Ugrás a tartalomhoz

Hírek

104650 replies to this topic

#104621 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 05:10 PM

Ma délelőtt Szentes Lázár regeneráló edzést vezényelt játékosainak, akik közül Szekeres szalagszakadás gyanúja miatt maradt a szállodában, de Éger László is kihagyta az átmozgató edzést mivel bedagadt a térde. Kapusunk, Sandro Tomic is kisebb sérüléssel bajlódik, ő a kezét fájlalja.
A csapat 13.30-kor hagyja el a szállodát, majd menetrendszerinti járattal utazik vissza Budapestre, ahonnan Bük felé veszik az irányt Böőrék. A sérültek és az eltiltott Sándor Tamás nem tart a csapattal.

forrás:www.dvsc.hu
Tehát már Péntek este Bükön lesznek a Debreceniek.

Amúgy Seper Ákost ma láttam a városban sétálni és nem úgy nézett ki mint aki sérült, nem is sántított, talán játszani fog a Loki ellen. Nagy szükség van rá mert ő a legstabilabb ember a védelemben!
Hajrá Hali!

#104622 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 04:34 PM

HALADÁS. Seper Ákos aligha játszhat a Debrecen ellen

Tüske Roland gólt szerzett  

A Debrecen elleni vasárnapi bajnokira készülő Lombard FC Haladás szerda délután az NB II-es Celldömölki VSE ellen játszott előkészületi mérkőzést. Bozsik Péter szakmai igazgató nem csupán a győzelemnek, hanem annak is örülhetett, hogy a korábban agyrázkódás miatt két hét pihenőre kényszerülő Tüske Roland ismét játékra jelentkezett, és mindjárt góllal tért vissza.
Rossz hír viszont, hogy egy akció végén a felugró Seper Ákos rosszul ért földet, kifordult a bokája, s így valószínű, hogy a hétvégi találkozón rá nem számíthat a tréner. Jagodics Zoltánnal ellenben számolhat: a combizomhúzódást szenvedő védő állapota szépen javul, ezért szerepelhet a Loki elleni találkozón.
(NS)

#104623 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 07 November 2003 - 11:24 AM

Szombathely, november 7., 9.35 Bozsik Péter lassan ismét minden játékosára számíthat.

"Emberemlékezet", azaz egészen pontosan Détári Lajos viharos menesztése óta nem nyert meccset a Haladás, emiatt pedig a szombathelyi csapat - bár még a bajnokság elején járunk - a kieső zónába zuhant.
Ahhoz, hogy a vasiak elmozdulhassanak onnan, előbb gólokat kellene szerezniük (ez hat forduló óta nem sikerül) és meccseket kellene nyerniük. Ez nem lesz könnyű feladat, mert vasárnap Szombathelyre az egyetlen nemzetközi kupacsapatunk, a DVSC látogat.
Bozsik Péter dolgát valamelyest könnyíti, hogy csapata egyetlen vérbeli csatára, Tüske Roland felépült sérüléséből, és játszhat, valamint visszatérhet az eltiltását letöltő irányító, Somfalvi Csaba is. A többi hiányzó közül Jagodics még mindig sérült, és Kincses sem tud teljes értékű munkát végezni.
(s.z.)

forrás: nb1.hu
Hajrá Hali!

#104624 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:21 PM

Akkor az Edivaldo szólója volt nagy.   Mind1. Azért szép volt. Éppen eltakarta az egyik celli-s, ezért először azt hittem, hogy a Czege cselezgetett. Mind1.

#104625 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:18 PM

Én csak a második félidőt láttam.Edivaldo nagy szólója után a kapust is kicselezte, a Schafranek csak az üres kapuba gurított!!

#104626 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 07:01 PM

Én kint voltam az edzőmeccsen. A Tüske gólja egy szabadrúgás utáni fejes volt. (lefejelte a földre és úgy pattant be) A Schafranek gólja viszont ritkaszép volt! Bazi nagy szóló után átemelte a kivetődő kapus felett. (amúgy először azt hittem, hogy a Czege lőtte) Az újság 200 nézőt ír.    Namost ez enyhe túlzás. Jóindulatúan is max. 100-an voltunk, de nem ez a lényeg. A Somfalvi az első félidőben (mondjuk csak 1-et játszott) ahányszor passzolt, mindig ellenfélhez ment! És ez komoly!    Aznap nagyon nem ment neki. A Kovács A. ""hál' Istennek"" 2 db 100%-os helyzetben hibázott. (mindkétszer a kapusba lőtte, szokásához híven.) A Nagy Sanyi és a Németh Tomi egy rakás szar volt.      A Kajszin nagyon látszott, hogy akart, jól ment neki. A Schafranek is jó volt. (bár a gólon kívül ő sem csinált sok mindent) A Czege is próbálkozott. Nem a Lőrincen múlott, hogy nem kaptunk gólt, ugyanis már megint adott 2-3 "gólpaszt", csak annyi volt, hogy ez nem a DVSC volt, hanem a Cell. (+ hadd tegyem hozzá a Tonó is jól védett) Röviden ennyi. Baromi kevés lesz vasárnap, bár a labdát jól játszottuk meg. (általában)

#104627 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:41 PM

Tehát ha olyan szintűek mint a magyarok, akkor felesleges volt őket idehozni!
Hajrá Hali!

#104628 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 06 November 2003 - 03:34 PM

Én csak két brazilt láttam de azok kb. olyan szintűek mint a magyarok.

#104629 foreverhaladás

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 11:06 PM

Hello mindenki!

Vki mondja már meg, ezek a fiatal juniorból felhozott brazilok milyen játékosok? Lehet még belőlük vmi, vagy ugyanolyan bénák mint pl a Farkasok, Nagy Sanyi meg a többiek?

Hajrá Hali!

#104630 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 09:39 PM

Üdv!
2:0 lett a vége!
Tüske rúgta az elsőt!
HAJRÁ HALI!

#104631 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 08:17 PM

Abba jobb nem belegondolni.

#104632 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 07:30 PM

Nevetséges h egy rossz Cellt nem tudunk tisztességesen megverni. Mi lesz Debrecen ellen?
Hajrá Hali!

#104633 koko1111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 06:47 PM

Csak a második félidőt láttam de talán jobb is pocsék volt.
Haladás-Cell második félidő 1-0
Haladás:Tóth I.-Szűcs M.,Farkas V.,Farkas A.,A.M.Arruda-George,Czeglédi,Zöld,Németh T.-Edivaldo,Schafranek
G.:Schafranek

#104634 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 05 November 2003 - 09:56 AM

Ja, most már én is olvastam. Azt hittem tegnap van, ezért elmentem, de csak edzés volt. Amit már írtam. A zöldek a sárgák ellen. Ma is kimegyek. (ha tudok)

#104635 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1136 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 11:20 PM

Figyu Lewis!
A Cell elleni edzőmeccs Szerdán lesz!
Hajrá Hali!

#104636 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 10:21 PM

Érdemes lesz kimenni!
Ingyen még a vereség is zöld-fehérebb!
Minél nagyobb a zakó, annál inkább Haladás!

#104637 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2806 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 08:12 PM

Most már bajnokikon is rugdoshatnák a gólokat végre.

#104638 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1465 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:54 PM

Na, most jöttem haza, kicsit belenéztem az edzőmecsbe. "Sárgák" a "zöldek" ellen volt megint, mivel nem jött el a Cell. (nem tudom, miért) A zöld csapat támadott többet, de a sárga rúgdosta a gólokat. (már amennyit láttam belőle, kb. 20-25 percet sajna) A sárgáknál volt: Kovács A. (fasza beadásai voltak), Tüske (3-4 gólt rúgott), Nagy S., Somfalvi... Szerintem a sárgák kezdenek a Debrecen ellen. A zöldeknél ott volt KINCSES PÉTER IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#104639 mikeeeee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 05:23 PM

Mint köztudott, nem szívlelem a szarHalit, viszont elismerésem az elnökének a retorziós döntése miatt, amivel a csapatának játékosait sújtotta. Frappáns volt!

Csoda! Végre valami pozitívat is írhattam "becses" fórumotokon!

Viszont (csakhogy, hű maradjak önmagamhoz)! Nem akarok rosszmájú lenni, de remélem ez a mélyrepülésből fakadó ingyenes meccslátogatás kitart a tavaszi ZTE elleni derby utánig. Akkor már engem is fog érinteni anyagilag a dolog (na nem mintha számítana...)!  
Addig is, üdvözöl minden "ismerőst" a "szomszéd várból":

Mikee

Csak a ZTE!!!

#104640 Rates

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 524 Hozzászólás:

Elküldve: 04 November 2003 - 03:37 PM

Üdv. mindenkinek!

Na végre valami büntetést is kap városunk nagyszerű csapata.Most olvastam az újságban,h már nem a prémiumról van szó,hanem a fizetésükből jön le a lóvé.Nem lennék a helyükben,amikor azt a pár milliót ki kell majd fizetni,de maguknak keresték.Nagy Sanyit meg nem büntetni kell,hanem kirúgni,előbbre lennénk vele.Kiváncsi leszek a téli "erősítésre".

Hajrá Hali!