Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46751 replies to this topic

#43541 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2010 - 09:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: frankdrebin - Dátum: 2010 May 13, 09:31

Nem nagyon értem ezt a kistulajdonos mizériát. Őnekik van egy cégben 500 000 Ft- részük / fő. Döntési jogkörük nincs. A cég vezetése (akiket nem ők neveznek ki), sz*rul gazdálkodik, ami okoz több mint 50 milla hiányt. Ehhez szerintem nekik sok közük nincs. Most a hiányt pótolni kell, vagy komoly gondjaink lesznek. Én sem pótolnám megvallom őszintén, mert nem a kistulajdonos döntött pl két kupadöntő rendezésről, ami jó nagy pénzügyi bukta volt, vagy mondjuk az egyéb felelőtlen gazdasági lépésről. Az a cég vezetőségének a felelőssége, akit szintén nem ők neveznek ki, mivel kissebbségben vannak. Persze akiknek fingja nincs a vállalatok tulajdonos jogairól és kötelezettségeiről, gondolom eddig nem szóltak hozzá a témához, eddig csak a hozzáértők nyilatkoztak erről. :rolleyes:

Ebben azért van nem kevés igazság és nem mindegy mi volt, az a kérdés , hogy mi lesz?!

#43542 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1525 Hozzászólás:

Elküldve: 13 May 2010 - 09:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: 717 - Dátum: 2010 May 12, 22:56

Nem nagyon értem ezt a kistulajdonos mizériát. Őnekik van egy cégben 500 000 Ft- részük / fő. Döntési jogkörük nincs. A cég vezetése (akiket nem ők neveznek ki), sz*rul gazdálkodik, ami okoz több mint 50 milla hiányt. Ehhez szerintem nekik sok közük nincs. Most a hiányt pótolni kell, vagy komoly gondjaink lesznek. Én sem pótolnám megvallom őszintén, mert nem a kistulajdonos döntött pl két kupadöntő rendezésről, ami jó nagy pénzügyi bukta volt, vagy mondjuk az egyéb felelőtlen gazdasági lépésről. Az a cég vezetőségének a felelőssége, akit szintén nem ők neveznek ki, mivel kissebbségben vannak. Persze akiknek fingja nincs a vállalatok tulajdonos jogairól és kötelezettségeiről, gondolom eddig nem szóltak hozzá a témához, eddig csak a hozzáértők nyilatkoztak erről. :rolleyes:
Legyen tánc

#43543 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 10:16 PM

Boldog szülinapot az NB I legjobb gyúrójának! :rolleyes:

#43544 717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2568 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 09:56 PM

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/3383_a_fal...onosanak_levele

no comment...

#43545 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 2010 May 12, 20:29

Oké hirtelen felindulás volt. Most olvastam végig az egész napot, és rajtad jött ki. Bocs. Majd ha találkozunk megbeszéljük.

Ok,nincs harag.Majd megbeszéljük.

#43546 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tridente - Dátum: 2010 May 12, 20:30

végre valamiben igazad van :D ennyi!
max beállunk mi, úgyis olyan center alkatom van :rolleyes:

;)
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#43547 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 May 12, 20:27

;) :lol: :D

Ne veszekedjetek már, az edző Nikola Lazics majd ő eldönti kit hoz! Lehet az is, hogy már eldöntötte! :rolleyes:

végre valamiben igazad van :D ennyi!
max beállunk mi, úgyis olyan center alkatom van :D

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#43548 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 548 Hozzászólás:
  • Interests:FALCO

Elküldve: 12 May 2010 - 08:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 May 12, 20:18

Hallod külön leírtam,hogy ezeket nem idehozni akartam,hanem egy összehasonlítást csináltam...Ne keljen már magyarászkodnom inkább olvasd el a hszt mielőtt reagálsz rá!

Oké hirtelen felindulás volt. Most olvastam végig az egész napot, és rajtad jött ki. Bocs. Majd ha találkozunk megbeszéljük.

#43549 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 2010 May 12, 19:59

ne ragd bele

:D ;) :lol:

Ne veszekedjetek már, az edző Nikola Lazics majd ő eldönti kit hoz! Lehet az is, hogy már eldöntötte! :rolleyes:
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#43550 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 12, 20:18

falcokc1313 mivel húzott fel a Máté?
Azzal, hogy leírta, hogy a Molnár mennyire jó alig rosszabb a Vojvodánál de valószínű sokkal olcsóbb! Ezen mi volt rossz?
A lista pont arra utalt, hogy Molnár lenne a legjobb megoldás a többi közül. Én így értelmeztem.

Legalább te tudsz olvasni a sorok között.. :rolleyes:

#43551 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 2010 May 12, 19:59

Ne haragudj Máté, de most már felhúzol az ötleteiddel. Itt nem arról van szó, kinek mennyi valja van, hanem ki illik ebbe a csapatba. Légyszi a Pankárt ne ragd bele, mert ha jövőre kezdő lesz én megőrülök. Ő már messze nem NB1-es játékos. Neki meg kéne köszönni, hogy segített, segítsen máshol. A Váradi már tárgytalan, de azt ne felejtsd el, hogy nem volt mellette egy Kálmán Laci, aki kiszolgálja. Molnár jó lenne. Én örülnék neki. Vojvoda ugye Szolnok, Lakatos meg nem kell. Ennyi pénzér minek? Láttuk, itt volt, szinte a verekedésén kívül semmi értelmeset nem csinált. Ennyit a Hagyma is tud, csak meg kell tanítani berohanni a pályára.

Hallod külön leírtam,hogy ezeket nem idehozni akartam,hanem egy összehasonlítást csináltam...Ne keljen már magyarászkodnom inkább olvasd el a hszt mielőtt reagálsz rá!

#43552 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:18 PM

falcokc1313 mivel húzott fel a Máté?
Azzal, hogy leírta, hogy a Molnár mennyire jó alig rosszabb a Vojvodánál de valószínű sokkal olcsóbb! Ezen mi volt rossz?
A lista pont arra utalt, hogy Molnár lenne a legjobb megoldás a többi közül. Én így értelmeztem.

#43553 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 548 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 08:01 PM

Lassan megint az az érzésem, hogy kezdünk lecsúszni az összes használható játékosról. Akkor viszont Csabiból kell kezdőt csinálni. És 2-3-5-ös poszt légiós.

#43554 falcokc1313

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 548 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 07:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 May 12, 14:34

Csak egy kis érdekesség:
Pankár átlag statja:alapszakasz
idő:17perc,pont:4.2,VAL:6
Váradi átlag statja:alapszakasz
idő:23perc,pont:5.8,VAL:11.6
Lakatos átlag statja:alapszakasz
Idő:24perc,pont:8pont.VAL:10.4
Molnár A átlag statja:alapszakasz
idő:29perc,pont:11,2,VAL:15.5
Vojvoda átlag statja:alapszakasz
idő:30perc,pont:14.3,VAL:15.5
Semmi célzás,csak megnéztem és érdekes számok...

Ne haragudj Máté, de most már felhúzol az ötleteiddel. Itt nem arról van szó, kinek mennyi valja van, hanem ki illik ebbe a csapatba. Légyszi a Pankárt ne ragd bele, mert ha jövőre kezdő lesz én megőrülök. Ő már messze nem NB1-es játékos. Neki meg kéne köszönni, hogy segített, segítsen máshol. A Váradi már tárgytalan, de azt ne felejtsd el, hogy nem volt mellette egy Kálmán Laci, aki kiszolgálja. Molnár jó lenne. Én örülnék neki. Vojvoda ugye Szolnok, Lakatos meg nem kell. Ennyi pénzér minek? Láttuk, itt volt, szinte a verekedésén kívül semmi értelmeset nem csinált. Ennyit a Hagyma is tud, csak meg kell tanítani berohanni a pályára.

#43555 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2328 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 07:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 May 12, 16:31

Mit szólnátok a Kovácshoz a Paksból?? Csereirányítónak egész jó lenne szerintem. Szép dolgokat mutatott itt az alapszakasz meccsen és mostanában is.

Azért mert most volt 1 jó meccse? :rolleyes:
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#43556 united0

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 257 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 06:07 PM

Sokszor leirtam, NE ÁLMODOZZUNK, addig mig komoly tőkeerős szponzort nem találunk. Az önkormányzat erőn felül segitett amikor BAJNOKOK lettünk. Ilyen segitség a közeljövőben nem lesz. Tessék találni komoly támogatokat azoknak, akiknek ez a feladata!!!

#43557 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 05:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 May 12, 15:25

Molnár Bandi jó lenne nagyon. Csak kérdés, hogy ez most kiugró szezonja volt, vagy képes tartósan ilyet nyújtani? Az interjúból kivéve azért ő maradna Sopronban. Mondjuk Szegedről mindegy, hogy Szhely vagy Sopron. Nehogy hazamenjen Szegedre, ha feljutnak. És ő kettesben és hármasban is használható teljesen.

Mit szólnátok a Kovácshoz a Paksból?? Csereirányítónak egész jó lenne szerintem. Szép dolgokat mutatott itt az alapszakasz meccsen és mostanában is.

#43558 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 03:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 12, 14:51

Gondolom, akkor láttad Molnár dobószázalékát is, szerintem kiváló. Közeli 75%, középtávoli 25% (ez ami gyengébb, bár kevés kísérlete volt), távoli 41%, büntető 83%. És ami lényeges, hogy nem több az eladott labdája, mint a szerzett. Nem szupersztár, de tényleg eltudnám itt képzelni. Egyszerű játékot játszó, küzdő típus, aki azt csinálná amit kérnek tőle. Majd meglátjuk, végülis ő csak egy lehetőség... Bár igaz, hogy olyan sok nincs. Nem baj, marad kezdőnek Tibi... :rolleyes:

Molnár Bandi jó lenne nagyon. Csak kérdés, hogy ez most kiugró szezonja volt, vagy képes tartósan ilyet nyújtani? Az interjúból kivéve azért ő maradna Sopronban. Mondjuk Szegedről mindegy, hogy Szhely vagy Sopron. Nehogy hazamenjen Szegedre, ha feljutnak. És ő kettesben és hármasban is használható teljesen.

#43559 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 02:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 May 12, 14:39

Érdekes volt,mert közben még kiegészítettem Vojvoda statját is,és csak pontban volt gyengébb Molnár Andris...

Gondolom, akkor láttad Molnár dobószázalékát is, szerintem kiváló. Közeli 75%, középtávoli 25% (ez ami gyengébb, bár kevés kísérlete volt), távoli 41%, büntető 83%. És ami lényeges, hogy nem több az eladott labdája, mint a szerzett. Nem szupersztár, de tényleg eltudnám itt képzelni. Egyszerű játékot játszó, küzdő típus, aki azt csinálná amit kérnek tőle. Majd meglátjuk, végülis ő csak egy lehetőség... Bár igaz, hogy olyan sok nincs. Nem baj, marad kezdőnek Tibi... :rolleyes:

#43560 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 12 May 2010 - 02:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 12, 14:42

Na ja, ez is egy szempont. Ha ebből indulunk ki, akkor még nagyon sok játékos köthet ki nálunk. :rolleyes:

:D