Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

54019 replies to this topic

#1 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 235 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 25 May 2019 - 03:27 PM

Miért tenne ilyet bárki? Én ebben nem hiszek. Inkább attól félek, hogy egy kicsit elkényelmesedhetünk ilyen meccsek után. Szerencsére itthon kezdünk. ;)

Sok csapatnál a költségvetés május végéig szól, nem terveztek tovább. Szerintem Kecskeméten is korábban már beárazták a szezon, bejutottak a rájátszásba és ennyi, onnantól jöhet a nyári szünet. Az nem éppen fiatal szerb különítményük biztos nem tiltakozik emiatt. :)

#2 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2471 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 25 May 2019 - 03:20 PM

Persze mi is jók vagyunk,nem ezt akarom megkérdőjelezni,de a Kecsónal maccsa sem volt.Egyszerűen látszott rajtuk az elejétől,hogy nem is akarják a győzelmet...

Miért tenne ilyet bárki? Én ebben nem hiszek. Inkább attól félek, hogy egy kicsit elkényelmesedhetünk ilyen meccsek után. Szerencsére itthon kezdünk. ;)
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#3 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4515 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:20 PM

Idézés: Godemperor - Dátum: 25 May 2019 - 03:18 PM

És mi van akkor, ha mi "egyszerűen, k**va jók vagyunk" ?
Én azért ezt a lehetőséget sem hagynám ki.
Nagyon jó sorozatban vagyunk, pont amikor kell. Itthon az utóbbi pár meccsen mindenkit agyonvertünk, idegenben meg csak a Körmendtől kaptunk ki.
Most azt mondom a Szolnok ellen sem lenne meglepő a seprű.

Persze mi is jók vagyunk,nem ezt akarom megkérdőjelezni,de a Kecsónak maccsa sem volt.Egyszerűen látszott rajtuk az elejétől,hogy nem is akarják a győzelmet...

#4 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2471 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 25 May 2019 - 09:30 AM

Én sem emlékszem még ilyen esetre,hogy valaki ilyen látványosan feladja a play-offot.Nem tudom mi lehet a háttérben(anyagi gondok talán,mást nem tudok elképzelni). De igazából mindegy is, túl vagyunk rajta és most jöhet a Szolnok! Tisztelni kell a sebzett oroszlánt, de azt hiszem jelen helyzetben be kell vinnünk a végleges döfést.

És mi van akkor, ha mi "egyszerűen, k**va jók vagyunk" ?
Én azért ezt a lehetőséget sem hagynám ki.
Nagyon jó sorozatban vagyunk, pont amikor kell. Itthon az utóbbi pár meccsen mindenkit agyonvertünk, idegenben meg csak a Körmendtől kaptunk ki.
Most azt mondom a Szolnok ellen sem lenne meglepő a seprű.
Az mondjuk érdekes, hogy egy ilyen sima negyeddöntő után, a tippmixen miért lett nagyobb a szorzónk? Mármint a bajnokság megnyerésére. Én hülye megtettem 2,7-tel, most meg már 3.
Mindennap szombat"

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4515 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:30 AM

Idézés: nForce - Dátum: 25 May 2019 - 01:22 AM

Tényleg most. Ritkán van olyan, hogy egy csapat úgy telibe szarja a rájátszást, mint idén a Kecskemét a negyeddöntőt. Előzetesen én sem gondoltam volna, de nem kis szerencsénk volt velük.

Én sem emlékszem még ilyen esetre,hogy valaki ilyen látványosan feladja a play-offot.Nem tudom mi lehet a háttérben(anyagi gondok talán,mást nem tudok elképzelni). De igazából mindegy is, túl vagyunk rajta és most jöhet a Szolnok! Tisztelni kell a sebzett oroszlánt, de azt hiszem jelen helyzetben be kell vinnünk a végleges döfést.

#6 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1420 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:50 AM

Hát...
Így visszanézve nagyon nem egyértelmű az eset.

Ami biztos, hogy mivel nem fújtak a támadás közben, a kosár jó.

Utána, a videózás után sokféle ítélet születhetett volna, nálam nem ez volt a nyerő, más kolléga megint csak mást gondolt.

De, amit ítéltek, azután ez volt a helyes folytatás.

Azt hagyjuk, mi lett volna a "helyes" ítélet.

#7 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2471 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 24 May 2019 - 09:47 PM

A Paks sajat magat verte meg. A vegen volt egy Voja kosar ami kozben a Norfleet es Toth Adam kakaskodott. Visszaneztek es paros tekot kaptak a kosar pedig jo volt. Ezen megy a vita mi a szabaly ilyenkor.
De ez a Szolnok a sok serultel bun gyenge lett. Sopressel kellene atmenni rajtuk. Andric alig bir menni, Kovacs ujra megserult.

Ámen!
Mindennap szombat"

#8 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3736 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:22 AM

Idézés: matt999 - Dátum: 24 May 2019 - 11:46 PM

Ez jó hír!! Köszi az infót!

Gratulálok a csapatnak. Akkor a szezon most kezdődik igazán.

Hajrá Falco!!!

Tényleg most. Ritkán van olyan, hogy egy csapat úgy telibe szarja a rájátszást, mint idén a Kecskemét a negyeddöntőt. Előzetesen én sem gondoltam volna, de nem kis szerencsénk volt velük.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#9 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3172 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:47 AM

Nekem ezek a Szolnok-Paks meccsek kicsit olyanok voltak, mint mikor nem olyan régen mi játszottunk Fehérváron, és Valovics vezette a meccset.

#10 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4515 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 24 May 2019 - 05:23 PM

Váltottam pár szót Gasperrel, Ron sérülése egyáltalán nem komoly, viszont ma nem akartuk megkockáztatni, nehogy esetleg nagyobb baj legyen.

Ez jó hír!! Köszi az infót!

Gratulálok a csapatnak. Akkor a szezon most kezdődik igazán.

Hajrá Falco!!!

#11 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1420 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: buccke - Dátum: 24 May 2019 - 09:58 PM

Annyit pontosítanék, hogy nem duplatekó volt, hanem Norfleet sima faultot kapott, Tóth pedig sportszerűtlent. Szerintem jó ítélet volt. Úgy tudom van itt köztünk jv, majd ő megmondja, hogy a megadott kosár szabályos volt-e.

Vissza fogom nézni a kérdéses esetet. Amit olvastam, az alapján jól jártak el.

#12 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 607 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:58 PM

Annyit pontosítanék, hogy nem duplatekó volt, hanem Norfleet sima faultot kapott, Tóth pedig sportszerűtlent. Szerintem jó ítélet volt. Úgy tudom van itt köztünk jv, majd ő megmondja, hogy a megadott kosár szabályos volt-e.

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 24 May 2019 - 09:34 PM

Ha valaki látta a Szolnok-Aset,tényleg akkora csalás volt mint olvasni több helyen a végjáték?
Csak tudjam,mire számíthatok hamarosan,lesz nálam egy-két nyugtató :D/> :)/>

A Paks sajat magat verte meg. A vegen volt egy Voja kosar ami kozben a Norfleet es Toth Adam kakaskodott. Visszaneztek es paros tekot kaptak a kosar pedig jo volt. Ezen megy a vita mi a szabaly ilyenkor.
De ez a Szolnok a sok serultel bun gyenge lett. Sopressel kellene atmenni rajtuk. Andric alig bir menni, Kovacs ujra megserult.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#14 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1366 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:34 PM

Ha valaki látta a Szolnok-Aset,tényleg akkora csalás volt mint olvasni több helyen a végjáték?
Csak tudjam,mire számíthatok hamarosan,lesz nálam egy-két nyugtató :D :)

#15 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 24 May 2019 - 08:33 PM

Hát akkor Olaj, nem örülök nekik. Ritka egy favágó alakulat lett így az év végére.

Jelen allas szerint nem kell megijednunk toluk. Kovacs ujra kidolt es ez a szerb vonaluk se egy egetvero. Vojvodat kell levedeni amire az utobbi idoben volt mar pelda.
Nyugodj békében CECE!

#16 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 741 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:33 PM

Hát akkor Olaj, nem örülök nekik. Ritka egy favágó alakulat lett így az év végére.

#17 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:08 PM

Gratulalok a csapatnak a sima tovabbjutashoz!

Szolnokon Kovacsot ismet ugy kellett levinni a palyarol!
Nyugodj békében CECE!

#18 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1942 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:23 PM

Váltottam pár szót Gasperrel, Ron sérülése egyáltalán nem komoly, viszont ma nem akartuk megkockáztatni, nehogy esetleg nagyobb baj legyen.

#19 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:44 PM

Johet ma egy jo atmozgatas,es az elso feladat lezarasa!
Az erkezok es tavozok nevsoraban is lesz meglepetes,de meg semmi nem biztos,csak az hogy egy vki mar alairt!de bovebben majd kesobb!
Meg kell varni a bajnoksag veget nyilvan a mostani kerettel...de kar hogy egy Redicet pl nem kinaltunk mar meg ket honapja egy jo szerzodessel!
Akarhogy is alakul a bajnoksag vege,barki is lesz az edzo nem hiszem hogy ne kellene neki!
Hajra Falco!

#20 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7231 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 24 May 2019 - 08:46 AM

Az volt Tanai Zolika mondta nekünk félidőbe!

Akkor egyertelmu. pihenjen a kovetkezo nagy feladatig.
Nyugodj békében CECE!