Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

39492 replies to this topic

#1 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:48 PM

Idézés: dr.house - Dátum: 23 July 2017 - 09:20 PM

Mióta ideigazolt volt két 20pontos meccse, és ilyenkor kiemelik nyilván a legjobbat. Volt olyan cikk is, hogy Govensék ha jól emlékszem az előző szezonban nálunk, mikor 30felett dobott. Ha más hozta volna ezt az eredményt szerintem vele kezdték volna a cikket. Örüljünk ennek ne lássunk bele többet a cikkbe mint ami szerintem!

Ok,lehet csak én éreztem némi elfogultságot,lehet alaptalan...Csak félek,nehogy ez rossz hatással legyen rá...Annak én is örülök,hogy jól teljesít!

#2 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:20 PM

Idézés: matt999 - Dátum: 23 July 2017 - 09:10 PM

Nem tudom feltűnt-e nektek,de amióta hozzánk igazolt Kucsora a bb1 elégge elkezdte nyomni. :)/>
Már az egyik cikkben konkrétan nem u20-as csapat volt,hanem Kucsoráék,stb. Remélem nincs összefüggés csak én látom bele ;)/>

Mióta ideigazolt volt két 20pontos meccse, és ilyenkor kiemelik nyilván a legjobbat. Volt olyan cikk is, hogy Govensék ha jól emlékszem az előző szezonban nálunk, mikor 30felett dobott. Ha más hozta volna ezt az eredményt szerintem vele kezdték volna a cikket. Örüljünk ennek ne lássunk bele többet a cikkbe mint ami szerintem!

#3 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3520 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:10 PM

Nem tudom feltűnt-e nektek,de amióta hozzánk igazolt Kucsora a bb1 elégge elkezdte nyomni. :)
Már az egyik cikkben konkrétan nem u20-as csapat volt,hanem Kucsoráék,stb. Remélem nincs összefüggés csak én látom bele ;)

#4 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:04 PM

Idézés: ROBIT - Dátum: 23 July 2017 - 06:17 PM

+1, nagyon tettszik ahogyan össze foglaltad a "múltat" , Kálmán Laci is hozott annak idején egy fiatal tehetséget, igazából a nevére sem a játékára sem emlékszem. Esetleg saját nevelésünkből, mármint a híres akadémiánkból nem akad egy 19éves Kucsora szintű tehetség?

Ma is szórt egy 20-ast a srác. Ami a feladata lesz szerintem megoldja bőven. És talán élni is fog a lehetőséggel.

#5 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 713 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 23 July 2017 - 06:17 PM

+1, nagyon tettszik ahogyan össze foglaltad a "múltat" , Kálmán Laci is hozott annak idején egy fiatal tehetséget, igazából a nevére sem a játékára sem emlékszem. Esetleg saját nevelésünkből, mármint a híres akadémiánkból nem akad egy 19éves Kucsora szintű tehetség?

Én Dancsecs Andrisról gondolom azt, hogy belőle lehet valaki.

#6 ROBIT

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 495 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 July 2017 - 04:44 PM

Ha egy fiatal játékos úgy érzi, hogy a tehetségéhez képest nem kap megfelelő időt a bizonyításra, akkor igazoljon el, és mutassa meg máshol, hogy a Falconál jogtalanul mellőzték. Én még mindig nem tudok olyan játékosról, aki az elmúlt 20 évben így tett, és valami komolyabb karriert befutott volna (talán Dénes említhető, mert bajnok lett, de messze nem volt ő magyar top játékos). Örüljünk annak, hogy nekünk nem kell mérgünkben a falnak menni, mint pl. a körmendieknek azért, mert Kálmán Lacit elengedték tőlük. A profi sport nem arról szól, hogy ahol felnő az ember ott biztosan játéklehetőséghez is jut , hanem a kínálat-kereslet törvényei majd meghatározzák a további útját, a karrierjét. A szurkolók meg elég balfaszok, hogy egy fiatal ha csinál már két épkézláb mozdulatot rögtön kikiáltják tehetségesnek, semmilyen komolyabb elvárást nem tárnak elé. Aztán a fiatalok többsége ott is marad annál a két épkézláb mozdulatnál, és nem azért mert nem kap lehetőséget, hanem a többségének gyengék a képességei. Emlékszem annak idején mennyit "kaptam" itt azért mert leírtam, hogy Szanatiból soha nem lesz komolyabb játékos. Ő idővel próbált váltani, elment a bajnok Albához, ahol semmivel nem volt több, mint itt a Falcoban. Sajnálták, hogy elment Bazsó, Bagó, nos megváltották a világot? Pedig mindketten alsóházi csapatban játszottak.
Az pedig vicc, hogy azon sajnálkoznak egyesek, hogy a most igazolt Kucsora majd kap e lehetőséget, holott egy hete még csak azt se tudták, hogy van ilyen nevű játékos. A MAFC-ban 6 percet játszott átlagban minden második meccsen. Persze még csak 19 éves, és ugrásszerűen fejlődhet az edzéseken is, ha így lesz szerintem kap majd lehetőséget. Ha jön Perl akkor gondolom ritkán, ha nem jön, akkor valamivel többet. Nekem viszont nem az a fontos, hogy "jajj Istenem" csak kapja meg a lehetőségét, hanem az, hogy jöjjön Zoli. Amúgy Kucsora miért a Falcot választotta? Ha tudja, hogy a fiatalok keveset játszanak egy top csapatban, akkor miért nem ment Jászberénybe, Debrecenbe, vagy akár Szegedre? Valami csak motiválta a Falcot illetően.
És nem értem miért egyénekben gondolkodunk, amikor a Falco egy csapat, amely sikereit úgyis az eredmények határozták meg eddig is, és fogják ezután is.

#7 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 824 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 10:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 July 2017 - 07:31 PM

Kucsora 20/3 az Eb-n , egy eredmény alapján nálunk erősebb Finn csapat ellen.

Az a hozzáállás rohadtul nem tetszik, hogy még ide sem ért Kucsora, de már egyesek el is temették, hogy úgy se fog játszani, minek is jön ide.
A srác a korosztálya válogatottjának egyik legjobbja, ha belőle sem tudunk kinevelni, ha nem is válogatott, de legalább stabil NB1-es játékost, akkor ki fog itt magyar játszani 10 év múlva? Ugyanez vonatkozik Durázira is, mert sérülése előtt ő is meghatározó tagja volt a korosztályos válogatottnak. Lehet ekézni ezen a téren Szrecskót, de a bajnokcsapatban csak játszatta Kornélt, ő is fiatal volt, akit meg akkor nem játszatott, abból nem is lett komoly játékos..
Siralmas a fiatal játékosfelhozatal, magas poszton meg egyenesen katasztrofális. Tavaly szezon előtt megemlítettem, hogy Molnár Mártont, vagy Peringer Balázst esetleg ide lehetne hozni. Hát nem vesztettünk velük semmit, mindkettő peremember volt Kecskeméten ill. a Vasasnál semmi fejlődést nem mutattak. Van sok csapat, aki magasról szarik az utánpótlás nevelésre. Szolnok, Paks, Sopron, Jászberény, de még említhetnék más csapatokat is hány játékost adott az NB1-nek az utóbbi 10 évben? A szövetségnek valamit lépnie kellene, mert 10 év múlva egy osztrák bajnokság szintjén leszünk, a magyarok csak statiszták lesznek a csapatoknál. Persze el lehet törölni az 5 légiós szabályt is, a padot is telel lehet rakni külföldivel és akkor marad a színvonal. Na ezt nem szeretném megélni. Valamennyire megoldást látnék, ha a szövetség a klubokat anyagilag komolyan honorálná a 21 év alatti magyarok játékpercei után. Ezzel talán rá lehetne szorítani legalább a csóróbb csapatokat, hogy ne 5 légiósra költség a pénzüket.

#8 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 713 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 July 2017 - 09:48 PM

Lewis a múltkor leïrta, hogy Kinney nincs kėpben...

Azért írtam, hogy az ilyen híreket óvatosan kezeljük, semmi sem készpénz. Aztán az lehet, hogy ő bejelentkezett tényleg ide, csak mi nem kértünk belőle. Ezt már nem tudjuk meg, de uborkaszezonban elég sok fals infó tud keringeni.

#9 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1487 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 09:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 July 2017 - 09:16 PM

Én is hallottam már fals infókat (Kinney például), szóval ne vegye senki készpénznek, de igen, terjednek ilyen hírek.Talán már jövö hét vége felé is betudnánk jelenteni, ha nem jön kérő.BÁR ÍGY LENNE!

Lewis a múltkor leïrta, hogy Kinney nincs kėpben...
kép

#10 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 713 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 09:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 July 2017 - 08:47 PM

BB1-en írják többen is, higy ha ebben a hónapban nem jön egy jó külföldi ajánlat a Zozónak, akkor Falco. Ez mennyire lehet igaz? Nagyon jó lenne!

Én is hallottam már fals infókat (Kinney például), szóval ne vegye senki készpénznek, de igen, terjednek ilyen hírek.Talán már jövö hét vége felé is betudnánk jelenteni, ha nem jön kérő.BÁR ÍGY LENNE!

#11 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:47 PM

BB1-en írják többen is, higy ha ebben a hónapban nem jön egy jó külföldi ajánlat a Zozónak, akkor Falco. Ez mennyire lehet igaz? Nagyon jó lenne!

#12 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 910 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 July 2017 - 06:15 PM

Erősebb szezonunk lesz, mint idén. Nagyon nehéz lenne az ezüstöt megismételni akár Zolival is, ha jönne. Jó játékos, aztán ott lesz náluk Milosevic is, Vojvodáról meg ne is beszéljek ugye.

Térdszalagok nélkül játszott a srác Körmenden, nagyon jó játékos volt, de emlékszem rengetegszer aludt bele a meccsbe, valamikor meg annyira túlpörgött, hogy csak adta el a labdákat. Érdekes lesz, az Olaj erősödött az biztos.

Viszont ha sikerül leigazolni Zolit akkor nagyon sok fog múlni az ötödik légiósunkon, ha ő is extra lesz vagy legalább jó akkor nálam azért a legjobb négy reális cél lehet. Meglátjuk.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#13 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1487 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 July 2017 - 07:56 PM

Brandon Johnsonon kívül ő volt az, akit folyamatosan néztem , hogy nem kelt e még el, amíg Govens alá nem írt újra. Az Olajnak eddig két minőségi légiósa van, ha még hoznak minimum két hasonló szintűt, akkor jobbak lehetnek mint tavaly. Várhatóan 7 csapat fog pályázni a felsőházért, de a Kaposvár sem tűnik eddig gyengének a Dunn-Ivosev-Spica trióval.

Szerintem a màsodik körmendi Perry sokkal ėrettebb játekot mutatott, mint az első. Igaz, ez Cizmic edzősėge alatt volt ïgy, Potocniknàl minden megvâltozott.
kép

#14 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 22 July 2017 - 08:02 PM

Kaposvár szerintem az idei Sopron hibáját követte el. Nevekre jók, de mind már kiöregedett, statvadász játékosok. Megkockáztatom, hogy a playoff sem lesz meg nekik.

Valahogy én is ezt érzem, de cáfoljanak meg ha tudnak.

#15 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 108 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 22 July 2017 - 07:56 PM

Brandon Johnsonon kívül ő volt az, akit folyamatosan néztem , hogy nem kelt e még el, amíg Govens alá nem írt újra. Az Olajnak eddig két minőségi légiósa van, ha még hoznak minimum két hasonló szintűt, akkor jobbak lehetnek mint tavaly. Várhatóan 7 csapat fog pályázni a felsőházért, de a Kaposvár sem tűnik eddig gyengének a Dunn-Ivosev-Spica trióval.

Kaposvár szerintem az idei Sopron hibáját követte el. Nevekre jók, de mind már kiöregedett, statvadász játékosok. Megkockáztatom, hogy a playoff sem lesz meg nekik.

#16 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 108 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 08:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 July 2017 - 07:31 PM

Korosztálya legjobbja a srác. Én kíváncsian várom, mire képes a felnőttek között 19 évesen. Viszont a legnagyobb kérdés: Milyen hosszú szerződést kötöttünk vele? Mert 2-3 év múlva biztos nem csak Simi szintű játékos lesz.

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5510 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 07:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 July 2017 - 05:48 PM

Kicsit off: A szolnok leigazolta a falusiak nagy kedvencét, Kendrick Perryt. Érdekes lesz mit nyújt majd az olajban! Kíváncsi leszek!

#18 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1791 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 07:31 PM

#19 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1662 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 06:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 22 July 2017 - 06:15 PM

Erősebb szezonunk lesz, mint idén. Nagyon nehéz lenne az ezüstöt megismételni akár Zolival is, ha jönne. Jó játékos, aztán ott lesz náluk Milosevic is, Vojvodáról meg ne is beszéljek ugye.

Hát én tőlük félek legkevésbé. Aztán majd kiderül.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#20 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 713 Hozzászólás:

Elküldve: 22 July 2017 - 06:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 July 2017 - 05:48 PM

Kicsit off: A szolnok leigazolta a falusiak nagy kedvencét, Kendrick Perryt. Érdekes lesz mit nyújt majd az olajban! Kíváncsi leszek!