Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

38152 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7933 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:27 PM

Lassan hazaérek! Alig várom, hogy megnézhessem a meccset!
Látatlanban persze óriási gratuláció mindenkinek!
Játékosoknak, edzőknek, na és persze a szurkolóknak!!!

#2 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 623 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:17 PM

Vázolom az elmúlt napokat:

Megverjük a Falcot 3-0ra, jobbak vagyunk
Csaltak a bírók
Nem jobb csapat a Falco, de most jön ki a nemzetköziben szerzett fáradtság

:D :D

Mi meg sétálunk szépen a döntőig...Ezért nem érdemes lenézni minket.Teljes csapategységben vagyunk, és amit tegnap nyújtott Pustahvar és Lester....arra nincsenek szavak! Bizony Medford beért, és ez az edző munkája, sikere. Van olyan higgadt, mint Teo.Mi alázatosak vagyunk, egymásért küzdünk, ők meg magukért, mert az edzőért nem az fix. Amúgy sem normális a pali, kézfogás, gratuláció nélkül elhúzta a belét....Azért a sajtótájékoztatónál egy gratulálok a Falconak-at odanyögött. Ez a vezetőségük hibája, 5 amcsi meg egy ilyen edző teljesen rossz ómen.Reméljük marad jövőre is, higyjék csak, hogy ők x.rták a spanyolviaszt ;)

Mieinknek gratulálok, le a kalappal! A legjobbkor kezdünk jól játszani idegenben...Sikerült Egerszegen nyerni,Kaposvárott, és Körmenden is :)
Jöhetne Fehérvár :D
Ráadásul jobban szurkoltunk, mint a Körmend. Legalábbis a helyszínen nem igazán hallottam mindig a hangjukat,velünk ellentétben.

Bár titkon remélem hogy a ZTE nyer, vagy legalább eljátszanak egymással 3-2ig.
Beni a legjobbkor dobta, és milyen volt atyaúristen!

https://youtu.be/0l3gRw6xh0g?t=1h48m7s
Azért ez csapatjáték....Medford nagyon okosan csinálta....Végére megszerettem a kicsit, amilyen forrófejű volt az elején :)

Norbi meg 40 percet játszott, és milyen hasznosan! Nagyon örülök, hogy ő a játékosunk, és szerintem itt jobban is érzi magát, mert nem faultolni használjuk, és megbízik benne Szrecsko!

HAJRÁ FALCO! KEDDEN MINDENT BELE, DE ALÁZATTAL!

Ui: A cinege nóta tényleg nagy volt, sajnálom hogy nem énekelték velünk, pedig szeretik a nótát :mellow:
az ottani bközép meg egymással volt elfoglalva...Ők csak akkor egységesek, ha megy nekik :)

#3 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1539 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:13 PM

Gratulálok egytől egyig az összes játékosunknak! Köszönjük még egyszer a tegnap estét! Köszönjük meg emellett Szilárdnak is, aki remekül vezényelte a szurkolótábort! :) Tiszta libabőr voltam...

#4 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1042 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:40 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: fcbm - Dátum: 28 May 2017 - 08:35 AM

Megnéztem újra a meccset :)/> Zseniális.
Kár, hogy a végén már nincsen hang, ekkorát szerintem még sosem szólt a cinege, cinege.. :D/> De nem énekeltek velünk a körmendiek :D/>

Valakinek csak megvan :)
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#5 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:35 AM

Megnéztem újra a meccset :) Zseniális.
Kár, hogy a végén már nincsen hang, ekkorát szerintem még sosem szólt a cinege, cinege.. :D De nem énekeltek velünk a körmendiek :D
Ultra Muc', FCBM!

#6 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1539 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:48 AM

KÖSZÖNJÜK SRECKO!!! HVALA!!!!

#7 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:45 AM

Igen,és csak együtt sikerülhet! Aki sárga fekete érzelmű lesz a 3. derbin az Arénában azoknak az első perctől az utolsóig úgy kell tombolni mint a Zetéseknek az alba ellen,és akkor nem érezhetik annyira az Mte játékosai a szurkolóik támogatását! Most aztán tényleg nem kaphatunk itthon ki,nehogy véletlenül is erőre kapjanak! Hajtsuk bele a csapatunkat a döntőbe! ÁÁÁLÉÉÉÁLÉÉÉ FALCO ÉÉÉÁLÉÉ és még egyszer ÁÁÁLÉÉÉÁLÉÉÉ FALCO ÉÉÉÁLÉÉ.....

#8 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 851 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:45 AM

Összetört ember , mellette Szocso egy vezér!!!

Idézés: dr.house - Dátum: 28 May 2017 - 12:32 AM

Ránezesre se százas a pali amúgy..

#9 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1702 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:32 AM

Idézés: matt999 - Dátum: 28 May 2017 - 12:24 AM

Meccs utáni nyilatkozatok:
https://youtu.be/9VXG8vjjZ1M

Csak nem szóltak Pótkocsinak,hogy emberelje meg magat...

Ránezesre se százas a pali amúgy..

#10 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3431 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:24 AM

Meccs utáni nyilatkozatok:
https://youtu.be/9VXG8vjjZ1M

Csak nem szóltak Pótkocsinak,hogy emberelje meg magat...

#11 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 859 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:14 PM

Hihetetlen élmény volt, köszönjük a csapatnak, le a kalappal! Nem szabad elbízni magunkat, de én nem hiszem, hogy kétszer kikapnánk az Arénában tőlük, innen meg kell lennie a döntőnek!

Köszönjük Szrecsko, nem gondoltam volna, hogy ilyen jók leszünk a szezon végére, gratulálok!

FALCO!
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#12 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3481 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:12 PM

Idézés: circo - Dátum: 27 May 2017 - 10:54 PM

Én nem hittem, hogy a két büntetőt bedobja, hiszen ez neki ritkán sikerül, ráadásul most óriási volt a tét. Az hogy bedobta, valamint Ivan első két sikeres büntetője, illetve Pustahvar első három sikeres triplája azt mutatja, hogy a fejekben nagyon rend van. Legyen így kedden is. Mondanám, hogy amilyen hangulat lesz, abban más nem nyerhet csak a Falco, de az Alba is tudott Egerszegen nyerni (ahol szintén pokoli hangulat volt), szóval ezt szurkolóknak és csapatnak közösen kell megcsinálni.

+1
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#13 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 82 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:11 PM

Gratulalok a Falco csaladnak!ma ez nagyon egyben volt!
Megcsinaltuk!jo volt latni az arcokat,hogy orult mki a vegen...fantasztikus volt!hasonlo elmenyem volt mint mikor bajnokok lettunk ott..!
nagyot leptunk,de kedden fel kell tenni meg a pontot az i-re!vegyuk nagyon komolyan es csinaljuk meg kedden a dontot!legyen a kedd egy oriasi parade,soporjunk,egyszeruen nincs mas valasztasunk!!!
Mi vegyuk meg az osszes hazai belepot es hajszoljuk bele a fiukat a gyozelembe!Nagyon egyutt vagyunk,ket fantasztikus gyozelem utan!tovabb,tovabb!Nagy Falco nincs megallas!!!!

#14 basket1988

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:07 PM

S még valami ! A szurkolás extra volt szerintem nagyon sokat segített a csapatnak. Sok esetben hangosabbak és jobbak voltunk, mint a helyiek! Egyre jobb a tábor, szinte visszugrottunk az időben mikor bajnokságot nyert a csapat !

#15 basket1988

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:03 PM

Óriási Gratuláció a Csapatnak ! Újra megmutatták a fiúk, hogy CSAPATként sokkal jobbak vagyunk a Körmendnél. Többször is -10-ről álltak fel. Ezt nem sok csapat tudja megtenni. Kedden nagyon okosnak és türelmesnek kell lenni és nem szabad felülni semmilyen provokációnak! Biztos, hogy a Körmend mindent meg fog próbálni és minden piszkos eszközt elővesz, hogy nyerhessen.
Ma szerintem azzal nyertünk, hogy újra volt egy nagyon jól dobó és játszó Pustavahrunk. Csak így tovább Szasa !!
Hajrá Falco !

#16 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1750 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 27 May 2017 - 10:47 PM

Medford nagyon jól viselte ezt a terhet. Mikor kipontozták Darrrint, egyből hozzá ment oda mindenki, hogy neki kell vennie a csapatot.

Nagyon sokat kritizáltam a mai napig, de Respect! Igazi csapatember lett...

Medford ma szenzációsat játszott! Ez ma klasszis teljesítmény volt!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#17 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 851 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:02 PM

A Körmend azért nem Alba 😀😀

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 27 May 2017 - 10:54 PM

Én nem hittem, hogy a két büntetőt bedobja, hiszen ez neki ritkán sikerül, ráadásul most óriási volt a tét. Az hogy bedobta, valamint Ivan első két sikeres büntetője, illetve Pustahvar első három sikeres triplája azt mutatja, hogy a fejekben nagyon rend van. Legyen így kedden is. Mondanám, hogy amilyen hangulat lesz, abban más nem nyerhet csak a Falco, de az Alba is tudott Egerszegen nyerni (ahol szintén pokoli hangulat volt), szóval ezt szurkolóknak és csapatnak közösen kell megcsinálni.

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5361 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 27 May 2017 - 10:47 PM

Medford nagyon jól viselte ezt a terhet. Mikor kipontozták Darrrint, egyből hozzá ment oda mindenki, hogy neki kell vennie a csapatot.

#19 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5361 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 27 May 2017 - 10:37 PM

Nagyon ramentek arra, hogy kipontozzak Govenst. Sikerult is nekik de az utolso par masodperc megmutatta miert is tartanok ott ahol. Eszuk agaban sem volt faultolni szartak bele. Ebben is bizhatunk kedden, hogy egy motivalatlan kormend fog erkezni amit ki kell hasznalni es lezarni a parharcot.

Az első negyedet nagyon meg kellene nyomni, mert ha ott tudnánk egy 10 pont körüli előnyre szert tenni, akkor szerintem a szurkolóik elfordulnak a csapatuktól, sőt szerintem konfliktushelyzet is kialakulhat köztük. Onnantól pedig miénk lenne a meccs.

#20 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3481 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 27 May 2017 - 10:37 PM

Nagyon ramentek arra, hogy kipontozzak Govenst. Sikerult is nekik de az utolso par masodperc megmutatta miert is tartanok ott ahol. Eszuk agaban sem volt faultolni szartak bele. Ebben is bizhatunk kedden, hogy egy motivalatlan kormend fog erkezni amit ki kell hasznalni es lezarni a parharcot.

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.