Ugrás a tartalomhoz

Hírek

109026 replies to this topic

#104661 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:39 PM

Idézet (belabo @ 2006-6-04, 21:31)
Amúgy ezzel a kerettel is lehetett volna jobban játszani.

Lehetett volna.De nem úgy,hogy minden meccsen tele vagyunk sérültel és eltiltottal.A védelem szinte minden meccsen más volt,márpedig összeszokottság nélkül nehéz játszani,sajnos...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104662 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:31 PM

A versenykíírás szerint most a több győzelem számít. Az első 4 valóban erősebb volt, annak viszont örülhetünk, hogy a vakok mezőnyében nem csúsztunk jobban hátra.

Amúgy ezzel a kerettel is lehetett volna jobban játszani. Remélem, Andorka, Nagy G. és Hujber marad, a többi meg úgyse tudna hová menni. Legfeljebb Cellbe. Az meg nem is lenne nagy baj.

#104663 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:15 PM

Szerintem a több győzelem számít.

Szerintem nagyjából a helyünkön vagyunk. Az előttünk végzett csapatok jobban teljesítettek, mint mi (a Barcsot kivéve).

#104664 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:15 PM

Idézet (Misi @ 2006-6-04, 21:11)
belabo: legszebb öröm a káröröm mondjuk a brekinek örülök hogy kiesett ja és olyan szó hogy lenyilatkozza szerintem nem létezik

Ezek szerint mégis létezik, pont most írtad le. Én viszont nem szoktam ilyesmit írni, ezt címezd másnak.  

én jól tudni magyar...

#104665 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:11 PM

Idézet (Timo @ 2006-6-04, 20:35)
A 6. helyen végeztünk. A Siófok szerencsénkre egy olyan csapattal játszott, amely számára még volt tétje a meccsnek. Azt hiszem, ez a szereplés körülbelül reális, a középmezőny elején végeztünk, a feljutóktól távolabb, mint a kiesőktől. Még egy ilyen évet nem bírunk el...

nem 5.-ek lettünk? vagy nem a gólkülönbség számít hanem a több győzelem?

belabo: legszebb öröm a káröröm mondjuk a brekinek örülök hogy kiesett ja és olyan szó hogy lenyilatkozza szerintem nem létezik

Artner Tamás: Egy igazán ügyes csapatot győztünk le, megérdemelten. Úgy érzem, a mai teljesítményünkkel kárpótoltuk valamelyest szurkolóinkat.
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104666 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3175 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 09:00 PM

Kiesett a Mosonmagyaróvár  
továbbá szegény Breki négerestül, nagyvállalkozóstul, és persze az Ajka.
Nem annak örülök, hogy ezek kiestek, hanem hogy a Dunaújváros és a BKV bennmaradt. Gondolom pár évszázadig még NB2-re fogunk járni, és nekem ezek közelebb vannak.  

#104667 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:45 PM

Hála az ének végre megint nyertünk!Az azért megjegyezném, hogy ekkora különbség talán azért nem volt a két csapat között.A harmadik gólunk után majdnem frászt kaptam annyira behúzodtunk a kapunk elé, pedig szerintem még tudtunk volna ennek a Cellnek egypár gólt rúgni, így meg nekik voltak helyzeteik...Az Artner úgyis lenyilatkozza, hogy a taktika része volt, kontrákra játszottunk .Amúgy nem tudom ti hallották-e de a celli keménylegények apritották az öltözőt rúgdosódtak, meg kiötöttek egy ablakot is, ez sem segít rajtuk.Remélem a vezetőink kifizettetik velük a kárt!!!
HAJRÁ HALI!

#104668 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:42 PM

Idézet (Timo @ 2006-6-04, 20:35)
A 6. helyen végeztünk. A Siófok szerencsénkre egy olyan csapattal játszott, amely számára még volt tétje a meccsnek. Azt hiszem, ez a szereplés körülbelül reális, a középmezőny elején végeztünk, a feljutóktól távolabb, mint a kiesőktől. Még egy ilyen évet nem bírunk el...

Ezt én is így érzem. Szóval most a tenni akarókon a világ szeme.

#104669 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:35 PM

#104670 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:30 PM

Misinek válaszoltam az előbb!

#104671 zizip1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 149 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:28 PM

Ja, de a Kiss Marci se kutya! Kár, hogy megint csak néhány percet kapott! A Sallér meg megint egy sárgát!

#104672 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:28 PM

Ezt a meccset megérdemelten nyertük, mert a második félidőben mi akartuk jobban a győzelmet. Ennek örülnünk kell, de holnap fel kell tenni a kérdést, miért ez volt a második hazai győzelmünk tavasszal.

#104673 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2843 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:26 PM

Egy gyöngyszem a címlapról.

"Az utolsó mérkőzés eredménye:
Balatonlelle - Szombathelyi Haladás:
2-0
Gólszerző: Manganelli"

Első félidőről inkább bölcsen hallgassunk a második félidőben voltak szép pillanataink. És végre nyertünk!

#104674 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 08:16 PM

Hatalmas meccs volt!!! Andorka a király! végre nyertünk
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104675 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 02:48 PM

Idézet (Tridente @ 2006-6-04, 12:53)
Miczinek,Babának és Jagónak 2nap múlva lesz a születésnapja,szerezhetnének maguknak és nekünk egy kis örömöt    vagyis sajnos Miczi nem tud  
Előre is boldog születésnapot kívánok nekik,és persze Janikának is,aki 5 nap múlva lesz 22 éves!

mind3muknak ugyanaznap van a szülinapjuk? tök jó

remélem nyerünk ma!! Hajrá Hali!
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#104676 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 04 June 2006 - 12:53 PM

Miczinek,Babának és Jagónak 2nap múlva lesz a születésnapja,szerezhetnének maguknak és nekünk egy kis örömöt    vagyis sajnos Miczi nem tud  
Előre is boldog születésnapot kívánok nekik,és persze Janikának is,aki 5 nap múlva lesz 22 éves!

#104677 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 01:17 PM

nyugat.hu:Kutasi - Sallér, Balassa, Subicz, Guzmics - Manganelli, Jagodits, Schimmer (Imre) - Babati, Andorka, Nagy G.
Vas Népe:Kutasi-Jagodits,Balassa,Guzmics,Sallér-Schimmer,Subicz,Nagy G.-Imre,Babati,Andorka

A gagyi TV-s betelefonálos játékokban lehetne kérdés, hogy mi az eltértés a két csapat összeállítás között....

Amúgy mindkettő rossz szerintem, mert:
nyugat.hu:Benne van a Sallér,Schimmer balszélső,Nagy G. csatár
VN:Benne van a Sallér:),Subicz védekező kp., Babati középcsatár

Ki érti ezt?
Hajrá Hali!Holnap csak a győzelem elfogadható!

#104678 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1945 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 09:25 AM

Abban viszont igazatok van, h a Balázs tényleg végighajtotta akár azt a 10 percet is, amire beállt. mindenesetre az én meglátásom az, h a Hujbi is képes arra, ugyanannyi idő alatt, mint ő. de ne szedjétek le a fejem, ez csak az én véleményem.  

#104679 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2498 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 08:57 AM

Lehet,hogy a tartásukról mondana kritikát,de szerintem még mindig az a jobbik eset.Mert ha ez a gyászos teljesítmény nekik a maximum akkor igencsak nagy baj lehet.A tartáson meg könnyebben lehet változtatni.

#104680 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 692 Hozzászólás:

Elküldve: 03 June 2006 - 08:54 AM

Olvastam a hírt. Ettől függetlenül mindkétszer kifulladt a csapat a végére, s ez akkor is igaz, ha holnap győzünk. HA fel akarunk jutni, ezt egész egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak. Két lehetőség van: vagy kihozták magukból a maximumot, s a végére elfáradtak, vagy nem motiváltak, az viszont az akaraterejükről, tartásukról mondana elég kemény kritikát.