Jump to content

Hírek

104999 replies to this topic

#1 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6308 posts

Posted Yesterday, 09:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 26 June 2017 - 06:19 PM

Szia!

Egyetértek a gólvágókban,de ugye az NB2 idei "gólzsákja" már elkelt,a "kivénhedt" NB1-es gólvágók meg focikurvák (zseton több mint a tudásuk),szóval téma nem egyszerű az is tuti. Nálam már az is "eredmény",hogy a vezetőség próbál több irányban "nézelődni". Ha beválik olcsón vetted,drágán adod,esetleg ha tényleg "életképes" akkor kupában sem leszünk fullossan szarok,hisz azt szerintem te is sejted hiába lenne itt 2 Ronaldo akkor sem játszanának 2 csatárral.Nálam az érdeklődve téma amúgy azt takarta melyik csapat fogja leütni a kezünkről.NB2-ben vannak olyan csapatok akik megtudják engedni maguknak sajnos :unsure:/>

Valoban igazad van hogy a golvagok elkeltek magyarorszagon de a kupara nem szlovak alsobb osztalyu jatekosokat igazoljunk arra van nekunk egy akademiank is. A masik resze ez a probajetekos mozgas. Sosem ertettem 2 edzesbol hogy lehet leszurni ki milyen jatekos. Anno volt egy Adi Negrau. Ha kapott volna ket edzesnyi eselyt azt se tudnank hogy volt ilyen jatekos itt. Ha csak azt nezzuk Williams amikor idejott tobb honap kellett neki mire be tudott illeszkedni. Ezeket a jatekosokat ha mar idehozzuk akkor jatszanak is edzomeccseket es ne 30 perceket mert annak sok ertelme nincs. Ha meg ugy sem kell akkor ne is hozzuk ide barmennyire is haver a manager.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#2 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted Yesterday, 06:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 26 June 2017 - 06:10 PM

Semmi. Ezekkel a masodosztalyu golvagokkal teli a padlas. Aki erosites lenne azert zsebbe kell nyulni arra pedig nalunk nincs esely. Egyertelmu a kieses elkerulese lesz a celkituzes aztan vagy simerul vagy lesz egy ujabb szep stadion a masodosztalyban.

Szia!

Egyetértek a gólvágókban,de ugye az NB2 idei "gólzsákja" már elkelt,a "kivénhedt" NB1-es gólvágók meg focikurvák (zseton több mint a tudásuk),szóval téma nem egyszerű az is tuti. Nálam már az is "eredmény",hogy a vezetőség próbál több irányban "nézelődni". Ha beválik olcsón vetted,drágán adod,esetleg ha tényleg "életképes" akkor kupában sem leszünk fullossan szarok,hisz azt szerintem te is sejted hiába lenne itt 2 Ronaldo akkor sem játszanának 2 csatárral.Nálam az érdeklődve téma amúgy azt takarta melyik csapat fogja leütni a kezünkről.NB2-ben vannak olyan csapatok akik megtudják engedni maguknak sajnos :unsure:
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#3 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6308 posts

Posted Yesterday, 06:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 26 June 2017 - 04:22 PM

http://www.csakfoci....igazolasi-hirek

Ezt érdeklődve várom mi lesz a vége.

Semmi. Ezekkel a masodosztalyu golvagokkal teli a padlas. Aki erosites lenne azert zsebbe kell nyulni arra pedig nalunk nincs esely. Egyertelmu a kieses elkerulese lesz a celkituzes aztan vagy simerul vagy lesz egy ujabb szep stadion a masodosztalyban.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#4 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted Yesterday, 04:22 PM

http://www.csakfoci....igazolasi-hirek

Ezt érdeklődve várom mi lesz a vége.

#5 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted Yesterday, 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 26 June 2017 - 07:25 AM

+1

Abszolút igazad van!

Én már attól hányok, hogy Puskásnak hívják őket. Ha valahol Felcsútként nevezik őket, akkor rápirítanak az újságíróra, hogy kérem ez nem Felcsút csapata, ez a Puskás Akadémia. Minket nem zavar, sőt ellenkezőleg, ha Hali helyett Szombathelyt írnak vagy mondanak, de ezeket nagyon, mert kilóg a lóláb.

Kb olyan dolog,mint azt mondani Petőfi Sándor szülői háza Szombathelyen van. Kb 3 éve az volt divatban nálam,hogy reggeli kávé ivászat közben neteztem és néztem a labdarúgásos oldalakat,most ez el fog majd maradni,mert vagy Vidi,vagy Puskás,vagy Fradi,faszomat sem érdeklik (Kispestről miért nem zeng ódákat a sajtó holott tök váratlanul de megérdemelten megnyertek egy bajnokságot),nagy lovéból könnyű,remélem idén lesz legalább 2 vagy 3 olyan csapat ami kicsit megfirkálja a számításokat,remélem egyik ilyen mi leszünk.

#6 Borsika

Tag

• Members
  • PipPip
  • 175 posts

Posted Yesterday, 07:25 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 26 June 2017 - 05:20 AM

Basszus amitől már most hánynom kell,minden labdarúgásos oldal így a Puskás,úgy a Puskás,a tökömet sem érdeklik.Rossz bele gondolni abba,mi lesz ha még véletlenül eredményesen is szerepelnek.

+1

Abszolút igazad van!

Én már attól hányok, hogy Puskásnak hívják őket. Ha valahol Felcsútként nevezik őket, akkor rápirítanak az újságíróra, hogy kérem ez nem Felcsút csapata, ez a Puskás Akadémia. Minket nem zavar, sőt ellenkezőleg, ha Hali helyett Szombathelyt írnak vagy mondanak, de ezeket nagyon, mert kilóg a lóláb.

#7 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted Yesterday, 05:20 AM

Basszus amitől már most hánynom kell,minden labdarúgásos oldal így a Puskás,úgy a Puskás,a tökömet sem érdeklik.Rossz bele gondolni abba,mi lesz ha még véletlenül eredményesen is szerepelnek.

#8 Borsika

Tag

• Members
  • PipPip
  • 175 posts

Posted 25 June 2017 - 10:55 PM

Gondolom azert akart Iszlai mindenkeppen menni, mert nulla legiosok (pl Ars) havi 2-3 milliót kaptak, a veterán ikonjaink meg ennek dupláját, neki meg az 1 milliót is nehezen köhögték ki eddig. Mikor úgy érezte, hogy talán ő is megér annyit, mint a hulla sz.r Ars meg Overgoor, akkor beintettek neki. Kb Nagy Gabi is hasonlóan lehetett. A fél évet sérült és már korántsem annyira vitézkedő Királyt, meg a korábban k.rva jó, de most már inkább csak a pofázás miatt meccskrónikába kerülő Halmosit ennyire megbecsülik, akkor egy tényleg fontos láncszemet miért nem. Adjuk már össze, hogy a most idehozott sok töltelék nulla mibe kerül majd, nagyságrendekkel több lesz, mint amit Iszlai kért. Duma, hogy nagyon akart menni. Egyszerűen hülyére akarták venni. Ennyi.

#9 kaiser2

Tag

• Members
  • PipPip
  • 119 posts

Posted 25 June 2017 - 06:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 23 June 2017 - 01:06 PM

Simon Ádám Isten hozott ujra!

Nagyon bizom benne, hogy Iszlai vegul marad, Simonnal jok egyutt. Meg remelem Jago helyett fog jatszani.

+1
Iszlai sajnos minden kép menni akart! Köszönet az eddigiekért!
Vajon mi lesz Martinezzel? Nem érne-e meg egy próbát? Vagy valaki nagyon nem szereti ?

#10 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted 25 June 2017 - 03:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 25 June 2017 - 02:37 PM

nem vitának szántam. ezek a tények. valamit nem tudsz, járj utána.

Szia!

Én csak kérdeztem. Van amit tudok,van amit nem.

#11 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted 25 June 2017 - 03:13 PM

Cucu!!

Mondják itt,hogy Te nyugdíjas vagy,hát akkor HAJRÁ,nyomjuk azt majd JÁTSZIK A CUCU!!!! Képes vagy rá? :D Szerintem igen,szerinted? :D
https://www.youtube....h?v=TwM_bDpSwbg

#12 mindentbele

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2399 posts

Posted 25 June 2017 - 02:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 25 June 2017 - 02:26 PM

Mesélj nekem,hány olyan játékossal próbáztattak is itt,akinek volt "értelmes managere" aki megtudja azt tenni,hogy minden költséget ők állnak? Csak egy kérdés.Nagyon szépen köszönöm.

nem vitának szántam. ezek a tények. valamit nem tudsz, járj utána.
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#13 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted 25 June 2017 - 02:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: mindentbele - Dátum: 25 June 2017 - 12:52 PM

teljes tévedésben vagy, a menedzserek állják a költségeket, nem a klub. ez mindenhol, mindig így volt, és így is lesz...

Mesélj nekem,hány olyan játékossal próbáztattak is itt,akinek volt "értelmes managere" aki megtudja azt tenni,hogy minden költséget ők állnak? Csak egy kérdés.Nagyon szépen köszönöm.

#14 mindentbele

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2399 posts

Posted 25 June 2017 - 12:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 25 June 2017 - 12:26 PM

Egy dolgot gondoljunk végig.Ide hozunk mindenféle külföldit tesztelni,látta őket előtte valaki személyesen is több alkalommal? Az összes hülye járulékos költséget fizetjük,pl: repülő,taxi,bérautó,szállás,kaja,na kérem szépen adogassuk ezt össze,azt meglepő eredményt kapnánk abból ahány "senkit" mi már teszteltünk és videó alapján.Egy marha ronda prostit is kívánatossá tudnak tenni egy videóban a mai világban,szóval a klubnál lenne mit dolgozni a megfigyelés terén ez csak az egyik dolog,a másik a sport manageri téma,ez utóbbi nem létezik a klubnál.Kis lóvét is lehet sokkal eszesebben "porlasztani" alias költeni ha megfelelő ember kezében van a dolgok nagy-nagy része. Hajrá Hali.

teljes tévedésben vagy, a menedzserek állják a költségeket, nem a klub. ez mindenhol, mindig így volt, és így is lesz...

#15 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted 25 June 2017 - 12:26 PM

Egy dolgot gondoljunk végig.Ide hozunk mindenféle külföldit tesztelni,látta őket előtte valaki személyesen is több alkalommal? Az összes hülye járulékos költséget fizetjük,pl: repülő,taxi,bérautó,szállás,kaja,na kérem szépen adogassuk ezt össze,azt meglepő eredményt kapnánk abból ahány "senkit" mi már teszteltünk és videó alapján.Egy marha ronda prostit is kívánatossá tudnak tenni egy videóban a mai világban,szóval a klubnál lenne mit dolgozni a megfigyelés terén ez csak az egyik dolog,a másik a sport manageri téma,ez utóbbi nem létezik a klubnál.Kis lóvét is lehet sokkal eszesebben "porlasztani" alias költeni ha megfelelő ember kezében van a dolgok nagy-nagy része. Hajrá Hali.

#16 salfai

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1266 posts

Posted 25 June 2017 - 11:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 25 June 2017 - 10:43 AM

Teljesen egyetértek ezzel. Szerintem amit mi tehetünk azaz hogy Iszlai jó pár évére köszönetet mondunk neki,azt sok sikert kívánunk számára.De nekem valahol van egy olyan érzésem,hogy 1-2 év és vissza fog ide térni (vagy még nálunk kisebb csapatba),erre most felmerek dobni egy nagy kajálást piálást amit én állok.

Én úgy gondolom, hogy annyi sikerben, mint amennyi a Haladásban megadatott neki, máshol nem lesz része, vannak példák - éppen most a Nagy Gábor, ő is hogy lehetett ekkora nagy majom három évvel ezelőtt, hogy aztán így végezze!

#17 salfai

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1266 posts

Posted 25 June 2017 - 11:27 AM

Érdekes ez a magyar foci világa. Van 6-7 nagyon jó focista a mai labdarúgásban aki veszprémi. Hirtelen az Iszlai, Novothny, Lang Ádám jut az eszembe. Ezekkel stabil NB1-es csapata lehetne Veszprémnek, de nincs, mert mindenki máshol focizik. Nyilván a kézilabdába tolnak minden pénzt, a focira nem jut semmi, vagy alig-alig valami. Ennyit bír a társadalmunk.

#18 Gabesz

• Members
  • PipPip
  • 1614 posts

Posted 25 June 2017 - 10:43 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 25 June 2017 - 09:54 AM

Nem ismerheted az Iszlai igényeit.
Mindenképpen menni akart, ezért olyan irreális igényeket fogalmazott meg, amit a klub vezetői nem fogadhattak el.
Sajnálom én is a Bencét, de aki ennyire menni akar az hadd menjen ... és Ő nagyon menni akart sajnos, ezt meg én mondom.
Sok sikert neki!

Teljesen egyetértek ezzel. Szerintem amit mi tehetünk azaz hogy Iszlai jó pár évére köszönetet mondunk neki,azt sok sikert kívánunk számára.De nekem valahol van egy olyan érzésem,hogy 1-2 év és vissza fog ide térni (vagy még nálunk kisebb csapatba),erre most felmerek dobni egy nagy kajálást piálást amit én állok.

#19 mindentbele

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2399 posts

Posted 25 June 2017 - 09:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 25 June 2017 - 09:54 AM

Mindenképpen menni akart, ezért olyan irreális igényeket fogalmazott meg, amit a klub vezetői nem fogadhattak el.
Sajnálom én is a Bencét, de aki ennyire menni akar az hadd menjen ... és Ő nagyon menni akart sajnos, ezt meg én mondom.
Sok sikert neki!

csatlakozom! sok sikert Beni! vissza várunk ;)

#20 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 7953 posts

Posted 25 June 2017 - 09:54 AM

Sok sikert neki!