Ugrás a tartalomhoz

Kérlek, segítsetek!

46 replies to this topic

#1 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 28 June 2011 - 01:19 AM

Kezd elfogyni a türelmem. A Csapatra szarnak. És ahogy látom rám is, nagy ívben. Hisz bárki bármit, én a véremet adtam. Nincs még lezárva az ügy és aki ismer tudja, hogy az igazamért bármeddig elmegyek. Feltűntek mostanában "mecénások" de szavuk annyit ér, mint a vezetőségünké. Lószart!

#2 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2011 - 08:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2011 Jun 01, 22:25

Sziastok!
Egy fejezet lezárult, vesztettem. Másodfokon is bűnösnek találtattam de azért csak lecsökkentették a büntetést fél év börtönre, két évre felfüggesztve. A tárgyalásról meg, ahol sértettként jelentem meg, kulloghattam el lehajtott fejjel. Öt darab egerszegi benga állt az én szavam ellen. Én átéltem, tudom, mi történt. Tudom, hogy voltak akik látták de senki nem mert kiállni mellettem. Készült szurkolói felvétel az esetről, azt állítólag bengáék benyelték. Hivatalból mindent lekameráztak a böllérek ám nem kelltett előadni a filmet, mert azt mondták az sérti a személyiségi jogaimat. Viccország. A yotube-os vérnyomos videóval sem foglalkoztak bíró uramék. Pedig az maga a bizonyíték: a zegerszegi kutyák elmondásuk szerint a Bartók-Rohonci kereszteződésben a kilencemeletes tövében álltak kordont öten kutyáikkal, szájkosár nélkül. Én, szerintük itt akartam áttörni közöttük és még dobáltam is őket betonkockákkal és ekkor harapott meg a jólnevelt rendőrkutya:killer. A vérnyomok vagy harminc méterre a 9 emeletes épület mögül indulnak. Gondolom gumipórázt rendszeresítettek a yardnál, hogy odáig elértek. Van egy szemtanú és egy fültanú/ neki telefonon közvetítette az eseményeket aki látta/. Nem mert tanúskodni, nem akart kellemetlenséget magának. A bíróság elintézte helyette, meg sem idézték!!! Tegnapelőtt volt két éve, hogy szétmarcangolták az életem. Elbuktam az állásomat, majdnem az életem is. Ugyanezen lábamban januárban trombózis volt/ véletlen?/. A családom most retteg. Retteg, mert ismernek. Tudják, hogy kiállok az igazamért. Tudják, mennyire fáj nekem, hogy nem dolgozhatok, nem tudom őket eltartani. Félnek, hogy elő veszem a vendettát.
Lehetséges a perújrafelvétel, ám ehez konkrétumok kellenének. Én nem adom fel. Így vagy úgy, de győzzön az igazság!
Hajrá Hali!

Szomorú történet, bár nekem nem hullot szét az életem, ezen rendőri, és bírói tevékenységről van fogalmam.

Anno, egy teze-HALI meccs után, kitört egy verekedés, amiben aktívan részt vettem a barátaimmal. vertük őket mint a répát a pláza melletti úton. akit vertem zalai majom, lekerül velem az úttestre. Őt úgy védte meg egy helyi hogy a kisbuszával lassítás nélkül, kb 40 km/h sebességgel nekem hajtott. repöltem vagy 5 métert, és a földön landoltam. az adrenalintól felpattantam, és elkezdtük üldözni a kisbuszt. Ezt, és az összes jelenetet is látta vagy 10 rendőr. Pár perc mulva mikor abbahagyott a feszültség, kezdtem érezni a fájdalmat. Össze estem. zegen. betettek a kocsimba, megálltunk egy rendőr mellett, aki annyit mondott, húzzatok szhelyre. tettük. Megvolt mind adat a gázolóról, pár np alatt a kapcsolatok, ha kellett volna elém hozzák. mondom nem, ezt most nyilvánosan, a magam részét( verekedés) is vállalva, flszínre hozom, hisz ha nem ugrom a levegőbe az ütközéskor, maga alá gyűr a teher autó.
Minden adatot a sofőrrő, cím, rendszám, név, autó tipus, leadtam a rendőrségen.
bent voltam a nemzeti sportban, a vasnépében, és valamelyik szennylapban is. (arc nélkül).
És így, hogy minden adatot leközöltem a trógerről, sem lett semmi az ügyből hivatalosan. A bíróság azt mondta, hogy a megvizsgált autó nem utal arra hogy elütöttek volna vele, és a tulaj egy cég, a kocsit többen vezetik, nem tudták kiderítani aznap kinél volt. egyből az volt a válaszom, hogy tán el kellene olvasni a menetleveleket, naplót.
Kaptam a választ! Az ügyet elkövető hiányában lezárják.

Szóval valahol megértem a fájdalmad, és azt tanácsolom, ne add fel. legalább te ne! ha úgy érzed, annyi is elég lenne neked, hogy tudja meg mindenki hgy bántak el veled, akkor ragaszkodj, és hajts fel egy olyan fórumot ahol le is adják. Ha gondolod írj rám privátban esetleg egy tv2-s vonalat tudok intézni!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#3 69-es járat

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 58 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2011 - 11:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2011 Jun 01, 22:25

Sziastok!
Egy fejezet lezárult, vesztettem. Másodfokon is bűnösnek találtattam de azért csak lecsökkentették a büntetést fél év börtönre, két évre felfüggesztve. A tárgyalásról meg, ahol sértettként jelentem meg, kulloghattam el lehajtott fejjel. Öt darab egerszegi benga állt az én szavam ellen. Én átéltem, tudom, mi történt. Tudom, hogy voltak akik látták de senki nem mert kiállni mellettem. Készült szurkolói felvétel az esetről, azt állítólag bengáék benyelték. Hivatalból mindent lekameráztak a böllérek ám nem kelltett előadni a filmet, mert azt mondták az sérti a személyiségi jogaimat. Viccország. A yotube-os vérnyomos videóval sem foglalkoztak bíró uramék. Pedig az maga a bizonyíték: a zegerszegi kutyák elmondásuk szerint a Bartók-Rohonci kereszteződésben a kilencemeletes tövében álltak kordont öten kutyáikkal, szájkosár nélkül. Én, szerintük itt akartam áttörni közöttük és még dobáltam is őket betonkockákkal és ekkor harapott meg a jólnevelt rendőrkutya:killer. A vérnyomok vagy harminc méterre a 9 emeletes épület mögül indulnak. Gondolom gumipórázt rendszeresítettek a yardnál, hogy odáig elértek. Van egy szemtanú és egy fültanú/ neki telefonon közvetítette az eseményeket aki látta/. Nem mert tanúskodni, nem akart kellemetlenséget magának. A bíróság elintézte helyette, meg sem idézték!!! Tegnapelőtt volt két éve, hogy szétmarcangolták az életem. Elbuktam az állásomat, majdnem az életem is. Ugyanezen lábamban januárban trombózis volt/ véletlen?/. A családom most retteg. Retteg, mert ismernek. Tudják, hogy kiállok az igazamért. Tudják, mennyire fáj nekem, hogy nem dolgozhatok, nem tudom őket eltartani. Félnek, hogy elő veszem a vendettát.
Lehetséges a perújrafelvétel, ám ehez konkrétumok kellenének. Én nem adom fel. Így vagy úgy, de győzzön az igazság!
Hajrá Hali!

V

#4 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2011 - 10:25 PM

Sziastok!
Hajrá Hali!

#5 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 11 March 2011 - 03:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Coley - Dátum: 2011 Mar 10, 17:17

Esetleg az RTL-en a Házon kívül?

Még az elsőfokú ítélet kihirdetésekor írtam a Hír tv-nek. Egy szerkesztő válaszolt is, hogy interjút szeretne velem készíteni a riasztás című műsorukba de azóta nem keresett. Most megint rájuk írtam de eddig még nem válaszoltak. Mint ahogy annakidején a helyi média /Vas Népe, SzTV/ válaszra sem méltatott. A P.T.Gábor csinált ugyan egy interjút velem még a tárgyalás előtt de az sehol nem jelent meg. A kisember senkinek nem számít.

#6 Coley

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 136 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2011 - 04:17 PM

Esetleg az RTL-en a Házon kívül?

#7 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6492 Hozzászólás:

Elküldve: 10 March 2011 - 12:35 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2011 Mar 09, 22:45

Na ez a nagyon jó kérdés. Ha visszaolvasol, talán összeáll a kép nálad is. A lényeg, hogy meccs után hazaindultam. Nem tettem semmi törvénybe ütközőt, egyszerűen rosszkor voltam rossz helyen. Az egyik tárgyaláson kiderült, hogy voltak huligánok akiket a Domus felé kergettek /később a Bólyain! ők dobáltóztak/ és egy a Bartók felé visszavonuló kommandósba botlottam. Ő szólt rám, hogy: -feküdj!- hiába mondtam,nem csináltam semmit csak mennék haza. Hasra fektetett és elment a kereszteződéshez. Ekkor kísérhették a zalai majmokat. Ha volt bűnöm az az, hogy akkor, pár perc elteltével felkeltem a földről és elindultam volna haza. De könyörgöm, nem mondta meddig rohadjak ott és meccs után mindig siettem haza a családomhoz. Ekkor küldték rám a kutyákat. Két kutyát. Egy rottweiler marcangolta szét a lábamat egy németjuhász a kezemet. Az öt zalai! kutyásrendőr azt állítja, hogy én a kereszteződésben át akartam törni a kordonukon és dobáltam őket, akkor harapott meg egy! kutyájuk. Akkor hogy lehet, hogy a vérfoltok/lásd youtube/ vagy húsz méterre a 9 emeletes mögül indulnak? Hogy érhetett el odáig a 2 és 2,5 méteres pórázuk /amit nem vettek le a vallomásuk szerint/? Mi az, hogy amit hivatalból készítettek felvételt akkor, megsemmisítették az én személyiségi jogaimra való tekintettel???

Már többen is mondták és én is azt mondom, hogy fordulj a tv-hez. Vujity Tvtrko biztos csinálna egy riportot és ha országos hangja lenne a dolognak lehet másképp állnának hozzá.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#8 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 11:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 2011 Mar 09, 18:41

Én nagyon hülye vagyok lehet,de nem értek valamit.Mire illetve miért kaptál egy év börtönt 2-re felfüggesztve? Bocs ha sötét vagyok,esküszöm nem volt zalai ősöm.
De most elvesztettem a fonalat rendesen.

Na ez a nagyon jó kérdés. Ha visszaolvasol, talán összeáll a kép nálad is. A lényeg, hogy meccs után hazaindultam. Nem tettem semmi törvénybe ütközőt, egyszerűen rosszkor voltam rossz helyen. Az egyik tárgyaláson kiderült, hogy voltak huligánok akiket a Domus felé kergettek /később a Bólyain! ők dobáltóztak/ és egy a Bartók felé visszavonuló kommandósba botlottam. Ő szólt rám, hogy: -feküdj!- hiába mondtam,nem csináltam semmit csak mennék haza. Hasra fektetett és elment a kereszteződéshez. Ekkor kísérhették a zalai majmokat. Ha volt bűnöm az az, hogy akkor, pár perc elteltével felkeltem a földről és elindultam volna haza. De könyörgöm, nem mondta meddig rohadjak ott és meccs után mindig siettem haza a családomhoz. Ekkor küldték rám a kutyákat. Két kutyát. Egy rottweiler marcangolta szét a lábamat egy németjuhász a kezemet. Az öt zalai! kutyásrendőr azt állítja, hogy én a kereszteződésben át akartam törni a kordonukon és dobáltam őket, akkor harapott meg egy! kutyájuk. Akkor hogy lehet, hogy a vérfoltok/lásd youtube/ vagy húsz méterre a 9 emeletes mögül indulnak? Hogy érhetett el odáig a 2 és 2,5 méteres pórázuk /amit nem vettek le a vallomásuk szerint/? Mi az, hogy amit hivatalból készítettek felvételt akkor, megsemmisítették az én személyiségi jogaimra való tekintettel???

#9 sajt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 11:24 PM

Hajrá Hali!
HALADÁS! - otthonom a Rohonci úti Stadion.

Nincs oly' erő, mely le győzhetné a csapatunk, milliónyi szív dobogja ritmusát, HALADÁS!

#10 sajt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 331 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 11:24 PM

Hajrá Hali a hétvégi Pápa meccsen Nincs Oly' erőő!
HALADÁS! - otthonom a Rohonci úti Stadion.

Nincs oly' erő, mely le győzhetné a csapatunk, milliónyi szív dobogja ritmusát, HALADÁS!

#11 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 06:48 PM

Bár én nem láttam az esetet,de biztos neked van igazad.
Amit a rendőrök művelnek az tűrhetetlen.
Ütik vágják a szurkolókat,tüntetőket,de Észak-Magyarországon egy átlag faluba be sem mer menni az ember.
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#12 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 05:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2011 Mar 09, 13:57

Sziasztok! Az első csatát elvesztettem de a ha van igazság /ebben a rendőrállamban erősen kétlem/ a háborút még megnyerhetem. Első fokon egy év börtönt kaptam két évre felfüggesztve. Megfellebbeztük de csak tanácsülést írt ki a bíró másodfokra. Ezt az ügyvédi beadvány után nyilvános tanácsülésre módosították. Ez azért lényeges, mert a sima tanácsülésen nem jelenhetett volna meg egy időközben előkerült szemtanú. Így ott lesz ő is. Látta, hogy nem egy hanem két kutya szaggat és látta, hogy vagy húsz méterre a kereszteződéstől a kilencemeletes mögött volt a támadás, nem az épület tövében ahol ők állítólag kordont álltak. Az orvosszakértő a tárgyaláson még azt mondta, egy hónapon belül gyógyuló sérülést okoztak, ám ezt egy nemrég lezajlott orvosi vizsgálat után már több, mint félévre módosította. Továbbmegyek, idén januárban trombózisos lett a lábam több, mint másfél évvel az eset után. Más már lehet nem élte volna túl de én még itt vagyok és harcolok tovább az igazamért. Április 5.-én 10 órakor lesz a nyilvános ülés, kérlek benneteket ha bárki tud valamit vagy ismertek olyan személyt aki ott volt gyertek el, jöjjön el felszólalni mellettem! Ne hagyjuk, hogy büntetlenül, kaján vigyorral a bárgyú arcukon bármit megtehessenek! Padlón vagyok az eset óta sőt már jóval azalatt de hiszem, hogy kiderül ártatlanságom és az igazi bűnösök, az egyenruha mögé bújt bűnözők elnyerik méltó jutalmukat. HAJRÁ HALI!!!

Én nagyon hülye vagyok lehet,de nem értek valamit.Mire illetve miért kaptál egy év börtönt 2-re felfüggesztve? Bocs ha sötét vagyok,esküszöm nem volt zalai ősöm.
De most elvesztettem a fonalat rendesen.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#13 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 09 March 2011 - 02:57 PM

Sziasztok! Az első csatát elvesztettem de a ha van igazság /ebben a rendőrállamban erősen kétlem/ a háborút még megnyerhetem. Első fokon egy év börtönt kaptam két évre felfüggesztve. Megfellebbeztük de csak tanácsülést írt ki a bíró másodfokra. Ezt az ügyvédi beadvány után nyilvános tanácsülésre módosították. Ez azért lényeges, mert a sima tanácsülésen nem jelenhetett volna meg egy időközben előkerült szemtanú. Így ott lesz ő is. Látta, hogy nem egy hanem két kutya szaggat és látta, hogy vagy húsz méterre a kereszteződéstől a kilencemeletes mögött volt a támadás, nem az épület tövében ahol ők állítólag kordont álltak. Az orvosszakértő a tárgyaláson még azt mondta, egy hónapon belül gyógyuló sérülést okoztak, ám ezt egy nemrég lezajlott orvosi vizsgálat után már több, mint félévre módosította. Továbbmegyek, idén januárban trombózisos lett a lábam több, mint másfél évvel az eset után. Más már lehet nem élte volna túl de én még itt vagyok és harcolok tovább az igazamért. Április 5.-én 10 órakor lesz a nyilvános ülés, kérlek benneteket ha bárki tud valamit vagy ismertek olyan személyt aki ott volt gyertek el, jöjjön el felszólalni mellettem! Ne hagyjuk, hogy büntetlenül, kaján vigyorral a bárgyú arcukon bármit megtehessenek! Padlón vagyok az eset óta sőt már jóval azalatt de hiszem, hogy kiderül ártatlanságom és az igazi bűnösök, az egyenruha mögé bújt bűnözők elnyerik méltó jutalmukat. HAJRÁ HALI!!!

#14 Paca

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 17 May 2010 - 09:32 PM

idén sem lesz bronz a sötét kék fattyaknak

#15 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 11:31 AM

Sziasztok! Én is csak a szurkolásért járok meccsekre és azt hiszem attól még, hogy az utcán is üvöltve szidom a mocskos zetét és a provokatív módon közénk rontó böllérekre odakiáltok, hogy sün, még nem vagyok sem gyilkos de még csak huligán sem, hogy így elbánjanak velem. Én nagyon rosszkor voltam nagyon rossz helyen. És örülök neki Greenfan, hogy ti épségben, jó időben átértetek a kereszteződésen! A rendőrök dolga valóban a rend femmtartása. De ha két rivális csapat szurkolói össze akarnak verekedni, azt hagyniuk kellene. Vonuljanak félre egy mezőre, ahol nem érheti sérülés azokat akik nem balhézni csupán szurkolni járnak meccsre, és verjék pépesre egymást. Utána még a rendőrségnek is könnyebb dolga lenne a garázdálkodók előkerítésében. De az nonszensz, hogy csak mert pont akkor arra akartam hazamenni, bünösnek titulálnak és két vérebbel is megkostóltatnak! Attól tartok, ha nem kerül elő az ominózus felvétel, sose fog kiderülni az igazság és akkor is megint én húzom a rövidebbet. Mert olyan bűnért, amit nem követtem el engem elkaszálnak, akik meg a rendszer óvó háta mögé bújva próbálnak besározni talán még kitüntetést is kapnak. Én harcolok, nem adom fel, mert igazam van!
Amúgy a teljes felgyógyulás még nagyon messze van. Lábamon a sebek novemberre elfertőződtek. Slusszpoénként a kórházat, ahová addig mindennap jártam kezelésre is be perlhettem volna. Rossz kötést alkalmaztak, nem szellőzött a kötés és emiatt majdnem elveszítettem a bal lábam. Ezt a magánorvos mondta akihez a szerencsén múlt, hogy eljutottam. Három hét és a fertőzés elérte volna a csontot, akkor annyi a lábamnak. Most már ahoz képest szépen gyógyulnak a sebek, már csak egy nem akar behegesedni. A nyomok viszonz örökre megmaradnak. És nem túl szép látvány, akkor még finoman fogalmaztam. A lényeg, hogy most már hosszú ideig rá bírok állni.
A lényeg, ma mindenki jöjjön ki a meccsre és alázzuk le végre a sötét zalát! Csak a Hali!

#16 krokesz98

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1345 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 10:52 AM

Szia Kacsalaci!
Szerintem kerüljél egyet,mert ezeket a bűnözőket,akik a rend őrének vallják magukat,azt hiszik,hogyha minél több embert kínoznak meg,annál nagyobbak a főnökük szemében.Én hiszek neked és azt mondom,hogy MA NAGYON VIGYÁZZ MAGADRA!
www.haladas90.gportal.hu

Hajrá Hali!
Hajrá Falco!
SAY NO TO MODERN FOOTBALL!

#17 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1141 Hozzászólás:

Elküldve: 16 May 2010 - 08:59 AM

Tisztelt Kacsalaci!
Remélem már teljesen felgyógyultál,és nem marad semmilyen egészségi károsodásod.
Kívánom,hogy kiderüljön az igazad,és meg fogják büntetni a rendőri túlkapás elkövetőit.
Pár kérdés azonban felvetődik bennem,és kérlek ne érts félre,nem akarlak semmivel gyanusítani.
Én is a lányommal együtt megvártam az éremátadást,és utána indultunk a kocsihoz,az órásház mögötti parkolóba.
Mégsem uszitották rám a kutyákat,ezek szerint csak szerencsém volt,hiszen Te is csak hazafele tartottál.
Írtad,hogy ki akartad vinni a fiadat is.
A lányom 10 éves kora óta jár velem meccsre,itthon mindig kinn vagyunk,de eljárunk a közeli idegedbeliekre(Zegerszeg,Győr,Pápa).
Idegenben mindig a Hali szurkolókkal együtt,a vendégszektorban vagyunk,és végigüvöltjük a meccset.
De soha nem bántottak még sem a rendőrök,sem az ellnfél szurkolói.
Viszont például Egerszegen,a meccs utáni kijövetelkor,ha mondjuk meg akarnának támadni az egerszegi szurkolók,igenis elvárom a renőröktől,hogy védjék meg a lányom,még akár úgy is,hogy kutyát uszítanak a támadókra.
Még egyszer kérlek,nehogy félreérts,én hiszek neked,de gondolom érted mire gondolok.
Azon a meccsen kb 200 szhelyi várta a zaliakat a kijáratnál...
Hogy igazán mit akartak,csak ők tudják,vagy ők sem.
Én akkor is írtam,hogy nem tudom minek kell ez,de sokan letámadtak a fórumon,hogy ez hozzátartozik a meccshez.
Gyanitom,ma is lesznek,akik meccs után szintén ott fogják várni a zetéseket.
Ha esetleg olvassák ezt,talán elgondolkozhatnának a Te sajnálatos eseteden.
Nem akarom a rendőröket védeni,ezt már az elején is írtam,és remélem nem úgy gondolod,hogy ellened irányult az írásom,csak gondolatébresztésnek szántam a mai meccs előtt.
Minden jót kivánok Neked,és gyere ma is meccsre,és hozd nyugodtan a fiadat is.
Megyünk mi is a lányommal,HAJRÁ HALI!

#18 kacsalaci

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 125 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 03:07 PM

Hali! Köszönöm a linkeket, ez segíteni fog. Mert ők nem láttak vért sem. Biztos az rtl-t nézték. Igazatok van, talán a Trutko tényleg foglalkozna vele, hát megkeresem. Azt pedig megígérhetem, én nem hagyom magam, harcolok az igazamért! Vasárnap meg úgyis lealázzuk a sötét zalát, Hali- zete 3:0!

#19 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6492 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 01:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kacsalaci - Dátum: 2010 May 14, 10:50

Sziasztok!
Megvolt a tárgyalás, napoltak június 23-ra. Az öt sügér rendőr arra nem volt képes, hogy ugyanazt hazudják. 3 darab azt állítja vagy 30 métert befutottak a Bólyai utcába, akkor ugrott rám a dög. Akié a roti volt és egy másik böllér azt mondta, álltak a Bartók Bólyai kereszteződésben és én ott mentem nekik, akkor harapott killer. A roti gazdája már az ügyészségen szembesítéskor azt mondta, a combomon harapott meg kutyája. Ott megkérdeztem tőle. ez biztos? Azt mondta 100%. Nos erre felhúztam a nadrágszáram és bemutattam neki a térd alatt elkezdődő és az Achilles-inamig tartó sebek sorozatét. Erre mondta, bal láb az bal láb, mindegy. Erre a hülyéje most is ugyanazt makogta. Azt nondták sötét volt, nem látták, hogy vérzek. De ebben a sötétben mindegyik látta, hogy egy betonkockát szorongatok...Ja azt is állította egyikük, hogy mindenki! aki csak ott volt dobálózott. Ügyvédem bizonyítási eljáráshoz kérte a bíróságot, csatolják be a helyszínen készült rendőrségi felvételeket/a meccs előtti napon adtak ki egy közleményt, hiper-modern sony kamerájukkal mindent felvesznek/. Nos a zegi. yard nem készített fe3lvételeket. A vas megyei rendőrkapitányság válasza letaglózó volt: megsemmisítették!!! Hát milyen országban élünk? Egy folyamatban lévő ügy perdöntő bizonyítékát el tüntetheti a hatalom? Most orvosszakértői vizsgálatot kértünk arra, állapítsa meg, hogy a lábamon hátulról ért a kutyatámadás és hogy a kezemen másik állattól származik a sérülés. Ezt szerintem egy laikus is látná, egyértelmüek a különbségek. Ja és még annyit. Kérdésre elmondták, 1 méter 80 centi hosszú pórázt használtak. Rám a Bartók_Rohonci sarkán a 9 emeletes oldalából küldték a dögöt. Hátulról! Én az épület háta mögötti füves területen voltam kb. 20 méterre tőlük. Amit akkor úgy láttam, hogy akkor veszi le a szájkosarat, tévedtem. Ugyanis elmondták, a szájkosarat minden vérebről parancsra eltávolították. Tehát akkor csak a pórázt vehette le! Szóval bűzlenek rendesen. Azért adok hálát az égnek, hogy nagyon rossz idő volt. Fiaim is szerettek volna velem jönni a nagy meccsre. Bele gondolni sem merek, mi lett volna ha ők is velem tartanak.
Paca! Említettél egy vérfoltos videót, de nem találom. Tudnál adni linket? Vgy azt is egyszerűen leszedette a rend éber őre, mint a támadáskor készített szurkolói felvételt? Mert az nem lehet, hogy annyian mondták, látták a youtube.on, én mégsem találtam, mint ezt sem. Az oszlatásról van fennt egy 8 perces videó/sztem. az a rendőrségi felvétel/ de az pont a 9 emeletes tövéhez érve ér véget. Csodaország, hogy micsoda véletlenek vannak!

Szia!

Én csak annyit tudok mondani, hogy nagyon nehéz lesz nyerned! Sajnos!
Nekem is volt már egy hasonló ügyem, igaz nem rendőrkutya harapás de rendőri tulkapás volt az is. Megtettük a feljelentést és orvosi látleletet is vetettünk. Az ügyészségen szembesítések is voltak és a rendőr még azt is elismerte, hogy parancsnoki hiba volt az egész de ezt kéri nem jegyzőkönyvbe vetetni. Az ügyész utánna azt mondta, hogy ezt a rendőrt nem lehet megmenteni mert a videók is bizonyítják tettét!
Kb 3 hét múlva jött a levél, hogy megszüntették az eljárást a rendőrök ellen mert szakértők szerint jogosan jártak el!
Tehát tudom mit érzel és nagyon félek, hogy ismét a szemétség fog nyerni!
Sok sikert és mások már írták, hogy keresd meg a tv-t! Trutko-t próbáld meg, szerintem ő kapna a dologra!

Üdv!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#20 rolo26

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 14 May 2010 - 12:43 PM

Ma is megvan! :rolleyes:
HALADÁS