Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105969 replies to this topic

#41 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 18 October 2017 - 08:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 18 October 2017 - 07:51 AM

Pacsi Bálint (Haladás):Egy vasi góllal kaptunk ki. Bosszantó volt látni, hogy annak a játékosnak, akinek nálunk kellene játszania, győztes gólt szerez ellenünk. Ezt nem akarom bővebben kifejteni, tudom, miről beszélek. Medgyes lábában benne volt a döntetlen lehetősége, amire rászolgáltunk volna. Dolgozunk, lépésről-lépésre haladunk, a kvalitás hiányzik elölről. Januártól meg kell erősíteni a csapatot!

Ehhez nincs is mit hozzá fűzni!!
De! Mégis!
Elég kis lépésekkel haladunk!!! Mondjuk én azt sem látom, hogy haladnánk!!!
Volt már olyan edzőnk - nem oly régen - aki szintén a kvalitást hiányolta és erősítésért kiáltott!!!
Sokak, többünk szerint már az is nagy erősítést jelentene, ha belátná, hogy ez nem (sem) működik vele és el(le)köszönne!!!
Ennyi elég is volt! Megköszönni nem tudjuk!

Sajnos kevés lenne,ha csak ő köszönne le. Komoly igazolások nélkül,biztos kiesünk. És akkor kit vagy kiket hibáztassunk? Hajrá Hali!

#42 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 18 October 2017 - 07:51 AM

Pacsi Bálint (Haladás):Egy vasi góllal kaptunk ki. Bosszantó volt látni, hogy annak a játékosnak, akinek nálunk kellene játszania, győztes gólt szerez ellenünk. Ezt nem akarom bővebben kifejteni, tudom, miről beszélek. Medgyes lábában benne volt a döntetlen lehetősége, amire rászolgáltunk volna. Dolgozunk, lépésről-lépésre haladunk, a kvalitás hiányzik elölről. Januártól meg kell erősíteni a csapatot!

Ehhez nincs is mit hozzá fűzni!!
De! Mégis!
Elég kis lépésekkel haladunk!!! Mondjuk én azt sem látom, hogy haladnánk!!!
Volt már olyan edzőnk - nem oly régen - aki szintén a kvalitást hiányolta és erősítésért kiáltott!!!
Sokak, többünk szerint már az is nagy erősítést jelentene, ha belátná, hogy ez nem (sem) működik vele és el(le)köszönne!!!
Ennyi elég is volt! Megköszönni nem tudjuk!

#43 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 234 Hozzászólás:

Elküldve: 18 October 2017 - 07:08 AM

Ebben a szezonban idegenben: 5 meccs, 5 vereség, 1-10 gólkülönbség

#44 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1889 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 10:25 PM

Én még mindig azt mondom, hogy ezerszer könnyebb lenne benntmaradni ésszel mint visszakerülni! Ezen gondolkodjanak el az illetékesek! Hajrá Hali!

#45 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1128 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:59 PM

Szóval ez egyszerűen elkeserítő!
Akarat gyenge, lélektelen, tehetségtelen, súlytalan csapatunk van! Az a csapat (illetve edző), amelyik a jelenlegi helyzetünkben megteheti azt, hogy egy Rácz, Halmosi, Németh Márió, Leandro MArtinez a cserepadon kezdjen, az nem is való az nb1-be! Ez a bajnoki helyezés egyértelműen a fiatalok terhére írandó (illetve az őket favorizáló edzőkké). Az összes fiatal játékosunk 1.60 magas és 60 kg. Ezekkel max az ifiben lehet érvényesülni. Az nb1- szintjén is úgy nyomják el őket mint a cigaretta csikket!
A Kovács Lóri is egy nagy nulla, emlékeztetett a Rajosra vagy a Kajra, de őket nem akarom ezzel megbántani, meg amúgy is fényévekkel jobb játékosok voltak! Az nem nb1-es szint, ha évente van 2 jó meccsed!
Ez egy szörnyen gyenge Vasas volt. Mészáros Karol sem véletlen, hogy nem, kellett Debrecenben.
Jelenleg nincsen kiút ebből a helyzetből!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#46 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 304 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:13 PM

Talán Csányi meglátja a lehetőséget a hatalmas edzőnkbe és elviszi kapitánynak. Amíg az valaki olyat mond, hogy "mi van ha kiesünk estünk ki máskor is" addig nincs mit mondani... egy valami vigasztal, hogy amikor ezek már nem lesznek itt A-Z ig én akkor is itt leszek mert ebbe nőttem fel. 20 év múlva is ugyanúgy ott fogok ülni vagy állni bármelyik osztályba is játszunk. Hajrá Hali

#47 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:06 PM

Egyébként a műszaki-átadás átvétel megtörtént, ez a sajtóban is megjelent. október 15-ig elengedték a kötbért, gondolom ezért ez volt a céldátum. használatbavételi engedélye nincs, de az egy kiemelt építkezésnél a legkevesebb, mert gyakorlatilag senki nem pofázhat bele. Most már csak azt kell kitalálni, mit csinálnak még három hétig.

#48 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: bazsek - Dátum: 17 October 2017 - 09:19 AM

Ezt határozottan tudom cáfolni!
A múlt héten többször is vittek tőlem anyagokat az építkezésre a kivitelezők, és mondták is, hogy péntekre el kell készülni, mert átadás van!

Bazsi, mennyit vittek? Két zsákot, vagy kétezret? Lófasz van ott, nem érdemi munka. Én is láttam egy faszit a múlt héten egy kőműveskanállal a kezében. 10 év a garancia, akkor addig ne is nyissák meg.

#49 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 83 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 17 October 2017 - 08:39 PM

Lesen volt egyértelműen, Halmosi lába pedig kívül volt. Ha valaki itt bármit számon kérhet, az a Vasas a kezezésért.

johát probáltam egy kicsit pozitiv maradni...hát akkor mit mondjak jöhet a pofára esés az illéséknek...uj stadionostul mindenestül nb2 hajrá...hacsak télen nem történik nagy változás de inkább ide csoda kéne ha az elöző évek "igazolas tumultusát nézzük😂😂

#50 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 857 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 17 October 2017 - 08:36 PM

Vérzik a szívem ezért a csapatért!!
Persze milyen csapat az, ahol egy Mészáros Karol meg Kiss Bence KEZDŐ!! játékos lehet?? Amikor kinevezték Pacsit és kivágta a csapatból Grumicsot, Mészárost, Németh Milánt stb. kezdtem bizakodni. Helyettük vissza- meg előkerült Polgár, Simi, Martinez, Márió, Cucu stb. Most meg azt kell néznem, hogy kezdi visszacsempészni az előbbieket. (Persze Rácz Barni jegelése azóta is érthetetlen volt. Ma 30 perc alatt többet tett mint pár fogalmatlan, iszonyat képzetlen csapattársa.)
Jöhettek nekem itt a futballfitnesszel, meg a sok közös Pacsi-szelfivel a világból, ez a lufi is hamar leeresztett a szememben. Nem kell ide pro licensz, meg sokszoros válogatott tulajok, én a megye 2-es ifista múltammal :) is látom, hogy ki az aki tud, és ki az, aki nem tud focizni. Ebből a csapatból bajban lennék ha 5 nevet mondanom kellene aki NB1-es szintű és megérdemli a HALADÁS MEZT!
Nagyon szégyellném magam pár játékos helyében. Ezért a fizetésért ez a teljesítmény egy hatalmas nulla. Sajnos mi szurkolók sokkal intenzívebben éljük ezt meg, mint pár nyegle, tetkós "hülyegyerek".

HAJRÁ HALI!

ui: ez a Pinte gyerek egész jól nyomja, nem? Van benne fantázia. :angry:

Ugyan már nézzük a pozitív oldalát dolgoknak, megint egy halom pénzt kaszáltunk még arra is figyeltünk hogy a Williems helyet hozzuk be a Halmosit,Igaz hogy a Williemsbe mindig benne van a gól de had játszanak azok a fránya fiatalok,igaz hogy a kicsi gyerek kivételével nem sok fantázia van bennük de egye fene kinek kell a gól
lé a lényeg. Aztán megint nőt a futball fitneszünk legalább két és fél perccel ez is valami.Ja hogy lassan kiesők leszünk az a kutyát se érdekli. Lehet van egy szabály az mlszbe hogy aki új stadiont kap azt egy osztállyal ugyis vissza sorolják.Akkor meg inkább essünk ki önként és dalolva!!

#51 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 663 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:51 PM

Gyengék voltunk ma is.
Kis intermezzo:
Sétálok haza (500 méterre lakom a stadiontól, egy csöndes kisvárosi utcában), lóg a nadrágom mellett a sálam. Tizenévesforma gyerek útbaigazítást kér, majd megpróbálja letépni a sálamat. Sikertelenül. Szól a haverjának, az inkább lecsillapítja. Majd miután távozna, szólok, hogy kiejtette a telóját és az irattartó tokját. Megsemmisülten köpött egyet a semmibe.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#52 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 249 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 17 October 2017 - 07:59 PM

ezt a haladast idén ugy kitoljak idén az nb1-ből az mlsznél..mészaros nem volt lesen ziccerben és halmosi is kaphatott volna egy 11-est de devecseri miatt ujfennt kompenzálás volt...

Lesen volt egyértelműen, Halmosi lába pedig kívül volt. Ha valaki itt bármit számon kérhet, az a Vasas a kezezésért.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#53 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1013 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 08:36 PM

Vérzik a szívem ezért a csapatért!!
Persze milyen csapat az, ahol egy Mészáros Karol meg Kiss Bence KEZDŐ!! játékos lehet?? Amikor kinevezték Pacsit és kivágta a csapatból Grumicsot, Mészárost, Németh Milánt stb. kezdtem bizakodni. Helyettük vissza- meg előkerült Polgár, Simi, Martinez, Márió, Cucu stb. Most meg azt kell néznem, hogy kezdi visszacsempészni az előbbieket. (Persze Rácz Barni jegelése azóta is érthetetlen volt. Ma 30 perc alatt többet tett mint pár fogalmatlan, iszonyat képzetlen csapattársa.)
Jöhettek nekem itt a futballfitnesszel, meg a sok közös Pacsi-szelfivel a világból, ez a lufi is hamar leeresztett a szememben. Nem kell ide pro licensz, meg sokszoros válogatott tulajok, én a megye 2-es ifista múltammal :) is látom, hogy ki az aki tud, és ki az, aki nem tud focizni. Ebből a csapatból bajban lennék ha 5 nevet mondanom kellene aki NB1-es szintű és megérdemli a HALADÁS MEZT!
Nagyon szégyellném magam pár játékos helyében. Ezért a fizetésért ez a teljesítmény egy hatalmas nulla. Sajnos mi szurkolók sokkal intenzívebben éljük ezt meg, mint pár nyegle, tetkós "hülyegyerek".

HAJRÁ HALI!

ui: ez a Pinte gyerek egész jól nyomja, nem? Van benne fantázia. :angry:
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#54 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 83 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:59 PM

ezt a haladast idén ugy kitoljak idén az nb1-ből az mlsznél..mészaros nem volt lesen ziccerben és halmosi is kaphatott volna egy 11-est de devecseri miatt ujfennt kompenzálás volt...

#55 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2441 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:45 PM

devecseri, jagodics, jánvári, schimmer, németh milán, király, halmosi, grumics, mike, martinez, pinte, kovács lóri, mészáros karol... csak pár név akiket lapátra kell rakni télen és biztos van még legalább 5 akiket nem volt kedvem felsorolni...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#56 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 249 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 17 October 2017 - 07:34 PM

és akkor jobb lesz a deve, jagodics, kovács lóri?????

+1

Nem játszunk alárendelt szerepet ma sem, ahogy a Honvéd ellen sem, de hát mit tegyen az edző ha ilyen középhátvédje van csak?
Pont jó is hogy írom, csak a játékvezető vaksága miatt nem jött meg Devének a napi tizenegyese..

A hab a tortán a támadásépítés Deve-módra: felrúgni előre, hátha Kiss, Williams, netán Mészáros fejjel megveri a Vasas magas és ruganyos középhátvédeit...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#57 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2441 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 17 October 2017 - 06:51 PM

Remelem a stadionavatón mar edző fog kispadon ülni, nem bohóc.

és akkor jobb lesz a deve, jagodics, kovács lóri?????
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#58 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:12 PM

... hát sok elképzelést eddig nem láttam a mérkőzésen! Talán majd később!!! :D

#59 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 07:10 PM

+1

#60 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1889 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 06:57 PM

+1!!!!!!!!!!