Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

38946 replies to this topic

#36441 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1311 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 04:23 PM

Jó utat mindenkinek én vettem meg talán az utolsó jegyeket, nem mondom el, hányadikak voltak! Nem sokadik!
Jó utat mindnenkinek és egy dalt szeretnék megosztani veletek! Az ellenfél egy két szurkolójáról is szólhatna a dal!!!!

http://www.funvid.eu/index.php?page=videos...p;vid_id=103663

#36442 polip

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 04:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 2010 Apr 27, 15:35

Akkor sorry, en ezekre nem emlekszem, mi tuti nem szidtunk az alapszakaszi meccsen. Ennyire regen volt? :) Vegulis tokmindegy. A vicc kategoria ott kezdodik, amikor beloruszt kiabalnak annak, akinek nemreg meg a ruszkik haza szolt. :rolleyes:

NOBERTOMOMO!!! Jövőre a körmendi ultras járjon kosármeccsre Szhely-re és szurkoljon a Faco-nak!!! ;) Szerintem te egy hatalmas áruló vagy saját szurkolóidat áruló el ezzel a beírással! Fáj, hogy nem hiányoztok a saját meccseitekről? Bár te ide sem kellenél mert ilyen gerinctelen emberekre nincs szükség!

#36443 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1725 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 03:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 2010 Apr 27, 15:35

Akkor sorry, en ezekre nem emlekszem, mi tuti nem szidtunk az alapszakaszi meccsen. Ennyire regen volt? :rolleyes: Vegulis tokmindegy. A vicc kategoria ott kezdodik, amikor beloruszt kiabalnak annak, akinek nemreg meg a ruszkik haza szolt. ;)

ennyi :)

#36444 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 03:35 PM

Hajra Szombathely!
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36445 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 03:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 2010 Apr 27, 15:59

Momo! Ez igy nem teljesen helyes... egymás szidása tényleg nemvolt, de a "pusztulj litván pusztulj" rigmus, és a "sapkás köcsög" elhangzott....

Akkor sorry, en ezekre nem emlekszem, mi tuti nem szidtunk az alapszakaszi meccsen. Ennyire regen volt? :) Vegulis tokmindegy. A vicc kategoria ott kezdodik, amikor beloruszt kiabalnak annak, akinek nemreg meg a ruszkik haza szolt. :rolleyes:
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36446 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1725 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 02:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: norbertomomo - Dátum: 2010 Apr 27, 13:57

Zsolti, azert annyit hozzatennek, hogy a bajnokin, ahol az Ultras is jelen volt, nem volt szidas. A Red Debils csinalja ezt, nekik ez letelemuk. Amugy minden meccsen ok kezdtek a szidalmazast, ez mutatja szintuket.

Momo! Ez igy nem teljesen helyes... egymás szidása tényleg nemvolt, de a "pusztulj litván pusztulj" rigmus, és a "sapkás köcsög" elhangzott....

#36447 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1646 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 02:31 PM

Hát Feri bátyánknak elég szelektív a memóriája!

Aki jóban van vele megemlíthetné neki ezt a tablettát:

Super-IQ-tabletta

Ki tudja, hátha segít. :)
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#36448 diggity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 676 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 02:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Apr 27, 11:12

De,ez így van.

Nem is kell egymás tenyeréből enniük. Viszont Nikolát igazolja,hogy szépen fejlődött egész szezonban. Teher alatt nő a pálma.

A meccsen tutuljon mindenki,negyed 8 körül beesek én is.. Hajrá FALCO!!!

#36449 csicsin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 516 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 02:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gammo - Dátum: 2010 Apr 27, 09:39

Ne hülyéskedj Feri!

Rögtön az elején kérdésem lenne Körmenden, a hazai szektorban mondjuk egy Popgyákunik Péter, Czeglédy Csaba, Gárczer György trió hány percig ünnepelhette volna a Falco sikerét?

Feri! Ti ott csináltátok a valagatokat, ahova meggyőződésem, hogy komoly csarnokban be sem mehetnétek talpig fekete-pirosban, biztonsági szempontok miatt.

Feri! Nektek az Arena Savaria nem hazai pálya, bármennyire is hiszitek azt, és ti nem a nektek kijelölt 600 férőhelyes szektorba ugráltatok, hanem a hazai szimpatizánsoknak fenntartott ülő részen.

Ljubjanaban a hoki VB-n a hazai szektorba szlovén személy igazolvánnyal lehetett bemenni. Nem volt ombudsman, hágai bíróság, emberi jogok biztosa. Egyszerüen ez a szabály, és ezt midnenki tudomásul vette.

A helyeteken akkár reggelig is táncolhattatok volna, kereshettétek volna a füstbombákat a szék alatt....

Feri az általad említett jobb viszony – az élet bizonyította – egészen addig működik, amíg mi itt Szombathelyen elfogadjuk, hogy ti sz*rtátok a kosárlabdát, meghajlunk identitástudatok előtt, és mindent úgy teszünk, ahogy Ti ott Körmenden elgondoltátok.

Hát a kis faszomat Feri, a kis faszomat.

Árok partján zsebe feri disznó sz*rral játszik,tiszta g**i a pofája csak a füle látszik......
IN MEMORIAM HORVÁTH ZOLTÁN

#36450 norbertomomo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 730 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 01:57 PM

Zsolti, azert annyit hozzatennek, hogy a bajnokin, ahol az Ultras is jelen volt, nem volt szidas. A Red Debils csinalja ezt, nekik ez letelemuk. Amugy minden meccsen ok kezdtek a szidalmazast, ez mutatja szintuket.
Hajrá NagyHali!
Hajrá Falco!
Forza Grande Lazio!
C'mon Newcastle United!

#36451 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 12:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kutyaa - Dátum: 2010 Apr 27, 12:11

A Lazic és Dies nincs nagy haverságban??? Ez nincs így!

Profi csapatnál nem haverkodni kell,hanem teljesíteni!

hajrá falco!

#36452 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2111 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 12:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kutyaa - Dátum: 2010 Apr 27, 11:11

De,ez így van.

#36453 kutyaa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 643 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 12:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: careca - Dátum: 2010 Apr 27, 10:22

Sziasztok!

Most voltam jegyet venni délutánra. (Sajnos még elég sok volt! :) )
A Dies pattogtatott, eddzegetett! Egy pár mondatot beszélgettem vele.
Nagyon bejön Neki a Falco és Szombathely és megpróbálnak mindent délután! (Persze, hogy ezt mondja, de úgy éreztem, meggyőződésből mondta, nem marketingből!)
Egyébként maximális tiszteletem a csapatnak, ezután a szezon után! Ahogy indultunk, nem gondoltam volna, hogy eddig is eljutunk!
Személy szerint a három fekát megpróbálnám megtartani! Azt is tudom, hogy a Winsome, az álom. Sajna a Dies és Nikola sincs túl nagy haverságban, úgyhogy ha valamelyik marad a másik megy. A Donald talán! Sajna Arnas nem a régi.
A magyar magtól viszont jobban félek, hogyan fogják összerakni. A legrosszab, hogy Laci már csak 20 perceket fog bírni szerintem.

Remélem délután még egy nagy csata lesz és kicsit megkeserítjük a Körmendiek hangulatát!

HAJRÁ FALCO! SÁRGA FEKETÉK!

EGY A CÉL:

GYőZELEM, vagy Meccsfélbeszakítás! ! ! !

#36454 careca

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 11:22 AM

Sziasztok!

Most voltam jegyet venni délutánra. (Sajnos még elég sok volt! :) )
A Dies pattogtatott, eddzegetett! Egy pár mondatot beszélgettem vele.
Nagyon bejön Neki a Falco és Szombathely és megpróbálnak mindent délután! (Persze, hogy ezt mondja, de úgy éreztem, meggyőződésből mondta, nem marketingből!)
Egyébként maximális tiszteletem a csapatnak, ezután a szezon után! Ahogy indultunk, nem gondoltam volna, hogy eddig is eljutunk!
Személy szerint a három fekát megpróbálnám megtartani! Azt is tudom, hogy a Winsome, az álom. Sajna a Dies és Nikola sincs túl nagy haverságban, úgyhogy ha valamelyik marad a másik megy. A Donald talán! Sajna Arnas nem a régi.
A magyar magtól viszont jobban félek, hogyan fogják összerakni. A legrosszab, hogy Laci már csak 20 perceket fog bírni szerintem.

Remélem délután még egy nagy csata lesz és kicsit megkeserítjük a Körmendiek hangulatát!

HAJRÁ FALCO! SÁRGA FEKETÉK!

#36455 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 10:52 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gammo - Dátum: 2010 Apr 27, 10:39

Ne hülyéskedj Feri!

Rögtön az elején kérdésem lenne Körmenden, a hazai szektorban mondjuk egy Popgyákunik Péter, Czeglédy Csaba, Gárczer György trió hány percig ünnepelhette volna a Falco sikerét?

Feri! Ti ott csináltátok a valagatokat, ahova meggyőződésem, hogy komoly csarnokban be sem mehetnétek talpig fekete-pirosban, biztonsági szempontok miatt.

Feri! Nektek az Arena Savaria nem hazai pálya, bármennyire is hiszitek azt, és ti nem a nektek kijelölt 600 férőhelyes szektorba ugráltatok, hanem a hazai szimpatizánsoknak fenntartott ülő részen.

Ljubjanaban a hoki VB-n a hazai szektorba szlovén személy igazolvánnyal lehetett bemenni. Nem volt ombudsman, hágai bíróság, emberi jogok biztosa. Egyszerüen ez a szabály, és ezt midnenki tudomásul vette.

A helyeteken akkár reggelig is táncolhattatok volna, kereshettétek volna a füstbombákat a szék alatt....

Feri az általad említett jobb viszony – az élet bizonyította – egészen addig működik, amíg mi itt Szombathelyen elfogadjuk, hogy ti sz*rtátok a kosárlabdát, meghajlunk identitástudatok előtt, és mindent úgy teszünk, ahogy Ti ott Körmenden elgondoltátok.

Hát a kis faszomat Feri, a kis faszomat.

Mindenki tudja, hogy elkövetett a két tábor olyan kezdeményezést, hogy ne a balhéról szóljon, ne a másik kórusba történő alázása legyen. Ezt kb a 10ik percig sikerült nekik betartani, amikor litván köcsögözésbe fogtak. A második meccsen már kórusba szidtak minket, a válasz hangosabb volt. Nem bírták ki, hogy ne szidjanak minket, én innentől fogva lesz*rok mindenkit, utálom őket és szidom őket a végtelenségig. Majd behunyom a szemem és meghunyászkodok nem? A nagy lófaszt!!
Valljuk be sikertelen próbálkozás volt, hála Isten, unalmas is volt egy egy fasszopó körmend kiabálás nélkül!

Most kettő nullra vezetnek, de volt idő mikor sírtak mert oktattunk a csarnokukba. Siri csendben megfehéredett parasztok álltak a csarnokba. Amúgy egyszerűen beszopattuk akkor is a pofájukat, amikor "belépés csak sárgába" akciót csináltunk. Jaj de jó volt nézva a pofájukat. Ja a háló levágásról ne is beszéljek................!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36456 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1725 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 09:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Csilla - Dátum: 2010 Apr 27, 08:50

Gondolom a Jenei. :)

:rolleyes:

#36457 Csilla

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 08:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Apr 27, 07:06

Előtte azért kiváncsi vagyok arra, hogy melyik szombathelyi szurkoló erősítette meg Zsebét.

Gondolom a Jenei. :)

#36458 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 08:06 AM

http://www.bb1.hu/ta...renc_tiltakozik

Zsebe Ferenc tiltakozik?
Ez van amikor valaki szembe mer szálni a "nagy" körmendel?
Legalább helyre tették őket és nem igaz amit Zsebe ír, miszerint nem ért minket soha attrocitás körmenden. Ha most sorolnám, több oldal megtelenne, de azért egy két konkrét példát szívesen leírnék. Előtte azért kiváncsi vagyok arra, hogy melyik szombathelyi szurkoló erősítette meg Zsebét.

Közleményében írja, hogy az ünneplés után hagyhattuk el a csarnokot. Igen, a játékosok kijöttek pacsizni, majd az öltözőből ismét, ezután mondták a biztonságiak, hogy hagyjuk el a csarnokot. MI nem hőzöngtünk, hanem eljöttünk. A szombati meccsen is megvolt a csapat ünneplése, majd visszahívása az öltözőből. EZután lettek felszólítva, jó 15 perc után, hogy hagyják el a csarnokot. A körmendiek nem tették, mert még közös fürdést, közös tortázást, tüzijátékot, kis füstbombázást szerettek volna csapatukkal. Mivel azt hiszik ők a királyok, ezért talán nem mer nekik szólni senki, kicsit koppantak, amikor a csarnok elhagyására lettek felszólítva.

Amúgy megjegyzem, ebben a szezonban a két körmendi győztes meccsünk után azért hagytak minket kicsit tovább ünnepelni, mert tanultak abból, amikor BAJNOKOK LETTÜNK!
A rendőrök akkor kordont vontak elénk, majd legalább 3-4 percig nem engedtek minket BAJNOKCSAPATUNKHOZ ünnepelni, aztán nem bírták a nyomást, befutottunk a pályára. Közbe a rendőrkapitánytól a következőket lehetett hallani: " Tömegoszlatás, tömegoszlatás". Ez nem volt elég, az ünneplő Falco tábor közé egy füstbomba is került.

Ugye mindenki számára ismerős az a sztori is, ami pár éve történt, mikor a vendégszurkolókat önkívületi állapotba a rendőrök csépelni kezdték.

Nálunk per volt az állítólagos Jenei féle kocsidobálás ügyében, de amikor egy fiatal gyereket fejbe dobtak, azt eltusolták.

Már az sem normális Kedves Zsebe úr, hogy tömegnyomort képezve kell végigszurkolnunk a körmendi meccseinket.
Nem baj, a szombathelyi szurkolókat semmilyen attrocitás nem éri soha körmenden, megvannak becsülve!

Ezzel egy a baj, Zsebe is tudja hogy nem igaz, szomorú pedig az, hogy még le is írja a hazugságot!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36459 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2285 Hozzászólás:

Elküldve: 27 April 2010 - 07:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Apr 26, 19:47

Tudja? ;)
Honnan jutott eszedbe kiszámolni? :rolleyes:
Azt is nézted, hányadik lesz a következő hozzászólásom? :)

A Miki hívott fel
Igen néztem :lol:
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36460 Triplauskas

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 26 April 2010 - 10:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: NBBF - Dátum: 2010 Apr 26, 21:01

nem :/
majd pénteken megyek, meg az ötödik meccsre :rolleyes:

Úgy legyen! ;)
MINDENKI SZOMBATHELYI!
KÖSZÖNÖM ISTENEM ,HOGY IDE SZÜLETTEM!