Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105962 replies to this topic

#21 greenfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1141 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 16 October 2017 - 11:18 PM

Mint irtad fideszes hazibajnoksag. Most mar nem tudsz olyan csapatot mutatni aki mogott nem all valamilyen magas pozicioban pocsot vakaro mutyigep. Fiokcsapat mikent lennenk azt azert leirhatnad? Nalunk jatszana aki oda nem fer be vagy mi? Az eleg lenne a bentmaradasra? Nem hinnem. Meg azert itt azt nem tehetnek meg itt nem 500 nezo van.
Egy orszag utalna minket? A fradi, vidi, felcsut ezert kevesebb? Dehogy.
El kell fogadni nincs mas ut sajna.

Szerintem meg nem kell elfogadni.

#22 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 663 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: halihó - Dátum: 18 October 2017 - 04:31 PM

Szeretném ha a szurkolókba lenne annyi humorérzék a következő hazai mérkőzésen hogy elénekelnénk két sort az edzőnknek a füles mackó mese búcsúzó dallamára ami eredetibe valami ilyesmi volt hogy"jóó éjt gyerekek búcsúzik a füles máára ........" egy kis változtatással valahogy e képen "jóó éjt gyerekek búcsúzik a pacsi máára, véget ért a futball fitnesz várja vissza Jánoshááza!!" reméljük értene belőle

Tegnap a 70. perc környékén a "kell egy kis áramszünet" kezdetű dalt énekeltük. :)
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#23 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 857 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:31 PM

Szeretném ha a szurkolókba lenne annyi humorérzék a következő hazai mérkőzésen hogy elénekelnénk két sort az edzőnknek a füles mackó mese búcsúzó dallamára ami eredetibe valami ilyesmi volt hogy"jóó éjt gyerekek búcsúzik a füles máára ........" egy kis változtatással valahogy e képen "jóó éjt gyerekek búcsúzik a pacsi máára, véget ért a futball fitnesz várja vissza Jánoshááza!!" reméljük értene belőle

#24 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2440 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 18 October 2017 - 11:30 AM

Amúgy valaki leírná a futballfitness fogalmát?
A Google nem ismeri...��

állítólag mozgás koordinációs erőnlét, nyugaton 20 éve ezt használják...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#25 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6492 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 18 October 2017 - 11:30 AM

A Google nem ismeri...😀

Eronlet!

Csak igy jobban hangzik. Plane ha csak 75%-os.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#26 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 73 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:30 AM

A Google nem ismeri...😀

#27 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6492 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 18 October 2017 - 09:29 AM

... és nem tűnik alacsonyabbnak, mint a másik három!!! :)/>

Racz Barni az egyik olyan jatekosunk aki tud varatlant huzni es a cselt is meg meri csinalni. Szelen tokeletes lenne de sajna oreg mar. Tipikus peldaja, hogy lehet egy fiatalt leepiteni. Ebben profi a magyar labdarugas.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#28 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:29 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 18 October 2017 - 09:20 AM

Ti is tudjatok Rácz B.azert nem játszik mert “öreg” ja és a tréner szerint alacsony is,eddig se volt 190....

... és nem tűnik alacsonyabbnak, mint a másik három!!! :)

#29 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 18 October 2017 - 09:14 AM

Én a legnagyobb bajt a középpályán érzem! A Pacsi azt mondja, súlytalanok vagyunk elől! Na ez a vicc! Pont egy Williams, aki 5 gól szerzett eddig nulla támogatással, Ő lenne súlytalan? Én a Myke-ban is látok fantáziát, neki az első gól kellene megrúgnia, akkor talán beindulna.
A gond az, hogy egy nb1-es csapat nem bír el 3 olyan rutintalan és fizikailag alkalmatlan középpályást, mint ami nekünk van. Azt pedig már többen leírták, hogy Rácz, Németh Halmosi padozik!
Vak és alkalmatlan a "szakmai" vezetés, mind a kispadon, mind a irodában!

Attól félek, hogy a vezetőség már tudja, hog mennie kell és éppen ezért pont leszarják, jövőre hol (nb1 vag nb2) indul a csapat!

+1

#30 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 73 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:20 AM

Ti is tudjatok Rácz B.azert nem játszik mert “öreg” ja és a tréner szerint alacsony is,eddig se volt 190....

#31 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1128 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:14 AM

Én a legnagyobb bajt a középpályán érzem! A Pacsi azt mondja, súlytalanok vagyunk elől! Na ez a vicc! Pont egy Williams, aki 5 gól szerzett eddig nulla támogatással, Ő lenne súlytalan? Én a Myke-ban is látok fantáziát, neki az első gól kellene megrúgnia, akkor talán beindulna.
A gond az, hogy egy nb1-es csapat nem bír el 3 olyan rutintalan és fizikailag alkalmatlan középpályást, mint ami nekünk van. Azt pedig már többen leírták, hogy Rácz, Németh Halmosi padozik!
Vak és alkalmatlan a "szakmai" vezetés, mind a kispadon, mind a irodában!

Attól félek, hogy a vezetőség már tudja, hog mennie kell és éppen ezért pont leszarják, jövőre hol (nb1 vag nb2) indul a csapat!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#32 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 372 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:03 AM

Mi kaptunk ki legtöbbször,mi rúgtuk a legkevesebb gólt,idegenben NULLA pont.A vak is látja,hogy nagy a baj.Még mire vártok?

#33 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8042 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:18 AM

Lehetséges, sőt biztos vagyok benne, hogy a Kiss Tamás (2000), Kiss Bence (1999), Tóth Máté (1998) trió nagyon tehetséges.
Valószínűleg szép pályafutás áll előttük, de ... be kell végre látni, hogy együtt őket súlyos hiba szerepeltetni.
Ha adott lenne egy erős gerinc, akkor is max 2 ilyen fiatalt szabadna egyszerre a pályán tartani ... jelen pillanatban gerinc sincs és 3-an vannak fent.
Tévedés ne essék, nem őket tartom a bűnbaknak, épp ellenkezőleg, nagyon szurkolok nekik.
Az a hibás, aki ezt nem látja be, hogy így súlytalanok vagyunk.
Közben pedig egy Rácz Barni, egy Németh Márió meg padozik ... VICC!
Szegény Williamset sajnálom, hogy ilyen csapat van a háta mögött.

Ami miatt ilyen nyugodt hangvétellel írok, annak 1 oka van ... számomra nem gond, ha jövő nyártól nb2-be kell járni.
Legalább lesznek szomszédvári rangadók.
Tudom, hogy sokan nem így gondolkodnak, de az meg engem nem érdekel.
Gőzerővel hasítunk az nb2 felé.

Hajrá Hali!

#34 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 372 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 18 October 2017 - 07:51 AM

Pacsi Bálint (Haladás):Egy vasi góllal kaptunk ki. Bosszantó volt látni, hogy annak a játékosnak, akinek nálunk kellene játszania, győztes gólt szerez ellenünk. Ezt nem akarom bővebben kifejteni, tudom, miről beszélek. Medgyes lábában benne volt a döntetlen lehetősége, amire rászolgáltunk volna. Dolgozunk, lépésről-lépésre haladunk, a kvalitás hiányzik elölről. Januártól meg kell erősíteni a csapatot!

Ehhez nincs is mit hozzá fűzni!!
De! Mégis!
Elég kis lépésekkel haladunk!!! Mondjuk én azt sem látom, hogy haladnánk!!!
Volt már olyan edzőnk - nem oly régen - aki szintén a kvalitást hiányolta és erősítésért kiáltott!!!
Sokak, többünk szerint már az is nagy erősítést jelentene, ha belátná, hogy ez nem (sem) működik vele és el(le)köszönne!!!
Ennyi elég is volt! Megköszönni nem tudjuk!

Sajnos kevés lenne,ha csak ő köszönne le. Komoly igazolások nélkül,biztos kiesünk. És akkor kit vagy kiket hibáztassunk? Hajrá Hali!

#35 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:51 AM

Pacsi Bálint (Haladás):Egy vasi góllal kaptunk ki. Bosszantó volt látni, hogy annak a játékosnak, akinek nálunk kellene játszania, győztes gólt szerez ellenünk. Ezt nem akarom bővebben kifejteni, tudom, miről beszélek. Medgyes lábában benne volt a döntetlen lehetősége, amire rászolgáltunk volna. Dolgozunk, lépésről-lépésre haladunk, a kvalitás hiányzik elölről. Januártól meg kell erősíteni a csapatot!

Ehhez nincs is mit hozzá fűzni!!
De! Mégis!
Elég kis lépésekkel haladunk!!! Mondjuk én azt sem látom, hogy haladnánk!!!
Volt már olyan edzőnk - nem oly régen - aki szintén a kvalitást hiányolta és erősítésért kiáltott!!!
Sokak, többünk szerint már az is nagy erősítést jelentene, ha belátná, hogy ez nem (sem) működik vele és el(le)köszönne!!!
Ennyi elég is volt! Megköszönni nem tudjuk!

#36 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 232 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:08 AM

Ebben a szezonban idegenben: 5 meccs, 5 vereség, 1-10 gólkülönbség

#37 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1889 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 10:25 PM

Én még mindig azt mondom, hogy ezerszer könnyebb lenne benntmaradni ésszel mint visszakerülni! Ezen gondolkodjanak el az illetékesek! Hajrá Hali!

#38 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1128 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:59 PM

Szóval ez egyszerűen elkeserítő!
Akarat gyenge, lélektelen, tehetségtelen, súlytalan csapatunk van! Az a csapat (illetve edző), amelyik a jelenlegi helyzetünkben megteheti azt, hogy egy Rácz, Halmosi, Németh Márió, Leandro MArtinez a cserepadon kezdjen, az nem is való az nb1-be! Ez a bajnoki helyezés egyértelműen a fiatalok terhére írandó (illetve az őket favorizáló edzőkké). Az összes fiatal játékosunk 1.60 magas és 60 kg. Ezekkel max az ifiben lehet érvényesülni. Az nb1- szintjén is úgy nyomják el őket mint a cigaretta csikket!
A Kovács Lóri is egy nagy nulla, emlékeztetett a Rajosra vagy a Kajra, de őket nem akarom ezzel megbántani, meg amúgy is fényévekkel jobb játékosok voltak! Az nem nb1-es szint, ha évente van 2 jó meccsed!
Ez egy szörnyen gyenge Vasas volt. Mészáros Karol sem véletlen, hogy nem, kellett Debrecenben.
Jelenleg nincsen kiút ebből a helyzetből!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#39 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 304 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:13 PM

Talán Csányi meglátja a lehetőséget a hatalmas edzőnkbe és elviszi kapitánynak. Amíg az valaki olyat mond, hogy "mi van ha kiesünk estünk ki máskor is" addig nincs mit mondani... egy valami vigasztal, hogy amikor ezek már nem lesznek itt A-Z ig én akkor is itt leszek mert ebbe nőttem fel. 20 év múlva is ugyanúgy ott fogok ülni vagy állni bármelyik osztályba is játszunk. Hajrá Hali

#40 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3104 Hozzászólás:

Elküldve: 17 October 2017 - 09:06 PM

Egyébként a műszaki-átadás átvétel megtörtént, ez a sajtóban is megjelent. október 15-ig elengedték a kötbért, gondolom ezért ez volt a céldátum. használatbavételi engedélye nincs, de az egy kiemelt építkezésnél a legkevesebb, mert gyakorlatilag senki nem pofázhat bele. Most már csak azt kell kitalálni, mit csinálnak még három hétig.