Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46751 replies to this topic

#43401 JENKI

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 55 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 05:44 PM

A Déri Csabával készült teljes interjúnkat holnap olvashatják. Az edző szókimondóan fejti ki véleményét a Falcóról, Kazlauskasról, Salgótarjánról, a hazai viszonyokról és természetesen a jövőjéről is.BB1
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#43402 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4055 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 04:12 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: jani625 - Dátum: 2010 May 15, 14:55

én inkább a paksnak talán, de ha döntőbe megy a Kmd akkor inkább ők nyerjenek.

Hát én meg vagyok olyan bunkó, hogy nem tudok a körmendnek szurkolni... :rolleyes: :D

Ennyi!!!

#43403 jani625

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1426 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 03:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: big - Dátum: 2010 May 15, 14:37

Nehogy megkövezzetek érte, de én inkább a Körmendnek szurkoltam...
Mégis vasi csapat...
ne szídjatok,ne fenyegessetek lécci, úgyis alig mertem leírni! :rolleyes:

én inkább a paksnak talán, de ha döntőbe megy a Kmd akkor inkább ők nyerjenek.
Sárga-feketék SZÍVÉBEN MINDIG ÉLSZ! #18
Csak a Falcoooooo

#43404 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 15, 14:44

Én élőben néztem a Zte-Szolnok első meccset. Fehér pólóban voltam. Gáz?

Nem! Mert a szolnok ellen voltál :rolleyes: :D

#43405 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:44 PM

Én élőben néztem a Zte-Szolnok első meccset. Fehér pólóban voltam. Gáz?

#43406 big

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 15, 15:39

Amíg nem Falco meccs van mindenki annak szurkol akinek akar! :rolleyes:

Azt Te csak hiszed!
egyszer voltam 2 éve Körmend-Nyíren, kaptam hideget-meleget.
nem is mertem utána...
Pedigcsak nézelődtem! :D

#43407 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:39 PM

Amíg nem Falco meccs van mindenki annak szurkol akinek akar! :rolleyes:

#43408 big

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:37 PM

Nehogy megkövezzetek érte, de én inkább a Körmendnek szurkoltam...
Mégis vasi csapat...
ne szídjatok,ne fenyegessetek lécci, úgyis alig mertem leírni! :rolleyes:

#43409 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:24 PM

Nem tudom, hogy kire gondolsz?
Lenne egy két ajánlatom, de mivel nem értek a játékosmenedzseléshez, így foggalmam nincs, hogy mennyit kérnének ezek a játékosok. Ja és most fiatal amcsikra gondoltam.

#43410 vasajto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 375 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: suttogó - Dátum: 2010 May 15, 13:06

Az olcsóbb, motivált amerikai légiósok kapcsán egyetértek veled. A nem stabil nézők "meccsre csábításához" (akik nem feltétlenül "szakemberek" :rolleyes: ) előnyösebbek a látványos, kosárban gazdag meccsek.
A "centerjelöltedről" mit tudni? :D

A meccsre csábításnak egyetlen módja van, az eredményesség. Ha 3 amerikai 30-at zsákol, de nem védekezik, és a 8-ért küszködünk, majd meg lehet nézni mennyi néző lesz.
A bajnokcsapat évében növekedett meg a nézőszám, holott ők sem zsákoltak orrba-szájba.
(Persze a "meccsre csábításhoz" a jegyárakon is sok múlik.)

#43411 suttogó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1312 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 02:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 15, 14:31

Én is csak érdekesség képpen írtam ezt, nem gondolom, hogy szerbiából elengednék a tehetségeket, még ha többet játszanának akkor sem.

Az olcsóbb, motivált amerikai légiósok kapcsán egyetértek veled. A nem stabil nézők "meccsre csábításához" (akik nem feltétlenül "szakemberek" :rolleyes: ) előnyösebbek a látványos, kosárban gazdag meccsek.
A "centerjelöltedről" mit tudni? :D

#43412 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 01:31 PM

Én is csak érdekesség képpen írtam ezt, nem gondolom, hogy szerbiából elengednék a tehetségeket, még ha többet játszanának akkor sem.

#43413 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1790 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tridente - Dátum: 2010 May 15, 10:55

Pakson a tegnapi győzelem ellenére nem tartják annak, ottani ismerőseim azt mondják amíg nincs jó edzőjük nem lesznek bajnokok, hiába vannak jó játékosok.

Nekem az jött le tegnap is, hogy jobban, lazábban tudja kezelni a play-off nyomását, mint a Sabáli, aki láthatóan megrendült a végén.
kép

#43414 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 01:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: RashGuard - Dátum: 2010 May 15, 13:09

Bár az is érdekes lenne, ha mondjuk hozna 19-22 év közötti tehetséges szerb fiatalokat hisz ismeri az utánpótlást náluk. Abban is lehetne ráció szerintem. Főleg védekezésben lenne érdekes.

Én ezt a megoldást elfelejteném, vagy maximum csak centerben. Kisemberekben az a jó amit írtál, vagyis csakis amerikaiak jöhetnek szóba.

#43415 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1314 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 01:09 PM

32 éves már most a Kolja! Nem hinném, hogy ő a mi emberünk a jövő évre, max akkor, ha lassú játékot akarunk játszani, az pedig nem a Laci mellé illő stílus. Túl drága ahhoz amit produkál, úgy járnánk vele mint idén az Arnassal. Nem szabad ekkorát hibáznunnk.
Én most is azt mondom, ha spórolni kell csak 3 ifjú amerikaival tudunk, akiknek nagy a munkabírása és jó a hozzáállása. Ez 1-2 hét próba idő alatt ki kell, hogy derüljön. Megfizethető kategóriában vannak még. Egy újonc amerikai 2-3-as kb 3-5 ezer dollár között megvan, míg egy rutinos szerb 6-8 ezer. Doyne Ciro pl. Pedig annyival nem tud többet sokszor egy rutinos európai. Így a két kisembert ha azt hozunk akkor inkább amcsi fiatalokat.
Center kérdés már más egy picit, de ot meg még drágább egy jó európai, míg az amcsi, aki újonc vagy volt egy rosszabb idénye és még fiatal annak az ára még talán a megfizethető kategória.
Csak ezért sok-sok videót meg kell nézni ugye bár. De ahogy Prospero mondta, ez úgy is Lazic feladata, és bízom benne talál jó játékosokat.
Bár az is érdekes lenne, ha mondjuk hozna 19-22 év közötti tehetséges szerb fiatalokat hisz ismeri az utánpótlást náluk. Abban is lehetne ráció szerintem. Főleg védekezésben lenne érdekes.

#43416 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 2010 May 15, 11:48

Szia Circo!

Egyszer kétszer már összevesztünk mindenen, de ez most szakmai vita.

Egy Dies egy kényszermegoldás volt a Lazicsnak. Ez közelről mindenképpen látszott, de szerintem azért aki kivülről nézi és ért hozzá Ő is észrevehette.
Amennyi pontot dobott, annyit kaptunk is róla vagy inkább még többet. Bárkivel leülök szívesen megnézni egy meccset és megcáfolhat, ha van kedve.

Dies nagyon szépen zsákolt egy kézzel, ha erre van igény lehet szervezni ilyen ugródeszkás bemutatót a szünetre, de szerintem nekünk most nem erre van szükségünk.

Félreértés ne essék. Nem szidom a Dies-t. Nagyon nehéz helyzetben segített nekünk, képességeihez, tudásához mérten kihozta magából ami benne van.

Legyen szemünk meg eszünk Koljával kapcsolatban, persze csak ha Lazicsnak kell. Mert ugye nála van a karmesteri pálca, és ez jól is van így....

Szia Prospero!

Természetesen tiszteletben tartom a véleményed! Igazság szerint amit én írtam, abban nem is foglaltam állást egyik játékos mellett sem. És amit írtam nemrégen, hogy amikor Kolja itt volt, akkor azért volt ő tökéletes abban a játékrendszerben, mert volt mellette 4(!) dobógép, akik meccsről-meccsre hozták magukat. Na most ugye abban mindenki biztos lehet, hogy most örülhetünk ha lesz egyáltalán majd 2 dobógépünk, mert ugye Laci már nem az. Szóval itt az a kérdés, hogy Koljának a támadásoknál használható kisebb szerepe mennyire lenne elviselhető a csapat számára. Egyébként meg lenne pénzünk rá? Ugye tegnap Splity azt írta, hogy nemet mondtak Koljának a fizetésemelésre, és hát azért Körmenden nem hiszem, hogy most kevesebb pénz van, mint itt. Egyébként Koljának az idei alapszakaszban nyújtott teljesítménye valóban lenyűgöző volt (pl. középtávoli 69%(!), büntetők 86%, ezek egészen elképesztő számok tőle) jobb, mint amit nálunk produkált. Viszont átlagban csak 22 percet játszik a Körmendben. Úgy látszik, ha nem kell többet játszania, akkor jó teljesítményt tud nyújtani. Vagyis én azon a véleményen vagyok, hogy ha tudunk olyan cserecentert hozni, akire rá lehet bízni 15-18 percet (nem kevés idő!), akkor érdemes lenne valóban elgondolkodni Kolján. De 30-32 percre ne hozzuk ide, mert az nem neki való. Egy Kolja-Lekli 5-ös párost szívesen elfogadnék.

#43417 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco-szurkoló - Dátum: 2010 May 15, 09:13

Szerintem a Fraziert azért küldték el, mert irányító kellett nekik és nem kettes. (Az elküldéshez hamis indokot találtak, valószínüleg azért h ne kell fizeni.)

Hülyeség. Utána hoztak egy Taylor-t, aki szintén nem 1-es poszton játszik....

#43418 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1774 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 12:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 15, 10:54

Nehéz kérdés, hogy Dies vagy Kolja. Biztos vagyok benne, hogy nem egyöntetűen Koljára gondol mindenki. Valóban ő a klasszikusabb center, a sok lepattanóval. Diesban több pont van, viszont kevesebb lepattanó. A legideálisabb a kettő ötvözete lenne, vagyis Kolja magassága, és Dies harcossága. Gondolom ilyen is van a piacon, talán már potom 10-12 ezer euroért is :rolleyes:

Keveslem :D ;)

#43419 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2074 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 11:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 May 15, 10:54

Nehéz kérdés, hogy Dies vagy Kolja. Biztos vagyok benne, hogy nem egyöntetűen Koljára gondol mindenki. Valóban ő a klasszikusabb center, a sok lepattanóval. Diesban több pont van, viszont kevesebb lepattanó. A legideálisabb a kettő ötvözete lenne, vagyis Kolja magassága, és Dies harcossága. Gondolom ilyen is van a piacon, talán már potom 10-12 ezer euroért is :rolleyes:

Szia Circo!

Egyszer kétszer már összevesztünk mindenen, de ez most szakmai vita.

Egy Dies egy kényszermegoldás volt a Lazicsnak. Ez közelről mindenképpen látszott, de szerintem azért aki kivülről nézi és ért hozzá Ő is észrevehette.
Amennyi pontot dobott, annyit kaptunk is róla vagy inkább még többet. Bárkivel leülök szívesen megnézni egy meccset és megcáfolhat, ha van kedve.

Dies nagyon szépen zsákolt egy kézzel, ha erre van igény lehet szervezni ilyen ugródeszkás bemutatót a szünetre, de szerintem nekünk most nem erre van szükségünk.

Félreértés ne essék. Nem szidom a Dies-t. Nagyon nehéz helyzetben segített nekünk, képességeihez, tudásához mérten kihozta magából ami benne van.

Legyen szemünk meg eszünk Koljával kapcsolatban, persze csak ha Lazicsnak kell. Mert ugye nála van a karmesteri pálca, és ez jól is van így....
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#43420 Falco-szurkoló

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 1403 Hozzászólás:

Elküldve: 15 May 2010 - 11:06 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tridente - Dátum: 2010 May 15, 10:55

Pakson a tegnapi győzelem ellenére nem tartják annak, ottani ismerőseim azt mondják amíg nincs jó edzőjük nem lesznek bajnokok, hiába vannak jó játékosok.

Az itteni legjobb edzők egyike (Dzunics) náluk volt, őt meg megfúrták :rolleyes:
- Ennek a vitának semmi értelme nincs.
- De van!