Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40388 replies to this topic

#1 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3571 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:34 PM

Egy korrekt értékelés bb1-ről scofield-től:

"Igen, ugyanaz a csapat volt. Nálunk Boban az ász, anno a Falcóban is volt egy darabig. Láttam a tegnapi meccset és komáromiként mondom, hogy, nem kell aggódni a Falco miatt, sok szép tiszta helyzetük volt, de kimaradtak. Nálunk a bal oldali gyűrű valami botrányos, azaz nem első ligás, kissé lejt és instabil, ott sok tiszta helyzetük kimaradt, de alacsony poszton nem lesz gond, és nem is voltak felpörögve, hisz edzőmeccs volt, viszont ha a Szolnokkal és az Albával kellene összehasonliitanom a magas posztos játékosállományt, akkor ott még elég vékonyak, de nem súlytalanok, és ahogy láttam, run TMC helyett run DMZ lesz idén, persze kontrolált, lassiitott szerb palánk alatti periódusokkal, figurákkal megfűszerezve a la Szrecsko - Zsiga.
Szvsz örülök, hogy ismét láttam Kolozsvár után élőben Perlt és Váradi is egyre jobb, remélem, hogy Ivkovic beépiiti majd. A Falcósoknak nincs semmi okuk az aggodalomra. Run DMZ sok nézőt csalogat majd.

Hajrá magyar kosárlabda!"

#2 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2162 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:59 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 21 September 2017 - 12:27 AM

Az Albát is legyőzték. Gondolom ott voltál ma, és az alapján írtad, így viszont meg sem merem kérdezni, hogyan játszottunk mi. Biztosan kell még idő nekünk, ez teljesen érthető. Bízom a formaidőzítésben, és hogy jobban fognak sülni azok a kezek.

Igen voltunk! Első félidőben nagyon extrán játszottunk.2.félidőben mintha nem is mi jöttünk ki volna. Hozzáteszem régen láttam ilyen bírói fújást, Torkon könyökölik a Zozót de ő kap faultot . Ivant lerántják semmi fújás . Tudnék még többet is írni de nincs értelme. Srecko tegnap jól forgatta a csapatot. Mi nagyon jó leszünk.Látszik még nem nagyon vagyunk össze szokva. Viszont nekem Ivan nagyon szimpatikus és bírom is de neki sokat kell javulnia most .Biztos vagyok benne ,hogy fog is. Zozó viszont extra. Govens,Norfleet tegnap 1 picit gyengébb volt. Persze sokkal jobban fogunk dobni majd bajnokságban.

#3 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 973 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:27 AM

Jogos! Össze kell szoknunk , ahogy azt irtam remélem , hogy HZ kupára már jobbak leszünk , aztán jöhet a hosszú menetelés !!!

Idézés: circo - Dátum: 21 September 2017 - 12:27 AM

Az Albát is legyőzték. Gondolom ott voltál ma, és az alapján írtad, így viszont meg sem merem kérdezni, hogyan játszottunk mi. Biztosan kell még idő nekünk, ez teljesen érthető. Bízom a formaidőzítésben, és hogy jobban fognak sülni azok a kezek.

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5613 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 21 September 2017 - 12:13 AM

Szerintem nem jó csapat. Bajnokságunkban nem jutna nyolcba.

#5 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2162 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 September 2017 - 08:45 PM

Tudom, hogy semmi jelentősége nincs, de azért engem egy picit zavar, hogy Iván a felkészülés során két meccsen nem tudott mezőnyből a gyűrűbe találni. Azért ez egy légiós centertől elég nagy baj szerintem, bár tavaly sem volt extra, de a magáét mindig hozzá szokta tenni, amikor a pályán tudtuk tartani. Nagyon bízok benne, hogy javulni fog.

Ez a Komárno jó csapat, mi pedig még csak a kísérletező szakaszban vagyunk.

Szerintem nem jó csapat. Bajnokságunkban nem jutna nyolcba.

#6 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3571 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:46 PM

Idézés: Real013 - Dátum: 20 September 2017 - 10:59 PM

Mindenki ezt mondja, most mire mondod? :D/>

Igaz 😀

#7 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5613 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 September 2017 - 09:25 PM

A csoportkörbe azért illene eljutni, a kupa miatt választott minket Zoli,Govens,Boriszov és Norfleet is, szerintem nem tenne jót a moráljuknak, főleg a légiósok esetében, ha a selejtezőben kiesnénk. Azért az a 6 plusz meccs bele kell, hogy férjen, profi sportolókról van szó.

Én is így gondolom. Van legalább 4 játékos, akiknek kiemelten fontos lehet a kupa. Legalább addig a szintig jutva, mint tavaly a Körmend, vagyis minimum a második csoportkörbe (és akár utána az egyenes kieséses szakaszba), mert ott már sűrűsödnek a jobb csapatok, és közülük figyelhet fel rájuk valamelyik együttes. Szóval ez az érem egyik oldala, de a másik lehet az is, hogy akkor meg igazán a kupameccsekre koncentrálnának, mint volt ez Allen esetében is. Mindenesetre nekem fontos az európai kupa is, nagyon csalódott lennék, ha nem jutnánk be a csoportkörbe. Ahol egyébként könnyen lehet, hogy csak három csapatos csoportunk lenne, amelynek egyik tagja ráadásul egy másik magyar csapat, a Szolnok lehet. Nem kívánom, hogy essenek ki, de az is igaz, hogy jobban örülnék, ha egy török Trabzonspor érkezne az Arénába. Persze ehhez még nekünk is tovább kell jutnunk.
A mai meccsről nehéz nyilatkozni, hiszen nem láttam. Talán csak annyit, hogy remélem a bajnokságban minden meccsen legalább kétszer ennyi triplát fogunk dobni 38-40% körüli pontossággal. Ugyanis ennek a csapatnak ez lehet a legfőbb fegyvere.

#8 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1604 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 September 2017 - 10:33 PM

Nyugalom, most is azt mondom jók leszünk!!!

Mindenki ezt mondja, most mire mondod? :D
HAJRÁ FALCO!

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3571 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:33 PM

Nyugalom, most is azt mondom jók leszünk!!!

#10 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 872 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 20 September 2017 - 09:28 PM

Nemzetközi kupa jöjjön csak, én imádtam azt is, amikor Wrightékkal Vareset vertünk. :D

Azért az idegenbeli Södertalje-verés is kimondottan kellemes volt :D
Itthon sem múlott sokon. Nem is értem az akkori csapat hogy tudott úgy szétesni.

#11 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 872 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:32 PM

Iván ma dobott 4 pontot, de nincs feltüntetve. Azt majd javítsátok. :)

#12 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1604 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:28 PM

Nemzetközi kupa jöjjön csak, én imádtam azt is, amikor Wrightékkal Vareset vertünk. :D
HAJRÁ FALCO!

#13 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 872 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kígyó#7 - Dátum: 20 September 2017 - 09:22 PM

Én viszont remélem, hogy hamar kiesünk. Engem személy szerint nem érdekel, hogy 15., 17. vagy 22. leszünk a negyedik számú csoki kupában. Sokkal inkább az, hogy verjük meg a Szolnokot, Körmendet, Zetét és legyünk bent a top4ben ismét. Bajnokságban és Magyar Kupában is jó lenne. Nem kéne, hogy a sok meccs, utazás miatt sérülések, fáradások jöjjenek elő...

Igen, ez az érem egyik oldala. Azért háromfronton a 8 fős rotációból -4 emberrel..De ott van szegény Zozó, akinek fontos a nemzetközi szereplés, és ha valaki, hát ő megérdemelné, hogy minél többet megtudja mutatni magát,a kvalitásait, és én drukkolok is neki. egyik szemem sír, másik nevet esete ez sajnos. De a három front egy kicsit soknak tűnik.

#14 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 940 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kígyó#7 - Dátum: 20 September 2017 - 09:22 PM

Én viszont remélem, hogy hamar kiesünk. Engem személy szerint nem érdekel, hogy 15., 17. vagy 22. leszünk a negyedik számú csoki kupában. Sokkal inkább az, hogy verjük meg a Szolnokot, Körmendet, Zetét és legyünk bent a top4ben ismét. Bajnokságban és Magyar Kupában is jó lenne. Nem kéne, hogy a sok meccs, utazás miatt sérülések, fáradások jöjjenek elő...

A csoportkörbe azért illene eljutni, a kupa miatt választott minket Zoli,Govens,Boriszov és Norfleet is, szerintem nem tenne jót a moráljuknak, főleg a légiósok esetében, ha a selejtezőben kiesnénk. Azért az a 6 plusz meccs bele kell, hogy férjen, profi sportolókról van szó.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#15 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 20 September 2017 - 09:16 PM

Ez így igaz. De azért idén van egy Fiba kupa is, ami nem lenne jó, ha csak október 11-ig tartana. Nagy valószínűséggel a bolgár BC Balkan-t kell legyőzni a csoportkörbe jutáshoz (most ért véget az 1. meccs, 82-66-ra verték a Nagyváradot otthon).

#16 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 20 September 2017 - 08:59 PM

Semmit nem számít, hogy mi van az edzőmeccseken. A tétmeccseken kell bizonyítani. Valószínűleg december-január környékén fog összeérni a csapat, ez van. Erőből addig is sok csapatot meg tudunk verni!!! :)

FALCO!

+1 tavaly sem volt másként és döntő lett a vége ;)

#17 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 872 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 20 September 2017 - 09:16 PM

Ez így igaz. De azért idén van egy Fiba kupa is, ami nem lenne jó, ha csak október 11-ig tartana. Nagy valószínűséggel a bolgár BC Balkan-t kell legyőzni a csoportkörbe jutáshoz (most ért véget az 1. meccs, 82-66-ra verték a Nagyváradot otthon).

Azért az nem semmi...Papíron románokat erősebbnek tartottam...Nem lesz könnyű.

#18 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 138 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:16 PM

Semmit nem számít, hogy mi van az edzőmeccseken. A tétmeccseken kell bizonyítani. Valószínűleg december-január környékén fog összeérni a csapat, ez van. Erőből addig is sok csapatot meg tudunk verni!!! :)

FALCO!

#19 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 940 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:14 PM

Szolnokot nem érzem sokkal jobbnak, mint minket sőt. Magas poszton jobbak, de mi meg alacsony posztokon vagyunk erősebbek. A többi csapat pedig sötét ló, mert szinte mindenhol 5 rookie amerikai van, így bármi lehet. Az erősorrend akár hétről-hétre változhat és akkor még nem is beszéltünk sérlülésekről.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#20 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 872 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:06 PM

FALCO!

Ez teljesen így van, ha jól emlékszem tavalyi edzőmeccseken csodálkoztunk Gov gyengébb teljesítményén, (ezért is lett Medford az MVP itthon,)aztán láttuk hogy robbantott élesben. Valószínű, később érünk össze, de láttuk tavaly,hogy bármi lehetséges. Azzal a kivétellel, hogy az idei Szolnok szerintem hatalmas bajnokesélyes lesz, és talán sokkal erősebb lesz a bajnokság, így nekünk sem lesz könnyű dolgunk.