jó kifutása is. A védelem stabil volt, a vasasnak alig volt helyzete. A középpálya teljesen fel volt forgatva szükség szerűségből a feladatát jól végezte. Csatársor - volt ilyen? Kenesitől futást, mezőnymunkát nem lehet várni. Ha rúg gólt akkor jól játszik, ha nem akkor rosszul.

Honmát és Ferencit nem kell siratni itt kerékkötők lennének.

Fiatalok: Többet is nyújthatnának ha igazán tehetségesek lennének, a lehetőséget megkapták. Anno Rácz Feri legalább rúgott egy szép gólt Pápán.

#11 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3086 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2011 - 11:31 PM

Menthetetlen. Kár vele foglalkozni, majd eltűnik.

#12 hluft

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2011 - 10:40 PM

"Bevallani, nincs pénz! Egy kérdés! Ruppótlan ember, miért akar magának focicsapatot? Menjen kispályás csapatokhoz szponzornak, mert értse meg, így én is lehetek tulaj! Szégyenteljes!"

Szerintem a megnyilvánulásod az.Te is lehetsz tulajdonos,de meccsre is potyán jársz,mert nem áldozol a csapatra.Kérdezd meg Árpit ,hogy Ő is mennyit ad,pedig csak kis tulajdonos!
Ki bízott meg hogy ilyen hülyeségeket zagyválj?!Tán csak nem egy önjelölt edzőcske?
Ha csak úgy magadtól vagy ilyen az még rosszabb!Menthetetlen
[/quote]

#13 brandi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 01 August 2011 - 09:23 PM

Tisztelt Ügyvez.ig. Úr! Pepsi-focis nyilatkozatában érződik a megmagyarázhatatlan gúny és az erősítések félre magyarázata. Akik elmentek-nem játszottak, stb.,stb.,és magának erősítés a régiek új szerződése..,nevetséges! Tavaly nem látta a meccseket? A gólképtelenséget? Az idegenbeli Vasas meccset? Az Üllői út?

A motiválatlan Debrecen a bajnokság végén, a biztos bajnok Videoton, az utolsó percben szerzett gól a Kecskemét ellen és a GYŐR!! 91. percben fejesgól.., ellenünk nem megadott jogos büntető -NE TÉVESSZE meg, tisztelt Tóth Úr! A csapat jó egysége Aczélnak volt köszönhető, erőben is rendben voltunk! A gólgyártás akkor sem ment és a múlt bajnokságban is már VÉKONY volt a keret! EZ AZ IGAZSÁG! Nem erősíteni a többi csapathoz, csupán az akadémiára építeni szakmai dilettantizmus!

Legalább ne magyarázza meg, főleg ne így azt, ami a napnál is világosabb!- nem akartak pénzt áldozni a valós fejlődéshez! Rizikózni, más kárára. Csapatunk hiányos és nem alkalmas arra, hogy ezt a bajnokságot túlélje. Nézze, lehet, hogy szerencsénk lesz majd, de azt ne nevezzük tudásnak! Szomorú, de Magyarországon ilyen emberek miatt szar a foci! MUNKA!! MUNKA!!-, Tóth Úr! Keresni és igazolni kell játékosokat, vagy kiállni a nép elé, megvédeni a szakmai stábot, a játékosokat!

Bevallani, nincs pénz! Egy kérdés! Ruppótlan ember, miért akar magának focicsapatot? Menjen kispályás csapatokhoz szponzornak, mert értse meg, így én is lehetek tulaj! Szégyenteljes!

#14 tacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 311 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2011 - 10:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2011 Jul 31, 22:03

Jövőre velük nyerjük meg az NBII-t.

Ott a pont :) :D

#15 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 31 July 2011 - 10:03 PM

A harmadik forduló után Andorka és Ferenczi 0 gólos. Andorka nem is nagyon játszik.

Azért a Pápa ellen jó lesz vigyázni Ferenczire, nehogy ellenünk kezdje meg a gólgyártást! Meg főleg Maricsra!!!

Szerintem Andorka azért jó focista, de rá kellene jönnie, hogy ő csak a Nagy Gáborral és a Sipos Norberttel együtt tud jól focizni hármasban. Jövőre velük nyerjük meg az NBII-t.

#16 brandi

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 30 July 2011 - 04:55 PM

Szurkolótársaim! A realitás az itteni ügyek tisztán látása. A Várszegi-Fotex klán hűséges katonája-Kóbor-, és a volt zseni focista Illés- a samesz. Mit gondoltok, szívügyük a város focija, annak sikere? Pénzük az akadémiában is elenyésző, de már szeretnének kivenni…, a recept egyszerű: Aczél benntartotta a csapatot, kaszáltak így a tévétől idén is. Hitegették, majd rákényszerítik az akadémia játékosainak NB.I-es szerepeltetésére, így a fiatalok piaci értéke elkezd majd emelkedni. Dilettáns és fukar- üzérkedő emberek lévén pénzt akarnak csinálni igazi munka és befektetés nélkül. Aczélt megakarják buktatni,” a mór már megtette kötelességét.”Nincs csatárunk, az öreg Kenő egyedül lutri, a játékosok között nincs versenyszellem a csapatba kerülésért. Aczél és szakmai stábja hiába példaértékű, ez itt nem a SZAKMÁRÓL, a sportról, a városról szól!Mi vagyunk Szombathely, a többségi tulajdonosok! Kóbor! Budapestről akadémiát „vezető” Illés! Álljatok ki elénk és MAGYARÁZZÁTOK meg, MI VAN ITT????A KIS KOKÓN kívül nincs bevethető fiatalunk!!! Ő egy zseni, de még hatvan kiló-,hála a középszintű akadémiai edzéseknek…,még nem tudja megváltani a világot. Kóbor! Minek perkálunk komoly béreket meghatározó játékosainknak, ha teljes csapatrészek hiánya alapvetően a SIKERTELENSÉGET hozzák? Háromkerekű Ferrariba kár tankolni, baszod! Tudod, Te ezt jól!Aczél Zoli! Melletted vagyunk, állj a sarkadra! Marton! Te is! Szombathely, a sportunk, a focink, hatezres táborunk ne legyen ezeknek a bitangoknak az áldozata!!! Hajrá HALI!

#17 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2011 - 10:12 PM

DVSC-Haladás 1-2

Csak gratulálni tudok Mindenkinek!

Hihetetlen, de ez most pozitív értelemben. Nyolcadikok lettünk, bent vagyunk a mezőny első felében, akkor amikor a 28. fordulóig a kieséstől kellett rettegnünk. Csak a szépet, csak a jót látom. Megelőztük a Lombardot, az ETO-t(Csertőivel), majdnem behoztuk az egész évben csodaként emlegetett Kaposvárt - óriási.

Szép volt fiúk! Nagyon jó most Haladás szurkolónak lenni és így menni a nyári szünetre.

Hajrá Haladás!

#18 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 889 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2011 - 12:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: bazsa - Dátum: 2011 May 18, 10:47

Üdv. Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni! A Páromat szeretném meglepni egy jeggyel, mert nagyon szereti a focit. Sajnos nem tudom, hogy mikor, milyen csapatok játszanak, Szombathelyen. Tudtok ebben segíteni?

Köszi.

Bazsa

Most ér véget a szezon.Még egy utolsó meccs van idegenben hétvégén.
Nézd folyamatosan a honlapot, ill. a fórumot és tudsz majd választani meccset!

#19 bazsa

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 18 May 2011 - 10:47 AM

Üdv. Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni! A Páromat szeretném meglepni egy jeggyel, mert nagyon szereti a focit. Sajnos nem tudom, hogy mikor, milyen csapatok játszanak, Szombathelyen. Tudtok ebben segíteni?

Köszi.

Bazsa

#20 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 07 May 2011 - 09:22 PM

Haladás - Vasas 3-0
Góllövő: Oross Márton (3)

Nagyon gratulálok a Csapatnak, Oross Mártonnak a három gólhoz, Iszlai Bencének a jó játékhoz. Külön gratulálok azoknak a szurkolóknak akik mindig bíztak Oross Mártonban, végre-végre összejött neki egy mesterhármas én is örülök.

Gratulálok a ZTE-nek is a tegnapi győzelmükhöz. Látszik, hogy nincsenek formában mégis megverték mindkét riválisunkat nem adták oda nekik a pontokat csakhogy nekünk keresztbe tegyenek, mint a rohadék Lombard.

A Lombard meccset vizsgálhatná a bochumi ügyészséeg, van inditék a mai eredményre.