Ugrás a tartalomhoz

balul sikerült randik

579 replies to this topic

#561 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 23 May 2006 - 12:22 AM

Ha ugatsz is mellé akkor benne vagyok
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#562 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 11:05 PM

miért éreztem hogy nem fogsz rá egyértelmű vűlaszt adni?))

te szereted a nőket megbilincselni és pórázon sétáltatni?

#563 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 10:51 PM

Ne akard megtudni
Nyugodj békében CECE!

#564 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 10:12 PM

splity mi a kedvenc pózod?

#565 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 10:07 PM

szerinted miért nem írnak?
Nyugodj békében CECE!

#566 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 09:28 PM

na mivan miért nem írtok???

vitatkozni akarok:)))))

#567 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:49 PM

bonyi, hiába akarNÁNAK szép nőket ágyba vinni, a szép nők a pénzes pasiknak adják csak oda magukat 1 éjszakára.

így a csóró pasiknak be kell érniük a tehén nőkkel. és örülnek ha tehén jut.

100 szexet kereső pasira csak 2 szexet kereső nő jut, így a ffiak nemigen válogathatnak ha csak szexet keresnek a nőkviszont annál inkánn.

#568 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1699 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 11:18 AM

Egyrészt: szerintem te súrolod annak a határát, amit annak hívunk, hogy: k**va.

Másrészt: az, hogy te így akarsz élni, engem nem zavar, hisz neked ez így biztos jó, ezért is csinálod így.

Harmadrészt: ha egy férfi csak és kizárólag ágybavinni akar egy nőt (mint ahogy te is a pasikat), akkor télleg csak szép nővel akarja ezt tenni, hisz ott bizony az esztétika, a látvány elég sokat számít. Ha viszont kapcsolatot akar, sztem igencsak rosszul jár, ha csak a szépséget nézi... (mint ahogy te is, ha csak a pénztárca vaskosságát)
Amerre járunk s kelűűűnk....

#569 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 11:17 AM

Idézet (athenia @ 2006-5-22, 11:03)
országos elismert fórumokon ennél milliószor durvább témákat is találsz

Attól, hogy máshol lealjasult a közmorál, nem kötelező beállni a nyugat.hu fórumának is erre az aljaszintre lemennie, de hát nyilván ez is volt anno a rendszerváltás célja... Erre persze lehet azt mondani, fogjam be a pofám, meglátjuk, ki marad hitelesebb... Már csak azért sem hallgathatok el, mert tudvalévő, hogy a hallgatás beleegyezés! Mindenesetre az önmagát Isten, Haza, Család jelszavakkal méltató jobboldaliak - mint kisorsi - hallgatása athenia szexiskolájával szemben több, mint tanulságos!!!

#570 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 11:05 AM

SF, inkább meséld el a te balul sikerült randijaidat.

Vagyis szép sorban mindet:))

#571 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 11:03 AM

SF, ez egy téma a sok közül, a randevúk. Mivel a topikgyűjtő fő cím az, hogy "Amiről szó van", ez azt jelenti, hogy  ide vegyes, lightos, mindennapi témákat kell írni, és ilyen ez a topik is, amit én nyitottam, a randik. Mert erről van szó a hétköznapokban is.

Amit beidéztél, az pedig a személyes véleményem, és messze van a bordélyházak világától, viszont annál nagyobb az aktualitása.

Ha megnézed az országos elismert fórumokon ennél milliószor durvább témákat is találsz, úgyhogy inkább csukd be az arcodat.:D

#572 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 10:36 AM

Idézet (athenia @ 2006-5-22, 00:46)
szexkapcsolatokat akarok csak fenntartani egyszere akár többet is.

S ehhez a nyugat.hu fóruma a legalkalmasabb... hm... gratula, akkor ez egy bordélyház honlapja és csak fedőfoglalkozás, aminek a stáb kiadja magát.

#573 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:46 AM

de különben sem szerelemről volt szó a fő témában, hanem szexről.

én még nem akarok házasodni, bár házasságnál mégjobban fogom nézni a pénzet:)))),

hanem perpill szexkapcsolatokat akarok csak fenntartani egyszere akár többet is.

és ezeknél nem is kell h legyen szerelem, sőt még be is zavar ha van.

itt pont az a lénye,g hogy a határozott egyéniségű, és gazdag ffiakkal megtudjuk mi nők, h milyen az ágyban, kipróbálni őket, és leszűrni egy csomó tapasztalatot.

én hiszek abban h ha erős ffiakkal fexünk le, mi is erősebbek leszünk, és ez rámfér, mert én magamtól gyámoltalan vagyok és labilis és kell h néha helyrepofozzanak a szó szoros értelmében:)))))

#574 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:35 AM

"Sok dolog van amit pénzért nem lehet megvásárolni! Szeretet, boldogság, egészség"

ha van pénz, van szeretet és boldogság.
egyedül egészséget nem lehet venni pénzen, de a pénz adta öröm és a pénzen vett egészséges drága ételek és drága orvosságok + a jólét még azt is elősegíti, aki meg így is megbetegszik at csórón is megbetegszik.

szeretet és boldogság:
a nők a pénzes pasik iránt valódi szeretet tudnak táplálni, és boldogok velük (mivel szeretik őket).

sztem egy lány sem tud igazán szerelmes lenni egy trabantos ffiba.

és nem csak azért mert trabantja van, hanem mert emiatt kisebbségi komlexusa van, nincsenek menő ismerősei, nincs hatalma, rosszkedvű, fásult, nincs pénze jó cucokra, stb.

a filmekben rómeó meg júlia meg az összes szerelmespár a szép nőkbe szerelmesek, a nők pedig a gazdag pasikba.

csakhogy míg néhány sztoriban a gazdag hercegnő beleszeret a csóró istállósfiúba, de olyan mese még sose született, hogy akár egy herceg akár egy istállósfiú egy ronda nőbe szeresen bele:))))))

a filmbéli istállósfiú aki a hercegkisaszonyról álmodik, az meg egyenlő a mai önkritikával nem rendelkező fiatalsággal akik azt hiszik valaha is megkaphatják fres vikit v kelemen annát:)

#575 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:22 AM

modjuk lehet csak azért vélekedsz így, mert csak egy eladó vagy?

#576 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:21 AM

mondja splity, aki 27 éves és egyedülálló))

amit írsz, az a könyvek szavai, elméletben ezeket én is tudom h így (kéne!) lennie ahogy írod, de sosincs így, mert a világ nem utópisztikus, hanem szar. és nekünk is szarnak kell lennünk különben kicsinálnak minket.

de kedves splity, én ismerek egy 98 kilós pattanásos lányt, aki iszonyú jólelkű. ha gondolod, megadom a mailcímét;)

na mi erre az első reakció??

na?))

#577 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 22 May 2006 - 12:16 AM

Csak annyit fűzök hozzá, hogy soha a büdös életbe nem leszel boldog! De nem is sajnállak érte!
Sok dolog van amit pénzért nem lehet megvásárolni! Szeretet, boldogság, egészség..... Általában azok a szerelmek az igazak ahol nem a pénz dominál. De ezt te sose fogod megélni!
Jó éjt!
Nyugodj békében CECE!

#578 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 11:56 PM

figyelj, ez teljesen természetes dolog, és elárulom, még így is piszkálni szokta a bnőim, h nem vagyok elég kemény a pasikkal.

2 barátnőm van, és őket is sokszor átbaszták már a pasik, és engem is. de beszélek a saját nevemben, de ez ráillik a bnőimre is, meg sztem még sokmillió nővel megtörtént:

nekem volt egy pasim aki azért hagyott el, mert talált egy nálam szebb lányt.
volt egy másik pasim, aki azért hagyott el, mert egy nagymellű lányt talált, és azt mondta, helyes az arcom, de az ágyban nincs mibe kapaszkodnia, és nem tud elélvezni a melleim között.

a férfiak kihasználták a külsőmet, csak azért voltak velem mert viszonylag szép vagyok, de amint jöttek a mégszebb lányok, dobtak.

a pasiknak csak a külső számít, ezt asszem ők maguk is beismerik. vagy legalább azt beismerik, h ha nincs szép külső, akkor nem tudnak beleszeretni a nőbe.

mivel a ffiak a külsőnkre mennek, ezért mi úgymond bosszúból a pénre megyünk.

a bnőim azért mennek a pénzre, h abból ők profitáljanak, ruhák étterem stb, én viszont jólelkű vagyok ,mert nem akarom lehúzni a pénzes pasikat,sőt:

nekem soxor nem az kell hogy bmimet is fizessék a pénzes pasik, mert gyakran volt már, hogy én is csak 1 éjszakás kalandot akartam egy gazdag pasitól, és nem kértem tőle pénzt, és nem lett nekem belőle anyagi előnyöm.

viszont a tény, hogy pénzes pasival fekszek le, önbizalmat ad. az ad önbizalmat, hogy vagyok elég szép ahhoz, hogy egy gazdag pasi megdugjon.

egy csóró trabantos pasival lefeküdni nem kihívás, mert ők minden 100 kilós nővel lefeküdnének csak pina legyen.

sokan sajnálják a csóró pasikat és azt hiszik róluk jólelkűek, közben nem, csak gyávák és nem vitték semmire, de a gyárban ugyanúgy irigykednek egymásra meg ölik egymást mint a politikusok odafent.

aki nem gazdag, annak önbizalma sincs, nem sugároz erőt, és gyáva.

tehát a pénz a következőt jelenti:
bátorság
szerencse
önbizalom
vagányság
alkalmazkodóképsség
erő

és én ilyen tulajdonságú pasikkal fekszem csak le, nem pedig trabantos loserekkel.

ha vkinek a testem kell, annak legyen pénze vagy hatalma vagy mindkettő, + a pénzből származó pozitív tulajdonságok.

#579 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 11:16 PM

hm...
Ha ezeket poénból találod ki akkor azt mondom van fantáziád.
De ha ez a valóság akkor egy lelkibeteg és szánalmas kis hülye picsa vagy.
Nyugodj békében CECE!

#580 athenia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 658 Hozzászólás:

Elküldve: 21 May 2006 - 10:22 PM

Ezt a topikot azért nyitottam, hogy mindenki elmondhassa benne a balul sikerült randijait. Azt is, ahol ő volt ügyetlen, és azt is, ahol a másik fél.

Nekem ezen a héten volt egy nagyon rosszul sikerült randevúm. Összejöttünk egy sráccal, aki elmondta, hogy egy szállodaláncnál tölt be vezető posztot. Maga a srác nem tetszett, de úgy voltam vele, vezető, ezért kell nekem.

Kimentünk az autójához, és vazz egy világossárga trabant volt. Láthatta az arcomon a döbbenetet, mert elkezdett valami nem túl hihető sztorit kitalálni, miért csak trabant áll a parkolóban. Én minden magyarázat nélkül sarkon fordultam és leléptem. Azt hiszem, ez nem volt bunkóság, tőle volt az, hogy becsapott, el akarta hitetni velem, hogy van pénze, pedig nem volt.

sajnos sok ilyen férfi van aki hazugsággal akar magának nőt szerezni, és járhattam volna úgy is, hogy 1 napra kölcsönkéri vkitől a bmw-jét és azzal jön értem. jobb esetben sose tudom meg, hogy hazudott, és büszkén mesélem mindenkinek, h leszoptam egy szállodalánctulajdonost, de rossz esetben, ha rájöttem volna h nem az ő kocsija volt csak átvert, akkor a másnapot már nem élte volna meg.

nagyon aljasak a ffiak, vigyázni kell lányok, kikkel fekszetek le, el kell kérni tőlük előtte a személyijüket, és mindent, amivel igazolni tudják az állításaikat.