Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53100 replies to this topic

#16081 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1551 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 01:22 PM

Igen, tavaly ez volt a minta. Belenyúltunk, lecseréltünk mindenkit, aztán hol végeztünk? Kilencedikek lettünk. Na az a vérciki, nem az idei!

Ki mondta, hogy mindenkit le kell cserélni? Medfordot kellett volna hazaküldeni és hozni egy normális irányítót vagy Fraziert.
Csak a FALCO !

#16082 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 14 April 2017 - 11:42 AM

Sajna nincs idom visszakeresni a cimeket abbol az idobol de meg anno irtam is, hogy nem ertem ezeket a lekezelo cimeket. Az teny, hogy csunya zakok voltak idegenbe de azert ez a csapat lenyegesen komolyabb erot kepvisel mint a Laci fele falco. Voltak ott is problemak mint ahogy most is vannak. Nekem az nem fer bele ha egy iranyitonak 1 jo meccs utan 4 rossz kovetkezik legios letere. Ez Srecko oriasi hibaja es en ezert haragszom ra nagyon. A makcssaga miatt boritekolhato az 5. hely ami szamomra egy kicsit csalodas lenne mert tobb volt ebben a szezonban. Az az Alba vezeti a bajnoksagot akivel idegenbe pariba voltal itthon meg eselytelenek voltak veled szembe. Egy Martinics fele iranyitoval eremert kuzdhetnenk es erre adott volt a lehetosege Sreckonak.

Majd ha idén is leégünk pl. egy Puljko és Spica nélküli Kaposvártól hazai pályán, vagy sansztalanul leszopunk idehaza egy Pécstől a play-offról döntő meccsen, vagy idegenben mindössze a MAFC-ot verjük eggyel és a Nyíregyházát pár ponttal, akkor idén is lesznek olyan lekezelő címek. Amíg a felsőházban, top csapatok ellen, éremközelben vitézkedünk, addig ezt semmi nem indokolja. Ugyanannyival kaptunk most ki Körmenden, mint amennyivel ők ősszel Szhelyen.

Egyébként pedig lehet, hogy lényegesen komolyabb erőt képvisel, mint a tavalyi, de semmivel sem drágább.

#16083 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1918 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 01:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 14 April 2017 - 11:49 AM

Ugyanakkor hiába puffogtatjátok Lewis mindig, hogyha agyonvernek minket, akkor abba mindenki benne volt, ez idén már legalább ötször előfordult, ilyenkor már rég bele kellett volna nyúlni a csapatba. Mondjuk Győr után.

Igen, tavaly ez volt a minta. Belenyúltunk, lecseréltünk mindenkit, aztán hol végeztünk? Kilencedikek lettünk. Na az a vérciki, nem az idei!

#16084 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2414 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 12:06 PM

Legyünk őszinték a tegnapi előadás után sokat nem tennék, hogy nyerünk főleg Egerszegen. Persze én lennék a legboldogabb ha nem így lenne, de volt 1 hetünk felkészülni és úgy játszottunk, hogy esélyünk sem volt 1 percig sem. És nem az első ilyen volt, mi változna 2 nap alatt?
Amúgy igen tényleg tök jó dolog végre felsőházba vagyunk, de ha úgy alakulnak a dolgok, hogy 5.ek leszünk akkor igazából mindegy, hogy 5. vagy 6. lesz a csapat a végén senki nem jegyzi.
Hajrá Falco! Tegyünk csodát vasárnap!
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#16085 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:50 AM

Sajna nincs idom visszakeresni a cimeket abbol az idobol de meg anno irtam is, hogy nem ertem ezeket a lekezelo cimeket. Az teny, hogy csunya zakok voltak idegenbe de azert ez a csapat lenyegesen komolyabb erot kepvisel mint a Laci fele falco. Voltak ott is problemak mint ahogy most is vannak. Nekem az nem fer bele ha egy iranyitonak 1 jo meccs utan 4 rossz kovetkezik legios letere. Ez Srecko oriasi hibaja es en ezert haragszom ra nagyon. A makcssaga miatt boritekolhato az 5. hely ami szamomra egy kicsit csalodas lenne mert tobb volt ebben a szezonban. Az az Alba vezeti a bajnoksagot akivel idegenbe pariba voltal itthon meg eselytelenek voltak veled szembe. Egy Martinics fele iranyitoval eremert kuzdhetnenk es erre adott volt a lehetosege Sreckonak.

Mint, ahogy a makacsságának (szakmai hozzártésének, lendületnék) annyi, de annyi mindent köszenhetünk is. Ezért gondoljuk, azt, hogy méltatlan minden vereség után elüldözni.

Pláne úgy, hogy szokás szerint jól szereplünk vele. Várjuk ki a végét, tegnap nem a bajnoki döntő volt. Vasárnap este, akár harmadikak is lehetünk...

A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16086 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1551 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:49 AM

Plusz ugye volt lehetőség Winsome visszahozatalára Barham helyett, de azzal sem élt. Persze ha nem volt rá pénz akkor megértem.

Ugyanakkor hiába puffogtatjátok Lewis mindig, hogyha agyonvernek minket, akkor abba mindenki benne volt, ez idén már legalább ötször előfordult, ilyenkor már rég bele kellett volna nyúlni a csapatba. Mondjuk Győr után.
Csak a FALCO !

#16087 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7130 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 11:42 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 14 April 2017 - 06:25 AM

Én biztos, hogy nem fogok padlót, nem vágok eret, nekem senkim a Szrecsko, egyszerű munkakapcsolat van köztünk, ahogy a többi edzővel is így volt. Egyszerűen én tudom értékelni, és helyén kezelni a dolgokat.
Azt nem igazán értem, hogy mit értesz azalatt, hogy "Laci idejeben sokkal kritikusabb hangot engedtetek meg egy csunya zako utan", de össze sem hasonlítható a Laci-éra a Szekulovics-érával. Köszönő viszonyban sincsenek az eredmények.

Azt is leírtam már többször (de nem csak én, hanem pl. Pankár Tibi is elmondta), hogy nem értem, miért viselkedünk úgy, mintha az általad említett "idegenbeli dráma" csak az idei csapatra lenne jellemző.

Ez a keret a negyedik-ötödik helyre alkalmas. Ebben ennyi van. Én bízom benne, hogy sikerül bejutnunk a négybe. Aztán menjen Szrecsko, legalább elmondhatjuk, hogy ismét láthattuk közelről a nagyokat. Jöjjön a Sabáli, aztán rájövünk, hogy itt mindenki szar edző :)/>

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#16088 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:42 AM

Mirol beszelsz?😂
Attol hogy helyenkent veluk ertek egyet,nem azt jelenti hogy barmi kozom van hozzajuk!:)
Igen szoktam olvasni rendszeresen,de tudom te rengeteget dolgozol biztos nem koveted annyira figyelemmel!:)
Igen hallom a hangokat,meg atlatom a helyzetet..:)tudom kik nem szimpatizalnak az edzovel,csapattal es miert...:)
De hasznald ki a szabadnapot,most hogy megkonnyebbultel,ne gorcsolj mar annyit.."Zizouka"!:)

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:24 AM

Tempóka ... hallod Te a hangokat a lelátón?
Olvasod itt normálisan a fórumot?
Mert ha igen, akkor csodálkozom az "én és pár haverom" kijelentéseden :)/>
Friss nyugatos "újságíró" vagy, akinek itt kell bizonyítania? :)/>

Na lépek ... vannak nálatok fontosabb dolgaim is, ennyi időm volt szarás közben rátok gondolva ;)/>
Boldog nyuszit!
Hajrá Falco!

#16089 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4066 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:37 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 13 April 2017 - 11:18 PM

Nem a mai miatt mondom ezt, de az, hogy két- két és fél órával a meccs előtt (ha csak 30km-re is van) még buszoznak a játékosok eléggé amatőr dolog.

Hát eléggé..Mehetnének vonattal is, csoportos jeggyel olcsóbb, az eredmény meg ugyanez lenne :)

#16090 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:31 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:24 AM

Mert ha igen, akkor csodálkozom az "én és pár haverom" kijelentéseden :)/>
Friss nyugatos "újságíró" vagy, akinek itt kell bizonyítania? :)/>

Na lépek ... vannak nálatok fontosabb dolgaim is, ennyi időm volt szarás közben rátok gondolva ;)/>
Boldog nyuszit!
Hajrá Falco!

A Nyugatos kollégák névvel írogatnak, ugyhogy ezt kérlek fejezd be. Valahol máshol keresd, a névnélküli ellenséget.

Amúgy kb. 10-en vagytok, meg páran, akiknek még nyomjátok a propagandát...

#16091 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:24 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 14 April 2017 - 10:20 AM

Te meg par haverod mashogy gondoljatok!ennyi... :)

Mert ha igen, akkor csodálkozom az "én és pár haverom" kijelentéseden :)
Friss nyugatos "újságíró" vagy, akinek itt kell bizonyítania? :)

Na lépek ... vannak nálatok fontosabb dolgaim is, ennyi időm volt szarás közben rátok gondolva ;)
Boldog nyuszit!
Hajrá Falco!

#16092 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:20 AM

Te igy ismered,en mashogy ismertem meg!nem az a fajta edzo aki ha vmit mond ne ugy lenne es nem tartana magat hozza!jatekosai mellett kiall vegsokig..stb..es ha vmi nem ugy megy megkoszoni es felall!nem kapaszkodik vegsokig a padjahoz meg az allasohaz,mint masok...
Te meg par haverod mashogy gondoljatok!ennyi...:)

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:08 AM

Vállalni fogja ... persze :D/>
Nyilatkozik valamit a szezon végén, kioszt 1-2 autogramot a nyugat.hu stábjának (megérdemlik) és továbbáll ... mert Ő ilyen ... ;)/>
Hajrá Falco!
Ja és örülök Bozic visszatérésének :)/>

#16093 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 14 April 2017 - 10:13 AM

Vagy k**va nagy bánatodra marad ... :) :)
Megérdemled :)

Igen, lehet hogy én megérdemlem, de itt nem az én személyem a fontos.
Szombathely megyei jogú város első számú kosárlabdacsapata nem ezt érdemelné ;)

#16094 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 14 April 2017 - 10:08 AM

Vállalni fogja ... persze :D/>
Nyilatkozik valamit a szezon végén, kioszt 1-2 autogramot a nyugat.hu stábjának (megérdemlik) és továbbáll ... mert Ő ilyen ... ;)/>
Hajrá Falco!
Ja és örülök Bozic visszatérésének :)/>

Vagy k**va nagy bánatodra marad ... :) :)
Megérdemled :)

#16095 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2187 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:10 AM

A nagy fikázódás közepette, van egy javaslatom. Mindenki vegye elő bármelyik Falco-könyvet, nézze meg az elmúl 20 év táblázatát, hasonlítsa össze az ideivel...
Ha sok ideje van, nézze meg azt a négy a szezont is, amikor a Szrecskó volt az edzőnk, nézze meg azokban a szezonokban, miért küzdöttünk, küzdünk...
De akár meg lehet nézni a mostani táblázatot is, matekozni egy kicsit, 3 hazai, 2 idegenbeli van még hátra...
Eddig így szerepelnek a csapatok a FELSŐHÁZBAN ( nem összetévesztendő a középházzal, stb...):
Alba 1-2
Szolnok 2-1
Körmend 2-1
Falco 1-2
ZTE 2-1
Tényleg elrohant mellettünk a mezőny? Nekem nem úgy tűnik...

Persze attól lehet kritizálni a csapatot, a tegnapi produkcióban sok dícsérnivaló amúgy sincs, de tényleg mindenkinek takarodnia kell egy-egy vereség után?

Mi lennénk a kosárlabda Palermója? Mondjuk Gyuri bácsi kicsit tényleg hasonlít a Zamparinire... :)/>

#16096 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8883 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 10:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo888 - Dátum: 14 April 2017 - 09:51 AM

Persze lehetne jobb is,johetett volna a nagy kedvencem Fraizer a Barham helyett...esetleg cserelhettunk volna iranyitot,DE ez az edzo felelossege o szedte ezt a csapatot ossze o kesziti fel oket es o fogja vallalni a vegen a szezont!mert o ilyen ember!

Vállalni fogja ... persze :D
Nyilatkozik valamit a szezon végén, kioszt 1-2 autogramot a nyugat.hu stábjának (megérdemlik) és továbbáll ... mert Ő ilyen ... ;)
Hajrá Falco!
Ja és örülök Bozic visszatérésének :)

#16097 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 09:51 AM

Inkabb nem huzom fel magam..:)
Erdekesen latjak paran a helyzetet es eleg nagy alomvilagban elnek a jovovel kapcsolatban is!:)
Tegnap jo volt a szurkolas es tele volt a vendegszektor rendesen!a vegen a taps es a pacsizas szerintem nem azt mutatta hogy alaztak volna minket...de ugye aki nem volt ott csak itt okoskodik az ezt nem tudhatja!
Persze senki nem orult a veresegnek,de ez is benne volt a pakliban!a szokasos karogok meg belerughattak egyet ismet az edzobe!bravo!biztos alig vartak!
Szrecsko nalam garancia az eredmenyessegre!!!
De majd jovore esetleg johet a stefan tot,szekely,volgyi,schmidt,vagy sabali (rujakostol)...aztan ilyenkor a kozephazban nezegethetunk meg jatszhatunk 800 nezo elott a szegeddel...(tudom kulfoldi edzo lesz egy profi..:D).ittvagyunk a felsohazban,a legjobb csapatokkal jatszunk,kikapunk idegenben es?:)ne legyen igazam de lehet a jovoben meg visszasirjuk ezt a helyzetet parszor!
Persze lehetne jobb is,johetett volna a nagy kedvencem Fraizer a Barham helyett...esetleg cserelhettunk volna iranyitot,DE ez az edzo felelossege o szedte ezt a csapatot ossze o kesziti fel oket es o fogja vallalni a vegen a szezont!mert o ilyen ember!csak varjuk mar meg a veget...es ha negybe megyunk?es ha dontot jatszunk?az sem lesz eleg tudom!lenyeg hogy menjen az edzo!:)vicc!
Hajra Falco!!!

#16098 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2065 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 08:12 AM

Hja koràbban erre azt mondtam, hogy ezt tudni kėne kezelni... De már feladtam... Így kėnyelmesebb. Mindenkinek.
kép

#16099 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 418 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 08:00 AM

Jaj srácok, csak nehogy megint elkezdődjön ez a Laci vs. Szrecsko vita. Egy nagyon erős közös vonás van a két edző regnálása kapcsán: idegenben kutyaütők vagyunk. A többit meg mindenki ítélje meg saját vérmérséklete/szimpátiája szerint.

#16100 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2065 Hozzászólás:

Elküldve: 14 April 2017 - 07:50 AM

A Laci ės Szrecsko szezonjàt azėrt se kėne összehasonlîtani, mert a kėt edző sem egy kategóriàban van, egyik kezdő, màsik profi. Ez a mutatott jàtėkra, lėgiôsvàlasztàsra is rànyomja a bėlyegėt.

Körmenden nyerni nagy fegyvertėny, ės nem tudom, ez mikor sikerült utoljàra, melyik edzővel... 2014. novemberėben talàn Lacival? 😊

Ėn azt is elfogadom, hogy a hazai veretlensėg kompenzàlja, amit idegenben művelünk... Csak azt nehėz elfogadni, hogy idegenben nem làtom harcolni, küzdeni a csapatot - pėldàul jó nėzni a Szeged küzdeni tudàsàt,Csiro meg nem alkuvàsàt, akàrhol is játszanak. Ezt hiànyolom.
kép