Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106737 replies to this topic

#21 klubhűség

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 01:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 09 December 2017 - 09:07 PM

Azt hiszem el is dőlt a fiatal vs. öreg kérdés! A TELJESÍTMÉNY az, ami számít! A 9 pont az 9 pont. Hajrá Hali!!

Szerintem ez továbbra sem olyan egyszerű. Ha a fiatal nem kap lehetőséget, a konzolon nem fog megtanulni ilyen helyzeteket kezelni. És nálam - börleszkbe illő MLSZ szabály ide vagy oda - továbbra is vannak rutintalan, fiatal játékosok, akiknek kell a segítség.

Plusz, hibákat elkövetett Németh Milán és Pedro is védekezésben, nem kell ahhoz 19 évesnek lenni. És nekik is segített pl. a 4-5-1, a Balmaz elleni zakóban is végig szerepet játszottak, valamiért akkor nem lehetett kiemelni őket.

Hajrá Hali!

#22 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1160 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 12:47 PM

Igen, itt többen is megemlítettétek a Mészárost! Ugye emlékszünk még arra, hogy volt amikor egy labdát nem tudott átvenni, most meg megtáltosodott. Lehet hogy a szlovák edző ráérzett. mit kell nála helyrerakni, mindenesetre egy ilyen formában lévő Mészáros Karcsira (Hipp mester hívta így) nagy szükségünk lesz továbbra is!

Más! Valaki tudná nekem értelmezni Horváth F. "mesteredző" tegnapi nyilatkozatát:
„Nehéz ezt a meccset szakmailag értékelni a körülmények miatt. Megkérdezném, hogy aki ezt kitalálta, hogy ilyen időben kell meccset játszani, az hogyan is gondolta ezt? Miért kell ennyi meccset játszani ősszel, miért csak annyit tavasszal? Jó lenne, ha az értékelné a meccset, aki ezt fent kitalálta. Igazságos a döntetlen, mert futballról nem lehetett beszélni, ha valamelyik csapat szerencsés, az nyerhetett volna. Sajnos kieső helyre estünk vissza, miután a Haladás háromszor nyert, de este számolják majd a libákak."
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#23 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 425 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 12:32 PM

Ilyenkor látszik,hogy mit jelent egy jó edző. Kemény kelet-európai,aki mindig megemlíti a szurkolókat is. Remélem,hogy még sokáig nálunk marad. Mészáros még 1 évig a Debrecené,ki kellene vásárolni. Mivel nem hiszem,hogy megint kölcsön adják. És könyörgöm ne mindig júniusban kezdjünk el foglalkozni a játékosaink lejárt szerződéseivel. Hajrá Hali !

#24 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 314 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 12:28 PM

Gratulálok a csapatnak az utolsó 3 meccsért. Nagyot játszottunk ismét, le a kalappal.
Picit más... családostól, két gyerekkel kimenni gyakorlatilag kész anyagi csőd. A belépővel együtt elég kemény kiadás. Nagyon drága a büfé. De ez csak egy személyes észrevétel.
Hajrá Hali!

#25 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 264 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 11:17 AM

Újabb csodálatos este, köszönjük srácok, köszönjük Michal Hipp!

Ha Mészöly után jött volna Pacsi helyett talán most a dobogóért mennénk ebben a mezőnyben. Itt az akarat és önbizalom a legfontosabb meg a rutin ahogy láttuk. Jön egy szlovák "pofa", aki még életében nem látta a társaságot élőben és pár hét alatt ekkora fordulatot hoz. Még nagyobbat mint annak idején Mészöly hozott Szentes után!

Megkérdezném Pacsit, hogy mi a francot hadovált itt a futballfitneszről!? Most hirtelen bírják a fiúk végig, Bosnjak és Mészáros milyen sprintet levágott a végén, a mindenit! Pont a fiatalok estek össze 45 perc után, nem is feltétlenül fizikailag hanem koncentrációban, és mivel 3-4 volt a csapatban, így nyilván az egész összezuhant. Te atyaúristen ilyen ember a szakmai vezetője egy akadémiának, ahova milliárdokat öntenek.

#26 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2822 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 10:56 AM

Tegnap bebizonyosodott, hogy még mindig kis csapat vagyunk...
Nem merünk beleszólni a nagy csapatok egymással folytatott versenyfutásába, nem akarjuk, hogy esetleg rajtunk múljon a bajnoki cím sorsa, ezért megvertük mindkettőt! :D

A meccs nagyon tetszett, végig nyílt sisakos küzdelem volt, nem játszottunk alárendelt szerepet, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. Nagy hibának tűnt a félidő előtt kihagyott 11-es, bár ez valószínű úgy hatott volna a Videotonra, hogy a 2. félidőre kettőzött erővel jöttek volna ki. Megoldottuk. Akkor rúgtunk gólt amikor már nem tudtak rá válaszolni. :)

A stadion remek, a hangulat is remek, volt, az utolsó 3 meccs meglepő eredményeket hozott, amire talán senki sem számított.

Azért a téli szünetben lesz munka a csapattal, főleg erősítések és az erősségeink megtartása terén...

Amit nem értettem, hogy ha több, mint félház volt (5000 nézőt írtak) akkor miért volt zárva minden büfé félig? Néztem az órámat, egy sör csapolása nagyjából 1 percet vett igénybe, a 15 perc kevés volt egy sörvásárlás és egy wc látogatás lebonyolítására... Amúgy a hosszú oldali lelátó alatti wc nagyon pici, ott még vagy 30 ember várakozott a bejutásra, mikor már elkezdődött a 2. félidő, miközben a Bartók-Rohonci kereszteződés sarkánál lévő 2x akkora wc-ben összesen 2 ember volt. Csak tipp. ;)

Szép volt fiúk!
Hajrá HALI!!!

#27 TAXIDRIVER®

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 623 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 10:44 AM

Gratulálok a csapatnak!!! Sajnos csak a 2.félidőre értünk haza, az elsőt a kocsiban a neten nézve szurkoltuk... Óriási élmény volt, még mindig nem jött vissza teljesen a hangom, de a fene bánja... :)
Szép volt fiúk! Köszönet a szép karácsonyi ajándékért!!!

Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.

#28 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8117 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 10:15 AM

Nem is tudom hol kezdjem.
Legfontosabb ... gratulálok a csapatnak az utolsó 3 fordulóban elért 9 pontjához és a megalkuvást nem ismerő játékához.
A Bozsik mondta a Gól című műsorban (és nagyon egyetértek vele), hogy ennyit számítanak a rutinos játékosok.
Annyi fiatallal amennyivel játszottunk előtte, szépen és tetszetősen lehet néha játszani, de eredményesen nem nagyon.

Sokan támadták és támadtátok a Cucut ... én hittem benne végig, és most itt van annak az eredménye, amit Ő szajkózott.
Ne mindenáron a fiatal játsszon, hanem az aki jobb.
A Simivel ketten több mint 70 évesek ... és vezérei ennek a csapatnak.
Nem a leggyorsabbak már, de a Hali iránti szeretetük pótol mindent és magával ragadja a többieket is.
Véleményem szerint a Grumic is nagyot játszott ezen a számára kissé idegen poszton.
Amiben egy pici hiányérzetem van ... a szarfradi elleni győztes gólja óta a Kiss Tomi nem játszott egy percet sem.

Végezetül ... valahol olvastam, hogy a hivatalos nézőszám 4912 volt.
A meccs előtt néztem a meccsjegy.mlsz oldalán, hogy nagyjából még 2100 belépő várt gazdára ... és láttam, hogy sokan ott vették meg a pénztárnál.
Matekból mindig is egészen jó voltam, de bárhogy osztok-szorzok, nem találok erre nyugtató megoldást :)

Hajrá Hali!
Kellemes Ünnepeket!

#29 karan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 09:58 AM

Hatalmas Gratula a Csapatnak!

Összefoglaló:
http://www.vidi.hu//_ajax/main/embedVideo.php?msvid=3477&width=675" width="675" height="381" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen style="border: none; padding: none; margin: none;

#30 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 86 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 09:45 AM

Gratulálok fiúk!
Kár,hogy most jön a szünet.
Elkótyavetyéltünk egy bohóccal jópár meccset,de aztán Hipp rendet rakott!
Hasonló folytatást tavasszal!
Hajrá Hali!

#31 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 425 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 09:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 09 December 2017 - 11:59 PM

Ramos is kolcsonben van...

Tudom,de ő még a nyárig maradhat.

#32 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 10 December 2017 - 07:12 AM

Nagyon kellett ez a győzelem, így a vonal felett telelhetünk.
Bevallom, a Balmazújváros elleni vereség után nem nagyon hittem abban, hogy tavaszra megmaradnak a bennmaradási esélyeink, de most a saját kezünkbe vettük a sorsunkat.
Úgy tűnik, az ősz végére minden összeállt: edző, csapat, szurkolók.

Egy biztos, nem szabad, hogy ez a három meccs túlzottan megnyugtassa a csapat körül dolgozókat. Erősítés kell, 2-3 azonnal használható játékos mindenképpen, különben újra bajba kerülhetünk.

Meg kell követnem néhány játékost, mert bár nagyon szeretem Schimmer Szabit és Cucut is, nem hittem, hogy ők képesek lesznek döntő változást hozni csapat játékába, hozzáállásába. Megtették, le a kalappal előttük.

Mindenkinek köszönetet mondok, akinek része volt az utóbbi három meccs sikereiben, de fontos lesz, hogy az egység és a hozzáállás megmaradjon tavaszra is.

#33 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6619 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 11:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 09 December 2017 - 11:44 PM

Mészárosnak lejár a szerződése,egy évre kaptuk kölcsön.

Ramos is kolcsonben van...
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#34 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 425 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 11:44 PM

Mészárosnak lejár a szerződése,egy évre kaptuk kölcsön.

#35 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6619 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 11:30 PM

Ennyit jelent ha egy meccsen nezok is vannak. Az utobbi idoben azokat a meccseket dicsertek ahol hangulat is volt. Nezok nelkul nincs profi futball.
Lehet tolni az 500 nezos csapatokat de azzal csak a focink megy melyebbre.
Gratulalok a sracoknak a mai gyozelemhez es a 3 meccsen megszerzett 9 ponthoz. Almomban sem mertem volna kepzelni, hogy mind a 3 meccset behuzzuk.

Ami viszont szamomra erthetetlen az a kovetkezo.
Az uj stadionban 3 majdnem tablas hazas meccset jatszottunk. Foci laz van es remelem lesz is a folytatasban.
De miert van az, hogy nincsenek kint arusok akik ajandektargyakat arulnak. Ennyi ember regen volt meccsen sokan vasaroltak volna abban biztos vagyok.
A boltban nincs gyerekmeretu sapka. Nem is tudjak mikor lesz. Amatorizmus fullba nyomva.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3930 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 09:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 09 December 2017 - 07:28 PM

Szenzációs! Köszönöm a csapatnak és Hipp mesternek a karácsonyi ajándékot. Már majdnem annyi pontot hozott,mint a két előző edző együtt. Jago helyett Grumic valami hatalmas húzás volt. Igaz,összehozott egy büntetőt,de a hozzáállása maximális volt. Így kell focizni. Mészáros Hipp keze alatt teljesen más játékos. Hajrá Hali !

Ez a lényeg... Ma itt nyertünk..

#37 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1752 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 09:38 PM

Gratula! Tavasszal ilyen folytatást kérünk!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#38 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1030 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 09:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zol - Dátum: 09 December 2017 - 06:45 PM

Gratulálok a csapatnak, hogy visszaadták a hitünket.

Hipp végre ki tudta hozni a csapatból a maximumot, Cucu ismét vezéregyéniség lett, Schimmer óriási meccseket játszott és a többiek is mind felnőttek a feladathoz.

Bentmaradó helyen telelünk!

Hajrá Hali!

Azt hiszem el is dőlt a fiatal vs. öreg kérdés! A TELJESÍTMÉNY az, ami számít! A 9 pont az 9 pont.

Hajrá Hali!!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#39 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1065 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 08:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: greenfan - Dátum: 09 December 2017 - 08:29 PM

Gondolom Ramos rúgta volna,csak éppen lesérült,reméljük nem komoly.

A vállára esett, amikor egyszer felvágták. Azt fájlalta. Talán nincs törés.
Hajrá Hali!

#40 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1146 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2017 - 08:29 PM

Megint fantasztikus estét varázsolt a csapat,és mi szurkolók.Az a csapat,aki így tud küzdeni,nem fog kiesni!
Megvertük Magyarország 2 vitathatatlanul legjobb csapatát!Köszönöm fiúk!
Kis ünneprontásként:a középpályán úgy jöttek át rajtunk,mint kés a vajon.Vajon miért Marioval kellett rugatni a tizit,aki formán kívül van?Gondolom Ramos rúgta volna,csak éppen lesérült,reméljük nem komoly,mert nagyon jó volt,nem nagyon bírták szabályosan szerelni.