Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

39526 replies to this topic

#36441 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:48 PM

Erre írtam azt, hogy nekem az a rendszer tetszik ami sok helyen működik, hogy nincs korlátozva a légiósok száma, de 1-2 hazai játékosnak kötelező a pályán lennie mint most nálunk. Akkor meg 3-4 jó magyar kell, hogy ne legyen űr a játékosok között. Edzéseken is jobb munka folyna többet fejlődnének a magyarok is. Ezzel max az a baj, hogy a pénzes csapatok felülemelkednének a többin, de ez így van más országokban is. A kicsik képzik a tehetségeket míg a nagyok csak a kipróbált jó játékosokat fizetik. De ott van miért küzdeniük, hogy nagy csapatba kerüljenek jó pénzt keressenek, míg itt 1 évekre szerződnek és csak a pénzért játszanak sokan.

#36442 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5515 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 21:19

Semmi negatív nem volt az írásomban feléd!
Pontosan elolvasom mindig, mit írsz! Nem azt írtad, hogy Iminél nagyobb öröm szokott lenni, hanem azt, hogy nála is szokott nagy öröm lenni. Ezzel pedig nem is vitatkoztam. A "Tőled ennyi elég" pedig ha már magyaráznom kell, annyit jelentett, hogy pozitív dolog, ha Lacival kellett példálóznod, "kisebb név" nem volt elég. :)
Ha visszaolvasol a hozzászólásaimban, talán feltűnik, hogy nem szólok hozzá minden "hülyeséghez"... :)
A hozzászólásaidhoz egyszer fűztem csak véleményt, ill. észrevételt. Az még mindig áll. Ne vegyél mindent támadásnak!!! Sokkal kevesebb konfliktusba kerülsz itt.
És igen, igazad van, sok jó dolgot látsz meg és írsz le. Hidd el, védtem már a Te véleményed másokkal szemben! Igaz nem mindet! ;)

Én máshogy értelmeztem ezt. Ha tényleg őszintén mondod, hogy nem volt benne semmi negatív irónia irányomba, akkor rendben, és akkor bocs a "kirohanásomért".

#36443 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5515 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 10, 21:22

Miért legyen 3 légiós amikor a grebenár így is többet keres mint a Dies majdnem mint az Arnas és anno a Zoli. Ha megint 4 légiós lehet akkor legalább se a Pankár Csabi Lakatos Soós Dávid nem kérhet olyan sokat, hisz 4-5 ezerért már jó légióst hozol. Így szerintem erősebb a bajnokság és nem torzul el a magyarok keresete. Persze a 2 magyar maradjon a pályán. Én nem változtatnék a rendszeren régen volt ilyen erős bajnokság mint idén.

Én egyetértek Veled! Majd ha teljesítményarányosak lesznek a fizetések, akkor legyen majd kevesebb légiós. De miért keresne egy magyar játékos mondjuk annyit, mint az a légiós, aki 3-szor annyit tesz a csapatért. Nézzétek meg Bádert! Egy nagy nulla a produkciója, szégyen amit csinál, és szerintem ő keresi az egyik legtöbbet hazánkban. De lehetne még több nevet is mondani, sajnos nem is kellene messzire mennünk. És ha egy légióssal kevesebb lesz majd, akkor a semmit sem mutató játékosok is még jobban leszedik a klubokat, mondván, hogy még nagyobb szükség lesz rájuk. Csak kíváncsi leszek majd, hogy a teljesítményük is még nagyobb lesz -e?! Szerintem meg attól erősödne a magyar kosárlabda, ha a több légiós mellett csak az igazán használható magyarok maradnának felszínen.

#36444 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3525 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 21:26

Hidd el, irányítani is tud. Mikor visszajött, Srecskónál edzésen 3 csapat volt... és a gyenge igazolásnak tartott légiósokat mozgatta... adott olyan labdákat...

Elhiszem,csak azt írtam,hogy ő szerintem inkább 2-es.Szerintem Lazicnál ő nagyon sokat fog fejlődni!!!

#36445 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:35 PM

Én csak példákat írtam, hogy kik mozognak a piacon biztosan és kik azok akik felértékelődnek ha csak 3 légiós lesz. Csak rossz ez, hogy úgy kell szerződést kötni, hogy nem tudjuk, hány légiós lesz. Ilyen is csak magyarországon lehet.
Gondoljatok bele, hogy hozol egy drága magas magyart, majd kiderül, hogy 2 kicsi meg 2 magas légiósod is lehet. Akkor már felesleges lesz valaki. Nem jó ez így. 8-30 közötti napon kell összehívni újra a tanácsot, de miért nem pl most pénteken sűrgösségibe, hisz kéne már a jövő évre. Nevetséges!!!

#36446 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 May 10, 22:28

Soós Paks vagy Alba.

Soós semmivel nem jobb mostaniaknál.

#36447 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 10, 22:22

Miért legyen 3 légiós amikor a grebenár így is többet keres mint a Dies majdnem mint az Arnas és anno a Zoli. Ha megint 4 légiós lehet akkor legalább se a Pankár Csabi Lakatos Soós Dávid nem kérhet olyan sokat, hisz 4-5 ezerért már jó légióst hozol. Így szerintem erősebb a bajnokság és nem torzul el a magyarok keresete. Persze a 2 magyar maradjon a pályán. Én nem változtatnék a rendszeren régen volt ilyen erős bajnokság mint idén.

Én örülnék a több magyarnak a pályán, de egyetértek veled, ezt ne az asztalnál, hanem a pályán és edzésen harcolják ki maguknak! De ott tegyék!

#36448 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2122 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 10, 21:22

Soós Paks vagy Alba.

#36449 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 May 10, 21:58

Szerintem Matyiból egy nagyon jó hatodik ember lehet,amolyan Gáspár Dávid féle srác.Őt is Nikola fedezte fel építette be...Először csak az volt a dolga,hogy az ellenfél kulcsjátékosait leszedje a parkettről,elszívja előlük a levegőt...Aztán ahogy szépen lassan rutin szerzett már támadásban is hasznos lett...Most pedig szerintem egy nagyon fontos láncszem a zte bajnok esélyes gépezetében....
Szerintem lesz Matyi mellett még egy rutinos egyes, de ez azért is lesz mert Matyi sem csak 1es, szerintem inkább kettes,csak kicsit kell még erősödni a kinti dobásokban...És az meg tényleg csak gyakorlás kérdése....
Örüljünk,hogy Lazic végre elkezdte használni,én nagyon sajnáltam,hogy megsérült,és igen is érezhetően rövidebb lett vele a kispadunk a végén!!!!!

Hidd el, irányítani is tud. Mikor visszajött, Srecskónál edzésen 3 csapat volt... és a gyenge igazolásnak tartott légiósokat mozgatta... adott olyan labdákat...

#36450 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:22 PM

#36451 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 10, 22:03

Ha pontosan elolvastad volna, akkor látnád, hogy Matyival párhuzamba nem Lacit, hanem Feigl Imit említettem meg. Amúgy nem értem a "Tőled ennyi elég" megjegyzést... Majd szólj, ha látsz itt az enyémhez hasonló értelmes és jól megfogalmazott írásokat. Biztos hogy vannak, de nem sok, ezért engem is meg kell becsülni. Mindig azt mondom, hogy az soha nem baj ha valaki nem ért egyet velem, de vitázni is lehet kedvesen, nem megbántva a másikat. És mielőtt valaki belémkötne, hogy mire vágok így fel, érdemes elolvasni, hogy nem én "szóltam be" másnak, hanem fordítva történt.

Semmi negatív nem volt az írásomban feléd!
Pontosan elolvasom mindig, mit írsz! Nem azt írtad, hogy Iminél nagyobb öröm szokott lenni, hanem azt, hogy nála is szokott nagy öröm lenni. Ezzel pedig nem is vitatkoztam. A "Tőled ennyi elég" pedig ha már magyaráznom kell, annyit jelentett, hogy pozitív dolog, ha Lacival kellett példálóznod, "kisebb név" nem volt elég. :rolleyes:
Ha visszaolvasol a hozzászólásaimban, talán feltűnik, hogy nem szólok hozzá minden "hülyeséghez"... :D
A hozzászólásaidhoz egyszer fűztem csak véleményt, ill. észrevételt. Az még mindig áll. Ne vegyél mindent támadásnak!!! Sokkal kevesebb konfliktusba kerülsz itt.
És igen, igazad van, sok jó dolgot látsz meg és írsz le. Hidd el, védtem már a Te véleményed másokkal szemben! Igaz nem mindet! ;)

#36452 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tacskó - Dátum: 2010 May 10, 18:41

Tessék, erre itt is a válasz:

Vita a három légiós szabályról

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/3366_vita_...ios_szabaly_rol

Ez most megint mi?? Ne basszanak már fel azzal, hogy a légiós szabályozásról adott esetben egy Sárvár szavazata dönthet???
Hát hogy a faszomba van ez? Az alsóbb ligákban lévő csapatoknak annál jobb minél több légiós van az A-csoportban, mert úgy megszerezhetnek olyan játékosokat, akik nem vállalják az 5 perc játékot és inkább meló mellett kosaraznak...
Azt hittem összeül 14 vezető az A-csoportból aztán szavaznak. Erre a döntéshozatalhoz kell minimum 34 ember....
Mondjuk azt kicsit sajnálom, hogy a mi csapatunk sincs a 3 légiós szabály mellett...
Ez kb olyan, mintha fociban a Répcelak szavazna arról, hogy hány csapatos legyen az NB1...

Mondjuk az történik amire sokan számítottunk szerintem...

#36453 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: united0 - Dátum: 2010 May 10, 20:03

Ne álmodozzunk!!!! A következő szezon még nehezebb lesz az ismert okok miatt. Örüljünk ha a 8-ba kerülünk be. Komoly szponzor nélkül nem fogunk sikereket elérni. Higgyétek el!

Komoly szponzor üzletet, jó befektetést keres, nem ad csak úgy "ajándékba" senki tízmilliókat.
Aki pedig komoly összeget fektet be valamibe, megnézi milyenek a körülmények... ha azt látja, mindenki egyet akar, akkor sokkal nyugodtabb szívvel és fejjel adja a nevét (illetve a pénzét a név mellé)...

#36454 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5515 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 09:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 10, 20:31

Az pedig, hogy Matyiról "értekezve" Lacit kell szóba hoznod... :) azt kell mondjam, Tőled ennyi elég! ;)

Ha pontosan elolvastad volna, akkor látnád, hogy Matyival párhuzamba nem Lacit, hanem Feigl Imit említettem meg. Amúgy nem értem a "Tőled ennyi elég" megjegyzést... Majd szólj, ha látsz itt az enyémhez hasonló értelmes és jól megfogalmazott írásokat. Biztos hogy vannak, de nem sok, ezért engem is meg kell becsülni. Mindig azt mondom, hogy az soha nem baj ha valaki nem ért egyet velem, de vitázni is lehet kedvesen, nem megbántva a másikat. És mielőtt valaki belémkötne, hogy mire vágok így fel, érdemes elolvasni, hogy nem én "szóltam be" másnak, hanem fordítva történt.

#36455 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3525 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 10, 20:51

Az, hogy tehetséges -e, szerintem pár év alatt eldől. Aki tehetséges (és nem megy el más csapathoz) az úgyis hasznára lesz a Falconak. És aki tehetséges, az megfogja kapni a bizalmat az edzőtől. A bizalom már ott elfog dőlni, hogy hozunk -e mellé mégegy csereirányítót. Ha igen, akkor Lazics nem számol vele komolyan, ha nem hozunk, akkor komoly feladatot szán neki a mester. Ugyanis már nem tini, 21 évesen ha valaki ügyes, akkor meg kell tudni oldani a cseresor irányítói posztját. Gondolom ezzel mindenki egyetért.

Szerintem Matyiból egy nagyon jó hatodik ember lehet,amolyan Gáspár Dávid féle srác.Őt is Nikola fedezte fel építette be...Először csak az volt a dolga,hogy az ellenfél kulcsjátékosait leszedje a parkettről,elszívja előlük a levegőt...Aztán ahogy szépen lassan rutin szerzett már támadásban is hasznos lett...Most pedig szerintem egy nagyon fontos láncszem a zte bajnok esélyes gépezetében....
Szerintem lesz Matyi mellett még egy rutinos egyes, de ez azért is lesz mert Matyi sem csak 1es, szerintem inkább kettes,csak kicsit kell még erősödni a kinti dobásokban...És az meg tényleg csak gyakorlás kérdése....
Örüljünk,hogy Lazic végre elkezdte használni,én nagyon sajnáltam,hogy megsérült,és igen is érezhetően rövidebb lett vele a kispadunk a végén!!!!!

#36456 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1726 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: krokesz98 - Dátum: 2010 May 10, 20:04

Hehe :rolleyes:

És ezt most ennyire poénos hülyegyerek?

#36457 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5515 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: kincs99 - Dátum: 2010 May 10, 20:38

Matyi naon tehetséges!én számítottam h bedobja!ő a kedvencem!

Az, hogy tehetséges -e, szerintem pár év alatt eldől. Aki tehetséges (és nem megy el más csapathoz) az úgyis hasznára lesz a Falconak. És aki tehetséges, az megfogja kapni a bizalmat az edzőtől. A bizalom már ott elfog dőlni, hogy hozunk -e mellé mégegy csereirányítót. Ha igen, akkor Lazics nem számol vele komolyan, ha nem hozunk, akkor komoly feladatot szán neki a mester. Ugyanis már nem tini, 21 évesen ha valaki ügyes, akkor meg kell tudni oldani a cseresor irányítói posztját. Gondolom ezzel mindenki egyetért.

#36458 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1489 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: united0 - Dátum: 2010 May 10, 19:03

Ne álmodozzunk!!!! A következő szezon még nehezebb lesz az ismert okok miatt. Örüljünk ha a 8-ba kerülünk be. Komoly szponzor nélkül nem fogunk sikereket elérni. Higgyétek el!

Én azt látom, idén annyira részletesen nincs kiterítve a csapat pénzügyi helyzete itt a honlapon, meg a sajtóban, mint tavaly... Ami nem is baj, főleg a külső olvasók miatt. Tavaly pontosan tudtuk, hogy mennyi az adósság, és hol mennyit buktunk. Így viszont csak találgathatunk, hogy mennyire van nagy gond, vagy nincs...

Mindenesetre Nikola, mielőtt igent mondott, a feltételeket akarta látni először, hogy mennyiből tud csapatot építeni.
Ha végül így döntött, akkor biztosan megvannak az elképzelései az anyagiakhoz.
Annak is örülök, hogy legalább megpróbálja marasztalni Fraziert - ha belegondolok, hogy tavaly Doyne-t meg sem kerestük, és meddig nem volt csapata...
kép

#36459 OnlyYouFKC

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 551 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:38 PM

"[quote name='Annamari' date='2010 May 10, 20:18' post='187201']
Olvastátok, hogy megszűnik az MTE Ultras? Úgy tűnik nem minden van kolbászból Körmenden."

Nincs ezzel az írással semmi gond, mármint ami minket illet belőle szerintem korrekt.
A többi meg nem ránk tartozik.
„Szükség volt odafenn egy centerre, és megkapták a legjobbat”
/diggity/

#36460 kincs99

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 33 Hozzászólás:

Elküldve: 10 May 2010 - 08:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 10, 20:17

Amikor a Feigl Imi is dob egy kosarat, akkor is óriási üdvrivalgás szokott lenni. Nagyobb mint pl. Laciénál. Szerinted ez azt jelenti, hogy Imrét jobban szereti a közönség mint Lacit? A példádnál ragadva itt egyszerűen arról volt szó, hogy mivel senki sem számított arra, hogy Szanati bevágja a triplát, ezért volt ez a nagy öröm, a nem várt dolog valósággá válása miatt. Mint ahogy, ha a csapat -20 pontos hátrányban van és onnan nyer, akkor is nagyobbat "robban" a csarnok, mintha végig vezetve nyeri meg a meccset. Persze ettől függetlenül, ahogy írtam, szimpatikus és szerény srácnak látszik Matyi, ezzel nincs is gond.

Matyi naon tehetséges!én számítottam h bedobja!ő a kedvencem!
www.montana-club.gportal.hu
Hol sírod domborul,
Mi leborulunk,
És áldó imádság mellet,
Mondjuk el szent nevedet!
A Falco Istenére esküszünk,
Esküszünk,
Hogy bajnokok leszünk!
http://www.montana2-club.gportal.hu
http://www.mileycyrus.com