Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

53121 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 8884 posts

Posted Today, 10:22 PM

Nyertünk simán?
Vagy miért van ilyen csend?
😄😄😄😄😄

#2 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7133 posts

Posted Today, 10:03 PM

Ebbol a mai meccsbol sok mindent nem lehet leszurni, egy megtepazott Berenyt vertunk takareklangon.
Viszont ami tetszett, hogy jart a labda. Volt az elso negyedben egy szitu, amikor Go tiszta helyzetbol nem raemelte hanem inkabb Evannak adta. Igaz O kihagyta de egy kicsit jobb lett az ember szajaize, hogy erre is kepesek vagyunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#3 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7037 posts

Posted Today, 09:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2019 - 09:31 PM

Korai volt meg temetni a csapatot, ezt a formát kell tartani valamint egy erősebb csapat ellen jobban pörögni és bármi lehet. Ha hozzuk a maradék két meccset, valamint a kozepszakaszt lehozzuk itthon hibátlanul plusz elcsipunk 2 győzelmet idegenben, akkor elég jó helyzetbe mehetünk be a PO-ba.

Sajnálom, hogy egy hete fele ennyire sem mutattuk meg mit tudunk, pedig a mai játékkal győztünk volna.

Én nem vagyok biztos abban, hogy ez a mai játék elég lett volna a Körmend ellen. Egy három légióssal, és komoly magyar játékos nélkül felálló csapatot vertünk meg úgy, hogy sokszor döcögött a játék.

Ami viszont tetszett a korábbiakhoz képest:
- Sokat járattuk a labdát, ez inkább Okorn féle játék.
- Bruinsma végre éles volt, egészen más mentalitással játszott.
- Balmazovic alárendelte magát a csapatnak, de elmondható ez Reddicről is.
- Az időkérésnél nagyon figyeltek a játékosok Okorn taktikai rajzára.
- Benedeknek volt egymást követő két jó meccse, és Zozó is többedszerre nyújt jó teljesítményt.

Persze mindez ma volt, aztán hogy a következő időszakban ez mennyire lesz állandó jelenség azt majd meglátjuk.

Gratulálok a csapatnak!

Sajnos nem tudtam ott lenni a mérkőzésen, mert ebédre túl sok paprikát (három félét is) tettem a levesembe, és kikészítette a gyomromat. Elképesztő fegyelmezetlenség volt ez részemről, a jövőben figyelni fogok arra, hogy ilyen még egyszer ne forduljon elő, főleg ne meccsnapon.

#4 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1319 posts

Posted Today, 09:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2019 - 09:31 PM

Korai volt meg temetni a csapatot, ezt a formát kell tartani valamint egy erősebb csapat ellen jobban pörögni és bármi lehet. Ha hozzuk a maradék két meccset, valamint a kozepszakaszt lehozzuk itthon hibátlanul plusz elcsipunk 2 győzelmet idegenben, akkor elég jó helyzetbe mehetünk be a PO-ba.

Sajnálom, hogy egy hete fele ennyire sem mutattuk meg mit tudunk, pedig a mai játékkal győztünk volna.

Eddig úgy látom,hogy lehet pont ez a hazai fiaskó kellett,hogy képesek legyünk küzdeni a másikért.

#5 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1319 posts

Posted Today, 09:33 PM

Szerdán szándékosan nem kommenteltem, úgy voltam vele megvárom a mai napot. Aminek örülök,Beni eheti játéka,remélem állandósul,végre megy neki a játék. Okorn is kicsit engedett a gyeplőn, kihasználjuk a támadórepertoárt,arra voltam kiváncsi ez a szerdai egyszeri alkalom volt,vagy nem, eddig szerencsére úgy néz ki megpróbáljuk az erősségeinket kihasználni.
Bruinisma jó volt ma,és Okorn okosat húzott azzal hogy 30 perc felett játszatta, kicsit visszatérjen az önbizalma.
Nem volt sok önzőzés (Néha Currynél; ez belefér) voltak extra passzok, amik már-már cspatjátékra emlékeztetnek.
Playoffra remélem összeáll a gépezet,és én leszek az első aki megköveti Okornt,de azért ahhoz a középszakaszban fel kell mutatni valamit, mint Szrcsko tette 2 évvel ezelőtt.
Remélem nem csak egyszeri alkalom,és nem csak gyengébb csapatok ellen megy ez a csapatjáték szemlélet. (Gyenge csapatot nem az idei Berényre értem, hanem mint 3 légióssal felálló csapatot összeségében.)
HAJRÁ FALCO! SZÉP VOLT BENI!!

#6 falco Man

Humble

• Members
  • PipPip
  • 1552 posts

Posted Today, 09:31 PM

Csak a FALCO !

#7 Real013

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2019 posts

Posted Today, 08:59 PM

Úgy nyertünk ma, ahogy ilett ez ellen a hiányos Berény ellen. Plusz csapatnak tűntünk... Bereny összehozza a srácokat... 😁

Gratula a csapatnak!

FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#8 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4460 posts

Posted Today, 08:42 PM

Gratulálok a győzelemhez!

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4460 posts

Posted Today, 07:57 PM

Idézés: circo - Dátum: 23 March 2019 - 07:51 PM

Szerintem nem nehéz kitalálni. Körmend elleni meccs miatti bünti.

Én is erre tippelek!

#10 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7037 posts

Posted Today, 07:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 23 March 2019 - 07:28 PM

Jól hallottam,hogy az első negyedben nem volt b-közepes szurkolás?Ha igen akkor,megkérdezhetem miért?

Szerintem nem nehéz kitalálni. Körmend elleni meccs miatti bünti.

#11 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4460 posts

Posted Today, 07:28 PM

Jól hallottam,hogy az első negyedben nem volt b-közepes szurkolás?Ha igen akkor,megkérdezhetem miért?

#12 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7133 posts

Posted Today, 06:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jani625 - Dátum: 23 March 2019 - 05:01 PM

Splity!

Sok meccsét láttam idén a Berénynek és szar látni de ők most jobb csapat, ami igaz hogy nekünk papíron jobb az állományunk, de ez alapján nem egyértelmű a 15-20pontos győzelem, főleg hogy a Berény idén szinte csak minimálisan kap ki ha kikap. Ettől függetlenül győzelmet varok, de nem szabad elbízni magunkat mert pont abban van az erejük hogy végig küzdenek, hajtanak egymásért, amit én is szeretnék látni hazai oldalon...

Ez igy van de Coleman serulese miatt vekonyabbak lettek. Teljes csapattal mas lenne a helyzet de igy nem lehet kerdeses egy sima hazai gyozelem. Szerintem!
Nyugodj békében CECE!

#13 jani625

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1435 posts

Posted Today, 05:01 PM

Splity!

Sok meccsét láttam idén a Berénynek és szar látni de ők most jobb csapat, ami igaz hogy nekünk papíron jobb az állományunk, de ez alapján nem egyértelmű a 15-20pontos győzelem, főleg hogy a Berény idén szinte csak minimálisan kap ki ha kikap. Ettől függetlenül győzelmet varok, de nem szabad elbízni magunkat mert pont abban van az erejük hogy végig küzdenek, hajtanak egymásért, amit én is szeretnék látni hazai oldalon...
Sárga-feketék SZÍVÉBEN MINDIG ÉLSZ! #18
Csak a Falcoooooo

#14 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipPip
  • 2390 posts

Posted Today, 08:32 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 23 March 2019 - 12:00 AM

Ok, én is éreztem meccs közben ezt az érzést, ennek ellenére azt gondolom, ha a szoros állásnál a megfelelő emberek kaptak volna lehetőséget akkor azt a 6 körüli pontot le lehetett volna dolgozni. Esélyünk az olaszok ellen nem volt, szombaton nyerni kellett volna.

A most következő három meccsünk biztosan egy érdekes hangulatot fog generálni a középszakasz kezdésre. Akár meg is lovagolhatnánk a helyzetet. Valszeg az utolsó esély, hogy egy jó szériában összeálljon a csapat, de nagy koppanás is lehet a vége, ha túl sokat látunk majd bele.

A következő három meccset meg kell nyerni, sőt... Én minimum 15-20 pontos győzelmeket várok.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#15 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7133 posts

Posted Today, 01:11 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:31 PM

Nagyon okosan ezzel a Jászberénnyel...
Ne feledjük, hogy a Körmend ellen felül bírtak kerekedni a kupában...az ellen a Körmenden aki ellen egy hete nem volt esélyünk. Nem számítok könnyű meccsre.

Egyik legiosa nelkul jon a Bereny. Amugy se nagy a rotacios lehetoseguk igy meg szinte minimalis vagy nincs is.
Ezt a meccset siman kell behuzni nem lehet mas a tortenet. Nem lenezem oket de mint a kupaban most is azt mondom sokkal jobb csapat vagyunk naluk de csak akkor ha mindenki egy iranyba huzza a szekeret
Nyugodj békében CECE!

#16 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 707 posts

Posted Today, 12:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 22 March 2019 - 11:37 PM

Lehet, hogy volt a végén 4 pont, de esélyünk nem volt, semmi túlzás nincs benne.

Ok, én is éreztem meccs közben ezt az érzést, ennek ellenére azt gondolom, ha a szoros állásnál a megfelelő emberek kaptak volna lehetőséget akkor azt a 6 körüli pontot le lehetett volna dolgozni. Esélyünk az olaszok ellen nem volt, szombaton nyerni kellett volna.

A most következő három meccsünk biztosan egy érdekes hangulatot fog generálni a középszakasz kezdésre. Akár meg is lovagolhatnánk a helyzetet. Valszeg az utolsó esély, hogy egy jó szériában összeálljon a csapat, de nagy koppanás is lehet a vége, ha túl sokat látunk majd bele.

#17 buccke

Tag

• Members
  • PipPip
  • 586 posts

Posted Yesterday, 11:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 22 March 2019 - 10:51 PM

Hát én úgy emlékszem, hogy még a végén is eléggé közel tudtunk férkőzni, konkrétan 6 vagy 4 pontra emlékszem. Barokkos túlzás, hogy esélyünk sem volt. Erősen el lett tolva az a meccs.

Lehet, hogy volt a végén 4 pont, de esélyünk nem volt, semmi túlzás nincs benne.

#18 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 707 posts

Posted Yesterday, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:59 PM

Mert onnan, hogy átvették a vezetést, szorossá se tudtuk tenni a meccset. Az, hogy 17-tel elhúztunk, aztán meg eladtuk az előnyt, az nekem nem esély.
Az, hogy 4 pontot dobunk egy negyedben, még ifi szinten is elfogadhatatlan. Ha jól rémlik, Laci fogalmazott így kb.

Hát én úgy emlékszem, hogy még a végén is eléggé közel tudtunk férkőzni, konkrétan 6 vagy 4 pontra emlékszem. Barokkos túlzás, hogy esélyünk sem volt. Erősen el lett tolva az a meccs.

#19 rolee

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2067 posts

Posted Yesterday, 09:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 22 March 2019 - 09:44 PM

Miért nem volt esélyünk ellenük?

Mert onnan, hogy átvették a vezetést, szorossá se tudtuk tenni a meccset. Az, hogy 17-tel elhúztunk, aztán meg eladtuk az előnyt, az nekem nem esély.
Az, hogy 4 pontot dobunk egy negyedben, még ifi szinten is elfogadhatatlan. Ha jól rémlik, Laci fogalmazott így kb.
kép

#20 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 707 posts

Posted Yesterday, 09:44 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 22 March 2019 - 09:31 PM

...az ellen a Körmenden aki ellen egy hete nem volt esélyünk.

Miért nem volt esélyünk ellenük?