Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40451 replies to this topic

#36421 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2010 - 08:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: frankdrebin - Dátum: 2010 Jun 02, 08:33

Én azt hallottam, hogy nem csak mi, hanem a Kaposvár meg a Kecsó is érdeklődik iránta. Hiába az új légiósszabály felértékeli az összes magyart.

A Kaposvárnak nyilvánvalóan kell igazolni, hiszen nem marad játékosa. Azt azért nem szeretném, ha a Kaposvárral lennénk egyszinten. A "tökéletes csere" szöveg ismerős, láttuk az elmúlt idényben. Ahelyett, hogy máshonnan hozunk "tökéletes cseréket" a saját fiataljainkra kellene építeni.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36422 henger4

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 24 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2010 - 08:45 AM

[
Én úgy tudom, hogy a jobbosok "csak" annyit mondtak, hogy hajlandóak megmenteni a Falcot kifizetve
annak 80 milliós lejárt tartozását és biztosítani a következő idényt de feltételt szabtak :

amíg a várost az képviseli tulajdonosként aki a csőd szélére levírozta a csapatot ( szegény Csaba ) nem szavaznak
meg semmit.
Ezt van aki jogos felvetésnek tartja, a balosok meg felháborodtak.
Hogy lesz ebből megegyezés ??
A Csaba maradt pénz meg nincs, az idei teljes évi városi támogatás már elköltve !

Nekem az a véleményem, hogy aki a többséget képviseli a tagyűlésen annak kell megoldania a pénzügyi problémákat.
De nagyon gyorsan ! ( Tegnap ketten !!! voltak edzésen )

#36423 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1519 Hozzászólás:

Elküldve: 02 June 2010 - 08:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 2010 Jun 01, 23:31

Simon Laci nekem is eszembe jutott, szerintem akár be is jöhet. Tény, hogy élete legsz*rabb idényén van túl, a zegiek szidják mint a bokrot, nem alaptalanul. De ha a srácban van ambíció és nem akar eltűnni a süllyesztőben, akkor kitűnő lehetőség számára a Falco. Laci maga nyilatkozta, hogy 20-25 percre tervez a következő idényre, azaz kell olyan játékos aki képes felhozni a labdát. Vida ilyen volt, nála viszont Simon nagyobb spíler sztem. Emlékezzünk rá, szegény Horváth Zolinak sem volt túl jó idénye, mielőtt hozzánk igazolt, aztán a bajnokság legjobb centerévé vált nálunk. Jó, persze ugyanezt nem várnám Simontól, de szerintem van benne ráció, ahogy persze be is fürödhetünk vele. Jelenlegi helyzetben vállalni kell ennyi kockázatot, mert Matyi annyira irányító kb, mint Váradi Kornél, azaz semennyire. Benne én kicsit sem Laci utódját látom, hanem lehet belőle egy jó iparos, mint pl. Gáspár a ZTE-ben.
Persze jó lenne, ha ez volna most a legnagyobb problémánk.

Én azt hallottam, hogy nem csak mi, hanem a Kaposvár meg a Kecsó is érdeklődik iránta. Hiába az új légiósszabály felértékeli az összes magyart.
Legyen tánc

#36424 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 834 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 10:31 PM

Simon Laci nekem is eszembe jutott, szerintem akár be is jöhet. Tény, hogy élete legsz*rabb idényén van túl, a zegiek szidják mint a bokrot, nem alaptalanul. De ha a srácban van ambíció és nem akar eltűnni a süllyesztőben, akkor kitűnő lehetőség számára a Falco. Laci maga nyilatkozta, hogy 20-25 percre tervez a következő idényre, azaz kell olyan játékos aki képes felhozni a labdát. Vida ilyen volt, nála viszont Simon nagyobb spíler sztem. Emlékezzünk rá, szegény Horváth Zolinak sem volt túl jó idénye, mielőtt hozzánk igazolt, aztán a bajnokság legjobb centerévé vált nálunk. Jó, persze ugyanezt nem várnám Simontól, de szerintem van benne ráció, ahogy persze be is fürödhetünk vele. Jelenlegi helyzetben vállalni kell ennyi kockázatot, mert Matyi annyira irányító kb, mint Váradi Kornél, azaz semennyire. Benne én kicsit sem Laci utódját látom, hanem lehet belőle egy jó iparos, mint pl. Gáspár a ZTE-ben.
Persze jó lenne, ha ez volna most a legnagyobb problémánk.

#36425 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 09:38 PM

A 86-os utat 8éve!!! ígérték meg,azóta semmi...

egyik kutya,másik eb...

azért az is érdekes,hogy a választások előtt megjelent falco meccsen jópár képviselő,de utána már egyiket sem lehetett látni...

#36426 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1526 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 09:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Jun 01, 18:19

A Halinál elég gyorsan elintézte a jobboldal, hogy saját embere üljön a bársonyszékben (pedig Dobány Lajos munkáját nem sok kifogás érhette). Szerintetek itt nem erre megy ki a játék? Hogy addig nincs támogatás, ameddig nem a mi emberünk van a tűz körül...? Nem tudom, csak furcsa ez az egész... Hogy amíg Csaba nyomja itt a Falcot, addig mi meg beteszünk, ahol tudunk. Ahelyett, hogy összefognánk... :)

Pedig a város, és a club érdekei mindennél előrébb valók. Ősszel majd jönnek az ígéretek, hogy így meg úgy lesz, amíg túl nem leszünk a választásokon. Momentán le vagyunk sz.rva. (Persze tisztelet a kivételnek. )

Szinte mindent a város támogatásának köszönhetünk ez tény. De könyörgöm, a horribilis pénzekért megépített arénát valamivel meg kellene tölteni a jövőben is! Vagy nem?Ha nem FALCO-meccsel, akkor mégis mivel? Üzemeltetni kell, és ez is egy szempont!!! Fontos szempont!
Mondjon valaki olyan más rendszeres rendezvényt, amire háromezer ember bevonul az arénába!!

El lehet szúrni most - nem adjuk meg a támogatást, alig lesz csapatunk... a végén majd pár százan lézengünk a meccseken, aztán lehet megint utólag gondolkodni, hogy miért is ..sztuk el....

Szomorú, hogy ki van téve a FALCO ezeknek a csatározásoknak. Ezért nagyon nagy kár, hogy nem több lábon állunk - szponzorilag....
kép

#36427 csicsin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 516 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 09:16 PM

Engem nem érdekel hogy ki van a tűz körül lehet jobb oldali vagy baloldali egyén, csak tegyen meg mindent a csapatért!!!!
IN MEMORIAM HORVÁTH ZOLTÁN

#36428 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 08:16 PM

A Halinál elég gyorsan elintézte a jobboldal, hogy saját embere üljön a bársonyszékben (pedig Dobány Lajos munkáját nem sok kifogás érhette). Szerintetek itt nem erre megy ki a játék? Hogy addig nincs támogatás, ameddig nem a mi emberünk van a tűz körül...? Nem tudom, csak furcsa ez az egész... Hogy amíg Csaba nyomja itt a Falcot, addig mi meg beteszünk, ahol tudunk. Ahelyett, hogy összefognánk... :)

Csak filózgattam itt magamban...

HAJRÁ FALCO!!!

Azért ahogy látom, a zte-t is szépen szétszedik... :)

Filozófiából jeles (5) Mr Teacher'!
Küzdőtér, mely egyre szűkül, de itt még van. Küzdünk, mert a küzdelem szép. Ja, értelmetlen is, az senkit se érdekel.

Lesznek áldozatok is, de ez sem érdekes és azok is rossz szájízzel távoznak akik becsülettel küzdöttek.
Szóval győztes nem lesz.
Úgy látom, nagyon sokan tisztán látják a történéseket.......................

Én ezzel befejeztem az árnyalt vélemény nyílvánítást.
Türelemmel várom a folytatást, az elmozdulást a jelenlegi helyben topogásról.

Továbbra is FALCO szurkoló maradok, s ha tudok segítek.

HAJRÁ FALCO!!!!!!!

#36429 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 06:29 PM

Hogy amíg Csaba nyomja itt a Falcot, addig mi meg beteszünk, ahol tudunk.

Ez egyértelmű hogy így van. Sajnos.

#36430 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3576 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 06:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Jun 01, 18:06

Neked szerintem még a tesóm is jó lenne a Falcoba :)

Hát vele biztos,hogy ERŐSÖDNÉNK :) !!!
Ezt nem kétlem...
Amúgy a múltkor pont te győztél meg arról,hogy ez a Simon gyerek nem rossz spíler....

#36431 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3854 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 06:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Jun 01, 17:06

Csak filózgattam itt magamban...

HAJRÁ FALCO!!!

Azért ahogy látom, a zte-t is szépen szétszedik... :)

#36432 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2166 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 06:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Jun 01, 17:58

Szerintem Laci mögé cserének ő tökéletes lenne,és van benne alázat,képes lehet tanulni Lacitól;és ha igaz,hogy Lazic fedezte fel,valószínű ő bízna is benne...Szerintem túl drága sem lehet,és azért egy volt válogatott játékosról beszélünk!

#36433 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3576 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 05:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: samsung - Dátum: 2010 Jun 01, 15:14

"Kérdőjelek a kosarasoknál.

Az aranyérmet megünnepelték a Zalakerámia ZTE férfi kosárlabdázói és vezetői. Az ünnepek után a játékosoknak jön a pihenő, a vezetőknek pedig a szerződésekkel kapcsolatos munka.

A klubtól kapott információ szerint egyedül csak Kámán szerződése nem járt le a meghatározó játékosok közül.

A négy légiós közül Watson kijelentette ő magasabb szintű bajnokságba vágyik, a francia másodosztályba igazolt. Wilsonnak és Hinnantnak ajánlatot tett a vezetés, de őket is keresik külföldről és itthonról is, megtartásuk nem lesz könnyű feladat. Timberlake szívesen maradna, de mivel jövőre csak 3 légiós szerepelhet, nála jobb játékosban gondolkodnak a ZTE-nél.

A magyarok közül Trepák, Baki és Simon kontraktusa járt le, az utóbbi a jelek szerint a Falcohoz megy. Gáspár és Tóth Á. esetében opciós joggal rendelkezik a ZTE, de ez nem sokat jelent. Előre borítékolható, hogy hosszú tárgyalássorozat vár a vezetőkre.

Újság még a csapatnál, hogy az MKOSZ szakmai bizottsága megválasztotta az idény legjobbjait. A férfi játékosoknál Kámán Tamás, a férfi csapatok edzői között pedig Völgyi Péter lett a 2009-2010-es év legjobbja."

A zete fórumon találtam ezt... Itt is említik Simont. Hát... :)

Szerintem Laci mögé cserének ő tökéletes lenne,és van benne alázat,képes lehet tanulni Lacitól;és ha igaz,hogy Lazic fedezte fel,valószínű ő bízna is benne...Szerintem túl drága sem lehet,és azért egy volt válogatott játékosról beszélünk!

#36434 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 04:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Jun 01, 16:27

Arra felhívnám a figyelmet, hogy ha jól védekező csapatot akarunk akkor, nem sztárok kellenek, hanem munkások.
A jó védőcsapatok alapja, hogy mindenki csak 20-25 percet játszik mert addig bír igazi erőbedobással dolgozni és koncentrálni.
Így engem nem zavar, ha a padon ül 4 kisember, mert van cserelehetőség és a Tibi 4esbe is cserélhető egy zóna esetén vagy egy Scott Lee Bell típusú 4eseknél. Mert soha nem vallott szégyent ellenük. Mint írtam, kell edzésre 10-12 játékos aki keményen dolgozik. Ehhez a krasznai kiricsi duó kevés volt. Magas emberben leszünk bajban szerintem inkább. Imi nem megoldás szerintem, csak ha nem találunk senkit.
Én bízom abban, hogy a szív a küzdés lesz jellemző ránk a következő szezonban. Akarom, hogy aki csereként 10 percet játszik törölje fel a pályát az ellenfél játékosával.

Szerintem

Jogos. Adom. Csak én ilyen anyagi helyzetben ezt luxusnak érzem, mert úgy gondolom hogy u. a lesz mint idén hogy játszik 8 ember max 9 és viszlát a többinek...

#36435 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 04:27 PM

Arra felhívnám a figyelmet, hogy ha jól védekező csapatot akarunk akkor, nem sztárok kellenek, hanem munkások.
A jó védőcsapatok alapja, hogy mindenki csak 20-25 percet játszik mert addig bír igazi erőbedobással dolgozni és koncentrálni.
Így engem nem zavar, ha a padon ül 4 kisember, mert van cserelehetőség és a Tibi 4esbe is cserélhető egy zóna esetén vagy egy Scott Lee Bell típusú 4eseknél. Mert soha nem vallott szégyent ellenük. Mint írtam, kell edzésre 10-12 játékos aki keményen dolgozik. Ehhez a krasznai kiricsi duó kevés volt. Magas emberben leszünk bajban szerintem inkább. Imi nem megoldás szerintem, csak ha nem találunk senkit.
Én bízom abban, hogy a szív a küzdés lesz jellemző ránk a következő szezonban. Akarom, hogy aki csereként 10 percet játszik törölje fel a pályát az ellenfél játékosával.

Szerintem

#36436 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 04:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 16:11

Nyugodj meg, ebből a 3 játékosból senki sem lesz kezdő. Egyébként szerintem Szanati 11. ember lesz, bár szerintem sincs ennek sok értelme. De ha Pankárral nem tudnak megállapodni, akkor meg a Simon-Szanati-Hajmásy-Borszéki/új 4-es-új 5-ös cserepadunk lesz.

Azért az utóbbi verzió elég gyenge szerintem. 11. embernek meg üljön le a Náray Bence meg még valaki ne a Matyi. A Matyi vagy játszon 10-15 perceket vagy adjuk kölcsön. Na mindegy én most 1 hétig nem leszek itthon szóval remélem addigra lesznek konkrét hírek is, mire hazaérek.
Hajrá Falco!

#36437 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 04:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 15:58

Én azt gondolom, hogy ezzel akkor megint leszopatunk valakit vagy magunkat...
Ha a Tibit nem játszatjuk, akkor magunkat szopatjuk le, mert akkor minek igazoljuk le.
Ha meg a Hagymát vagy a Matyit akkor meg ők elvesztenek 1 évet a pályafutásukból (megint). Ha ez így lesz, akkor viszont valamelyikőjüket kölcsön kellene adni B-csoportba, hogy játszon 1 szezont 30-40 perceket.
abba bele se merek gondolni, hogy úgy tervezzük, hogy a Matyi, Hagyma, Simon L hármasból valaki kezdő lenne...

Nyugodj meg, ebből a 3 játékosból senki sem lesz kezdő. Egyébként szerintem Szanati 11. ember lesz, bár szerintem sincs ennek sok értelme. De ha Pankárral nem tudnak megállapodni, akkor meg a Simon-Szanati-Hajmásy-Borszéki/új 4-es-új 5-ös cserepadunk lesz.

#36438 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2295 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 04:07 PM

Hát utána olvastam kicsit a Siminek. Hát azt olvastam sok helyen, hogy akkor volt jó mikor Nikola kezei alatt dolgozott. Lehet jó lesz, és akkor amit felírt a Viszi abból még jó is kisülhet.
Csak a FALCO
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36439 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Jun 01, 15:37

Több variáció lenne :)

Én azt gondolom, hogy ezzel akkor megint leszopatunk valakit vagy magunkat...
Ha a Tibit nem játszatjuk, akkor magunkat szopatjuk le, mert akkor minek igazoljuk le.
Ha meg a Hagymát vagy a Matyit akkor meg ők elvesztenek 1 évet a pályafutásukból (megint). Ha ez így lesz, akkor viszont valamelyikőjüket kölcsön kellene adni B-csoportba, hogy játszon 1 szezont 30-40 perceket.
abba bele se merek gondolni, hogy úgy tervezzük, hogy a Matyi, Hagyma, Simon L hármasból valaki kezdő lenne...

#36440 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2166 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 15:35

Ok legyen így, de akkor mi a fasznak a Tibi?

Több variáció lenne :)