Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107095 replies to this topic

#1 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1206 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: atikiraly - Dátum: 19 April 2018 - 10:57 PM

Inkább a Loki támogatja a bmlsz-t. Másfél milla bünti.

:angry: <_<
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ HALI!!

#2 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1085 Hozzászólás:

Elküldve: 19 April 2018 - 10:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: GreenWolf - Dátum: 14 April 2018 - 11:47 PM

Ezek szerint az mlsz már támogatja pirót... Jó lenne itthon is végre..

Inkább a Loki támogatja a bmlsz-t. Másfél milla bünti.
Hajrá Hali!

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8229 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2018 - 07:04 PM

Gratulálok a Csapatnak az elmúlt 2 idegenbeli győzelemhez ... rajtam kívül nem sokan gondolták volna szerintem :)
Külön kiemelném a Jagodicsot ... belső védőként rengeteg kritikát kapott, többek között tőlem is, de ezen a védekező középpályás poszton szerintem az egyik legjobb teljesítményt nyújtja a csapatban.
Csak így tovább Jagó!
Örülök a Williams-Grumics duónak is, annak hogy végre játszogatnak, mert én mindkét labdarúgót nagyra tartom, a tudásuk mellett a hozzáállásuk is példaértékű.
A Balmazt nem tartom jó csapatnak, bejönnek ebbe a csodaszép stadionba, meghallják a szurkolást és már veszítettek is.
Sima hazai győzelmet várok.
Hajrá Hali!!!

#4 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1085 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2018 - 04:56 PM

A kövi hétvége után sok minden tisztulhat. Jelenleg úgy tűnik, hogy a Balmaznak kőkemény sorsolása van (+2 kupameccset még biztosan játszanak), és a Vasast nem látom stabilnak. Nehezen tudom elképzelni ha még 2 hazai mellé pl. 2 döntetlent még behúzunk, akkor 38 ponttal kiessünk. De előbb mindenki a Rohoncira szombaton. Kár, hogy munkanap lesz. :/
Hajrá Hali!

#5 gudjohnsen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 16 April 2018 - 08:37 AM

Hatalmas gratuláció a srácoknak!

Amennyiben le tudjuk ( és le is fogjuk!) győzni a Balmazújvárost nagy lépést teszünk a bennmaradás felé, mert ugye azonos pontszám esetén a több győzelem számít, amiből nekünk reméljük szombat este már 10 lesz.
Meg aki zsinórban háromszor tud győzni, annak már nem a többieket kell nézni... :)
A Balmazt 6 ponttal előzzük majd, amit ugye csak három meccs alatt tudna behozni, szóval meglépünk kicsit.
Ezenkívül szombaton Vasas-Mezőkövesd és Diósgyőr-Puskás meccsek lesznek, ahol közvetlen riválisaink pontokat fognak hullatni, a legjobb talán 2 döntetlen lenne.

7. Haladás 26 9 3 14 29:41 30 pt
8. Diósgyőr 26 8 6 12 40:43 30 pt
9. Puskás 26 7 9 10 31:39 30 pt
10. Balmaz 26 6 9 11 29:38 27 pt
11. Mezőkövesd 26 6 9 11 30:47 27 pt
12. Vasas 26 7 5 14 32:51 26 pt

#6 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4023 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 08:55 PM

Óriási gratula a csapatnak, nem láttam a meccset, csak az eredményt követtem. Ez a két idegenbeli siker jó alapot kell adjon a folytatásra.
Balmazt be kell húzni mindenképpen!

#7 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1033 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 07:21 PM

Gratulálok, nagyon nagy dolog ez a két idegenbeli győzelem! Ezzel a saját kezünkben van ismét a sorsunk. A sorsolásunk is jó, de én még nem dőlnék hátra. Kegyetlen ez a 6 csapatos verseny a bentmaradásért. Remélem Hipp mester a földön tartja a csapatot és maximális koncentrációval várjuk a Balmazt is. Az az akarat, küzdés és elszántság ami megvolt a Fradi, Vidi, Loki ellen, az kell a hétvégén is.

HAJRÁ HALI!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#8 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3143 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 06:41 PM

Nem volt egy magas színvonalú meccs, de a lényeg a győzelem, illetve az, hogy csak a saját kezünkben van a sorsunk. Itthon fogadjuk majdnem minden riválisunkat, ezeket a meccseket be kell húzni és meg lesz a középmezőny is a végére.
Jago a mezőny legjobbja volt szerintem, de azért azokat a megmozdulásait le kellene vetkőznie, amikor mint az oroszlán valaki után ered (utolsó perces szabálytalanságára gondolok).

#9 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 129 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 03:32 PM

Gratulálok az újabb idegenbeli sikerhez! A vártnál gyengébb Pakssal találtuk szembe magunkat de ez semmit sem von le a győzelem értékéből. A szerencsés vezető gól után végig azt éreztem, hogy mi vagyunk a jobbak, Pedro többször remekül tört előre a bal oldalon de ezt nem nagyon tudtuk kihasználni. Szünet után Grumics beállásával még stabilabbak lettünk és egy szép góllal sikerült is növelni az előnyt és megérdemelten nyertünk.
Idegenben arattunk két a mi helyzetünkben bravúros győzelmet de a legnehezebb meccs most jön, hiszen a Balmazújváros ellen mindenki hazai sikert vár és az ilyen meccsek szoktak a legkeményebbek lenni. Igazi hatpontos mérkőzés lesz remélem sok nézővel és belehajtjuk a csapatot a győzelembe.

#10 atikiraly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1085 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 02:50 PM

Nagyon nagy gratula! Nem hiába bíztam a csapatban, megcsinálták! 2 meccs, 6 pont. Több pontot gyűjtöttünk idegenben két meccs alatt, mint egész szezonban. Sorozatban ez volt a negyedik 2-1 idegenben, de most is szerencsére a mi javunkra. Jöhet a Balmaz. Jöhet bárki. A Fradi-Vidi kettősnek is könnyebb lélekkel és nem összeszorult gyomorral tudunk majd nekimenni. Közben a felcsútiakat is el lehetne kapni. Jó lesz ez. Az kicsit nem jött jól, hogy a Kövesd pontot szerzett és a Balmaz fordított, de ha így gyűjtögetjük a pontokat, akkor nem kell olyan sokszor a többiekkel foglalkozni.
Hajrá Hali!

#11 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6641 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 01:14 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fortschritt - Dátum: 14 April 2018 - 09:56 PM

Bravó Srácok! Szeretném kiemelni Jagodicsot: hetek óta nagyon jó formában játszik, remekül szerel, sok labdát gyűjt be! Hipp jó érzékkel tette az &quot;Iszlai-pozícióba&quot;.

Hajrá Hali!

En is gratulalok a sracoknak!
Jago amennyi kritikat kapott ugy nez ki kezdi felvenni az nb1 ritmusat es egyre jobban tisztul le a jateka. Orulok, hogy Hipp megtalalta a helyet.
Hetvegen nagyon fontos talalkozo lesz talan az egyik legfontosabb meccs az evben. Ha nyerunk egyet lehet fujni es keszulni a Fradi ellen.
Remelem sokan leszunk es pokoli hangulat lesz annak ellenere hogy a Balmaz lesz az ellenfel.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#12 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 896 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 01:02 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Fortschritt - Dátum: 14 April 2018 - 09:56 PM

Bravó Srácok! Szeretném kiemelni Jagodicsot: hetek óta nagyon jó formában játszik, remekül szerel, sok labdát gyűjt be! Hipp jó érzékkel tette az "Iszlai-pozícióba".
Hajrá Hali!

Pontosan nekem is ezek a gondolatok jártak a fejembe! Hipp úgy néz ki megtalálta a Jagodics helyét ő pedig egyre jobban él ebben a szerepkörben! Szép volt fiúk ! Hajrá Hali!

#13 Doors72

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 110 Hozzászólás:

Elküldve: 15 April 2018 - 08:36 AM

Gratulálok a srácoknak! A korábbi időszak idegenbeli sikertelensége,a legjobbkor kezd megszakadni,nem gondoltam volna,hogy behuzunk 6 pontot,az utolsó 2 idegenbeli meccsből.Most már a kötelezőnek kikiáltott következő hazain kéne megszerezni a 3 pontot,ami nem tűnik egyszerűnek,de ha sikerülne,akkor tényleg nagy lépés lenne a bennmaradáshoz.Hajrá Hali!

#14 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1206 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 11:47 PM

Ezek szerint az mlsz már támogatja pirót... Jó lenne itthon is végre..

kép

#15 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 284 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 11:24 PM

Bravo!

#16 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2371 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 09:56 PM

Bravó Srácok! Szeretném kiemelni Jagodicsot: hetek óta nagyon jó formában játszik, remekül szerel, sok labdát gyűjt be! Hipp jó érzékkel tette az "Iszlai-pozícióba".

Hajrá Hali!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#17 valovilag

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 09:21 PM

Szép volt Fiúk! Ezzel a két idegenbeli győzelemmel nagy lépést tettünk a bennmaradás felé!.
Innentől ha a hazai meccseket hozzuk elégnek kell, hogy legyen.
Sőt annyira szoros a mezőny, hogy még az első 6ba is lehet kerülni.
Reméljük jövő héten 5-6000 ember szorít Nektek, mert megérdemlitek!

#18 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1690 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 07:13 PM

Gratulálok a csapatnak,szép volt fiúk,nagyon kellett ez és tudtátok is hozni.Hajrá Hali!
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#19 GreenWolf

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1206 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 07:01 PM

NAGY GRATULA!!!

Jövő héten megtölteni a szentélyt!! Balmazt bedaráljuk!!

#20 zol

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 259 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2018 - 06:56 PM

Szép volt fiúk! Ez a két győzelem nagyon kellett!

Hazai pályán a Balmazújváros legyőzésével nagyjából lezárhatjuk a bentmaradás kérdését.

Hajrá Hali!