Ugrás a tartalomhoz

Bajok vannak Csepregen

7 replies to this topic

#1 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 09 October 2005 - 09:18 AM

Csepregen valami már történt az utak frontján. Készülget a Bercsényi utca (határidő szeptemberben lejárt, de van valami),talán e hónapban Zrínyiben is lesz valami.
Újabb rossz hír, hogy helyi szájhagyomány útján terjed, a polgármester után helyettese is kezd érdekesen viselkedni. Mára "Pengének" érzi magát (a film után neveztem el szabadon). Nézeteltéréseit problémáit az elbeszélések alapján végső érvként vadászkéssel intézné. Állítólag a büki uton almásláda leesés utáni vitát illetve a temetői járda építés kérdésében is ehhez folyamodott. Ha a szóbeszéd igaz, mit nemtudhatok én nem láttam, akkor meg vagyok döbbenve, ilyen embert választottunk felelős vezetőnek városunk képviselőjének, majd a képviselők a város második emberének?
Ha valaki tud a szóbeszédről, igaz -nem igaz, írjon. Jó lenne tisztázni, mert városunknak nem kell ilyen vezető!  

#2 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 03 September 2005 - 10:10 AM

Lassan begyűrűzik Csepregre is az utak problémája!
A lakók utat akarnak , a városnak pénze nincs /állítólag/, a hegyfelé mégis tudnak utat javítani, bennt a városban nem.
Augusztusi ünnepségek túlméretezve . Hány millióba került? 6-10? Ki tudja.
Azt beszélik, hogy a Polgármester az utcákat amelyikek rosszak FEL AKARJA "SZÁNTATNI". Vissza a középkorba, újra földutakat csinál nekünk a Polgármester? Lakók olvastan leveleiteket a www.csepreg.hu -n , Kitartás, jól csináljátok, szurkolok a sikeretekért.

#3 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 10 April 2005 - 01:38 PM

Sajnos úgy látszik a régi szocik még dolgoznak. Kap egy polgármester fegyelmit közpénzekkel történő szabálysértő bánásmódért, erre a megye közgyűlése jó munkáért (köz szolgálata) jutalmat ad. A kettő nem összeférhetetlen? Vagy csak a törvények, rendeletek megszegéséért kapott fegyelmi a megyén jó közmunkának számít?

#4 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 23 January 2005 - 09:47 PM

Azért van Isten! Olvastam a Vas Népében, meg ma láttam a kábel tv-n, hogy megkapta a megérdemeltet a polgármester Csepregen. Azért érdekes, hogy megpróbálja az újságíró és a tv is annak ellenére, hogy mit tett felmenteni és megdicsőiteni.
De azért jó látni, hogy alakul valami. Veled mi van Netsniper ? Régen jelentkeztél.
Így tovább!
Csepregnet

#5 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 26 December 2004 - 12:21 PM

Rossz hírek a csepregieknek: aki még nem tudná, a kábel tv szolgáltató egyoldaluan megszüntette a Csepreg TV-t, majd egy hónap múlva tájékoztatta az önkormányzatot is tervéről (vagy valaki tudta csak nem mondta!). Sajnos a testületi űlésen ezt a témát azonnal zárt tikos témává tette az "öreg molnár". Így hiába akartunk valamit a tv-ből megtudni, nem megy. Még jó hogy kikuldte a TV-s cég novemberben az új csomagot, így hivatalosan tudjuk, ami még nem hivatalos. A nagy harccal szerzett jogot a CSTV csak úgy felrugja? Nem hallottam felőlük tiltatakozást! Szégyen az egész, ezért támogatta az önkormányzat a kábeltévét és a CSTV-t is milliókkal? "Öreg molnár" mit csináltok?
Csepregnet

#6 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 02 December 2004 - 03:52 PM

Nézzézek meg a csepregi honlap vendégkönyvét, érdemes! Aki szid valakit, vagy nagyon dícsér (ezek az ABC betüi) nem meri felvállalni a nevét, még egy e-mail címet sem ad meg. Sajnos ezzel rontanak egy jó kezdeményezést , egy klasszul alakuló lapot. Igaz ezt oda is leírtam, de a kritikám eltünt a honlapról! Azt kértem, jó lenne ha csak olyan levél jelenne meg akinek van feladója! Túl nagy kritika volt? Vagy tudják esetleg ki van az ABC betüi mögott?
Remélem a webmester javít ezen! Majd elfelejtettem! Talán lessz valami Csepregen is , fegyelmi kivizsgálás indult a polgármester ellen " fenn áll a gyanú" amiről előző levelemben írtam. Kár, hogy a tv csak egyszer nagyon röviden adta ezt a részt!
Csepregnet

#7 csepregnet

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 22 October 2004 - 02:51 PM

Jó lenne, ha csak ennyi lenne, de szerintem ez a jéghegy csúcsa. Szerintem az önkormányzat malmaiban őrlő öreg molnár lassan már nem őről, hanem csak vegetál, saját pecsenyéjét sütögeti, ezzel pedig Csepregnek árt. Nézd meg a legutóbbi esetet. Előkészítetlenül, nem egyeztetve senkivel, eladja a kistérségi központi szerepet. Kiváncsi vagyok mi lesz a hűtlen kezelés ügyével. Én azt hittem, a Nyugat is érdeklődik eziránt, de lehet, hogy ez nem téma? Kőszeg fegyelmi ügye címlap sztori a Vas Népében, csepregi ilyen ügyek még apróbetüs eldugott helyen sem jelennek meg  
csepregnet

#8 Guest__*

• Guests

Elküldve: 30 September 2004 - 11:10 AM

A tavasz folyamán ismeretlen tettes ellen tett feljelentést egy csepregi képviselő hűtlen kezelés miatt a helyi önkormányzattal kapcsolatban. Ki is hallgattak ez ügyben több képviselőt is. Az ügy azonban aludni látszik. Sajnos egy másik hasonló eset kezd kibontakozni, de most az összeg már jóval nagyobb! Meddig lehet ezt bűntetlenül csinálni?  Mikor állítják meg az elkövetőt? Ha már többszőr megtette (Iskolaterv, Légfuvókák, híd építés) ezek csak a jéghegy csúcsai) az illető ezután is megfogja tenni. Kőszeget címlapon hozza a Vas Népe, a csepregi ügyet nem is említette.