Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

43544 replies to this topic

#1 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1154 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:57 PM

Alapvetően én Zizouval értek egyet most is, de annyival kiegészíteném, hogy lehetett volna bárki az edzőnk, ezt a Magyar Kupát nem nyertük volna meg ilyen körülmények között. Ezt tudva én inkább sikernek könyvelem el az ezelőtti hétvégét, semmint kudarcnak.

Meglátjuk miként alakul a szezon további része, de abban biztos vagyok, hogy erőből, a kezdőket feleslegesen erőltetve nem fogunk eljutni addig, amíg szeretnénk.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#2 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:38 PM

Uh...tenyleg en vagyok a hulye,hogy irogatok neked!
De tudod mit megprobalom megegyszer rovidebben,hatha sikerul...
Irtam hanyan voltunk?irtam pl Beni mennyit jatszott elotte nap?mennyit Go?legyszi olvasd vissza,ne kelljen megegyszer leirnom a perceket!tobbi kisemberunk tobbet jatszott mint Go a ket napban!(ha mar igy kimered a perceket)17 pont lett a vegen igen a kulonbseg,ami az utolso negyed 8 pontos megnyeresevel valt ekkorava es biztos gyozelemme!igen pihenhetne akar tobbet is Govens lehet eleg lett volna csak az utolso negyedben betenni es akkor majd -30 rol megnyerte volna a meccset?!:)

Idézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 12:26 PM

Jó tehát nem tudsz rá válaszolni vagy nem érted a kérdést. Nem arról szólt a téma hogy miatta neyertünk vagy nem nyertünk, hanem arról, hogy miért játszik valaki +15-nél néhány perccel a vége előtt. Ez neked nem megy belátom, nincs vele semmi baj, kiderült éegalább.

#3 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 24 February 2018 - 12:14 PM

Nincs magyarazat!ez borzaszto erthetetlen! :D
Irtam,de ezek szerint nem tudsz olvasni?!probald meg megegyszer lassabban,hatha sikerul ertelmezned?!

Jó tehát nem tudsz rá válaszolni vagy nem érted a kérdést. Nem arról szólt a téma hogy miatta neyertünk vagy nem nyertünk, hanem arról, hogy miért játszik valaki +15-nél néhány perccel a vége előtt. Ez neked nem megy belátom, nincs vele semmi baj, kiderült éegalább.

#4 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:14 PM

Nincs magyarazat!ez borzaszto erthetetlen!:D
Irtam,de ezek szerint nem tudsz olvasni?!probald meg megegyszer lassabban,hatha sikerul ertelmezned?!

Idézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 12:10 PM

Azt kérdeztem, van e rá magyarázat? Érted a kérdést?

#5 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 24 February 2018 - 11:32 AM

Tenyleg ezert buktuk el a kupat ugy gondolod? :)
Boriszov,Norfleet,Toth 33 percet jatszottak a Paks ellen,Beni 31et,Perl 10,Taylor16ot!igen Govens 40 et! :)
Elotte nap a Paks ellen meg 25ot jatszott Govens!
Varadi meg a Pecs ellen 40-et...szamolgassal csak,de vegyel figyelemben minden korulmenyt,mi miert van...
Hianyzott az egeszseges Perl,Szasa!plussz volt egy uj embered!kb 7 en voltunk!Pecs ellen kokemeny meccsen mentunk tul,Paks ellen talan simabbnak tunik az eredmeny alapjan de az is egy kemeny meccs volt!(albat meg is vertek a bronzert)itt aztan lehet fiatalt probalgatni?!(amikor sajnos meg a felnott jatekosaink sem birjak el mindig a terhet).
Keressetek az edzoben a hibat!igazatok van rajta ment el a kupagyozelem!:)o a felelos a sikerert es az (szerintetek) eredmenytelensegert is!
Nalam ez a kupaszereples nem kudarc!csodak nincsenek ez a Szolnok Alba komoly csapat( mi meg erosen foghijasak voltunk)en abban bizok hogy a bajnoksagban beleszolhatunk majd az arany kerdesbe mi is!
Nagyon szar a mostani helyzet a csapat korul:S..kell egy fiatal uj edzo aki majd rendet tesz jatszik mindenki (rotal!!!) es verjuk siman majd az Albat,Szolnokot kormendet itthon es idegenben is! :)
En azert bizok benne hogy nem probaljuk ki,nekem tetszik hogy a Falcot a legjobbak kozott emlegetik,meg dontozunk itt,dontozunk ott...elobb utobb meg is nyerunk majd egyet!mert a kozeleben vagyunk!

Azt kérdeztem, van e rá magyarázat? Érted a kérdést?

#6 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 518 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: Ma, 12:07 PM

Visszatérve a kupára engem inkább csak az utolsó meccs zavart. Mindenki úgy lépett pályára, hogy ez úgysem lehet meg. Nem is látszott szerintem az akarat senkin sem. Az egyik legnagyobb hiba az volt, hogy az elején a Govens védekezett a Voján, amiből lett egy 10 pontos hátrányunk, aztán Norbit erőltettük védekezésbe, ami egy böszme nagy hiba volt, hiszen a 2-2 elleni játékban azt csinált mellette mindenki amit akart, illetve a Govens 40 perces játszatása tényleg egy ostobaság, hiszen ha csak 5 percet pihenne egy meccsen sokkal frissebb lenne, és nagyobb hasznát vennénk. De majd most biztos jön a sok Srecko imádó és ezt megint támadásnak veszik, meg hogy nekünk semmi nem jó. Azt vegyünk már azért észre, hogy jelenleg az működik, hogy amit a Srecko akar, az van, aki neki kell azt a klubb meg is szerzi/szerezte, tehát innentől övé a felelősség, ezt vállalni is kellene!

#7 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:32 AM

Tenyleg ezert buktuk el a kupat ugy gondolod?:)
Boriszov,Norfleet,Toth 33 percet jatszottak a Paks ellen,Beni 31et,Perl 10,Taylor16ot!igen Govens 40 et!:)
Elotte nap a Paks ellen meg 25ot jatszott Govens!
Varadi meg a Pecs ellen 40-et...szamolgassal csak,de vegyel figyelemben minden korulmenyt,mi miert van...
Hianyzott az egeszseges Perl,Szasa!plussz volt egy uj embered!kb 7 en voltunk!Pecs ellen kokemeny meccsen mentunk tul,Paks ellen talan simabbnak tunik az eredmeny alapjan de az is egy kemeny meccs volt!(albat meg is vertek a bronzert)itt aztan lehet fiatalt probalgatni?!(amikor sajnos meg a felnott jatekosaink sem birjak el mindig a terhet).
Keressetek az edzoben a hibat!igazatok van rajta ment el a kupagyozelem!:)o a felelos a sikerert es az (szerintetek) eredmenytelensegert is!
Nalam ez a kupaszereples nem kudarc!csodak nincsenek ez a Szolnok Alba komoly csapat( mi meg erosen foghijasak voltunk)en abban bizok hogy a bajnoksagban beleszolhatunk majd az arany kerdesbe mi is!
Nagyon szar a mostani helyzet a csapat korul:S..kell egy fiatal uj edzo aki majd rendet tesz jatszik mindenki (rotal!!!) es verjuk siman majd az Albat,Szolnokot kormendet itthon es idegenben is!:)
En azert bizok benne hogy nem probaljuk ki,nekem tetszik hogy a Falcot a legjobbak kozott emlegetik,meg dontozunk itt,dontozunk ott...elobb utobb meg is nyerunk majd egyet!mert a kozeleben vagyunk!

Idézés: egyszer - Dátum: 24 February 2018 - 08:45 AM

Mert tud bárki is csak egy minimális mértékben is értelmes magyarázatot arra, hogy az elődöntőben a paks ellen 15 fölötti vezetésnél miért van a pályán Govens és 40 percezik?????

#8 egyszer

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 23 February 2018 - 09:32 PM

Milett volna veled ha nyerunk!csoda hogy eddig kibirtad! :)
Meg azert varjuk meg a bajnoksag veget!
Ebben a kupaban tobb nem volt igy!
Es sajnos eselyunk sem volt a dontoben igaz!
De majd jovore a fiatal Varadival,vagy a fiatal Sabalival! :)

Jo volt ez a valogatott meccs!egy kis szerencsevel akar meg is lehetett volna!majd hetfon!

Mert tud bárki is csak egy minimális mértékben is értelmes magyarázatot arra, hogy az elődöntőben a paks ellen 15 fölötti vezetésnél miért van a pályán Govens és 40 percezik?????

#9 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8170 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 23 February 2018 - 11:27 PM

Lenyeg hogy rad szamithatunk!

.

#10 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:27 PM

Lenyeg hogy rad szamithatunk!

Idézés: zizou06 - Dátum: 23 February 2018 - 10:59 PM

Edző nélkül ez is szép eredmény ;)/>

#11 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8170 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:59 PM

Edző nélkül ez is szép eredmény ;)

#12 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:53 PM

Igy meg maradhat az ugatas...Te istenbarma!

Idézés: zizou06 - Dátum: 23 February 2018 - 09:57 PM

Kb mostanra józanodtam volna ki te istenbarma!

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8170 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 23 February 2018 - 09:32 PM

Milett volna veled ha nyerunk&#33

Kb mostanra józanodtam volna ki te istenbarma!

#14 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:32 PM

Milett volna veled ha nyerunk!csoda hogy eddig kibirtad!:)
Meg azert varjuk meg a bajnoksag veget!
Ebben a kupaban tobb nem volt igy!
Es sajnos eselyunk sem volt a dontoben igaz!
De majd jovore a fiatal Varadival,vagy a fiatal Sabalival!:)

Jo volt ez a valogatott meccs!egy kis szerencsevel akar meg is lehetett volna!majd hetfon!

Idézés: zizou06 - Dátum: 23 February 2018 - 08:09 PM

A kezdőötös fizikálisan, a cserék pedig mentálisan vannak tönkre téve.
Ezek után nincs mit csodálkozni azon, hogy az amúgy is erős szolnok ellen kb a feldobásig volt esélyünk.
10 év alatt sokat változott a kosárlabda. Itt az ideje haladni a korral.
Talán egy következő, ambíciózus fiatalabb edzővel sikerül az áttörés.
Addig meg éljünk tovább a 10 éve szerzett bajnoki cim bűvöletében!
SZRECSKÓ!

#15 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1163 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:31 PM

Martinics Debrecen :)
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#16 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8170 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:09 PM

A kezdőötös fizikálisan, a cserék pedig mentálisan vannak tönkre téve.
Ezek után nincs mit csodálkozni azon, hogy az amúgy is erős szolnok ellen kb a feldobásig volt esélyünk.
10 év alatt sokat változott a kosárlabda. Itt az ideje haladni a korral.
Talán egy következő, ambíciózus fiatalabb edzővel sikerül az áttörés.
Addig meg éljünk tovább a 10 éve szerzett bajnoki cim bűvöletében!
SZRECSKÓ!

#17 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1739 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:42 AM

Azt mondják, hogy a jegyek 80%-a elfogyott a meccsre. Remélem jó hangulat lesz. Egy héten a vasi klasszikussal, el leszünk kényeztetve.
HAJRÁ FALCO!

#18 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1636 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 22 February 2018 - 06:29 PM

Hát ez-az, prosperosnak nem b...asztattni kellenen minket, .... hanem a munkáját végezni, és esetleg a fenti kérdésekre tudnánk a választ.....vagy szabin tettszik lenni... várom a lekezelő válaszát....

:) Gondolom olvastad, és mindenre választ kaptál.

#19 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1739 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 February 2018 - 06:42 PM

Jegyeket amúgy a 26-i Arénában rendezett meccsre itt tudtok online venni:
http://www.eventim.h...erformance.html
Vagy pedig személyesen a Fő téri Ibusz irodában, ott ki is állítják a jegyet. Hajrá Magyarok, Hajrá Falco!

Ha tényleg annyian leszünk, mint ahogy itt látszik a még foglalható jegyek mennyiségéből, akkor jó kis meccs lesz :)))
HAJRÁ FALCO!

#20 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1163 Hozzászólás:

Elküldve: 22 February 2018 - 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 22 February 2018 - 06:29 PM

Hát ez-az, prosperosnak nem b...asztattni kellenen minket, .... hanem a munkáját végezni, és esetleg a fenti kérdésekre tudnánk a választ.....vagy szabin tettszik lenni... várom a lekezelő válaszát....

Na ez az, amire semmi szükség... ennyire unatkozol?
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!