Ugrás a tartalomhoz

ki kinek a kicsodája/micsodája?

86 replies to this topic

#81 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 February 2003 - 11:40 PM

Szijj Krisztina létezik!!!!!!!!!! Ismerem. (volt Ofőm)

#82 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 February 2003 - 08:21 PM

nemá ide irjatok amikor ot van a szinészeket keresek is abba irjatok ne ide ez ki a francot érdekli most nemazér meghogy ki az a drazsé valami cukor nem kiskoromba beleragatt a fogamba aztán lessznemulass irány a fogorvos aztá most szivok de nem a fogamat mer azmá nincs hehe hanem a müfogsorot de az meg irtó sokba került ja meg kiismeri aztat a gervai menaggert mer má elegem van belölle csak szórakozik az ember drága idejével csak pedig én elfoglalt ember vagyok azám ha én egyszer kinyitnám a számat hüha micsoda balhé lene akkor ugy futnának árkon bokron mind az edvin mózesz a száztiz gáton az olimpián ugybizony meg lányokat is keresek na nem futtatni nem vagyok én olyan csávo hanem magamnak mer érzö szivü ürgebürge vagyok én csak ugye egyedül mer nincs csajom ityhát azt keresek csak nem ir senki hanem minden hülyeségvel foglalkoznak csak velem nem pedig én nem vagyok hülyeség hanem várom a levelekt irjatok lányok puszi ja meg válalok vizoracserét is teis jol jársz én is akkor mér ne nem felezünk barát nemigaz na csá

#83 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 February 2003 - 10:22 AM

Ki van tiltva a Haliból és a városi tévéből.Állítólag három hete valaki kegyetlenül összeverte és még nem heverte ki a megrázkódtatásokat.Drazsé a végét járja. Csendben, minden feltűnés nélkül megrohad majd valamelyik bokorban.

#84 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 06:16 PM

Szíjj Krisztina nagy valószinűséggel létezik. Bár személy szerint nem láttam még, de mintha valaki már mondta volna nekem, hogy igaziból van...egyébként hová tűnt Drazsé? tud róla vlki vlmit?

#85 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 06:15 PM

Szíjj Krisztina nagy valószinűséggel létezik. Bár személy szerint nem láttam még, de mintha valaki már mondta volna nekem, hogy igaziból van...egyébként hová tűnt Drazsé? tud róla vlki vlmit?

#86 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 05:31 PM

Drazsé felesége Szíjj Krisztina. Sokan kételkednek benne hogy létezik, mert még senki nem látta, csak Drazsé hivatkozik rá az újságjában.Kb. olyan mint Colombo felesége. ;)

#87 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 05:06 PM

a kérdés ha nem lenne érthető: kicsiny városunkban bizony meglehetősen kusza rokoni-baráti-szerelmi-satöbbi szálak vonulnak a jobb és még jobb pozíciók terén. ki tud erről a legtöbbet?;)))alaptalan találgatások kéretik mellőzni, mielőtt még indulatok szabadulnának el...(a kötelek, ha szakadnak)