Ugrás a tartalomhoz

papaya Vs. romkert!!! ??

188 replies to this topic

#181 pop

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 27 January 2003 - 08:27 PM

beszarok a dumádon renitens, tudnám szívesen ki is vagy te?

#182 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 January 2003 - 02:27 AM

Gratulálok hogy egyeseknek ez tölti ki a fantáziáját hogy a két vitatott szórakozóhely melyikében vizezik jobban a szeszes italokat. Kedves fórumozók! Kb annyit értetek a vendéglátáshoz mint tyúk az abc-hez. Nem a mennyiség a minőség számít. Történt ugyanis hogy az egyik vitatott szórakozóhelyen kifelyezetten Gordon Gint kértem, az első korty után egész bensőmet előntötte a kommersz élvezet, a csapos meg csodálkozott hogy az italom a 2 kiló jégkockával és a fonnyadt citrommal együtt a képén landolt. hasonló a helyzet a víztorony tövében elterülő klábbal is. Itt élvezhetjük a ballantines köntösbe burkolt Györi viszki leégetett cukorhoz hasonló harmóniáját. Mindenkinek melegen ajánlom hogyha unja a víztorony tövében reklámszatyorból szityózó jővő értelmiségének látványát, vagy ugyanazon kaszthoz tartozó bokorbaszopós hölgyeket, estleg az ady téren gyülekező zöld és kék öltönykölteménybe bújt familiárisan hiperpigmentált elemeket, vagy anyu kétezresét pusztító serkenőbajszú urakat és ovodásarcú sportcipős kislányokat, az aglomerációból a városba látogató tuningzsigás gumicsizmás alakokat stb..., akkor sürgősen bökje az egyet és gumifüst kiséretében vegye az irányt Sopron vagy Egerszeg felé ! No comment jó szórakozást és vitázást arról hogy melyik ürülékben jobb elmerülni. Ez a való világ littlebrother!

#183 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 January 2003 - 01:01 AM

Felesleges osszehasonlitani a ket helyet ez teny, a romkertnek valami igen nagyot kene ahhoz csinalnia hogy valtoztatni tudjon a kozvelemenyen ami ezen a forumon is rendesen latszik. A papayaban van valami furcsa a piaban persze az is lehet, hogy en birom tul yool az italt :> Kedves papayafuggo csaj! Egy jo bulihoz az ital is hozzatartozik, es ha valaki iszik az jobb esetben nem jelenti azt, hogy seggreszegre issza magat.. Az igazsag az, hogy a papayat is kar isteniteni mert aki ezt teszi meg nem volt normalis klubban mondjuk pesten vagy nyaron a balaton kornyeken.. Velemenyem szerint ott van elbaszva az egesz hogy 1. nem valogatjak meg kiket engednek be /sok kotekedos roma gyerek [nincsenek eloiteleteim, de rossz tapasztalataim igen]/2. 18 even aluliakat alapbol be sem engedhetne kedves Zinger ur! Kivancsi vagyok mekkorat fog koppanni eccer ha kap egy szep kis ellenorzest, es azt talaljak hogy seggreszegen ne adj isten beszivva talalnak a klubjaban jonehany fiatalkorut. szep kis cikk lenne belole nehany ujsagban :() (es sajnos a papaya latogatoi kozul a tobbseg 14-17 eves korosztalybol kerul ki)3. Hetvegen 2 havonta egyszer ha van valami program (biztos nem olyan kifizetodo 400-500 embernek valami fellepot meghivni mint csutortokre 40 - 50 -nek)..

#184 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 January 2003 - 08:15 PM

én biztosan tudom hogy a papayába nem vizezik a piát! ez 1000%!!!! a romkertben vizezik-e? azt meg nem tudom,nincs személyes tapasztalatom !

#185 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 January 2003 - 10:29 PM

Kedves "én"!Neked az a fő gondod a Papayával,hogy vizezik a piát?!És?Én nem mondom,hogy ez jól van,de,ha inni akarsz,akkor menjél egy kocsmába.Mert az ember elsősorban nem azért jár diszkóba,hogy ott jól leigya magát.Ha meg igen,akkor nem mindegy hol vagy?Papaya király hely!

#186 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 January 2003 - 10:13 PM

egyszerü barátomnak!! én-nek!!!!!!ha nem tudsz értelmessen hozzá szolni akkor inkább ne szolj! nem ez volt a kérdés. nagyok szük a látásmodorod, a papaya vs romkert,egy bizonyos cikken alapul! téjékozodj,mielött butaságokat irkálsz, nem a falusi viselkedésedre és az anyázásodra vagyunk kiváncsiak!!!!!

#187 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 January 2003 - 07:42 PM

no comment

#188 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 January 2003 - 09:13 AM

Anyád te köcsög!Gondolom papayában nőttél fel!Ha ROMKERT tényleg csak "igényteleneknek" való,akkor azok az "igénytelenek" a papayából átözönlő emberek csoportját foglalja magába,ami melleseleg elég nagy!Rendszeresen 02-től 05-ig jönnek az emberek,és már mi is menekülünk a többszintes szórakozóhelyről!Át az "igénytelen" ROMKERTBE!Valószínűleg ha ott 6 tequilát kérek,és egymás mellé rakja őket a pultoscsaj,akkor nem 6 különböző szinten van benn az amúgy is vizezett pia!ROMKERTBE ez még nem fordult elő velem!Gondolkodj el azon,hogy kinek hova érdemes menni!Mindenki oda megy,ahova akar,tetszik neki a hely,a személyzet,a társaság!Üdv!:(

#189 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 January 2003 - 10:24 PM

nem hinném hogy a "romkert" lekörözte volna a papayát!!!!! miért is? a két hely nem 1 kaliber!!az egyik pub a másik több szintes szórakozóhely!!!! a papayába neves magyar és KÜLFÖLDI sztárok a vendégek mig a "romkertben" CSUTA party van!!! ez minősiti a helyet!!! de elismerem erre is van igény. a másik fontos dolog a főiskolás buli a romkertben van, "birka" politikával,oda KELL MENNIÜK a föiskolásoknak!!!! NEM HINNÉM hogy ez lekörözés!!!! szóval miért is????????? a két klub nem konkurenciája egymásnak, de a "romkertnek" nem a papaya programjait kellene lemásolni!!! hahooó!!varom a hozzá szolásokat!!!!!