Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

39526 replies to this topic

#36421 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 02:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 May 11, 13:20

Neki benne lenne az új szerződésében, hogy csak triplát dobhat? :D Betörni nem szabad neki? :rolleyes:

Azt magyarázd meg nekem, hogy a faszba fogja megverni a védőjét, ha ő a hármason áll a védője meg 5 méteren, mert veszélytelen kintről?? Vagy majd neki engedni fogják, hogy 5 méteren vegye át a labdát szerinted??
Simán vállalni fogja mindenki azt a kockázatot, hogy max bedobnak az ilyen játékosok 1 hármast...

#36422 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 May 11, 10:28

Maximum Lakatosban gondolkodhatunk, de ő meg kettes és az új hármasvonalról esélytelen lesz, aztán megint négyen támadunk...

Neki benne lenne az új szerződésében, hogy csak triplát dobhat? :D Betörni nem szabad neki? :rolleyes:
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#36423 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1415 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 12:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Zsozsi - Dátum: 2010 May 11, 12:06

http://sztv.hu/arena/arena----majus-10
a tegnapi Aréna videója

Köszi!
Sárga-feketék SZÍVÉBEN MINDIG ÉLSZ! #18
Csak a Falcoooooo

#36424 Zsozsi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 12:06 PM

http://sztv.hu/arena/arena----majus-10
a tegnapi Aréna videója

#36425 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1415 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 11:16 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2010 May 11, 10:34

most kezdődik a tv-be!

lecsúsztam.
remélem felteszik netre.
Csak a Falcoooooo

#36426 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 10:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: jani625 - Dátum: 2010 May 11, 10:17

Sziasztok!

a tegnapi Falco tv-t nem lehet letölteni valahonnét? nem találom az sztv.hu-n.

üdv

J

most kezdődik a tv-be!

#36427 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 10:28 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 11, 09:57

Nem az a kérdés, hogy megteheti-e mert igen megteheti, hanem, hogy milyen alku pozícióban van.

Gondolom tudja neki mennyiért éri meg játszani, aztán ha annyit kap marad, ha nem akkor pápá. Az ő szemszögéből szerintem mindegy a 4 légiós, mert Hagymára még 4 légiós esetén se bíznám az elsőszámú magyar csereposztját. 9-10. embernek jó, de 6-7-nek kicsit durva lenne...
Aki meg hármas posztra elképzelhető lenne cserének arra meg nincs esélyünk szerintem. Maximum Lakatosban gondolkodhatunk, de ő meg kettes és az új hármasvonalról esélytelen lesz, aztán megint négyen támadunk...

#36428 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1415 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 10:17 AM

Sziasztok!

a tegnapi Falco tv-t nem lehet letölteni valahonnét? nem találom az sztv.hu-n.

üdv

J
Csak a Falcoooooo

#36429 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 09:57 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 May 11, 09:39

Szerintem a Tibi ezt most is mondhatja bármikor. Ha olyan ajánlatot kap, ami neki nem éri meg, simán válthat. Tanult ember nem hiszem, hogy a gépsoron kellene dolgoznia 3 műszakban 70 rongyért...

Nem az a kérdés, hogy megteheti-e mert igen megteheti, hanem, hogy milyen alku pozícióban van.

#36430 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 09:39 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 11, 09:26

Azért van jelentkező a magyarokra ha amieinkre nem is annyira, de ha kevesebb a légiós, akkor azt mondhatja pl a Tibi ha nem ennyi akkor visszavonulok. Sajnos amikor kevesebb a választás mindig megnő az értéke annak a kis rétegnek. Ez történt már tavaly is és ezzel még emelnénk a béna magyarok árát.

Szerintem a Tibi ezt most is mondhatja bármikor. Ha olyan ajánlatot kap, ami neki nem éri meg, simán válthat. Tanult ember nem hiszem, hogy a gépsoron kellene dolgoznia 3 műszakban 70 rongyért...

#36431 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 09:26 AM

Azért van jelentkező a magyarokra ha amieinkre nem is annyira, de ha kevesebb a légiós, akkor azt mondhatja pl a Tibi ha nem ennyi akkor visszavonulok. Sajnos amikor kevesebb a választás mindig megnő az értéke annak a kis rétegnek. Ez történt már tavaly is és ezzel még emelnénk a béna magyarok árát.

#36432 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 09:12 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 10, 21:22

Miért legyen 3 légiós amikor a grebenár így is többet keres mint a Dies majdnem mint az Arnas és anno a Zoli. Ha megint 4 légiós lehet akkor legalább se a Pankár Csabi Lakatos Soós Dávid nem kérhet olyan sokat, hisz 4-5 ezerért már jó légióst hozol. Így szerintem erősebb a bajnokság és nem torzul el a magyarok keresete. Persze a 2 magyar maradjon a pályán. Én nem változtatnék a rendszeren régen volt ilyen erős bajnokság mint idén.

szerintem amúgy sem kérhetnének túl sokat,vagy ennyi jelentkező lenne rájuk?

#36433 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 11 May 2010 - 06:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 21:29

Soós semmivel nem jobb mostaniaknál.

Így van!
Nyugodtan menjen oda, nem lenne megoldás szerintem sem. Viszont most már valaki kellene!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36434 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6385 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 11:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 23:15

Te is régen írtál már ennyit... :D

Csodállak benneteket! :rolleyes:
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36435 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 11:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 May 10, 23:54

Hidd el azok a játokosok akiknek van "értékük" már rég megegyeztek a jövőjüket illetően!
A tárgyalások már hónapokkal ezelött megkezdődtek és tévhitben él az aki azt gondolja, hogy májusban még el lehet kezdeni tárgyalni. Bízom benne, hogy mi is az észszerűréség keretein belül tárgyaltunk játékosokkal és remélem rövidesen történnek is bejelentések! Addíg viszont jó látni, hogy pörög a fórum! :rolleyes:

Te is régen írtál már ennyit... :D

#36436 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6385 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 21:56

Lehet, hogy csak azért az időhúzás, mert a "döntéshozó" csapatok még versenyben vannak, és nem jó nekik, ha addig a többi csapat elkezd "szerződtetni"! :rolleyes: ... de az is lehet, hogy csak úgy véletlenül alakult így... :D

Hidd el azok a játokosok akiknek van "értékük" már rég megegyeztek a jövőjüket illetően!
A tárgyalások már hónapokkal ezelött megkezdődtek és tévhitben él az aki azt gondolja, hogy májusban még el lehet kezdeni tárgyalni. Bízom benne, hogy mi is az észszerűréség keretein belül tárgyaltunk játékosokkal és remélem rövidesen történnek is bejelentések! Addíg viszont jó látni, hogy pörög a fórum! ;)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36437 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5515 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 10:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 May 10, 21:57

Gondolom a dolog a szavazásnál úgy nézett ki, hogy a csapatok már megkerestek játékosokat, azok meg bekértek olyan összegeket, amiért már simán megéri légióst hozni. Erre a csapatok meg jogosan beintettek.

Látod ez elképzelhető!

#36438 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 10:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 10, 22:47

Én máshogy értelmeztem ezt. Ha tényleg őszintén mondod, hogy nem volt benne semmi negatív irónia irányomba, akkor rendben, és akkor bocs a "kirohanásomért".

:rolleyes:

#36439 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 10, 21:42

Én egyetértek Veled! Majd ha teljesítményarányosak lesznek a fizetések, akkor legyen majd kevesebb légiós. De miért keresne egy magyar játékos mondjuk annyit, mint az a légiós, aki 3-szor annyit tesz a csapatért. Nézzétek meg Bádert! Egy nagy nulla a produkciója, szégyen amit csinál, és szerintem ő keresi az egyik legtöbbet hazánkban. De lehetne még több nevet is mondani, sajnos nem is kellene messzire mennünk. És ha egy légióssal kevesebb lesz majd, akkor a semmit sem mutató játékosok is még jobban leszedik a klubokat, mondván, hogy még nagyobb szükség lesz rájuk. Csak kíváncsi leszek majd, hogy a teljesítményük is még nagyobb lesz -e?! Szerintem meg attól erősödne a magyar kosárlabda, ha a több légiós mellett csak az igazán használható magyarok maradnának felszínen.

Gondolom a dolog a szavazásnál úgy nézett ki, hogy a csapatok már megkerestek játékosokat, azok meg bekértek olyan összegeket, amiért már simán megéri légióst hozni. Erre a csapatok meg jogosan beintettek.
Viszont azért láttunk már mi is a saját csapatunknál erre példát, más csapatoknál meg nagyon sokat, ahol botrányosan sz*r légiósok játszottak 30 perceket és szinte semmi extrát nem mutattak.
A magyar bajnokságban az utóbbi években a legnagyob fejlődés abban mutatkozott, hogy már elég jó légiósokat hozott minden csapat és volt elég sok extra légiós is. Szerintem ez meg azzal járt, hogy a magyarok pénzét nagyon leverték. A volt és jelenlegi válogatott játékosok jól keresnek, de a cserék a pletykák szerint vicces pénzeket kapnak (ezért is töltődött fel a B-csoport).
Vannak kirívó pénzek a hírek szerint valóban, de az átlagos pénzek a pletykák szerint kb 200-250 körül mozognak, ami azért nem egy extra pénz főleg 10 hónapra és lehet hogy meg se kapják...

#36440 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 10, 22:35

Én csak példákat írtam, hogy kik mozognak a piacon biztosan és kik azok akik felértékelődnek ha csak 3 légiós lesz. Csak rossz ez, hogy úgy kell szerződést kötni, hogy nem tudjuk, hány légiós lesz. Ilyen is csak magyarországon lehet.
Gondoljatok bele, hogy hozol egy drága magas magyart, majd kiderül, hogy 2 kicsi meg 2 magas légiósod is lehet. Akkor már felesleges lesz valaki. Nem jó ez így. 8-30 közötti napon kell összehívni újra a tanácsot, de miért nem pl most pénteken sűrgösségibe, hisz kéne már a jövő évre. Nevetséges!!!

Lehet, hogy csak azért az időhúzás, mert a "döntéshozó" csapatok még versenyben vannak, és nem jó nekik, ha addig a többi csapat elkezd "szerződtetni"! :rolleyes: ... de az is lehet, hogy csak úgy véletlenül alakult így... :D