Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108934 replies to this topic

#107321 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3735 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 11:03 PM

belabo!fitogtass még egy kicsit,ki ez a nagyváradi gyerek?
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#107322 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 09:13 PM

Idézet (köbüki @ 2005-7-17, 20:15)
Ebben nincs igazad...

Ha a vezetőségen múlt volna, akkor nem is lett volna hali játékos (ezt biztos forrásból tudom), mert nem tudták előteremteni azt az anyagi hátteret, amiért aláírt a Koman.

De ugye az nem igaz, hogy tegnap annyit ittatok, hogy összekevertétek az internacionálét a dajcsland dajcsland überallessszal?

#107323 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:36 PM

Tudtam ám, mondta PTG. :-) Indul a csapat Sopronban is?

#107324 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:34 PM

Kis-Somlyón a Hali Tv színeiben kispályás tornán.
Hajrá Hali!

#107325 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:32 PM

Amúgy tegnap hol voltál?
Kerestelek :-)))

#107326 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:31 PM

Újabb érv amellett, mennyire becsüljük meg a saját fiataljainkat.

#107327 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:29 PM

Fonyódi tornán: Újpest-Kispest 6-2
Kispest Gólszerzője: Venczel (83, 89)
Úgy látszik Kispeten jobban megy neki.
Hajrá Hali!

#107328 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:29 PM

Amúgy még 1x mondom, ha nem derült volna ki korábban, a Koman nem egy átlagember. Ebben különbözik a vezetőktől. Amúgy nézzétek vissza, másfél évvel ezelelőtt, amikor istenitettétek a Bíró Pétert, akkor is szentséget törtem.

#107329 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:21 PM

Az önmagában nem baj, hogy fiatalokra építenek. Az a baj, hogy nem tudnak velük mit kezdeni. Így kibújik a szög a zsákból. Hangzatos dolog fiatalokat összegyűjteni, de nekik csak azért kellenek a fiatalok, mert olcsók. Nézd meg azt a nagyváradi gyereket, aki holnap már edz. Ezt csak azért mondtam, hogy én is fitogtassam a jólértesültségemet.

#107330 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 08:15 PM

Idézet (belabo @ 2005-7-17, 19:58)
Folytatom szélsőséges megnyilvánulásaimat. Komant nem el akarják adni, hanem hagyják elmenni. Valakinek terhére van. Összeütközik a tehetség a tehetségtelenséggel. Ezért nem szabadott volna ezekre bizni a dolgot. Ha ezt a gyereket is elherdálják pár celliért, megint várhatunk 15 évet, mig Király Gábor, meg Koman Voli féle ember idekeveredik. A főbűnös a cinikus polgármester, aki kinevezte a vezetőséget.

Ebben nincs igazad...

Ha a vezetőségen múlt volna, akkor nem is lett volna hali játékos (ezt biztos forrásból tudom), mert nem tudták előteremteni azt az anyagi hátteret, amiért aláírt a Koman. Itt nem kell súlyos százezrekre gondolni, de Ő nem 30 ezerért focizott, csak neki volt saját szponzora. Mindenesetre a hali nem járt vele rosszul (és Ő sem a halival), de azt mindenki tudta, hogy ez így fog történni.
Persze mindez nem menti fel a vezetőséget a tehetetlensége okán, csak nem itt kezdődik a probléma, hogy a Voli eligazol, hanem ott, hogy ilyen kaliberű játékosokat még csak meg sem tudnak szerezni. Persze minden pénz kérdés is részben- abból meg ugye nem sok van.

Mindenesetre a koncepció érdekes, kiváncsi leszek, mi sül ki belőle. Mert azt tudni kell, hogy 25 feletti játékost még csak meg se kerestek (a Liviu sem jön) csakis a fiatalokra kívánnak építkezni. Én azthiszem, hogy egy normális játékstílussal, simábban vehetjük a következő évet. Főleg úgy, hogy alighanem ez lesz minden idők leggyengébb másodosztálya.

#107331 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 07:58 PM

Folytatom szélsőséges megnyilvánulásaimat. Komant nem el akarják adni, hanem hagyják elmenni. Valakinek terhére van. Összeütközik a tehetség a tehetségtelenséggel. Ezért nem szabadott volna ezekre bizni a dolgot. Ha ezt a gyereket is elherdálják pár celliért, megint várhatunk 15 évet, mig Király Gábor, meg Koman Voli féle ember idekeveredik. A főbűnös a cinikus polgármester, aki kinevezte a vezetőséget.

#107332 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 07:43 PM

láttam énis szombaton a románt, de megmondom őszintén én a bonchis-t sose szerettem...

#107333 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 07:04 PM

Minden elismerésem a ZTE-nek ahhoz,hogy tetszett Mihalecz játéka nagyon halovány volt bár látszott,hogy akar,de semmi több...Egyébként ott volt a tornán a Bochis is ki tudja talán jön,tudna segíteni a csapaton!

#107334 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 04:15 PM

Mici valószínűleg megy, Hart megsérült, de a héten még itt edz, jövő héten a Vasasból Zacsovics érkezik. (a hivatalos honlapról...)
Hát... Csatár kell még.

#107335 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 02:41 PM

szerintem is kap még lehetőséget, mert abból az egy félidőből a győr ellen tényleg nem lehetett sokat kivenni a játékából. (ahogy koko is mondta, akkor már inkább a védekezéssel foglalkoztunk)

#107336 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 02:30 PM

Nem sokat játszott csak az első meccs második félidejében.Az kiderült róla,hogy nem túl technikás,nagy darab(mondjuk fejeléseknél jól jöhet),nem nagyon tudott alkalmazkodni,mert nemrég jött és másrészt pedi akkor már inkább kontrákra játszottunk és az meg nem az ő játéka.Szerintem még kap lehetőséget és vagy bizonyít vagy nem...

#107337 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 02:03 PM

Hi! Sajna nem tudtam kimenni, de ahogy olvaslak titeket, (nem mindent olvastam végig) erről a fehérvári csatárról nem beszélt senki....ennyire rossz lenne?

#107338 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 10:46 AM

"A szombathelyi Rádió-kupa döntőjét a hazaiak az ősi rivális ZTE ellen játszották, és hiába van jelenleg osztálykülönbség a két csapat között, a meccs a régi idők nagy meccseinek a hangulatát idézte.
A ZTE-nél próbajátékon lévő Spasujevic góljával hamar vezetést szereztek a vendégek - ez egyébként a támadó második gólja volt a tornán, amivel gólkirály is lett. A Haladás ugyan próbálkozott becsülettel, ám az egyenlítés nem sikerült, mivel a legnagyobb hazai helyzetek is kimaradtak."

Forrás: Nb1.hu

Az a Spasujevic gyerek csak 1 gól rugott    azért az nb1.hu lehetne pontosabb!!!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#107339 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 07:10 AM

A tegnapi napról.
Igazolások. Manganelli tetszett leginkább, aránylag lendületes, lát a pályán, használható. Beke egyelőre kétesélyes, bár teljesít annyit, mint a tavalyi ballábasaink.
Subicz szerintem használható lesz, ha összecsiszolódik a védelem.
Próbajátékos. Hart nem győzött meg, nehézkesnek, lassúnak tűnt, a második meccsen nem is játszott.
Játék. Valami látszik már a csapatjátékból, de probléma, hogy egy bekapott gól után ugyanúgy szét tudunk esni, mint tavaly. Ettől függetlenül fejlődőképes a csapat.
 Hiányposztok. Csatár. Manganelli sem kimondott ék, Schimmer sem volt az igazi. Én nem bánnám, ha Kismici maradna. Az igazolásokkal kapcsolatban. Nem tartanám elsőrendű követelménynek, hogy ifiből, tartalékcsapatból szemeljünk ki csatárt. Kell a tapasztalat előre, nem szabad megremegni gólhelyzetben.
 Egyelőre ennyi. Bizakodjuk.

#107340 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3171 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2005 - 12:57 AM

Idézet (Lewis @ 2005-7-16, 22:44)
miért, te kit raktál volna edzőnek?

Én nem vagyok abban a helyzetben, hogy edzőt szerződtessek, legfeljebb 100x kattintok oda, hogy ez így biztos rossz. Már nem számolják a szavazataimat :-(. Már csak az látszik, hogy ez az ideális megoldás. Olyan edző kell, aki ezeket a gyerekeket megtanitja valami normális csapatjátékot játszani, mert ez így akkor is szánalmas, ha megvertük a Győrt. Ide nem sztár kell, hanem egy egyszerű szakember. Hogy példát mondjak, utoljára a Keszei volt olyan, hogy látszott a csapaton, hogy focizni akar, nem pedig alibizni. Szóval valami ilyesmire gondoltam. Ha az Artner meg tudta volna tanítani őket, akkor már most nem így játszanának. Amúgy meg attól félek, hogy ez a vezető brancs arra fordítja azt a kevés tehetségét, hogyan tudják egymást kinyírni.