Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53499 replies to this topic

#16081 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 10:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 30 April 2017 - 10:12 PM

Gratulálok mindenkinek! Minden FALCO szimpatizáns, játékos, stb kitett magáért a mai nap.

Azonban a mai délután nem úgy indult, ahogy szerettük volna. Kora délután értesültünk arról a szomorú hírről, hogy a tábor életében meghatározó szerepet betöltő illetve betöltött szurkolóink édesapja hosszas betegség után elhunyt.
A mai jó szurkoláshoz Visziék édesapja is kellett, és odafentről megadta a plusz motivációt. Nélküle nem biztos, hogy sikerült volna ez a mai nap.

Őszinte részvétem az egész családnak.
Kitartás!

KM.

Én is szeretném kifejezni őszinte részvétemet.

Gratulálok a csapatnak és a szurkolótábornak is, ez ma együtt sikerült.

#16082 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1932 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 10:12 PM

Gratulálok mindenkinek! Minden FALCO szimpatizáns, játékos, stb kitett magáért a mai nap.

Azonban a mai délután nem úgy indult, ahogy szerettük volna. Kora délután értesültünk arról a szomorú hírről, hogy a tábor életében meghatározó szerepet betöltő illetve betöltött szurkolóink édesapja hosszas betegség után elhunyt.
A mai jó szurkoláshoz Visziék édesapja is kellett, és odafentről megadta a plusz motivációt. Nélküle nem biztos, hogy sikerült volna ez a mai nap.

Őszinte részvétem az egész családnak.
Kitartás!

KM.

#16083 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7096 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 10:10 PM

Ma este nosztalgikus hangulatom volt, mintha 9 évvel ezelőtt lettem volna a döntőben. Mindenki felkészült, csapat és szurkolók egyaránt, tökéletes produkció volt ez így együtt.

A meccsről csak egy dolgot említenék meg: félelmetes volt a Körmend meccs elején látható teljesen tudatos taktikája - amilyet én Magyarországon korábban még nem láttam-, hogy Kovács Pétert teljesen üresen hagyták, így 5 emberük védekezett 4 emberünkön. És ezt más csapatok is bevethetik majd ezentúl. Csak akkor lehet ezt hatástalanítani, ha Péter mondjuk az első három kísérletéből bevágna kettőt. Ha nem, akkor jön a csere, mint ma is történt, és akkor fordítottunk is Medforddal. Csak ez nem igazán megoldás, hiszen akkor hogyan fogjuk őt használni...

Ahogy írtam pár napja is a ZTE szerintem keményebb menet lesz, sőt, kifejezetten tartok attól a meccstől. Ugyanis ők az első helyért játszanak -amennyiben a Körmend is nyerne a Zete az első-, szóval nagy tétje lesz a csütörtöki derbinek. Nem kell ecsetelni miért lenne fontos a 2.hely, talán még annyit hozzá, hogy azért is, mert a Kaposvárral játszanánk nagy valószínűséggel, és ott nincs akkora csapategység mint Pécsen. Nem beszélve arról, hogy a Szolnokot is el kéne kerülni, persze kíváncsi vagyok milyen hír jön velük kapcsolatban, attól is függhet a megítélésük egy egymás elleni párharcot figyelembe véve.

Csütörtökön 2 hazai győzelem esetén a Körmend ágára kerülünk, ennek mondjuk nem örülök, igaz pályaelőnnyel. Bár a Zetétől most jobban tartok, egy 3 győzelemig tartó párharcban viszont szívesebben játszanék ellenük.

#16084 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2093 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 09:49 PM

Gratulálok! Lerohantuk - szó szerint - az amúgy szintén gyors Körmendet. A Zozóval vezetett támadásaink jutottak eszembe helyenként.
Voltak aggodalmak a meccs előtt, de megállíthatatlanok vagyunk itthon, ma ismét megmutattuk, miért. Szép volt!
kép

#16085 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1058 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 30 April 2017 - 09:35 PM

Srácok! Hatalmas gratt MINDENKINEK!! Szenzációsan játszottunk, úgy ahogy tényleg tudunk. Végre játszott a Simi is nagyon örültem neki! Csütörtökön előre a 2. helyért!!!

Úgy van, és milyen jól szállt be, ahogy mostanában szokott, ha kapott lehetőséget. Gratulálok neki és persze az egész csapatnak.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#16086 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2416 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 09:35 PM

Srácok! Hatalmas gratt MINDENKINEK!! Szenzációsan játszottunk, úgy ahogy tényleg tudunk. Végre játszott a Simi is nagyon örültem neki! Csütörtökön előre a 2. helyért!!!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#16087 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1013 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 09:30 PM

Az első lépést megtettük, megnyertük a rangadót, gratulálok a csapatnak. A Körmendet legyőzni mindig ünnep. De elismerésem a Körmendnek is, nem adták fel, Potocnik jó edző. Belegondoltam, ha tőlünk kivennénk a két legjobb légióst, plusz egy cserét, mi mire lennénk képesek. Szerencsére minket eddig elkerültek a sérülések, reméljük így is maradt. Persze Allen és Petty esetében sérülésről van-e szó, erről mindenkinek vannak kétségei.
Na de visszatérve a saját csapatunkra, az első félidőben csodálatosan játszottunk, Govens extra volt, a csapat remekül védekezett. Aztán a harmadik negyedben kicsit lazábbra vettük, és akkor már ültek a körmendi triplák. Az első félidőben gyakorlatilag meg is nyertük a meccset, épp ezért nem értettem Govens miért nyomta megint végig. Úgy látszik Barhamnek fekszik a Körmend, már adós volt egy jó teljesítménnyel, de Medford is remekelt. A ZTE meccs úgy érzem nehezebb lesz. Nagyon izgalmasan alakult a középszakasz, hisz még 3 csapat lehet első és mi is lehetünk 2.,3.,4-ek. Szolnokon tuti, hogy változások lesznek. Továbbra is az a véleményem, hogy a játékosállomány jelenleg náluk a legjobb, plusz az ismert hátszelük- szóval mindenképp szeretném őket elkerülni. Csütörtökön győzni kell! HAJRÁ FALCO!

#16088 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3726 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 30 April 2017 - 08:00 PM

Szenzációs csapatunk van, remek edzővel, fantasztikus drukkerekkel!!! Nem találok szavakat! Csütörtökön a második helyért játszunk!
Bevallom ezt még én, aki biztos volt benne, hogy Szrecskóval a jó idők térnek vissza, sem hittem volna!

+1!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#16089 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1565 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:46 PM

Gratulálok a csapatnak, szurkolóknak, edzőknek, hatalmas teljesítmény volt. Govens mellé felnőtt Barham, Kromah ma elbújhat mellette, nálam ő a meccs embere.

Nagyon szervezettek voltunk, keményen védekeztünk, jól dobtunk, egy percig se volt esélyük. Ma mindenki hozzátette a magáét, tökéletes este volt. Csütörtökön előre a második helyért!

Szurkolásban is mi nyertünk, a nagy tábor szépen el lett csendesítve, szép volt!

FALCO!
Csak a FALCO !

#16090 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 731 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:46 PM

Nagy gratuláció a csapatnak!!
Egy-két hete írtam, hogy Szrecsko játékos választását ismerve nem értem, miért Barhamat igazoltuk le és talán valamikor végre húzóemberünk lesz. Igaz akkor Alekszejevhez hasonló idegenbeli Körmend verést vízionáltam, de így sem volt semmi. Iszonyat fontos pillanatokban jöttek a pontjai, amikor nem voltunk lendületben.

#16091 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:39 PM

Hatalmas Grat! Csapatmunka a köbön !!!

#16092 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2034 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:23 PM

Grat a csapatnak! Barham, Govens hatalmasat játszott, de mindenki hozzátette a magáét! Kovács Petibe injekcióval kellene önbizalmat csepegtetni, mert ennél sokkal többet tud. Kár, hogy plusz 27 után hagytuk őket visszajönni, benne volt egy nagy arányú győzelem. De csak a győzelem számít.

Körmendi B-közép nagyon primitív. Fasszopó Falcóval kezdeni, meccs végi ünneplésnél is nyomják a hülyeséget. Vicc! Ja és Csorvási bár nagyot játszott, kb. 15 perc környékén már ki kellett volna pontozódnia. Az összes centermozdulatánál könyököl és engedik neki.

Na, de témát befejeztem.

GYŐZTÜNK! YEAH!
HAJRÁ FALCO!

#16093 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:17 PM

SZENZÁCIÓÓÓS MECCS VOLT!!!!GRATULÁLOK AZ EGÉSZ CSAPATNAK ÉS AZ EDZŐKNEK ILLETVE A SZURKOLÓKNAK EZ EGY HATALMAS GYŐZELEM VOLT SIMÁBB MINT BÁRKI HITTE VOLNA!!! BEVEHETETLEN AZ ARÉNA EZ HATALMAS LÉLEKTANI ELŐNY NEKÜNK ÉS HÁTRÁNY AZ ELLENFÉLNEK!!! HA NYERÜNK CSÜTÖRTÖKÖN MEGLESZ A 2.HELY!!! NEM TUDOK SZAVAKAT TALALNI KÖSZÖNÖM EZT AZ MECCSET ÉS AZ ÉLMÉNYT!!! BÁRMIRE KÉPES EZ A CSAPAT MINDENKI EGYTŐL EGYIG HOZZÁ TUD TENNI! SZÉP VOLT FIÚK HAJRÁ NAGY FALCOOO!!!

#16094 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2191 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 08:00 PM

Szenzációs csapatunk van, remek edzővel, fantasztikus drukkerekkel!!! Nem találok szavakat! Csütörtökön a második helyért játszunk!
Bevallom ezt még én, aki biztos volt benne, hogy Szrecskóval a jó idők térnek vissza, sem hittem volna!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16095 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4478 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 07:49 PM

Gratulálok szép volt fiúk!!!!!!
Szrecsko előtt le a kalappal,szépen felkészítette a csapatot, csapatként győztünk szép volt fiúk!
Be kell ismernem TÉVEDTEM!!!
Ez a CSAPAT MINDEN JÁTÉKOSÁVAL,idén bármire képes!!!!!

#16096 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7096 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 04:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 30 April 2017 - 03:43 PM

Nem arról volt szó, hogy jó világ jön megint? Ha kikapnak, akkor csak az Alba sportszerűségében bízhatunk, ami pedig nem fog megtörténni szerintem. : D

Már csak azért sem, mert akkor a Körmend 4.helyen végezne, és azt biztosan nem akarnák az Albánál, hogy egy ágon legyenek velük. Remélem ma este a meccs után még mindig aktuális lesz ez a kérdés.

#16097 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2070 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 04:02 PM

2óra múlva feldobás!!!! Még egyszer mindent bele fiúk tegyétek oda magatokat szívvel lélekkel és meglesz! Jobbak vagyunk itthon! Meg kell mutatni hogy az Aréna bevehetetlen! Mi is szurkoljunk végig egy hatalmasat ne cinegézhessenek a szomszédok! HAJRÁ FALCOOOO

#16098 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8907 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 03:58 PM

Legyenek ma ezren pirosban ... és akkor mi van?
A pályán dől el a meccs, ott pedig hazai pályán jobbak vagyunk.
Mi ünnepeljük a győzelmet, Ők meg szokás szerint majd azzal foglalkoznak, hogy mínusz 10-nél is hogy szurkoltak, a meccsről látványosan nem beszélnek majd ... Ők ilyenek :)

#16099 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 731 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 03:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 April 2017 - 03:21 PM

Szolnokon holnaptól új korszak kezdődik, nagyon nagyon meglepődnék, ha nyernének...

Nem arról volt szó, hogy jó világ jön megint? Ha kikapnak, akkor csak az Alba sportszerűségében bízhatunk, ami pedig nem fog megtörténni szerintem. : D

#16100 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7096 Hozzászólás:

Elküldve: 30 April 2017 - 03:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 April 2017 - 03:21 PM

Szolnokon holnaptól új korszak kezdődik, nagyon nagyon meglepődnék, ha nyernének...

Ha nyerünk nem jó hír, ha kikapunk jó hír legalább a pályaelőny miatt. Vojvodát bejelentik valahova? Kmézicset kirúgják? Na majd holnap kiderül, ma nyerjünk ez a lényeg.