Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45226 replies to this topic

#36441 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 11:39 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 24, 11:03

Remélem a következő számok nem lesznek senkire sem sokkoló hatással. Megnéztem Pankár idei teljesítményét, 4 meccsen átlagolva.

perc: 16,5
pont: 1,75
lepattanó: 1,75
kiharcolt fault: 0,25
assist: 1,25
VAL: 2.25

Csak az összehasonlítás kedvéért: Harazin 11,5 perc, 7.25 VAL... Szanati 11,75 perc, 6.75 VAL... Will 8,25 perc, 5.25 VAL.

Csak azt nem értem,hogy a Pankár az kinek a kije itt,hogy ennyit játszik?????
Tegnap amikor Matyi-Laci volt a hátvéd párosunk,akkor a Laci még ilyen idősen is jobban mozgott 2-esbe mint a Gillbert...
Sajnos emellett most Gosa is gyenge volt,és Pankárról meg kár beszélni....
Tehát igazából 2 emberrel támadtunk de ami még inkább baj,hogy a Lacika aki köztudottan nem szeret védekezni tegnap levédekezte,GILLBERTET,GOSÁT.PANKÁRT, azt hiszem ez volt a legnagyobb baj,hogy védekezésben is ketten voltunk...Ja amúgy Laci előtt le a kalappal!!!!
Na most,valaki azt mondta,hogy ne kezdőben gondolkodjunk(suttogó),de Lazics abban gondolkodik ez van.
Akkor pedig igen is sokkal jobb szerkezet lenne,ha Laci,Matyi,Gosa,Légiós4-5,Kolja,lenne a kezdő.
Mert egyre jobb lesz a Matyi, és ez lehetne az a szezonja amikor rutint szerez és beépül a felnőtt csapatba;mellette meg zseniálisan védekezik,és már a ziccereket is rendre bedobja.
Na most állítólag Gillbert 6ezer dolcsiért van itt,nekem ne mondja senki,hogy most nem lehetne hozni egy FIATAL újonc amcsit 4-5posztra ennyiért....Aki védekezni is tud.Nem kell,hogy extra legyen,csak jó!
Higgyétek el,Gosa igazi posztja a 3-as.Én nem írnám le Gosát,csak az az érzésem,hogy rossz helyen játszatjuk...
Lazicsal különben szerintem nincs baj,mert igen is vannak figuráink,az már más kérdés,hogy mennyire hatékony,és mondjuk pont ezért nem ártana mellé egy olyan segéd edző,mondjuk a Laci vagy akár a Kornél aki segítene a támadó játék kidolgozásában, koordinálásban.Lehet érdekes amit most felvetettem,de szerintem ezt meg lehetne lépni,még pénzbe se kerülne sokba...
Az biztos,hogy MOST KELL LÉPNI Gillbert ügyében....
Nem lehet töketlenkedni megint...
Mert tavaly Laziccsal együtt azért jött Frazier is...
HAJRÁ FALCO!!!!!!
Amúgy tegnap a küzdéssel nem volt gond,de sajnos ez most kevés volt...

#36442 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4042 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 11:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 24, 09:32

Teljesen egyetértek Veled! Most durvát írok, de ha tényleg ennyire nincs pénz, én most azonnal szerződést bontanék velük. Ezzel kb. 8M Ft-ot spórolnánk meg. Tudom, hogy most már nem tudunk hozni magyar cserecentert, ezt nyáron kellett volna meglépni az ő pénzükből. Erre már csak jövő nyáron lesz lehetőség.

Ezt én is osztom, főleg megnézve a kigyűjtött statisztikádat... Ennyit mondjuk én is hozzá tudnék tenni a csapat teljesítményéhez... A semmit nem nehéz hozni!!!

Hajrá FALCO!!!

#36443 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 11:03 AM

Remélem a következő számok nem lesznek senkire sem sokkoló hatással. Megnéztem Pankár idei teljesítményét, 4 meccsen átlagolva.

perc: 16,5
pont: 1,75
lepattanó: 1,75
kiharcolt fault: 0,25
assist: 1,25
VAL: 2.25

Csak az összehasonlítás kedvéért: Harazin 11,5 perc, 7.25 VAL... Szanati 11,75 perc, 6.75 VAL... Will 8,25 perc, 5.25 VAL.

#36444 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 10:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Oct 24, 09:55

Leszögezném,hogy szerintem a tegnapi meccs nem Gillberten ment el....De mégis..
Szerintem egy 4-5 légiós kéne helyette...
Laci-Szanati-Gosa-Légiós-Kolja

Ezt másfél hónapja mondogatom.

Akik szerint Gilbert nagyon rendben van:

4 meccsen volt összesen 2 faultja, átlagosan 37 perces játszott idővel. Eszerint a védezése nulla. S ez még nem is mutatja, amikor a közelében sincs az emberének.
Lehet bírálni a Falco támadássát, de a tegnapi meccset a két csapat védekezése közötti különbség döntötte el. A Körmend (sajnos) végig jobban védekezett, ezért nem volt dobóhelyzetünk.
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36445 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 10:36 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 24, 09:34

Lehet megkövetnek, amellett hogy imádom BAm-et, de valahogy úgy érzem lehet nem hozna nagy változást.

Én is valami hasonlót írtam nem is olyan régen, hogy én is ettől tartok. Úgy érzem itt több a probléma egy légióscserénél. Persze ettől függetlenül, ha van lehetőségünk, akkor azért csapjunk le Doyne-ra.

#36446 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 10:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: noname - Dátum: 2010 Oct 24, 09:30

Ha nincs pénz, mi a faszért fizetünk egy Borszékit és Pankárt?
Meddig tart a türelem? Ha effektíve nem is tud fizetni a klub, a tartozás azért keletkezik, amit valamikor ki kell fizetni.
A Borszéki szerződésének fenntartását mocskos dolognak tartom.Bezzeg este aktív volt az Oladi pub-ban. Borszéki, Pankár elég volt.

Teljesen egyetértek Veled! Most durvát írok, de ha tényleg ennyire nincs pénz, én most azonnal szerződést bontanék velük. Ezzel kb. 8M Ft-ot spórolnánk meg. Tudom, hogy most már nem tudunk hozni magyar cserecentert, ezt nyáron kellett volna meglépni az ő pénzükből. Erre már csak jövő nyáron lesz lehetőség.

#36447 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 10:26 AM

Gosa még a Bellt se tudja le eggyegyezni akkor egy igazi 3 al mit csinálna? Arra a posztra kicsit sem alkalmas, ilyen rossz dobószázalékkal meg főleg.
Nem veszitek észre, hogy a betörés kiosztás hiányzik, ami akkor működik csak, ha a Laci esetleg a Gilbert megcsinálja de ilyen egy meccsen van 8-10 alkalom de inkább kevesebb.
A másik probléma, hogy gyors indulásunk egy darab sincsen szinte. Persze Gosan kívül ki gyors még aki ezt meg tudná tenni? Senki!
Nagyon nem jó ez a szerkezet jelenleg, mert akkor működne ez, ha az öregek olyan érett rutinos rókák lennének de a Lacin kívül senki nem az! Gosa fiatalabb volt minden meccsen hozta magát most már ő is öregszik hullámzó, Gilbert ugye lassú amúgy ő megoldaná, Pankár egy vicc csak védekezésben használható.
Kolja küzd hajt, de nem a tegnapi meccse miatt mondom, hogy sajna ő sem elég. Tény, hogy sokkal masszívabb lenne ha lenne 2 2 pontos amcsink mellette.

Bízhatunk ebben a csapatban én is azt tettem idáig de tegnap eltört nálam is a mécses. Ilyen gyengén muzsikálni a nem olcsó légiósainknak az a baj.

#36448 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3873 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 09:55 AM

Leszögezném,hogy szerintem a tegnapi meccs nem Gillberten ment el....De mégis..
Szerintem egy 4-5 légiós kéne helyette...
Laci-Szanati-Gosa-Légiós-Kolja

#36449 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 09:38 AM

Nem olvastam még vissza,de ez a meccs a légiósok közti különbségen ment el.
A Falcoba nincs egy olyan ember,aki a hátára tudná venni a csapatot és eltudná dönteni a meccset!

#36450 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 09:34 AM

Aki Kolját el szeretné küldeni, az menjen máshova. Nem ért hozzá, megértem a hirtelen felindulást, de nincs igaza akkor sem.
Ha Kolja tegnap nem védekezik akkor Bell 40 pontot dobott volna. Hányszor lezárta az alapvonalat, hányszor állt elé és akkor semmit nem tudott csinálni. Ami Gosát illeti én az elejétől fogva mondom, hogy betli, alibi. Van pár jó meccse, de ennyi. Viszont a tegnapi védekezését azért nem bírálnám, Bell bármikor tud becsukott szemmel is 30 pontot emelni, tegnap azért ez alá szorítottuk. A 65 pont a kevés, hazai pályán főleg, ezzel Tarján ellen nem lehet nyerni. Valami hiányzik, persze tragédiát nem érzek. Lehet megkövetnek, amellett hogy imádom BAm-et, de valahogy úgy érzem lehet nem hozna nagy változást.

Szerintem frissíteni kellene az edzéseket és kitalálni normális figurákat, enélkül nem lehet.
Meglátjuk!
AKKOR IS HAJRÁ NAGY CSODÁS FALCO!!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36451 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 09:30 AM

Ha nincs pénz, mi a faszért fizetünk egy Borszékit és Pankárt?
Meddig tart a türelem? Ha effektíve nem is tud fizetni a klub, a tartozás azért keletkezik, amit valamikor ki kell fizetni.
A Borszéki szerződésének fenntartását mocskos dolognak tartom.Bezzeg este aktív volt az Oladi pub-ban. Borszéki, Pankár elég volt.
Aki Gilbertben lát valamit, a kövérségén kívül annak fogalma sincs a kosárlabdához. Leszarom, hogy 3-5 éve milyen jó volt.
Lassú védekezésben és támadásban, beleszarik morálisan is. Hol van a vajkeze?
Nálam a kezdő:
Laci-magyar, vagy új légiós-Gosa-Harazin-Kolja

A Gosának még adnék esélyt, centernek pedig nem szabadna 30-35 percet játszania.
Tudom kényszer, de ezt a csapatot az edző válogatta össze, ez az Ő felelőssége.
Ha bármilyen poszton váltást akarunk, azt most kell megtenni, mert jön két simának tűnő meccs/Debrecen,Salgótarján/ amit simán hoznak és csak becsapjuk magunkat, hogy milyen jól állunk, utána jön a Sopron és a fájdalmas ébredés.

#36452 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6653 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 08:51 AM

Még nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de egyenlőre csak annyit, hogy a kis szemüveges köcsög ha jól tudom egy szolnoki kis köcsög volt aki főszerepet vállalt suttyó létére a mérkőzésen. Nem mondom, hogy csak rajta múlt de fújt pár baromságot a kárunkra, a másik kettő meg ide oda tévedett.
Tegnap centerben kellett volna megverni ezt a körmendet, akik szerintem megérdemelten nyertek.
Ha pénz kérdés is van szerintem nem azon múlt mivel akkor fehérváron sem nyújtott volna extrát Gosa.
Hajtottunk, küzdöttünk de ez tegnap nem volt elég sajna.

Hajrá Falco!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36453 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 02:46 AM

Zizou! Tisztellek, becsüllek, meg minden. Elfogadom (igazából nem, de mégis) a hovatartozásod. Lehet nekik "nyalni" (ahogy Te fogalmaztál..) tedd azt nyugodtan! De akkor a büdös k**va életbe nem szeretném többet hallani senkitől, hogy nem a szombathelyi csodalegényeknek (Haladás) szurkolok, hanem egy más csapatnak (akiket favorizálok - mondhatni: divat vagyok köztük)

A " híres hatalmas nagy világlegjobb szurkolótábor) körmend szurkolói a meccsnapon lófaszok voltak! 1000 emberrel akkora hangulatot kellett volna csinálniuk, hogy SENKINEK sem kellett volna hallani a saját hangját! Ez kurvára nem igy történt. Jól megy nekik a szezonba, lejöttek 1000-en. Aztán kész. Szurkolásban nem győztek meg engem, ahogy másokat nem. Persze, jól szurkoltak, és a "kivülálló" emberek is elismerték, hogy jobb hangjuk volt.
A "nagy" körmendi tábor tavaly jó párszor falun le lett szurkolva. Pedig állitólag nagy szarok vagyunk szurkolásba, divatmajmok. Ha azok lennénk, nem lett volna teli a szektorunk.
A "nagy" körmendi tábor 1-1 percekre hatalmasat kussolt. NEM HALKAN, SEMENNYIRE SEM ÉNEKELT!
És most gondolom idefog tévedni valami ekeharcos paraszt, és kritizálni fogja a tábort!
Jelentem, ez a FIATAL tábor néhány éven belül a legjobb brigád lesz Magyarországon!
Ennyit szerettem volna...
Ja és ami kimaradt... BÜSZKE VAGYOK A MAI SZURKOLÁSRA! LEHETETT LÁTNI MINDENKINEK AZ ARCÁN, HOGY KISZERETTE VOLNA SZURKOLNI A GYŐZELMET!
Sajnálom, hogy ilyen "tábornyaló" vagyok, de szeretek ide tartozni!

MINDÖRÖKKÉ NAGYFALCO!

#36454 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:55 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 24, 00:24

Ezek is teljesen jó meglátások. A múltkor én is írtam, hogy a nagyobb bajt én is abban látom, hogy nincsen kiegyensúlyozottan jól teljesítő magyar játékosunk (bár ma Laci nagyot játszott, és neki lesznek még jó meccsei). Támadásvariációk valóban nincsenek (erről is írtam múltkor, hogy ezt anno az egerszegiek is írták a fórumokon Laziccsal kapcsolatban), ebben nem is várok sok változást, ha ezekszerint ez Lazics "védjegye". Én úgy látom, Lazicsnak akkor lehet csak sikeres csapata, ha van benne legalább egy, de inkább két olyan játékos, aki kiváló támadói képességekkel rendelkezik. Mert a védekezéshez valóban ért, de mivel támadásvariációk nincsenek, ezért csak a sikeres improvizatív játék esetén van igazán esélye az ő csapatának egy komolyabb csapat ellen. Mint ahogy ezt az Alba ellen is tapasztalhattuk az első félidőben, mert ugye ott sem a kidolgozott helyzetek miatt tartottuk magunkat, hanem mert sültek a kezek. Ebben nem is lesz változás. A múlt szezonban Frazier nagyon vitte előre ezt a csapatot, ha helyette akkor más van, akkor ugyanígy játszottunk volna, mint ebben a szezonban.

Ez jó összegzés...
... annyit még hozzátennék, hogy még a bajnokcsapatunkban sem volt senkinek a játéka teljesen kiegyensúlyozott... és nincs ez másként sehol sem... na itt jön be az edző a képbe... ő tudja adott pillanatban aszerint használni a játékosokat, hogy éppen ki milyen teljesítményt hoz...
a játékoskeretünk alapján sima nyolcba jutást, ami jó eséllyel legjobb 4be kerülés...
a meccsek képe alapján meg... azt látom, hogy talán meglesz a nyolc...
na ezért vagyok ennyire kritikus...

#36455 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8267 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:40 AM

.

#36456 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gammo - Dátum: 2010 Oct 24, 00:06

Lehet itt a légiósokat basztatni, de sajnos nem ott bukjuk el a csatákat, hanem ott, hogy gyakorlatilag nincsenek magyar játékosaink...
Sem a Will, sem a Harazin, sem a Hajmásy, sem a Simon nem tudja megismételni azt amit az edzőmérkőzéseken csinált...
Szerintem egyik légiósunkat sem kéne lecserélni, hanem neki kéne állni picit pihentetni a csapatot és mondjuk megtanítani egy két "játékot", "figurát" támadásban...

Egyben felajánlok egy liter pálinkát annak, aki a mai meccsen tud mutatni egy támadás variációt, egy tudatos játékot azon kívül, hogy a Koljának begyömöszöljük a labdát.

Néha az volt az érzésem, hogy ma csak akkor nyerünk ha a Kolja 50 körül dob, mert mással nem is nagyon próbálkoztunk.

Ezek is teljesen jó meglátások. A múltkor én is írtam, hogy a nagyobb bajt én is abban látom, hogy nincsen kiegyensúlyozottan jól teljesítő magyar játékosunk (bár ma Laci nagyot játszott, és neki lesznek még jó meccsei). Támadásvariációk valóban nincsenek (erről is írtam múltkor, hogy ezt anno az egerszegiek is írták a fórumokon Laziccsal kapcsolatban), ebben nem is várok sok változást, ha ezekszerint ez Lazics "védjegye". Én úgy látom, Lazicsnak akkor lehet csak sikeres csapata, ha van benne legalább egy, de inkább két olyan játékos, aki kiváló támadói képességekkel rendelkezik. Mert a védekezéshez valóban ért, de mivel támadásvariációk nincsenek, ezért csak a sikeres improvizatív játék esetén van igazán esélye az ő csapatának egy komolyabb csapat ellen. Mint ahogy ezt az Alba ellen is tapasztalhattuk az első félidőben, mert ugye ott sem a kidolgozott helyzetek miatt tartottuk magunkat, hanem mert sültek a kezek. Ebben nem is lesz változás. A múlt szezonban Frazier nagyon vitte előre ezt a csapatot, ha helyette akkor más van, akkor ugyanígy játszottunk volna, mint ebben a szezonban.

#36457 nostre

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:17 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 2010 Oct 23, 23:49

Én úgy gondolom Gilbert nagyon rendben van, sőt! A mai meccsen sem miatta kaptunk ki, hanem mert Gosa nagyon gyenge volt, emellett a kis szemüveges is szívózott velünk az első félidőben,plusz Lazics valami érthetetlen gondolat miatt úgy döntött Alekszejev hosszú pihenőt kap. Persze rendben van hogy pihennie kell, de nem ennyit és főleg nem egy Center nélküli Körmend ellen… Aztán még az is hozzájött hogy rossz cseréket alkalmazott a harmadik negyedben Pankár és Hagyma személyében, de ebbe most inkább nem megyek bele mert sok jót nem lehet róluk mondani.

Ez a diagnózis szóról-szóra egyezik a véleményemmel. Gratula a meglátásaidért!

Ahol meg 3 meccsenként légiós(oka)t cserélnek az nem csapat, hanem gittegylet. Remélem ide nem süllyedünk.

#36458 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 544 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: 24 October 2010 - 12:15 AM

Ne haragudjatok részeg vagyok, de akkor is Hajrá Falco!! Nem olvasom végig, mert nem tudom, de Gilbert köszönjük, amit eddig nem tettél, vagyis szevasz!

Hajrá Falco!!!
Ja és utolsóként, aki nem tudja átélni ezt a vereséget az ne "roma"ozzon. Felőlem meg is verhet, de ez nekünk többet jelent valami kis ellenségeskedésnél, és ha ezt nem tudja valaki átélni, akkor ennyi. Inkább nem mondok semmit. A szurkolás ma elképesztő volt, ha így megyünk tovább legalább ebbe bajnokok leszünk.
Nagyon jó ehhez a táborhoz tartozni, remélem mindenki így érzi.

MINDÖRÖKKÉ FALCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36459 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6086 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Oct 24, 00:05

nagyon érdekesek az edzői nyilatkozatok! :)

... rájuk erőltettük az akaratunkat...
... gyenge játékkal is nyerni tudtunk...

elgondolkodtató....

Ha ezt a két mondatot összerakjuk, akkor úgy hangzik, mintha még nagyobb lenne a különbség a két csapat között, mint a végeredményben kialakult 4 pont.

#36460 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2010 - 12:05 AM

nagyon érdekesek az edzői nyilatkozatok! :)

... rájuk erőltettük az akaratunkat...
... gyenge játékkal is nyerni tudtunk...

elgondolkodtató....