Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

37225 replies to this topic

#36441 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Mar 28, 21:38

Ha a mai meccset direkt buktuk el, akkor megérdemeljük a sorsunkat, ha pórul járunk!

De miért buktuk volna el direkt? Hiszen egymás után írjuk itt a különböző variációkat, hogy ki hányadik helyen végezhet. Egyszerűen a mai vereséggel nem lehetett taktikázni.

#36442 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 771 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Mar 28, 21:46

Nem hiszem, hogy a mai meccsről érdemes lenne bármilyen elemzésbe belemenni, talán csak annyit, hogy egy vereség miatt nem kell itt lefekvésről, meg taktikázásról beszélni. Semmi ilyen nem történt, egyszerűen a Paks nagyon elkapta a fonalat, mindent bedobtak, és úgy elhúztak, hogy utána már valóban esélytelenek voltunk. Most már eldőlt, hogy biztosan a 6.helyen végzünk, nyugodtan tudunk készülni 3(!) hétig a Final Four-ra, majd pedig a rájátszásra.
Aki nem szeretné, hogy a Pakssal kerüljünk össze a rájátszásban, az drukkoljon annak, hogy az ASE megnyerje a hátralévő két meccsét, a Körmend pedig az utolsó fordulóban verje meg a Szolnokot, és akkor a Paks tuti 2. helyen végez. Aki a Paks mellett még a Szolnokot sem akarja ellenfélnek, az pedig szurkoljon körmendi sikernek Kecskeméten.

Annyi azért történt, hogy a fejekben már bent volt, hogy megvan a kitűzött cél a bajnokságban, hatodiknál rosszabbak nem lehetünk, a negyedik hely irreális, ki lehet engedni. Van olyan, hogy nem mennek a dobások, de a védekezés elsősorban motiváció, akarat kérdése. Ma úgy érzem ebben mondtunk csődöt. Szerintem sincs szó arról, hogy lefeküdtünk a Paksnak. Az Atom nem ilyen jó csapat mint, amit a mai eredmény mutat. Ma minden bejött nekik, remek százalékkal dobtak, de náluk sem ez az általános. Én nem esnék kétségbe, ha őket kapnánk a rájátszásban. ezt a meccset el kell felejteni, jövő héten becsületből le kell győzni a Pécset és nyugodtan készülhetünk a kupadöntőre.

#36443 NBBF

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Mar 28, 20:46

Nem hiszem, hogy a mai meccsről érdemes lenne bármilyen elemzésbe belemenni, talán csak annyit, hogy egy vereség miatt nem kell itt lefekvésről, meg taktikázásról beszélni. Semmi ilyen nem történt, egyszerűen a Paks nagyon elkapta a fonalat, mindent bedobtak, és úgy elhúztak, hogy utána már valóban esélytelenek voltunk. Most már eldőlt, hogy biztosan a 6.helyen végzünk, nyugodtan tudunk készülni 3(!) hétig a Final Four-ra, majd pedig a rájátszásra.
Aki nem szeretné, hogy a Pakssal kerüljünk össze a rájátszásban, az drukkoljon annak, hogy az ASE megnyerje a hátralévő két meccsét, a Körmend pedig az utolsó fordulóban verje meg a Szolnokot, és akkor a Paks tuti 2. helyen végez. Aki a Paks mellett még a Szolnokot sem akarja ellenfélnek, az pedig szurkoljon körmendi sikernek Kecskeméten.

De a körmend meg nem akar velünk játszani ;) szteem..

Hát sztem se kell taktikázásról beszélni, de nagyon úgy tűnt hogy nem akarunk nyerni.. Nem volt bennünk tűz, a védekezésről meg nem mondanék semmit. Olyan nincs hogy 17 triplát dobnak, abból 10-et tiszta dobóhelyzetből.
Ha nagyon nyerni akartunk volna, azt Lazicson lehetett volna látni.. ilyen helyzetbe legalább 2-őt üvölt, vagy a széket üti , vagy felrobban :( na mind1, mindenesetre a szolnokot jó lenne elkerülni !

HAJRÁ FALCO !
"A titkos vágyam egyébként az, hogy részese legyek Szombathely első, történelmi kupagyőzelmének."

KÖSZÖNJÜK BAJNOK!

#36444 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1310 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Mar 28, 22:29

Ez így van!
Egy biztos a szolnok nem lehet 3ik, vagy kettő vagy 4, ez azt jelenti hogy a könnyebbik ágon vagyunk!
Vagy Paks vagy körmend! Szerintem mindegy, az utazás miatt körmendnek jobban örülnék!

Ez így nem igaz!!! Ha jövő héten nyer a ZTE Pakson, a körmend nyer kecskeméten 2 vel veri a szolnokot akkor a szolnok a 3ik!

Ha a mai meccset direkt buktuk el, akkor megérdemeljük a sorsunkat, ha pórul járunk!
Ha csak ma így jött össze akkor meglátjuk!

#36445 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Mar 28, 21:29

Ez így van!
Egy biztos a szolnok nem lehet 3ik, vagy kettő vagy 4, ez azt jelenti hogy a könnyebbik ágon vagyunk!
Vagy Paks vagy körmend! Szerintem mindegy, az utazás miatt körmendnek jobban örülnék!

A Szolnok még egész könnyen lehet 3. Nem is kellenek hozzá meglepetés eredmények. Paksnak hoznia kell a két meccsét, Körmendnek kikapnia Kecskeméten, utolsó fordulóban pedig megverniük a Szolnokot. Ha ez a 4. eredmény bejön, akkor a Szolnok 3 lesz. De megmondom őszintén, a mai meccs után úgy érzem, hogy igazán a Körmend ellen van esélyünk, meg hát valóban az utazás miatt is sokkal előnyősebb lenne. Bár tudom, hogy Ti mindenhova elkíséritek a csapatot!

#36446 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6218 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hajrá 19 - Dátum: 2010 Mar 28, 20:27

Hajrá Körmend!!!

??????
;)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36447 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2102 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hajrá 19 - Dátum: 2010 Mar 28, 20:27

Hajrá Körmend!!!

Az,hogy most nincs a táborok közti akkora gyűlölet ezt 1 Falcos akkor se írja le!

#36448 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:29 PM

Ez így van!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36449 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 09:27 PM

Hajrá Körmend!!!

#36450 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5251 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:46 PM

#36451 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2262 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Garrard - Dátum: 2010 Mar 28, 19:40

Én csak azt nem értem, hogy ha már láttuk a félidőben...vagy legalább a 3. negyed közepén, hogy ez ma nem megy (vagy nem is akarjuk megnyerni), akkor miért nem játszott Kiricsi, Horti? Vagy Hagyma még többet? Ma lett volna lehetőség felengedni őket a parkettra - szerintem. Ami viszont elég kérdéses számomra az az, hogy ha nem is akartunk nyerni akkor az milyen sportemberi hozzáállás...?

Csakazértis Hajrá Falco!

Ez tök így van.
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36452 Garrard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 44 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 2010 Mar 28, 20:30

Mi az, hogy ha már biztos minden sz*rul és lélektelenül kell játszani?? FEL KELLET VOLNA SZÁNTA A PARKETTÁT, HOGY LEGALÁBB A A KÜZDÉS 1 KIS SZIKRÁJÁT LÁTHASSAM. Vicc...

Én csak azt nem értem, hogy ha már láttuk a félidőben...vagy legalább a 3. negyed közepén, hogy ez ma nem megy (vagy nem is akarjuk megnyerni), akkor miért nem játszott Kiricsi, Horti? Vagy Hagyma még többet? Ma lett volna lehetőség felengedni őket a parkettra - szerintem. Ami viszont elég kérdéses számomra az az, hogy ha nem is akartunk nyerni akkor az milyen sportemberi hozzáállás...?

Csakazértis Hajrá Falco!
Itt vagyunk, szurkolunk, győzni fog a csapatunk! Hajrá Falco!

#36453 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2262 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:30 PM

Mi az, hogy ha már biztos minden sz*rul és lélektelenül kell játszani?? FEL KELLET VOLNA SZÁNTA A PARKETTÁT, HOGY LEGALÁBB A A KÜZDÉS 1 KIS SZIKRÁJÁT LÁTHASSAM. Vicc...
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36454 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3780 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:25 PM

krokesz 2 bázz ;) :(
Két szín: zöld és fehér... Egy élet, egy csapat: HALADÁS

ÓÓÓ SÁRGA FEKETÉK, SÁRGA FEKETÉK!!!

Go Arsenal, Go Gunners!!!

#36455 falco bérletes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2010 Mar 28, 21:02

és ezzel a lendülettel le is csatlakozhatsz ...

Helyes!!!
CSAK A FALCO!!!!

#36456 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7895 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: lujzika - Dátum: 2010 Mar 28, 18:47

és különbem is én csak most csatlakoztam fel a forumra!!!!!

és ezzel a lendülettel le is csatlakozhatsz ...

#36457 lujzika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 08:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 2010 Mar 28, 19:55

Nagyon nem akartunk nyerni az tuti ;) de azért lehetett volna kevesebb ponttal is kikapni talán nem lett volna annyira feltűnő ,hogy lefeküdtünk!

ez van sajnos

#36458 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 391 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 07:55 PM

Nagyon nem akartunk nyerni az tuti ;) de azért lehetett volna kevesebb ponttal is kikapni talán nem lett volna annyira feltűnő ,hogy lefeküdtünk!

#36459 lujzika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 07:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: derit - Dátum: 2010 Mar 28, 19:42

Igen Neked! Ott van stat, nézd azt! Már rég vége a meccsnek, írják, hogy mi lett, erre megkérdezed...

és különbem is én csak most csatlakoztam fel a forumra!!!!!

#36460 lujzika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 28 March 2010 - 07:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: derit - Dátum: 2010 Mar 28, 19:42

Igen Neked! Ott van stat, nézd azt! Már rég vége a meccsnek, írják, hogy mi lett, erre megkérdezed...

nem láttam bocsi meg közbe nem voltam gépnél se