Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45149 replies to this topic

#36441 dodóx

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:14 PM

Ha tényleg 2 hónapja nem kaptak fizut,akkor következö meccset is elbukjuk?

#36442 Mandy64

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 95 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Oct 23, 22:07

Kolja esetében én megemelem a kalapom, az ő helyzetében így játszani nem semmi...

Csak nyugtass meg, hogy azért javulnak a dolgai!

#36443 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6082 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: olusz0077 - Dátum: 2010 Oct 23, 22:00

Pankár jobb lenne minél előbb leadná a szerelését!!!>>nem értem a Lazics miért erőlteti a játékát,mit lát benne ????

Ha tényleg igaz,hogy 2 hónapja nem kaptak fizetést,akkor sem szabadna lélektelenül játszani senkinek sem.......

Itt többről van szó, mint hogy szabad -e vagy nem szabad lélektelenül játszani. Tudod egy légiós nem sokat szarakodik ám ilyenkor. Úgy lelép, mint a szar. Ahogy ez anno Dombóváron is divat volt. Amíg nincs fizetés, addig tök mindegy, hogy más légióst hozunk -e.

#36444 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dodóx - Dátum: 2010 Oct 23, 22:06

De jól informált vagy!!!!!Talán bentfentes is?

Nem ezzel kell törődni, hanem a ténnyel, ami sajnos igaz.
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36445 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Oct 23, 21:34

Én meg most haragudtam meg mindenkire kivéve a Lacikára meg a nem sokat játszó fiatalokra!

Sorolom, hogy Mikalai mehet elsőként a taxival a reptérre, de hozzá csapnám a Gosat meg azért utánuk küldeném a Gilbertet is és a bőröndjükbe belerejteném a Pankár semmirevalót is!

Ahogy írtam nyár elején és gyűjtöttem ide 3 fiatal amcsi kellene akikben van kurázsi! Ez így folytatódik a nézők év közepére elfordulnak a csapattól.

-Most meg is magyarázom:

Mikalai 18 pontja jól hangzik de egy olyan csapatnak akinek nincs centere annak lepattanója sem szabadna nagyon lennie és 2+1-t egy dekát nem dob sőt amikor nála a labda egy jó kipassza sincsen sajnos.

Gosa hullámzik mint az állat és amikor nehéz center van ellene az a baja ha könnyű akkor az a baja csak a kellert tudta idén megverni ami édes kevés.

Gilbert szerintem ma egész elfogadjható volt de alibizett az erejével, hogy hátha marad neki, és azt meg nem lehet, hogy egy játékos 35 percből 18on játszik, mégha erre képes és jó is lehet belőle én söpörném őt is, bár szerintem a legjobb lehetne a 3 közül.

Pankár egy védekező alibi játékos semmi hasznunk nincs belőle. Nem kell azért pátyolgatni mert 1x éve itt játszik.

Lazic munkáját én elismerem és működhtene is ha nem nyugdíjas klubbal dolgozna együtt. Mert remélem látjátok, hogy az alba elleni hibáit kijavította nagyjából és cserélt arról meg nem ő tehet ha ennyire szarul játszanak a játékosai.
Ő sem euroligás edző de nem rosszabb szerintem csak jobb az átlag idei edző brigádnál.

Öregek vagyunk!!! Lassú kosárlabdát játszunk!!! Ez így nem mehet tovább!!!

Sajnálom ez a véleményem!!!

Végre!

A részleteket én kicsit másképp látom, de összességében egyetértek azzal, hogy ha így haladunk... az alapszakasz felére nem lesz 6 győzelmünk... az meg ugye hozza a nézőszámot...
Ma Laci tartotta a csapatot...
Amikor Matyi irányított, Laci kettesben volt... végre volt élet a támadójátékban... erre ezt megbontottuk...
Simon az elején amit lehet, elrontott... de fent maradhatott javítani... ezt meg is tette...
Will Tomi ezt a lehetőséget soha nem kapja meg... amint valamit nem tökéletesen csinál, már megy is a padra...
Matyi és Will Tomi első félidőben nem került pályára....
Gilbert az első félidőben elpüfölte a labdát sétálgatva... aztán elszórta helyzet nélkül... nem egyet... jó passza nem is nagyon volt...
A legnagyobb lendület, sebesség akkor volt a pályán, mikor légiós nélkül nyomtuk...
A csere most sem folyamatos forgással, állandóan friss emberek forgatásával működött... a rendszert... a stratégiát nem láttam benne...
Amit centerben ma kihagytunk...

De összességében ma azt láttam, amire számítottam...

#36446 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4040 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 23, 21:02

Kolja akkor is az ország legjobb centere!!!
Védekezett a palánk alatt, nem egyszer állt oda és nem ment be senki. Én fáradtnak érzem, ez pedig túledzettséget jelent. Remélem már nem 2 órás kemény edzések vannak. Nekem ez gyanús. Amúgy Harazint kiemelném, sok értékes pattanót szedett.

Kolja esetében én megemelem a kalapom, az ő helyzetében így játszani nem semmi...

#36447 dodóx

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 23, 21:55

AHHOZ KÉPEST HOGY 2 HÓNAPJA NEM KAPTAK FIZETÉST JÓL KÜZDÖTTEK!!
Köszönjük a választóknak akik ész nélkül szavaztak, nem azt nézték, hogy ki mit tett ezért a csapatért.
Elindult egy lavina, félek hogy nem lehet megállítani.

Molnár Miki, Váradi Attila és a többiek örülhettek.
De akkor se engedünk.

TÖBBIT MAJD HOLNAP NYUGODTAN!! JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!

De jól informált vagy!!!!!Talán bentfentes is?

#36448 ppd

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 23, 22:45

Pont ugyanezt akartam leírni én is! Valóban nem Gilberten múlott ez, sőt máson sem nagyon. Pankár persze értékelhetetlent nyújtott, de tőle nem várunk sokkal többet. (Az más kérdés, hogy miért játszik akkor.) Bár a kosárlabda csapatjáték, és nem szoktam nagyon egy játékos nyakába varrni a vereséget, de ez ma nagyban Gosán ment el. És amit írtál, hogy négy meccsből egyen játszott jól (igaz azon nagyon jól) az tényleg így van, és ez édeskevés egy légióstól. Ha a felkészülési időszakban jól játszott volna, akkor azt mondom, hogy várjunk, mert előbb-utóbb kifog jönni neki a lépés, de sajnos ugye kb. négy edzőmeccsen játszott jól a tízből. Persze lehet még lehetőséget adni neki, de a következő két meccsen nem nagyon fog meghatni, ha jól játszik majd.
Amúgy én is gratulálok a csapatnak, mert tényleg mindent beleadtak, csak hát egy olyan vagány légiós hiányzott nálunk, mint náluk volt Moore, aki az utolsó egy-másfél percben bevágott oldalról egy középtávolit, majd egy betörése volt büntetővel együtt. Azt hiszem, Luis Garcia szokta írni, hogy olyan légiós kell, akinek a faszában vér van, aki a végén is beveri ha kell. Na sajnos ez ma nálunk hiányzott.

A mai meccs valóban nem a Gilberten múlott de az azért nem semmi,hogy a három hazai meccset fault nélkül alibizte végig! Akkor is CSAK A FALCO!!!!!!!

#36449 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 23, 22:03

Szerintem már kezdő négyesünk sincs. Ez csak kb olyan két és feles kezdő.

osztom

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#36450 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: PhilHeath - Dátum: 2010 Oct 23, 22:01

Az életben vannak fontosabb dolgok, mint a Falco. Valakit ez tényleg ilyen mértékben képes befolyásolni? Elképesztő..

Persze nem is vitatom, de kíváncsi lennék mit szólnál ha nem kapnál több hónapig fizetést.

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#36451 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6082 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dodóx - Dátum: 2010 Oct 23, 21:56

Nem Gilberten ment el a meccs!!!Lazicsnak jó lenne rendet tennie a csapatban.Ha nem teszi,könnyen úgy járhat,mint Csertői.Egyébként úgy néz ki,hogy nem kezdő ötösünk van,hanem kezdő négyesünk.Így nehéz játszani.

Szerintem már kezdő négyesünk sincs. Ez csak kb olyan két és feles kezdő.

#36452 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Oct 23, 22:00

Nem szítanám a tüzet de egy dolgot megfigyeltem. Edzésen ha a Lazic magyaráz a magyarok figyelnek a Gosa leginkább leszarja a kolja figyel meg a gilbert is és ő még véleménnyel is van. Én Gilbertet jónak tartom csak el kell dönteni elég-e nekünk ha jan ra lesz egy egészen használható játékosunk.
Moore os védekezése érdekes volt csak ő európában azt szokhatta meg, ha a magas játékos kerül egy-egy be a picivel és betör akkor ritkán dobják át vagy főleg plusz 1es faultot ütnek. Azért vicc a Kolja is mert 12 évesnek megtanítják, ha faultot ütsz üss olyat, hogy ne tudja bedobni.
Sajnos a jelenlegi légiós brigád erre képes és ebből egy játékos van aki fejlődő képes a többi sajnos betli!

Kolja akkor is az ország legjobb centere!!!
Védekezett a palánk alatt, nem egyszer állt oda és nem ment be senki. Én fáradtnak érzem, ez pedig túledzettséget jelent. Remélem már nem 2 órás kemény edzések vannak. Nekem ez gyanús. Amúgy Harazint kiemelném, sok értékes pattanót szedett.

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#36453 PhilHeath

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 23, 21:55

Köszönjük a választóknak akik ész nélkül szavaztak, nem azt nézték, hogy ki mit tett ezért a csapatért.

De akkor se engedünk.

Az életben vannak fontosabb dolgok, mint a Falco. Valakit ez tényleg ilyen mértékben képes befolyásolni? Elképesztő..

#36454 olusz0077

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 662 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 23, 21:58

Váradival jobb lenne?

Amúgy ma én is éreztem hogy kicsit elcserélte magát, ezzel bele nyúlt a meccsbe, egyből 50-60 lett!!

Lacika tanár volt!!

Gosa nem ide való!!

Pankár jobb lenne minél előbb leadná a szerelését!!!>>nem értem a Lazics miért erőlteti a játékát,mit lát benne ????

Ha tényleg igaz,hogy 2 hónapja nem kaptak fizetést,akkor sem szabadna lélektelenül játszani senkinek sem.......

#36455 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 10:00 PM

Nem szítanám a tüzet de egy dolgot megfigyeltem. Edzésen ha a Lazic magyaráz a magyarok figyelnek a Gosa leginkább leszarja a kolja figyel meg a gilbert is és ő még véleménnyel is van. Én Gilbertet jónak tartom csak el kell dönteni elég-e nekünk ha jan ra lesz egy egészen használható játékosunk.
Moore os védekezése érdekes volt csak ő európában azt szokhatta meg, ha a magas játékos kerül egy-egy be a picivel és betör akkor ritkán dobják át vagy főleg plusz 1es faultot ütnek. Azért vicc a Kolja is mert 12 évesnek megtanítják, ha faultot ütsz üss olyat, hogy ne tudja bedobni.
Sajnos a jelenlegi légiós brigád erre képes és ebből egy játékos van aki fejlődő képes a többi sajnos betli!

#36456 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 09:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dodóx - Dátum: 2010 Oct 23, 21:56

Nem Gilberten ment el a meccs!!!Lazicsnak jó lenne rendet tennie a csapatban.Ha nem teszi,könnyen úgy járhat,mint Csertői.Egyébként úgy néz ki,hogy nem kezdő ötösünk van,hanem kezdő négyesünk.Így nehéz játszani.

Váradival jobb lenne?

Amúgy ma én is éreztem hogy kicsit elcserélte magát, ezzel bele nyúlt a meccsbe, egyből 50-60 lett!!

Lacika tanár volt!!

Gosa nem ide való!!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#36457 dodóx

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 09:56 PM

#36458 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 09:55 PM

De akkor se engedünk.

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#36459 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4040 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 09:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gergely96 - Dátum: 2010 Oct 23, 20:50

Egyértelműen a Gosa - Bell párharc volt a döntő. Megfogni sem tudta, a támadásra meg már ereje, kedve sem nagyon volt.

Igen, látod ezt én is éreztem, hogy valahogy fejben nincs itt... Most hogy kedve nincs vagy csak leszarja az egészet, vagy valami más gond van, azt nem tudom...

#36460 áki9

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 84 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2010 - 09:52 PM

Hát minden tiszteletem Kálmán Lacié, szerintem tanárian játszott. Mondjuk azt nem értettem, hogy amikor ment neki és a csapatnak is, akkor miért kellett lekapni a pályáról. Pankár játékát egyáltalán nem értem, valaki mondhatna egy érvet, hogy miért Ő kezd és nem a Will Tomi. Remélem ez nem szegi kedvét Tominak, mert nagyon szimpatikus, jó játékos, akire hosszú távon lehetne számítani. Gosa meg úgy tűnt nekem, hogy nagy ívben tesz az egészre. Biztos nem így volt, de ez volt a benyomásom. Szerintem Ő és Bell közötti különbség volt a döntő. Gilbert számomra is nagy kérdés. A pontjait megdobja, de semmit extra, védekezése szinte 0. Ennyi játékidővel sztem a magyarjaink is hasonló statot tudnának csinálni, és azért ennél több kell egy légióstól. A többiek hozták a tőlük várhatót.

Fel a fejjel, lesz ez jobb is!

Hajrá Falco!