Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104784 replies to this topic

#1 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1642 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:41 PM

Idézés: Tribunus - Dátum: 28 April 2017 - 03:36 PM

Csakfocin volt egy cikk és link a DVTK stadionról.Nekik még odébb van a befejezés, de több infót lehet olvasni, mint itt sajnos....

http://www.amigeleke...urja-2017-04-27

Nálunk már lehetne konkrét idő pont ( én pl olyat hallottam, hogy a csarnoknál csúszások vannak a villanszerelési munkákkal )

Mikor füvesítenek, milyen lesz?
Milyen székek lesznek?
Mennyi beléptető kapu lesz?
Mikorra van / volt a hivatalos befejezési időpont?Lesz-e csúszás benne?
Honnan lenne a fűtés?Pl öltöző, pálya ( távhő? )
Fúrnak-e kutat a pálya öntözéséhez?
Stb.
Rengeteg kérdés van / lenne amire nincs válasz

Pár hete én is felhoztam ezt hogy jó lenne valami infó ezekről is mert már tart abban a fázisban a stadion hogy aktuális a dolog!

#2 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 864 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:36 PM

Csakfocin volt egy cikk és link a DVTK stadionról.Nekik még odébb van a befejezés, de több infót lehet olvasni, mint itt sajnos....

http://www.amigeleke...urja-2017-04-27

Nálunk már lehetne konkrét idő pont ( én pl olyat hallottam, hogy a csarnoknál csúszások vannak a villanszerelési munkákkal )

Mikor füvesítenek, milyen lesz?
Milyen székek lesznek?
Mennyi beléptető kapu lesz?
Mikorra van / volt a hivatalos befejezési időpont?Lesz-e csúszás benne?
Honnan lenne a fűtés?Pl öltöző, pálya ( távhő? )
Fúrnak-e kutat a pálya öntözéséhez?
Stb.
Rengeteg kérdés van / lenne amire nincs válasz

#3 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 432 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 28 April 2017 - 11:47 AM

Oda a Vasas fog. Mi meg akkor Egerszegre...

kb. 3 hazai meccsünkről lehet szó, nyáron... Nem is értem.

#4 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 601 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: GreenWolf - Dátum: 27 April 2017 - 06:59 PM

http://www.csakfoci....koznak-a-klubok

Na ez a legújabb agymenése az Mlsznek...
1 évet már kibírhattak volna, most hova megyünk Sopron helyett? Győrbe?

Oda a Vasas fog. Mi meg akkor Egerszegre...
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#5 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1178 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:59 PM

http://www.csakfoci....koznak-a-klubok

Na ez a legújabb agymenése az Mlsznek...
1 évet már kibírhattak volna, most hova megyünk Sopron helyett? Győrbe?
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#6 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 601 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2017 - 08:04 PM

A Fradi részéről nagyon megérte nem kölcsönadni Radót. Legutóbb március 4-én játszott tétmeccsen, akkor is csak 22 percet, utána többnyire a kispadra sem fért. Legutóbb a Gyirmót ellen azért a keretbe bekerült, mondjuk a mai kupameccsen meg nem :D
1919media

#7 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 91 Hozzászólás:

Elküldve: 23 April 2017 - 03:50 PM

Megérdemelten nyert a Debrecen a játék minden elemében jobbak voltak. Talán kihozhattunk volna többet is a meccsből de az olyan hibák amiket az Iszlai és a Bosnjak elkövettek semmilyen szinten nem férnek bele.
A helyzet ugyanaz volt mint ősszel amikor lefociztuk a fagyit hazai pályán majd elmentünk Mezőkövesdre és a földbe döngöltek minket. Most a Diósgyőr elleni kiváló játékot követte egy nagyon gyenge.
Remélem a Paks ellen a szebbik arcunkat mutatjuk.

#8 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2017 - 11:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 09 April 2017 - 10:08 AM

Nehéz egy ilyen meccs után mit mondani. Mert tulajdonképpen a Kispest nem tudott szinte egész meccsen semmit mutatni,nekünk voltak a veszélyes gólhelyzeteink.A szerencse abszolút nem volt velünk tegnap nézzük csak meg Gabi kiütötte a lasztit de sajnos emberre pattant, aztán Eppel kezére is rápattant ami szerintem kéz volt mert a törzsétől eléggé távol volt a keze azon része amit érintett a bogyó,de ez sem volt elég a végén a haza fejelt kispesti laszti sem befelé hanem kifelé jött a kapufáról. Ez az eredmény szerintem nem reális,itt nagy malaca volt a Honvédnek. Ami nekem azért pozitív hogy nem voltak rendre nagy védelmi bakijaink mint amik szoktak lenni,összeszedettebb volt a csapat védekezésünk,kár a végén azért a malőrért.

De fel a fejjel jön az MTK,DVTK,LOKI meccs nem lesz egyik sem egyszerű mert az életéért kapar az összes, de az eredmény miatt támadniuk kell ami kedvezhet nekünk a kontrákra. Szerintem a srácok a 3 meccs 9 pontjából 4-6 pontot behúznak majd.Legalábbis én ezt remélem.

Előre megírtam. Meg is van a 4 pont. HAJRÁ HALI!
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#9 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1178 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2017 - 10:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Szabyking55 - Dátum: 22 April 2017 - 10:04 PM

dobogo?? bár ugylenne..de hat azert ez erős tulzas..ha igy marad a vasas meccs akkor a dobogo is ugyanannyi pontra van mint a kieső hely de remelem hogy a kicsi kisiklás utan a paks ellen okozunk pozitiv meglepetest!

Senki nem várt dobogót....
Az új stadion szép lesz, sőőt... de remélem nem úgy bánunk vele mint a debreceniek...
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#10 Szabyking55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2017 - 10:04 PM

dobogo?? bár ugylenne..de hat azert ez erős tulzas..ha igy marad a vasas meccs akkor a dobogo is ugyanannyi pontra van mint a kieső hely de remelem hogy a kicsi kisiklás utan a paks ellen okozunk pozitiv meglepetest!

#11 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1642 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2017 - 08:06 PM

Ezt felejtsük el gyorsan a gólok szépek voltak és ennyi koncentráljunk a jövő szombati Paks elleni meccsre! Hajrá Hali!

#12 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 601 Hozzászólás:

Elküldve: 22 April 2017 - 07:57 PM

Gyöngék voltunk, mondjuk elég szép gólokat lőttünk. Szűk ez a keret, hogy a dobogóért harcoljunk, de ez a jelenlegi ötödik hely is bőven erőn felüli. Ha itt a vezetőség dobogós csapatot szeretne, akkor az értékek megtartása mellett igazolni is kell, méghozzá minőségi futballistákat, elsősorban a védelembe.
1919media

#13 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1014 Hozzászólás:

Elküldve: 20 April 2017 - 10:03 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 18 April 2017 - 05:26 PM

Polgár is megsérült,vajon mi jön még? :(

Sárga lapok miatt Deve sem játszik.
Hajrá Hali!

#14 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1579 Hozzászólás:

Elküldve: 18 April 2017 - 05:26 PM

Polgár is megsérült,vajon mi jön még? :(
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#15 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 167 Hozzászólás:

Elküldve: 17 April 2017 - 07:10 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 16 April 2017 - 03:07 PM

Most őszintén! Akiket felsoroltál játékosokat, nekem nem hiányoznak. Holott amikor Calvente játszott Békéscsabán kiemelkedő volt, Bambgoyeben van fantázia, de ezek a felsorolt játékosok kicsit sem tettek hozzá a csapat eredményeihez. Szerintem ők nem maradnak nálunk jövőre, idén pedig ellesznek a kamusérüléseikkel!

Mit össze nyafogtunk, aztán a végén a dobogóért megyünk! :) Nekem sem hiányoznak az említett urak egyébként. Most már nagy tétje nincs számunkra a bajnokságnak, én inkább játszatnám Mészárost folyamatosan (szerintem kezd szépen belelendülni, emlékezzünk Williams sem volt valami acélos az elején, csak néztünk, hogy mit rohangál össze-vissza elöl), meg 2 Kisst, Tóthot. Derüljön ki, hogy van-e bennük fantázia.

#16 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 91 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 04:28 PM

Gratulálok a csapatnak, nagyszerű győzelmet aratott! Fegyelmezetten,szervezetten játszottak a területeket jól zárták le az ellenfélnek helyzete sem volt. A felállással megleptük a Diósgyőrt nem hiszem, hogy erre készültek. Mindenki jól játszott, de Jancsó és Kiss Bence közölük is kiemelkedett. Jancsó a számára ismeretlen poszton is megmutatta tehetségét, Kiss pedig rengeteget dolgozott, nem ijedt, meg sok labdát szerzett és kapura is veszélyes tudott lenni.
Volt már néhány jó meccsünk ebben a bajnokságban de nekem mégis a tegnapi kerül az első helyre.
A csapatjáték és a taktika tökéletes volt és ez győzelmet eredményezett!

#17 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1104 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 03:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Vak - Dátum: 16 April 2017 - 12:37 PM

Gratulálok a csapatomnak,nagyon büszke vagyok.És hogy mit hoz a jövő?
Megyünk Debrecenbe,jön a Paks,Fehérvár idegen,Sopronban Vasas,Pesten Újpest,zárás hazai Gyirmót.
Nem tudom,ezekből mennyit tudunk begyűjteni.Ha kicsit bővebb lenne a keretünk,még merészet is lehetne álmodni.
Ki mit tud mondjuk Calventéről,Gajdosról,Bambgoyéról,Overgoor stb?

Most őszintén! Akiket felsoroltál játékosokat, nekem nem hiányoznak. Holott amikor Calvente játszott Békéscsabán kiemelkedő volt, Bambgoyeben van fantázia, de ezek a felsorolt játékosok kicsit sem tettek hozzá a csapat eredményeihez. Szerintem ők nem maradnak nálunk jövőre, idén pedig ellesznek a kamusérüléseikkel!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#18 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 12:37 PM

Gratulálok a csapatomnak,nagyon büszke vagyok.És hogy mit hoz a jövő?
Megyünk Debrecenbe,jön a Paks,Fehérvár idegen,Sopronban Vasas,Pesten Újpest,zárás hazai Gyirmót.
Nem tudom,ezekből mennyit tudunk begyűjteni.Ha kicsit bővebb lenne a keretünk,még merészet is lehetne álmodni.
Ki mit tud mondjuk Calventéről,Gajdosról,Bambgoyéról,Overgoor stb?

#19 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1014 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 10:48 AM

Gratulálok a csapatnak és az edzőknek! Nagyon szép győzelem volt. Ez az ötvédős rendszer engem is meglepett, de így tényleg teljesen lezártuk az utat a diósgyőriek előtt. Királynak jóformán dolga nem akadt. A támadásokat pedig nem rosszul szövögettük. Kiss Bence is jól mozgott, és láthatóan örült, hogy kezdőként léphetett pályára. A találkozó már az 50. percben eldőlhetett volna, ha Mészáros középen egy az egyben berúgja a ziccert. A lelátón többen megmondtuk, hogyha Williams beáll, akkor eldönti a meccset, és így is lett. Zseniális formában van. Olyan robbanékonyan indult a labdára most is.
Most már biztos, hogy jövőre is első osztály. Játszhatunk felszabadultan. Az is biztos, hogy a DVTK-DVSC-MTK trióból fog még valaki kiesni. Ebből a legkönnyebb sorsolása a miskolciaknak van. Szerintem az utolsó két forduló fog dönteni, mert ott lesz még MTK-DVTK és DVTK-DVSC összecsapás is.

Boldog húsvétot minden kedves szurkolónak is!
Hajrá Hali!

#20 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3780 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2017 - 10:36 AM

Gratulálok a csapatnak, bevallom én ettől a meccstől féltem a leginkább, és ez lett a legsimább. Kiss óriásit játszott, ma sztem ő volt a jolly jokerünk. Ráczban pedig benne maradt 3 gólpassz, ha jókor jó helyre tolja a labdát 100 százalékos helyzet lett volna belőle. Williamset valahogy meg kell próbálni itt tartani, biztosan felkelti más csapatok érdeklődését is, bár azért egy új stadion is lehet marasztaló erejű egy jobb szerződés mellett.
Két szín: zöld és fehér... Egy élet, egy csapat: HALADÁS

ÓÓÓ SÁRGA FEKETÉK, SÁRGA FEKETÉK!!!

Go Arsenal, Go Gunners!!!