Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54393 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8964 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:47 AM

Mindkét csapat szurkolótábora alaposan kitett magáért, én csak gratulálni tudok nekik.
Azt tudtam, hogy a körmendiek megnyomják, így ez a fő témájuk, elterelve a figyelmet arról, hogy a pályán mi történik.
Én bármikor, bármelyik évben aláírom azt, hogy a lelátón ők a legjobbak, ha a pályán pedig mi nyerjük a bajnokságot ;)
De úgy érzem tegnap a lelátó döntetlenre végzett egymással.

A pályán meg ezt szerettem volna látni.
Egyszerűen nincs esélyük (a Delassal sem lett volna), annyival jobbak vagyunk.
De 2:0-ért még nem adnak aranyat ...
Én szeretném ha hétfőn nyernénk meg hazai pályán, de persze akkor sem vágom fel az ereimet, ha pénteken hálóval a nyakunkban térünk haza ;)

#2 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1437 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:39 AM

Nagyon feltűnt, hogy a középszakasz kezdete óta a szünetből mennyire jól jóvünk ki, ezért visszanéztem az elmúlt 16 meccs 3. negyed eredményét.

16 meccsből kétszer vesztettünk el ezt a negyedet ( mindkétszer az Olaj ellen, de mindkét meccset megnyertük), egyszer volt iksz ( Pécs ellen, amit hosszabbításban megnyertünk), a többit hoztuk, nem is akárhogy.

A nyertes 13 negyedből 12 alkalommal az ellenfél nem érte el a 17 pontot, mi 1 alkalommal nem értük el a 20 pontot.

7 alkalommal 10 pont fölötti előnyt építettünk ki csak ebben a negyedben.

Az elmúlt 16 meccs alapján a 3. negyedet több mint 7 ponttal nyerjük!

Ez egy óriási erősségünk, régebben bealudtunk de most ellenállhatatlan a játék.

#3 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 216 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 10:15 AM

Gratulalok a csapatnak,edzoknek!
Nagyon magabiztos,okos gyozelem volt ismet a tegnapi!
Minden elismeresem az egesz csapatnak!ezt igy kell egy ilyen 6-7 emberes kormend ellen!masodik felidoben mar a seggukon vettek a levegot!mi meg ket sebesseggel magasabb fokozaton jatszottunk vegig mint ok!
Hatalmas kulonbseg van a ket csapat kozott,de ezt a palyan is le kell tudni hozni es ez tokeletesen meg is tortent!
Penteken is ugyan ez varhato!hacsak nem esik be minden dobasuk es a birok nem szolnak bele durvan,biztos vagyok a gyozelemben!
Ev elejehez kozepehez kepest,nagy valtozasokon ment at a csapat es az edzonk is!nagyon orulok!
Kicsit az bantott hogy a biztonsagiak fel oraval!!!!meccs utan is alig tudtak akartak kikuldeni a kormendi szurkolokat,Falco szurkolok nagy resze kint,kormendiek meg a mi jatekosainkat szidjak bent!
Remelem penteken mi is bent lehetunk fel oraval a meccs utan is!(haloval a nyakunkban)!
Tetszett a bevonulas,korites!szuper volt!
Szextorpere meg semmi szukseg!maradjon csak az albanal!Barni ezt tokeletesen csinalja nalunk!(szerintem)
Mi szurkolasunk b kozepet leszamitva kicsit akadozott most,ez van,majd penteken fordul a kocka es mi csapunk egy nagy bulit naluk!ugyis most ennek orulnek hogy mekkorat szurkoltak,masnak ugysem tudnak ebben a parharcban!
Penteken nyerunk es nagyon fog az fajni nekik!!!
Hajra Falco!

#4 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2485 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 19 June 2019 - 09:04 AM

Arról van bármi hír, hogy a körmendi dobálózást vizsgálja-e bárki? Lesz bármi következménye??? Vagy szép csenbden el van felejtve?

Gondolom kapnak egy kis pénzbírságot, aztán ennyi. Nem is kell több szerintem. Hadd szenvedjenek! ;)
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4530 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:04 AM

Arról van bármi hír, hogy a körmendi dobálózást vizsgálja-e bárki? Lesz bármi következménye??? Vagy szép csenbden el van felejtve?

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7185 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:27 AM

A hangulati elemekről: A bevonulás nagyon jól meg lett szervezve, a fények, a füst, és ott a szpíker is rendben volt. Viszont ez utóbbinak a meccs közbeni szerepe nekem sem nyerte el annyira a tetszésemet, még akkor sem, ha tudom profin csinálja. Azért nem, mert szerintem az egész évben megszokott hangulatba a legfontosabb meccsen már nem szabad "belenyúlni". A mikrofonba ordítozás uralta a hangorkánt. Persze ezzel nem akarom felmenteni a szurkolókat az alól, hogy itt valami nincsen rendben a döntőkön. Érdekes jelenség ez. Nem amiatt van, hogy megjelenik mondjuk 500 olyan ember, akik máskor nem jönnek, hiszen a fix 2000 ettől még lehetne ugyanolyan formában, mint év közben, ami szintén nem euforikus hangulat, de azért ennél jobb. Valaki tudja esetleg ennek az okát, a pszichológiáját, hogy ez miért üti fel a fejét a döntőkben? Túl nagy az izgalom, és elfelejtődik bekapcsolódni a hangulatba a tömeg nagy része? Vagy az emberek egy részének nem a bajnoki cím a fontos, hanem egy szoros mérkőzés adta adrenalin többet ér, még akkor is ha csak egy "mezei" alapszakasz mérkőzésről van szó? Nyilván én is jobban szeretem az ilyeneket, de én egy döntőt úgy fogok fel, mintha én egész évben dolgoznék valamiért, és ezen a pár meccsen nyerhetem el érte a jutalmamat, és bajnok lehetek.

Minden rosszindulat nélkül kérdezem, hogy a B-középnek egyébként van hivatalos kapcsolattartója a klubbal?

#7 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2485 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: m19920821 - Dátum: 19 June 2019 - 07:41 AM

A speaker többek között a Veszprém kézi, a Győr kézi és az Alba kosárcsapatának speakere is, plusz a válogatott meccsek.
Szerintem jól nyomja nagyon, csak kell a szurkolók TELJES garmadája, hogy igazán jó legyen.

A meccs maga tükörsima volt, ezek a 3. negyedek hihetetlenek. Jelentkezem is majs egy kis összehasonlítással.

Bravó srácok!!! Már csak 1!!

Aha, akkor együnk szart! Több milliárd légy nem tévedhet. :D ;)
A csapatnak gratulálok, igazából megmutattuk hogy ki az akinek idén győzni kell. Az utolsó negyed csak bohóckodás volt, ezt is megtehettük.
Mondjuk komoly csapat ilyen különbségnél, meg hátralévő időnél lepattogtatja. Nem mint ezek a bohócok a végén.
Mindennap szombat"

#8 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1437 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:41 AM

A speaker többek között a Veszprém kézi, a Győr kézi és az Alba kosárcsapatának speakere is, plusz a válogatott meccsek.
Szerintem jól nyomja nagyon, csak kell a szurkolók TELJES garmadája, hogy igazán jó legyen.

A meccs maga tükörsima volt, ezek a 3. negyedek hihetetlenek. Jelentkezem is majs egy kis összehasonlítással.

Bravó srácok!!! Már csak 1!!

#9 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2485 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:23 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 18 June 2019 - 09:10 PM

Szerintem meg igenis jó volt.
Az első meccsen a körmendiek közül is volt, aki szidta az "üvöltözős" speakerüket, de haladni kell a korral. Ez hozzátartozik a modern sporteseményekhez. Így az amúgy csak tapsoló nézőket is be lehet vonni a szurkolásba.

Na ne röhögtess! Ha ez a "haladás a korral" akkor gyorsan összerakok egy time machine-t mert nekem ez nem köll! Volt amikor nem lehetett szurkolni, mert ez a majom nyomta a hülyeségeit.
Mindennap szombat"

#10 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7280 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 June 2019 - 10:49 PM

Bízom benne, hogy pénteken megtapasztalhatom azt, amit a múltkor írtál a körmendi légiósokkal kapcsolatban egy esetleges 2:0-ás vezetésünk után.

En mar ma is ereztem rajtuk hogy nagyon maguk sem hiszik el, hogy nyerhetnek. Curryvel jol elvigyorogtak es beszelgettek -25 pontnal is. A 3. negyedben olyant robbantottunk azt se tudtak merre fussanak. Oruasi a kulonbeseg a ket csapat kozott. Tobben is vagyunk meg van csapatjatekunk. Naluk one man show van, statra gyurnak. Lehetettlen helyzetbol dobalnak es lehet kijon a lepes nekik penteken de nem hinnem, higy le tudnak most gyozni minket. Ma az utolso negyed arra volt jo, hogy Zollner elhiggye van esely es jatszassa a legiosait. A ket edzo kozott is oriasi a kulonbseg, en a helyukbe nem tartanam meg a torpet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#11 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 11:19 PM

Igen, Benire gondoltam...

Akkor elnézést :)

#12 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 612 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 11:13 PM

Benire gondolt szerintem, én is reménykedek benne..

Igen, Benire gondoltam...

#13 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1397 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 18 June 2019 - 11:13 PM

Zozónak szerződése van jövőre.

Benire gondolt szerintem, én is reménykedek benne..

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 10:43 PM

Én meg úgy tudom nem tárgyalunk. :) Továbba szerintem, ha marad Zozó és Beni (nagyon remélem) és érkezik Filipovity, akkor keret sem nagyon rá. Én a légiósaink közül legalább hármat megtartanék, Curryt, Evant és Reddicet is, de ilyen extra szezon után nem sok esélyt látok rá.
De erre ráérünk jövő héttől. Húzzuk be pénteken ;)

Zozónak szerződése van jövőre.

#15 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 762 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:46 PM

Reddic sajnos fix hogy nem, másik kettő jó lenne, talán egy BL lehetőség csalogató lehetne.

Szerintem scifi, hogy Bruinsma marad. Én azt sem értettem amikor aláírt hozzánk... :D
Go-t viszont a fent említettek mellett mindenképpen marasztalnám, idén nem hoz gigászi számokat, de ennek ellenére kiválóan alárendeli magát a csapatnak, nehéz lenne jobb irányítót találni ha az idei mezőnyt nézem.

Na részemről elég is ennyit a jövőről, inkább húzzuk be végre az ideit és azt már nem veheti el senki. Aztán jövőre még bármi lehet.

#16 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7185 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:51 PM

Ezt nekem címezted Circo? :) Ma Bruinisma lemosta Hammondsot, de sokszor voltak extrái az idényben.

Splitynek.

#17 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1397 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 June 2019 - 10:49 PM

Bízom benne, hogy pénteken megtapasztalhatom azt, amit a múltkor írtál a körmendi légiósokkal kapcsolatban egy esetleges 2:0-ás vezetésünk után.

Ezt nekem címezted Circo? :) Ma Bruinisma lemosta Hammondsot, de sokszor voltak extrái az idényben.

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7185 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:49 PM

#19 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7280 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Igazabol annyi tortent, hogy megmutattuk az orszagnak mekkora a kulonbseg a ket csapat kozott es a vegen ugyeltunk arra is, hogy ne pihenjenek. :)

Gratula az egesz csapatnak!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#20 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1397 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 10:43 PM

Én meg úgy tudom nem tárgyalunk. :) Továbba szerintem, ha marad Zozó és Beni (nagyon remélem) és érkezik Filipovity, akkor keret sem nagyon rá. Én a légiósaink közül legalább hármat megtartanék, Curryt, Evant és Reddicet is, de ilyen extra szezon után nem sok esélyt látok rá.
De erre ráérünk jövő héttől. Húzzuk be pénteken ;)

Reddic sajnos fix hogy nem, másik kettő jó lenne, talán egy BL lehetőség csalogató lehetne.