Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

46406 replies to this topic

#36441 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4054 posts

Posted 21 November 2010 - 05:45 PM

View PostFalco-szurkoló, on 2010 Nov 21, 16:23, said:

Egyébként ha a következő 4 meccsből 2-t megnyerünk elismerem, h MINDENBEN igazatok volt. (Még a Gilbert-et is. :D )

4ből 4et nyerünk... Az egerszegi meccs kulcsfontosságú, őket most lehet verni, mert kb ugyanolyan formában vannak, mint mi. És ha ott sikerülne, az nagy lendületet adhatna. Szolnok meg fáradt lehet majd a kupa miatt.

MINDENKI EGERSZEGRE!!!

#36442 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6695 posts

Posted 21 November 2010 - 05:41 PM

View Postsuttogó, on 2010 Nov 21, 16:38, said:

Szerintem 40-50%-kal dobná... :D

edzésen, ember nélkül. :P
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36443 suttogó

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1312 posts

Posted 21 November 2010 - 05:38 PM

View PostSuperMARIO Bozic, on 2010 Nov 21, 16:26, said:

De Dies középtávolit sem tud!!!!

Szerintem 40-50%-kal dobná... :D

#36444 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6695 posts

Posted 21 November 2010 - 05:30 PM

Ugyebár neked az "hülyeség", ha valakinek más a véleménye! Érdekes.
Most is azok írják, hogy a Diest idehozni "hülyeség", akik szerint Gilbert szuperjó játékos volt, az előkészületi meccsek után: majd a bajnokságban megmutatja. Láttuk.
Nos, szerintem (mint már korábban is írtam) nem a 2-es poszt a legfontosabb, hanem a palánk alattiak. A 4-est máshol úgy hívják erőcsatár (vagy második center)s egyáltalán nem muszáj 3-ast dobnia. Dies ennek tökéletesen megfelel. Véleményem szerint Gosa támadásban most sem 4-est játszik, hiszen állandóan kint van a 3-as vonalon. Kolja ezért szenved a támadásban, ezért nincs támadó lepattanónk.

Splitynek: Dies védekézese nem túl jó, de Bellt Gosa sem tudta megfogni. Bell vert meg minket.
Ha Thomas marad talán a 8. helyre odaérünk.

Egyébként ha a következő 4 meccsből 2-t megnyerünk elismerem, h MINDENBEN igazatok volt. (Még a Gilbert-et is. :D )

Dies hidd már el nem 4-es. Egy 4-esnek kell dobni triplát is amire Dies alkalmatlan főleg az új szabályok szerint.
Magas ember nem kell tehát továbbra sem tartom jó ötletnek.
Gilbert meg már nem akarta összetörni magát, neki megfelelt az alibizés és az a pénz amit ezért kapott.
Nyugodj békében CECE!

#36445 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipPip
  • 1774 posts

Posted 21 November 2010 - 05:26 PM

Most is azok írják, hogy a Diest idehozni "hülyeség", akik szerint Gilbert szuperjó játékos volt, az előkészületi meccsek után: majd a bajnokságban megmutatja. Láttuk.
Nos, szerintem (mint már korábban is írtam) nem a 2-es poszt a legfontosabb, hanem a palánk alattiak. A 4-est máshol úgy hívják erőcsatár (vagy második center)s egyáltalán nem muszáj 3-ast dobnia. Dies ennek tökéletesen megfelel. Véleményem szerint Gosa támadásban most sem 4-est játszik, hiszen állandóan kint van a 3-as vonalon. Kolja ezért szenved a támadásban, ezért nincs támadó lepattanónk.

Splitynek: Dies védekézese nem túl jó, de Bellt Gosa sem tudta megfogni. Bell vert meg minket.

De Dies középtávolit sem tud!!!!

#36446 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipPip
  • 1403 posts

Posted 21 November 2010 - 05:23 PM

View PostRashGuard, on 2010 Nov 21, 11:36, said:

Ez a legnagyobb hülyeség ami létezik!!!

- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!

#36447 falco bérletes

Tag

• Members
  • PipPip
  • 95 posts

Posted 21 November 2010 - 04:18 PM

View Postcirco, on 2010 Nov 21, 12:45, said:

Bár már feltettem a kérdést, de mivel nem jött rá válasz, ezért mégegyszer megpróbálom.
Tudja valaki, hogy Pankár miért nem játszott? Nikola szakmai döntése miatt, vagy közbejött valami sérülés?

Bár nem tudom mi a baja,de pénteken nem volt ott az edzésen.
CSAK A FALCO!!!!

#36448 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6695 posts

Posted 21 November 2010 - 02:03 PM

Felejtsük már el a Dies-t. Van most egy rakás magas emberünk, ha Ő is jönne az lenne csak a nagy pénzkidobás a semmibe.
5-ösbe ott a Kolja-Harazin-Jaro. Magas embernek Csabi-Nárai-Gosa.
Ha 4-esbe akarnátok a Dies-t, akkor írjátok le mit tudna csinálni pl. a Wilson és a Bell ellen védekezésben. Esélytelen lenne. 5-ösbe pedig jelen állás szerint megvagyunk.
A Thomas szerintem nem lesz rossz, első meccse volt itt úgy, hogy egy hete sem edz a csapattal. Én nagyon bízom benne.
Zegre sem kell feltartott kézzel menni, ott is lehet nyerni!

Hajrá Falco!
Nyugodj békében CECE!

#36449 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipPip
  • 1922 posts

Posted 21 November 2010 - 01:53 PM

View PostLuis 1 Garcia, on 2010 Nov 21, 11:28, said:

Aki Kolja-Gosa-Dies légiós hármast akar, az menjen el orvoshoz, vagy menjen gyeplabda meccseket nézni.

Azt hittem azok az emberek akik láttak már több kosármeccset tudják, hogy ez baromság, tévedtem.

Tegnap a légiósok is hozzátettek, Kolja partiba volt az ország legjobb centerével, beforgattam faultot szerzett róla, Gosa végre azt nyújtotta amiért idehoztuk, Thomas fáradtan csinált szép dolgokat, Egerszegen már egy 20 ast fog termelni.

Egerszegen nyerni kell.

+2
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#36450 vendeg01

Tag

• Members
  • PipPip
  • 357 posts

Posted 21 November 2010 - 01:35 PM

Nekem tegnap az szolgált nagy örömömre, hogy amikor Simon elszórt 3 db 3ast üresen(és kihagyta), akkor gondoltam, hogy meg kéne próbálni a hagymát mert ő üresen nem szórja szarul a 3asokat. és lecserélte és bejött! és szerintem nem nyúlt szarba mert üresen bedob bármikor 10ből 6-7-et! 8 triplából 7et üresen tudott rádobni!!

Vannak még hibák és sokat kell dolgozni, de szerintem jó úton halad a csapat! visszavágókra szerintem összeérnek

#36451 RashGuard

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1314 posts

Posted 21 November 2010 - 01:14 PM

Tegnapi meccshez hozzáfűzném még azt, hogy sokkal agresszívebben is tudtunk volna védekezni, ha nem sajnáljuk kiosztani azokat a faultokat amiket sokáig tartogattunk.
Az biztasson mindenkit, hogy van még hová fejlődnie ennek a csapatnak és milyen erdménnyel fog ez sikerülni azt nem tudom, de legalább nem azt érezzük, hogy ennél többet nem tudunk! Nekem ez is egy pici pozitívum.

#36452 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6167 posts

Posted 21 November 2010 - 12:58 PM

View Postsuttogó, on 2010 Nov 21, 11:53, said:

... lehet eljutottak hozzá a fórumon írtak, vagy csak valaki elmondta neki személyesen, és hallgatott rá... :) esetleg magától döntött így... és reméljük, nem sérülés... más lehetőség nem jut eszembe
Szerintem ez meg a másik véglet, ha végig ülteti.

Csak azért voltam rá kíváncsi, mert egy eddig mindig a kezdőbe jelölt játékos hirtelen mellőzése nem mindennapi dolog. Érdekes, hogy itt a fórumon az elmúlt időszakban Gilbert leváltása, és Pankár mellőzése elég erőteljes téma volt, és érdekes módon szinte egyszerre történt meg a két dolog.

#36453 RashGuard

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1314 posts

Posted 21 November 2010 - 12:55 PM

Kísérletezésből tudhatsz meg a legtöbbet, talán itt is így lesz!

#36454 suttogó

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1312 posts

Posted 21 November 2010 - 12:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Nov 21, 11:45

Bár már feltettem a kérdést, de mivel nem jött rá válasz, ezért mégegyszer megpróbálom.
Tudja valaki, hogy Pankár miért nem játszott? Nikola szakmai döntése miatt, vagy közbejött valami sérülés?

... lehet eljutottak hozzá a fórumon írtak, vagy csak valaki elmondta neki személyesen, és hallgatott rá... :D esetleg magától döntött így... és reméljük, nem sérülés... más lehetőség nem jut eszembe
Szerintem ez meg a másik véglet, ha végig ülteti.

#36455 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6167 posts

Posted 21 November 2010 - 12:45 PM

#36456 RashGuard

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1314 posts

Posted 21 November 2010 - 12:43 PM

Maradjunk annyiba hogy ez amikor lehetett 4 légióst tartani félelmetesen jó ötlet lett volna!

#36457 suttogó

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1312 posts

Posted 21 November 2010 - 12:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 Nov 21, 11:36

Ilyen csapat mellett 2 25 perces légiós?
Akkor mi lenne a külső posztokon?
Ti azt nem látjátok be, hogy a Kálmán Lacin kívül nincs irányítóbak való magyarunk mert a Simon meg a Szanati csak labdavezetésben jó mást nem tudnak a többi magyar Pankár-Hagyma-Will még labdavezetésben is gyenge meccs közben.
Mit akarnál ott légiós nélkül?
Vicc

Biztos neked van igazad, de én attól még szívesen megnézném! :D Azt írtam "érdekes csemege" lenne.
Megnézném azt is, amikor a magyarok "próbálnának" labdát vezetni. Ha más hibázhat, akkor ők is.

#36458 RashGuard

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1314 posts

Posted 21 November 2010 - 12:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 Nov 21, 13:25

Az 5-ös poszton, ha valaki nagyon hajt, percek alatt kifárad. Ha ezt a posztot két jó embert sűrűn váltogatva csinálná végig a csapat, azt nehezen tartanák. A meccsek nagy részén kb. 10 perc lenne, amikor ketten együtt lennének a pályán.
Most Gosa 40 percet van pályán.
Szerintem érdekes csemege lenne egy ilyen páros. :D

Ilyen csapat mellett 2 25 perces légiós?
Akkor mi lenne a külső posztokon?
Ti azt nem látjátok be, hogy a Kálmán Lacin kívül nincs irányítóbak való magyarunk mert a Simon meg a Szanati csak labdavezetésben jó mást nem tudnak a többi magyar Pankár-Hagyma-Will még labdavezetésben is gyenge meccs közben.
Mit akarnál ott légiós nélkül?
Vicc

#36459 suttogó

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1312 posts

Posted 21 November 2010 - 12:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Nov 21, 11:28

Aki Kolja-Gosa-Dies légiós hármast akar, az menjen el orvoshoz, vagy menjen gyeplabda meccseket nézni.

Azt hittem azok az emberek akik láttak már több kosármeccset tudják, hogy ez baromság, tévedtem.

Tegnap a légiósok is hozzátettek, Kolja partiba volt az ország legjobb centerével, beforgattam faultot szerzett róla, Gosa végre azt nyújtotta amiért idehoztuk, Thomas fáradtan csinált szép dolgokat, Egerszegen már egy 20 ast fog termelni.

Egerszegen nyerni kell.

megyek! :D hol lesz? :P

#36460 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6167 posts

Posted 21 November 2010 - 12:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: gera30 - Dátum: 2010 Nov 21, 11:23

Engem személy szerint nem nagyon gyözött meg a tagnapi meccs,voltak jó teljesitmények(Gosa,Hagyma Triplái.....)de pl Szanati????Simon?????Hát..........nagyon gyenge.........Simon-tól sokkal többet vártam amikor leigazoltuk de igazából eddig nagyon gyenge mind támadásban mind védekezésben...........Thomas jobb lessz de ő sem sokkal szerintem..........de azért Gilbertnél jobb ezt már az első meccsen leszürtem....:)én még mindig azt mondom hogy a Harazint kell a kezdőbe rakni....!!!!!!!!!ennél sokkal több kell ha 8-ba akarunk kerülni.....kérdés elég lessz e ez a játék.....??????De nem hinném !!!!!!!!!!!A szurkolás király volt :):):):)IRÁNY SÖTÉT ZALA NYERNI KELL !!!!!!!!!!CSAK A FALCO !!!!!!!!!

Nem biztos, hogy ennél sokkal több kell a 8-ba jutáshoz ebben a gyengécske magyar bajnokságban. Szerintem az már most világos, hogy a Sopron, Nyíregyháza, Falco hármasból egy fog kipottyani a 8-ból. Szóval olyan hú de nagy energiákat nem kell fektetni a rájátszásba jutásért, szinte mondhatni, hogy ha a Nyíregy elleni idegenbeli meccsen sikerülni nyernünk, azzal már talán el is dönthetnénk ezt a kérdést. Az már más kérdés, hogy bejutni a 8 közé, majd ott simán kiesni, annak van -e értelme. Bár szerintem annyi mindenképpen van, hogy az élbolyhoz tartozni sokkal jobb, onnan majd egyszer még lehet akár egy bajnokesélyes csapatunk újra, de a tartósan az alsóházban szereplő csapatokra ez általában nem szokott jellemző lenni.