Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

49718 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8647 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:46 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 21 October 2018 - 12:09 AM

Na menj a... :D

Miért, mi rosszat írtam? :)
Most volt időm megnézni.
Hali meccsen voltam, utána pedig egyből Liverpool meccset mentünk nézni, aztán pedig ünnepeltük egy picikét ezt a győzelmet ;)

#2 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 21 October 2018 - 12:36 AM

Biztos én vagyok rosszul bekötve ��
De ha mindenki örül mindennek én inkább kritikát írok most. ���� Mert nehogy azt hidjetek rólam, hogy csak pozitívum van számomra.
Norfleet szükség van a kiegyensúlyozott teljesítményere. Bár nagyon jó volt a +/- mutatója egész meccsen ez nem csak rajta múlott. Sajnos ma nagyon lassan melegedett bele. A végére nagyon jókor dobott fontos kosarat. Ez bizonyítja helyen a szíve. De van hová előre lepjen.
Curry ma extra de legyen ennél kevesebb csak azt minden meccsen. Jó döntések kiváló támadás védekezés hiba nélkül. De állandósulni kell egy szinten.
Beni sajna még keresi önmagát. Küzd akar, de nagyon nincs meg még a fonal. Egyre jobb lesz Szerintem ő is.
Balmazivic sok hülyeséget csinált ma. Ha nála a labda nem szeret passzolni. Ezen kell csiszolni. Amúgy küzd akar. Ha Beni jó lesz kezdőnek, akkor nagyon értékes csere lesz. De egyenlőre mindig valamelyik kezdő játékos teljesítményet kellett csereként feljavitania. Így nem igazán a cserepadrol hozza a többletet. De erről nem ő tehet.
Bruinsma nagyon rendben van, de néha eltűnik. És ez a jatekunknak köszönhető sajnos. Kevés rá a játék és nem is szeretnek vele 2-2 játszani, mert ugye a Reddic sokkal jobb elzarast ad. Így hiába van benne több nem tudjuk kihozni.
Reddic nekem még mindig kb 50-60%os. Első félidőben 5 pattanó másodikban 1. Mert elfáradt és már csak nézi a dolgokat néha. Védekezés rendben csinálja az elvartakat, de fog ő még jobban megkeseriteni sokak életét. Támadásban sok hiba szinte ziccerben megint. De a potenciál a fasziban óriási. Olyan erős hogy csak pislogok néha. Az elzarasai hibátlanok, kikerülhetetlen és jól mozog le belőle. Ha meglesz a játék egyensuly nagyon nehezen fogják védeni.
Bírótól még mindig többet várok. Remélem Okorn kineveli hogy legalább 10percre jó legyen. Mert most hiába a tripla abban a pár percben is sok hülyeséget csinált. Vagy épp rosszat. De van benne lehetőség csak ki kell hozni belőle.

Szóval ez nagyon jó volt a mostani szintunkon de ennél 20-30% plussz van még bennunk. Remélem a sorozat terhelés nem fog visszavetni minket. És sérülés sem lesz.
Leicester és ZTE meg kötelező győzelem nálam. Főleg a ZTE csapatát kell helyre rakni. ��

Zetétől szerintem ne félj! k**va jó sorsolásuk volt, vicc lett volna ha ezt nem így hozzák.

Norfleet hát ja. Azért tőle több kell. Borzasztó volt néha.
Viszont a két "szar" légiósunk... Lehet hogy mégsem annyira szarok. ;) Sőőőt... Tényleg ha ez a csapat összeáll akkor azt mondom jó esélyeink lesznek.
Ehhez persze kell minimum Bíró, meg Kucsora beépítése is, de én pozitívan látom a jövőt.
Meg hát mégegyszer: Tényleg egyre jobbak vagyunk.
Magyarán érezhető a fejlődés.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

kép

#3 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1379 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:36 AM

Biztos én vagyok rosszul bekötve 😀
De ha mindenki örül mindennek én inkább kritikát írok most. 😀😁 Mert nehogy azt hidjetek rólam, hogy csak pozitívum van számomra.
Norfleet szükség van a kiegyensúlyozott teljesítményere. Bár nagyon jó volt a +/- mutatója egész meccsen ez nem csak rajta múlott. Sajnos ma nagyon lassan melegedett bele. A végére nagyon jókor dobott fontos kosarat. Ez bizonyítja helyen a szíve. De van hová előre lepjen.
Curry ma extra de legyen ennél kevesebb csak azt minden meccsen. Jó döntések kiváló támadás védekezés hiba nélkül. De állandósulni kell egy szinten.
Beni sajna még keresi önmagát. Küzd akar, de nagyon nincs meg még a fonal. Egyre jobb lesz Szerintem ő is.
Balmazivic sok hülyeséget csinált ma. Ha nála a labda nem szeret passzolni. Ezen kell csiszolni. Amúgy küzd akar. Ha Beni jó lesz kezdőnek, akkor nagyon értékes csere lesz. De egyenlőre mindig valamelyik kezdő játékos teljesítményet kellett csereként feljavitania. Így nem igazán a cserepadrol hozza a többletet. De erről nem ő tehet.
Bruinsma nagyon rendben van, de néha eltűnik. És ez a jatekunknak köszönhető sajnos. Kevés rá a játék és nem is szeretnek vele 2-2 játszani, mert ugye a Reddic sokkal jobb elzarast ad. Így hiába van benne több nem tudjuk kihozni.
Reddic nekem még mindig kb 50-60%os. Első félidőben 5 pattanó másodikban 1. Mert elfáradt és már csak nézi a dolgokat néha. Védekezés rendben csinálja az elvartakat, de fog ő még jobban megkeseriteni sokak életét. Támadásban sok hiba szinte ziccerben megint. De a potenciál a fasziban óriási. Olyan erős hogy csak pislogok néha. Az elzarasai hibátlanok, kikerülhetetlen és jól mozog le belőle. Ha meglesz a játék egyensuly nagyon nehezen fogják védeni.
Bírótól még mindig többet várok. Remélem Okorn kineveli hogy legalább 10percre jó legyen. Mert most hiába a tripla abban a pár percben is sok hülyeséget csinált. Vagy épp rosszat. De van benne lehetőség csak ki kell hozni belőle.

Szóval ez nagyon jó volt a mostani szintunkon de ennél 20-30% plussz van még bennunk. Remélem a sorozat terhelés nem fog visszavetni minket. És sérülés sem lesz.
Leicester és ZTE meg kötelező győzelem nálam. Főleg a ZTE csapatát kell helyre rakni. 😉

#4 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 20 October 2018 - 11:40 PM

Na megnézem a meccset :)

Na menj a... :D
Viszont a következő meccseken ha így játszunk, akkor kb. egy 10/8-at várok.
Mindennap szombat"

kép

#5 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1631 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 20 October 2018 - 11:56 PM

Most néztem meg ! Hatalmasat küzdöttek a srácok! Szerintem nagy skalpot fogtunk! Nálam ezzel a soproni meccs egalizalva! Szombaton teljes gőzzel a ZTE ellen ( előtte még egy edzőmeccs a leicester ellen )

#6 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8647 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:40 PM

Na megnézem a meccset :)

#7 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 545 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:09 PM

Hát azért ma elég nagyot játszottunk az első és a harmadik negyedben! Curry nagyon extra volt és Reddicet is megpakolta pár labdával, nem véletlenül próbálkozott ma jóval többet ő is.
Végre egy komoly idegenbeli győzelem, egy erős csapat ellen. Legalábbis bízom benne, hogy az ASE otthon el fog kapni pár riválist.

#8 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 October 2018 - 09:20 PM

Csak azt sajnálom,hogy a fiatalok ma nem játszottak :) A többi rendben volt! ;)

Hát a Pakshoz képest még mindig több "fiatal" játszott. :P :D
Mindennap szombat"

kép

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4268 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:20 PM

Csak azt sajnálom,hogy a fiatalok ma nem játszottak :) A többi rendben volt! ;)

#10 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 20 October 2018 - 08:56 PM

Szóval játékosaink egyesével: Curry fenomenális volt ma, extra triplák, jó vállalások, remek gólpasszok. Nagyon jól lát a pályán, igazából a játékának nagyon kevés gyenge pontja volt ma, fizikailag tökéletes guard, védekezése pedig szokás szerint ligaelit. Volt, hogy Trajkovskit sapkázta, utána pedig egy könyörtelen alley-oop Reddicnek. Neki igazából minden meccsen ezt kellene hoznia, mert simán tud ilyen szinten játszani, de oda kell neki adni a labdát. Borzasztóan hatékony volt, de ennél kevesebbet nem lehet vállalnia.

Norfleet az utolsó negyedig botrányos volt, négy labdaeladás rengeteg, bár ez lehet nem mind az ő hibája volt, Okorn sokszor nem szólt neki, lehet a társ rontotta el a helyezkedést, de volt közte meggondolatlan passz is. Dobása sem volt ma biztos 3 negyeden keresztül, büntetőből sem ment. Az utolsó negyedben azonban amikor a legfontosabb volt két hármast bepörkölt, valamint jól is védekezett ebben a periódusban, gólpasszai megvoltak.

Beni nagyon nem találja a helyét még ebben a rendszerben, Kaposvár elleni meccset leszámítva nagyon gyengén játszik, nem is vállal igazán dobást, leppattanója sem volt sok ma sem, talán egy, idegen test még. Látszik rajta, hogy még keveset dolgozott együtt a csapattal, de ő nagyon jó játékos, csak idő kell, hogy visszatérjen, mert ő nagyon fontos láncszem lesz a szezonban. Egyelőre ez ma azonban súlytalan és gyenge volt.

Bruinsma a szerdai meccshez képest pontokba visszaesett, nehéz dolga is volt Eilingsfeld mellett, de nem vállalt hülyeségeket, mezőnyben szépen dolgozott, védekezésben odatette magát ő is, pár fontos lepattanót is szedett.

Reddic ma azt hozta, amit egy ilyen tudású, múltú, fizikai állapotban lévő játékosnak kell. Klasszis volt, tépte a pattanókat, volt szép középtávolija, palánk alatt remekül zárt ki, szép post up moveja is volt. Innen meg kell indulnia felfelé, ő az a játékos, akinek nagyon kell a bizalom, most talán továbblép a sérülésén és elkezd pusztítani. Ha így lesz, nagyot nyerünk vele.

Balmazovic ma nem volt hatékony, gyengén dobott, ami a legfőbb fegyvere, volt pár one man show próbálkozása, de ezek nem igazán jöttek be. Erőlködött ő is támadásban, védekezésben viszont nagyot harcolt, legjobb pattanózónk volt ma, egy igazi küzdő. Picit több figurát rajzolnék fel rá, de az idei csapat annyira hosszan játszik, hogy igazából jelentősen kevesebb a dobóhelyzet mint az elmúlt években. De neki bátran lehet adni a labdát, leütésből sem játszik rosszul.

Norbi hozta a szokásos melós játékát, nagyon jól érzi magát szerintem ebben a szerepben, amit Okorn bízott rá, nagyon tetszik a küzédse, egy igazi fal hátul, nem ismer elveszett labdát, fontos láncszem ő is idén. Ma picit háttérbe szorult Reddic jó teljesítménye miatt, de kétség sem férhet hozzá, amikor kell ő hozni fogja magát.

Bíró pedig bevágott egy gyönyörű és fontos hármast.

Nagyjából ennyit tudtam kigyűjteni, remélem megfelelően pontos voltam! :)

Hát ez asszem tökéletes összefoglaló volt. Norfleettel nem tudom mi volt, tényleg nem ezt szoktuk meg tőle. Most ez is belefért.
Mindennap szombat"

kép

#11 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1880 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:03 PM

Én még azt vettem észre, hogy Norbihoz hasonlóan Reddic is nagyon jól érzi, mikor meddig kell kilépni az emberre, majd Vissza zárni, vissza cserélni az ellenfelet.
HAJRÁ FALCO!

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6692 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:01 PM

Köszi fM!

#13 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1479 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:56 PM

Szóval játékosaink egyesével: Curry fenomenális volt ma, extra triplák, jó vállalások, remek gólpasszok. Nagyon jól lát a pályán, igazából a játékának nagyon kevés gyenge pontja volt ma, fizikailag tökéletes guard, védekezése pedig szokás szerint ligaelit. Volt, hogy Trajkovskit sapkázta, utána pedig egy könyörtelen alley-oop Reddicnek. Neki igazából minden meccsen ezt kellene hoznia, mert simán tud ilyen szinten játszani, de oda kell neki adni a labdát. Borzasztóan hatékony volt, de ennél kevesebbet nem lehet vállalnia.

Norfleet az utolsó negyedig botrányos volt, négy labdaeladás rengeteg, bár ez lehet nem mind az ő hibája volt, Okorn sokszor nem szólt neki, lehet a társ rontotta el a helyezkedést, de volt közte meggondolatlan passz is. Dobása sem volt ma biztos 3 negyeden keresztül, büntetőből sem ment. Az utolsó negyedben azonban amikor a legfontosabb volt két hármast bepörkölt, valamint jól is védekezett ebben a periódusban, gólpasszai megvoltak.

Beni nagyon nem találja a helyét még ebben a rendszerben, Kaposvár elleni meccset leszámítva nagyon gyengén játszik, nem is vállal igazán dobást, leppattanója sem volt sok ma sem, talán egy, idegen test még. Látszik rajta, hogy még keveset dolgozott együtt a csapattal, de ő nagyon jó játékos, csak idő kell, hogy visszatérjen, mert ő nagyon fontos láncszem lesz a szezonban. Egyelőre ez ma azonban súlytalan és gyenge volt.

Bruinsma a szerdai meccshez képest pontokba visszaesett, nehéz dolga is volt Eilingsfeld mellett, de nem vállalt hülyeségeket, mezőnyben szépen dolgozott, védekezésben odatette magát ő is, pár fontos lepattanót is szedett.

Reddic ma azt hozta, amit egy ilyen tudású, múltú, fizikai állapotban lévő játékosnak kell. Klasszis volt, tépte a pattanókat, volt szép középtávolija, palánk alatt remekül zárt ki, szép post up moveja is volt. Innen meg kell indulnia felfelé, ő az a játékos, akinek nagyon kell a bizalom, most talán továbblép a sérülésén és elkezd pusztítani. Ha így lesz, nagyot nyerünk vele.

Balmazovic ma nem volt hatékony, gyengén dobott, ami a legfőbb fegyvere, volt pár one man show próbálkozása, de ezek nem igazán jöttek be. Erőlködött ő is támadásban, védekezésben viszont nagyot harcolt, legjobb pattanózónk volt ma, egy igazi küzdő. Picit több figurát rajzolnék fel rá, de az idei csapat annyira hosszan játszik, hogy igazából jelentősen kevesebb a dobóhelyzet mint az elmúlt években. De neki bátran lehet adni a labdát, leütésből sem játszik rosszul.

Norbi hozta a szokásos melós játékát, nagyon jól érzi magát szerintem ebben a szerepben, amit Okorn bízott rá, nagyon tetszik a küzédse, egy igazi fal hátul, nem ismer elveszett labdát, fontos láncszem ő is idén. Ma picit háttérbe szorult Reddic jó teljesítménye miatt, de kétség sem férhet hozzá, amikor kell ő hozni fogja magát.

Bíró pedig bevágott egy gyönyörű és fontos hármast.

Nagyjából ennyit tudtam kigyűjteni, remélem megfelelően pontos voltam! :)
Csak a FALCO !

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 178 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 20 October 2018 - 08:42 PM

Szép volt srácok!
A vicc az, hogy Curry, meg Reddick ma atom jó volt.

Atom :D ha direkt volt akkor zseniális :)

#15 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1849 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balacsiga - Dátum: 20 October 2018 - 08:45 PM

lehet rosszul emlékszem,de akkor Lazic volt az edző,túloldalt meg Dzunic és csak tátott szájjal nézett

Jól emlékszel, már rögtön utána megnéztem, valamiért nekem BT rémlett.

#16 balacsiga

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 26 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 20 October 2018 - 08:40 PM

Gratula a csapatnak, ez extra volt! Gratula Okornnak is, kemény kis melós csapatot hozott össze, ha így folytatódik tovább, remélem igaza lesz Konakovnak :)

Biztos, hogy nyertünk 2009 óta is, hiszen volt egy meccs, amikor Csimbi ha jól emlékszem 15/15-öt szórt, és akkor Bencze volt az edző. Javítom, megkerestem, 2009 decembere volt, rosszul emlékeztem :)

lehet rosszul emlékszem,de akkor Lazic volt az edző,túloldalt meg Dzunic és csak tátott szájjal nézett

#17 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2123 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:42 PM

Szép volt srácok!
A vicc az, hogy Curry, meg Reddick ma atom jó volt. Pedig sokan cserét kiáltottak (Reddickel kapcsolatban én is szkeptikus voltam kissé).
Az a jó, hogy simán látszik a fejlődés. Ennél csak jobbak leszünk.
Mindennap szombat"

kép

#18 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 940 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:41 PM

Gratulálok, szép volt fiúk! Sok újat nem tudok írni, Curry engem ma győzött meg. Reddic is nagyon akart ma bizonyítani, ha így tolja, nem lesz centerkeresgélés. Várom a folytatást.

#19 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1849 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 20 October 2018 - 08:00 PM

Nem csak az a nagy öröm, hogy 2009 óta nem nyertünk Pakson, hanem, hogy idegenben is ütőképes csapatunk van, nem csak lézengés van a pályán.

GRATULÁLOK!

Gratula a csapatnak, ez extra volt! Gratula Okornnak is, kemény kis melós csapatot hozott össze, ha így folytatódik tovább, remélem igaza lesz Konakovnak :)

Biztos, hogy nyertünk 2009 óta is, hiszen volt egy meccs, amikor Csimbi ha jól emlékszem 15/15-öt szórt, és akkor Bencze volt az edző. Javítom, megkerestem, az 2009 decembere volt, rosszul emlékeztem :)

#20 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6692 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 20 October 2018 - 08:36 PM

Merre felé keresgéltünk edzőt? :)

Ha már így Felmerült...

Úgy emlékszem, hogy azt írta Prospero vagy Lewis, hogy osztrák vonal. Aztán lehet, hogy csak példaképpen említették ezt. :)