Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

42700 replies to this topic

#36401 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Sep 01, 13:29

nekem is van pár(4), de remélem hogy a mester sokat rotál és azért van rájuk szükség és hasznosak lesznek!

Lassan szerintem nem ártana frissíteni az oldalt, mert még a tavalyi játékosok vannak mindenhol.

A magas, súlyos, klasszikus pozíciós centereknek szokott lenni még egy kevésbé jó tulajdonságuk: a gyors játékritmust nehezen követik.
Nem volt olyan régen még az a meccs, amin Gulyás szinte mindig a másik térfélen volt, mint a labda, mi meg rohantunk...
Ilyenkor elég sokszor 5 a 4 ellen megy szinte a játék, és ha ezt tudod erőltetni, mert a pad elég hosszú, és használod is bátran a keretet, akkor a center hiánya nem is biztos, hogy hiány. Persze 6-7 emberrel max. egy félidőt lehet végigrohanni.
Párszor már említettem, nem játékosok kellenek a pályára, hanem CSAPAT! És megfelelő stratégia!

#36402 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Sep 01, 13:32

Miért is említetted meg Mel Gibsont? Felmerült a kérdés, hogy esetleg... mi lenne, ha... :) :)
A filmes sztorikat mindig "vetíteni" szokták... az meg nem a mi pályánk... :D

Ő biztos tudja, hogy mi az ábra ilyen helyzetekben :D :D
De jó volt olvasni, hogy egy egyszerű kérdésből ennyit ki lehet hozni. :)
Kösz mindenkinek aki bármit is reagált!

#36403 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Sep 01, 13:23

Figyu. Nem vagyok se belsős, se családtag se kutyafüle, csupán egy bérletes Falco szurkoló.

érdekelt a többiek, nálam jobban informált emberek véleménye mert nagy a hallgatás. ENNYI!
Mellesleg inkább olvasgatok ilyeneket, mint hogy ki sajnálkozik a Star Wars szereplők likvidálásán és ki nem.

ui: ha véletlenül tényleg itt kötne ki, akkor légyszi ne kövezz meg érte. Mel Gibson se látna benne fantáziát.

Miért is említetted meg Mel Gibsont? Felmerült a kérdés, hogy esetleg... mi lenne, ha... :) :D
A filmes sztorikat mindig "vetíteni" szokták... az meg nem a mi pályánk... :D

#36404 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 552 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Sep 01, 14:20

+1
Egy ötös center kellene, vagy legalábbis el kellene már dőlnie annak, hogy mi a helyzet az Imivel.

Szerintem is ez a kérdés. Úgy gondolom, mezőnyposztra igazolni már felesleges. Van elég játékos. Az, hogy elég jók e, majd a szezon során dől el. Szerintem egyébként egy jó kettes amcsival bitang erős mezőnysorunk van, bár ez az én egyéni véleményem.

Az egyetlen kérdés a center-gond. Ha nincs Imi, vagy van, csak használhatatlan, akkor egy kicsit tényleg kevesen vagyunk. De az biztos, hogy most már értelmes igazolásra nincs túl sok esély magasposztokon. Ezt a problémát Lazicsnak kell megoldania, és szerintem meg is oldja. Mindenestre nem sok esélyt látok arra, hogy Kolja ideérjen az első meccsre, úgyhogy kiderül, hogy a magas magyarjaink a gyakorlatban mennyire használhatóak centerben, illetve hogy Lazics egyáltalán kit milyen posztra szán. Mert nekem ez sem teljesen tiszta még.

Érdekes szezon lesz ez, de a csapatunk jó lesz!

Hajrá Falco!!

#36405 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Sep 01, 12:56

Többi tök fölösleges,sőt már így is van pár most feleslegesnek tűnő ember....

nekem is van pár(4), de remélem hogy a mester sokat rotál és azért van rájuk szükség és hasznosak lesznek!

Lassan szerintem nem ártana frissíteni az oldalt, mert még a tavalyi játékosok vannak mindenhol.

#36406 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Sep 01, 11:52

Azért ez vicces... Örülök a közvéleménykutatásnak...
Mikor jelentik be??

Figyu. Nem vagyok se belsős, se családtag se kutyafüle, csupán egy bérletes Falco szurkoló.

érdekelt a többiek, nálam jobban informált emberek véleménye mert nagy a hallgatás. ENNYI!
Mellesleg inkább olvasgatok ilyeneket, mint hogy ki sajnálkozik a Star Wars szereplők likvidálásán és ki nem.

ui: ha véletlenül tényleg itt kötne ki, akkor légyszi ne kövezz meg érte. Mel Gibson se látna benne fantáziát.

#36407 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Sep 01, 12:56

Ha bárkit hozunk még magyart,akkor csak centert szabad!!!!!!
Szerintem....

+1
Egy ötös center kellene, vagy legalábbis el kellene már dőlnie annak, hogy mi a helyzet az Imivel.

#36408 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3945 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Sep 01, 10:29

Egy kérdést felteszek én is a nagyérdeműnek! ( hozzáteszem nem provokálási szándékkal szimplán csak érdekel a véleményetek )

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Kornél itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

én meg olyan hülye bunkó vagyok, aki nem felejt... Úgyhogy inkább ne jöjjön... Az után, ahogy innen távozott, semmi keresnivalója itt, még ha azt el is kell ismerni, hogy nem rossz játékos (lenne, ha nem lenne folyton sérült).

#36409 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5872 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 01:02 PM

Én is teljesen egyetértek suttogóval, vagyis hogy a klub mindenkori döntései csakis a FALCO érdekeit kell, hogy szolgálják.

#36410 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3650 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:56 PM

Ha bárkit hozunk még magyart,akkor csak centert szabad!!!!!!
Szerintem....

#36411 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5872 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ryland - Dátum: 2010 Sep 01, 11:33

Nekem nem olyan magas a vérmérsékletem, én nem akadnék ki. A szememben ő egy játékos, aki elment, de visszajöhet.
Viszont elnézve a csapatot teljesen felesleges, a posztjain már így is több játékos van, mint kéne. Ráadásul rendkívül sérülékeny, ezért alapból képtelen a kiegyensúlyozott, jó teljesítményre. Nem lenne erősítés. Úgyhogy szerintem ez csak egy elméleti kérdés, a gyakorlatban csak nem vagyunk olyan ökrök, hogy idehozzuk őt is.

Hajrá Falco!!

Nagyon higgadt, jó érvelés. Egyetértek Veled, szerintem sincs szükség rá, de csakis az általad leírt okok miatt.

#36412 Karl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 942 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Sep 01, 11:54

Adódik a másik oldal, hogy a klub olyan döntést hozzon, ami CSAK a klub érdekét szolgálja. (Beleértve az összes mostani, és esetleg az elkövetkezőkben képbe kerülő leigazolt játékosaink érdekét. Ne felejtsük el, ők ide igazoltak.)

Szerintem is, a klubnak elsősorban a saját érdekét kell néznie. Kivácsi leszek pl. hogy állunk fel a Komarno ellen Alekszejev és az Imre hiányában. Center nélkül? Most is kettő 4-essel, mint tavaly?
A pisztráng is felúszik a hegyi patakon, apránként araszolva...

#36413 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Sep 01, 12:26

[size=5]Sárgafekete te mindent komolyan veszel amit nem te hozol fel!
Leírtam, hogy nincs semmi közünk a Kornélhoz jelenleg!

a legjobb kommunikáció az, amikor a pro és kontra információ is kiszivárog, mindkettő hiteles forrásból...
akkor van esély a leginkább hiteles visszacsatolásra

itt mintha most ezt lehetne felfedezni?!

Azt kell mondjam, ha már csak egy emberben felmerül a gondolat, hogy mi lenne, ha... akkor az a kérdés már adott... aztán a kérdést egyre több helyen teszik fel, persze csak elméletben...
a kérdéssel semmi baj, csak a válasz nem mindegy, kinek az érdekét képviseli
Ha a klub érdekeit, abba az szurkolók, tényleges támogatók (finanszírozók) tartoznak első körben, az ő elvárásaiknak eddig is megfelelni próbáló, igazolt játékosaink Közülük nem biztos, hogy mindenki ugyanúgy csak a saját érdekét nézte volna, ha esetleg ő lett volna az, akire minden meccsen számítanak egy bajnokcsapatban..........

#36414 Umbro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Sep 01, 11:52

Azért ez vicces... Örülök a közvéleménykutatásnak...
Mikor jelentik be??

Ide ne jöjjön a patkány!!!
HAJRÁ FALCO!!!

#36415 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Sep 01, 12:34

Nem szentírás! De ha tudod te is hová fog valószínű menni akkor minek variálsz egy egyszerű kérdéssoron, és miért gyártszz összeesküvés elmélette megint?

Én azt tudom, hogy kik keresték (tudom?? hallottam egy olyan ismerőstől, akinek jó infoi vannak mindig). Egyből a szolnoki szerződésbontás után én azt hallottam, hogy Sopronba megy. Na az nem történt meg, szóval sejtésem szerint gondolkodik ezért képben vagyunk mi is...

#36416 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:34 PM

Nem szentírás! De ha tudod te is hová fog valószínű menni akkor minek variálsz egy egyszerű kérdéssoron, és miért gyártszz összeesküvés elmélette megint?

#36417 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:33 PM

Kösz a szivatást! :D
Klubbnál dolgozik sok rokon és játszik a testvér is de nics szerződés akornél kezében amit mi ajánlottunk neki. Én így tudom.

#36418 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:33 PM

Hagyjuk tényleg! Amit Te írsz az szentírás természetesen. Én nem azt mondtam, hogy ide igazol. Azt mondtam megkerestük.
A kérdésre válaszolva én örülnék Neki ha jönne, de szerintem vagy 200 vagy 60 km-mel odébb fog igazolni.
Hajrá Falco!

#36419 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6630 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:28 PM

és a klubnak? :D
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36420 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 12:26 PM