Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

36732 replies to this topic

#36441 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7885 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fenta-Nyl - Dátum: 2010 Mar 20, 13:52

Persze mindezt nevetek vállalása nélkül... mert annyira már nem vagytok tökös legények, hogy felvállaljátok Magatokat.

Tisztelt dr.Ruszkai Zoltán!
Nevünk vállalása nélkül?
Hát mondjuk pont minket ismer itt szinte mindenki ... de ha lenne olyan aki nem annak elárulom ... nem egyszer és nem is kétszer bemutatkoztam már egy-egy beírásom végén ... főleg circo patkánynak ... na Ő az aki a neve vállalása nélkül fenyeget.
Amúgy elárulom,tavaly volt egy olyan kb. 2-3 hónapos időszak,amikor a fényképem volt kint avatarnak ... csak hogy lássák ki vagyok és nem egy nicknév mögül tetszelgem.
A Dantes (mivel Őt említetted) szintúgy rengetegszer bemutatkozott.
Ezt nálunk nagyon de nagyon benézte doktor Úr.

Azt meg,hogy milyen hangnemben írom a mondókámat senki sem fogja beszabályozni.
Véleményt persze lehet formálni róla,el is olvasom de ennyi,nem fogok ezen rágódni naphosszat.
Azt nem értem miért is akarnám kisajátítani a csapatot,bár elismerem ... nincs diplomám,lehet ezért nem értem ezt a felvetést.
Amúgy az a véleményem tisztelt doktor Úr a "főszurkolói titulusról", hogy én messze nem tartom magam ennek,de azért azokat az embereket,akik nem kevés pénzt fizetnek jegyért/bérletért a Klubnak,tehát támogatják ezzel a Klubot és nem mellékesen a hangjukkal buzdítják/segítik a csapatot ... nos ezeket az embereket azért jobban tisztelem mint akik a távolból szurkolnak!
Persze Ők is kellenek,de az ilyen szurkolóknak maga a Klub és a Csapat nem veszi hasznát ... illetve nem annyira mint minket ... azokat akik ITT VAGYUNK!

Köszönöm hogy elolvasta soraimat doktor Úr ... látja tudok így is írni.
Gyűlölettel fröcsögni meg csak 1 ember felé teszem ha eddig nem vette volna észre,de az meg is érdemli!

Tisztelettel: Farkas László (cím a szerkesztőségben)

#36442 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6199 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:21 PM

Kedves Fórumozók!

Olvasva az oldalakat, egy dolgot érzek: döbbenetet...
Nem olyan régen, decemberben, értelmes, normális, emberi hangnemben folyt itt a beszélgetés. Már akkor is gondoltam, hogy ez egy tiszavirág életű dolog lesz, de amiket mostanában olvasok, az alulmúlja minden elképzelésemet.

Kedves Zizou, DanTes, Luca Toni... és még sorolhatnám... fröcsögtök a gyűlölettől. Kérdem én: mire fel? Kik vagytok Ti? Ti vagytok a FALCO???? Csak az az igazság, amit Ti annak gondoltok? Mert nem hinném.
Ne akarjátok kisajátítani a csapatot, mert az NEM A TIÉTEK! A csapat mindenkié, aki szorít a sikeréért, aki szurkol neki. Szerintem.
Attól, hogy valaki kinn van a hazai meccseken, és elkíséri a csapatot idegenbe is, NEM LESZ TÖBB a másiknál.
Legfeljebb a "FŐSZURKOLÓ" titulus hamis illúziójában tetszeleghet maga előtt. Meg azok előtt, akik ezt a maszlagot beveszik!

Bevallom: nagyon régen voltam kinn meccsen. Nem azért, mert nem szeretnék, hanem mert jó ideje nem Szombathelyen élek, de ettől függetlenül mindig is FALCO SZURKOLÓ maradok. Minden mérkőzés alkalmával hallgatom a rádiót, vadászom a statisztikát, és itt a gép előtt szorítok a CSAPATÉRT! Ettől én kevesebb lennék nálatok?
Kérdem én: mióta is jártok mérkőzésekre... Persze tudom, a kezdetektől! :-)
És azt tudjátok, hogy honnan és mikor is indult el ez az egész?...

Aki nem ért Veletek egyet, azt kiközösítitek, megfenyegetitek, azonnal nekiestek! Egyébként kiközösíteni csak azt lehet, aki közétek akar tartozni. Szerencsére nem mindenki van ezzel így.

Magyarország egyik legjobb (az idei szezonban LEGJOBB), legsportszerűbb, legalázatosabb és ezt a JÁTÉKOT imádó játékosa képét teszitek ki a hozzászólásaitok mellé, beillesztetek Tőle idézetet, és közben mondataitokból csak a gyűlölet sugárzik. HORVÁTH ZOLI biztosan büszke lenne Rátok!... Ugye ezt Ti is így gondoljátok...
Szégyellhetitek Magatokat!

Aztán most lehet nekem esni, meg szidni a felmenőimet, meg minden szerettemet. Ezzel csak Magatokat nevettetitek ki!
Persze mindezt nevetek vállalása nélkül... mert annyira már nem vagytok tökös legények, hogy felvállaljátok Magatokat.

Mai napra: HAJRÁ FALCO! Mindent bele fiúk!

Egy szurkoló a távolból:

dr.Ruszkai Zoltán

Nem szeretnék beleszolni a vitába de akiket írtál azok mind vállalták már a nevüket itt a fórumon! Circo stílusa nekem sem tetszik és Ő az aki név nélkül irogat egy nick mögé bujva.
Ha visszaolvasol Ő volt az aki kezdte a hülyeségek sorát azzal, hogy bezáratja a fórumot meg intézkedni fog a vezetőségnél bizonyos szankciók miatt. Ez szerintem elég vicces! A problémák gyökerei ide vezethetők vissza talán és az, hogy most holt tart a dolog már más kérdés!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36443 Fenta-Nyl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luca Toni - Dátum: 2010 Mar 20, 15:09

A kirekesztők kirekesztése is kirekesztés ;)

Ez legalább ötletes... ;)

#36444 Luca Toni

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 500 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:09 PM

Rákérdeztem egy dologra amit hülyeségnek tartok, de már fröcsögök a gyűlölettől? Köszönöm.

A kirekesztők kirekesztése is kirekesztés ;)
HAJRÁ CSODÁS FALCO!!!

"Megyünk az árral szemben, aki elhagy az áruló vagy gyenge. A többség mindig megtagad, az eszménk az elvünk megmarad!"

#36445 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1697 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:08 PM

Hát... A Mai nap sem a kosárlabdáról fog szolni... ;)

#36446 Fenta-Nyl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: DanTes - Dátum: 2010 Mar 20, 14:10

circo most már követelem, hogy csináld meg a zárt fórumodat......!! ;)

Most nem írok többet, mert indulok Dombóvárra, de tényleg keresd meg a társaságodat, és cseréljetek eszmét valahol máshol egy zárt, k**va zárt közösségben! Kösz.

Kedves Tibor!

Ez a legutóbbi...
Számomra a kiközösítés egyenlő a gyűlölettel.

De ha Te nem így érzed, akkor elnézést kérek Tőled.

A döbbenet másfajta értelmezését nem igazán értem, de Te biztosan meg tudod magyarázni.

Üdv!

HAJRÁ FALCO!

#36447 FERROGOLD

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 03:00 PM

AZ IGAZSÁGOT A LEGNEHEZEBB TUDOMÁSUL VENNI.

#36448 DanTes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 989 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:59 PM

Kedves Fórumozók!

Nem olyan régen, decemberben, értelmes, normális, emberi hangnemben folyt itt a beszélgetés. Már akkor is gondoltam, hogy ez egy tiszavirág életű dolog lesz, de amiket mostanában olvasok, az alulmúlja minden elképzelésemet.

Kedves Zizou, DanTes, Luca Toni... és még sorolhatnám... fröcsögtök a gyűlölettől. Kérdem én: mire fel? Kik vagytok Ti? Ti vagytok a FALCO???? Csak az az igazság, amit Ti annak gondoltok? Mert nem hinném.
Ne akarjátok kisajátítani a csapatot, mert az NEM A TIÉTEK! A csapat mindenkié, aki szorít a sikeréért, aki szurkol neki. Szerintem.
Attól, hogy valaki kinn van a hazai meccseken, és elkíséri a csapatot idegenbe is, NEM LESZ TÖBB a másiknál.
Legfeljebb a "FŐSZURKOLÓ" titulus hamis illúziójában tetszeleghet maga előtt. Meg azok előtt, akik ezt a maszlagot beveszik!

Bevallom: nagyon régen voltam kinn meccsen. Nem azért, mert nem szeretnék, hanem mert jó ideje nem Szombathelyen élek, de ettől függetlenül mindig is FALCO SZURKOLÓ maradok. Minden mérkőzés alkalmával hallgatom a rádiót, vadászom a statisztikát, és itt a gép előtt szorítok a CSAPATÉRT! Ettől én kevesebb lennék nálatok?

Aki nem ért Veletek egyet, azt kiközösítitek, megfenyegetitek, azonnal nekiestek! Egyébként kiközösíteni csak azt lehet, aki közétek akar tartozni. Szerencsére nem mindenki van ezzel így.

Magyarország egyik legjobb (az idei szezonban LEGJOBB), legsportszerűbb, legalázatosabb és ezt a JÁTÉKOT imádó játékosa képét teszitek ki a hozzászólásaitok mellé, beillesztetek Tőle idézetet, és közben mondataitokból csak a gyűlölet sugárzik. HORVÁTH ZOLI biztosan büszke lenne Rátok!... Ugye ezt Ti is így gondoljátok...

Aztán most lehet nekem esni, meg szidni a felmenőimet, meg minden szerettemet. Ezzel csak Magatokat nevettetitek ki!

Egy szurkoló a távolból:

dr.Ruszkai Zoltán

Légyszíves idézz olyan hozzászólásomat ami fröcsög a gyűlölettől! Vagy olyat amiben fenyegetek vkit. Ha nem találsz akkor közöld azt is! Előre is köszönöm!

Mindenkinek mást jelent a "döbbenet" ;)

Dankovics Tibor ( 6 általános)

#36449 Fenta-Nyl

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:52 PM

Kedves Fórumozók!

Egy szurkoló a távolból:

dr.Ruszkai Zoltán

#36450 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5198 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 Mar 20, 11:50

Egyébként nem hinném, hogy ismernénk egymást úgyhogy légyszives ne becézgess!

Annyira azért ismerjük egymást, hogy a múltkor az utcán mutattalak a barátnőmnek, hogy ez az a gyerek, akit Szolnokon megfujattak (ha jól emlékszem, akkor ez volt a címe a remekművednek) ;)

#36451 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7885 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 Mar 20, 11:50

Egyébként nem hinném, hogy ismernénk egymást úgyhogy légyszives ne becézgess!

Hatalmas vagy Mihály barátom ;) ;) ;)

#36452 georgie

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 139 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:42 PM

Csapatnak sok sikert a mai jatekhoz illetve jo szurkolast a Falco szurkoloknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRA FALCO

#36453 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3461 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szofibacsi - Dátum: 2010 Mar 20, 12:27

Gabikam!Nem lehetne megoldani a rajatszasra,hogy a hazai meccsekrol is legyen kozvetites?Mert igy a stat elott nagyon rossz!!!!Koszi!!!!!!!!!! ;)

Szerintem Gyuri bácsiék nem mennének bele az esetleges jegybevétel-kiesés miatt
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#36454 EGY CSAPAT VAN...&#33&#33&#33

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 239 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:29 PM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
A mai meccsért: http://www.gyertyagy...41.kivalasztott
R.I.P Zoli, a centerek KIRÁLYA! ;((((

#36455 olusz0077

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 662 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:21 PM

http://www.masiktv.hu/index.php?&lap=x...amp;xxazon=1394

#36456 DanTes

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 989 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 02:10 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Mar 20, 08:23

Azt hiszem, hogy most végleg bemutatkoztál itt a többiek előtt. Nekem ennyi idősen nem arról szól az életem, hogy kiváncsí legyek másra, hogy kutakodjak más után mint ahogy te is teszed. Bár ha azt vesszük alapul, amit leírtál, hogy este is csak a tököd vakarod, akkor megértem valahol. Azon gondolkodjál el, hogy miért van az hogy neked kutakodnod kell mások után, nekem viszont nincs ilyen gondom az életben. Te egyfolytában fenyegetőzöl, mert annyira elbaszódott az életed, hogy már csak ez maradt számodra. Mindent és mindenkit lesz*rsz, a munkádtól kezdve azt, hogy ki mit reagál a véleményedre. Megcsömörlött ember vagy, aki a feszültségét fenyegetésekkel vezeti le. Azt sem kérem, hogy nézz egy kicsit magadba, mert szerintem ez esélytelen.

circo most már követelem, hogy csináld meg a zárt fórumodat......!! ;)

Most nem írok többet, mert indulok Dombóvárra, de tényleg keresd meg a társaságodat, és cseréljetek eszmét valahol máshol egy zárt, k**va zárt közösségben! Kösz.

#36457 ikrek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 275 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hpeg - Dátum: 2010 Mar 20, 14:40

Még 1 néni és ki se nyitom a szám
;) ;)

Sorry! ;)
Inni tutulni, tutulni, inni! :lol:
Z O L I , S O H A N E M F E L ED Ü N K!

#36458 hpeg

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ikrek - Dátum: 2010 Mar 20, 14:37

Hpeg néni!
Tutulni helyettem is ám! ;)

Még 1 néni és ki se nyitom a szám
;) ;)

#36459 ikrek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 275 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hpeg - Dátum: 2010 Mar 20, 14:35

Ez az, menjünk már!
HAJRÁ FALCO!!!

Hpeg néni!
Tutulni helyettem is ám! ;)
Z O L I , S O H A N E M F E L ED Ü N K!

#36460 hpeg

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: 20 March 2010 - 01:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Mar 20, 13:56

Indulááááááááááááááááááááás!

HAJRÁ FALCO SÁRGA FEKETÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!
MÁGUS A TIPP MIX KIRÁLY!
;) ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez az, menjünk már!
HAJRÁ FALCO!!!