Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

44586 replies to this topic

#36441 Karl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 942 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2010 - 12:49 PM

A fórumot olvasva nyilvánvaló, hogy mi a fontos

a FALCO meg a SÖR!
A pisztráng is felúszik a hegyi patakon, apránként araszolva...

#36442 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1522 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2010 - 10:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 10, 23:05

Szombaton már játszik!!!

Én is ezt hallottam, hogy csak egy kis húzódása van.
Legyen tánc

#36443 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 11 October 2010 - 08:25 AM

Falcó színre ébredtem, vagyis sárgán süt a nap. Ez meghatározhatja a hangulatot egész napra.
Ezért jó reggelt mindenkinek. Lassan a csapat is ébredezik. Lazic mester kávézik és közben összeállítja a mai edzéstervet.
Sanyika felmentést kap a mai napon, mert az éjjel érkezett haza San Antonióból/Szállító hozta Bécsből/, ahol próbajátékon volt. Őneki alvás, fűrdés/Bük/ és gyúrást írt elő Nikola mester. Gyuri bá már bent van az irodában és várja San Antonióból a club döntését, hogy kell nekik Sanyika vagy nem. Mindegy, hogy mi a válasz,mert Lazic coach ragaszkodik Sanyikához.
Ezek a mai nap legfrissebb hírei.
A következő Falcó News-t dél körül adjuk közre.

#36444 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1850 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 11:33 PM

Na akkor a sörtémához én is:

Sajna a legtöbb átlag csapolt sör alapban sz*r. Viszont a csarnokban pl. múlt héten az egyik korsó amit ittam az valami borzadály volt (pedig pár sört aznap már legurítottam és ugye enyhén illumináltan már nem olyan válogatós az ember).
Többek között ahol lehet ezért is iszom üvegeset. Ehhez kapcsolódik a következő kérdésem:
Miért nem lehet üveges sört kapni? Azt is ki lehet önteni ám pohárba, talán még hamarabb mint egy csapoltat elkészíteni.
A potenciális vevőt meg tényleg nem kioktatni kell, meg utána még meg is magyarázni hogy ez jogos!
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#36445 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 11:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mike21 - Dátum: 2010 Oct 09, 22:50

Gratulálok a Falconak!
Teljesen megérdemelten győztetek, bár az első félidőben még sikerült partiban lennünk utána pedig totális összeomlás, ahogy az elmúlt években lenni szokott nálatok sajnos....Idén nekünk nagyon nehéz szezon néz ki....
Egyértelmű, hogy jó lesz a csapatotok ez már a korábbi eredményekből is kiderült. Jók a légiósok bár ma Gosa halványabb volt, de jó lesz, fiatalok is hozzá tudnak tenni, míg a kulcsemberek pihenni tudtak. Gilbert érdekes mert keze jó viszont megbontani a védelmet nem nagyon tudta, de látszik rajta, hogy emlékezetből játssza a játékot. Lazics a szünetben kielemezte a hibáinkat és védekezésben nem volt ellenszerünk ellenetek. Szanati pedig számomra meglepetés igaz keveset láttam játszani, de baromi gyors volt lábbal, védekezésben, teljesen levedte a pályáról Wilsont és mellette szép kosarakat dobott.

Sok sikert a továbbiakban!
Találkozunk januárban és remélem szorosabb meccs lesz

A tapsoláshoz visszatérve, bár soha ne kellene tapsolnunk :(

Üdv. Mike21
az egyik kaposvári vendégszurkoló a kettőből a vendégszektorban

Hajrá Kaposvár!!!

Koszi!

Sok sikert a tovabbiakban!
Amerre járunk s kelűűűnk....

#36446 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 11:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Büfé - Dátum: 2010 Oct 10, 17:49

1. tévedés. a seggét nem kell kinyalni a vevőnek . azzal a vevővel beszéltem éppen, aki a sör vizezésével vádolt meg
2. nem mi gondoltuk drágának magunkat, és most sem gondoljuk magunkat drágának, ezt Tőletek lehetett hallani - most meg már az "olcsón minél többet" a jellemző ránk?
3. az áron nem tudunk lefelé módosítani. a minőségre próbálunk odafigyelni - ez egyedül a sört érinti, miután minden más csomagolt termék. eddig a sör minőségét senki nem kifogásolta szemtől-szembe, a helyszínen vagy utólag. tegnap nem kóstóltam, máskor szoktam és nem volt sz*r.
4. mindegyik más. nálunk sporoni és heineken kapható. nem értem a kommentet

1. Mondtam, hogy nem tudod, mi az a vendéglátás...
2. Te irtad, hogy eddig azt gondoltatok, hogy dragak vagytok. (olcsok semmikepp nem vagytok, maradjunk ennyiben)
3. Akkor figyeljetek meg jobban. Ha a vevoitek azt mondjak, nem jo, akkor ne a vevoben keresd a hibat. Nem oket akarod kiszolgalni? Ha meg igen, akkor legyel olyan kedves es ne jatsszad azt, mint az oreg Mr Ford ("Barki kaphat olyan szinu kocsit, amilyet akar, felteve, ha az fekete.") Neked nem a fogyasztoidat kellene kioktatnod, hogy marpedig ez a sor nem sz*r, nem vizizu, hanem megprobalni utanamenni, hogy a sorgyar nem cseszett-e el valamit, vagy ha a sorgyar csak ennyit tud, akkor beszallitot valtani. Ja, es a kommunikaciod minosegere is figyelj :(
4. Pont ez az. Muszaj gyarilag vizizu Sopronit kinalni?
Amerre járunk s kelűűűnk....

#36447 U2fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 11:11 PM

Büfé: hááát, nem tudom.

Én ittam tegnap sört, nekem a szokásos közepes minőségűnek tűnt, de egy barátom is kért egyet, a felét megitta, mondta, hogy ez sz*r, és a másik felét otthagyta az asztalon.

Vendéglátóként idiótázni, belehugyozást emlegetni nem ildomos, ezzel nem sikerül újabb fogyasztókat megnyerni....

#36448 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 526 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: 10 October 2010 - 10:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mandy64 - Dátum: 2010 Oct 10, 22:09

Egyetértek. Ha azon vitatkozunk, hány percet tapsoljunk, mert mennyit tett a csapatért és értünk a Zoli az már régen rossz.

Pár gondolat a dolgokról. Engem nem igazán érdekel ki áll fel és ki nem, ezt mindenki döntse el saját maga, de az, hogy leülteti az előtte lévőt az bunkóság. Én nagyon örülök neki, hogy ezt még mindig csináljuk, hiszen Zoli nagyon sok embernek volt fontos, és egy remek ember volt. Teljes mértékben megérdemli.
Büfé: Hát nem tudom. Ha nem lennének ismerőseim a pultba én sem állnék sorba, mert annyit nem ér. Egyébként itt nem a kiszolgálással van a baj szerintem, hanem, hogy eszméletlenül el lett baszva a kialakítás. Kicsi a tér, nincs különválasztva a pult. Szerintem az egészet nagyon könnyedén meg lehetne oldani. Egy vagy két sörcsapoló helyet külön kellene rakni, és oda csak az menne aki sört akar, ahogy ez a Hali meccseken is van. De amíg ez a tömegnyomor lesz, addig sz*r az egész. Körülbelül 100 négyzetméterre van besűrítve 1000 büfére váró ember, nem csak odajutni a pulthoz, de még kijutni is nehéz, főleg, hogy a terasz is arra fele van. Itt az elrendezése van elcseszve az egésznek, nem is értem, hogyan lehetett ilyen kicsit helyet kialakítani. A sör meg olyan szokott lenni, amilyet más ilyen rendezvényeken is kapsz, mondjuk én tegnap kivételesen nem ittam.

#36449 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1681 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:24 PM

Gilbert nyilatkozata a tegnapi meccsről:

http://www.bb1.hu/ta..._volt_a_jo_rajt

#36450 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6641 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 10, 22:02

Nekem fontosabb ZOLI téma, mint a büfé minősége, már régóta nem iszok ott. Vajon mért?

Hajrá19! Mutasd meg ki mondogatja azokat a dolgokat, hogy nem sokat tett le az asztalra, nem játszott nálunk sokat. Úgy szájba baszom, többet nem nyitja ki. Még akkor is, ha örökre kitiltanak. Gusztustalan.

Nem kell egyedül tapsolnod, mert a többség normális és tapsolni fog élete végéig.

Az össze vissza tapsikáláshoz annyit, hogy mi elindítjuk normális minőségbe, amire eljut a másik oldalra lehet eltér az ütem.
Akármilyen fent,ZOLIKA látja és érzi a szeretetet, mert mindegy a minőség, a lényeg a megemlékezés!

hülyék mindenhol vannak és lesznek is. Aki ilyet ki tud jelenteni az egy senki! A szurkolok.hu-n a szolnokiak üzenik, hogy unják ezt a 18. perces tapsolásos megemlékezést. Ki nem sz*rja le az ilyen embereket? Mi mindig megemlékezünk, aki csatlakozik hozzánk(tegnap a két kaposvári srác) csatlakozik, aki meg nem akar az nem. De senki ne akarja megszabni, hogy mikor mit tegyünk. Zoliért bármit megtenne a csarnok 98%-a, a maradék kettő meg menjen Körmendre!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36451 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6641 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 10, 22:05

Szombaton már játszik!!!

Az király! Nagyon nagy igazolásnak tartom. Végre olyan cseréink vannak akik ha beszállnak a padról nem fossák össze magukat. Csapat vagyunk!
Nyugodj békében CECE!

#36452 Mandy64

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 10, 22:02

Nekem fontosabb ZOLI téma, mint a büfé minősége, már régóta nem iszok ott. Vajon mért?

Hajrá19! Mutasd meg ki mondogatja azokat a dolgokat, hogy nem sokat tett le az asztalra, nem játszott nálunk sokat. Úgy szájba baszom, többet nem nyitja ki. Még akkor is, ha örökre kitiltanak. Gusztustalan.

Nem kell egyedül tapsolnod, mert a többség normális és tapsolni fog élete végéig.

Az össze vissza tapsikáláshoz annyit, hogy mi elindítjuk normális minőségbe, amire eljut a másik oldalra lehet eltér az ütem.
Akármilyen fent,ZOLIKA látja és érzi a szeretetet, mert mindegy a minőség, a lényeg a megemlékezés!

Egyetértek. Ha azon vitatkozunk, hány percet tapsoljunk, mert mennyit tett a csapatért és értünk a Zoli az már régen rossz.

#36453 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2202 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 10, 22:04

Tegnap már valaki szalagszakadásról beszélt. Tanai Zolival beszéltem meccs után, azt mondja az hülyeség.

Jobbulást Totya és grat a 11 letépett pattanóhoz.

Szombaton már játszik!!!

#36454 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Oct 10, 19:58

Harazin Tomival mi a helyzet? Mennyire komoly a sérülése? Mert tegnap óriásit játszott és nem jönne jól ha Ő is kiesne!

Tegnap már valaki szalagszakadásról beszélt. Tanai Zolival beszéltem meccs után, azt mondja az hülyeség.

Jobbulást Totya és grat a 11 letépett pattanóhoz.
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36455 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 10:02 PM

Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36456 Büfé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 08:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: JENKI - Dátum: 2010 Oct 10, 21:23

Bocsi!
Saját és egy haverom véleménye,hogya sör a büfébe(soproni) tényleg elég vízes.
Ez a Mi véleményünk.
Hajrá Falco!

Tényleg sajnálom, de ez jön a hordóból. Annyi víz van benne, amennyit a Soproni Sörgyár beletett.

#36457 JENKI

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 55 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 08:23 PM

Bocsi!
Saját és egy haverom véleménye,hogya sör a büfébe(soproni) tényleg elég vízes.
Ez a Mi véleményünk.
Hajrá Falco!

#36458 samsung

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 740 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Oct 10, 19:58

Harazin Tomival mi a helyzet? Mennyire komoly a sérülése? Mert tegnap óriásit játszott és nem jönne jól ha Ő is kiesne!

Azt hallottam, hogy nem komoly a sérülése.

#36459 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6641 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 07:58 PM

Nyugodj békében CECE!

#36460 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8228 Hozzászólás:

Elküldve: 10 October 2010 - 07:18 PM

Nem azért linkeltem a képet hogy ilyet szeretnék,mert engem nem érdekel milyen nálatok a sör.
1 kezemen megtudom számolni hány alkalommal fogyasztottam az Arénában sört.
1 percre van a Hordó ... finom a bor,üveges a sopesz és udvarias a kiszolgálás.
Ezt nem kritikaként írom,mert tényleg nem tudom nálatok milyen.