Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46422 replies to this topic

#36441 SZÁLLITÓ

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 802 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 09:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Nov 21, 12:28

Aki Kolja-Gosa-Dies légiós hármast akar, az menjen el orvoshoz, vagy menjen gyeplabda meccseket nézni.

Azt hittem azok az emberek akik láttak már több kosármeccset tudják, hogy ez baromság, tévedtem.

Tegnap a légiósok is hozzátettek, Kolja partiba volt az ország legjobb centerével, beforgattam faultot szerzett róla, Gosa végre azt nyújtotta amiért idehoztuk, Thomas fáradtan csinált szép dolgokat, Egerszegen már egy 20 ast fog termelni.

Egerszegen nyerni kell.

Szerintem meg legyen Kolja-Dies-Trevor!!!!!!!!!!!!! :D :P :angry:
Meghajlok előtted " HORVÁTH ZOLI " !!!!!

#36442 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2325 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 09:13 PM

Sziasztok! Akinél van 1 hely zegre az kérem írjon privátba. Köszönöm előre is.
Csak a FALCO!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#36443 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4054 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 09:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Nov 21, 19:52

Sőt tovább megyek. A Falco vezetősége csak akkor tudta meg, hogy vasárnap helyett szombaton lesz a mérkőzés, amikor megérkeztek a jegyek Egerszegről, és látták rajta a dátumot. Ugyanis ha tudták volna már előtte, akkor megírták volna. Még jó hogy küldtek előre jegyeket, mert lehet, hogy a csapat csak vasárnap utazott volna el a meccsre. :D Vicc az egész!

Hát igen. Mókás az egész. Vagy inkább szomorú...

De fátylat rá: HAJRÁ FALCO!!!

Most van esélyünk!!! Éljünk vele!!!

#36444 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6168 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Nov 21, 19:43

Akkor lehet, hogy csak a mi honlapunk fantáziált??? Amit azért elég sokan ténynek vettünk...
Nem értem.

Sőt tovább megyek. A Falco vezetősége csak akkor tudta meg, hogy vasárnap helyett szombaton lesz a mérkőzés, amikor megérkeztek a jegyek Egerszegről, és látták rajta a dátumot. Ugyanis ha tudták volna már előtte, akkor megírták volna. Még jó hogy küldtek előre jegyeket, mert lehet, hogy a csapat csak vasárnap utazott volna el a meccsre. :D Vicc az egész!

#36445 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4054 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 08:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Nov 21, 19:37

Teljesen igazad van! Engem sem érint, mert sajnos sem szombaton, sem vasárnap nem tudnék menni, de tényleg felháborító! Ami nekem különösen furcsa, hogy megnéztem a ZTE honlapját, és érdekes módon ott korábban a vasárnapra való módosítással sem találkoztam, így értelemszerűen az sincs fent, hogy visszakerült volna szombatra a mérkőzés. Vagyis mintha náluk ez nem is lett volna kérdés soha. Érti ezt valaki?

Akkor lehet, hogy csak a mi honlapunk fantáziált??? Amit azért elég sokan ténynek vettünk...
Nem értem.

#36446 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6168 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 2010 Nov 21, 16:48

Egy valamit viszont nem értek: ha egyszer egy csapat teremproblémákra hivatkozva átrakat egy meccset egy másik időpontra, akkor már ne egy héttel a meccs előtt rakják vissza az eredetire. Ezt lehet??? (Vagy esetleg csak most tudtuk meg mi, szurkolók? De erre nem is akarok gondolni)
Komolyan mondom nevetséges, ami itt az időpontokkal kapcsolatban történik. Mi a szarért nem lehet legalább egy hónappal előre fixen megmondani, hogy melyik meccs mikor, hány órakor lesz!!!
És ez nekem nem gond, de aki úgy dolgozik, hogy szabadság kell az idegenbeli meccs miatt, annak rohadtul nem mindegy...

Teljesen igazad van! Engem sem érint, mert sajnos sem szombaton, sem vasárnap nem tudnék menni, de tényleg felháborító! Ami nekem különösen furcsa, hogy megnéztem a ZTE honlapját, és érdekes módon ott korábban a vasárnapra való módosítással sem találkoztam, így értelemszerűen az sincs fent, hogy visszakerült volna szombatra a mérkőzés. Vagyis mintha náluk ez nem is lett volna kérdés soha. Érti ezt valaki?

#36447 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1922 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 07:25 PM

Tudom hogy most már értelmetlen ezen vitázni, de mi az hogy lehetne, meg volna, meg majd januárban...
Nem tudom mit szólna a főnököm ha ezt mondanám neki.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#36448 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 07:13 PM

FALCO-szurkolónak írtam!

#36449 PhilHeath

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Nov 21, 18:45

Utálom mikor valaki félre fordítja a múltban elhangzott dolgokat!

Több írásomban is végigolvashatod, hogy azt írtam meg többen is azon a véleményen voltunk, ha a Gilbert lefogy és összeszedi magát ami dec-jan ra jósoltam onnan kiemelkedő lehet de addig csak a képességei vannak meg.
Ez ott hibázik, hogy ő nem tett meg semmit azért, hpgy a helyzet változzon és a dec-jan sem jött még el.

Ezt most kinek címezted? Mert én a saját véleményemet írtam le, a Tiedtől függetlenül. Ugyan úgy látom/láttam, ahogy Te. Ő egy k**va jó játékos lehetne most is.. Csak már nem motivált..

#36450 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 2010 Nov 21, 17:11

Jó ötlet! Egy ilyen meglepi jegyében hozzuk vissza Dies-t 2-be és nézzük meg a mezőny hogy reagál!

:D jól lecsaptál rá, ügyes

de te is "posztozol"...
szerintem meg felmegy 5 játékos, és mindegy, kit minek néznek, gondolnak... az számít, mit csinál...

#36451 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:45 PM

Utálom mikor valaki félre fordítja a múltban elhangzott dolgokat!

Több írásomban is végigolvashatod, hogy azt írtam meg többen is azon a véleményen voltunk, ha a Gilbert lefogy és összeszedi magát ami dec-jan ra jósoltam onnan kiemelkedő lehet de addig csak a képességei vannak meg.
Ez ott hibázik, hogy ő nem tett meg semmit azért, hpgy a helyzet változzon és a dec-jan sem jött még el.

#36452 PhilHeath

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: PhilHeath - Dátum: 2010 Nov 21, 18:15

Ez hatalmas volt! :D

Valaki értette azt tegnap, hogy az első félidőben miért mellőzte Lazic a Willt, ha a második félidőben már kezdőként játszatta? Bemelegítés közben feljavult?

Tegnap sajnos az is látszott, hogy a Harazin fizikuma kevés a palánk alá. Simon erőltetése szerintem értelmetlen. Alekszejev is sokat szerencsétlenkedik (nem bírja megfogni a labdát, egyértelmű, hogy az embere le fog fordulni, mégis beszopja, elfelejti felemelni a kezét, mikor a vele szemben álló támadó játékos dob stb stb). Thomas szimpatikus. Olyan formája van mint egy sportolónak.. Dobhatna jobban, de gyanítom, hogy nem keres úgy, mint egy dobógép, úgyhogy ezt hülyeség lenne elvárni...

http://www.napiszar,com/wp-content/uploads...ngoria_fail.jpg
Egy állat vagy! :P

#36453 PhilHeath

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 19 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 2010 Nov 21, 18:11

Jó ötlet! Egy ilyen meglepi jegyében hozzuk vissza Dies-t 2-be és nézzük meg a mezőny hogy reagál!

Ez hatalmas volt! :D

#36454 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3641 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 06:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Nov 21, 18:49

Sok dologban értettünk már egyet.
Most az általad írtakra válaszolok, de inkább sok régebbi hsz-hez (is) szól, akik sablonokban gondolkodnak csak...
A szabályban az van leírva, hogy 5 játékos 5 ellen. Erre mindenki beskatulyáz embereket pozíciókba. Ez nagyrészt érthető, mert ez alakult ki az idők folyamán, hogy eredményt hoz. Aztán egyszer jöttek a 4-esek, akik jól dobják a 3-ast... és nyerők lettek... (ebben is egyetértettünk) meg még sok stratégia...
... viszont a nyerő dolgokra a mezőny elkezd reagálni, megtalálják az ellenszerét...
stratégia, meglepetés, újítások... mind csapat, mind egyéni szinten... (és nem csak a kosárlabdában)
nincs tuti recept... választani kell egy irányt, és abból kihozni amit lehet... lehetőleg az előbbiekre minél alkalmasabb legyen...

ha majd ezt látom...

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36455 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Nov 21, 16:30

Dies hidd már el nem 4-es. Egy 4-esnek kell dobni triplát is amire Dies alkalmatlan főleg az új szabályok szerint.
Magas ember nem kell tehát továbbra sem tartom jó ötletnek.
Gilbert meg már nem akarta összetörni magát, neki megfelelt az alibizés és az a pénz amit ezért kapott.

Sok dologban értettünk már egyet.
Most az általad írtakra válaszolok, de inkább sok régebbi hsz-hez (is) szól, akik sablonokban gondolkodnak csak...
A szabályban az van leírva, hogy 5 játékos 5 ellen. Erre mindenki beskatulyáz embereket pozíciókba. Ez nagyrészt érthető, mert ez alakult ki az idők folyamán, hogy eredményt hoz. Aztán egyszer jöttek a 4-esek, akik jól dobják a 3-ast... és nyerők lettek... (ebben is egyetértettünk) meg még sok stratégia...
... viszont a nyerő dolgokra a mezőny elkezd reagálni, megtalálják az ellenszerét...
stratégia, meglepetés, újítások... mind csapat, mind egyéni szinten... (és nem csak a kosárlabdában)
nincs tuti recept... választani kell egy irányt, és abból kihozni amit lehet... lehetőleg az előbbiekre minél alkalmasabb legyen...

ha majd ezt látom...

#36456 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4054 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:48 PM

Egy valamit viszont nem értek: ha egyszer egy csapat teremproblémákra hivatkozva átrakat egy meccset egy másik időpontra, akkor már ne egy héttel a meccs előtt rakják vissza az eredetire. Ezt lehet??? (Vagy esetleg csak most tudtuk meg mi, szurkolók? De erre nem is akarok gondolni)
Komolyan mondom nevetséges, ami itt az időpontokkal kapcsolatban történik. Mi a szarért nem lehet legalább egy hónappal előre fixen megmondani, hogy melyik meccs mikor, hány órakor lesz!!!
És ez nekem nem gond, de aki úgy dolgozik, hogy szabadság kell az idegenbeli meccs miatt, annak rohadtul nem mindegy...

#36457 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4054 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:45 PM

View PostFalco-szurkoló, on 2010 Nov 21, 16:23, said:

Egyébként ha a következő 4 meccsből 2-t megnyerünk elismerem, h MINDENBEN igazatok volt. (Még a Gilbert-et is. :D )

4ből 4et nyerünk... Az egerszegi meccs kulcsfontosságú, őket most lehet verni, mert kb ugyanolyan formában vannak, mint mi. És ha ott sikerülne, az nagy lendületet adhatna. Szolnok meg fáradt lehet majd a kupa miatt.

MINDENKI EGERSZEGRE!!!

#36458 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6695 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:41 PM

View Postsuttogó, on 2010 Nov 21, 16:38, said:

Szerintem 40-50%-kal dobná... :D

edzésen, ember nélkül. :P
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36459 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:38 PM

View PostSuperMARIO Bozic, on 2010 Nov 21, 16:26, said:

De Dies középtávolit sem tud!!!!

Szerintem 40-50%-kal dobná... :D

#36460 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6695 Hozzászólás:

Elküldve: 21 November 2010 - 05:30 PM

View PostFalco-szurkoló, on 2010 Nov 21, 16:23, said:

Ugyebár neked az "hülyeség", ha valakinek más a véleménye! Érdekes.
Most is azok írják, hogy a Diest idehozni "hülyeség", akik szerint Gilbert szuperjó játékos volt, az előkészületi meccsek után: majd a bajnokságban megmutatja. Láttuk.
Nos, szerintem (mint már korábban is írtam) nem a 2-es poszt a legfontosabb, hanem a palánk alattiak. A 4-est máshol úgy hívják erőcsatár (vagy második center)s egyáltalán nem muszáj 3-ast dobnia. Dies ennek tökéletesen megfelel. Véleményem szerint Gosa támadásban most sem 4-est játszik, hiszen állandóan kint van a 3-as vonalon. Kolja ezért szenved a támadásban, ezért nincs támadó lepattanónk.

Splitynek: Dies védekézese nem túl jó, de Bellt Gosa sem tudta megfogni. Bell vert meg minket.
Ha Thomas marad talán a 8. helyre odaérünk.

Egyébként ha a következő 4 meccsből 2-t megnyerünk elismerem, h MINDENBEN igazatok volt. (Még a Gilbert-et is. :D )

Dies hidd már el nem 4-es. Egy 4-esnek kell dobni triplát is amire Dies alkalmatlan főleg az új szabályok szerint.
Magas ember nem kell tehát továbbra sem tartom jó ötletnek.
Gilbert meg már nem akarta összetörni magát, neki megfelelt az alibizés és az a pénz amit ezért kapott.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!