Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

55126 replies to this topic

#16081 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2150 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 09:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 June 2017 - 08:36 PM

Dehogyis. Visszanéztem az elmúlt 15 oldalt, Prospero meg sem szólalt ez ügyben, meg is lepett volna :)/>/> Valaki bedobta, és elkezdtek rajta csámcsogni, mint Gibbsen :)/>/>

Bocs, Espada îrta a 14. oldalon, hogy ez neki új info, ės tudja, nagy cimbik Govens-szel.
De a lėnyeg vėgül is az, hogy nem is volt kėpben, nem is jön.
kép

#16082 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 June 2017 - 08:37 PM

Te most szivatsz? 20-30 ponttal vezettünk Pécsen?

Amikor tovabbmentel megkerdezted egyaltalan ki vezetett 20-30 ponttal. Hat a Pecs meg talan a szeged is.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16083 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1640 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:40 PM

Lewis, alattam már kérdeztek, de megteszem en is. Barham képben van nálunk jövőre vagy o vele sem számolunk ?
Csak a FALCO !

#16084 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 30 June 2017 - 08:07 PM

Ha hazaertem kikeresem de addig pl Pecs idegenbe.

Te most szivatsz? 20-30 ponttal vezettünk Pécsen?

#16085 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 30 June 2017 - 08:06 PM

Nem volt?
Akkoriban ïrta valaki, amikor Gibbst emlegettėk, mėg Prospero is reagált rá itt, hogy nagy cimbik Govens-szel

Dehogyis. Visszanéztem az elmúlt 15 oldalt, Prospero meg sem szólalt ez ügyben, meg is lepett volna :) Valaki bedobta, és elkezdtek rajta csámcsogni, mint Gibbsen :)

#16086 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1080 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 30 June 2017 - 08:07 PM

Én nem mindig értek egyet Veled, de a mostani felvetéseddel nagyon is.
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#16087 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7277 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 June 2017 - 07:56 PM

Ezzel a hármassal döntőztünk, és reményeim szerint jövőre is fogunk ;)

De azért tegyük hozzá, hogy nem elsősorban miattuk. Govens akkora szezont produkált, hogy félek nem mostanában lesz ilyen nálunk, kivéve ha marad Go40. Csak egy példa: Govenst ugye hátvéd posztra hoztuk eredetileg, na most ha tavaly mondjuk helyette Norfleet érkezik, akkor egészen biztosan nincs döntő, pedig ő sem rossz játékos. Szasa és Iván jó csapatemberek, elvégzik a dolgukat, feltétlenül kellenek ilyen játékosok is a csapatba, de egy egészen extra játékos tolt minket a döntőbe.

#16088 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 June 2017 - 08:00 PM

A szezonban hány olyan meccs volt, ahol 20-30 ponttal vezettünk? Továbbmegyek: a szezonban ki vezetett 20-30 ponttal bármelyik meccsen is?

Nyugodj békében CECE!

#16089 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2150 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 30 June 2017 - 07:55 PM

Ki mondta, hogy Kinney képben volt?

Nem volt?
Akkoriban ïrta valaki, amikor Gibbst emlegettėk, mėg Prospero is reagált rá itt, hogy nagy cimbik Govens-szel
kép

#16090 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 08:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 30 June 2017 - 03:21 PM

Egy dolgot kerek ne ferditsd el a mondandomat.
Nem azt irtam hogy veluk a kezdoben nyomjuk vegig a bajnoksagot hanem hogy kapjak meg olyan meccseken a lehetoseget ahol 20-30 ponttal vezetunk. Ezeknek a sracoknak kellenek a jatekpercek mert az eselyt nekik is meg kell kapniuk. Egyebkent kivancsi lettem volna ha Zozo es Beni lenne ezeknek a sracoknak a helyeben hozzajuk merne e nyulni Srecko vagy nyomatna az 5 legios 3 idosebb magyar slagert.

A szezonban hány olyan meccs volt, ahol 20-30 ponttal vezettünk? Továbbmegyek: a szezonban ki vezetett 20-30 ponttal bármelyik meccsen is?

#16091 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 07:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 30 June 2017 - 06:24 PM

Szása, Tóth Norbi, Ivan ... palánk alá kell egy extra légiós (mivel magyar már nincs), mert ezzel a trióval finoman szólva sem vagyok kibékülve ...
Bár nálam a Szása 3-as inkább.

Ezzel a hármassal döntőztünk, és reményeim szerint jövőre is fogunk ;)

#16092 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1964 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 07:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 30 June 2017 - 07:00 PM

Arról lehet-e tudni, Kinney helyett miėrt Nortfleet? Ha Kinneyt választottuk volna,az bîztató jel lett volna Govenst illetően...

Ki mondta, hogy Kinney képben volt?

#16093 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2430 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 07:25 PM

Szerintem nagyobb az esély Govens maradására mint Perl érkezésének, de félek attól, hogy nem lesz semelyik a játékosunk akkor elég nagy szarba leszünk...
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#16094 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7277 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 07:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 30 June 2017 - 06:24 PM

Szása, Tóth Norbi, Ivan ... palánk alá kell egy extra légiós (mivel magyar már nincs), mert ezzel a trióval finoman szólva sem vagyok kibékülve ...

Valóban fontos lenne, de ez csak akkor lehetséges, ha Perl Zoli érkezik. Vagyis kis túlzással mondhatjuk, hogy dupla vagy semmi.

#16095 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2150 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 07:00 PM

Arról lehet-e tudni, Kinney helyett miėrt Nortfleet? Ha Kinneyt választottuk volna,az bîztató jel lett volna Govenst illetően...
kép

#16096 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 9003 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 06:24 PM

#16097 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4070 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 05:15 PM

Esetleg Barham? Vele tárgyalunk?

#16098 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1640 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 04:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 30 June 2017 - 03:16 PM

Ha csak Govens jönne:
Govens-Norfleet-Váradi-Szasa-Ivan
???-Hódi-Durázi-Toth N.-Légiós
(Ebben az esetben kellene egy magyar irányító)
Ha Govens és Zozo is jönne
Govens-Norfleet-Zozo-Szasa-Ivan
Varadi-Hodi-Durazi-Toth N.-Legios
Ha Govens es Zozo se jön.
Légiós-Norfleet-Váradi-Szasa-Ivan
???-Hodi-Durazi-Toth N.-Légiós

Nekem akár hogyan nézem egyelőre még hiányzik minimum 2 magyar igazolás,1-2 combo és 3-4es vagy 4-5ös.
Hiszen eligazolt 3 csere magyarunk akik helyett még nem jött senki..Figyelve a piacot az a félelmem,hogy már nem is fog jönni senki...
Kiváncsian várom a további fejleményeket,eddig izgalmas ez az uborka szezon is :) !
Hajrá Falco,Hajrá Szrecskó!

Ha csak Darrin jönne én inkább hoznék 3-4-es poszton játszó játékost, a center posztot megoldaná Iván és Norbi, emellett lehetne sokat smallballt játszani. Govens-Norfleet-Beni-Légiós-Szasa. Nekem ez tetszene.
Csak a FALCO !

#16099 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7345 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 04:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 30 June 2017 - 04:07 PM

Miert ne merne?o orulne a legjobban ha ilyen gyerekekkel lenne tele az utanpotlasunk,vagyis nem tele,de legalab ket evente 1 ilyen kaliber kijonne belole!
En nem szoktam nezni az utanpotlas csapatokat,de mikor a Perl jatszot par percet a felnott csapatban egyszerre mondtam na o jatekos lesz!mert latszott rajta!es nem is a Perl Zoli volt aki eloszor jott a felnott csapathoz hanem a Beni,o kapta a lehetoseget eloszor!(es Zolibol a Beni "mogott" is lett jatekos)na en eddig ezt nem nagyon lattam senkiben!de a lehetoseg mindegyik elott ottvan!!!eljenek vele,bizonyitsanak!barcsak jonne a kovetkezo Perl,vagy Varadi mar most...

Az a baj, hogy Srecko nem fog hozzanyulni egy fiatalhoz sem. Ha megnezitek amikor egtunk idegenben 25 ponttal akkor is inkabb fenthagyta a kezdot csak valahogy kozmetikazzak 20 ala a kulonbseget akkor amikor az ellenfelben mar a cseresor volt fent. Ugyan ez forditva is igaz volt amikor 25 pontos elonynel is vegig palyan hagyta Govenst.
Egy teny, az eredmenyek ot igazoljak es tisztelem is az altala elert sikereket de az a fiatal aki erzi, hogy csak azert kell mert nem akarnak ures rublikat hagyni a jegyzokonyvben soha az eletben nem fog tudni kitorni. Nem szeretem a Benczet de emlekezzunk ra Ő merte jatszatni a fiatalokat akik ma meghatarozo jatekosok lettek. Lacinal sem a fiatalokkal volt a problema hanem ott nem volt egy Govens tipusu jatekos mert Laci mindenkepp arra torekedett hogy csapatot epitsen amibe bele is bukott.
Nyugodj békében CECE!

#16100 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2017 - 04:07 PM

Miert ne merne?o orulne a legjobban ha ilyen gyerekekkel lenne tele az utanpotlasunk,vagyis nem tele,de legalab ket evente 1 ilyen kaliber kijonne belole!
En nem szoktam nezni az utanpotlas csapatokat,de mikor a Perl jatszot par percet a felnott csapatban egyszerre mondtam na o jatekos lesz!mert latszott rajta!es nem is a Perl Zoli volt aki eloszor jott a felnott csapathoz hanem a Beni,o kapta a lehetoseget eloszor!(es Zolibol a Beni "mogott" is lett jatekos)na en eddig ezt nem nagyon lattam senkiben!de a lehetoseg mindegyik elott ottvan!!!eljenek vele,bizonyitsanak!barcsak jonne a kovetkezo Perl,vagy Varadi mar most...

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 30 June 2017 - 03:21 PM

Egy dolgot kerek ne ferditsd el a mondandomat.
Nem azt irtam hogy veluk a kezdoben nyomjuk vegig a bajnoksagot hanem hogy kapjak meg olyan meccseken a lehetoseget ahol 20-30 ponttal vezetunk. Ezeknek a sracoknak kellenek a jatekpercek mert az eselyt nekik is meg kell kapniuk. Egyebkent kivancsi lettem volna ha Zozo es Beni lenne ezeknek a sracoknak a helyeben hozzajuk merne e nyulni Srecko vagy nyomatna az 5 legios 3 idosebb magyar slagert.