Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54000 replies to this topic

#41 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 23 May 2019 - 07:17 PM

Mit???

Vagy írjuk le, hogy mi van, vagy ne, de ez az utalgatás kikészít.

Adom. De sajnos Falco Fan csapat közeli ember lehet,mert eddig minden igazolást jól mondott. Ha ez így van,akkor felmerül a kérdés,hogy miért,ki miatt mert előzőleg is csiripelték már pletyka gyanánt hogy van aki nem igazán jön ki Gasperrel..Vagy légiós?

#42 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2053 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 23 May 2019 - 07:01 PM

Szolnokra is érdemes figyelni... Lesz ám itt felháborodás mikor bejelentik..

Mit???

Vagy írjuk le, hogy mi van, vagy ne, de ez az utalgatás kikészít.
HAJRÁ FALCO!

#43 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 606 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:04 PM

:( valahol jogosan is.

#44 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:01 PM

Szolnokra is érdemes figyelni... Lesz ám itt felháborodás mikor bejelentik..

#45 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 23 May 2019 - 06:02 PM

Én azért jobban örülnék ha inkább az idei szezont húznánk be ezerrel, minthogy más csapatok szurkolói által bedobott ilyen-olyan erősítésekkel legyünk elfoglalva. Esetleg direkt zavarkeltés céllal, pl. Norbi, Beni távozás.
Okorn jövő évi szerződését most 100%-ban elfogadnám, mert bízom benne, hogy ez csak abban az esetben lenne kérdés ha megnyernénk a ligát. Arra amit Circo felvetett; nekem Okorn nem azért lenne hatalmas csalódás ha ezüstéremmel zárnánk mert nem vertük meg idegenben a Körmendet (pokoli nehéz lesz), hanem mert az idei eddigi legfontosabb hazai meccsünk elbukásában oroszlánrészt vállalt és mint kiderült ott ment el a pályaelőny.

Ha csak szóban hallaná az ember talán ennyire nem is hozná fel,de mikor Körmend vendégkönyvben,bb1en,és indexen is írják,akkor már úgyis mindegy,mert ezzel foglalkoznak, azért is kérdeztem. Beniről nem tudok.

#46 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:02 PM

Én azért jobban örülnék ha inkább az idei szezont húznánk be ezerrel, minthogy más csapatok szurkolói által bedobott ilyen-olyan erősítésekkel legyünk elfoglalva. Esetleg direkt zavarkeltés céllal, pl. Norbi, Beni távozás.
Okorn jövő évi szerződését most 100%-ban elfogadnám, mert bízom benne, hogy ez csak abban az esetben lenne kérdés ha megnyernénk a ligát. Arra amit Circo felvetett; nekem Okorn nem azért lenne hatalmas csalódás ha ezüstéremmel zárnánk mert nem vertük meg idegenben a Körmendet (pokoli nehéz lesz), hanem mert az idei eddigi legfontosabb hazai meccsünk elbukásában oroszlánrészt vállalt és mint kiderült ott ment el a pályaelőny.

#47 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:23 PM

Még egy kis elő-uborkaszezon:
Falukönyvben olvasom ma lett hivatalosan aláírva egy magyar játékossal a szerződés. Márkóról lenne szó,vagy másról,tudni valamit?
Csorvási tuti Alba, állitolag Juhos is.. Tóth Á. DEAC.
Ami kicsit jobban bánt,hogy Norbi elmegy,oké nem ponterős de védekezésben bástya,és az ellenfél centereinek nem semmiért kergültek meg :D Márkó védekezésben downgrade, támadásban up,de az idő dönti el összeségében mennyire kifizetődő..
Hiányozna innét...

#48 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 628 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:10 PM

Idézés: circo - Dátum: 23 May 2019 - 04:32 PM

Én azt akartam sugallni, hogy a férfié legyen a döntés joga, ha a karrier őt érinti, és a nő az ő pénzéből élvezi az előnyöket, élményeket. Sokkal keményebbnek kellene lenniük a férfiaknak, én nagyon gyengének érzem a nőkkel szembeni ilyen fajta fellépésüket. Ez nem elnyomást jelent, de a férfiben legyen már annyi, hogy ő irányít, mert a nő amint megérzi a bizonytalanság szagát átveszi az uralmat.

Az, hogy egy sportoló miért szerződik egy klubbal, szerintem egy elég soktényezős egyenlet. Az, hogy hol él-tanul- dolgozik a barátnő, vagy később mi az ideálisabb a családnak, igenis érv lehet, adott esetben fontos érv. Nyilván, ha valaki egy karrierje szempontjából egyértelműen rosszabb ajánlatot választ ezért, az nem ok, de abban, ha két hasonló ajánlat között egy játékos ezt is figyelembe véve dönt, szerintem nincs kivetnivaló...
Egyébként én bizom abban, hogy a lehető legtöbb játékost sikerül itt tartani, voltak nyögvenyelős időszakok, de emberileg is szimpatikus társasággá alakult a csapat!

#49 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 23 May 2019 - 03:10 PM

Itt paran szoba hoztak Filipovityt...
allitolag a baratnoje miatt jonne ide mert a haliban roplabdazik....
Ezt mindenki maga donti el kinek konnyebb a valtas es mi az amit konnyebben tudnak kezelni.

Én azt akartam sugallni, hogy a férfié legyen a döntés joga, ha a karrier őt érinti, és a nő az ő pénzéből élvezi az előnyöket, élményeket. Sokkal keményebbnek kellene lenniük a férfiaknak, én nagyon gyengének érzem a nőkkel szembeni ilyen fajta fellépésüket. Ez nem elnyomást jelent, de a férfiben legyen már annyi, hogy ő irányít, mert a nő amint megérzi a bizonytalanság szagát átveszi az uralmat.

#50 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 May 2019 - 01:23 PM

Én csak egy dolgot nem tudok elfogadni. Ha egy játékos egy nő vagy a család miatt dönt így. Mindig ahhoz kell alkalmazkodni, aki a nagyobb karriert és ezáltal nagy valószínűséggel a jobb anyagi helyzetet tudja biztosítani. Márpedig ez többnyire a férfi (de ha a nő viszi a karriert, mint például volt ez Görbicz Anitánál, akkor nem ő költözött Pestre és játszott a Fradiban, hanem Vincze Ottó ment Győrbe). Kovács Péter és Bognár Kristóf se aszerint szerződjön egy csapathoz, hogy a nő éppen hol tanul. Érezzék már magukat annyira menőnek, hogy a nő kapaszkodjon értük. Ne vicceljünk már!

Itt paran szoba hoztak Filipovityt...
allitolag a baratnoje miatt jonne ide mert a haliban roplabdazik....
Ezt mindenki maga donti el kinek konnyebb a valtas es mi az amit konnyebben tudnak kezelni.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#51 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2425 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 May 2019 - 01:23 PM

Én csak egy dolgot nem tudok elfogadni. Ha egy játékos egy nő vagy a család miatt dönt így. Mindig ahhoz kell alkalmazkodni, aki a nagyobb karriert és ezáltal nagy valószínűséggel a jobb anyagi helyzetet tudja biztosítani. Márpedig ez többnyire a férfi (de ha a nő viszi a karriert, mint például volt ez Görbicz Anitánál, akkor nem ő költözött Pestre és játszott a Fradiban, hanem Vincze Ottó ment Győrbe). Kovács Péter és Bognár Kristóf se aszerint szerződjön egy csapathoz, hogy a nő éppen hol tanul. Érezzék már magukat annyira menőnek, hogy a nő kapaszkodjon értük. Ne vicceljünk már!

Ha van esze nem megy olyan helyre ahol bohóc lenne mikor itt sztár... Persze mindig ez van nő miatt ez meg az aztán jön a pofára esés!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#52 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7158 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 01:06 PM

Persze, aki menni akar, menjen, tiszta sor, legyen annnak oka a pénz, vagy éppen ilyen-olyan lelki nyavaja.

#53 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:06 PM

Persze, aki menni akar, menjen, tiszta sor, legyen annnak oka a pénz, vagy éppen ilyen-olyan lelki nyavaja.

#54 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:30 PM

Nem feltetlen szemelyekben kell keresni a hibat. Vannak jatekosok akik nem nagyon tudnak beilleszkedni egy adott kozegbe es itt nem arra kell gondolni hogy nem jon ki a csapattarsakkal. Biztos voltal olyan helyen te is ahol nem tudnad elkepzelni az eletedbol 1 vagy 2 evet. Pl. nem tetszik a varos, nincsenek ismerosok, baratok stb....
Nyugodj békében CECE!

#55 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1365 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:17 PM

Ha megtudnánk fizetni,de inkább más bajnokságba menne,ami semmivel se gyengébb,az csak annyit jelent, nem érzi jól magát itt.
El lehet gondolkodni azon hogy ez kinek a felelőssége így,és miért is lehet ez. Erről próbáltam írni tegnap..

#56 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2468 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 08:54 AM

Ha megnyernénk a bajnokságot, akkor hagynám a keretet így. Ha egy csapat bajnok lesz, akkor minek azon változtatni? Ennél mivel lehetne jobb? A kupa sem az összetételen múlt, ha most szombaton lenne, lehet 10-el nyernénk, az még egy másik Falco volt.

Persze, de ez javarészt nem rajtunk múlik, ugye tudod?
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#57 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 23 May 2019 - 08:54 AM

Ha megnyernénk a bajnokságot, akkor hagynám a keretet így. Ha egy csapat bajnok lesz, akkor minek azon változtatni? Ennél mivel lehetne jobb? A kupa sem az összetételen múlt, ha most szombaton lenne, lehet 10-el nyernénk, az még egy másik Falco volt.

Hidd el nem a klubon mulik. Valaki menni akar valakinek meg jobb ajanlata van.
Nyugodj békében CECE!

#58 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 433 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:54 AM

#59 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1948 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:15 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 22 May 2019 - 11:18 PM

Govenst is szeretnenk marasztalni nala nem tudni mik a tervek. Szerintem jovore

Ő mondjuk már megmaradhatna a seggén. Az idei más játékszerepe és a statjai alapján nem hinném, hogy valami nagyon kemény ligába eltudna menni. Főleg a novgorodi bukta után. Max elmegy a japán 2-be pénzt keresni.

#60 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7228 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:58 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 May 2019 - 11:36 PM

Melyik bajnokságban fizetnek többet, amelyik nem erősebb a magyarnál? Mármint elsőosztályúra gondolok.

Nala nem az fog donteni hogy mennyivel kap tobbet.
Nyugodj békében CECE!