Ugrás a tartalomhoz

Hírek

105763 replies to this topic

#1 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2361 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 03:58 PM

Igaz, csak egyszer láttam az esetet, de a Vasas kapufája utáni James-lövés ugyanolyan les-helyzet volt, mint a mi Ramos-gólunk a múlt héten. Idén tavasszal bejött a Vasas elleni halasztás, remélem most is így lesz! Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#2 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 02:44 PM

Idézés: atikiraly - Dátum: 24 September 2017 - 10:27 AM

Küldeném a tegnapi meccs rendezőinek a 30Y-tól:
"Sötét van akkor amikor vége van a napnak
Néhány lámpát a Dédásznál még üzembe' hagynak
Higgyék a bogarak, legyek, szúnyogok és lepkék
Hogy az ami a vége: k**va nagy fényesség."

A tegnapi napi mérkőzés egyik legnagyobb csalódás volt, amit valaha megéltem. Nem is elsősorban a futball. Bár nekem nem tetszett a visszahúzódó, kontrára berendezkedő taktika. A csalódásom elsősorban a kiszolgálás miatt volt. Az, hogy elmegy a világítás, az benne van, de hogy 1 órán keresztül nem tudnak vele mit kezdeni. Kérdem én, hogy erre miért nincsen valamilyen cselekvési protokoll, ami elhárítaná ezt a helyzetet. Hihetetlen. Ja, amúgy ezt nem újították fel Újpesten? A másik az, amit a büfében tapasztaltam. Valami ócska sört akartak ránk sózni. Leginkább a Mister sör ízére hasonlított, ha valaki kóstolt már ocsmány sört. Aztán később már az sem volt, mert a sörcsapnak is annyi lett.
NB1, Magyarország, 2017

A bufeben egy rohadt szendvicset sem arultak, csak szotyi meg mogyoro volt, ennyi. Latszik hogy lesz.rja mindenki a nezoket, jön a közpénz szamolatlanul...

Egyebkent erdekes volt az 5-3-2 felallas. A ket szelso vedonek kellett felfutni tamadasokkal. Kozeppalya nem volt, total beszorult a Hali. Csak percek kerdese volt hogy mikor kapjuk meg az elso golt.

#3 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1295 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 11:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 24 September 2017 - 10:27 AM

A tegnapi napi mérkőzés egyik legnagyobb csalódás volt, amit valaha megéltem. Nem is elsősorban a futball. Bár nekem nem tetszett a visszahúzódó, kontrára berendezkedő taktika. A csalódásom elsősorban a kiszolgálás miatt volt. Az, hogy elmegy a világítás, az benne van, de hogy 1 órán keresztül nem tudnak vele mit kezdeni. Kérdem én, hogy erre miért nincsen valamilyen cselekvési protokoll, ami elhárítaná ezt a helyzetet. Hihetetlen. Ja, amúgy ezt nem újították fel Újpesten? A másik az, amit a büfében tapasztaltam. Valami ócska sört akartak ránk sózni. Leginkább a Mister sör ízére hasonlított, ha valaki kóstolt már ocsmány sört. Aztán később már az sem volt, mert a sörcsapnak is annyi lett.
NB1, Magyarország, 2017

De az MLSz-ben (meg gondolom a klubbnál is) európai szintű (vagy még annál is magasabb) fizetése van sok-sok léhűtőnek, a szurkolók ellenségeinek.

#4 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1037 Hozzászólás:

Elküldve: 24 September 2017 - 10:27 AM

NB1, Magyarország, 2017
Hajrá Hali!

#5 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 235 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2017 - 03:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 23 September 2017 - 08:31 AM

Polgárral nincs gond szerintem, de a többi biztos nem nb1 kezdőjátékos szint. Egy töltelékembert sem nagyon bír el a csapat (Tóth M), nemhogy kettőt (Medgyes-Kiss T)! Mi a francért nem Halmosi játszik kezdőként, ha meg elfárad, akkor jöhetne valamelyik fenti srác!? Betenni Halmosit az utolsó 20 percekre totál haszontalan, főleg hogy leginkább már vesztes állásnál szokott bejönni, amikor tök reménytelen a helyzet.

Ez a Halmosi már nem az a Halmosi, nem csak azért csere, mert fiatalszabály van, sajnos. A Vasas játéka ellen pedig pont a gyors támadásba lendülés a kulcs, hogy rendezetlen védelemre lehessen vinni a labdát, ebben pedig a fentieknek komoly versenyelőnye van Halmosival szemben. Illetve az sem fér bele, hogy Cucu a maga öreges módján csak a félpályáig kövesse vissza a szárnyvédőt védekezésben...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#6 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 23 September 2017 - 08:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 22 September 2017 - 10:54 PM

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

Polgárral nincs gond szerintem, de a többi biztos nem nb1 kezdőjátékos szint. Egy töltelékembert sem nagyon bír el a csapat (Tóth M), nemhogy kettőt (Medgyes-Kiss T)! Mi a francért nem Halmosi játszik kezdőként, ha meg elfárad, akkor jöhetne valamelyik fenti srác!? Betenni Halmosit az utolsó 20 percekre totál haszontalan, főleg hogy leginkább már vesztes állásnál szokott bejönni, amikor tök reménytelen a helyzet.

#7 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 358 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 22 September 2017 - 01:39 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kovács L., Tóth M., Németh M. (Rácz) – Ramos, Williams, Medgyes (Kiss T.).

Valaki mondja már meg, hogy Medgyes-ben miért van fantázia? Én max nb2-esnek látom.

Polgár,Jagodics,Tóth M.,Rácz,Medgyes,Kiss T. mind max. NB 2-es szintű játékosok.

#8 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 235 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 04:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 22 September 2017 - 03:10 PM

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts

Persze, ismerem, olvasom őket, viszont a szabadszájú-szakmai blog, amit én írtam, az nem ez. Gondolom ismered a kispesti CSAK-ot, vagy a Lokiblogot (utóbbi pláne magas minőségen pörög), ahol taktikai elemzések és szubjektív írások váltják egymást. Egy Facebook-oldalt blogként feltüntetned felesleges, és a fenti két honlap is inkább a minket érintő hírek-interjúk gyűjtőhelye, kevésbé egy folyamatos szubjektív szakmai elemzés és vita színtere. Ezt nem negatívumként írom, egyszerűen más a célja ezeknek a honlapoknak. Az a hely viszont akkor is hiány, ahol leírják-leírjuk, hogy miért működik a 4-3-3, miért hasznosabb Williams középen, vagy éppen mi volt a gondolat Mészáros szárnyvédőként játszatása mögött Polgár helyén, és miért sült rosszul el. Más dolgokról beszélünk, a fenti linkek nem ezt az irányt képviselik.

#9 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 648 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 03:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 22 September 2017 - 10:59 AM

Ugyanilyen hiányosságnak érzem mondjuk a szabadszájú-szakmai szurkolói blogot is (mint mondjuk a CSAK vagy a Lokiblog), bár persze, enne a hiányáért én ugyanúgy felelős vagyok, mint a többi szurker, meg nyilván ez nem a klub hatásköre, viszont kifelé és befelé is jó közösségépítő hatással lenne.
De legalább lett egy klassz instagram-facebook designja a klubnak, végre valahára, még ha csak éveket is késett... Jó lenne további hasonló lépéseket látni pusztán az arculatban is, a kommunikáció többi eleméről nem is szólva. És ennek az egyik fontos eleme az pont az a megyén belüli kapcsolattartás lenne a szurkolókkal, ami szerdán a gulyáságyú-hordósör lehetett volna, máskor meg a kőszegi vagy körmendi dedikálás vagy médianap - ha egyszer mi vagyunk az egyetlen nyugati élcsapat, jó lenne lehalászni ezt a széles potenciális piacot.
Pláne, hogy az új stadionnal, kulturált környezettel és a hazatéréssel olyan marketingeszközt kaptunk a kezünkbe, ami évtizedekig nem tér vissza...

Szurkolói oldalak, blogok vannak, többen is.
Haladás Fans: https://www.facebook...asfans/?fref=ts
Haladás - A bölcsőtől a sírig, és még tovább, 1919media (ezeknél én vagyok a főszerkesztő, privátban nagyon szívesen mesélek, hogyan nyúlta le az ötleteimet a hivatalos oldal, illetve felejtettek el forrást megjelölni)
https://www.facebook...99999666796844/
http://1919media.blog.hu/
Emellett mostanában a bközépnél is egyre több cikk készül: http://www.bkozep.gportal.hu/
Valamint a Tábornak is lett külön oldala: https://www.facebook...itabor/?fref=ts
Illetve a Vond-féle Haladas.net: https://www.facebook...dasnet/?fref=ts
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#10 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 221 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 01:39 PM

Összeállítás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak – Kovács L., Tóth M., Németh M. (Rácz) – Ramos, Williams, Medgyes (Kiss T.).

Valaki mondja már meg, hogy Medgyes-ben miért van fantázia? Én max nb2-esnek látom.

#11 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 235 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 10:59 AM

Ha már feljött a Szolnoki Olaj TV, tök jó lenne egy ugyanilyet látni itthon is. Pláne, hogy a közös címer, közös stadion-csarnok után a többi sportágat is be lehetne vonni ebbe. Hogy mást ne mondjak, első osztályú röpicsapata van újra a klubnak, igen klassz lenne egy közös Youtube-csatornát, összefoglalókat, interjúkat látni, nyilván focis fókusszal.
Ugyanilyen hiányosságnak érzem mondjuk a szabadszájú-szakmai szurkolói blogot is (mint mondjuk a CSAK vagy a Lokiblog), bár persze, enne a hiányáért én ugyanúgy felelős vagyok, mint a többi szurker, meg nyilván ez nem a klub hatásköre, viszont kifelé és befelé is jó közösségépítő hatással lenne.
De legalább lett egy klassz instagram-facebook designja a klubnak, végre valahára, még ha csak éveket is késett... Jó lenne további hasonló lépéseket látni pusztán az arculatban is, a kommunikáció többi eleméről nem is szólva. És ennek az egyik fontos eleme az pont az a megyén belüli kapcsolattartás lenne a szurkolókkal, ami szerdán a gulyáságyú-hordósör lehetett volna, máskor meg a kőszegi vagy körmendi dedikálás vagy médianap - ha egyszer mi vagyunk az egyetlen nyugati élcsapat, jó lenne lehalászni ezt a széles potenciális piacot.
Pláne, hogy az új stadionnal, kulturált környezettel és a hazatéréssel olyan marketingeszközt kaptunk a kezünkbe, ami évtizedekig nem tér vissza...

#12 szijjas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 444 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2017 - 10:44 AM

MK - NB I-es csapatok sorsolása, tét a legjobb 32 közé kerülés:
Kisvárda (II.)-Ferencváros
Gödöllő (megye I.)-Újpest FC
Monor (III.)-DVSC
Bátaszék (megye I.)-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
Gyirmót FC (II.)-Mezőkövesd
Dunaújváros (III.)-Vasas FC
Balassagyarmat (III.)-Diósgyőr
Eger (megye I.)-Puskás Akadémia
Tiszaújváros (III.)-Haladás
FC Dabas (III.)-Videoton FC
Budaörs (II.)-Budapest Honvéd
Balatonfüred (megye I.)-Paksi FC
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!!!

#13 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1295 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 08:12 PM

Ez a "Rongyá verte" cím nekem is nagyon unszimpatikus.

#14 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6445 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 03:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jro - Dátum: 21 September 2017 - 02:45 PM

hát igen...

Szolnoki olaj TV...keressetek rá, épp a napokban olvastam róla

más...

nekem egy picit erős a "ronggyá verte"...szerintem a Szarvaskendiek tiszteletet érdemelnek, mert korrekt körülményeket teremtettek, pl. ahhoz képest, amilyen idő volt a napokban, kimondottan látszott, hogy próbálták a pályát rendbe tenni, meg amúgy is, nagyon jó vendéglátók voltak, még akkor is, ha megyei II. nem a San Siro, és egyébként meg a pályán is tisztelték a Halit, és magunk közt szólva, én nem bántam volna ha a Halista ficsúrjainknak egy kicsit alájuk rúgtak volna, hogy érezzék a törődést...meg kell nézni egy FA kupa meccset, ahol az angol 5. osztályú csapat mit művel a PL-es sztárokkal, akik akadályversenyen érzik magukat...szóval szerintem jó fejek voltak, nem akartak bántani senkit, korrekten álltak a meccshez, ezért nem tartom túl elegánsnak a cikkbeli minősítést...

amúgy meg, röhej, hogy a Vasszécsenyiek meg elmentek Salgótarjánba, vagy hova kupameccset játszani...

magunk közt szólva, ha én lennék a haladás vezetője, aki nem vagyok, az lett volna a minimum, hogy egy ilyen meccsre, főleg hogy itt van 25 km-re, ahol a helyieknek ez az év meccse, mondjuk egy gulyáságyút, meg két hordó sört simán el kellett volna ajánlani...mert ahogy elnéztem, sok hali szurkoló volt, helyiek is, akiknek ez nagy nap volt...ennyit arról, hogy kinek mi fontos...

Csak akkor ment volna ha kolcsonbe kapunk krumplit, hust, zoldseget, gulyaskremet meg vizet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#15 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2351 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2017 - 02:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mla68 - Dátum: 20 September 2017 - 04:50 PM

Jelenleg 9 NB1-es csapat játszik kupameccset. Ebből 6-nál van szöveges online közvetítés vagy stream a hivatalos honlapon. A Mezőkövesdnél, a Balmazújvárosnál és a Haladásnál nincs...

hát igen...

Szolnoki olaj TV...keressetek rá, épp a napokban olvastam róla

más...

nekem egy picit erős a "ronggyá verte"...szerintem a Szarvaskendiek tiszteletet érdemelnek, mert korrekt körülményeket teremtettek, pl. ahhoz képest, amilyen idő volt a napokban, kimondottan látszott, hogy próbálták a pályát rendbe tenni, meg amúgy is, nagyon jó vendéglátók voltak, még akkor is, ha megyei II. nem a San Siro, és egyébként meg a pályán is tisztelték a Halit, és magunk közt szólva, én nem bántam volna ha a Halista ficsúrjainknak egy kicsit alájuk rúgtak volna, hogy érezzék a törődést...meg kell nézni egy FA kupa meccset, ahol az angol 5. osztályú csapat mit művel a PL-es sztárokkal, akik akadályversenyen érzik magukat...szóval szerintem jó fejek voltak, nem akartak bántani senkit, korrekten álltak a meccshez, ezért nem tartom túl elegánsnak a cikkbeli minősítést...

amúgy meg, röhej, hogy a Vasszécsenyiek meg elmentek Salgótarjánba, vagy hova kupameccset játszani...

magunk közt szólva, ha én lennék a haladás vezetője, aki nem vagyok, az lett volna a minimum, hogy egy ilyen meccsre, főleg hogy itt van 25 km-re, ahol a helyieknek ez az év meccse, mondjuk egy gulyáságyút, meg két hordó sört simán el kellett volna ajánlani...mert ahogy elnéztem, sok hali szurkoló volt, helyiek is, akiknek ez nagy nap volt...ennyit arról, hogy kinek mi fontos...
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#16 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 69 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2017 - 10:23 PM

Nálunk messze volt a meccs gondolom azért nem tudósítottak...
Ez amatőr dolog,anno x éve emlékszem úgy oldották meg,hogy épp Pesten játszottunk edző vagy kupameccset hétközben az MTK-val és én ott voltam pont,15percenkent hívtak és siman csináltak így egy online közvetítést..:)

#17 mla68

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2017 - 04:50 PM

Jelenleg 9 NB1-es csapat játszik kupameccset. Ebből 6-nál van szöveges online közvetítés vagy stream a hivatalos honlapon. A Mezőkövesdnél, a Balmazújvárosnál és a Haladásnál nincs...

#18 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1853 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 12:39 PM

Idézés: splity - Dátum: 19 September 2017 - 10:00 AM

Ennek nagyon tudok orulni!

#19 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 11:33 AM

El nem hiszem,hogy ennyi eső után meg lehet tartani a holnapi kupameccset.

#20 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6445 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2017 - 10:00 AM

http://m.nemzetispor...y-meccs-2592801
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!