Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108956 replies to this topic

#104641 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 01:20 PM

Nagy részével együttértek amit mondtál...De azt had kérdezzem meg, hogy véletlenül nem ők estek ki a másodosztályba??Hajrá Hali!

#104642 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3736 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 12:09 PM

Idézet (zizou05 @ 2006-6-01, 11:02)
Idézet (nForce @ 2006-5-31, 15:52)
Idézet (Mike Tyson32 @ 2006-5-31, 15:48)
Takács T. (Sopron), Nagy G. (REAC),Flavio Pim, Tóth P. (Győr), Japa, Dancs (Kispest), Roni (Répcelak),Alex (most görög elsőosztály) és még két lengyel játékos-ha minden igaz ezek a játékosok érkeztek volna a Selymesékkel.Volna...
H A L I  

magyarul újra lett volna egy csapatunk...

Milyen csapatunk lett volna?
Olyan játékosok nem kellenek ide akik a bajban szarban hagyták a csapatot és elvándoroltak. Legalábbis én így vagyok vele.
Bár nincs miről beszélni mert hála Istennek nem jött össze.
Hajrá Hali!

1.több tíz millióval tartoztak nekik
2.másodosztályban játszani nem a karrier csúcsa
3.az új tulajdonost akkoriban bíró péternek hívták,a fenti játékosok egyike személyesen mondta nekem,h ő nem hajlandó ezzel az emberrel együtt dolgozni

döntsd el ki hagyott szarban kit.nehogy azt hidd,h a jelenlegi keret minden tagjának zöld-fehér vér folyik az ereiben,ha nyárra nem lesz pénz,ők ugyanúgy lelépnek.most,h a Selymes-féle dolog lefutott lehet magunkat áltatni,de mind tudjuk,h a felsorolt játékosok igenis minőségi erősítést jelentettek volna,szinte egytől-egyig
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104643 zizou05

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 11:02 AM

Idézet (nForce @ 2006-5-31, 15:52)
Takács T. (Sopron), Nagy G. (REAC),Flavio Pim, Tóth P. (Győr), Japa, Dancs (Kispest), Roni (Répcelak),Alex (most görög elsőosztály) és még két lengyel játékos-ha minden igaz ezek a játékosok érkeztek volna a Selymesékkel.Volna...
H A L I  

Milyen csapatunk lett volna?
Olyan játékosok nem kellenek ide akik a bajban szarban hagyták a csapatot és elvándoroltak. Legalábbis én így vagyok vele.
Bár nincs miről beszélni mert hála Istennek nem jött össze.
Hajrá Hali!

#104644 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 10:47 AM

Kezdjük azzal, hogy jöjjön létre minél előbb a megállapodás. Utána kezdhetünk TALÁN reménykedni.

Mindenesetre támogatom Séllei urat. Örülök, hogy egy fiatal (remélhetőleg) tettre kész ember kerül a csapat mellé, ha minden jól megy. Várjuk meg a fejleményeket!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104645 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 10:31 AM

Én is csak csatalakozni tudok a többiekhez. A szurkolók egészen biztos hogy támogatni fogják azt aki tényleg segíteni akar és tud is a csapaton, így Séllei úr is élvezni fogja a támogatásunkat. Az egyetlen baj hogy sokkal több ilyen emberre lenne szükség mint Séllei. De kezdésnek ez sem rossz, nagyon remélem hogy ő tényleg megtudja találni a többi befektetőt akinek fontos a Haladás.
Hajrá Hali!

#104646 szasza75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 09:10 AM

Idézet (vizy @ 2006-5-31, 21:29)
Én is sok sikert kívánok Séllei Úrnak ! Azt hiszem, mi szurkolók mellette leszünk és ahogy' eddig is, ezután is támogatni fogjuk csapatunkat !
HAJRÁ HALI !!!

Csatlakozom az előttem szólóhoz !!!

#104647 MUFC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 215 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2006 - 07:21 AM

Idézet (rolmen @ 2006-5-31, 21:45)
Bízisten ha megint öröm lessz meccsre járni leteszem magyar nyelvtanból a diplomát

De ha a diploma megszerzéséhez szükséges pénzt inkább a csapatnak adod, akkor ezt is elengedjük neked:)
Amúgy én is üdvözlöm az új elképzelést, amellett, hogy az Artner-Vörös duóról alkotott véleményemet most is fenntartom, és remélem hogy a vezetőség is végre rádöbben, hogy kell a változtatás.
A többi ötletre, javaslatra, mint pl. Köbükié, szerintem térjünk vissza amikor véglegesen létrejött a marketing kft. Remélem arról a részről már többen olvassák a fórumot, (a többenhez már elég egy ember is), és kikérik a szurkolók véleményét, ötleteit. Mert abban sose volt hiány, és már eddig is volt jópár, amit meg lehetett volna valósítani. Na mindegy, majd ezek után:)
"büdösparaszt"

#104648 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:46 PM

Idézet (rolmen @ 2006-5-31, 21:45)
Bízisten ha megint öröm lessz meccsre járni leteszem magyar nyelvtanból a diplomát

Vigyázz, mert a végén tényleg a szavadon fogunk!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104649 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:45 PM

#104650 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:29 PM

Én is sok sikert kívánok Séllei Úrnak ! Azt hiszem, mi szurkolók mellette leszünk és ahogy' eddig is, ezután is támogatni fogjuk csapatunkat !
HAJRÁ HALI !!!

#104651 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1755 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:27 PM

Idézet (Misi @ 2006-5-31, 13:12)
"szúrkolók" , "bántjúk" , "márciúsban"  rövid ú
"pródukció" rövid ó..

remélem azért a Celldömölköt megverjük  

Tévedsz! A második hosszú!    Rolmen ne törödj Vele! Amíg ennyire szereted a csaoatot addig elnézzük Neked!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104652 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 09:23 PM

Séllei úrnak sok síkert kívánok,és bízom benne,hogy valóra válik az amit szeretne,és együtt tudjunk örülni mi szúrkolók a síkereknek.
Egy picit más:Tisztelt Misi teljessen igazad van három ékezetet elvétettem,nemakarom magam mentegetni,de siettem a vonatra,sajnos pestre kelett mennem,és nemfigyeltem oda.De kívánom neked,hogy ennyi hibát ejtsél az életetbe.
A játékosok felé pedig változatlan a véleményem.

#104653 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 06:01 PM

Végre egy normális nyilatkozat. Nem tudom miért kellett eddig kábítani minket. Szegényt alighanem jól bepalizták a nagy "befektetők" és miután Ő volt az egyetlen, aki ki mert állni a szurkolók elé, valószínűleg mindenki azt hitte, hogy ő keveri a paklikat. Szerintem vele együtt a Buti Robit is jól átvágták valakik és csak előretolták őket, hogy a B közép előtt simább legyen az út.
Én azt az 5%-ot ennyiér gondolkodás nélkül nekiadnám és még csak közgyűlési döntés sem kell a dologhoz. Ha lenne 5-6 ilyen vállalkozó, akor máshogy állna a csapat is.

A bérletet egyébként valóban felválthatnák vonalkódos (és arcképes) plasztikkártyával, amihez kedvezményeket lehetne kapcsolni és legalább mindenki tudná ki is az az igazi szurkoló.

A büfé is nevetséges: a sört előre kiöntik fél órával, had áztassa a poharat. Az egész infrastruktúra kultúráltságát már meg sem említem.

#104654 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 691 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 05:59 PM

Az eddig tapasztaltak után nem élem bele magam a dologba, de nem ártana egy megbízható befektető. Bízom abban, hogy hamarosan örülhetünk.

#104655 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 05:59 PM

Idézet (koko111 @ 2006-5-31, 16:51)
Séllei Árpádnak köszönöm a segítséget amit a csapatnak nyújt!!!!
Hajrá Hali!

Én is csatlakozom, remélem, hogy végre elindul valami és jövőre feljutunk. Azt a véleményemet viszont továbbra is tartom, hogy edzőváltás szükségeltetik.

#104656 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 05:34 PM

Idézet (koko111 @ 2006-5-31, 16:51)
Hajrá Hali!

Csatlakozom az előttem szólóhoz.Reméljük a legjobbakat.
Hajrá HALI!!!!!!!!!!!
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#104657 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 04:51 PM

Hajrá Hali!

#104658 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3736 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 03:52 PM

H A L I  

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104659 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3736 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 03:52 PM

Idézet (Misi @ 2006-5-31, 13:12)
"szúrkolók" , "bántjúk" , "márciúsban"  rövid ú
"pródukció" rövid ó..

a nyugat fórumszabályzatában nem találtam idevágó részt,de elvileg nem kritizálhatod más fórumozók helyesírását,akármennyire is zavaró...

#104660 Mike Tyson32

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 233 Hozzászólás:

Elküldve: 31 May 2006 - 03:48 PM

H A L I