Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106736 replies to this topic

#41 kissszepi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 07:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 09 December 2017 - 06:45 PM

Húúúúúúúú bazzzzzzzzzz!
Ez kemény volt! Azt hittem már hogy semmiből nem fogunk betalálni! Egy videoton ellen ennyi helyzetet kihagyni, simán azt hittem hogy ez megbosszulja magát. És szerintem 4-5 fordulóval ezelőtt meg is szívtuk volna ... de most már nem! Mészáros nagyon magára talált Hipp mesternél. Ahogyan belőtte a győztes gólt, az nagyon profi volt. Az erőnlét hol volt eddig? Számomra felfoghatatlan, hogy amióta Hipp mester van, azóta a 120 perces meccseket is végig robotolnák a fiúk! Ez hogy van???
Amit a csapat az utolsó 4 fordulóban csinált az parádés! Ezzel a pozitív szezonvéggel és egy jó felkészüléssel (igazolásokkal) kell a tavasznak neki vágni!

Apró tüske (mer mindig kell egy kicsi), a Ramossal egész télen az alapvonalról visszagurított labdák kapuba lövését kell csak gyakoroltatni (meg azért a Williamsnek sem ártana - lsd ezen meccs hajráját). Szerintem kifogtuk az egyetlen brazilt a Copacabana-ról, aki ezt nem tudja megoldani!

Hajrá Hali! Hatalmas meccs volt ez is!

#42 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 07:37 PM

Ez jó mulatság, férfimunka volt!
Most jöhetnek az erősítések.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#43 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 424 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 07:28 PM

Szenzációs! Köszönöm a csapatnak és Hipp mesternek a karácsonyi ajándékot. Már majdnem annyi pontot hozott,mint a két előző edző együtt. Jago helyett Grumic valami hatalmas húzás volt. Igaz,összehozott egy büntetőt,de a hozzáállása maximális volt. Így kell focizni. Mészáros Hipp keze alatt teljesen más játékos. Hajrá Hali !

#44 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1926 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 07:10 PM

Le a kalappal a Csapat és szurkolók előtt! Extra volt ez is! Fradi,Felcsut,Vidi ellen 9 pont nem semmi! Szerencsét hoz ez a gyönyőr stadion! Maradjon is így! Köszönöm ezt az estét is! Hajrá Hali! Folytatás tavasszal!

#45 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1065 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 07:07 PM

Gratulálok mindenkinek, mert ezt összehoztuk! Nem vagyunk kiesők! Talán ezt a legfontosabb leírni. Mellesleg éppen a tabella első két helyezettje ellen sikerült a hazai bravúr. Az is szép, hogy az idegenbeli nyeretlenségünk is megtört. Bravó, a mai teljesítményről csak superlativusokban lehet beszélni. Végig döntetlen szagú mérkőzést sikerült megnyerni, mert a végén a győzelmet mi akartuk jobban. Megvoltak a ziccerek, melyekből csattanónak jött a végén egy.
Ezt a 9 pontot berakom a fa alá! Jó pihit, aztán alapozást tavaszra!
Hajrá Hali!

#46 Muksii

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 06:56 PM

Grumic akkorát játszott védekező kápéban, hogy az valami elképesztő! Le a kalappal az egész csapat előtt, hihetetlen elmúlt 3 forduló!!

#47 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 258 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 06:45 PM

Gratulálok a csapatnak, hogy visszaadták a hitünket.

Hipp végre ki tudta hozni a csapatból a maximumot, Cucu ismét vezéregyéniség lett, Schimmer óriási meccseket játszott és a többiek is mind felnőttek a feladathoz.

Bentmaradó helyen telelünk!

Hajrá Hali!

#48 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1160 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 06:45 PM

Húúúúúúúú bazzzzzzzzzz!
Ez kemény volt! Azt hittem már hogy semmiből nem fogunk betalálni! Egy videoton ellen ennyi helyzetet kihagyni, simán azt hittem hogy ez megbosszulja magát. És szerintem 4-5 fordulóval ezelőtt meg is szívtuk volna ... de most már nem! Mészáros nagyon magára talált Hipp mesternél. Ahogyan belőtte a győztes gólt, az nagyon profi volt. Az erőnlét hol volt eddig? Számomra felfoghatatlan, hogy amióta Hipp mester van, azóta a 120 perces meccseket is végig robotolnák a fiúk! Ez hogy van???
Amit a csapat az utolsó 4 fordulóban csinált az parádés! Ezzel a pozitív szezonvéggel és egy jó felkészüléssel (igazolásokkal) kell a tavasznak neki vágni!

Apró tüske (mer mindig kell egy kicsi), a Ramossal egész télen az alapvonalról visszagurított labdák kapuba lövését kell csak gyakoroltatni (meg azért a Williamsnek sem ártana - lsd ezen meccs hajráját). Szerintem kifogtuk az egyetlen brazilt a Copacabana-ról, aki ezt nem tudja megoldani!

Hajrá Hali! Hatalmas meccs volt ez is!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#49 klubhűség

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 06:31 PM

PA-RÁ-DÉ
ez nagyon fel volt építve, örülök, hogy lassan kijönnek a keret erősségei is.
Azt hiszem, megérte hippet kiböjtölni

#50 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1125 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 06:29 PM

Őrült egy meccs lehetett😀😀

#51 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1752 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 05:38 PM

Akármi lesz a vége, grat a csapatnak.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#52 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1065 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 05:25 PM

Amekkora szerencsénk volt az elején a kapufákkal, a tizinél pont annyira nem. Pedig de jó lett volna előnnyel szünetre menni. Jöhet Williams Ramos helyére.
Hajrá Hali!

#53 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6619 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 10:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 08 December 2017 - 08:03 PM

Zsidai is távozna Felcsútról. Szerintem ő erősítést jelentene.
Márióról írta az nb1.hu, hogy "Egyelőre nem tudni mi lesz a 22 éves labdarúgó sorsa, akinek a szerződése június 30-án jár le jelenlegi klubjánál. Az nb1.hu információi szerint a felek álláspontja egyelőre messze van egymástól, így könnyen előfordulhat, hogy a tehetséges középpályás hamarosan elhagyja nevelő egyesületét"

Erositeni akarunk kozben az ertekeinket meg nem tudjuk megtartani. Felek ugyan az lesz mint eddig, hogy a tavozok nevsora utosebb lesz mint az erkezoke.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#54 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 264 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 09:16 AM

Szerintem ma hatalmas akarással igenis meg lehet és meg is kell fognia Vidit! Utolsó fordulóban otthon, sok néző előtt nekünk kell 100-szor motiváltabbnak lennünk! Gyerünk fiúk, húzzunk el a kieső helyről! Hajrá Hali!

#55 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2017 - 08:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 07 December 2017 - 05:11 PM

Tischler Patrik a télen váltani szeretne. Eddig 165 NB I-es meccsen 52 gól.

Zsidai is távozna Felcsútról. Szerintem ő erősítést jelentene.
Márióról írta az nb1.hu, hogy "Egyelőre nem tudni mi lesz a 22 éves labdarúgó sorsa, akinek a szerződése június 30-án jár le jelenlegi klubjánál. Az nb1.hu információi szerint a felek álláspontja egyelőre messze van egymástól, így könnyen előfordulhat, hogy a tehetséges középpályás hamarosan elhagyja nevelő egyesületét"
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#56 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1585 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2017 - 06:23 PM

Várható felállás:
Király – Schimmer, Wils, Németh Milán, Bosnjak – Kiss B., Németh Márió – Mészáros, Rácz, Halmosi – Ramos.
Azért erre a "középpályára" remélem még alszik ma egyet a mester, mert ez egy így nem az igazi!
Meg már párszor kifejtettem azt is hogyha mindenképp fiatalt kell a kezdőbe rakni, akkor az arra érdemes játszon! (Kiss T.)
..azt akarom hogy nyerjünk, mert engem nyilván nem érdekel a pár milla ami jár ezért, én azt szeretném látni, hogy kiteszik szívüket lelküket a srácok.
Aztán ha még így is jobb a Vidi akkor ez van... de ne alibi legyen a pályán könyörgöm ! :(
Na mindegy...Nyerjünk és kész!
Hajrá Hali!
kép

#57 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 424 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2017 - 05:11 PM

Tischler Patrik a télen váltani szeretne. Eddig 165 NB I-es meccsen 52 gól.

#58 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1329 Hozzászólás:

Elküldve: 05 December 2017 - 08:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 04 December 2017 - 05:24 PM

Csak nehogy a vezetőség azt higgye,hogy minden tökéletes és elfelejtsenek igazolni a télen. Vagy csak kiselejtezett,sérült játékosokat hozzanak. Majd jönnek a sérülések,eltiltások és a végén kiesünk.

Sajnos én is tévedtem, mert az első három meccs után nem 10 hanem 11 meccs következik.

#59 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 424 Hozzászólás:

Elküldve: 04 December 2017 - 05:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 03 December 2017 - 06:02 PM

Az utolsó forduló után akkor tudunk elkerülni a kieső helyről ha:
- Mi győzünk, de a Balmaz nem győz
-X-et játszunk és a Kövesd győz, ebben az esetben három 18 pontos van, de abban mi vagyunk a legjobbak.

Vereségünk esetén talán a Balmaz-Kövesd X lenne a legjobb nekünk.

Tavasszal így kezdünk:
ÚFC idegenben
VAS otthon
MEZ idegenben

ezután jön még 10 meccs

Sajnos ilyeneken kell görcsölnünk.

Csak nehogy a vezetőség azt higgye,hogy minden tökéletes és elfelejtsenek igazolni a télen. Vagy csak kiselejtezett,sérült játékosokat hozzanak. Majd jönnek a sérülések,eltiltások és a végén kiesünk.

#60 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2822 Hozzászólás:

Elküldve: 03 December 2017 - 08:44 PM

Szuper! Nagyon kellett ez a 3 pont!

Gratula a csapatnak.

Jövő hétvégén még egy szép eredmény a vidi ellen és sokkal jobb helyzetből várhatjuk a tavaszt, mint amit 2 meccsel ezelőtt bárki remélt volna.

Hajrá HALADÁS! :)