Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46295 replies to this topic

#36441 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1525 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2010 - 12:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gammo - Dátum: 2010 Nov 19, 12:41

Szomorú, hogy egy olyan országban élünk, amikor egy ilyen hírhez senki nem mer hozzászólni, mert fél, hogy mi lesz akkor ha elmondja a véleményét egy teljesen egyértelmű pénzmosási ügyről...

Erre nem lehet az a megoldás, hogy elkezdek veszettül mutogatni a másikra.

Reméljük lesz konkrét vizsgálat és lesz egy ítélet, vagy azt mondják ez így van rendjén, hogy 20-on X miliók vándorolnak letéti számlákra...

Nyilvánvaló, hogy pénzmosási ügyről van szó. A legtöbb NB1-es kosárjátékos magyarországon ügynökökön keresztül kapja a fizetését, offshore cégeken keresztül, így megússzák az adófizetést. Gondolom, a faszi is egy offshore cégen keresztül utalta el az ügynököknek a fizetést. Azt, hogy ezen Ő keresett -e komoly zsét, azt nem hiszem (persze valamennyi haszna lehetett rajta) , de az biztos, hogy a falco és a játékosok nyertek vele, és a magyar állam adóbevételeket vesztett. A feljelentő valószínüleg ezzel tisztában van, és azzal is, hogy ezzel esetleg az APEH figyelmét felhívja a csapatra, aminek nem valószínű, hogy a falco számára pozitív fejleménye lenne, de hozzáteszem, hogy ezzel a többi NB1-es kosárcsapat is így lenne. Ebből látszik, hogy a feljelentő leszarja, hogy jó-e a csapatnak , vagy nem, ő a Popgyákunikot akarja megszopatni, és általa rossz hírét kelteni annak a politikai oldalnak, amiben nyomul az ürge. Ezt pedig azért teszi, mert a feljelentő a másik csapatban játszik. És itt érünk vissza ahhoz amit momndtam, hogy kisstílű politikusaink leszarják, hogy kinek minek ártanak, vagy használnak, ők egyedül a saját érdekeiket nézik, és az ellenfeleiket akarják szopatni, legyen szó falcoról, haladásról, vagy a tököm tudja miről. Szóval ez röviden ennyi szerintem.
Legyen tánc

#36442 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1525 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2010 - 12:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 Nov 18, 22:17

Ez a feljelentők országa. Annak idején a Gestapo-hoz is Magyarországon érkezett a legtöbb feljelentés, bejelentés. :rolleyes:

Vajon kinek (kiknek) nem tetszik, hogy az Ügyvéd Úr lett a SZOVA igazgatóságának elnöke???
Csak a végén nehogy a csapat igya meg a levét ennek a szemét csatározásnak ;) :) ;)

Politika magyarországon helyi szinten. A sok "jó" képességű ember idegből küzd, és ahogy a falco csak eszköz nekik a népszerűség hajszolásában közpénzen (mint régebben írtam a pöcs és a csallánverés esete), akkor, ha jól megy; ugyanúgy akkor is eszköz, ha egymást kell szopatni, és tök mindegy, hogy ez jó, vagy rossz a klubnak. Gondolom az ismeretlen feljelentő, egy olyan személy lehet, akinek a helyi politikához semmi köze.
Legyen tánc

#36443 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2010 - 08:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: belabo - Dátum: 2010 Nov 19, 00:05

Szombaton nem csak a győzelem, hanem meggyőző játék is kell. Remélem, senki nem gondolja, hogy az új feketénknek kell megnyerni a meccset. Ha megint az derül ki, hogy végig küszködünk, és nincs több 7 bevethető játékosnál, akkor valakiknek tényleg le kell vonni a következtetéseket.

Én már le is vontam:

Addig ittuk a levét,
míg el nem fogyott a lé.
Lé nélkül pedig nem lehet létezni.

#36444 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 19 November 2010 - 12:05 AM

Szombaton nem csak a győzelem, hanem meggyőző játék is kell. Remélem, senki nem gondolja, hogy az új feketénknek kell megnyerni a meccset. Ha megint az derül ki, hogy végig küszködünk, és nincs több 7 bevethető játékosnál, akkor valakiknek tényleg le kell vonni a következtetéseket.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#36445 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 11:57 PM

Ha Harazint és Borszékit is ide soroljuk, most már 4 magas játékosunk is van. Illene beosztani valahogy, hogy hasznunk is legyen belőle. De ez már tényleg az edzőn múlik.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#36446 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 11:56 PM

pedig most egy szót sem fűztem hozzá...
a csodálkozásomat próbáltam kifejezni... de aztán rájöttem, nincs min...

#36447 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 11:52 PM

Már hiányzott, hogy kifejezd negatív hozzáállásodat Nikolához!

#36448 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 11:49 PM

"? Beszélgettél már Nikola Laziccsal arról, hogy mi lesz a szereped a csapaton belül?

? Személyesen még egyszer sem beszélgettem Nikolával, azon kívül, hogy ha edzésen hibázok, akkor mindig szól. Ott aztán mindent észre vesz. Inkább Gyuri bácsival tartottam a kapcsolatot. Annyit tudok, hogy eredetileg csere centernek szerződtettek."

#36449 B0nyi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1676 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 11:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Nov 18, 21:05

... attól tántorog?

Igen. De nem (öröm)ittasan, hanem az ízétől...
Amerre járunk s kelűűűnk....

#36450 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hajrá 19 - Dátum: 2010 Nov 18, 20:49

Már régóta azt issza.

... attól tántorog?

#36451 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 09:59 PM

Olvastam a bb1.hu-n hogy a salgótrajáni polgármester nyilatkozott, ő ad pénzt, talán túl sokat is. Ebből nekem annyi jött le, hogy Salgótarjánaban van polgármester, és még véleménye is van. Érdeklődve várom, mikor zárkózunk Győzike városához.

#36452 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 09:56 PM

Erre csak ennyit irok: :rolleyes:

#36453 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1005 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 09:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 Nov 18, 21:17

Ez a feljelentők országa. Annak idején a Gestapo-hoz is Magyarországon érkezett a legtöbb feljelentés, bejelentés. :rolleyes:

Vajon kinek (kiknek) nem tetszik, hogy az Ügyvéd Úr lett a SZOVA igazgatóságának elnöke???
Csak a végén nehogy a csapat igya meg a levét ennek a szemét csatározásnak ;) :) ;)

Már régóta azt issza.

#36454 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 09:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Kukori - Dátum: 2010 Nov 18, 18:15

Ami befolyik az rögtön kifolyik?

Kistulajdonos, felügyelő bizottsági tag, bank?

ttp://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/falco_kosaarlabda_korrupcio

- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36455 Kukori

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 07:15 PM

Ami befolyik az rögtön kifolyik?

Kistulajdonos, felügyelő bizottsági tag, bank?

ttp://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/falco_kosaarlabda_korrupcio

#36456 csicsin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 516 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 07:15 PM

Akit érdekel:

Miért ment több millió a Falco kosarasainak a pénzéből egy ügyvédi irodának?

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/falco_k...labda_korrupcio
IN MEMORIAM HORVÁTH ZOLTÁN

#36457 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8321 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 04:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 2010 Nov 18, 11:15

Sziastok! Akit érdekel, Szrecsko interjú a BB1.hu-n.

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/4909_minde..._nullarol_indul

Már olvasom is ... :rolleyes:

#36458 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 03:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Nov 18, 15:11

Azért megnéztem volna Gilbit soproni színekben, hogy mennyire kapart volna ellenünk :rolleyes:
így utólag viszont jobb is, hogy nem ment sopronba, mert tuti most dobott volna /21-et

Brooks kiesésével meg hazai pályával elég nagy az előnyünk papíron. remélem az új srác jobb lesz!

#36459 Sólyom

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1215 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 02:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Nov 18, 15:11

Azért nem egy Brooks a gyerek.... létszámra meglesznek.
KÖSZÖNÖM CECE, HOGY LÁTHATTALAK, CSODÁLHATTALAK A PÁLYÁN!!

#36460 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3989 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2010 - 02:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Nov 18, 13:03

pont ezen agyaltam én is, hogy senkit nem jelentettek be eddig.
aztán lehet, hogy csak Gilbert kér sokat és még alkudoznak, vagy számolgat a klub Sopronban hogy ki tudják e gazdálkodni! :rolleyes: ;)

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/4915_helme..._brooks_helyere
erősítettek....