Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106521 replies to this topic

#104641 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 08:35 PM

Idézet (Balu @ 2005-7-27, 20:11)
"Nem tudom ... Kérdezd meg a Nagy Lacit, talán ő tudja! " Vörös másik mondása(amikor az öregek mondták neki,hogy legalább 5 játékost el kéne külden) : " De melyik ötöt küldjük el,nem visz el őket senki,nem kellenek senkinek !"  

Ennyire nem lehet szétzuhanva a stáb!  
Mi az hogy nem tudja h kit játszat?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104642 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3123 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 08:34 PM

Kezdem a pozitívval (azzal hamar végzek): a Babati volt ma a legjobb.

A többi:
- Ezután a szakvezetés legalább 24 órával (de min. annyi idővel, amennyi ahhoz szükségeltetik, hogy a következő ellenfélhez elérjek) adja meg a kezdő tizenegyet. Többet nem megyek el égetni magam azért, mert olyanokat próbálgatunk, amit már a két hete mérkőzésre járó is lát, hogy baromság,
- A Borsiból soha nem lesz jó balhátvéd, mint ahogy a Beke jottányival sem jobb (sőt...), mint a Borsi volt elől. A Guzmics a két mérkőzésével nem középhátvéd, a Baráth detto. Ha így képzelik el a bal oldal és a középső rész összerakását, akkor minimum 4-5 mérkőzést kihúzhatnak arról a listáról, amin van esélye nyerni a csapatnak.
- A kosarasunkat azonnal küldjék el, aki idehozta azt azzonnal rúgják ki, vagy ha olyan pozícióban van mondjon le,
- 16 évesekkel nem lehet eredményesen játszani még harmad-negyedosztályú csapatok ellen sem. Aki azt hiszi, hogy olyan jó az utánpótlás, hogy 50 kilós gyerekek hozzák majd a mérkőzéseket, annak a gagarinban (azt hiszem így hívják itt a diliházat) a helye,
- Szeretném tudni, azért játszik ilyen össze-vissza rakott csapat, mert az értelmesebbek sérültek, mindenkit ki akarunk mindenhol próbálni, vagy mert ez lesz a jövő haladása. Miért égetik azt a négy-öt játékost a falusiak előtt olyanokkal, akik nem tudnak egy egyeneset rúgni még a labdába és a spontán lelkesedéssel simán leverik őket e helyiek.
- Ha ennyi a sérültünk három heti edzés után, akkor milyen annak a stábnak a felkészültsége, aki azért felel, hogy egy játékos a lehető legkevesebbet legyen sérült,
- Eddig úgy gondoltam, hogy az edzőmérkőzések azért vanak, hogy az első fordulóban egy kiéhezett, a lehető legjobb formában lévő gárda lépjen ki a gyepre. Ha ezt rosszul tudom, akkor beiratkozok egy pro licences képzésre, de megpróbálok megszerezni min. egy A licencet.

Egyébként rájöttem a bomba nem most, hanem a negyedik-ötödik fordulóban fog robbani. Ha így folytatódik a szakmai munka, akkor fogunk ráébredni, hogy az NBIII középmezőnyében van a helyünk. azért a hivatalos oldal, vagy akárki közölhetne néhány edzői, vezetői nyilatkozatot. kiváncsi lennék arra, hogy ők hogy látják a felkészülést.

#104643 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 08:23 PM

Idézet (Timo @ 2005-7-27, 20:21)
Tényleg katasztrófa volt, döbbenet. Itt minden szinten gondok vannak... (Balu! Köszi mindent.)

Nincs mit!

Ja az idegtől elfelejtettem írni,h Voli elmegy,    de könyörgöm akkor MIÉRT KELL JÁTSZATNI???  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104644 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 651 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 08:21 PM

Tényleg katasztrófa volt, döbbenet. Itt minden szinten gondok vannak... (Balu! Köszi mindent.)

#104645 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 08:11 PM

Sírni tudnék kínomban! Szánalmas volt a """játék""" (mert ugye az nem volt) Egy pozitívum volt,hogy a Babati bemutatkozott, a gólja szép volt,de fél óra után meghúzodott!

Lassan kezdődik a bajnokság és semmi elképzelés sincs,AMIT MÁR NEM CSODÁLOK!    Meccs után odamentem Vörös Csabához és megkérdeztem,hogy ki volt az a két srác a 2. félidőben a jobb oldalunkon. A válasz: "Nem tudom ... Kérdezd meg a Nagy Lacit, talán ő tudja! " Vörös másik mondása(amikor az öregek mondták neki,hogy legalább 5 játékost el kéne külden) : " De melyik ötöt küldjük el,nem visz el őket senki,nem kellenek senkinek !"  

Vasszécsenyben meg fordított volt a helyzet!Akkor a Nagy Laci nem volt képben! Most már értem,miért írt teljesen mást a két Hali oldal!

Ezek után sok jóra ne is számítsunk!  

#104646 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 07:34 PM

Kikaptunk 2-1-re Sárváron is   !Elkéne lassan gondolkozni....Legalább a Babati gólt rúgott...

#104647 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 07:05 PM

Már ennek sem lehet örülni, h 1 évre legalább aláírt? Eddig azért imádkoztunk h itt folytassa pályafutását, most h itt van már az 1 év sem elég?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104648 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1749 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 03:47 PM

Idézet (Lewis @ 2005-7-27, 14:55)
1 évre írattak alá vele szerződést? no comment...
szerintem csak akkor marad jövőre is, ha feljutnánk.

Már ez is csoda! Én nem hittem,hogy idejön.

#104649 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 02:55 PM

1 évre írattak alá vele szerződést? no comment...
szerintem csak akkor marad jövőre is, ha feljutnánk.

#104650 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 02:51 PM

Olvastátok,csak a szúrkolók túpirozzák túl a dolgokat.Azért voltam olyan ZTE-HALI meccsen ahol a Zalai játékos a szájában lévő dolgot/nemakartam csúnya kifejezést használni/kiengedte a Hali szúrkolók közé.Csak nelett volna ott 50 fakabátos,meg a kerítés,lehet hogy nemtudna már ilyet csinálni.Amúgy nemérdekel hogy a Babati a ZTE-től jött a Haliba,tegye a dolgát,ne alibizzen és senkise fog mondani rá egy rossz szótse./a feljútást meg napoljuk el úgy fél évre,majd arra kiderül mi lessz/

#104651 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 02:22 PM

Alex nem igazol Pécsre.(nb1.hu)
Nem is tudtam,hogy Újpest település..:).A Babati Ferinek üzenem,hogy azért bármi ne forduljon elő,mert abban a kiesés is benne van!

#104652 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1582 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 01:11 PM

pontosan ő az!

#104653 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 12:43 PM

Sziasztok!
Az Alex akit a Pécs tesztel az az aki itt is játszott?
Hajrá Hali!

#104654 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 12:32 PM

Ankét azért volt,igaz nemvoltunk rajta többen mint 20-an/mikor bejelentették,hogy a Strabag ad némi pénzt/Igaz akkor nem arrol beszélgettünk,hogy kiesési gondjaink lessznek.A lényeg azvolt,hogy mindenről beszéljünk csak a pénzről ne.Nahát ez úgyahogy volt megbukott,mert /sajnos/ a mai fociba mindennek a pénz az alapja.Szóval nemtudtunk volna mi másról beszélni.Hát igen úgye mindig az a válasz,hogy a szúrkolók türelmetlenek.Én mostmár nemvagyok az.Idegeskedtem eleget emiattis,sokértelme mondjuk nemvolt.Aztmondom énis,hogy igen fellehetne jútni most ha arról lenne szó,de a jelen állás szerint sokértelme nemlenne,bármennyire is szeretném a csapatomat a legfelsőbb osztályba látni,sok örömünk nemlenne benne.De nelegyen igazam és jöjjön befektető ,ami mondjuk ki, az egyedüli megoldás erre a gondra.De bármiáron nejöjjön befektető.Eladni nemszabad ezt a csapatot pármillióért,mert úgyjárunk mintB.P-el.Aztán kezdődhet előröl minden.Én úgygondolom hogy jobbak leszünk mint tavaj,és bízom benne,hogy a játékosok is így gondolják.Az Andorka meg oda megy ahová akar.Kíváncsi leszek a hány meccsen lessz kezdő.Hamar elfelejtette honnan indult.De erre mondják,hogy a fagyi egyszer még visszanyal

#104655 Halifun1

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 12:23 PM

A szakmai stábon Artner Tamást,Vörös Csabát értettem.Nem a vezetőséget.HAJRÁ HALI!!!

#104656 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 11:34 AM

Az Andorka aláírt a Pécshez....(és még várják az Alexet is)

#104657 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 11:24 AM

Idézet (Halifun1 @ 2005-7-27, 11:01)
Legalább mi bizzunk bennük,adjunk egy esélyt az új szakmai stábnak,a játékosoknak(egy év rutint szereztek)A cél nem "kizárolag"a feljutás,de legyen ott,mint lehetőség.

A szakmai stáb már bizonyított. 1 éve nem álltak ki a szurkolók elé. Mikor kietünk akkor a reakció: nem baj ugyse lesze elég csapat szal tudunk indulni. Mindenki mindenkinek a haverja volt... minden rendben volt...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

#104658 Halifun1

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 11:01 AM

Nem vagyunk türelmetlenek a feljutással,csak ennél erősebb másodosztály lesz a későbbiekben(pl:nb1-ből kieső,más csapat megerősödése)A fokozatos csapat épités egy kis csapatnál nem létezik.A tehetségek itt rutint szereznek,majd elviszik őket a tehetősebb klubok az NB1-be.Pénz nélkül mindig fiatalokkal kell kezdeni a csapat építéstHa lejár a szerződésük,akkor ráadásul ingyen.Őket is meglehet majd érteni,több pénz,szakmai előre lépés(NB1)Ha nincs pénz legalább a szakmai előre lépés miatt lássanak a HALIBAN lehetőséget.Emlékeztek az átigazolásoknál mennyi játékos mondott nemet a Halinak?Ők egyrészt a pénz miatt,másrészt az Nb2 miatt mondtak nemet.Ne legyetek ennyire pesszimisták,még elsem kezdődött a bajnokság már temetitek a csapatot!Legalább mi bizzunk bennük,adjunk egy esélyt az új szakmai stábnak,a játékosoknak(egy év rutint szereztek)A cél nem "kizárolag"a feljutás,de legyen ott,mint lehetőség.PÉNZ NÉLKÜL FOKOZATOSAN SEM LEHET CSAPATOT ÉPÍTENI!!HAJRÁ HALI!!

#104659 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 10:50 AM

3 vagy 4,nem mindegy?
Mi nekünk még csak a 2. lesz....

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104660 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 27 July 2005 - 10:30 AM

Sajnos igazad van,bár a Tatabányának csak 3 év kellett. Nem szabad türelmetlennek lennünk,pláne úgy,hogy a szponzorok nem állnak sorba az ajtónk előtt.