Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

49606 replies to this topic

#1 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8643 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 18 October 2018 - 10:40 PM

Itt már mindenki kiáll Reddick mellett....

Én nem :)

#2 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:40 PM

Itt már mindenki kiáll Reddick mellett....Akkor csak had pattogtasson itt tovább ...biztos olyan lesz nemsokára hogy elájul tőle mindenki ! Végül is eddig is elbírta a csapat hogy évről évre olyan a centerjáték nálunk amilyen....ha meg nem javul fel Reddick, legfeljebb továbbra is kinti csapat leszünk,hátha ezzel a mezőnysorral is lehet nagyot alkotni jövő nyárig...

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 10:29 PM

Sose működik a válasz a mobilon.
Most a multidezest megpróbálom így úgy tűnik ok

Szuper, köszi !

#4 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:29 PM

Sose működik a válasz a mobilon.
Most a multidezest megpróbálom így úgy tűnik ok

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 October 2018 - 10:19 PM

Lehetne egy olyan kérésem, hogy amikor válaszolsz, akkor jelöld ki az előzményt? Mert sokszor így nem tudni mire reagálsz.

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:27 PM

Idézés: rolee - Dátum: 18 October 2018 - 10:04 PM

Nem gondolom a motivációs problémákat. A Kaposvár ellen, a második negyed végén vettem észre, hogy jóval a többiek előtt besietett az öltözőbe, látszott, hogy elég ideges, akkor sem jött össze neki semmi. Zavarja őt magát is, csak azt nem tudjuk van-e ebből kiút.

Így van!

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 09:46 PM

Amúgy tényleg hülyén kezelte a dolgot.
Szerintem nem volt nagyon képben, mert bár védekezését dicsérte, soha nem látta korábban játszani. Ez tuti. Mert tudott ő háttal is játszani a palánknak. Most meg csak dadog az egész. ����

Lehetne egy olyan kérésem, hogy amikor válaszolsz, akkor jelöld ki az előzményt? Mert sokszor így nem tudni mire reagálsz.

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1885 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 October 2018 - 07:52 PM

Tudom nem is feltétlen az írásod ellen írtam,hanem inkább kiegészítve,hogy én nem hiszem,hogy motivácios kérdésről van szó(szerintem ezt te sem hiszed).

Nem gondolom a motivációs problémákat. A Kaposvár ellen, a második negyed végén vettem észre, hogy jóval a többiek előtt besietett az öltözőbe, látszott, hogy elég ideges, akkor sem jött össze neki semmi. Zavarja őt magát is, csak azt nem tudjuk van-e ebből kiút.
kép

#8 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 09:46 PM

Szerintem nem volt nagyon képben, mert bár védekezését dicsérte, soha nem látta korábban játszani. Ez tuti. Mert tudott ő háttal is játszani a palánknak. Most meg csak dadog az egész. 😉😁

Így igaz.A korábbi videók alapján elég jól fogja a szögeket támadásnál is,és ez egyébként látszik is,csak a dobások nem mennek neki most valamiért...

#9 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:46 PM

Szerintem nem volt nagyon képben, mert bár védekezését dicsérte, soha nem látta korábban játszani. Ez tuti. Mert tudott ő háttal is játszani a palánknak. Most meg csak dadog az egész. 😉😁

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 October 2018 - 07:52 PM

Tudom nem is feltétlen az írásod ellen írtam,hanem inkább kiegészítve,hogy én nem hiszem,hogy motivácios kérdésről van szó(szerintem ezt te sem hiszed).

Én is csodálkozom rajta, de mivel Falco Fan a klub munkatársa, és még ha csak magánemberként is ír , de biztosan felelősségteljesen "veti papírra" az irományát. Szóval emiatt nem kételkedem a dologban. Azt persze jobban megérteném, ha egy játékos nagyon akarna, de nem megy neki, és a csapat kiáll érte. Na mindegy, az idő majd úgyis eldönti a sorsát.

#11 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:52 PM

Idézés: circo - Dátum: 18 October 2018 - 06:30 PM

Én nem is írtam, hogy motivációs gondja van, azt Falco Fan a klub munkatársa "tette közzé". Én már csak arra reagáltam, hogy ha tényleg így van, akkor az nálam nem igazán további esélyt adó indok, és érdekes, hogy a csapat milyen gondolat mentén áll ki mellette. Mert ha valaki sérült volt, lehet, hogy óvatosabb, nem annyira mer még a párharcokba belemenni, a meccshiány miatt rossz megoldásokat választ, akár az önbizalma sincsen még rendben, de pont hogy ilyenkor kellene duplán motiváltnak lennie valakinek, amikor egy hosszabb sérülés után visszatér. És azért most már a felkészülési meccsek óta eltelt egy hónap. Engem amúgy ez teljesen megdöbbent, ha tényleg ez valós dolog.

#12 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 171 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 18 October 2018 - 06:46 PM

Szerintem meg elég nagy tahó volt, hogy kb. 2 percig alázta meg röhögött rajta. Elég lett volna ha annyit mond, hogy ezt a szakíró benézte.

+1!

#13 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 540 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 18 October 2018 - 06:00 PM

Kmezic jól mondta. Óriási tévedés a Kucsorarol írt dolog. Valamit írt a szerencsétlen szakíró. ��

Szerintem meg elég nagy tahó volt, hogy kb. 2 percig alázta meg röhögött rajta. Elég lett volna ha annyit mond, hogy ezt a szakíró benézte.
Amúgy Reddicről is beszélt, arról mi a véleményed?

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6684 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 October 2018 - 05:38 PM

Most direkt visszanéztem korábbi videóit Reddicnek. Ő egy ilyen fapofa, nulla lelkesedés, nulla érzelem. Nem hiszem, hogy ez motivációs kérdés lenne nála. Egyszerűen,nem egy Perincic tipus. Egyre inkább kezdek RashGuard véleménye felé hajlani, hogy ha formába lendül jó lesz ő. Védekezeésben már most stabil, erőnlétileg is sokkal jobb már, mint mikor idejött, már csak az a pár pont (10-12) hiányzik belőle, az meg akár jöhet is még tőle, mert helyzetei vannak, csak egyelőre rossz arányban értékesíti azokat. Igazából, én még adnék neki bizalmat, de azért lehet a hátérben már nézegetnék, minden eshetőségre felkészülve...

Én nem is írtam, hogy motivációs gondja van, azt Falco Fan a klub munkatársa "tette közzé". Én már csak arra reagáltam, hogy ha tényleg így van, akkor az nálam nem igazán további esélyt adó indok, és érdekes, hogy a csapat milyen gondolat mentén áll ki mellette. Mert ha valaki sérült volt, lehet, hogy óvatosabb, nem annyira mer még a párharcokba belemenni, a meccshiány miatt rossz megoldásokat választ, akár az önbizalma sincsen még rendben, de pont hogy ilyenkor kellene duplán motiváltnak lennie valakinek, amikor egy hosszabb sérülés után visszatér. És azért most már a felkészülési meccsek óta eltelt egy hónap. Engem amúgy ez teljesen megdöbbent, ha tényleg ez valós dolog.

#15 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1367 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:00 PM

Kmezic jól mondta. Óriási tévedés a Kucsorarol írt dolog. Valamit írt a szerencsétlen szakíró. 😀

#16 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 18 October 2018 - 05:43 PM

Adnál neki bizalmat, de a háttérben a helyettesét keresnéd? Ez igen, így biztosan megjön az áttörés

Szerintem lehet ezt okosan csinálni. Egyébként meg volt már olyan, hogy valakinek a segge allá tüzet raktak és megindult mint a rakéta. A türelem alatt arra gondoltam, hogy nem küldeném el most, de ha mondjuk 3-4 hét múlva is még ugyanezen a szinten nyomja, akkor azért már valószínű lépnék. Na addig pedig nézelődnék a piacon, hogy miből is lehet főzni. Én erre gondoltam.

#17 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:44 PM

Mit gondoltok arról, hogy a kommentátor elmondása szerint, az egyik EURO-CUP szakíró szerint a csoportunkban Kucsora lehet a meglepetés ember, a berobbanó tehetség?

#18 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 171 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 18 October 2018 - 05:38 PM

Igazából, én még adnék neki bizalmat, de azért lehet a hátérben már nézegetnék, minden eshetőségre felkészülve...

Adnál neki bizalmat, de a háttérben a helyettesét keresnéd? Ez igen, így biztosan megjön az áttörés

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 18 October 2018 - 05:19 PM

Este válaszolok részletesen, sikerült végignézni a mérkőzést is, de annyit elöljáróban, hogy szerintem Norfleet siman hozza Zoli szintjét, ha a csapatra gyakorolt hatást nézzük védekezésben es támadásban együtt, semmivel sem rosszabb. Bar tudom, hogy ezt nem Te írtad csak nem akartam dupla hozzászólást írni. :)

Ebbe nem értek egyett. Szerintem teljesen más tipusú játékosok, kár őket összehasonlítani. Zozó szerintem simán Norfleet felett van. De felesleges a hasonlítgatás. Jelen pillanatban örülök, Norfleetnek, de szerintem fel kell nőnie a vezérszerephez, és nem csak 1-2 meccsre, hanem az egész idényben.

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4263 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 October 2018 - 05:18 PM

Én eddig azt írtam, hogy Reddic véleménynyilvánításban semleges vagyok. Viszont, ha tényleg a motivációjával van gond, akkor a csapat miért áll ki mellette? Mert ha valaki motivált, de nem megy neki, akkor nagyon szimpatikus jelenség is lehetne ez a kiállás, de ha nincs motiváció, akkor az egy hosszú út - aminek a végét sem lehet látni- amíg változhat egy ilyen életuntság valakinél. Egy sérülés után sok minden kiálthat türelemért, de pont a motivációhiány nem!

Most direkt visszanéztem korábbi videóit Reddicnek. Ő egy ilyen fapofa, nulla lelkesedés, nulla érzelem. Nem hiszem, hogy ez motivációs kérdés lenne nála. Egyszerűen,nem egy Perincic tipus. Egyre inkább kezdek RashGuard véleménye felé hajlani, hogy ha formába lendül jó lesz ő. Védekezeésben már most stabil, erőnlétileg is sokkal jobb már, mint mikor idejött, már csak az a pár pont (10-12) hiányzik belőle, az meg akár jöhet is még tőle, mert helyzetei vannak, csak egyelőre rossz arányban értékesíti azokat. Igazából, én még adnék neki bizalmat, de azért lehet a hátérben már nézegetnék, minden eshetőségre felkészülve...