Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40451 replies to this topic

#36441 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Jun 01, 15:31

Egyébként Simon 1-2es,Matyi 2es,Hagyma 3as nem eléjük hoznánk.

Ok legyen így, de akkor mi a fasznak a Tibi?

#36442 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2166 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 15:21

Én már semmit sem értek komolyan... Eddig itt fényezte mindenki a Matyit ill Hagymát. Matyit még klubszinten is és akkor elé hozunk egy Simont akinek az elmúlt 3 évben 1 jó meccse volt a válogatott meccs Tarjánban?? Hogy került oda is...
Itt a baj a 3 légióssal hogy egy 2 éve semmit nem mutató játékosnak szerződése lehet május végén június elején... Hogy leszünk akkor? padra jön vagy kezdőbe?? Ha padra akkor valaki felesleges lesz a Matyi, Hagyma, Tibi hármasból, ha kezdőbe akkor meg....

Egyébként Simon 1-2es,Matyi 2es,Hagyma 3as nem eléjük hoznánk.

#36443 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2166 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 15:21

Én már semmit sem értek komolyan... Eddig itt fényezte mindenki a Matyit ill Hagymát. Matyit még klubszinten is és akkor elé hozunk egy Simont akinek az elmúlt 3 évben 1 jó meccse volt a válogatott meccs Tarjánban?? Hogy került oda is...
Itt a baj a 3 légióssal hogy egy 2 éve semmit nem mutató játékosnak szerződése lehet május végén június elején... Hogy leszünk akkor? padra jön vagy kezdőbe?? Ha padra akkor valaki felesleges lesz a Matyi, Hagyma, Tibi hármasból, ha kezdőbe akkor meg....

Szerintem jó lenne ha Simont idehoznánk.Nikola mikor ott volt egerszegen jó volt a srác,hirtelen válogatott is lett.Kellenek a Magyar játékosok most.

#36444 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: samsung - Dátum: 2010 Jun 01, 15:14

"Kérdőjelek a kosarasoknál.

Az aranyérmet megünnepelték a Zalakerámia ZTE férfi kosárlabdázói és vezetői. Az ünnepek után a játékosoknak jön a pihenő, a vezetőknek pedig a szerződésekkel kapcsolatos munka.

A klubtól kapott információ szerint egyedül csak Kámán szerződése nem járt le a meghatározó játékosok közül.

A négy légiós közül Watson kijelentette ő magasabb szintű bajnokságba vágyik, a francia másodosztályba igazolt. Wilsonnak és Hinnantnak ajánlatot tett a vezetés, de őket is keresik külföldről és itthonról is, megtartásuk nem lesz könnyű feladat. Timberlake szívesen maradna, de mivel jövőre csak 3 légiós szerepelhet, nála jobb játékosban gondolkodnak a ZTE-nél.

A magyarok közül Trepák, Baki és Simon kontraktusa járt le, az utóbbi a jelek szerint a Falcohoz megy. Gáspár és Tóth Á. esetében opciós joggal rendelkezik a ZTE, de ez nem sokat jelent. Előre borítékolható, hogy hosszú tárgyalássorozat vár a vezetőkre.

Újság még a csapatnál, hogy az MKOSZ szakmai bizottsága megválasztotta az idény legjobbjait. A férfi játékosoknál Kámán Tamás, a férfi csapatok edzői között pedig Völgyi Péter lett a 2009-2010-es év legjobbja."

A zete fórumon találtam ezt... Itt is említik Simont. Hát... :)

#36445 samsung

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 735 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 03:14 PM

"Kérdőjelek a kosarasoknál.

Az aranyérmet megünnepelték a Zalakerámia ZTE férfi kosárlabdázói és vezetői. Az ünnepek után a játékosoknak jön a pihenő, a vezetőknek pedig a szerződésekkel kapcsolatos munka.

A klubtól kapott információ szerint egyedül csak Kámán szerződése nem járt le a meghatározó játékosok közül.

A négy légiós közül Watson kijelentette ő magasabb szintű bajnokságba vágyik, a francia másodosztályba igazolt. Wilsonnak és Hinnantnak ajánlatot tett a vezetés, de őket is keresik külföldről és itthonról is, megtartásuk nem lesz könnyű feladat. Timberlake szívesen maradna, de mivel jövőre csak 3 légiós szerepelhet, nála jobb játékosban gondolkodnak a ZTE-nél.

A magyarok közül Trepák, Baki és Simon kontraktusa járt le, az utóbbi a jelek szerint a Falcohoz megy. Gáspár és Tóth Á. esetében opciós joggal rendelkezik a ZTE, de ez nem sokat jelent. Előre borítékolható, hogy hosszú tárgyalássorozat vár a vezetőkre.

Újság még a csapatnál, hogy az MKOSZ szakmai bizottsága megválasztotta az idény legjobbjait. A férfi játékosoknál Kámán Tamás, a férfi csapatok edzői között pedig Völgyi Péter lett a 2009-2010-es év legjobbja."

A zete fórumon találtam ezt... Itt is említik Simont. Hát... :)

#36446 Fanatik

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 02:43 PM

Elvileg a 8-ba jutásért kell harcolnunk jövőre.
Ha vojvodára több klub is ajánlatot tett, nem hiszem, hogy pont abba a csapatba játszana szívesen ahol nincs kilátás 1 bajnoki címre.
Inkább elmegy paksra ahol ígérnek neki fűt fát, hiába nem játszik fele annyit se mint itt játszana.
Szerintem sajnos ez a helyzet.(bár ne legyen igazam)

HAJRÁ FALCO!!!
Falun lettünk BAJNOKOK éjá éjá óóó!!!!

#36447 Chantal

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 02:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 13:43

Trepák, Tóth Á, Harazin...

Nem akarlak elkeseríteni benneteket, de a felsorolt hármasból max. Harazin lehet esélyes. Tóth marad ahol van, Trepák pedig (99%) csütörtökön aláír Paksra. Horváth Ákos marad Pakson, ahogy Körte is, és ha minden az ottani - nagy fizetési - tervek szerint alakul Vojvoda is megy az Atomvárosba. Bár mint tudjuk, ember tervez....

#36448 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2010 Jun 01, 13:25

4-5,de más csapatok is keresik őket...

Trepák, Tóth Á, Harazin...

#36449 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 13:20

Bár csak úgy lenne. Nevek nélkül letudnád írni milyen posztokra? Gondolom az nem is kérdés, hogy magyar játékosokról lehet szó.

4-5,de más csapatok is keresik őket...

#36450 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2010 Jun 01, 13:14

Hát én ma hallottam 2 nevet,ha abból az egyik összejönne,már jobb lenne a szánk íze... :rolleyes:

Bár csak úgy lenne. Nevek nélkül letudnád írni milyen posztokra? Gondolom az nem is kérdés, hogy magyar játékosokról lehet szó.

#36451 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 13:13

Esküszöm így értelmeztem. Szerintem lehet úgyis ahogy Te és úgyis ahogy én. Én csak naív voltam lehet...
Viszont Lazic mondatai mellé állítva én úgy gondolom, hogy az én értelmezésem a helyesebb... (mit is gondolnék mondjuk, ha én gondolom)

Most én is elolvastam mégegyszer. Valóban lehet másként is értelmezni, pl. úgy hogy az lesz a legnagyobb gondunk, hogy megtaláljuk a megfelelő minőségi játékosokat, és ne valami harmadrangúakat hozzunk. Ezt mondjuk nagyon megerőltetve tudtam csak kihozni belőle, de ha erről van szó, akkor elnézést kérek.

#36452 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 13:11

Most viccelsz, hogy ezt így értelmezed? Vagy politikailag elkötelezett vagy? Mert én nem, de azt nem szeretem, ha ilyen hülyének akarsz bárkit is nézni. Nagyon is jól tudod, hogy az a nyilatkozat azt jelentette, hogy a tartozásokat rendezni tudjuk (ez is nagy dolog!), de a minőségi játékosok igazolásával már lehetnek gondjaink, hiszen annyi pénzünk viszont nincs. Továbbra is mondom én is hiszek abban, hogy egy jó magyart hozunk a kezdőbe, én csupán ezt az egy mondatot másoltam be azért, hogy lásd mindkét vezető óvatosan nyilatkozik.

Hát én ma hallottam 2 nevet,ha abból az egyik összejönne,már jobb lenne a szánk íze... :)

#36453 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 13:11

Most viccelsz, hogy ezt így értelmezed? Vagy politikailag elkötelezett vagy? Mert én nem, de azt nem szeretem, ha ilyen hülyének akarsz bárkit is nézni. Nagyon is jól tudod, hogy az a nyilatkozat azt jelentette, hogy a tartozásokat rendezni tudjuk (ez is nagy dolog!), de a minőségi játékosok igazolásával már lehetnek gondjaink, hiszen annyi pénzünk viszont nincs. Továbbra is mondom én is hiszek abban, hogy egy jó magyart hozunk a kezdőbe, én csupán ezt az egy mondatot másoltam be azért, hogy lásd mindkét vezető óvatosan nyilatkozik.

Esküszöm így értelmeztem. Szerintem lehet úgyis ahogy Te és úgyis ahogy én. Én csak naív voltam lehet...
Viszont Lazic mondatai mellé állítva én úgy gondolom, hogy az én értelmezésem a helyesebb... (mit is gondolnék mondjuk, ha én gondolom)

#36454 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:12 PM

Lehet itt a szavakon lovagolni (hogy ki mit mondott), csak ettől még a 70 millió adósság az 70 millió. Van egyáltalán remény arra, hogy ezt bárki eltüntesse? Amíg ez itt van a nyakunkon sok jóra nem számíthatunk.
Mert mit lehet csinálni (a régi adoma szerint)?
almánól-almáriumot
szilvából-szilvóriumot
a semmiből meg szemináriumot. (Mint a tegnapi Falco-arénában a sok mellébeszéd!)
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36455 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 13:01

Én az alpolgármester mondatát úgy értelmezem, hogy anyagi gondok nem lesznek ezekkel nem kell foglalkozni, hanem az lesz a legfőbb gondunk, hogy melyik minőségi játékost igazoljuk le.

#36456 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6445 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 12:40

Ja, tudunk igazolni? Akkor Te már tudsz valamit. Hidd el én nagyon örülnék neki. Valóban ilyen játékosokkal nem lenne csoda a 8 közé jutás.

Én nem tudom, h tudunk e igazolni csak úgy értelmeztem a nyilatkozatot.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36457 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6445 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 13:01

Én az alpolgármester mondatát úgy értelmezem, hogy anyagi gondok nem lesznek ezekkel nem kell foglalkozni, hanem az lesz a legfőbb gondunk, hogy melyik minőségi játékost igazoljuk le.

én is így értelmeztem.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36458 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 01:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Jun 01, 12:45

Ha valaki azt nyilatkozza, hogy gond lesz minőségi játékosokat igazolni, abból Neked az jön le, hogy jobb csapatunk lesz? Valószínűleg félreértesz engem, én nem azt mondom hogy nem lesz jobb csapatunk (én is hiszek benne), csak Te azt írtad, hogy két vezető két különbözőképpen nyilatkozik, ezért másoltam be Czeglédy nyilatkozatát.

#36459 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 12:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Jun 01, 12:20

Neked ebből a mondatból nem az jön le, hogy jobb csapatunk lesz??
Gondolod Lazic aláírt aztán kitalálta, hogy ő akkor most jobb csapatnak lesz az edzője? Biztos nem egyeztettek...
Rajtam kívül kb még 30-an gondolták így a fórumon, hogy azt mondták jobb csapatunk lesz. Biztos az is valami össznépi tévedés volt...

Ha valaki azt nyilatkozza, hogy gond lesz minőségi játékosokat igazolni, abból Neked az jön le, hogy jobb csapatunk lesz? Valószínűleg félreértesz engem, én nem azt mondom hogy nem lesz jobb csapatunk (én is hiszek benne), csak Te azt írtad, hogy két vezető két különbözőképpen nyilatkozik, ezért másoltam be Czeglédy nyilatkozatát.

#36460 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5618 Hozzászólás:

Elküldve: 01 June 2010 - 12:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Jun 01, 12:19

A minőségi játékosok igazolása nekem Horváth Ákos,Vojvodánál kezdődik.
Ha ilyen játékosokat tudunk igazolni akkor meg egyértelmű, hogy nem csodával érne fel a 8-ba jutás.
Tehát valóban két féle jövőkép került elénk.

Ja, tudunk igazolni? Akkor Te már tudsz valamit. Hidd el én nagyon örülnék neki. Valóban ilyen játékosokkal nem lenne csoda a 8 közé jutás.