Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105498 replies to this topic

#1 anaheim9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 203 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:29 PM

Esetleg valaki nem indul a szept. 3-án a Magyar-Portugál meccsre és rendelkezik szabad helyekkel a gépjárművében?
Ha tudtok valakiről, légyszíves ne tartsátok magatokban. :)

Köszönöm

Gábor
(kovacs.gabor84@gmail.com)
Volt idő, amikor a futball szeretete, az alázat, a mezhez való ragaszkodás sokkal de sokkal fontosabb volt mint az üzlet mögött álló érdek...

#2 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 890 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 21 August 2017 - 11:36 PM

Mészáros Lőrinc és Homlok Zsolt neveket hallottam ...

Én is!

#3 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 636 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:17 AM

Örömteli, hogy a hivatalos oldal bőszen postolja, hogyan romantikázott a pesti tűzijátékon a Halmosi-házaspár, viszont engem személy szerint jobban érdekelne például az, hogy visszakerül-e a keretbe, vagy legalább leültek-e tárgyalni Mészöllyel, Béláékkal a folytatás mikéntjéről.
A Malachitről, a stadion átadásáról, üzemeltetőről továbbra sincs semmilyen hivatalos értesítés, infó. Jó, ha lesz ezer néző Sopronban szombaton.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#4 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8019 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:57 AM

Ezek mind csak pletykák ... én a Papayában hallottam ;)

#5 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 832 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 21 August 2017 - 11:36 PM

Hm,akkor a tüzzel játszunk. Abból még nagy bukta is lehet!

#6 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:14 AM

Az nb2 nem buli a tulajoknak,az nb1 aranybánya.

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8019 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:36 PM

#8 cirmos

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 720 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 18 August 2017 - 07:03 PM

Ennek én is örülnék. Meg ezek az új székek kényelmesek is lehetnek a "kispadon". Kicsit úgyis fáj a derekam :)

Nem elfeledkezni rólam, mint mentális felkészítőről (ha jól emlékszem még a titulusomra)!!!! :D

#9 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 890 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 21 August 2017 - 06:44 AM

Tud már valaki egy megerősítést vagy cáfolatot, hogy állítólag "kivásárolták" a jelenlegi többségi tulajdonosokat? Kóbor !!! Illés, Tóth, irány Sopron? "Akadémiával, nélküle? Mindenesetre kardomba nem dőlnék, ha igaz a hír! Ha pedig nem, akkor csak csalódott leszek! :D

Én is ezt hallottam...

#10 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: batigool - Dátum: 21 August 2017 - 06:44 AM

Tud már valaki egy megerősítést vagy cáfolatot, hogy állítólag "kivásárolták" a jelenlegi többségi tulajdonosokat? Kóbor !!! Illés, Tóth, irány Sopron? "Akadémiával, nélküle? Mindenesetre kardomba nem dőlnék, ha igaz a hír! Ha pedig nem, akkor csak csalódott leszek! :D

Ki a vevő? Bíró Péter arannyal (rézzel) fizetve? Esetleg a Caroletti mester?

#11 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:14 PM

Iszlai nem kellett Mezőkövesden, inkább egy horvát játékost igazoltak. Hozzátok vissza mielőtt kiköt valamelyik nb2-es csapatnál! Talán már az igényei is kisebbek a több hónapos vesszőfutás után...

#12 batigool

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 23 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:44 AM

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8019 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2017 - 06:58 PM

Tolja a kampányt ezerrel az öreg, de tök feleslegesen.
Ahogy 2010-ben és 2014-ben, úgy jövőre is el lesznek taposva tavasszal ;)

#14 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1194 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 11:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 18 August 2017 - 12:26 AM

Ha valakit érdekelnek a lopások részletei, forduljon GreenWolfhoz, ő mindent tud, és nem politizál :-)

Miről beszél itt összevissza??
Jó lenne, ha befejezné a hülyeségeit, ez a HALADÁS sportfórum, ha észrevette volna onnan budapestről...
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#15 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1281 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 11:10 AM

Tegnap láttam a második félidőt. Szerintem ilyen jól még nem játszott ebben az idényben a Haladás. Az ellenfél volt a leggyengébb? Sajnos nem jöttek a helyzetek és a gólok. A jó mezőnymunka miatt kinyílott a védelmünk, emiatt könnyebben kerültek helyzetbe a "zöld majmok" amikből egyet a "főmajom" ki is használt. Két-három évente jön ez be neki - természetesen ellenünk sikerült.

#16 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3086 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2017 - 07:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 17 August 2017 - 06:15 PM

"Az utolsó három ferencvárosi meccsünk elején mindig gólt, gólokat kaptunk, nagyon oda kell figyelnünk, hogy ezúttal ne essünk ebbe a hibába." (Mészöly Géza)

Ez ismét bravúros volt srácok. Főleg Mészáros ábrándozása. Remélem a háttérben már felkészül a Köbüki-team.

Ennek én is örülnék. Meg ezek az új székek kényelmesek is lehetnek a "kispadon". Kicsit úgyis fáj a derekam :)

#17 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2017 - 06:20 PM

Idézés: Gabesz - Dátum: 18 August 2017 - 06:05 PM

Szia!

Ezzel egyetértek. Csak az a baj hogy nem véletlenül keresnek ilyen bohócot akit kötélen tudnak rángatni,olyan mint Wartburg kalaptartón a bólogató kutyus,igen Béla,igen Miklós.Az öreg Mészölytől aki szókimondó volt messze esett Géza,lehet nem is az Ő fia,mikor Mészöly úton volt a postás kaparta össze Gézát :-)

Ja, csak az más világ volt. Most a tulajdonosok azonnal lapátra teszik azt aki ugrál, aztán sehol máshol sem kap kispadot.

#18 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1664 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2017 - 06:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 18 August 2017 - 03:12 PM

Ide nem pszichológus kell, hanem egy tökös edző, aki nem születési év alapján rakja össze a csapatot vezetői utasításra ...

Szia!

Ezzel egyetértek. Csak az a baj hogy nem véletlenül keresnek ilyen bohócot akit kötélen tudnak rángatni,olyan mint Wartburg kalaptartón a bólogató kutyus,igen Béla,igen Miklós.Az öreg Mészölytől aki szókimondó volt messze esett Géza,lehet nem is az Ő fia,mikor Mészöly úton volt a postás kaparta össze Gézát :-)
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#19 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3843 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2017 - 05:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 17 August 2017 - 06:15 PM

"Az utolsó három ferencvárosi meccsünk elején mindig gólt, gólokat kaptunk, nagyon oda kell figyelnünk, hogy ezúttal ne essünk ebbe a hibába." (Mészöly Géza)

Ez ismét bravúros volt srácok. Főleg Mészáros ábrándozása. Remélem a háttérben már felkészül a Köbüki-team.

A Köbüki team készen áll a feladatra :)

#20 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3843 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2017 - 05:50 PM

Na egy napot pihenve a tegnapiakra (és nem visszaolvasva) a véleményem a következő: egyetértek Gézánkkal, ez valóban súlytalan volt. Az utóbbi évek leggyengébb fradija volt tegnap az ellenfél. Ezt a fradit egy jó mentalitással (és felkészítéssel) bíró Haladás simán verte volna. Most vagy a mentalitás hiányzott (a tévén nézve ebben nem volt olyan probléma) vagy a felkészítés nem volt megfelelő. Na ebben már inkább volt kivetnivaló.
Nem rászállva Jagóra, de ő nem idevaló. Ő egy jó nb2-es középcsapatba való védő. Nulla elképzelés a játéktól, csak belebikáz előre a labdába, aztán majd lesz valami. A második gól előtt pedig ha ki lehetett volna húzni alóla az a4-es lapot, akkor elfejelhette volna a labdát. És akkor még van esély a döntetlenre. Most hogy az apja miatt kell, hogy itt legyen... No komment. Ritka szar húzás volt Mészölytől, hogy vele, illetve azzal a Németh Milánnal oldja meg a belső hátvédsort, akiről köztudott, hogy szélső védő. Akkor már vitte volna hátra Jancsót (aki Gyirmóton is megoldotta ezt a pozíciót), vele is jobbak lettünk volna hátul.
A másik: nem gondoltam volna, hogy Iszlai ennyire hiányozzon ebből a csapatból. Kövesden kevesebbet ígérnek neki, mint amit itt kapott volna.. Még lenne lehetőség visszahozni. Kellene, mert Simon Ádi jó, jó, de nincs meg benne az a plusz..
Rohadt nehéz szezonnak nézünk elébe.. Most jön a Puskás (akik előbb-utóbb összeállnak - csak nehogy ellenünk tegyék meg az első lépéseket), aztán meg Vidi.. Aztán ha ez a két meccs nem jön össze, akkor szerintem pá pá Géza..