Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

54384 replies to this topic

#1 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7280 posts

Posted Yesterday, 11:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 June 2019 - 10:49 PM

Bízom benne, hogy pénteken megtapasztalhatom azt, amit a múltkor írtál a körmendi légiósokkal kapcsolatban egy esetleges 2:0-ás vezetésünk után.

En mar ma is ereztem rajtuk hogy nagyon maguk sem hiszik el, hogy nyerhetnek. Curryvel jol elvigyorogtak es beszelgettek -25 pontnal is. A 3. negyedben olyant robbantottunk azt se tudtak merre fussanak. Oruasi a kulonbeseg a ket csapat kozott. Tobben is vagyunk meg van csapatjatekunk. Naluk one man show van, statra gyurnak. Lehetettlen helyzetbol dobalnak es lehet kijon a lepes nekik penteken de nem hinnem, higy le tudnak most gyozni minket. Ma az utolso negyed arra volt jo, hogy Zollner elhiggye van esely es jatszassa a legiosait. A ket edzo kozott is oriasi a kulonbseg, en a helyukbe nem tartanam meg a torpet.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#2 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipPip
  • 316 posts

Posted Yesterday, 11:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 11:19 PM

Igen, Benire gondoltam...

Akkor elnézést :)

#3 buccke

Tag

• Members
  • PipPip
  • 612 posts

Posted Yesterday, 11:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 11:13 PM

Benire gondolt szerintem, én is reménykedek benne..

Igen, Benire gondoltam...

#4 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1397 posts

Posted Yesterday, 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 18 June 2019 - 11:13 PM

Zozónak szerződése van jövőre.

Benire gondolt szerintem, én is reménykedek benne..

#5 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipPip
  • 316 posts

Posted Yesterday, 11:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 10:43 PM

Én meg úgy tudom nem tárgyalunk. :) Továbba szerintem, ha marad Zozó és Beni (nagyon remélem) és érkezik Filipovity, akkor keret sem nagyon rá. Én a légiósaink közül legalább hármat megtartanék, Curryt, Evant és Reddicet is, de ilyen extra szezon után nem sok esélyt látok rá.
De erre ráérünk jövő héttől. Húzzuk be pénteken ;)

Zozónak szerződése van jövőre.

#6 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 762 posts

Posted Yesterday, 10:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:46 PM

Reddic sajnos fix hogy nem, másik kettő jó lenne, talán egy BL lehetőség csalogató lehetne.

Szerintem scifi, hogy Bruinsma marad. Én azt sem értettem amikor aláírt hozzánk... :D
Go-t viszont a fent említettek mellett mindenképpen marasztalnám, idén nem hoz gigászi számokat, de ennek ellenére kiválóan alárendeli magát a csapatnak, nehéz lenne jobb irányítót találni ha az idei mezőnyt nézem.

Na részemről elég is ennyit a jövőről, inkább húzzuk be végre az ideit és azt már nem veheti el senki. Aztán jövőre még bármi lehet.

#7 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7184 posts

Posted Yesterday, 10:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:51 PM

Ezt nekem címezted Circo? :) Ma Bruinisma lemosta Hammondsot, de sokszor voltak extrái az idényben.

Splitynek.

#8 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1397 posts

Posted Yesterday, 10:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 June 2019 - 10:49 PM

Bízom benne, hogy pénteken megtapasztalhatom azt, amit a múltkor írtál a körmendi légiósokkal kapcsolatban egy esetleges 2:0-ás vezetésünk után.

Ezt nekem címezted Circo? :) Ma Bruinisma lemosta Hammondsot, de sokszor voltak extrái az idényben.

#9 circo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7184 posts

Posted Yesterday, 10:49 PM

#10 splity

Tag

• Members
  • PipPip
  • 7280 posts

Posted Yesterday, 10:47 PM

Igazabol annyi tortent, hogy megmutattuk az orszagnak mekkora a kulonbseg a ket csapat kozott es a vegen ugyeltunk arra is, hogy ne pihenjenek. :)

Gratula az egesz csapatnak!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#11 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1397 posts

Posted Yesterday, 10:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 18 June 2019 - 10:43 PM

Én meg úgy tudom nem tárgyalunk. :) Továbba szerintem, ha marad Zozó és Beni (nagyon remélem) és érkezik Filipovity, akkor keret sem nagyon rá. Én a légiósaink közül legalább hármat megtartanék, Curryt, Evant és Reddicet is, de ilyen extra szezon után nem sok esélyt látok rá.

Reddic sajnos fix hogy nem, másik kettő jó lenne, talán egy BL lehetőség csalogató lehetne.

#12 buccke

Tag

• Members
  • PipPip
  • 612 posts

Posted Yesterday, 10:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:38 PM

Köszi Matt,ezt nem olvastam. Én még mindig úgy tudom, hogy tárgyalunk vele,persze tavaly is az utolsó utáni pillanatban lett semmis a dolog,szóval én is akkor fogom elhinni ezt,ha bejelentjük.

#13 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1397 posts

Posted Yesterday, 10:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 June 2019 - 10:36 PM

Nso:Tiszteletét tette a finálé újabb mérkőzésén Keller Ákos is. A magyar válogatott csapatkapitánya az előző idényt a francia Pau-Lacq-Orthez csapatánál töltötte, amellyel a negyeddöntőben búcsúzott a francia bajnokságtól – tervei szerint továbbra is külföldön folytatja karrierjét.

Köszi Matt,ezt nem olvastam. Én még mindig úgy tudom, hogy tárgyalunk vele,persze tavaly is az utolsó utáni pillanatban lett semmis a dolog,szóval én is akkor fogom elhinni ezt,ha bejelentjük.

#14 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4529 posts

Posted Yesterday, 10:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 18 June 2019 - 10:11 PM

Gratulálok a csapatnak, nagyon összeállt a védekezés. Keller Áki is itt volt ma a barátnőjével a meccsen... :)
Edzőkülönbség is befigyelt, Zollner mindig ugyanazt játszatja,megújúlás nélkül,képtelenek pariba lenni. Ennél még a kis törpe is jobb volt.
Fepu szépen burkoltan, beszólt a nyak nélküli kertilocsolónak riportban, igaza is van,amit csinálnak ez nem játék,csak egy-egyezés 40 percen át.

Nso:Tiszteletét tette a finálé újabb mérkőzésén Keller Ákos is. A magyar válogatott csapatkapitánya az előző idényt a francia Pau-Lacq-Orthez csapatánál töltötte, amellyel a negyeddöntőben búcsúzott a francia bajnokságtól – tervei szerint továbbra is külföldön folytatja karrierjét.

#15 game01

Tag

• Members
  • PipPip
  • 69 posts

Posted Yesterday, 10:25 PM

OFF
Te aki ràkos daganatnak neveztèl minket remèlem, hogy a sajàt levedben fôttèl meg ès pènteken màsodszor is vègig nèzed ahogy az istàllòtokban levàgjuk a hàlòtokat.Paraszt.
ON
Gratulàlok a csapatnak.
Bemutatàs extra volt, döntôhöz méltò.
Egy lèpèsre az àlomtól....

Hajrá Falco

#16 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1397 posts

Posted Yesterday, 10:11 PM

Gratulálok a csapatnak, nagyon összeállt a védekezés. Keller Áki is itt volt ma a barátnőjével a meccsen... :)
Edzőkülönbség is befigyelt, Zollner mindig ugyanazt játszatja,megújúlás nélkül,képtelenek pariba lenni. Ennél még a kis törpe is jobb volt.
Fepu szépen burkoltan, beszólt a nyak nélküli kertilocsolónak riportban, igaza is van,amit csinálnak ez nem játék,csak egy-egyezés 40 percen át.

#17 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 762 posts

Posted Yesterday, 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: DAVE GAHAN - Dátum: 18 June 2019 - 09:36 PM

Szerencse ,hogy Bruinsma nem extra :D mi lett volna ,ha megy is neki ;)

Pont most akartam írni. Milyen jó, hogy van egy ilyen hasznos zongoracipelőnk, mint Evan... :D :D

#18 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipPip
  • 555 posts

Posted Yesterday, 09:37 PM

ja és a Romániázás nekem sem tetszett most nem volt ide való sztem

#19 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipPip
  • 1957 posts

Posted Yesterday, 09:36 PM

Inkabb toroltem.
FALCO!

#20 DAVE GAHAN

Tag

• Members
  • PipPip
  • 555 posts

Posted Yesterday, 09:36 PM

Szerencse ,hogy Bruinsma nem extra :D mi lett volna ,ha megy is neki ;)