Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

44576 replies to this topic

#36441 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6641 posts

Posted 10 October 2010 - 10:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Oct 10, 22:05

Szombaton már játszik!!!

Az király! Nagyon nagy igazolásnak tartom. Végre olyan cseréink vannak akik ha beszállnak a padról nem fossák össze magukat. Csapat vagyunk!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#36442 Mandy64

Tag

• Members
  • PipPip
  • 95 posts

Posted 10 October 2010 - 10:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 10, 22:02

Nekem fontosabb ZOLI téma, mint a büfé minősége, már régóta nem iszok ott. Vajon mért?

Hajrá19! Mutasd meg ki mondogatja azokat a dolgokat, hogy nem sokat tett le az asztalra, nem játszott nálunk sokat. Úgy szájba baszom, többet nem nyitja ki. Még akkor is, ha örökre kitiltanak. Gusztustalan.

Nem kell egyedül tapsolnod, mert a többség normális és tapsolni fog élete végéig.

Az össze vissza tapsikáláshoz annyit, hogy mi elindítjuk normális minőségbe, amire eljut a másik oldalra lehet eltér az ütem.
Akármilyen fent,ZOLIKA látja és érzi a szeretetet, mert mindegy a minőség, a lényeg a megemlékezés!

Egyetértek. Ha azon vitatkozunk, hány percet tapsoljunk, mert mennyit tett a csapatért és értünk a Zoli az már régen rossz.

#36443 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2202 posts

Posted 10 October 2010 - 10:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Oct 10, 22:04

Tegnap már valaki szalagszakadásról beszélt. Tanai Zolival beszéltem meccs után, azt mondja az hülyeség.

Jobbulást Totya és grat a 11 letépett pattanóhoz.

Szombaton már játszik!!!

#36444 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2895 posts

Posted 10 October 2010 - 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Oct 10, 19:58

Harazin Tomival mi a helyzet? Mennyire komoly a sérülése? Mert tegnap óriásit játszott és nem jönne jól ha Ő is kiesne!

Tegnap már valaki szalagszakadásról beszélt. Tanai Zolival beszéltem meccs után, azt mondja az hülyeség.

Jobbulást Totya és grat a 11 letépett pattanóhoz.
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36445 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2895 posts

Posted 10 October 2010 - 10:02 PM

Nekem fontosabb ZOLI téma, mint a büfé minősége, már régóta nem iszok ott. Vajon mért?

Hajrá19! Mutasd meg ki mondogatja azokat a dolgokat, hogy nem sokat tett le az asztalra, nem játszott nálunk sokat. Úgy szájba baszom, többet nem nyitja ki. Még akkor is, ha örökre kitiltanak. Gusztustalan.

Nem kell egyedül tapsolnod, mert a többség normális és tapsolni fog élete végéig.

Az össze vissza tapsikáláshoz annyit, hogy mi elindítjuk normális minőségbe, amire eljut a másik oldalra lehet eltér az ütem.
Akármilyen fent,ZOLIKA látja és érzi a szeretetet, mert mindegy a minőség, a lényeg a megemlékezés!
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#36446 Büfé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 10 October 2010 - 08:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: JENKI - Dátum: 2010 Oct 10, 21:23

Bocsi!
Saját és egy haverom véleménye,hogya sör a büfébe(soproni) tényleg elég vízes.
Ez a Mi véleményünk.
Hajrá Falco!

Tényleg sajnálom, de ez jön a hordóból. Annyi víz van benne, amennyit a Soproni Sörgyár beletett.

#36447 JENKI

Tag

• Members
  • PipPip
  • 55 posts

Posted 10 October 2010 - 08:23 PM

Bocsi!
Saját és egy haverom véleménye,hogya sör a büfébe(soproni) tényleg elég vízes.
Ez a Mi véleményünk.
Hajrá Falco!

#36448 samsung

Tag

• Members
  • PipPip
  • 740 posts

Posted 10 October 2010 - 08:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Oct 10, 19:58

Harazin Tomival mi a helyzet? Mennyire komoly a sérülése? Mert tegnap óriásit játszott és nem jönne jól ha Ő is kiesne!

Azt hallottam, hogy nem komoly a sérülése.

#36449 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6641 posts

Posted 10 October 2010 - 07:58 PM

Nyugodj békében CECE!

#36450 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 8228 posts

Posted 10 October 2010 - 07:18 PM

Nem azért linkeltem a képet hogy ilyet szeretnék,mert engem nem érdekel milyen nálatok a sör.
1 kezemen megtudom számolni hány alkalommal fogyasztottam az Arénában sört.
1 percre van a Hordó ... finom a bor,üveges a sopesz és udvarias a kiszolgálás.
Ezt nem kritikaként írom,mert tényleg nem tudom nálatok milyen.

#36451 csla

Tag

• Members
  • PipPip
  • 587 posts

Posted 10 October 2010 - 07:10 PM

I'd like a pint of John Smith's... :(
Csak a könyöklős VIP szektor! :)
24h - 420km

#36452 Büfé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 10 October 2010 - 07:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 2010 Oct 10, 20:00

kép

Na ez tényleg egy fokkal gusztább mint a miénk. Ha elintézed a Marton Zolinál az üvegpoharat, akkor nálunk is így fog kinézni és mindenki 30 másodperc alatt megkapja a magáét:-)

#36453 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 8228 posts

Posted 10 October 2010 - 07:00 PM

kép

#36454 Büfé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 10 October 2010 - 06:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Csilla - Dátum: 2010 Oct 10, 19:31

Hát én elhiszem, hogy ti már lerágtátok ezt a csontot, ehhez képest változás semmi nincs...
Lehet, hogy mindenki megkapja a szünet vége előtt, amit kért, de nem azért, mert javult a kiszolgálás, hanem mert sokan már oda sem mennek. Én is kétszer meggondolom, hogy sorba álljak-e, tegnap például nem, pedig a Gyuszinál anno ki nem hagytam volna.
Mindegy, ha szerintetek minden rendben van, a ti dolgotok, én a sört bepótolom meccs után máshol, nektek lesz kevesebb bevételetek.

Sajnálom, ha így gondolod. 12 perc alatt kiszolgáltunk mindenkit tegnap, és aki először állt be a sorba, azt nyilván pár perc alatt. 3 éve, amikor másfélszer ennyi néző volt egy meccsen, akkor a szünet végéig tartott a kiszolgálás, most 5-8 perccel a szünet vége előtt elfogy a nép. Biztosan lehet ennél is gyorsabban kiszolgálni (én sem szeretek sorban állni), de sokkal nem. Annak a 200 korsó sörnek le kell folynia a csapokon. Egy csapon 50 Soproni - legyen 20mp darabja - 17 perc lenne csak ez. Közben főzünk kávét, adunk üdítőt, chipset, csokit és fizettetünk. Ja meg Heinekent csapolunk

#36455 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1005 posts

Posted 10 October 2010 - 06:58 PM

[quote name='csla' date='2010 Oct 10, 18:43' post='197260']
A tapssal kapcsolatban... főleg, hogy már csak egy perces. Nem tudom, miért nem lehet egy lassúbb, dörgőbb, egyenletes ütemű tapsot produkálni (esetleg a végére gyorsítani), ami azt hiszem, méltóbb lenne Zoli emlékéhez, mint ez az össze-vissza csapkodás, ami tegnap is volt. Próbáljuk már meg legközelebb egyszerre, és kicsit méltóságteljesebben csinálni... legalább mi, akik csináljuk. Ne váljon bohózattá...
[/quote

Taps a Zolira emlékezve.
Ez egy csodálatos dolog, én is hallottam, hogy alig volt nálunk, nem tett le annyit az asztalra, unom, minek stb..
Én azt mondom, hogy akkor is fel fogok állni és tapsolni, ha egyedül leszek, megteszem ezt minden mérkőzésen amin ott leszek,
mert ismertem Őt. Példa értékű volt, ahogyan küzdött, ahogyan élt. A tapssal a szurkolókon kívül a játékosokat is emlékeztetjük arra,
hogy úgy is lehet edzeni, játszani, ahogy ZOLI tette. Fontosnak tartom abból a szempontból is, hogy ez a szurkolói egység kifejezése is a FALCO táborban.
Tartozunk a Zolinak annyival, hogy emlékezzünk rá, amikor csak tudunk, aki nem akar felállni az ne álljon fel, nem érdkel.

HAJRÁ FALCO!

#36456 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 6641 posts

Posted 10 October 2010 - 06:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Büfé - Dátum: 2010 Oct 10, 18:49

1. tévedés. a seggét nem kell kinyalni a vevőnek . azzal a vevővel beszéltem éppen, aki a sör vizezésével vádolt meg
2. nem mi gondoltuk drágának magunkat, és most sem gondoljuk magunkat drágának, ezt Tőletek lehetett hallani - most meg már az "olcsón minél többet" a jellemző ránk?
3. az áron nem tudunk lefelé módosítani. a minőségre próbálunk odafigyelni - ez egyedül a sört érinti, miután minden más csomagolt termék. eddig a sör minőségét senki nem kifogásolta szemtől-szembe, a helyszínen vagy utólag. tegnap nem kóstóltam, máskor szoktam és nem volt sz*r.
4. mindegyik más. nálunk sporoni és heineken kapható. nem értem a kommentet

Nekem ne nyald ki a seggemet, de nem kevés pénzt hagytam már ott a büfédben és elvárom, hogy normálisan válaszolj!
A söröd nem csak tegnap volt egy nagy sz*r, hanem már régóta ez van. Az, hogy eddig nem szolt senki, nem azt jelenti, hogy minden fasza.
Ne az árakon akarj változtatni hanem a stílusodon meg a sörödön!
Nyugodj békében CECE!

#36457 slavkov

Tag

• Members
  • PipPip
  • 207 posts

Posted 10 October 2010 - 06:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hajrá 19 - Dátum: 2010 Oct 10, 18:42

Foglalt!!!!!

De meddig?

#36458 Büfé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 10 October 2010 - 06:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: B0nyi - Dátum: 2010 Oct 10, 18:33

1) a vevoiddel beszelsz eppen, akiknek egyreszt a "segget is ki kene nyalnod", mert beloluk elsz, masreszt meg egy resze a monopolhelyzetetek miatt vasarol csak nalatok (igen, en is)
2) ha eddig draganak gondoltatok magatokat, akkor nem lenne esetleg erdemes ezen valtoztatni, es kozepkategoriaba visszalepni (arak tekinteteben)?
3) ha nem valtoztattok (aron, minosegen, akarmin), akkor azt ertsuk ugy, hogy nektek igy a legjobb?
4) a hordos sorrol meg annyit, hogy az lehet szalon, soproni, heineken vagy amstel is. Mindegyik mas...

1. tévedés. a seggét nem kell kinyalni a vevőnek . azzal a vevővel beszéltem éppen, aki a sör vizezésével vádolt meg
2. nem mi gondoltuk drágának magunkat, és most sem gondoljuk magunkat drágának, ezt Tőletek lehetett hallani - most meg már az "olcsón minél többet" a jellemző ránk?
3. az áron nem tudunk lefelé módosítani. a minőségre próbálunk odafigyelni - ez egyedül a sört érinti, miután minden más csomagolt termék. eddig a sör minőségét senki nem kifogásolta szemtől-szembe, a helyszínen vagy utólag. tegnap nem kóstóltam, máskor szoktam és nem volt sz*r.
4. mindegyik más. nálunk sporoni és heineken kapható. nem értem a kommentet

#36459 csla

Tag

• Members
  • PipPip
  • 587 posts

Posted 10 October 2010 - 06:43 PM

A tapssal kapcsolatban... főleg, hogy már csak egy perces. Nem tudom, miért nem lehet egy lassúbb, dörgőbb, egyenletes ütemű tapsot produkálni (esetleg a végére gyorsítani), ami azt hiszem, méltóbb lenne Zoli emlékéhez, mint ez az össze-vissza csapkodás, ami tegnap is volt. Próbáljuk már meg legközelebb egyszerre, és kicsit méltóságteljesebben csinálni... legalább mi, akik csináljuk. Ne váljon bohózattá...
Csak a könyöklős VIP szektor! :)
24h - 420km

#36460 Hajrá 19

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1005 posts

Posted 10 October 2010 - 06:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Oct 10, 11:54

Nekem mondjuk csak egy bajom volt tegnap a büfével, mégpedig az, hogy az egyik kiszolgáló csaj nagyon bejön nekem, de tegnap sajnos nem volt ott. Remélem, a büfé mégegyszer ezt a hibát nem fogja elkövetni. :(

Foglalt!!!!!